1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

10.11.2006 14:53

zizu

caute kocky, je mozne, ze uz tato otazka tu uz predtym bola - mate uz vybraty kocik? Ja sa rozhodujem medzi Jane a Quinny trojkolkami, ale bojim sa vaniciek, ci budu dostatocne velke...

 

10.11.2006 14:56

Markíza

zizu: caute kocky, je mozne, ze uz tato otazka tu uz predtym bola - mate uz vybraty kocik? Ja sa rozhodujem medzi Jane a Quinny trojkolkami, ale bojim sa vaniciek, ci budu dostatocne velke...
Ja už som dohodnutá s kamarátkou. Je to klasický Peg Perego, kt. má vaničku cca 80 cm-ovú.

 

10.11.2006 14:57

fazulka

Ahojte, no Zizu, asi Ti moc neporadim, ale aj sa rozhodujem medzi trojkolkami Quinny a Casual play. Zo zaciatku som mala vo vybere aj Jane, ten ma uz presiel, ale mozno....no neviem. mas nejake referencie? Shocked

 

10.11.2006 15:14

Ivka31

Téma kočíky ..... dievcata, dnes som zabehla do kocikoveho obchodu a skoro som odpadla. Konecne mali ten Casual Play, ktory som chcela vidiet nazivo. Vyzera super, ale ta cena. Ked chcete podvozok, vanicku, autosedacku, nanoznik, plastenku a sportovu cast - robi to spolu 31 700 Sk. No tak tym padom rusim kupu tohoto podla mna vyborne vyzerajuceho a lahkeho kocika ..... nech si ho nechaju. Na druhej strane, zacinaju sa vyrazne zlavy na kociky roku 2006 - Jane Slalom, Nomad, Metrix, Chicco 3-kolka a aj tie Cam Cortina X3 A 4. Takze ked pockame este nejake tie dva tri mesiace, budu este lacnejsie.

 

10.11.2006 15:29

zizu

Ivka, a kde si bola v obchode ? Na Kosickej?

 

10.11.2006 15:30

Peťulka

akze kociky? Nemam nejake konkretne znacky vybrate. jednoducho sa mi musi pacit. A take som objavila zatial len dva 1. bol neznamej znacky, ale bol podobny 2. kocik zn. "Tako" Tie trojkolky mi nejak nejdu pochuti Wink

 

10.11.2006 15:38

Ivka31

zizu ..... ja som z Trencina, takze v BA neviem, kde ich maju. Ale isto lacnejsie nebudu. Tie ceny su vsade dost podobne, lebo ako som tak u nas pozerala dodavatelov, vecsinou tam bol Babyland z Blavy.

 

10.11.2006 15:46

Ivka31

toto je sikovna stranka na kociky - dobry prehlad http://www.baby-obchod.sk/index.php?cPath=64

 

10.11.2006 15:48

Anonymous

Ivka, dik za tip - hned sa tam idem troska pohrabat...

 

10.11.2006 15:52

miamia

aha Shocked tak uz budem vediet Wink co je ten ubs kluc... Laughing dakujem...no k tym kocikom musim vam povedat co mi jedna znama povedala.prv mala per perego ci ako sa to pise...a po troch mesiacoch vanicka jej bola mala a tak musela kupit novy to uz kupila chicco ten sa jej za tri mesiace tak rozhejgal a rozpadol doslova ze kupila uz treti kocik a maly ma 10mesiacov ... Shocked a teraz ma ten jane slalom a je nesmierne spokojnucka s nim...chvalila ho jedna basen...takze ja bud ten jane alebo hartan racer s

 

10.11.2006 15:52

Ivka31

Pozor na tento kocik. Osobne som si ho odskusala. Manipulacia vyborna, cena tiez perfektna, ale ma jednu chybicku. Na sportovej casti sa neda sklopit opierka uplne do lezatej polohy, takze dieta tam nemoze spinkat na boku ani na brusku. Takze na kratsie prechazdky je fajn lahucky, ale keby ste s nim isli na dlhsie aby dieta aj zaspalo, tak ta poloha lezmo nie je pre maleho moc prijemna. http://www.baby-obchod.sk/product_info.php?cPath=64_65&products_id=1383

 

10.11.2006 15:57

Ivka31

Mia ..... Jane Slalom je aj moj favorit, len cakam kym trosku zlacneju. Suseda ho ma a tiez si ho nevie vynachvalit.

 

10.11.2006 15:58

Anonymous

ja som rozmyslala nad quinny (myslim, ze buzz alebo taky nejaky) - lebo ma moznost otocit sportovu cast po smere a aj proti smeru jazdy - zda sa mi to ako dobra vec, lebo ked bude babo este male, budem nan vidiet a ked bude vacsie, bude sa pozerat von.

