1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

17.12.2006 16:03

jana v.

karolka, ten box od gynekologa davaju len niektori gynekologovia, ale ten po porode asi vsetky porodnice. a ich obsah sa vraj casom meni (ina znacka koj. vody, iny casopis,..) ja som zatial nedostala ten predporodny ani pri jednom teho. ritta, vraj treba opatrne so salviou, samozrejme, ze kloktanie nevadi, ale prilis velke davky napr. silneho caju. vraj pocas teho sposobuje salvia stahy maternice. priznam sa, ze obcas si salku caju zalejem, lebo mne robi dobre na extremne vysusenu sliznicu hrdla, ktoru mam, zial, skoro stale. s tou sedackou neviem poradit, my mame od zaciatku taku od 0 do 18 kg. ale esteze ste mi to pripomenuli, ved by sme sa mali zacat obzerat po vacsej pre petku, ved marec je tu cochvila!

 

17.12.2006 17:23

ritta

Ahoj Jani, diki za upozornenie na salviu, mne vsak vobec nechut a pit by som ju veru nemohla, tak len kloktam Wink

 

17.12.2006 20:55

Kačena

Ahojte! Markíza: Tá autosedačka Peg-Perego je aj s pevnou podložkou. Kvalitnejšia je Peg-Perego viaggo SIP. Tá má aj spevnené a zvýšené okraje okolo hlavičky, aby sa bábätku nedrncala zboka-nabok. Ivka: Tá komoda je aj so štyrmi šuflíkmi, ale foto môžem poslať najskôr vo štvrtok, lebo v stredu ideme pre ňu do KIKY. Vtedy keď sme ju chceli zobrať ju už nemali na sklade. Inak sa všetky opatrujte a pečte aj upratujte aj za mňa, lebo ja stále nemôžem. Bez kuchyne sa dá piecť ťažko. Už nám ju mali v sobotu dokončiť, ale zistili, že je zle vyrezaná pracovná doska, tak musia dať vyrezať novú. A keďže je to výroba z Čiech, možno to do Vianoc ani nestihnú dorobiť. Vôbec si to neviem predstaviť! Crying or Very sad Ale hlavná vec, že sme zdraví Laughing Laughing Laughing Ahojte a pekný dníček...

 

17.12.2006 22:34

Markíza

ritta: Ahojte kocky, tak sa idem postazovat: dnes som sa zobudila s bolavym hrdlom Sad takze uz prisla rada aj na mna... hadam to zostane pri hrdle a nesadne mi to na priedusky... poctivo kloktam slanou vodou, salviou a repikom a zjedla som aj zopar lyziciek cibule s medom brrrr. Hlavne nech je malinka v poriadku lebo som z toho dost vystresovana Confused Karolka - taky kufricek potesi, ze? :D Ja som ho dostala spolu s tehu-knizkou a v nemocnici po pôrode by sme mali dostat este Klinik box. Markiza - my mame tu PP sedacku doma, ale kedze nie som technicky typ, neviem na co sa pytas Embarassed Ak sa opytas laickejsie, mozno v navode nieco najdem i ked najzrozumitelnejsia rec v nom je pre mna AJ alebo NJ. Confused
ISOFIX je systém na upevnenie autosedačky. Priznám sa, že ani tomu veľmi nerozumiem. Poznám to iba od manžela. Medzitým mi však už kamarátka vysvetlila, že táto autosedačka ho nemá. Vraj sa to nachádza na autosedačkách pre staršie deti.

 

17.12.2006 22:36

Markíza

Ďakujem všetkým na názory ohľadom sedačiek. Medzi sviatkami sa ideme pozrieť na tú PP Primo Viaggo. Videla som ju na obrázku a veľmi sa mi páči. Ak sa nám bude dať upevniť do auta, asi ju vezmeme.

 

18.12.2006 08:44

ritta

Ahojte dievcata, dobre ranko a krasny dnik! Markiza - mne sa na tej sedacke PP pacilo to, ze ma bazu, ktora sa upevni do auta a potom sa na nu sedacka uz len naklikava - to sa mi zda velmi prakticke, tak hadam budem spokojna Smile Fotecku z ultrazvuku maleho nam neukazes? To som ale zvedava co?

