1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

01.08.2006 15:59

Ivka31

Ahoj Iviatko. Mne ukázal testík // 29 den od začiatku menzesu. Kolký deň máš teraz ty?

 

01.08.2006 16:05

Iviatko

no, ja som si nezaznacila, kedy som mala naposledy Embarassed ale myslim, ze okolo 22.6. Snazili sme sa od 8.7. Su tam // ale druha je stale velmi slaba, preto sa pytam, ci ste mali uz silne //

 

01.08.2006 16:10

Ivka31

Myslím, že aj tá slabá čiarka by mohla niečo znamenať, ale radšej si ešte o 3 dni urob ďalší testík. Alebo počkaj ešte asi týždeň a choď k svojmu lekvárikovi, ten by ti to mohol potvrdiť. Držím palec

 

01.08.2006 16:12

Ivka31

Jajka.....dúfam, že sa tu niekedy stretneme - aj ja som z Trenčína. Možno sa uvidíme na pôrodnici.

 

01.08.2006 16:15

Ivka31

Iviatko..... vyzerá to tak že si internetová profesionálka, tak ťa o niečo poprosím. Urobila som taký zoznam dievčat s marcovými bábetkami, ale neviem to sem vložiť. Keby som ti to poslala, vložíš to sem za mňa . prosím ?

 

01.08.2006 16:29

Markíza

Sylvi: Ahojte tehulky, tak som sa prisla s vami rozlucit Crying or Very sad . Zajtra rano idem na prijem do nemocnice Crying or Very sad . Nase mimi uz nie je - zamlknuty potrat. Dakujem vam velmi pekne za podporu a dufam, ze vsetky ostatne budete v poriadku. Velmi vam drzim prstiky Laughing .
Ahoj Silvi! Je mi to skutočne veľmi ľúto. Držím palce, aby Vám to s partnerom na budúce vyšlo. S pozdravom "markíza" Aďa.

 

01.08.2006 16:33

Markíza

Iviatko: babulky, mozem sa opytat, kedy vam testy ukazali //? Mne opat vysiel len slabo pozitivny Sad chcela by som aprilca...podla "snazenia" by som mohla byt cca 3-4 tt dakujem
Ahoj Iviatko! Ja som to tu už kdesi písala, ale rada to zopakujem. Prvým dňom mojej poslednej menštruácie bol 17. jún 2006. Mám 28-dňový cyklus, takže ďalšiu menštruáciu som mala dostať dňa 15/7/06. Avšak nestalo sa tak. Počkala som do 23. júla 2006 (8 dní odo dňa začiatku predpokladanej menštruácie) a urobila som si test. V príbalovom letáku bolo uvedené, že výsledok by sa mal objaviť do 2 a 4 minút. Mne sa však výsledok objavil cca do 30-tich sekúnd. Obidve čiarky boli pomerne dosť intenzívne.

 

01.08.2006 16:39

Iviatko

Iviatko: babulky, mozem sa opytat, kedy vam testy ukazali //? Mne opat vysiel len slabo pozitivny Sad chcela by som aprilca...podla "snazenia" by som mohla byt cca 3-4 tt dakujem
Ahoj Iviatko! Ja som to tu už kdesi písala, ale rada to zopakujem. Prvým dňom mojej poslednej menštruácie bol 17. jún 2006. Mám 28-dňový cyklus, takže ďalšiu menštruáciu som mala dostať dňa 15/7/06. Avšak nestalo sa tak. Počkala som do 23. júla 2006 (8 dní odo dňa začiatku predpokladanej menštruácie) a urobila som si test. V príbalovom letáku bolo uvedené, že výsledok by sa mal objaviť do 2 a 4 minút. Mne sa však výsledok objavil cca do 30-tich sekúnd. Obidve čiarky boli pomerne dosť intenzívne.
To je pekne Smile niekto mi zas pisal, ze baba bola v 2. mesiaci a mala len slabe// Sad tak som jelen z toho Ivka, skus poslat Smile

