1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

05.12.2006 14:51

ritta

Katus, som rada ze v poradni bolo vsetko ok, nas to caka vo stvrtok...

05.12.2006 20:17

jana v.

ivka, ja nikoho nechcem navadzat, nie som ani distributor, ani z toho nic nemam. ja len pisem svoje skusenosti, ja som tiez o nich nevedela a dozvedela sa len nahodne. tak preco to aj vam nespomenut, mozno niektorej sa to zapaci. miriamka, ak sa ozvali 4 zaujemci, este neznamena, ze by to bolo predane. mozno len zistovali niektory rozmer, napr. pri nohaviciach ja dost casto zistujem dlzku v rozkroku, lebo pri latkovkach je pre mna tento rozmer dost dolezity, predsa len zaberu trochu viac miesta medzi nozkami ako jednorazovka. kludne len tukni na odkaz odpovedat a napis, ze ak si to nikto este nevzal ani nerezervoval, tak mas zaujem. vacsinou su take mile mamicky, ze ti odpisu, na com si. inak ja som si odtial vzala dost veci a zatial som bola vzdy spokojna. ak bol nejaky fliacik, tak predavajuca napisala, ze existuje, apod. inak vela veci si nezhromazdujte, lebo teraz nemas problem nieco aj na rychlo dokupit a dietatko tak rychlo rastie... napr. petka za pol roka pribrala raz tolko ako pri narodeni a narastla 15 cm. a to bola len take priemerne dieta. dakedy pridam fotky...

05.12.2006 21:14

denny

Markíza: Aj ja užívam Calibrum mami, ale presne podľa návodu, tzn. 2 tabletky denne. Nie je to v poriadku? Prečo je lepšie užívať ich napr. obdeň alebo raz za deň?
Ahoj Markíza, neviem, či Ti už niektorá odpovedala, čítam postupne a radšej aj hneď píšem, aby som nezabudla, na čo som chcela reagovať. Môj lekár mi povedal, že to je zbytočné užívať 2 tabletky denne. Keď si prečítaš príbalový leták, kde je uvedený obsah vitamínov v jednej tabletke, zistíš, že niektoré (ak vezmeš 2 denne) vitamíny potom užívaš viac ako v 100% dennej dávke. A ak si k tomu dáš ešte nejakú zeleninu a ovocie, tak si dávkuješ denne veľa. denny

05.12.2006 22:41

Anonymous

Ahojte babulky :D , pekny vecer, dnes sa mi nejako nechce spat, mam este energiu, tak som si vas trosku pocitala, kedze v robote, asi ako aj vsetky ostatne, nestihacky. Do toho zaucam aj moju zastupkynu, co je neklamny znak toho, ze to mam za par. :D Jupi , ja sa uz tak tesim. Do vianoc nejake dva a pol tyzdna, potom dva tyzdne dovolenky, a v januari uz len 1-max.2 tyzdne a hotofka. Juuuj, ale to preletelo. Razz Len dufam,ze materska nam pojde pomalsie. Rolling Eyes My sme mali dnes vecer doma mikulasa s certom aj anjelom, mala bola z certa uplne hotova, chuda, az mi jej bolo luto, ako sa prelakla. Ale po chvili to preslo a Mikulasovi aj zarecitovala a posrandovala s nim. Bozinku, tie deturence su take zlate. :D Teraz som este dochystala balicky do ciziem a tesim sa na rano. Bude to take zrychlene Confused , kedze skolka a praca, ale aj tak....hadam pekny zaciatok dnicka. Babulky, k plienkam sa velmi nechytam, ja som rozhodnuta na jednorazovky, tak ako aj pri malej - lenivec jeden. Embarassed Ale sa tesim, lebo v piatok sme vybrali kocik, pacil sa vsetkym zainteresovanym, tak ho uz len teda objedname cez net a hotofka. Uff, to som si uz vydychla, lebo ma uz normalne prenasledovalo.. Poradnu mame az 20.decembra, tak dufam, ze vsetko bude ok. No a hlasim prirastok vahy, prosim pekne + 8 kg. Embarassed Ano, chuti mi a velmi. Panecku, co bude cez vianoce a po nich? Este hadam zvladneme jednu januarovu dovolenku a trochu sa tam pohybem, lebo inak neviem, neviem Rolling Eyes No som sa zase rozpisala, ale dlho som nepisala, v robote sa mi neda........a teraz uz vsetci pri mne spia. Tak pekne snicky aj vam a zajtra krasneho mikulasa :D papa fazulka