 

18.12.2006 10:30

zuzkaMT

ahojte tehulky, tak teda u nas nastala zmena.... doktor povedal ze bude DIEVCATKO!!! Exclamation prave som absolvovala sono v 30tt, uz som bola u doktora u ktoreho chcem rodit, spravil sono, vsetko v poriadku, videla som aj tvaricku, este zavrete ocka, velkost zodpoveda danemu tyzdnu.... az na to povodne pohlavie. este ze mi minule doktor povedal ze to nie je iste, a ja som prezieravo kupovala vsetky veci neutralnych farieb. :D dalsie sono budem mat asi v 35tt, povedal ze ma chce vtedy vidiet a uz to potom bude velmi casto az do porodu, takze este asi 5 tyzdnov mam ako tak pokoj a potom tam budem chodit jak na klavir, ak nebude dovtedy nejaky problem. drzim prsteky na vasich sonach. Cool

 

18.12.2006 10:45

fazulka

Zuzi, takze dievcatko??? :D Super, vidis, aspon nemusite hladat to chlapcenske meno. Wink Dievcenske mate? Bola si moc prekvapena? a co muzicek? panecku, dobre prekvapco. Ja som zvedava, co povie nam v stredu. Shocked Markiza, my mame tu skrupinku PP aj s tym pevnym podstavcom - co zostava stale v aute,potom sa to len naklikava,tiez sa mi to zda prakticke. Ritta, drzim palce na hrdlo, viem co to je, kedze mam chronicky zapal Crying or Very sad brrr. ale Tebe to rychle prejde, nebojkaj. baby, uz v nedelu su vianoce :D :D :D Ja sa tak tesim. Dnes by sme chceli uz s malou aj nieco zacat vypekat. Jupiiii, hadam sa nieco okrem neporiadku v kuchyni aj vydari. Ved take linecke by sme mohli hadam zvladnut. Embarassed Inak vam poviem, som dost neobratna a pripada mi to, ze uz mam max. mesiac do porodu. Panecku, no nechcem si predstavit, co bude zaciatkom al. koncom februara. A uz som pribrala 10 kg. Embarassed Idem pracovat, kedze aj v praci sa nam to krati. a zaucame, a zaucame, a zaucame......ale ciel je jasny. Laughing Drzkajte sa.

 

18.12.2006 11:17

Markíza

ritta: Ahojte dievcata, dobre ranko a krasny dnik! Markiza - mne sa na tej sedacke PP pacilo to, ze ma bazu, ktora sa upevni do auta a potom sa na nu sedacka uz len naklikava - to sa mi zda velmi prakticke, tak hadam budem spokojna Smile Fotecku z ultrazvuku maleho nam neukazes? To som ale zvedava co?
Veď aj mne sa práve toto na tej sedačke páči a okrem toho aj dobre vyzerá. Čo sa týka tej fotky, veľmi rada by som ju sem pridala, veď som sa o to aj pokúšala. Lenže to by som nemohla byť také "Števo - drevo". Naozaj neviem, ako ju sem mám "šupnúť". Asi poprosím mužíka, nech sa s tým trochu pohrá.

 

18.12.2006 12:19

ritta

Markiza - kvoli mojej zvedavosti si nerob prosim ta ziadne stresy Laughing ZuzkaMT - juj Zuzi to je ale prekvapko s tym dievcatkom!!! No hlavne ze je zdravucke :D Ivka - nehodis nam sem tabulecku? Fazulka - moje hrdlo sa da celkom zniest, teraz ma svrbi Rolling Eyes a mam nadchu, ale da sa to vydrzat... dufam ze aj to tvoje hrdlo uz poslucha Wink a drzim Ti palceky na UZV, potom sa nam pochval. Ja uz tiez trosku zaucam ale este fakt len trosku lebo babenka tu moc casu netravi, az od januara... ale ked tej roboty je teraz tak neskutocne vela Sad

 

