1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

26.11.2006 17:18

miamia

Danka: na kŕče v nohách nepomáha len magnézium samotné, pretože magnézium len uvoľňuje svaly..... kŕče signalizujú nedostatok vápnika... a keďže vápnik sa vstrebáva len pomocou vitamínu D, na kŕče zaberie
dakujem kraaaasne hned si to kupim v pondelok Wink

 

26.11.2006 19:23

Anonymous

Denny, na Slovensku tiez vsetci lekari nerobi glukozovy test. Wink Ani mne ho nerobili a ani nebudu. Takze mia, pohodka. No a na tie krce fakt skus aj calcium.........uskudoit urcite nemoze. Cool fazulka

 

26.11.2006 19:46

miamia

a prosim vas mozem si este pridat to calcium a Dcko ak to uz beriem v calibrum tabletkach???nie je to vela???

 

26.11.2006 19:46

karolka

... no a vraj chut na sladke je len vtedy,ked sa ma narodit dievcatko... Ako vidim, mame ju vsetky! Ja by som tiez najradsej kolaciky, aj ten turecky med som si dala (sme mali tento vikend jarmok), fakt sa uz "tesim" na ten glukozovy test... Este kratko k tej vahe: ja som medzi dvoma poradnami pribrala naprv len 0,5 kg, potom do dalsej 2,5 kg a lekarka ma zjazdila, ze to je vela. A pritom ako som spominala, dokopy mi to nabehlo zatial len na 4 kg, co sa mi zda celkom v pohode... Kocky, za mesiac uz mame po Vianociach... Aj vy sa na ne tento rok nejako viac tesite? :D

 

26.11.2006 19:48

karolka

juj, hlava derava, este som zabudla, nepicha vas niektoru castejsie v boku? alebo az niekde pod rebrami ci lopatkou? Mna hlavne na pravej strane...

 

26.11.2006 19:55

miamia

ajoj karolka Laughing no aj mna stucha na pravej strane ale niekde v driekovej oblasti...a v noci casto ani spavat nemozem kvoli tejto bolesti...tam je vraj nejaka kost ischae ci nieco take a to sa v tehotenstve rozsiruje a boli...aspon mna Laughing s tym sladkym to bude asi pravda,lebo ja som ako zavislacka na sladke preto uz 4dni nechodim ai do obchodu aby som nieco neschmatla lebo to je katastrofa so mnou a cakam babulku Razz ja mam uz ale 8kg navyse a to som este len 26+3tt Shocked no a na rok 2007 sa nesmierne tesim a viem aj preco aj vy??? Wink

 

26.11.2006 20:55

Danka

miamia: a prosim vas mozem si este pridat to calcium a Dcko ak to uz beriem v calibrum tabletkach???nie je to vela???
ak máš kŕče, tak máš toho málo, aj ked berieš calibrum.... a isto ti neuškodí ani navyše

 

26.11.2006 20:57

miamia

dakujem Danka Laughing

 

27.11.2006 08:56

zuzkaMT

ahojte babulky, prave som vas rychlo precitala, co ste tu popisali od stredy, je toho dost, ani neviem na co skor reagovat.... v kazdom pripade Katarinkam dodatocne vsetko naj Exclamation Aj moja mamina je Katka, tak sme popri stahovani boli gratulovat, urobitla som jej smotanovu tortu, tu zboznuje, tak sme si "dali" do tela :D . Prestahovani sme tak na 2/3, polovicka montovala nabytok a ja som zatial prevazala veci z bytu do bytu, tych schodov co som sa nabehala za vikend, a mam poriadnu svalovicu na stehnach, ale aspon bolo trochu pohybu Laughing . Neviem kolko som zatial pribrala, vahu doma nemam a poradnu mam najblizsie 6.12, ale drobec kope uz poriadne, niekedy vecer ked sedim pred telkou sa mi hybe cele brucho Rolling Eyes .