06.12.2006 08:33

zuzkaMT

dobre ranko, ja uz som dnes absolvovala poradnu, vsetko ok, aj ozvy babatku su pekne pravidelne, male sa mi v bruchu uz poriadne kruti, normalne mi to brucho nadskakuje Razz . Na sono v 30tt idem 18.12, tak sa tesim uz teraz, zas na chvilu uvidim nase male. Aj mne to ubieha strasne rychlo, v polovici januara by som mohla ist uz na matersku. Bozinku, a my este stale nemame vybrate chlapcenske meno Evil or Very Mad az mi je z toho do placu Crying or Very sad

06.12.2006 08:35

Markíza

Markíza: Aj ja užívam Calibrum mami, ale presne podľa návodu, tzn. 2 tabletky denne. Nie je to v poriadku? Prečo je lepšie užívať ich napr. obdeň alebo raz za deň?
Ahoj Markíza, neviem, či Ti už niektorá odpovedala, čítam postupne a radšej aj hneď píšem, aby som nezabudla, na čo som chcela reagovať. Môj lekár mi povedal, že to je zbytočné užívať 2 tabletky denne. Keď si prečítaš príbalový leták, kde je uvedený obsah vitamínov v jednej tabletke, zistíš, že niektoré (ak vezmeš 2 denne) vitamíny potom užívaš viac ako v 100% dennej dávke. A ak si k tomu dáš ešte nejakú zeleninu a ovocie, tak si dávkuješ denne veľa. denny
Zatiaľ si prvá, kt. mi odpovedala, takže ďakujem. Pýtam sa to preto, lebo hľadám príčinu, prečo mám takmer stále pocit hladu. Som ako taký škrečok - večne čosi žujem. Skúsim obmedziť príjem týchto syntetických vitamínov a uvidím, čo to so mnou urobí.

06.12.2006 08:38

Markíza

Zajtra idem do poradne a poobede na 3D UZV. Už sa neviem dočkať. Som plná očakávania, aké to bude, čo tam uvidíme, a tak. Ideme všetci 3 (ja, manžel aj synátor), tak z toho robíme doslova udalosť. Koniec koncov udalosť to je, veď na 3D UZV sa predsa nechodí každý deň. Smile

06.12.2006 11:26

Ivka31

Ahojte Bambulky. Len vas chcem narychlo pozdraviť a napisať Miriamke, že jej posielam ss. Želám pekný deň a príjemný obedík.

06.12.2006 13:03

Ivka31

Juj dievcata ---- kde ste, asi pracujete. Niektora tu pisala, ze kupila v Renka style zavinovacku do autosedacky. Na nete ju nemaju vyfotenu. Mozes ju prosim odfotit, ako vyzera ???? Prosííííím. Alebo je to taka iasta fleesová ako maju na Babetkove ?

06.12.2006 13:07

Peťulka

Ivka- ja som stale tu. Ale ked nikto neprispieva..... Sad

06.12.2006 13:11

Peťulka

Ivka? Kupujes si ten polohovatelny vankusik? Mne by sa uz teraz hodil, kedze si neviem najst tu spravnu polohu na spanie....

06.12.2006 14:34

Ivka31

Peťulka ..... ja uz ho mam asi 3 mesiace. Je uplne super, inak by som asi nezaspala. Stale ma to klati na brucho, ja som tak zvyknuta spat. Normalne si musim davat pozor, aby som sa neprekoprcla a male neprivalila. Ale zda sa mi, ze moja Bambulka uz ma pozna a vzdy sa premiestni na ten druhy bok, na ktorom nelezim. Pozeram na tom Renka-style tie matrace. Neviem si vybrat. No snad do pondelka nieco vyberiem.