 

01.08.2006 16:41

Markíza

Iviatko: no, ja som si nezaznacila, kedy som mala naposledy Embarassed ale myslim, ze okolo 22.6. Snazili sme sa od 8.7. Su tam // ale druha je stale velmi slaba, preto sa pytam, ci ste mali uz silne //
Prepáč, že odpisujem takto na etapy. Opäť sa vrátim k príbalovému letáku. Bolo tam uvedené, že intenzita sfarbenia nie je rozhodujúca. Dôležité je, že sa druhá čiarka objaví. Tá sa totiž objaví iba vtedy, keď sa v moči nachádza HCG (ľudský choriongonadotropín - myslím, že tak nejako sa to volá, ale nie som si istá), teda hormón, kt. sa vylučuje iba v počas tehotenstva. Ak nie si 100%-ne presvedčená o výsledku, tak ako Ti už niektoré dievčatá odporúčali, skús pár dní počkať a pre istotu s použitím prvého ranného moču (vtedy je koncetrácia HCG najvyššia) test zopakuj. Držím palce, aby test vyšiel tak, ako si želáš.

 

01.08.2006 16:44

Iviatko

markiza Smile) keby bol toto prvy test, hehe Smile) pred dvoma rokmi som robila 12.8 a boli silne// totiz sme sa pokusili o aprilove ako je niko Smile bol by 2 roky rozdiel Smile

 

01.08.2006 17:02

8.tyzden

Anonymous

Ahojte kocky, som tu prvy krat. chcem sa spytat. som v 8. tyzdni tehotenstva a byva mi viac zle poobede az vecer ako rano. Je to normalne?

 

01.08.2006 17:08

Ivka31

Lucien ........... no to vieš, u každej tehotnej je to inakšie. Niektorej je zle ráno, inej večer a mne napríklad skoro celý deň. Tak vydrž, po 12 tt by to malo prejsť. Želám vela šťastia a menej nevolností.

 

01.08.2006 17:14

nevolnosti

Anonymous

Ahoj Ivka, vdaka za odpoved. som sice tehotna uz druhykrat, ale prve tehotenstvo sa skoncilo potratom v 10tt, takze je to vsetko pre mna este stale nove. len nerozumiem, preco sa tomu hovori ranne nevolnosti a s cim to vlastne suvisi, ze mi je zle skor navecer. ty si kolko tehotna?

 

01.08.2006 17:22

Ivka31

Ja začínam 8 tt. Minulý rok som potratila v 7 tt, takze este sa moc netesim. Okrem toho máme s manzelom trochu problém otehotniet, tak sa nám to podarilo az po 13 mesiacoch. Ako dlho ste sa snazili vy po potrate? A ako sa teraz cítis?

 

01.08.2006 17:31

Anonymous

ja som potratila minuly rok v Septembri, podarilo sa nam otehotniet, ja tomu hovorim "zazrakom z neba" teraz v juli, takze o nejakych 10 mesiacov, tiez sme mali problemy s otehotnenim, uz aj pri tom prvom raze...viem presne co prezivas. ja som neskutocny optimista a VERIM, ze bude vsetko v poriadku. Ked som si to v hlave zrovnavala povedala som si - mas dve moznosti - bud sa budes stresovat alebo to budes od zaciatku brat s radostou a pokojom, akokolvek sa to skonci-myslim, ze to druhe je lepsie i pre babo same. Drzim ti paste, aby bolo vsetko nadalej v poriadku.