 

27.11.2006 09:48

Katuš

Ahoj babulky,nasla som zakladnu vybavicku pre babetko,posielam link: http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_id=19061

 

27.11.2006 10:19

Peťulka

Dobre ranko babulky. Posielam Vam aktualne fotecky mojho bruska................ Wink Wink Wink Pekny dnicek.....

 

27.11.2006 10:59

fazulka

Peťulka, krásne brušenko. Super. :D Panečku, no fakt som si Ťa v tom divadle ani nemohla všimnúť. Hľadala som Ťa podľa môjho brušina, to som asi prestrelila. Embarassed Ako sa Ti inak páčil muzikál? Mne teda žiadny zázrak.... Confused Baby, pomoooooooooooooooooooc, ja som z vás asi najväčšia, hádam tam mám len jedno baby a nie hneď dve. Confused No od dnes si začínam tvrdo sledovať váhu aj stravu. Shocked

 

27.11.2006 11:01

fazulka

baby, mne sa zastavil ticker - neviete co s tym? Ma meskanie ale o 5 dni! Crying or Very sad

 

27.11.2006 11:01

Ivka31

Ahojte dievcata. Zdravim vas v peknom novom tyzdni - poslednom novembrovom. Ako to leti. A ja este nemam skoro nic pre babo. No snad po sviatkoch budu nejake zlavy. Z kocikov uz som na nervy ....... ked sa rozhodnem, dam vediet. Peti ..... krasne brusko mas. No vidis, uz ti nikto nemoze povedat, ze to na tebe neni vidno. A kedy dame tu kavicku po robote ? Buduci tyzden ? Jajka .... v utorok maju dostat v Laugariciu nove Patrony Laughing teda kociky. V stredu mozeme ist na vec ak chces. Denny .... poslala som ti ss

 

27.11.2006 11:01

fazulka

a sorry, uz je to ok, asi bol zmateny, ze som dlhsie nepisala.... :D

 

27.11.2006 11:03

Ivka31

fazulka .... myslim, ze meskanie mas uz viac ako 5 dni Laughing Laughing Laughing . Ale vazne, skus si ho tam vlozit znova. Ine ti neporadim.

 

27.11.2006 11:05

Kačena

Ahojte všetky. Keďže som sa nedostala cez víkend na net dodatočne ďakujem za gratulácie a praje aj ja všetko na ostatným Katkám!!! Laughing Laughing Laughing Aj ja som mávala už asi 2 týždne dozadu také kŕče, ale nie pravidelne. A predvčerom sa mi objavil taký veľký kŕč, že mi to do rána vôbec nepovolilo Crying or Very sad a bolí ma noha ako Twisted Evil Muž skonštatoval, že to môže byť aj zapálená žila, ale idem dnes ešte večer za dr. a som zvedavá na jej diagnózu, potom dám vedieť. Inak si to zatiaľ natieram Heparínom- masť, a na večer to istí octanová masť, ale zatiaľ nič moc. Rolling Eyes Dúfam, že to prejde čo najskôr, lebo mi to ide na nervy, chodím ako 100 ročná babka!!! Všetkým prajem krásny deň Razz

 

27.11.2006 11:26

Peťulka

:D Ivka - buduci tyzden by to slo. To by mal brasko kratky tyzden a bude doma. To by postrazil hafana a mohli by sme na tu kavicku zajst Wink Fazulka - ani mna muzikal nejako extra nenadchol. Ja mam taky indikator - kym mi nenaskoci husia koza, tak je to o nicom. A pri tomto muzikali mi nenaskocila Confused Inak sedela som na balkone v siedmej rade, presne na tych cislach co vy od 5-7....na zachode som videla nejake dve kocky aj s bruaskami, ale ci si bola jedny z nich ty....?

