1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

03.03.2007 16:37

Ivka31

.....................

 

03.03.2007 16:42

Ivka31

Este som zabudla jednu dolezitu infosku od Evky. Rodila cisarskym, takze ziadne nove prihody a zazitky z porodu asi nebudu. Zelam este pekny zvysok vikendiku.

 

03.03.2007 17:13

fazulka

Jeeeej super EVIK, gratulujeme :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Krasne miery SLAVKY Razz Vela vela zdravicka, mliecka, spokojnosti a radosti. Ja som to uz tusila, ze Evik je uz s malickou Wink Rozbieha sa to pomaly, ale iste.... Cool

 

03.03.2007 20:25

Tominko a Gabinka

Je Evik, srdecne blahozelame, a vela zdravia prajeme.

 

03.03.2007 20:47

miriamka

dnes som na evika viackrat myslela, ze ci uz sa nieco nedeje, ked sa par dni neozvala. a tu je to! pekny vecer vsetkym

 

03.03.2007 20:51

Kačena

Pripájam aj ja gratuláciu!!!! Prajem veľa šťastíčka a radosti s maličkou

 

03.03.2007 22:03

ajulka

gratulujem evik, vela zdravicka tebe aj Slavke

 

04.03.2007 00:14

denny

Práve som dostala SMS: Kočky to rozbehli, máme ďalšie marcoviatko!

 

04.03.2007 10:41

miriamka

 

04.03.2007 10:51

ritta

 

04.03.2007 17:49

Kačena

 

04.03.2007 17:51

Kačena

Ozaj kočky, neviete čo je s Katuš? Dlhšie sa neozvala.... Confused: Exclamation Confused: Exclamation

 

04.03.2007 19:20

karolka

EVIK, ZUZKA, ZVLÁDLI STE TO :D :D :D BLAHOŽELÁM A ŽELÁM VŚETKO LEN TO NAJ!!!!!

 

04.03.2007 19:27

fazulka

Jeeeej ZUZI, obrovska gratulacia. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Vela , vela , vela , vela zdravicka obom Exclamation Uz sa to fakt krasne rozbehlo Cool Som zvedava, kto bude dalsi, zeby Katus?

 

04.03.2007 19:36

Sylvi

Milé mamičky, tak už máte svoje batôžteky pri sebe Razz Razz . Z celého srdca vám všetkým gratulujem a želám vám, aby všetko čo vás teraz čaká, išlo ako po masle. [

 

04.03.2007 19:44

Peťulka

Jeeeej, staci tu par dni nebyt a pozrime sa :D - z celeho srdiecka gratulujem a zelam vsetko len to naj. Aj moja kamaratka v Oxforde po dvoch tyzdnoch prenasania priviedla na svet synceka Samuela...... Wink My uz mame doma kocik!!!!!!!!!! Je uplne suprovy, tak sa teskame. A takisto sme postupili a uz mame vymalovane, danu podlahu.....o chvilu sa mozme prestahovat.... Wink Wink

 

04.03.2007 20:20

ajulka

Zuzka MT, gratulujeem, zelam hlavne zdravicko tebe aj malinkej Lucke, andrea

 

05.03.2007 08:23

Ivka31

Ahojte Bambulky. Tak dnes to tu otvorím ja. Ani neviem preco, ale akosi uz sa mi nechce spat. V nedelu sme s muzikom vstavali az o desiatej a dnes uz matozim od pol osmej. No nic, aspon vam nieco pekne popisem. Vcera mi volala - uz su doma od piatku. Maly Matusko je v poriadku a mamina skoro tiez. Skoro preto, ze chytila chudatko nejaku vyrazku z postelneho pradla v nemocnici. Pravdepodobne jej pokozka nevydrzala tie bielidla, co pouzivaju pri prani. Mozno, keby na ten stvrty den mohla ist domov (tak sa u nas v TN chodi z porodnice), nic by sa nestalo. Vysypala sa az na piaty den. Chuda, teraz beha po koznom. Esteze malinky je OK. Tak ma vcera vylakala, ze si asi zbalim aspon obliecku na podhlavnik. ..... urcite to tu aspon citas, tak zelam, nech je coskoro vsetko v poriadku a ty si konecne v zdravi uzijes Matuska. Aby som nezabudla - gratulujem (mimochodom ja mam neterku Lucku). Zelam hlavne zdravicko a vela mliecka. PS : Tabulka uz je aktualizovana na zaciatku tejto stranky. Idem si nastudovat, ako sterilizovat plastove flasky a odsavacku od . Kamoske vraj v horucej vode obeleli, tak chcem nastudovat co pisu na nete. Mozno bude stacit ten ocot alebo kyselina citronova do vody. Uvidime. Zatial ahojte a piste ako sa mate.