18.12.2006 14:12

fazulka

Ritta, a kedy Ty nastupujes na MD? Ja by som mala niekedy okolo 15 tusim. Juuj, uz sa tak tesim. My tu tiez toho mame dost, tak preto sa uz zaucame. No a mna hrdlo boli, teda citim ho rano, cez den je to cekom ok. Hadam, som to nezakrikla. Confused No babulky, my dnes ideme malej na otvorenu hodinu anglictiny, tak som zvedava, co budu predvadzat. Uz sa tesim. :D Chodi tam aj nase krsna, tak sa na nich nasmejeme. Su zlate. A zajtra mame vianocne vystupenie v skolke, na ktore vsak pojde muzicek, my mame vianocne posednie. Crying or Very sad Baby, este som sa chcela opytat, neboli vsak niekedy brusko v oblasti pupka? Ja mam pocit, akokeby sa mi tam koza natahovala, alebo co. Je to dost neprijemne, take napatie, ale myslim, ze tvrdnutie to nie je. Rolling Eyes Tak pekny zvysok dnicka :D

 

18.12.2006 14:25

Ivka31

AHOJTE BAMBULKY. Tak som tu z poradne a z prechadzky. Mam cely tyzden volno, tak sem mozno skocim castejsie. Dnes mi robili aj ten glukozovy test - tak u mojho lekvara sa krv berie az dve hodiny po cukrovej vode (s citronom) a to z prsta. Teda poviem vam to zmykanie prsta nie je moc prijemne, ale da sa to prezit. Na buducej poradni uvidim, ako to dopadlo. Na to moje neposlusne tvrdnuce brusko mi odporucil Magne B6 2x denne. A viac oddychovat s miernym kludovym rezimom. Este sa ma pytal ci mi opuchaju nohy, nuz som musela priznat, ze na vecer ich mam trosku pripuchnute. No zhodli sme sa, ze asi sa s tym da robit len jedno - vykladat a menej chodit. Autosedacku PP Primo Viaggio planujem kupit aj ja, ale asi na inzerat. Ved za ten rok by sa snad nemala tak znicit a kocky ich predavaju za 2500 az 3000 Sk. Nova stoji okolo 5000 nie ? kačena ..... chcela by som ta poprosit, ked budes v tej KIKE, ci by si mi mohla pozriet nejake suflikove komody v bielej farbe. A ta tvoja je akej farby ? Prepac, ze sa pytam, ale ked tie biele byvaju malokedy. A mne sa do izby ina nehodi. Vsetkym prechladnutym a bolavym hrdielkam zelam skore uzdravenie. Idem sem hodit tu tabulku.

 

18.12.2006 14:52

Markíza

Ivka31: AHOJTE BAMBULKY. Autosedacku PP Primo Viaggio planujem kupit aj ja, ale asi na inzerat. Ved za ten rok by sa snad nemala tak znicit a kocky ich predavaju za 2500 az 3000 Sk. Nova stoji okolo 5000 nie ? Idem sem hodit tu tabulku.
Súhlasím s Tebou. Aj ja budem mať zánovnú - od kamarátky. Nie je používaná ešte ani rok. Vyzerá ako nová. Budem ju mať za 3.500,-Sk a nová stojí cca 5.000,-Sk.

 

18.12.2006 14:56

Ivka31

 

18.12.2006 14:58

fazulka

Aj my mame pouzivanu 8 mesiacov, po krstniatku, takze pozicanu a zadara. :D Aspon nieco, a co samozrejme sme usetrili tu, si vynahradime v kociku. Embarassed

 

18.12.2006 15:01

Ivka31

Je v tej tabulke vsetko ako ma byt ? Ak nie - povedzte teda napiste mi.