06.12.2006 14:45

Peťulka

Ivka - a kde si ho kupila? A kolko stal? Ja som nasla nejaky na internete: http://www.noseniedeti.sk/l3.htm

06.12.2006 14:58

Ivka31

Mne ho kupila sesternica v Metre v Žiline. Vtedy stal cca 800 Sk. Teraz ale už zase zlacneli. Možem zistiť, čo to tam teraz stoji. Myslim, že naposledy asi pred mesiacom boli po 650 Sk. Asi je to dosť peňazi, ale maš to navždy na spanie a aj pri kojeni by som to rada používala. Dam ti nezavezne vediet, ked tu terajsiu cenu zistim.

06.12.2006 15:13

Ivka31

Akurát som si čítala o tom vankúši na tvojej stránke. Tak ten z Metra má tvar zahnutej akoby fajky a má aj inú náplň. Nie sú v ňom guličky, ale normálna náplň ako v protialergickom vankúši. Tušim je v nom taká polyesterová výplň. Asi tolko Peti.

06.12.2006 15:38

Peťulka

Ivka diky. Dam to na starosti manzelikovi, ktory mi to "dufam" podaruje na Vianoce.... Laughing Laughing Laughing Wink

06.12.2006 21:34

miriamka

Vankusik odporucam. Spavam na nom tiez uz zo 2 tyzdne a je straaasne pohodlny. Ja som si ho objednala s perlickami (myslim ESP sa volaju). je 150 cm dlhy. Na spanie akurat, na kojenie bude stacit, aj ked by som vam odporucala kupit si ten xxl. tie maju okolo 180-190 cm. moj bude len tak-tak. mali perlicky, penovu napln alebo psenicnu napln. penovu odporucaju na spanie, moja je dost hlucna, ale ja mam ten zvuk rada, tak mi nevadi. dobru noc vsetkym maminkam. ozaj, moje glukozove vysledky vyzeraju ok. papa

06.12.2006 21:36

miriamka

ozaj a moj je rovny, nie ako podkova. ivka, dnes som ti poslala ss. ale ste nie s detailmi. este ma napadlo, ze je super, ked sa da oprat. bud cely, alebo iba obliecka. moj ma uplne nenapadny zips. perlicky sa daju prat cele, nepolepia sa, ale psenica nie. molitan, neviem.

07.12.2006 07:32

Ivka31

Ahojte Bambulky. Ja uz som od siedmej v praci - asi to neprezijem. Citam novu Mama a ja - v inzeratoch niekto predava nepouzity prebalovaci pult IKEA na zavesenie na stenu. Uz sa tu o nom pisalo. Povodna cena 3600 teraz 2000 Sk. Dostali ho do ako nevhodny dar. Tak ak ste to niektora chcela - ta cena uz sa da ......

07.12.2006 08:03

fazulka

Dobre ranko babulky, :D uff, Ivka Ty si cinis. Ja som dorazila nieco pred osmou, ale este stale ledva hladim. Nejako sa rano nemozem prebrat ale vecer mam energie skutocne za dvoch. Wink Ivka, dakujem za tip na prebalovak, len v skutocnosti sa mi zdal dost siroky, tak sme sa nakoniec rozhodli pre taky drevenny, pevny, tiez z ikea, nie je sice moc pekny, ale hadam ucel splni a co je najhlavnejsie, ma rozmery presne ako potrebujeme. Baby, vcera som bola u lekara, lebo mna to moje hrdlo stale pobolieva a uz je to hadam aj vyse mesiaca, no a mam chronicky zapal hrdla. Crying or Very sad Takze parada. Lieky zatial ale nastastie nemusim, vraj ked to moc neboli, radsej vydrzat, a ked dokojim a pretrvavalo by to nadalej, mam prist a nasadi mi nejake antihistaminika, na dva-tri mesiace. Confused no parada. ale som rada, ze je to toto, lebo uz som si hladala tie najhorsie choroby sveta. Inak sa mame nastastie dobre, klop klop, dokonca aj mikulas chodil. :D Boloze to radosti! No prajem vam pekny dnicek, idem sa vrhnut na zaucanie novej kolegynky :D Pekny dnicek vsetkym

07.12.2006 08:54

Ivka31

Jajka ..... zavinovačku už mám doma, môžeš sa kedykolvek staviť. Apropo... ak si dnes v práci, nemáš chuť na kafčo po 15:00 ?