 

01.08.2006 17:36

fazulka

Ahojte kocky, do .iti, asi je fakt nieco zle vo vzduchu. Tento tyzden je otrasny. Evil or Very Mad Uz chapem, preco moja stara babicka vzdy hovorila, vitaj nestastie, ked si prislo samo. Sylvi, moc drzim palce, nech to mas rychlo za sebou, a nech sa nam coskoro prihlasis z datumovo-inej diskusie. Budem na Teba moc mysliet. No asi to ale muselo byt. V kazdom pripade drz sa. Ostatne nove maminky cakatelky vitam, aj ked to fakt smutne tieto dni. Crying or Very sad a drzim palce na uspesne zvladnutie hlavne tychto prvych tyzdnov. Evik, dlho si nepisala. Dufam, ze je vsetko ok a len nestihas? Ja tiez pomenej pismenkujeme, kedze som chora, ale lezat stale sa neda.... Iviatko, ja si mysli, ze aj slabulinko viditelna druha ciarka je ciarka, a pravdepodobne budes tehu. Ja som si test robila asi tyzden po ocakavanej menst., a mne sa teda objavili vyrazne obidve, este tusim ta druha skor ako prva. A hadam aj do 5 sek. Tak podla mna to chce len cas. No a pri malej som bola nedockavec, robila som si asi skoro testik a vysiel negativny a tehu som bola Embarassed No drzkajte sa vsetky, a uz by sme mali zacat pisat aj nieco prijemne Exclamation

 

01.08.2006 17:38

Ivka31

Lucien ...... Nehnevaj sa, že sa pýtam, ale potrat v 10 tt je dosť vážna vec. Asi je to citlivé a možno mi ani neodpíšeš, ale rada by som vedela aký bol dôvod potratu. Začala si krvácať alebo sa babetko prestalo vyvýjať? Pochopím ak neodpíšeš.

 

01.08.2006 17:44

Anonymous

v pohode Ivka, uz je to za mnou, dokazem o tom normalne rozpravat. zacala som krvacat, lekarovi sa uz od zaciatku nieco nezdalo, na prvom ultrazvuku boli len dva vacky, vtedy mal dokonca podozrenie na dvojicky, na dalsi som uz nestihla prist, priroda to vyriesila sama...bola som vsak nato pripravena ( lekarom ), hoci ma to zaskocilo. on trvdil, ze to bol 10tt, podla mojich vypoctov vsak nanajvys 8mi. ono im to niekedy lieta 2 tyzdne hore dolu. pricinu mi dodnes nepovedali, vraj sa to posiela na geneticke testy ak sa to zopakuje po druhykrat. suoer, nie?

 

01.08.2006 17:55

Ivka31

Lucien...... No ja som mala dva dni dost velke bolesti ako pred mrchou a druhu noc som už začala krvacať. Tak to vlastne odišlo samo a ja som bola len na čistení. Niečo pozitívne : minulý týždeň som bola na UTZ - cca 6+3tt a babo malo 7mm. Dokonca bolo vidieť aj bijúce srdiečko. Tak som sa trochu ukludnila, lebo minule som ešte vitalitu babetka nemala potvrdenu. Ty si už bola na UTZ alebo sa len chystaš?

 

01.08.2006 18:00

siska28

Ahojte babule, Sylvi tak ma naozaj mrzi, ze to takto dopadlo, zalam ti aby ti v nemocnici dopadlo vsetko OK a aby si sa mohla cim skor znova pridat medzi tehulky. Niekde so citala, ze az 50 % prvých tehotienstiev konci v skorych zaciatkoch, priroda sa sama vyrovna s nejakymi chybami. Kedysi to nemohli tak presne urcit, doba ide dopredu a tehotenstvo sa da stanovit uz velmi skoro, takze kedysi zeny ani nevedeli ze su tehotne a potratili. Ja ked som svojej mamine povedala, ze cakame babetko a ze sme v 6 tt, tak len oci vyvalovala, ze ci to viem uz tak skoro. Vraj ked bola so mnou tehotna, k lekarovi isla az ked jej MS meskala nejakych 5 tyzdnov a to jej lekar povedal, ze je to zavcasu, ze ma prist az o mesiac a az potom jej potvrdil tehotenstvo, ja by som asi umrela od nedockavosti a to ani testy neexistovali. Inac naozaj je asi nieco vo vzduchu, ani ja sa bohvieako uz druhy den necitim, dokonca mi trochu vyskocila teplota, tak som si dokonca tyzdna zobrala v robote D snazim sa oddychovat, manzel je tiez nejaky nachcipany.