 

18.12.2006 15:09

ritta

Ivka - diki za tabulku - uz som ju dlho nevidela Shocked Fazulka - ja idem na matersku okolo 20.1. - to som si ale pocitala sama, tak hadam v praci vsetko stihnem zaucit... ale ved bude ako bude, uz to nie je moja priorita :D Okolo polovice januara sa chceme aj stahovat tak uvidim, budem mat nabity program :D

 

18.12.2006 15:18

fazulka

Panecku, skore v tabulke je takmer vyrovnane, super. :D Ivka dakujeme. Wink Ritta, tak drzim palce na nabity januar, nech vsetko dopadne podla Tvojich predstav. Pocuj, a myslis, ze by si mohla pozdravovat Kaja Michalaka u vas vo firme? Teda ak este vobec u vas pracuje, dlho som o nom nepocula. Confused Shocked Je to byvaly kolega a kamos. Cool Diky

 

18.12.2006 15:33

ritta

Fazulka - diki hadam ten januar zvladnem a hlavne, ze vsetky zvladneme MAREC :D Jasne ze Karola pozdravim, velmi zlaty chlapec. Razz

 

18.12.2006 16:19

Ivka31

Dievcata, neviem ci poznate tento novy kocik roku 2007 - . Ma dve predne otocne kolieska a oplroti AT4 a GT3 je omoc lacnejsi. Len ho este nikde u nas nemaju na zivo. V navode na nete sa nepise, ci sa tam da nasadit hlboka vanicka Navetta. Autosedacka Primo viaggio sa da, ale ta vanicka neviem. Asi to treba vyskusat. Ak by ste ho niektora videla nazivo, skuste otravovat predavacku, nech to skusi. Podla mna ked sa da autosedacka, mala by sa dat nasadit aj vanicka. Fakt neviem, a rada by som ho kupila, keby sa to dalo. On je totizto akoze aj hlboky s fusakotaskou, ale na tom obrazku z netu vyzera akosi smiesne. Posielam obrazok sportaku.

 

18.12.2006 21:24

Ivka31

Tak Bambulky akurat mi odpisali z Babymarketu. Pytala som sa tam na to nasadenie Navetty na PP UNO. V podstate pisu, ze sa to da, ale ze je to podla nich zbytocne, ze staci pouzit fusakotasku. No to je ich nazor. Pre mna je dolezite, ze sa tam da nasadit ta tvrda vanicka. Tak len tolko som chcela............. dobru nocku zelam.

 

19.12.2006 09:44

Kačena

Ahojte! Pozdravujem všetky budúce maminy! Laughing Ivka: Zajtra ideme do Kiky pre tú komodu a keď tam uvidím niečo biele, tak ti dám vedieť. Ja som chcela niečo vo farbe buku, takže na biele som nepozerala. Fazulka: To napätie okolo bruška som mala aj ja asi pred 3 týždňami, keď som začala viacej priberať v tejto oblasti. Ale potom som sa viacej krémovala a prešlo to. Wink Takže najlepšie 2x za deň! Ráno a večer a malo by ti to pomôcť. Inak sa Vám všetkým musím pochváliť, že mám takú perfektnú kondičku, že hore schodmi vybehnem ako nič, žiadne zadýchanie a dlhšie prechádzky zatiaľ v pohode, ani nohy mi neopúchajú! Laughing Laughing Laughing To bude tým, že posledné 3 týždne máme rozbombardovanú kuchyňu, a keď každý deň behám s vysávačom niekoľko krát + metla a iné prostriedky, tak to asi pomáha, haha. Keď si chcete vylepšiť tú svoju kondičku, rada vás uvítam s metlou vo dverách! Zatiaľ mám veľa optimizmu, ale už mám toho za ten čas dosť! Zajtra by mali prísť kuchyňu dokončiť, ale ešte sa môže všeličo udiať... všetko malo byť totiž dokončené už 12.12. Takže žiadne pečenie ani varenie zatiaľ nehrozí. Dám potom vedieť ako sme dopadli, držte nám palce!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

 

19.12.2006 10:18

jajka

Kačena - mne to vysavanie a behanie s metlou a handrickami az tak nepomaha ako tebe, a to ti poviem robim to intenzivne uz mesiac Razz Ja idem dnes na poradnu v 30 tt a na velky uzv, tak sa moooc tesim, ze uvidim nasho malickeho. Potom dam vediet ako to dopadlo. Maju mi brat aj krv, ale neviem presne na co, asi krvy obraz a tak. Ved sa spytam. Prosim Vas nemate niektora odlozeny ten recept na Confused: Confused: Confused: Chcem ju dnes varit ale nechce sa mi citat tych 50 stran dozadu aby som nasla recept a na internete som nasla len dost zlozity. Dakujem