 

10.11.2006 16:31

zizu

to som bola ja - zizu

 

10.11.2006 19:04

karolka

Babenky, k tým kočíkom, kamoška mi odporučila kupovať vaničky čo najdlhšie, okolo 90 cm, lebo vážne tie babenká rýchlo rastú. Niektoré tie kočíky sú pekné, cenovo dobré, ale fakt maličké. a druhá dobrá pripomienka bola, že pre naše marcové bábetká bude lepšia svetlá farba kočíka, lebo v tých tmavých im bude v lete horúco. Veď viete si predstaviť, čo to je keď pripeká na tmavé auto... A netreba sa báť, že budú hneď umazané, už sa to včšetko dá teraz prať. Naši sú u známych v Krakowe, dala som zistiť ceny kočíkov, autosedačiek a postieľok, tak potom poinformujem. Aspoň orientačne :D

 

10.11.2006 19:27

jarus

Ahojte babule, dlho som som sa neozvala šaškoval mi internet ale už je to v poriadku ale dosť mi chýbala debatka s vami. Už sme ako taká jedna rodina však? Musím si dočítať všetko zameškané a nie je toho asi málo. Baby ja neviem ale akosi často ma nutká na močenie každú hodinu. Pri močení bolesti nemám ale aj tak mám strach. K lekvárovi idem v pondelok. Dúfam že je všetko OK. Nemáte s tým nejaké skúsenosti? A tiež mi dosť tvrdne brucho. Aj 10 x denne. beriem magneB6.

 

10.11.2006 19:39

karolka

Nebojkaj Jarus, pokial ta nic neboli, malicke sa vrti a ty sa citis v pohode, nemalo by to byt nic hrozne. MOzno si trochu nachladla v tomto sialenom pocasi. Ved v pondelok uvidis, povedz dokimu, ale dovtedy sa hlavne drz v teplucku...

 

10.11.2006 19:48

jarus

Karolka- mám strach aj kôli tomu lebo kamoška je v 36TT a minulý týžden bola na pohotovosti lebo dostala obličkový záchvat. Cekú noc vracala a neskutočné bolesti aj si ju tam nechali a dali jej do obličky trubičku a antibiotiká až do pôrodu.Vraj máme piť vela veľa vody a chodiť stále cikať. Lebo to je vraj dosť časté u tehotných. Netreba si z toho stieľať. OK ozvem sa zajtra lebo mi došla baterka v notebooku. BRU NOCKU.

 

10.11.2006 20:06

karolka

Tak Jarka, to ja sa asi musim nad sebou zamysliet, lebo moj pitny rezimje fakt strasny! Nikdy som vela nepila, aj v elte ledva do seba dostanem 1,5 litra vody, nie to este teraz v zime... Samozrejme, na oblicky traba vela pit, aby sa organizmus pekne precistoval, stale si hovorim,ze musim zacat, ale nic tekute mi nechuti. Ani dzusiky, ani cajiky, ani nic. Ale viem, ze pit fakt treba a ze tie oblickove zachvaty mozu vznikat aj z nedostatku tekutin... Este sa vam pochvalim, susedka pred dvoma dnami porodila svojho druheho synceka a mal 4,5 kg! Napocudovanie, vraj ani nevie, kedy, cele aj s vypisovanim papierov to rvalo hodinku. To by som brala aj ja...

 