 

05.03.2007 11:01

tinulik

. Tak aj v marci sa nam to uz pekne rozbehlo. - preposlala som vam tie brozurky o dojceni, dufam, ze to doslo, nejako mi blbne outlook, kebyze nie, poslem este raz. babky, drzte a uzivajte posledne chvilky s babetkami v brusku. :D

 

05.03.2007 13:50

fazulka

Ahojte kocky, :D no dnes je teda ovela krajsie ako cez vikend, nastastie. aj u vas? my sme sa vratili z poradne, stav nezmeneny, no o kusok sme sa vraj posunuli, ale na porod to zatial nevyzera. Sad nastastie vsetky vysledky mame ok, dokonca ctg na 1*. tak nam zostava len cakat. Rolling Eyes hadam to do velkej noci bude. Ivka, ja som tie avent flasky aj odsavacku normalne vyvarila a nic mi nezostalo biele. Shocked Bozinku, ja som dnes vstavala o 6,00, lebo somu musela byt uz o 7,30 v nemocke, no a teraz som jak mechom prastena. Confused Nic sa mi nechce, cakam malu, isla na vylet s dedkom - kedze su prazdniny. Kocky, neviete nahodou niektora nejaky mily text na sms, ked sa mimi narodi? A este som chcela, dnes som v Tescu videli mooooc mile vecicky v akcii, hlavne pre dievcatka, ale aj pre chlapcov, tak ak vam niektorej este nieco chyba, skuste sa mrknut. Tak som zvedava na dalsiu maminu, zeby Katus, al. Kacenka ??? Pekny pondelkovy dnicek vsetkym maminam aj skoro-maminam :D

 

05.03.2007 14:27

ritta

Ahojte kocky, tak my sme dnes absolvovali skolenie otecka pri pôrode, tak som trosicku pokojnejsia... 5 dni pred terminom takze fakt na poslednu chvilku Wink Fazulka aj ja som dnes vstavala skôr ako zvyknem a tiez som mimo, ale pôjdem si lahnut, ved teraz treba vela oddychovat. Ja sa citim fajn i ked malicka sa niekedy vrti jedna radost, tak som zvedava kedy sa rozhdne vykuknut :D V noci uz kyselinu nemavam tak sa mi da pekne spinkat tak asi uz male zostupuje nizsie. Stale ziadne spravicky o Katus a Meg1? Hadam sa maju dievcata fajn. Majte sa vsetky fajn a uzite si kresne slnecne pocko.

 

05.03.2007 15:54

miriamka

tinulik, nic mi zatial neprislo Crying or Very sad ja som tak priserne spala. od 23 do 7 som mala migrenu ako vysitu, takze skor nespala. teraz sa hodim do perin a na neskore poobedie som si naplanovala 'rekonstrukciu telesnej schranky' v podobe manikury, masky, zabalov, byliniek a ak sa dostanem cez brucho k dolnym koncatinam, hadam zmaknem aj pedikuru Wink aj my mame tak nadherne vonku, tak som sa par hodin prevetrala. parada. uzite slniecko

 

05.03.2007 16:24

Markíza

Zdravím Vás, tak aj my sme dnes absolvovali prednášku "Otec pri pôrode". Bolo to také zvláštne. Na jednej strane také "bu bu bu", čo nás čaká a neminie na strane druhej "veď o nič nejde, všetky to zvládneme". Zajtra idem do poradne a asi aj na UZV. Som zvedavá, v akej polohe je ten náš drobček. Veľmi si želám, aby sa otočil hlávkou dolu. Cvičím ten cvik, kt. ste mi poradili, tak dúfam, že to zaberie.