 

19.12.2006 12:20

zuzkaMT

ahoj maminy, ako sa dnes mate? ja mam toho nad hlavu ale uz to nejako dobojujeme do tych sviatkov Rolling Eyes . Kacenka, Jajka - my tiez este nemame uplne vsetko ako by malo byt, ale co uz, vcera som do pol desiatej vecer makala na kuchyni a kupelni, dnes budem pokracovat.. Evil or Very Mad Ivka - ak mozem poprosit, prehod mi v tabulke vek na 27, uz som zas o rok krajsia, mudrejsia, vtipnejsia a hlavne....... starsia!! Exclamation PS. Ktore z vas co budu mat dievcatko maju vybrate meno Lucia? pekny den

 

19.12.2006 13:52

ritta

Ahojte dievcata, ZuzkaMT - vsetko najlepsie k narodeninkam! :D Vela zdravicka a zdrave babatko Razz Aj moj otec ma dnes narodeniny :D Markiza - ako som studovala tabulku tak aj ty si mala v decembri narodeniny Exclamation tak aj tebe vsetulinko dobre :D Ja sa idem dnes zblaznit z mnozstva prace... chcem tu byt dnes posledny den tak sa mi to hadam podari a uz bude len dovolenka a sviatky a Novy rok a az potom v januari sa sem vratim Wink

 

19.12.2006 14:07

Markíza

ritta: Ahojte dievcata, ZuzkaMT - vsetko najlepsie k narodeninkam! :D Vela zdravicka a zdrave babatko Razz Aj moj otec ma dnes narodeniny :D Markiza - ako som studovala tabulku tak aj ty si mala v decembri narodeniny Exclamation tak aj tebe vsetulinko dobre :D Ja sa idem dnes zblaznit z mnozstva prace... chcem tu byt dnes posledny den tak sa mi to hadam podari a uz bude len dovolenka a sviatky a Novy rok a az potom v januari sa sem vratim Wink
Veľmi pekne ďakujem.

 

19.12.2006 14:15

Ivka31

Ahojte dievcatka. Len som chcela zapriat vsetkym kockam co maju narodeninky v decembri vela zdravicka a nech sa im vyplnia vsetky zelania. Ak ste tu niektore v tomto roku posledny raz, tak aj vam zelam

 

19.12.2006 14:40

Markíza

Veľmi pekne ďakujem za blahoželanie a pripájam sa k Ivkinmu prianiu.

 

19.12.2006 15:07

Peťulka

Zelam Zuzka vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka Tebe i tvojmu babetku, nech ste obe spokojne a stastne..... To patri aj ostatnym babulkam, na ktore sa v decembri zabudlo. Wink Wink Wink

 

19.12.2006 16:10

karolka

Jeej Zuzka MT, dnes mas 27? Aj moj drahy, mam rada taketo zhody-nahody... TAK VSETKO NAJ NAJ NAJ!!! Inak, meno Lucia je velmi pekne, uvazovala by som nad nim, kedze este nemame vybrate, ale mala neterka je Lucka a tak je to u nas v rodine pase...

 

19.12.2006 16:15

miriamka

ZuzkeMT gratulujem k dievcatku!!! Aj k narodeninam. Ja trosku po dlhsom case. No udialo sa toho dost. Skusku v piatok som zvladla na 1, splhun, a mala som fajn vylet v Budejoviciach. No a v sobotu sme isli na Slovensko, chceli sme ostat do pondelka, ale v nedelu nam rano volala krimalna policia z Viedne, ze sa nam niekto vlamal do bytu. No, tak je par veci fuc, najviac ma stve obrucka a pocitac. A ten kreten si odniesol vsetko v nasej taske na prebalovanie, co som kupila s kociarom. No fakt ma tym nasr... No dobre, akurat sedim u manzela v kancelarii pri pocitaci a zdrziavam ho, tak pomaly pojdem, ked uz som sa tak vystazovala. Napisem Vam znovu, ked sa dostanem k pocitacu. papa

 

19.12.2006 17:05

Ivka31

Teda ...... to cloveka fakt nastve, ze ma niekto taku drzost..... normalne to aj mna nasr.... Tak uz ti zazelam len pevne nervy a v klude prezite sviatky. Meno Lucia ........ prave bola u mna jedna na navsteve. Neterka Lucka zo Ziliny. Takze toto mienko uz v rodine mame.