 

27.11.2006 11:37

etna

Ahojte ja len na skok k tomu magneziu a vapniku. Mozno to viete, ale jedno zabranuje vstrebavaniu druheho, takze je potrebne mat medzitym casove rozostupy. Niekde som to citala a tiez mi lekar predpisal magnezium, kde je napisane, ze 2 hodiny pred a po sa nemozu jest mliecne vyrobky a myslim tiez zelezo. Skuste si to este preverit, lebo si to pamam naozaj len v "hrubom". Inak s tym sladkym som na tom rovnako. Ja som nemala ranne nevolnosti, ziadne tehotenske chutky, ale teraz mi sladke ide na chut cim viac :D

 

27.11.2006 12:27

miamia

Petulka Laughing mas prekraaaasne brusko...ale stale si tak milo chutnucka nie nejaka obrovska ,tak ako mas byt,tesim sa s tebou Razz kacenka Razz ani nestras s tou zapalenou zilou ,hadam to amme len tym nedostatkom toho calcia Wink v noci som to zase mala a je pravda ze mam stale tu nohu nejaku strpnutu aj pocas dna..no uvidim...ja idem na kontolu az 13.12.tak si este pockam... Ivka Laughing nestresuj nevadi,ze este ti chyba plno veci,aj mne este toho hodne chyba,ale nechavam si na to priestor po Vianociach,ked budu ZLAVICKY Laughing inac babulky davate cizmicku do okna na mikulasa uz aj pre nase babetka v brusku??? ja ano Razz Laughing Wink a muzickom co tam date???ja mojmu nemozem dat sladkosti tie on nelubi a len by skoncili v mojom brusku Embarassed tak musim nieco vymysliet len neviem co mu tam dam... Confused Shocked tak poradte... pekny tyzden babulky Razz

 

27.11.2006 12:59

Peťulka

dakujem mimia :D :D :D no nestazujem si na to ako vyzeram!!! Dufam, ze to takto postupne zostane az do konca Wink No mozme ti poradit jedine, ked nam povies, co ma tvoj mily rad.... Wink Wink Wink

 

27.11.2006 13:50

miamia

Peťulka: dakujem mimia :D :D :D no nestazujem si na to ako vyzeram!!! Dufam, ze to takto postupne zostane az do konca Wink No mozme ti poradit jedine, ked nam povies, co ma tvoj mily rad.... Wink Wink Wink
no hadam nie takto isto Laughing malicke musi pekne rast dalej... Wink no ja absolutne neviem co mu tam dam do tej cizmy lebo minuly rok som mu tam dala bombonierky a tak dalej a vies kto to vsetko zjedol???no ja..on totizto sladke a do jeho ust Shocked Confused takze musim nieco ine vymysliet ...a neviem absolutne nemam ani sajnu ze co...mozno nieco pre stastie alebo plysacika so srdieckom...no ja neviem...

 

27.11.2006 13:51

jajka

Ahojte, som tu len na skok, ani som si Vas nemohla od piatku precitat, lebo v domceku este nemame ani vodu niweto este internet :D Denny - prisiel mi ten mailik, dakujem velmi pekne, hned si to pojdem poprezerat. Dakujem za trpezlivost. Kocky, ja idem dnes k lekarovi a asi zostanem doma az do materskej. hrozne mi opuchaju nohy aj ruky a vcera som mala aj vysoky tlak 132 Confused Neviem co sa deje, tak som radsej dnes zostala doma a o 16:00 idem k dokimu, co mi na to povie. Ale drobec kope a kope o 106, tak dufam ze je v poriadku. Urcite si Vas pridem docitat, teraz vsak nemozem, lebo manzel musi na pocitaci pracovat. Ahojte a majte pekny den Razz

 

27.11.2006 14:11

Katuš

MIAMIA no moja kolegyna ma obdobny problem,jej muzik sladke nemusi a ona to riesi tak,ze mu kupuje plechovkove pivka,viac druhov-on je totiz pivkar a tak mu kupi Kelta,Kozla,Starobrno,Bazanta....vies,spravi mu takyto mix a +ovocie,to ma rad a su spokojni obaja-on dostane to co ma rad,ona je spokojna,ze sa potesil aje. Skus to tiez takto....ak ma rad vink,tak flsticku dakeho dobreho vinka,alebo tak....co ty nato?