11.11.2006 09:21

denny

Ahojte dievčatá, čítala som vás celý týždeň, len nebol čas na reakcie, tak sa idem teraz vyblazniť Laughing Dúfam, že to niektorá aj budete čítať ...Wink ZuzkaMT Boli sme tento týžden v TESCO a všimla som si, že tam majú 20% zľavu na všetky odevy, spodnú bielizeň a topánky. Skús sa pozrieť ešte tam nejakú bundu. Pre miminá tam nič nemali... Crying or Very sad Kočky z BA , chceli ste sa dohodnúť na spoločnej objednávke. Ja sa určite nepripojím. Som totiž jeda z mála, ktorá čo kúpi, tak aj reklamuje Confused Neviem, ako to robím, ale už som sa toľkokrát popálila, že čo nevidím a nechytím, nemôžem kúpiť. A aj tak mám takú 70-80%-nú "úspešnosť", že budem reklamovať. Confused Confused S manželom sme sa smiali, že keby sme boli testovacia skupina, vychytáme všetky nedostatky a všetko by bolo bez závad Razz Pozerám, ako sa postupne vybavujete. Ja toho zatiaľ veľa nemám, povedala som si, že budú určite nejaké akcie v dec alebo jan. A stále zbieram info, koľko čoho asi budem potrebovať, nech mi to potom neleží nepoužité v skrini. Dobre, že to všetko fotíte, aspoň môžem nabrať inšpiráciu. Razz Kočíky tak z toho som už bola na nervy, tak som si povedala, že ich na chvíľu prestanem pozerať Wink Bola som presvedčená, že musím mať hlboký a potom športový. Dosť ľudí mi tak radilo. Potom som však zistila, že taký kočík využijem tak na 3-4 mesiace a koniec... Bola som už nejaké pozerať po obchodoch a tie kombinované sú super. Takže som rozhodnutá, že chcem kombinovaný. Značky sa mi páčia Jane, Steggi, Booboo a Bambi. No a teraz to najhlavnejšie Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Vo štvrtok som bola na ultrazvuku. Bola som v MEDIFEME. Inak chodim na Antolskú. Objednala som sa tam telefonicky na ultrazvuk, lebo stále nemám foto miminka a pri poslednom uzv mi lekár nevedel povedať, čo čakáme. Ale už to vieme! Budeme mať CHLAPČIATKO Wink Strašne sme sa tešili. Chcem odporučiť kočkám, ktorým sa 3D zdá drahé, že tu ma to stálo 400,- (je to klasický ultrazvuk)a dostala som 3 fotky (srdiečka, rozmerov a tváričky) a celý ultrazvuk mám natočený na videopáske. Bolo to úžasné, videli sme, ako sa mrví a že sa teda mrvil poriadne! Videli sme, ako pije plodovú vodu, počúvali sme srdiečko. A som spokojná, lebo okrem môjho lekára (ktorý teda uzv nikdy neodflákne!), videl nášho synčeka aj iný lekár a potvrdil mi, že je zdravý a všetko je v najlepšom poriadku. Bola som úplne mimo celý deň. Majte sa pekne a hladkajte pupčoky Wink Denisa

 

11.11.2006 09:28

denny

... a ešte niečo, podľa toho kalendára mi vychádza dievčatko, takže mne ten kalendár nesedí! Exclamation

 

11.11.2006 11:16

ritta

Ahojte, denny - gratulujem k dobrym vysledkom a k CHLAPCEKOVI :D supeeer!

 

11.11.2006 21:16

ritta

juuuj dnes to tu ale ziva prazdnotou, nevadi... Petulka - dnes som bola u rodicov a konecne som videla tu zasielku co som si objednala z mimibazaru, ja som spokojna, mne sa to farebne velmi paci, najma to ze to bude cela supravicka :D Taktiez som bola v Tescu - tam maju tu zavinovacku za 439,- Sk a je trosku pevnejsia. Tato moja je za tusim 270,- Sk a mne sa zda, ze cene zodpoveda. Prikladam aj fotky. Ona sa tusim da pouzit ako perinka na zakrytie.

 

12.11.2006 10:19

Ivka31

Ahojte dievcata. Vidim, ze vcera aj dnes je tu dost pusto. DENNY .... gratulujem ku chlapcekovi. Pridavam aktualnu tabulku aj s Denkinym chlapcekom..

 

12.11.2006 11:24

denny

Ahojte kočky. Včera som bola ešte raz v Tescu, ale tentoraz na Kamennom námestí. Ak chcete niečo pre miminká, tak choďte tam. V Palase ani v Tescu v Petržalke takmer nič nie je, ale v centre majú lepšie vybavené detské oddelenie. My sme tam včera oplieskali 1100,- Všetko je so zľavou 20% a našla som si tam aj nohavice (pôvodne stáli 999, teraz 299 a ešte na to 20%) na doma pre seba a ešte tričko s dlhým rukávom do roboty - tiež dobrá zľava. Akcia je do 14.11. a týka sa všetkých Tesco obchodov na celom Slovensku. V centre majú akciu aj na niektoré ďalšie veci pre mimi (cestovné postieľky...) Neviem, či ste už niektorá riešili autosedačku. Tak Vám poviem, to je tiež katastrofa!!! Evil or Very Mad My sme mali vybratú Chicco s ochranou proti bočnému nárazu. Boli sme u známych, ktorí ju majú a chceli sme si ju vyskúšať u nás v aute. Tak nepasuje... Exclamation Náš zadný pás je na ňu prikrátky. Včera sme v Dráčikovi objavili zľavu na sedačky JANE. Z nejakých cca 6000,- je tam zľava na 3200,- Nič im nie je, len už nebudú mať kočíky tejto značky, tak ich vypredávajú. Skúsili sme teda namontovať tú - ani tá nesadla Evil or Very Mad - krátky pás... Chcela som Vás len varovať, aby ste si pred tým, ako si nejakú kúpite, vyskúšali, či vám ju obopne pás. Vraj staršie autá majú s týmto problém. Ak máte niektorá DAEWOO a viete, ktorá "škrupinka" sa do tohto typu vozidla dá umiestniť, dajme mi vedieť. Idea Denisa