 

20.12.2006 08:23

evik

Ahojte babulky :D Aj ja uz mam sono v 30 tyzdni za sebou, vcera sme ho zdarne absolvovali a pre man to bol krasne darcek k Vianociam. Drobcek ma BPD 7,52 a FL 5,87 , a vraj to bude mala slecna :D Len potom dodal, zemozno aj strasne hanblivy chlapcek, lebo nozicky stiskala spolu a nebolo to dobre vidno. A termin sa mu videl uz na 23.2. ! Ivka, poprosila by som ta doplnit do tabulky dievcatko a zmenit vek na 27 (trochu som pozabudla od oktobra...) . Dakujem :D Ja sa uz po Vianociach nevratim do prace, budem robit az do materskej z domu a vlastne aj pocas materskej budem musiet pracovat... Dohodli sme sa so sefom na 44 hodinach mesacne, okrem mesiaca, ked sa narodi malicka... :D Mam z toho zimomriavky, ale ako slobodna mamicka nemam moc na vyber a musim si privyrobit Crying or Very sad Ale aj tak je zlaty, ze mi vysiel v ustrety a umoznil mi to... Musim spat do prace...kavicka uz je dopita, lae slubujem, ze od Vianoc budem pisat pravidelnejsie, predsa len budem mat doma vacsiu pohodu :D papa

 

20.12.2006 08:44

jajka

Ahojte Razz Tak ja som dnes posledny den v praci a aj to len do 10:00. Kolegu mam uz zauceneho a tak mozem spokojne vianocovat. Potom si uz len vyberiem dovolenku a nastupim rovno na matersku Razz Razz Razz Uz sa velmi tesim. Ma to len jednu chybicku, kedze stale nemame doma internet a pocitam ze bude az niekedy v polovici januara, tak nebudem mat moc moznost si s Vami pisat, ale vzdy ked budem u rodicov ozvem sa. Tak Vam vsetkym prajem krasne Vianoce a vela zdravia pre cele rodinky, aby sme sa mohli spokojne tesit z nasich krasnych babetiek Wink Este doplnim, ze vcera som bola na poradni v 30tt a aj na velkom uzv. Doktor ma vysetril a vsetko vyzera byt v poriadku, tak mam prist az o 3 tyzdne. Brali mi aj krv na krvny obraz a BWR (sifilis). Takze mam dalsie oficialitky za sebou. yslim ze uz by nas mal cakat len test na toxoplazmozu,ale ved sa nechame prekvapit, hlavne nech su vysledky vzdy v poriadku. A este som mala trochu horsi moc, bola v nom krv - i ked asi velmi malicko, lebo doktor tomu ani nevenoval pozornost, skor ho zaujmalo co som jedla, ked som tam mala aj cukor Confused Ale ked videl ze vysledok z tej cukrovej vody mam v poriadku, tak povedal, ze uvidime co bude nabuduce. No to teda neviem po tych sviatkoch Confused Este mozno stihnem nieco napisat, ale nezarucujem. Takze sa majte krasne a dufam, ze si vas skoro precitam.