07.12.2006 10:32

ritta

Ahojte maminky, Fazulka - zelam Ti co najskorsie uzdravenie!!! Akurat som absolvovala poradnu, vsetko ok, babulka bola potvrdena :D, vazi 863g. Na dalsiu poradnu idem az 4.1. a este stale k mojej gynekologicke :D Takze nemocnica zatial pocka! Vsetkym zelam len dobre vysledky a zdravicko.

07.12.2006 11:53

fazulka

Ritta, gratulujem k dobrym spravam. :D Super, no koculka je uz riadny kusok! Super Razz A dakujem aj za zelanie na skore uzdravenie. Wink

07.12.2006 12:12

Anonymous

Super Ritta - gratulujem k dobrym vysledkom a aj vsetkym ostatnym co uz absolvovali poradnu. Ja pojdem uz az v 30 tt to je ten tyzden pred Vianocami - uz sa tesim na velky uzv. Ten nas drobec stale len kope- a kope :D je to skvely pocit, ja to zboznujem Razz Ritta - s tym prachom si teraz aj ja uzivam, kazdy den vysavam cely dom (teda cele prizemie) poschodie este nevyuzivame lebo nieje dokoncene a manzel stale umyva dlazky a tak. Proste cele dni sa upratuje a kazdy den vybalujem 3 velike tasky s nasimi vecami, ktore vozime od obojich rodicov Confused Uz aby to bolo, lebo je to nekonecne. Ale ta pohoda ked sa vecer vyvalime na novu sedacku, tak ta stoji za vsetko usilie Petulka - my sa zajtra chystame do metra, tak ked tam zbadam ten vankus, dam ti vediet cenu. Ja ho mam tiez odtial a ma ho aj manzel a spime na nich ako babetka. Ivka31 - ja uz mam vybrane z Renka-stylu, len sa este neviem rozhodnut co sa tyka perinky a vankusika, chcem protialergicke, myslis ze tie od nich take su Confused: Mozes mi objednat toto: 1. DP drak-zlty (0129000185) velkost vankusik 45x60 a paplonik 90x130 2. zasobnik na plienky drak-zlty (0629800130) 3. ochranne hniezdo - 240 cm s dezenom drak-zlty 4. Suprava cz (15x60), (90x130) (0000200305) - ale len ak je protialergicka

07.12.2006 12:15

jajka

Anonym som bola zase ja, pisem ten mail tak dlho, ze ma potom vzdy odhlasi Confused

07.12.2006 12:46

Ivka31

jajka .... ked ja neviem, co je a co nie. Ja som trebars alergik a astmatik a pre mna je protialergicke vsetko, v com nie je perie. Cokolvek co ma umelu napln. Mozno dievcata vedia aka ma byt napln, aby boli perinky protialergicke ?????? Ja by som sa toho pana z Renka stylu spytala. Uz som s nim meilovala ohladom postielky, tak nie je problem spytat sa na cokolvek.

07.12.2006 13:56

Peťulka

- keby si bola taka dobra a ten vankusik mi pozrela. Aspon za aku je cenu, aky je velky, a aku ma napln. Mne by sa pozdaval s tymi gulickami vo vnutri, ktore sa lepsie prisposobuju telu i brusku... Tak vy ste si ich kupili obaja? To je zlate!!!!!!!!! Wink - gratulujem ku skvelym vysledkom. Mna caka poradna a glukozovy test + vysledky protilatok v krvi na buduci utorok. Dnes som skocila ku kadernicke, trosku mi zostrihala tie moje neposlusne jemne vlasy a ofinku, tak som opat spokojna s vyzazou :D Inak sef tu vedla mna od rana kasle Confused Dufam, ze ma nenakazi...... Sad

07.12.2006 18:08

miriamka

ivka poslala som ti ss.