 

27.11.2006 14:43

3D Hlohovec

Anonymous

Ahojte baby, vedeli by ste mi napisat tel. cislo na 3D v Hlohovci. Dakujem pekne. Jana

 

27.11.2006 15:04

fazulka

Ahoj Janka, Dr.Brestansky: 033 - 7425937 papa

 

27.11.2006 15:06

fazulka

Jajka, to mi je luto ze sa necitis dobre, ale teraz to uz postupne bude postihovat asi vsetky Confused no kazdopadne drzime palce a ozvi sa, ako si dopadla u dokiho. budeme drzat palceky. Wink Katuš, dobry typ s tym pivkom a ovocim, tiez poriesim tak nejak. Wink super.

 

27.11.2006 15:39

evik

Ahojte babenky tie co ste boli uz na cukrovkom teste, aj ste presne dodrzali, ze sa nema jest od 17.00, ci ste si nieco zobli aj potom? Ja sa o piatej len dostanem z roboty, kym si este navarim... to bude minimalne 18.00, ale aj tak budem mat do rana hrozny hlad... a t o ani nehovorim o kyseline...

 

27.11.2006 15:56

Ifcok

evik, ja mam ist na ten test v stredu, ale mne sestricka povedala, ze len rano nemam jest ... ja mam skor strach z toho, ze nebudem moct ist na wc - a po pollitri neist 2 hodiny, tak to bude teda katastrofa ... (a som uz v 7 mesiaci, to su veci - ale to leti ! Smile )

 

27.11.2006 16:13

Katuš

EVIK babulka,kludne sa napapaj,ja ked som a ten test isla,som jedla este pred desiatou vecer....nikto mi nezakzal papat,iba rano som nemohla. Muslea som prist nalacno,vzali mi krv,uriňobili rozbor a podla hladiny cukru,ktoru som mala rano mi namiesali tu sladku vod...takze kludne papaj.Vlani som bola na tom tiez,ale v inej nemocke a ni tam mi nekazali hladovat uz den vopred.

 

27.11.2006 16:14

Katuš

Ifcik, je toho 3dcl a dalo sa to vydrzat,tyms kor ze som tam mohla iba sediet,ani chodit som nesmela,nic.....kam ides na ten test?

 

27.11.2006 16:24

Ifcok

katus, idem do probiosu, tak dufam, ze s tym pol litrom som si to len zle zapamatala. ale aj tak 2 hodiny vydrzat .. ved ja som len taky prietokovy ohrievac ...

 

27.11.2006 16:53

miriamka

ako ste usilovne pisali! miamia: citala som tip na krce. teda ked ich uz mas, aby rychlo presli, mas si stat na nieco studene. odporucaju nechat si pri posteli plech na pecenie a pri krci sa nan postavit... vo viedni robia glukozovy test iba u tych, ked maju podozrenie na tehotensku cukrovku. a dobra sprava: dnes som boal na internom a vyssia davka hormonov pomohla, tak som sice teraz predavkovana, ale pre babo je lepsie viac ako menej v tomto pripade. ja teraz hnackujem Embarassed , bije mi strasne srdce a je mi stale horuco, ale co by clovek pre toho chrustika neurobil, no nie? dnes mi prisiel moj vankus na kojenie. kupila som si len 150 cm dlhy, zatial na spanie, aby sa dalo brusko podlozit. uvidim, ci bude dlzka stacit neskor aj na kojenie. prajem pekny vecer

 

27.11.2006 18:12

Anonymous

IFCOK, no mna poslali na to do nemocky na Mickievicovu....chodim normalne do Gynfivu a povedalimi,ze v Blave sa to robi len v tej nemocke.....tam maju na to labaky a davaju len 3deci....inak,teraz ma napadlo,ze teta mi vravela,ze na wcko mozem ist Smile ale len tam a spat a inak iba sediet....vsak v podstate,ked to vypijes,tak to ide do krvi ten cukor,nie do mechura,nemaju ta preco drzat mimo wc,nie? Inak,kmotra tiez chodi do probiosu a ona bola na tom oGTT tiez v tej nemocke co ja...bola takto pred rokom........asi zalezi od doktora. Katuš