 

20.12.2006 09:36

Peťulka

- tak ja ti teda zelam prijemne prezitie vianocnych sviatkov, uspesny a pohodovy novy rok, prijemnu matersku a krasne a zdrave babatko............. Wink

 

20.12.2006 09:38

jajka

Dakujem Petulka Razz

 

20.12.2006 09:46

zuzkaMT

Dakujem pekne za blahozelania a tiez pozdravujem vsetkych zhodnych-nahodnych s rovnakymi datumami narodenia Laughing takisto vsetkym co uz vianocuju alebo dovolenkuju prajem vsetko naj naj, vela pohody a radosti a nech to nase tehulkovstvo dotiahneme do stastneho konca Exclamation :D zatial pekny den, idem pracovat

 

20.12.2006 11:28

Ivka31

evik ..... ak si este tu, nemas nejaky dobry typ na kočíkovú predajňu v Ziline? Zajtra tam asi s muzikom ideme a mozno bude cas aj na kukanie kocikov. Zatial ahoj. Zdravim aj vsetky bambulky co su tu a zelam este raz krasne sviatky. Peťulka ..... ak by si chcela ten vankus z Metra, posli mi na seba telefon. Ak by sme stihli aj Metro, zavolam ti.

 

20.12.2006 12:09

karolka

Booozenku baby, sa nam to tu akosi rozutekava... My pracujeme aj cz Vianoce, aj hned po Silvestri, kedze robime s kolegynkou ples na 13.1. To aj silvestrovat budeme v praci... ibaze by boli sponzori taki zlati a vsetko nam odklepli uz teraz :D Si ani predstavit neviem, ze by som mala uz zostat doma, asi este na mna nedolahla ta spravna tehotkovska unava Laughing Miriamka, hlavne sa moc nenervuj kvoli tomu zlodejovi, i ked viem, ze je to tazke... nam takto pred rokom chceli ukradnut auto, "nastatie" rozbili len zadne okno a slohli z kufra par drobnosti... Tak kocky, nech Vas predvianocny stres obchadza, ja dnes idem prvykrat cvicit, je to spojene s profilaxiou, tak sa tesim (hadam to stihnem) a dam vediet! Pekny dnik!

 

21.12.2006 07:54

fazulka

Babulky, aj my vam vsetkym prajeme stastne a vesele vianoce,vela vela pohody ...... no a samoska spokojne bruska :D :D :D A hadam sem niekto cez sviatky aj nakukne Wink papa

 

21.12.2006 08:06

evik

Ivka 31... az teraz som sa dostala na inet, vcera sa mi pokazil pocitac, tak som bola skoro cely den odstavena aj od prace, hihi, co mi az tak nevadilo :D Kocikovu predajnu? Take specializovanu nepoznam, ale dost velky vyber maju aj v Tescu (aj priamo v centre, aj v Hypertescu), v Careffoure a jeden velky bazar na kociky je pod Vlcincami pre Celulozke - kociky su tam skoro nove a za dobre ceny a je tam velky vyber... tak vela stastia pri vybere a davajta si pozor na cestach, traz vsetci jazdia ako blazni... papa

 

21.12.2006 09:23

Peťulka

Ahojte babulky. Ako sa mate pred sviatkami? Ja celkom fajn, hoci som akosi unavena, ale aj tak sa na ne nesmierne tesim.... Darceky uz mam kupene vsetky, kolaciky upecene, takze Vianoce uz moze kludne prist. Do prace idem este aj zajtra, ale uz to nejako dotiahnem dokonca.... Pripajam aj fotku bruska. Bola fotena v sobotu, co bolo zhruba koniec 28.tyzdna.... Prajem vsetkym prijemny den.....

 

21.12.2006 09:38

ritta

Ahojte! Petulka - supis brusko :D moje je uz ovela vacsi kotlik Laughing Vcera som cely den prelezala v posteli pri knizke, snazim sa zbavit choroby, tak hadam coskoro odide, dnes chcem pobalit darceky. My doma nic nechystame, ideme na Vianoce k rodicom tak nemam stresy ani z upratovania ani z pecenia atd. :D Aj ja Vam vsetkym zelam krasne prezitie Vianoc, pekne oddychujte, vykrmujte babatka a sem-tam sem nakuknite :D Krasny den vsetkym marcovkam Exclamation ritta

 

21.12.2006 10:21

zuzkaMT

ahojte, Petka, ja som o nieco malo vacsia, uvidim ako podrastiem cez sviatky ked sa budem napchavat tymi dobrotami Laughing Ja dnes a zajtra este pracovne, aj ked je to uz take sviatocne. Tak si to vsetci uzivajte ako sa najlepsie da... pa Cool

 