 

01.08.2006 18:01

Anonymous

ja som bola tiez minuly tyzden, lekar mal vsak dovolenku a zastupovala ina lekarka len akutne pripady...tak som sa tam nasackovala, ze ja musim ist nutne na ultrazvuk, lebo pri prvej navsteve tiez este nic nebolo vidiet. no a ta lekarka mi potvrdila tehotenstvo v 7+7tt a som sa dokola pytala, ci je vsetko v poriadku a on opakovala, ze ano. mam ist tento tyzden znovu na kontrolu uz mojmu lekarovi a vraj mi da knizku. takze verim, ze je vsetko v poriadku.

 

01.08.2006 18:02

simča

Ahojte babenky, dlho som tu nebola, lebo v práci som skoro stále pri PC a soma sa tomu snažím vyhýbať. A ešte trochu aj preto, lebo sa bojím takých zlých správ, ako sa tu bohužiaľ teraz vyskytli. Keď som bola na inej diskusii, jedna babenka tam v 10. týždni potratila (tiež sa prestalo mimi vyvíjať a bola som z toho špatná a teraz je to aj tu a práve toho sa bojím. Som dnes 9+2 a v piatok mám ísť na sono a mám z toho strach, aby bolo všetko OK. Tak mi prepáčte, že sem zavítavam len tak zriedka, keď prejdú tieto rizikové týždne, dúfam, že sa budeme stretávať častejšie. Matenka a Silvi - držte sa, veľmi s vami cítim. Ostatným prajem bezproblémové tehu-dníčky.

 

01.08.2006 18:17

Ivka31

Ahojde buduce maminky tak sa pokusim vlozit sem nas zoznam aj s bydliskom aby sme sa lepsie spoznali. Este neviem ci sa mi to podari, tak ak nič tak mozno nabuduce. Laughing Keď mi kočky dopíšete odkial ste, rada to doplním. Termíny pôrodov by som rada dopísala až po ultrazvukoch v 12 týždni vašich tehotenstiev, keď to doktorkovia upresnia.

 

01.08.2006 18:22

Iviatko

ivka..vkladam Smile si ho uloz. paa

 

01.08.2006 18:23

Iviatko

ivik a dopis tam tp Smile potom ho staci zmensit a vlozit sem. tento ma velkost 450*400

 

01.08.2006 18:24

jajka

No ja som z toho uplne zdesena, co som sa docitala Crying or Very sad je mi to velmi luto. Dufam, ze ta zo smutku skoro vytrhne nove tehulkovstvo a zase sa stretneme na tychto strankach. Budem na teba mysliet a urcite sa hocikedy ozvi. - to je fajn ze si z TN, mozno sa naozaj stretneme v tej porodnici, len aby vsetko dobre islo :D S tymi nevolnostami som na tom ako ty, cely-celucicky den Sad no co uz, hlavne aby sa babetkam darilo. - podla mna, ked si mala // tak si tehotna, mne sa objavili // rovnako silne ciarky uz v 1. den ocakavanej menstrulacie a to dokonca z vecerneho testu. Skus test ClearRapid - ma cerveny obal a stoji okolo 120 Sk. Ako ti uz pisali, na vyraznosti ciarok nezalezi, su // a to je dolezite Cool

 

01.08.2006 18:41

Iviatko

jajka Smile)) rapi som uz mala, ale davnejsie, ukazala sa druha silna, ale bola v strede, nie pod Tckom...preto som nejaka mimo z toho

 

02.08.2006 08:44

Ivka31

Dobré ránko všetkým tehulkám Asi som tu zatial sama a tak vám chcem zaželať pekný deň. PS: Na predchádzajúcej stránke je zoznam s marcovými mamičkami. Ak by ste chceli niečo doplniť, rada to doplním.