 

27.11.2006 19:23

denny

jajka: Ahojte, som tu len na skok, ani som si Vas nemohla od piatku precitat, lebo v domceku este nemame ani vodu niweto este internet :D Denny - prisiel mi ten mailik, dakujem velmi pekne, hned si to pojdem poprezerat. Dakujem za trpezlivost. Kocky, ja idem dnes k lekarovi a asi zostanem doma az do materskej. hrozne mi opuchaju nohy aj ruky a vcera som mala aj vysoky tlak 132 Confused Neviem co sa deje, tak som radsej dnes zostala doma a o 16:00 idem k dokimu, co mi na to povie. Ale drobec kope a kope o 106, tak dufam ze je v poriadku. Urcite si Vas pridem docitat, teraz vsak nemozem, lebo manzel musi na pocitaci pracovat. Ahojte a majte pekny den Razz
Ahoj Jajka, tak to som rada, že sa to na koniec podarilo Wink My si tu už s Ivkou vypisujeme ss, ako Ti to doručiť Laughing Čo je sranda, ani jej to neprešlo. Ale som rada, že to už máš. Aspoň budem vedieť, že keď Ti budem niečo posielať, musím z tejto adresy, nie z Poboxu. Denny

 

27.11.2006 19:27

denny

evik: Ahojte babenky tie co ste boli uz na cukrovkom teste, aj ste presne dodrzali, ze sa nema jest od 17.00, ci ste si nieco zobli aj potom? Ja sa o piatej len dostanem z roboty, kym si este navarim... to bude minimalne 18.00, ale aj tak budem mat do rana hrozny hlad... a t o ani nehovorim o kyseline...
Evik, ja som také inštrukcie nedostala. Ja som jedla deň pred testom asi naposledy okolo 19:00. Nikto mi nepovedal, že nemám jesť od 17:00. Len som musela ráno prísť na lačno, vypiť tú tekutinu a 2 hodiny nič nejesť (ani žuvačku) a piť len čistú vodu alebo minerálku. A to som vydržala. Potom mi zase zobrali krv a potom som už mohla jesť. Wink Denny

 

27.11.2006 19:30

ritta

Ahojte dievcata, ja som dnes mala dovolenku, ale akurat som si vas docitala. Jajka - drzim palcoky aby ti bolo co najskôr dobre a problemy sa tebe aj nam ostatnym vyhybali! Ja idem na glukozovy test zajtra rano a tiez tam budem 2 hodiny sediet... A musim vam povedat dnesnu story: som vam spominala, ze nejem palacinky, ze mi proste nechutia a viete co som dnes v Poluse urobila? KUPILA SOM SI PALACINKUUUU s tvarohom a jahôdkami Shocked :D proste som na nu dostala chut, alebo skôr na nieco sladke a nic ine tam nemali... juj a zajtra mi budu merat cukor... hadam to dobre dopadne. :D

 

27.11.2006 19:41

denny

Poslala som Ti ss, ale už je to OK, Jajke to nejakým zázrakom konečne prešlo Wink Písali ste, že ste boli na nejakom muzikály, na čom ste boli? Podelte sa, nech viem, z čoho nenabiehajú zimomriavky a teda sa neoplatí ísť Exclamation My sme s manželom boli posledne na Neberte nám princeznú. Nebolo to škaredé, ale nemali sme kto vie aké obsadenie a trúfam si povedať, že podaktorí herci by spievať radšej nemali... Crying or Very sad Hlavná predstaviteľka bola super, keď spievala, tak zimomriavky naskakovali :D Len som skonštatovala, že asi až do pôrodu nepôjdem na niečo tak hlučné, lebo môj drobček sa celý čas strašne hádzal - z toľkého hluku. človeče kukám na tie Tvoje fotky a čítam čo píšeš, veď vy máte doma celý zverinec :D Mačka, vtáky, pes... My sme doma mali tiež andulky a zbožňovala som ich. Žiaľ na nič väčšie sa mi mamu nepodarilo nikdy nahovoriť. Crying or Very sad A moja polovička so zvieratkami v byte tiež nepočíta Rolling Eyes Jednak chodíme domov dosť neskoro, kto by to venčil s staral sa o to... a bývame v paneláku, tak to by asi nebolo to pravé orechové pre psíka... A eše prajem všetkým kočkám, čo sa necítia dobre, aby sa to čo najskôr zmenilo Razz Nech sa môžete ďalej tešiť. denny