21.12.2006 10:59

Ivka31

Ahojte Bambulky. evik .......dakujem za info o kocikoch v Ziline Peti ........krasne brusenko, urcite si pysna na ten pekny balonik ritta ........mrzi ma moja, ze si chora prave teraz, no snad to do nedele prejde a budes zdravucka cez sviatky Ja mam dnes perny den, vsetko sa mi nakopilo na jednu hrbu. Vcera sme mali mat v praci sviatocny obed a posedenie pri jedlicke Laughing . Tak som si presunula stolarov co nam maju namontovat dvere do deckej a police na stvrtok. Samozrejme v praci sa vcera na poslednu chvilu nieco expedovalo, takze obed a posedenie je dnes - no super - kto bude strazit stolarov. Este k tomu nemohli prist hned rano, ale az teraz od obeda - este lepsie.... Takze musi prist mamina s ocom, aby ich postrazili aspon na dve hodinky a ja musim z posedenia zdrhnut okolo tretej a ist domov. No super, zas si to uzijem .... Razz . Ale aspon uz konecne budeme mat tie dvere do deckej a do polic mozeme naukladat veci, co mame kade tade po byte porozkladane. Tak sa lucim a idem zo seba urobit cloveka, nech vyzeram trocha k svetu.

 

21.12.2006 12:07

Kačena

Ahojte! Ivka: Včera som bola v Kike a mali tam aj nejaké biele komody v kombinácii s javorovým drevom, ale boli drahšie. Najlepšie je tam ísť osobne a vybrať si... Tú našu máme ešte zabalenú v garáži a treba ju zložiť, tak neviem kedy pošlem foto. Ozaj babulky a kuchyňa je už dokončená!!! Laughing Laughing Laughing Len treba teraz všetko vyčisť, vyumývať a ponakladať späť riady. Mám sa na čo tešiť! Rolling Eyes Darčeky ešte nemám pokúpené, dnes poobede idem vyraziť do mesta. Doteraz som ani nemala chuť, lebo boli behačky okolo tej kuchyne. Včera som bola u dr. na kontrole, malá váži už okolo 1300g. Ako je to s vašimi drobcami?

 

21.12.2006 12:11

miriamka

Ahojte babule, prajem vam krasne, nicim nerusene Vianoce!!!! Neviem, kedy sa zase dostanem k pocitacu... Vianocny stres nemam, stale musim volat do poistovne, na policiu, k opravarom.... Evil or Very Mad no Vianoce pridu urcite aj ked budu spinave okna. ach jaj! A samozrejme, stastny novy rok, ktory nam prinesie nase chrustiky.

 

22.12.2006 00:12

Marcela

 

22.12.2006 15:30

Peťulka

ZO SRDCA VAM PRAJEM KRASNE VIANOCNE SVIATKY PLNE POHODY A STASTIA, USPESNY NOVY ROK 2007, POHODOVY KONIEC TEHOTENSTIEV, ALE HLAVNE ZDRAVE A KRASNE BABATKA.

 

22.12.2006 20:37

denny

Markíza: Ahojte všetky/všetci! Potrebujem poradiť. Zháňame detskú auto sedačku, tzv. škrupinku/vajíčko. Mne sa páči Peg Perego Primo Viaggo, ale neviem, či to má ISOFIX (upevňovací mechanizmus). Ak ste tu niektorá, kt. sa v tom trošku vyznáte, budem rada, keď mi poradíte. Ďakujem.
Ahoj Markíza, nemala som celý týždeň čas vás ani čítať, tak idem postupne a radšej reagujem hneď, aby som na niečo nezabudla Laughing My sa tiež rozhodujeme medzi touto a Chicco Autofix plus, pretože máme kratšie bezpečnostné pásy a tieto dve dokážeme do auta umiestniť - potrebujeme bázu. Mne sa možno viac pozdáva Peg Perego, nakoľko je možné nastaviť naklonenie bázy a tým aj celej škrupinky. Naše sedadlá sú v zadu tvarované tak, že zadok máš nižšie ako kolená, preto je dobré, že sa dá nastaviť ten sklon. Denny