07.12.2006 20:53

Markíza

Zdravím Vás! Dnes sme s manželom boli na 3D UZV. Veľmi sa nám to páčilo. Malý zíval, špúlil pery akoby chcel čosi povedať, dokonca sa aj usmial. Nožky mal až pri hlave a cucal si palček (ten na nohe!). Ani za ten svet sa nechcel inak uložiť. No ale čo už s ním, keď mu to tak vyhovovalo. V každom prípade je to naozaj krásny zážitok. 22/12/06 idem na odber krvi kvôli krvnému obrazu. 2/1/07 idem do poradne a o ďalší týždeň idem na UZV, kt. sa robí v 30. TT. Veľmi rýchlo to všetko ubieha. Som veľmi šťastná, že je zatiaľ všetko v poriadku (dúfam, že to tak aj zostane).

07.12.2006 21:23

katinka

ahojte babulky, zase ja obcasnik Smile som rada, ze sa podla poslednych dvoch stran mate dobre a chcem sa hlavne spytat, ci niektorej z vas tiez vysiel zly glukozovy test ako mne. neviem zatial co to znamena, k diabetologicke idem az vo stvrtok a som z toho na naervy, lebo maso nemam rada a zijem na ovoci a sladkom Confused ozaj, nechcete zase nejake dobre rady? :D :D :D zarujem, ja len ze to tak vyzera, ze sa bud objavim s nejakym problemom alebo ze rozdavam rady Smile ale co uz ked nestiham pisat viac len tak. ale rada si vas citam, ked stiham. snad sa s niektorou stretnem v marci na antolskej.

08.12.2006 09:25

ritta

Krasny piatok, dievcata! Markiza - :D super vysledky a krasny zazitok to je perfektne! Mas aj nejaku fotecku maleho? Katinka - neboj podla mna ti nasadia dietku, no asi to budes mat trosku tazsie kedze tak velmi lubis sladke ale neboj prezijes to! Viete niekto z BA kde by som kupila ten vankus na kojenie? V KIKE ho maju ale za vyse 1200,- Sk a to sa mi zda vela... by som nejaky potrebovala lebo uz si neviem pri spani najst poriadnu polohu Confused Jajka - toho prachu v domceku sa postupne zbavis, len sa najskôr musi niekde usadit Rolling Eyes este pockaj nejaky mesiac a vsetko bude prec :D

08.12.2006 09:34

Ivka31

Ahojte Bambulky. Zdravim vas v tomto krasnom dnicku. Ja uz som v pravi vynimocne od pol siedmej, tak dnes aj skor vypadnem. Uz aby to bolo. Zelam vam prijemny - u nas slnecny piatoček a ešte krajší víkendík.

08.12.2006 10:04

Markíza

ritta: Krasny piatok, dievcata! Markiza - :D super vysledky a krasny zazitok to je perfektne! Mas aj nejaku fotecku maleho? Katinka - neboj podla mna ti nasadia dietku, no asi to budes mat trosku tazsie kedze tak velmi lubis sladke ale neboj prezijes to! Viete niekto z BA kde by som kupila ten vankus na kojenie? V KIKE ho maju ale za vyse 1200,- Sk a to sa mi zda vela... by som nejaky potrebovala lebo uz si neviem pri spani najst poriadnu polohu Confused Jajka - toho prachu v domceku sa postupne zbavis, len sa najskôr musi niekde usadit Rolling Eyes este pockaj nejaky mesiac a vsetko bude prec :D
Pani na UZV mi povedala, že je to dosť drahé na to, aby sme mali nekvalitné obrázky (ako som už písala, nôžky mal pri hlavičke, takže tváričku si do značnej miery zakrýval). Keďže sa nechcel inak uložiť, navrhla mi, že mi dá ďalší termín. Vraj sa o pár dní môže inak uložiť a tým pádom môžeme mať krásne zábery. Tak sme sa dohodli, že prídem ešte raz na budúci týždeň v utorok. Zatiaľ som neplatila nič, vraj až potom, keď to bude stáť za to. Bola som milo prekvapená takýmto prístupom.