 

27.11.2006 20:11

Kačena

Ahojte! Už viem, z čoho boli u mňa tie kŕče v nohách Razz Razz Razz Malé mi preistotu už tlačí na kríže a vystreľuje mi to do nôh. Takže mužíček mi ide dnes večer masírovať "krížiky", aby mi to čo najskôr prešlo. Sú to bolesti, že po schodoch ani chodiť nemôžem, ale keď je to len toto.... tak pohoda Wink Začalo to u nás Mia dosť skoro, ale možno to čaká aj ostatné "vyvolené", tak sa neľakajte keď to začne. Shocked pekný večer!!! Laughing Laughing Laughing

 

27.11.2006 20:25

denny

Ahoj Kačena, ja zatiaľ kŕče nemám, ale kríže ma už bolia... Predvčerom tak, že som sa nedokázala poriadne ani z gauča zodvihnúť a pretáčanie v posteli bolo ako za trest. Tiež si myslím, že to robí drobček, predsa už je väčší a tak viac tlačí. Želám príjemnú masáž... Wink Wink Wink

 

27.11.2006 23:14

dinka

ahojte dievcata, prepacte, ze sa vam tu do toho miesam, ale neviete, co je so ciou? Ja som s nou bola v kontakte kvoli vecickam pre babetko, ale nejako sa mi neozyva a nevidim ani tu za posledne dni. Prosim dajte mi vediet...inak ja mam tiez marculiatko...ale tento rocnik. Wink Drzim vam vsetkym velmi palce, aby ste boli zdrave a dietatka tiez. A z toho priberania si nic nerobte...potom vam to deturence pomozu dat dole. A este jedna vec ku kociku...kedze budete rodit tiez v marci...ja odporucam kupit len hlboky na tie prve 4-5 mesiacov a potom v lete uz sportovy (polohovatelny). Hlboky idealne z druhej ruky a sportak kvalitny, lebo bude na dlhsie a aby bol aj na zimu (s fusakom, pripadne dobrym nanoznikom). Neazbudajte na velkost vnutra!, lebo buducu zimu budu mat vase babatka velkost 74-80 a ked ich naobliekate do bodynka, svetrika, bundicky alebo overalu a date do fusaku, tak sa pri uzkych kocikoch nebudu moct ani pohnut. Osobne mam trojkombinaciu, ale uz by som nikdy viac. V lete sme kupili maly sportiak, ale nateraz uz musim zasa tlacit to velke hebedo. Rolling Eyes Tot kratka rada z mojej vlastnej skusenosti...ale urobte, ako uznate za vhodne. Pa

 