 

02.08.2006 08:48

etna

Jeden - dva dni sa tu clovek neukaze, a hned ake zle spravy! Vela zdravia a najma stastia pri dalsom snazeni! Trosku som browsovala po roznych tehu strankach a potom som mala z toho tak velku hlavu a depku, ze mi manzel povedal, ze mi to zakaze. Surprised Ked citate, co vsetko sa moze stat a stalo, nielen pocas I. trimestra, no hroza ... Dufam, ze si budem vediet zachovat chladnu hlavu a na babo sa vytesovat, nie stale len rozmyslat, co ak sa stane to alebo ono. Mate rovnake problemy, alebo len ja som taka vysinuta Confused Inak normalne sa mi zda, ze sa mi zvacsilo brusko (9tt). Vacsinu oblecenia mam tesne na telo a teraz mi je veru lepsie, ak si gombik na nohaviciach necham rozopnuty Wink som z Bernolakova.

 

02.08.2006 08:50

zuzkaMT

ahoj maminy, tak teda chvilu som tu nie a kolko ste toho stihli.... Vitam nove maminky a prajem vela radosti Laughing . Ivka31, si zlata, dik za tabulku, ked absolvujem sono napisem vsetky dodatocne udaje (mimochodom, pridala si mi dva roky, mam 26 Laughing , ale je to v pohode). Simča, mna tiez mataju zle myslienky, cakam na sono a tiez sa dost bojim, inak dnes som 9+4 tt ak dobre pocitam, tak sme priblizne na tom rovnako. No tiez sa na to pozeram tak, ze priroda snad vie co robi, tak to bolo aj so mnou vlani. Ostatnym prajem len vela zdravicka a pohody. Zase sa ozvem.

 

02.08.2006 08:54

Markíza

Ivka31: Ahojde buduce maminky tak sa pokusim vlozit sem nas zoznam aj s bydliskom aby sme sa lepsie spoznali. Este neviem ci sa mi to podari, tak ak nič tak mozno nabuduce. Laughing Keď mi kočky dopíšete odkial ste, rada to doplním. Termíny pôrodov by som rada dopísala až po ultrazvukoch v 12 týždni vašich tehotenstiev, keď to doktorkovia upresnia.
Ahoj Ivka31! Mám 29 rokov a som z Bratislavy. Čo sa týka TP, podľa 1. dňa PM mi to vychádza na 24/3/06, ale asi bude naozaj najlepšie to tam doplniť až po absolvovaní UZV. Chystám sa na to o týždeň.

 

02.08.2006 08:56

zuzkaMT

Inak, este som sa chcela spytat jednu vec. Tie, ktore ste uz v 9 alebo 10 tt, mavate este stale take tie krce v podbrusku, to co doktori vravia ze maternica rastie, alebo uz nie? Mne to totiz prestalo asi tak koncom 8tt a viacmenej ani neviem ze som tehu Laughing , vobec ziadny problem, tak neviem ci mam byt rada alebo co... dakujem.

 