08.12.2006 10:07

Markíza

Ešte som zabudla napísať, že som včera z mimibazáru kúpila krásny svetrík zn. Mothercare. Je pletený a podšitý tričkovinou. Je úžasný. Celý večer som sa z neho vytešovala. V sobotu idem ku jednej z príbuzných, ktoré mi požičajú nejaké veci pre maličké. To bude prvá várka. Smile

08.12.2006 13:45

mantik

Ahojte marculky, prepáčte že som sa k vám takto votrela, ale v prípade, že chodievate na Mimibazár, rada by som práve vám dala do pozornosti moju stránku, kedže mám dve kočky nar. v marci a apríli a tým pádom by práve vašim detičkom mohli vyhovovať veľkosti v mojich albumoch. Verím, že práve prežívate také isté krásne chvíle ako ja ked som čakala moje dievčatá, prajem vám krásne posledné mesiace tehotenstva a teším sa ak vás oslovia nejaké moje vecičky. Pekný víkend. Mirka http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=1509

10.12.2006 10:38

denny

ritta: Krasny piatok, dievcata! Markiza - :D super vysledky a krasny zazitok to je perfektne! Mas aj nejaku fotecku maleho? Katinka - neboj podla mna ti nasadia dietku, no asi to budes mat trosku tazsie kedze tak velmi lubis sladke ale neboj prezijes to! Viete niekto z BA kde by som kupila ten vankus na kojenie? V KIKE ho maju ale za vyse 1200,- Sk a to sa mi zda vela... by som nejaky potrebovala lebo uz si neviem pri spani najst poriadnu polohu Confused Jajka - toho prachu v domceku sa postupne zbavis, len sa najskôr musi niekde usadit Rolling Eyes este pockaj nejaky mesiac a vsetko bude prec :D
Ahoj Ritta, neviem, či sa vyznáš v Petržalke, ale ja som za celkom dobrú cenu videla ten vankúš v obchode BEBESHOP na Lachovej - tu je link: http://www.bebeshop.sk/ prípadne http://www.bebeta.sk/ (mám pocit, že oboje je to isté, má to tú istú adresu aj telefón). Na stránke nie je vyobrazený. Bolo to v čase, keď som si robila len prehľad (kde čo majú), tak Ti neviem povedať, čím bol plnený a aký bol dlhý. Mali tam 2 druhy, jeden bol tak okolo 500-600 Sk a ten druhý dlhší a s krajším poťahom bol drahší - niečo okolo 800-900. Ak niekde ešte uvidím v dobrej cene, dám Ti vedieť. S akou náplňou by si chcela?

10.12.2006 13:13

ritta

Ahoj Denny! Dakujem Ti pekne za tip na ten vankus :D , pojdem sa do toho obchodu pozriet. Ja ani neviem aku napln by som chcela, asi trosku aby bol tvrdsi, preto si ho chcem nazivo pozriet - aj velkost aj tu tvrdost. Alebo mi viete niekto poradit, aka napln je lepsia? Teraz ho chcem vyuzit na spanie a neskôr by som rada aj na kojenie. Denny ako sa inac mas? Vsetko ok? Babatko poslucha? Tak vsetkym este krasnu nedelu, hadam sem niekto zavita :D

10.12.2006 14:39

karolka

Ahojte bambulky, aj vam ten vikend vzdy tak ubehne? Vlastne vsetko to strasne uteka, ani sa nenazdame a je tu marec... Tak aj my zajtra ideme na glukozovy test a nakolko mi uz raz nasli cukor v moci, som zvedava, co sa z toho vykluje teraz.... A tak uz pre istotu od stredy nejem sladke.Verim vsak, ze to bude v pohode,potom dam vediet! Zelam Vam krasny nedelny vecer este!