27.11.2006 23:55

miamia

Kačena: Ahojte! Už viem, z čoho boli u mňa tie kŕče v nohách Razz Razz Razz Malé mi preistotu už tlačí na kríže a vystreľuje mi to do nôh. Takže mužíček mi ide dnes večer masírovať "krížiky", aby mi to čo najskôr prešlo. Sú to bolesti, že po schodoch ani chodiť nemôžem, ale keď je to len toto.... tak pohoda Wink Začalo to u nás Mia dosť skoro, ale možno to čaká aj ostatné "vyvolené", tak sa neľakajte keď to začne. Shocked pekný večer!!! Laughing Laughing Laughing
no to je dobre zistenie ,ze nam malicke tlacia na krize Laughing som rada...tak masaz pomoze vravis???musim nahovorit polovicku juj to bude parada Laughing Razz miriamka Razz ak by som sa mala JA v noci postavit v tych krcoch na ten plech to si viem aj zivo predstavit pri tej mojej nemotornosti ,co by som narobila Shocked poprve by som zobudila polovicku,potom spadla na pudlicka a este aj pricapila malicku v brusku,ja som teraz taka neohybna ,ze som schopna sa na tom plechu posmyknut ako na lade Rolling Eyes Embarassed Laughing ale dakujem za radu si zlata Razz Wink Katus Razz tak teraz si trafila do cierneho Exclamation Wink presne no ako som mohla zabudnut na ovocicko Embarassed Rolling Eyes Wink to zboznuje ...pivko to nie...on je odporca pivka ale ovocie juj to ano...a dokupim este plysacika a bude.. Wink dakujem Exclamation Razz kocky vsetkym dobra glukozove testy,co najmenej bolesti v krizoch,nohach ,rukach a vsade a hlavne si davajte pozor na seba a bruska Razz a mimochodom som si citala tu vybavicku pre novorodencov a ma zaskocilo to ,ze babetko do roka nema spinkat na vankusiku,vy budete davat spavat malickych na vankusik??? Shocked Rolling Eyes Wink dobruuu nocku Wink

 

28.11.2006 08:37

Peťulka

Dobre ranko maminky!!!!!! - dufam, ze ta to coskoro prejde a budes v poriadku ..... ale dobre, ze ides k tomu doktorovi...Daj potom vediet, ako si dopadla. - presne na tom muzikali sme boli....a ako si napisala. Nic vynimocne. Dufam, ze sa mi podari ist aj na Adama Sangalu do Nitry. To moze byt super.... No a k tomu zverincu. Jedine nase zviera je ta sucka - Sally. Mas pravdu, je to tazke starat sa o psika ale nadherne zaroven. Neviem si ani len predstavit, co by som bez nej robila. Robi mi totiz spolocnost, ked su ostatni (manzel a brasko) dlho v praci.... No a ten zvysok zvierat je bratov. Hoci miluju mna :D (neviem cim to je), vlastne akoby boli moji....Ja som mala od siedmych rokov nejake zvieratka. Ja som totiz taka zvieracia "mamina" :D Tie krce som mala zatial len dva-krat (pocas spanku). Prvy-krat ma bolela noha aj na druhy den, na druhy-krat som dala na radu kamaratky a okamzite som natihla spicky prstov na nohach. To pomohlo....Inak mna zacinaju boliet nohy, aj ked len kratko stojim (trebars na zastavke), nehovoriac o chodeni po obchodoch. Normalne zaberacka a to na rozdiel od vas ani taky "naklad" este nemam. Fakt si neviem predstavit, co bude, az "narastiem do tych velkych rozmerov" Laughing No a este by som mala absolvovat prehliadku u zubara, coho sa velmo bojim....same vypadnute plomby, nejaky ten zubny kaz, zubny kamen....a krvacajuce dasna.... Confused Je to mozne, ze sa tak nehorazne bojim zubarov?

 

28.11.2006 09:02

zuzkaMT

dobre ranko, ako sa dnes mate, teda okrem boliacich krizov? nechcem strasit ale ak ste niektora spominali ze ta bolest vystreluje do noh, tak by mohlo ist aj o zapal, nielen bolest z tehotenstva.... ja som toto akurat riesila minuly tyzden.... staru mamu seklo, nevedela chodit ani sa postavit z gauca a natierala to len nejakou mastou s tym, ze ved to prejde... no a ked neprechadzalo a zacalo to vystrelovat do noh isla k Dr. a ten hned spravil RTG a neostalo nic len nasadit lieky na zapal krizov... vylezat, vypotit, ostat v teple.. Rolling Eyes no ale dost bolo kuvikania.... dufam ze to prejde rychlo a bezbolestne, ale pozor si davajte, pre kazdy pripad!!! Dnes idem zas cvicit, mame temu "porod" tak som zvedava. ahooj