02.08.2006 09:03

Markíza

zuzkaMT: Inak, este som sa chcela spytat jednu vec. Tie, ktore ste uz v 9 alebo 10 tt, mavate este stale take tie krce v podbrusku, to co doktori vravia ze maternica rastie, alebo uz nie? Mne to totiz prestalo asi tak koncom 8tt a viacmenej ani neviem ze som tehu Laughing , vobec ziadny problem, tak neviem ci mam byt rada alebo co... dakujem.
Ahoj ZuzkaMT! Ja sa o tom skoro až bojím písať, aby sa mi to nevypomstilo, ale som na tom podobne ako Ty. Nemám takmer žiadne príznaky. Teda, aby som to upresnila, nič také ako nevoľnosti, bolesti a pod.. Mojimi jedinými príznakmi sú iba zväčšené a citlivejšie prsia (najmä bradavky) a nafúknuté brucho (ale s tým mám problémy aj za normálnych okolností, takže to za príznak ani nepovažujem). Myslela som si, že to bude ako pri synovi, ale je to celkom inakšie. Dúfam, že to takto bude pokračovať aj naďalej. Na budúci týždeň v stredu idem do prvej poradne a pravdepodobne mi lekár vystaví už aj tehotenskú knižku.

 

02.08.2006 09:22

zuzkaMT

Ahoj Markíza Aďka, dik za odpoved, aspon trochu si ma potesila ze v tom nie som sama Rolling Eyes , tak nam budem drzat palce. ak sa mozem opytat, v kt tt si teraz? Cool Cool

 

02.08.2006 09:33

Markíza

Ak to správne počítam, mala by som byť v siedmom TT. Ten by som mala ukončiť v sobotu, takže od nedele by som mala začať ôsmy TT.

 

02.08.2006 09:50

fazulka

Ahojte banda, tak zdravim, zdravim vsetky a kaslem za pocitacom ako o zivot. No a k tomu vyjedam citrony. Ivka, krasnu tabulecku si urobila, dakujeme, ja si prosim doplnit este vek, 28. Ufff, ale to leti. Este ma napadlo, ci tam nedoplnime aj info o surodencoch, vlastne nasich uz bezkajucich dietkach. Shocked Ale to je len moj navrh, na zvazenie. Wink Tak vas vsetky pozdravujem a prajem krasny dnicek

 

02.08.2006 09:52

KattyBa

Ahojte babulky. Tak ani my už nie sme čakatelia na marcové babatká. Crying or Very sad Je nám to velmi lúto,ale vám prajeme,aby ste boli zdravé a dočkali sa svojich babatiek.Budeme vás sledovať a tešiť sa s vami.Opatrujte sa

 

02.08.2006 09:58

fazulka

Katty Ba, nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Je mi to velmi luto, drzim palceky, aby sa vsetko dalo rychlo do poriadku, a hlavne je, ze mas pri sebe bambulku, ta ti urcite velmi pomoze. Drzkajte sa.

 

02.08.2006 09:58

Markíza

Fazuľka, to s tými súrodencami je skvelý nápad!!!

 

02.08.2006 10:00

Markíza

KattyBa: Ahojte babulky. Tak ani my už nie sme čakatelia na marcové babatká. Crying or Very sad Je nám to velmi lúto,ale vám prajeme,aby ste boli zdravé a dočkali sa svojich babatiek.Budeme vás sledovať a tešiť sa s vami.Opatrujte sa
Je mi to veľmi ľúto! Držím palce, aby to čoskoro vyšlo.

 

02.08.2006 10:02

Markíza

Ivka31: Ahojde buduce maminky tak sa pokusim vlozit sem nas zoznam aj s bydliskom aby sme sa lepsie spoznali. Este neviem ci sa mi to podari, tak ak nič tak mozno nabuduce. Laughing Keď mi kočky dopíšete odkial ste, rada to doplním. Termíny pôrodov by som rada dopísala až po ultrazvukoch v 12 týždni vašich tehotenstiev, keď to doktorkovia upresnia.
Ahoj Ivka31! Mám 29 rokov a som z Bratislavy. Čo sa týka TP, podľa 1. dňa PM mi to vychádza na 24/3/06, ale asi bude naozaj najlepšie to tam doplniť až po absolvovaní UZV. Chystám sa na to o týždeň.
Na základe Fazuľkinho návrhu ešte dopĺňam, že máme doma syna, ktorý sa volá Daniel a v novembri bude mať 9 rokov.