10.12.2006 23:28

Ivka31

Ahojte Bambulky. Vidim, ze ste si vsetky uzivali vikendik a sem ste toho moc neprispeli. No nevadi, aspon sme si trochu oddychli a hor sa do noveho tyzdna. Dnes ma drahy trosku fotil, aby som mala pamiatku aj na taketo stredne velke brusko. Posielam vam fotecku na porovnanie s vasimi. Ake mate vy brusenka vecsie alebo mensie ? Mne v poslednom mesiaci dost narastlo. A co vase babatka, kopkaju ? Moje brusko je niekedy uplne kludne a niekedy ma normalne az boli od tych divnych trhanych pohybov a kopancekov. Tak uz idem buvat ............ zajtra ahojte.

10.12.2006 23:43

Ivka31

Tak posielam tu fotecku

11.12.2006 08:34

zuzkaMT

dobre ranko, aky ste mali vikendik? ja este stahovaci a upratovaci, ale uz sme konecne zabyvani, teraz riesim uz len take drobnosti a ukladam vsetko na svoje miesta Laughing Sedacku zatial ani nemame, asi budeme sediet zatial na zemi, ale mam uz nachystany vianocny stromcek, ten bude svietit urcite :D . Ked som bola v stredu na poradni, zabudla som sa pochvalit +8 kg naviac, som zvedava kolko priberiem cez sviatky do dalsej poradne. teraz mi naozaj chuti jest a asi to tak ostane do konca ako sa poznam Embarassed . idem pracovat, zatial ahoj

11.12.2006 11:40

karolka

Jej Ivka, pekna fotecka, aka si Ty okaňa! Tak ja som bola dnes na tom cukre, dovolili mi citron a tak sa to celkom dalo, ale teraz mam tie chute vseliake... Vysledky vo stvrtok Confused No a ostatne maminy, co tam boli, mali bruska uz dost velke, tak teda podla toho sudim, ze to moje je male, ale mne sa take paci :D Mam mensie ako Ty, Ivka, vo vetrovke mi ho nevidiet vobec a dokonca nosim este aj jedny "normalne" nohavice... Je to asi naozaj velmi individualne, ale my to vraj mame v rodine - ked mamina prisla na porodnicu, chceli ju poslat domov, ze si z nich robi srandu a ma este aspon 3 mesiace cas... A co vy ostatne? Pekny slnecny dnicek zelam!

11.12.2006 12:40

miriamka

Ahojte maminky, ivka, zlata fotka. Moje brusko je podobne, niekedy sa mi zda mensie, niekedy ho uz mam take ako ine pred porodom. zalezi aj od toho, co mam oblecene. vikendik bol fajn, bola tu navsteva zo slovenska, tak sme boli na trhoch. samozrejme, ze sme mali jediny lejak za posledne 2 tyzdne prave v sobotu vecer Evil or Very Mad ale aj tak bolo fajn. malinka kopka, tiez mi niekedy uplne skace brusko. najhorsie je, ked mi kopne do mechura, to musim bezat... neboli to, ale stekli, len sa bojim, aby ma tak nezastihla niekde vonku. pekny den vsetkym

11.12.2006 16:53

tvrdnutie bruska

marcik

Ahojte mamicky Uz dlhsi cas sledujem toto forum, kedze aj ja cakam babo v marci, a stale nemam dostatok casu, aby som nieco pridala. Chcela som sa opytat, ci niektora z vas nema skusenosti s tvrdnutim bruska? Doktor mi odporucal brat magnezium a kalcium 3x1, ale nechcela som to prehanat s chemiou a tak som to obmedzila na 1 az 2, a este k tomu ich nesmiem kombinovat so stravou, tak sa to dost tazko berie, ked si stale nieco musim zobnut. Embarassed Ak nieco ohladom toho viete, prosim napiste. Marcela

11.12.2006 20:59

denny

Ahoj Ritta, ja plánujem kúpiť ten s polystyrénovými guličkami. Niektorá z kočiek vyššie písala, že to je trošku hlučnejšie (tak to šumí), ale mne to nevadí. Bábo poslúcha. Skoro každý večer sa prehadzuje. začne tak okolo 20:00 a trvá to skoro do 22:00. Niekedy ho cítim aj v práci, tak si to vychutnávam. Laughing A to Tvoje? Tiež máš kotrmelce v brušku? Začínam už fučať a častejšie ma bolia kríže. Niekedy ma až seká. A pálenie žáhy je tiež horšie. Confused Ale patrí to k tomu. Prišla som na to, že sa nesmiem najesť, alebo napiť a potom si ľahnúť. Musím najskôr trochu posedieť, nech to zíde nižšie. Zajtra idem do poradne, len na bežnú kontrolu. Kočky, v ktorom týždni ste boli zase na ultrazvuku? Ja začínam 28tt, tak nech viem, kedy sa môžem zase tešiť na "kino". Majte sa. Denny