 

28.11.2006 09:10

fazulka

Dobre rano maminky, pekny utorkovy dnicek. Laughing Petulka, mi hovor o zubaroch. To bola a este trosku aj je moja nocna mora. Brrr. Ja som asi do 16-tky nemali ani jeden kaz a potom mi zubar robil prvy, inak nic hrozne, ale odvtedy sa moc bojim. Ja som bola v tehotku dva krat, urobil mi vzdy po jednom-dvoch kazoch a min. tyzden povedal, ze uz je to ok, tak hadam chvilu vydrzim. No a osmicky som si dala pre istotu vytrhnut min. rok v lete, ked som zacala uvazovat o druhom babetku, a povedala som si, ze az vtedy, ked si dam do poriadku chrup. vtedy mi vlastne daval aj komplet zubny kamen dolu. uff, chvalabohu je to uz mnou, aj ked musim povedat, ze som sa viac bala, ako bolo treba. Embarassed No a veru Petulka, my sme boli na Sangalovi v Nitre uz davnejsie, ale tam mi teda zimomriavky naskakovali , a velmi rada by som isla este raz. :D Baby, no po tych prispevko o kocikoch, mam dnes zase pocit, ze kupime ojazdene Peg-perego a hotofka. Ja na tie kociky inak nedam dopustit. Cool Moze sa v nich vozit aj viac deti a stale vyzeraju super.( co sa tyka kvalitu potahu a konstrukcie ). No a nakoniec je to skutocne len na par mesiacov. Ja som z toho uz jelen. Shocked Idem uz pracovat, panecku, ale to letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Tak sa drzkajte ! papa

 

28.11.2006 09:12

fazulka

Jeeeeeeeeeeeeeej, my to mame dnes za rovnych 100 dni! :D Laughing

 

28.11.2006 09:13

fazulka

Zuzi, pridala si tickerik? Vyzera to, akoby si cakala dve babetka. :D Ale je to milucke.

 

28.11.2006 09:18

miamia

dobre ranko babuly Razz no dnes v noci to bola katastrofa ,malicka mi ustedrovala bolave kopanceky Shocked pod rebra napriklad...no co uz...ked sa jej to paci...uz musi byt riadne velka ,ked na jednej strane citim nozicky a na druhej strane bruska rucicky a to som este len 26+5 Shocked tak co bude v 30tt????atd??? Adam Sangala je uuuuuuuuzasny muzikal Razz Petulka Razz oplati sa ho vidiet ja som absolvovala prve vystupenie dokonca ako krstna mama a musim povedat ze to bol aspon pre mna zazitok ,na ktory sa nezabuda... : Wink ..tak ak sa ti tam podari ist ,tak prijemny zazitok Razz vsetkym prajem pekny dnicek Razz

 

28.11.2006 10:18

ritta

Ahojte, akurat som sa vratila z toho glukozoveho testu a som fakt rada, ze to mam za sebou. Mne nedovolili ani pit ani ist na wc pocas celych 2 hodin. Prvu pol hodinu som myslela, ze tam odpadnem lebo sa mi isli z toho cukru "hore bublinky" Confused . Potom uz to bolo lepsie, som sa zacitala do casopisu... babatko strasne vyvadzalo, krutilo sa jedna radost... este dufam, ze vysledky budu zajtra ok. Tak sa drzkajte, idem popracovat.

 

28.11.2006 10:49

MD, RD

Meg

. Podla toho asi si to vyberiem radsej v januari. Majte sa krasne. A vidim ze sa bavite kto kolko pribral, ja 5,5 - 6 kg... Moja kolegyna ma dve deti a vraj pri kazdom pribrala 25 kg!!!!!!! A o 2 mesiace to vraj bolo prec, vraj sama voda v nej bola zadrzana. Teraz je celkom chuda. Noaj tak, to by som nechcela. Ahojte, Meg.