 

02.08.2006 10:04

fazulka

Markiza dakujem, len som to uz niekde videla, takze nie je celkom vlastny napad. Wink Cool no ale neva. Katuš, prepac, nie si na nete? Crying or Very sad Potrebovala by som rada ohladom toho tuberackeho kasla. Nenapises mi, ake antb., resp. ine lieky ti lekvarka dala? Mala si aj teplotku? ja som vcera dostala len kalciovy sirup na vykasliavanie, no zda sa mi ze zabera, ale asi pomaly. Mad Shocked Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

 

02.08.2006 10:08

fazulka

Jejej Markiza, my mame doma slecnu, Alexandru a bude mat v novembri 6. presne 12.11. Vy ste kedy? A TP mas predbezne na kedy? My na 8.3.2007 :D

 

02.08.2006 10:12

Markíza

fazulka: Jejej Markiza, my mame doma slecnu, Alexandru a bude mat v novembri 6. presne 12.11. Vy ste kedy? A TP mas predbezne na kedy? My na 8.3.2007 :D
Náš Danielko sa narodil 10/11/97. TP mám predbežne 24/3/07. A predstav si, že bratova dcéra (naša krstniatko) sa volá Alexandra (voláme ju Saška) a 29/7 mala rôčik.

 

02.08.2006 10:16

fazulka

Juj Markiza, to mame teda vela spolocneho. Laughing Tak dufam, ze to uspesne dotiahneme do vytuzeneho konca. Cool :D No a medzitym, si samozrejme dobre pokecame a vymenime skusenosti. Wink Papa a pekny dnicek

 

02.08.2006 11:01

zuzkaMT

KattyBa: Ahojte babulky. Tak ani my už nie sme čakatelia na marcové babatká. Crying or Very sad Je nám to velmi lúto,ale vám prajeme,aby ste boli zdravé a dočkali sa svojich babatiek.Budeme vás sledovať a tešiť sa s vami.Opatrujte sa
KattyBa, Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad , čo sa stalo? Prečo? Juuuj, tak mi je to ľúto, drž sa mamina a daj o sebe vedieť. Smile

 

02.08.2006 12:03

Anonymous

ahojte tehulky, ja som ta zatial anonymna, a veru, ked to tu tak citam, nie je mi vsetko jedno. je strasne super citat, ako sa tesia tie, ktorym sa dari, je strasne super, ze je tu viac maminiek uz s jednym babom, ale je take smutne citat, ze niektore babatka sa stali anjelikmi. zajtra mam sono a tak velmi sa bojim, ci je vsetko ok. doteraz som si vravela, ze kym nie je krvacanie, tak je dobre, ale ako vidim, ani to nemusi byt pravda. ja som v zdravi prezila dovolenku v prirode ale po navrate domov ma skolila nejaka crevna pliaga, tak dufam, ze uz som ok a drobcek v brusku ani nic nezaregistroval. drzim vsetkym palceky.

 

02.08.2006 12:58

Ahojte

cia13

Rada by som sa pripojila ku Vam do fora babetko marec 2007. Aj ja som cakatelkou s terminom 10.03.2007. Bude to uz moje druhe. Mam dceru Barborku narodenu 02.03.2003. Zajtra ma caka ultrazvuk a som aj v ocakavani aj v strachu ako dopadne. :D

 

02.08.2006 13:47

Ivka31

Vítame Anonimnú aj ciu a držíme palčeky aby bolo na UTZ všetko v poriadku. Keď sa budete chcieť zaradiť do našeho zoznamu, napíšte dievčatá o sebe ešte niečo viac. Zatial želám vela šťastia a zdravé žubrienočky v bruškách.

 

02.08.2006 15:56

Anonymous

ahojte maminky Náš zoznam je doplnený o detičky, len neviem či som tie roky narodenia dobre spočítala. Ak treba ešte niečo doplniť, dajte vedieť.