 

05.03.2007 16:26

Markíza

A ešte som zabudla dodať, že včera mi kamarátka priniesla okrem iného kočík, tak sa z neho vytešujem. Stále si ho obzerám, skúšam a tak. Veď to asi poznáte a možno robíte to isté. Laughing

 

05.03.2007 19:35

ritta

Denny - kde si? Zeby si bola dalsia mamina v poradi? Babulky, poznate tento link? Stranka je venovana detickam celebrit, denne je aktualizovana tak ak mate chut kuknite: http://www.celebrity-babies.com/

 

05.03.2007 19:54

karolka

Fiiiha, Rittus, tipujes Denny???? Zeby? :D Tak cakame vsetky na info!!! Ja som dnesny krasny dnik vyuzila do bodky - konecne som oprala mimi vecicky a tak mam plny balkom plienok a zavinovaciek a plny susiak veciciek :D Zajta si ideme omrknut porodnicu a potom mam v plane spisat si porodny plan a zbalit tasku :D Asi sa viacere dost bavite, lebo toto vsetko uz mate uspesne za sebou, ale ked ja sa stale citim tak, ze mam este cas... Juuj, dufam, ze aj zajtra bude takto nadherne Cool

 

05.03.2007 21:47

ritta

Karolka - poznam ten pocit ze na vsetko je cas, ja som sa az dnes prinutila zbalit vecicky pre malu, svoju tasku uz mam zbalenu ale nevedela som sa prinutit zbalit tu druhu Cool no a ze na mna pridu porodne bolesti si tiez neviem prestavit... No a Denny sa hlasi kazdy den a dnes nic tak dedukujem Wink

 

05.03.2007 22:35

tinulik

, skusila som ti to poslat este raz, snad teraz budem uspesnejsia Razz myslim, ze ty si asi najviac komunikovala s tym panom z renka style - akosi neodpoveda na objednavku - uz som mu ju poslala aj viackrat - a neodpoveda ani na telefon. Tak neviem. Ty si s tym problem nemala? dobru noc, babulky

 

05.03.2007 23:33

miriamka

tinulik, dakujem, vsetko prislo. dobru nocku vsetkym

 

06.03.2007 08:52

miriamka

dobre ranko, kto dnes zaplni tabulku?

 

06.03.2007 09:08

ritta

dobre ranko, tinulik - budes taka dobra a posles aj mne na mailik ritta10@yahoo.com tie info o kojeni? dakujem pekne :D miriamka - tvoja malicka sa ukludnila a este chce zostat chvilku v brusku? Mne sa celu noc roztahovali lonove kosti ale da sa to samoska prezit... len nech sa roztiahnu ako treba Wink

 

06.03.2007 09:08

cia13

Ahojte, Miriamka aj ja by som uz chcela v tej tabulke byt vysvietena :D ale zial moja slecna je asi ineho nazoru :D

 

06.03.2007 09:12

ritta

Cia13 - do ktorej nemocnice sa chystas? nestretneme sa Wink

 

06.03.2007 09:15

cia13

Ritta, Ruzinov, takze asi nie, lebo mam pocit, ze vy ste vsetky na Antolskej Sad

 

06.03.2007 09:18

ritta

Cia13 - ja pojdem na Kramare... tak sa drz aj ja sa budem :D

 

06.03.2007 09:20

cia13

aj ty sa drz, som zvedava, ktora budeme skor. Ako si na tom podla doktorov? Mne minuly stvrtok povedal, ze uz kazdu chvilu, ze som na dva prsty otvorena a ako druhorodicka to moze byt hocikedy. Od soboty mi postupne odchadzala aj zatka a stale nic. Vcera som vyupratovala cely byt, dnes si dala horucu vanu a nepomaha. Confused

 