11.12.2006 21:46

jana v.

ahojte, zase som sa tu objavila. ja som uz bola na sono zo 4 razy (plus pri amnio), ale moj doktor ho ma v ambulancii. na palenie zahy mne pomaha lyzicka sody bikarbony zapit vodou. moje dve deti casto hravaju zapas - jedna sa mece na bruchu zvonka, a druhy jej odpoveda kopancami zvnutra. takze "radost". marcela, tvrdnutie som nemala ani pri prvej, ani teraz, takze neporadim. aspon ja som nepovazovala nic za tvrdnutie. ja som doteraz pribrala 9 kilov. a baby, mozem povedat, ze este len teraz to zacne pribudat, jedna radost. uz aby som si zacala davat velky pozor, aby som sa nepresvihla cez 20-tku.

12.12.2006 08:06

denny

Ahojte dievčatá, práve sa mi podarilo dovolať na tú psychoprofilaxiu. Idem až 5.1.2007, lebo tam je dovolenka až do konca roka. Od samej radosti, že sa mi to konečne podarilo, som sa zabudla opýtať, čo si musím so sebou vziať. Neviete náhodou niektorá? Potrebujem niečo na cvičenie? Tenisky, tepláky, uterák? Idem dnes na kontrolu, tak sa skúsim opýtať svojho doktora, snáď bude vedieť. Pa Denny

12.12.2006 08:17

jajka

Ahojte marcovky, konecne som v praci, aspon si vas mozem zase precitat a nieco popisat. Tie utorky a stvrtky v praci su super, aspon 2 dni nemusim upratovat :D Petulka - ten vankus mali v Metre za 760 Sk, vypln neviem aka je, ale mi ich mame uz asi 3 roky (ten prvy) a druhy sme dokupili asi pred 1,5 rokom, daju sa oprat cele v pracke, su velke a prijemne na spanie (nie su take malicke ako tie na kojenie). A su zahnute do tvaru L. Denny - na palenie zahy pomaha chrumat mandle, ale kup si tie olupane, lebo supka moze podrazdit slepe crevo. Ja ich mam stale so sebou a ked daco tak ich par pochrumem a mam zase pokoj a ani sa z toho nepribera :D zuzka MT - ja uz mam naviac 15 kg, ale nastastie sa mi to v poslednych 3 tyzdnoch zastavilo a uz som nepribrala, dufam ze mi to takto vydrzi, to by sa celkom dalo Embarassed

12.12.2006 08:42

denny

Ahoj Jajka, ďakujem za ten typ na mandle Laughing Oriešky všetkého druhu mám rada, tak sa mi takáto "medicínka" páči :D Doteraz som skúšala tortové oplátky, prípadne vianočné oplátky. Zaberá to, ale nie vždy. Confused Skúsim teda mandle. Ja mám už 10 kg navyše (dnes som začala 28tt). Doteraz to tak išlo cca 1-2kg za mesiac, ale za tento posledný sa mi podarilo nabrať 3kg Embarassed Nie je to až tak veľmi vidno - mám to hlavne na zadku a stehnách - a brušku, samozrejme Smile Desím sa vianočných sviatkov - všade jedlo a sladké... Ale pravda je, že sa už toľko do mňa nevprace, lebo mi drobček tlačí na žalúdok, tak som raz-dva plná. Pa Denny

12.12.2006 09:12

Januška-CA

ahojte vidím že aktuálna téma je váha: ja som pribrala 13 kg, ale to by ma ani tak netrápilo ako to že sa mi spravili strie na stehnách a zadku, neviete ako to zastaviť alebo čo s tím? Sad