06.03.2007 09:34

miamia

jeeeej GRATULUJEME novym MAMICKAM A BABETKAM Wink zelame vsetko len to naj a hlavne skore uzdravenie Razz babulky nasa malicka je zlatucka ,spinka dobre akurat mava strasne koliky ale pomahaju na to sab simplex kvapky do kazdeho mliecka jej to pridavam.tak nezabudnite si to kupit lebo ked vidite to male telicko ako sa trapi Sad no nic prijemne... Crying or Very sad dalej si nezabudnite kupit rybaciu mast na zadocek ale velmi nepomajha na vystipany tak puder je na vysusenie najlepsi a predtym umyt mydielkom detskym a klobuciky na bradavky lebo tie vas budu najviac trapit a hlavne na 3-4.ci 5-den po porode sa dostavi mlieko a to budete mat strasne kamene prsia tak musite si babo stale ale stale prikladat ale najprv si psrniky masirujte smerom k bradavke aby sa vam uvolnil tak sa babo lepsie prisaje ja bohuzial musim odsavat a tak jej davat mliecko pre mna je to utrpenie Rolling Eyes ked ma cucka malicka Sad ale mam to pohodlnejsie a ked chce tak zaspava na prsniku ale papa z flasky Wink a hlavne nekupujte vela pampersiek pre novorodencov ja uz pouzivam 2 lebo 1 su malicke a strasne rychlo ich zakakala Rolling Eyes no a s tym kakanim my to mame sem tam aj za usami Embarassed Laughing hroza prezliekam takmer stale...tak sk mozem poradit davajte na pampersku este latkovu plienku a ortopedicke nohavicky to pomaha a nezakaka sa cela Laughing juj bambulky tak niektore to uz mame za sebou Wink a ostatnym zelam vela stasita idem mala volaaaaa Rolling Eyes Razz posielame vam pusinky Razz

 

06.03.2007 10:47

zuzkaMT

ahojte babulky, hlasim sa este z nemocky a vsetkym velmi pekne dakujem za gratulacie, dufam ze ste vsetky ok Laughing Foto neviem odtialto zmensit, takze bude az ked pridem domov, mozno nas pustia uz zajtra, lebo mala je v poriadku a bez zltacky, ja som tiez ok. A k porodu..... v sobotu rano som sa zobudila s miernymi MS bolestami, cosi sme s polovickou zjedli a sli sme sa prejst k nasim, co je len asi 5 min cesta, no a u nasich som na wc zistila ze zacinam slabucko krvacat, tak uz som vedela kolka bije. Okolo 11tej pred obedom zacali bolesti s tvrdnutim brucha, tak sme sa dosuchtali domov k nam, zbalila veci a sli sme, nastastie este aj doktor co som ho mala dohodnuteho mal sluzbu, tak som bola rada. Dali ma hned na zaznam na salu, drahy ostal uz s nami, pockal na izbe kym ma vysetria, spravili mi klystir (to nebolo nic hrozne, vydrzala som dve kontrakcie a bolo, ziadnych 10 min sa nekonalo), potom som predychavala v teplej sprche asi 20 min a uz ma dali zas na zaznam, pichli mi taku oblbovacku po ktorej mi bolo strasne smiesno, chlap sa mi smial ze to su tie drogy..... Holit ma neholili vobec, asi nebolo treba. Medzi tretou a piatou som predychavala uz na posteli na sale a potom to uz dost bolelo, tak som si pytala epi, spravili nejake krvi a dali mi ju, zabrala hned a ja som si dokonca trochu pospala, fakt som nic necitila hoci kontrakcie podla zaznamu boli uz kazdu minutu. O osmej ma prisiel pozriet doktor, skonstatoval ze som uz uplne otvorena a pomaly som zacala mat tlaky na konecnik a mohla som tlacit. To som uz cosi citila, musela som aby som vedela spolupracovat, mala zacala zostupovat a poslednu polhodinu som uz tlacila za pomoci sestry a dvoch doktorov. Drahy bol cely cas pri mne, pomahal mi vzdy sa nadvihnut, jeden doktor mi tlacil na brucho (vobec to nebolo neprijemne, prave ze mi pomohol) a druhy doktor cakal na hlavicku, potom mi len povedal aby som dlhsie zatlacila na jeden raz, v tej istej kontrakcii ma stihol nastrihnut a mala bola von. Nastrih som vnimala ale vobec nebolel, asi preto ze som prave bola v kontrakcii. Inak psychoprofylaxia mi dost pomohla prave v tom dychani, aj ma doktori pochvalili ze som tlacila perfektne, ani som nekricala, to sa ani nedalo ked clovek tlaci plnou parou Laughing Najviac asi bolelo to rychle vysetrenie mojho podvozku hned ako vysla placenta, musel to skontrolovat a pozriet aj kliestami, takze to som jojkala dost, potom ma zasil, mam 5 stehov, ale aj tak som rada lebo s tymi mierami by som sa bola asi dost dotrhala. Teraz som v pohode, bolia len tie stehy pri sedeni, ale to sa da vydrzat, zacinam mat mlieko a bradavky trochu bolia, no som rada ze mala sa chyta. Je krasna a dobrucka, cely cas vlastne spi, zajtra pojdeme pred odchodom dat aj nausnicky, doktorky vravia se vobec nemusim cakat. A este jedno, som maximalne spokojna s martinskou porodnicou, dokonca aj polovicka je tu stale s nami na izbe, malu mame pri sebe aj v noci, nikto nebol neprijemny, uz nas ucili aj kupat aj kojit, fakt, nemam jednu vec co by som im vytkla. Drzkajte sa, co najskor poslem nasu spolocnu foto. zuzana

 

06.03.2007 11:09

Ifcok

ahojte maminky tak skusam, ci som nezabudla pisat Smile - gratulujem k babatkom a ostatnym zelam, nech si este uziju posledne chvile s bruskom. ako tak citam, tak kojenie nie bolestive len pre mna... ale musim povedat, ze uz sa to trochu zlepsilo. dokonca uz mam za sebou aj zapal prsnika. co sa tych klobucikov tyka, tiez som neodolala a skusila som ich, ked mi bolo najhorsie - ale velmi teda nepomohli. stelinka sa sice lahsie pricucla, ale mna to bolelo skoro este viac. aj laktacna poradkyna, s ktorou som hovorila, ich neodporuca .. takze som ich odlozila a dufam, ze to nejako zvladneme aj bez nich. vraj ak je spravna technika kojenia, tak to nema preco boliet - bradavka je v pusinke babetka tak hlbsie a dasienkami stiska len dvorec - a to nie je take bolestive. u mna bol problem, ze som babo nemala dobre k sebe otocene: malo by mat v jednej osi pusinku, hrudnik, aj brusko (aby sa nevytacalo). v porodnici mi to nepovedali a mohli sme si usetrit trochu neprijemnosti. vy to mozno viete, ale ak nie, tak skuste. ja este stale balim do pampersiek c.1, ale stelinka je drobcek Smile. aj ked je pravda, ze ta latkova plienka pri baleni na siroko nam uz parkrat dupky zachranila (ale nie zhora, ale zboku). a aj ta rybacia masticka sa zatial super osvedcila a zatial neboli ziadne zapareniny. ale kazde babatko je asi ine, tak treba vyskusat. ale stelinke je uz smutno, tak uz koncim s mudrovanim...

 

06.03.2007 12:32

fazulka

Cavte kocky, Zuzi, dakujeme za podrobny popis porodu, no super, ved lepsi si si ani nemohla zelat, dufam,ze aj nas ostatne to zasiahne podobne.Zuzi, este som sa chceli spytat k epi, na kolko si bola otvorena, ked Ti ju pichali? A ten vpich je bolestivy? Ja som pri prvom porode epi nemala, teraz som si ju vybavila ak bude vsetko tak ako ma byt, tak ma to dost zaujima.... a nemala si po porode z nej bolesti hlavy a pod? Ked sa Ti podari fotecka, budeme sa tesit. :D Este raz gratulujem a prajem vsetko len a len to najlepsie celej rodinke Exclamation Razz Ifcok, vitaj domka a tiez este raz gratulujem k Stelinke. Boze babulky, ja vam tak zavidim, ze to uz mate stastne za sebou. Aj ja chcem Crying or Very sad Ja som dnes uz aj vytepovala koberec, umyla dlazky a navarila, no citim sa vyborne. Ziadne predzvesti porodu Rolling Eyes No tak sa vsetky drzkajte a s tou Denny to fakt vyzera vazne Wink Zeby????

 

06.03.2007 12:48

Meg

Ahojte baby, vsetkym maminkam gratulujem, nech su zdrave aj ich male babetka. Ja uz sa neviem dockat. Spravy z Antolskej zo vcera: - tolko sme sa dozvedeli na skoleni pre otcov. Ja mam z toho skolenia asi dozivotny zazitok, bola to velka sranda, vsetci dobre naladeni a vela sme sa nasmiali. To som nevedela ze lekari vedia byt taki vtipni. Takze tolko Meg.

 

06.03.2007 13:33

miriamka

super kocky, dik za popisy a miamia za rady. cakatelky zavidia... nas drobec sa zase nejako zabyval, ale zeby ticho pred burkou? Uz horsie spavam, stale sa budim, ale poobede dohanam bez problemov. teraz mam denne taku 3 hod. prechadzku kedza je tak uzasne vonku, dnes je uz za mnou, poslickovia prichadzaju vzdy,ale po par hodinach nenapadne zase zmiznu. tu tiez klobuciky neodporucaju, aj ked su maminky, ktorym velmi pomozu. sterilizovat by sa mali po kazdom pouziti. s tym po pouziti mi to este nie je uplne jasne. viac by sa hadam patrilo pred pouzitim, nie? no neviem, popytam sa. nase marcove dvojicky sa ale drzia, nie? n advojicky budu mat urcite slusne miery.

 

06.03.2007 14:06

denny

AHOJTE DIEVČATÁ :D Ste zlaté, chýbala som Vám čo? Laughing No máme za sebou cvičný odchod do nemocnice... V nedeľu som sa nepripájala na net, nejako nebolo kedy, celý deň sme s mužíčkom behali. Až večer som si uvedomila, že som drobca dlhší čas necítila (asi od 14:00). Dostala som sa do takej paniky, že o 20:00 som zavolala svojmu doktorovi, či mám ísť do nemocnice, nech ma radšej pozrú. Vzala som aj tašku, že keby náhodou. Po príchode, mi urobili monitor, na ktorom zistili, že mám za 20 min 5x kontrakcie a že mimi je úplne v poriadku. Všetci tam okolo mňa chodili, či cítim nejakú bolesť, tak som len vravela, že jediné, čo cítim, je tvrdnutie bruška. Že ma nič nebolí. Doktor rozhodol, že si ma tam nechajú, nakoľko bol presvedčený, že do rána bude malý na svete - pri takej krivke kontrakcií. Potom ma pozrel zospodu a skonštatoval, že tam je to "betón". O 22:00 mi ešte raz robili monitor a tam sa už malý tak rozhýbal, že mi sestrička nevedela dať snímače, lebo každú chvíľu mal inde srdiečko... Takže planý poplach. Ráno mi robili zase monitor, aj ultrazvuk, zobrali mi krv a doktroka mi povedala, že ak bude všetko OK, tak ma dnes pustia. Najhoršie bolo, že môj termín pôrodu stanovil lekár na 24.2., tak každý bol hneď v strese, že koľko prenášam. Až keď som začala vysvetľovať, že mám veľmi nepravidelný cyklus, tak to je dosť ťažké stanoviť a keď ma skontrolovali zospodu, tak uznali, že ok, dole to na pôrod nevyzerá. Povedali mi, že krčok je tak na 3 cm a že otvorená som tak na 1 cm. Že už sa tam niečo chystá, ale pomaly. No a dnes ráno, keď som bola na WC som zistila, že mi pomaly začína odchádzať zátka... Nikomu som nič nepovedala, aby ma pustili domov. Však to môže prísť dnes večer ale kľudne aj až o niekoľko dní. Takže som konečne zase doma aj keď uvidím na koľko vzhľadom na tú zátku... Wink Wink Wink Inak doktorka mi povedala, že malý sa mohol menej hýbať preto, lebo v nedeľu bolo zatmenie mesiaca a že vtedy sa detičky veľmi málo pohybujú... Tak si to predstavte. A pri splne sa zase rodia ako huby po daždi Wink Inak bola som prijatá na 5. poschodí a či už lekári alebo sestričky - všetci tam boli super. Bola som skutočne milo prekvapená. Majú tam perfektný prístup. Hovorila som s Katuš. Včera jej dávali vyvolávačku, ale vravela, že malý je riadny lenivec, lebo sa nič neudialo. Dnes jej majú dávať ďalšiu. A Meg1 zatiaľ odoláva prehováraniu lekárov, aby jej malé už "porodili". Takže zatiaľ sú obe v nezmenenom stave a pozdravujú Vás. Denny

 

06.03.2007 14:10

denny

Tinulik, dík za tú príručku, prišlo mi to, idem študovať. Laughing

 

06.03.2007 14:47

Kačena

Ahojte! Dnes som bola na poradni, lebo zajtra mám oficiálny termín. Na pôrod to ale vôbec nevyzerá. ŠKODA!!!!! Crying or Very sad Keď sa do nedele nič neudeje, idem si v pondelok 12.3. ľahnúť na Antolskú, takže budem pozdravovať kočky čo sú tam. Laughing Laughing Laughing Denny ty si spomínala, že tiež asi prídeš v pondelok, tak sa možno stretneme, keď dovtedy voľaktorá neporodíme. Zatiaľ sa vôbec neotváram, malinká sa má dobre, nechce sa jej von. Ale zajtra má byť vonku až 16 stupňov, takže sa chystám do záhradky na malú brigádu Wink Krásne rastú krokusy, len tam je okolo veľa starého lístia, takže pôjdem poupratovať záhony, aby boli pekne vidieť. Síce neviem ešte ako sa budem zohýbať, ale sranda musí byť Exclamation Exclamation Exclamation Idem si teraz momentálne zdriemnuť, aby som stihla večer aj nejaké filmy pozrieť, lebo inak som "hotová" už o deviatej. Zatiaľ ahojte všetky a

 

06.03.2007 14:51

denny

Kačenka, ja idem na kontrolu vo štvrtok. Môj lekár má dovolenku, tak ma bude vyšetrovať tá istá lekárka, ktorá ma mala na starosti aj teraz. Ak bude všetko OK, idem domov a v pondelok sa mám hlásiť v nemocnici. Tak sa potom stretneme. Bolo by fajn, keby sme boli spolu na izbe, lebo teraz som bola s pani, ktorej vyberali maternicu a nebol to zrovna pozitívny pobyt... Embarassed Crying or Very sad Na ktorom poschodí sa máš hlásiť? Ja na 5.

 

06.03.2007 15:40

Janka_PD

Ahojte, Zuzka, super pôrod aj opis, ďakujeme. :D Tiež by som si to tak želala. Maličká má krásne miery. Super, že ste bez žltačky. Tak sa držte, veľa mliečka a pohody! Wink Fazulka, ty máš energie na rozdávanie, toľko upratovania, to by som ani za tri dni neurobila... Embarassed Shocked Jaj, tým naším babatkám sa akosi nechce, asi im je v brušku veeeeľmi dobre. :D Náš Samko aj po dnešnej poradni si vegetuje a nič nenaznačuje, že by chcel už von. Včera som celý deň skoro vôbec necítila pohyby, len také slabé ťuk sem, ťuk tam. Doktor mi dnes opäť spravil prietoky, keď som mu to povedala, ale chvalabohu všetko je ok. O týždeň som zvedavá, čo nového, ako sme pokročili. Už ste počuli o homeopat. mastičke na boľavé bradavky Cicaderma? Ak áno, napíšte, čo ste počuli. Tak sa všetky opatrujte a užívajme si posledné dni s bruškami. Wink Pa, Jana

 

06.03.2007 17:39

tinulik

poslala som ti ten manual o dojceni, daj vediet, ci ti to doslo vdaka za podrobny opis porodu, asi to slo celkom rychlo a po tvojom opise som uz asi uplne rozhodnuta pre epi - zajtra idem na skolenie Razz

 

06.03.2007 18:03

Endy

Ahojte marcovky, tak sa k Vám pridávam, lebo píšem skôr na inej stránke. My máme termín 24.3.2007, ale mám taký pocit, že to bude skôr. Laughing

 

06.03.2007 19:00

ritta

Tinulik - dakujem, mail mi prisiel :D Endy vitaj medzi nami :D Zuzka_MT diki za info, aj ja uz to chcem mat za sebou... Wink