 

12.11.2006 11:47

denny

Ritta, Ivka, ďakujem za gratulácie, strašne sa doma všetci tešíme Laughing Denisa

 

12.11.2006 12:08

miamia

jeeeej DENNY gratulujem k chlapcekovi Razz Exclamation Exclamation Exclamation uz sme vyrovnany pomer ,ze ak som to spravne pocitala...superiiinko... ako sa mate babulky ???co mate nove???ja idem zajtra na kontrolu tak sa strasne teskam ...hadam ma zajtra lekar neprekvapi a povie ze je to chlapcek Shocked uz mam vela ruzovej Laughing ked som bola na SR stretla som moju kamaratku a ta ma 2mesacnu dcerku.ona ma 21rokov a bola strasna karieristka,proste na nu by ste nepovedali,ze ona bude mat baby a aha ...ma kraaasnu prekraaaasnu dcerku a hlavne ona je zmenena..je viac zenskejsia,rozumnejsia,ba dokonca si dovolim tvrdit ,ze krajsia Razz materstvo jej veeeelmi prospelo...a s malickou nema najmensi problem ...samoska sem tam je v noci zla ale povedala ze zena je od momentu ked dostane babetko do narucia taka ina ...hned to pride akosi samo a vie sa o ten maly uzlicek postarat lavou zadnou...proste skvela MAMA...ja som taka stastna ze som ju stretla hned mi je lahsie a nebojim sa ci to zvladnem a tak...aj ked som tu sama teda len s drahym ...poradim si ved som ZENA!!!! Razz uz nech je marec babulky... teraz som sa dva dni bala malicka nekopkala... Sad ale dnes o 4rano ma zobudila a kopkala ako divoska Razz uz sa asi velmi pozorujem ,ze??? peknu nedelu kinderka Razz ivka si super ze sa staras o prehlad v tabulke... Laughing Razz dakujeme vcera bolo Martina ...snezilo u vas na SR???tu nie... Sad uz by som chcela vidiet sniezik... Wink juj a zase mam od vcera dilemu ake mienko dame malickej Idea Confused: milemu sa od vcera prestalo pacit Mariah... Sad tak neviem co mam robit...ach jaj...nevadi... cmuk Razz

 

12.11.2006 12:31

denny

Miamia, ďakujem! Nemusí ti byť ľúto snehu, lebo tu v BA pršalo včera a dnes sú prehánky...žiaden biely kôň na obzore. Viem si však predstaviť, že kočky okolo Martina a ďalej už majú okolo seba pekne bielo. Smile

 

12.11.2006 12:55

miamia

ale ja mam pri sebe tiez Martina Laughing a nic mi nepriniesol...xixi :D jasne nie je mi smutno ved su v zivote dolezitejsie veci ako sneh Wink ale predsa uz ked tu mame taku zimu/nemecko/tak nech je uz radsej aj sniezik Wink a co porabas Denny???co si dnes varila???? babulky v akom prasku a avivazi budete prat detske vecicky???

 

12.11.2006 13:39

denny

... my sme už aj po obede. Piekla som kura, dávno sme nemali, tak sa nám zažiadalo. A Ty si čo varila? Ráno som nejako nemohla spať, tak som vstala už o 8:00. Upiekla som bábovku a potom to kurča. Dnes čakáme svokrovcov aj so starou mamou, tak nech ich mám s čím ponúknuť. Prídu sa pozrieť na video z ultrazvuku. Ideme ešte trošku poupratovať a pôjdeme sa s mužíčkom niekde "vyvenčiť". Pýtala si sa na prášok. Mám kolegyňu, ktorá má teraz 6-mesačného synčeka. Ona perie jeho veci bez aviváže a dokonca 2x nechá pláchať. Inak perie v bežných práškoch. Viem, že napríklad Ariel má aj verziu pre deti. Bola som ju pozrieť minulý týždeň a vravela, že na pokakané je veľmi dobrý ten 2-zložkový Vanish - namáča do neho plienky pred tým, ako ich ide prať. Určite je aj u vás v Nemecku.

 

12.11.2006 15:32

miamia

tak to si sikulka ja nejako piect este neviem teda som to este neskusala..poloviciak nema rad kolace...a hlavne doma sme mali len plynovu ruru a to je katastrofa v tom nieco piect a tu mame elektricku tak by som aj nieco mohla upiect no len neviem ako najdem tie prisady do pecenia kedze neviem po nemecky...ja som robila vcera gulasik a ten mame aj dnes ôlebo mily sa nechce prejedat potrebuje zhodit...takze len gulas ... dakujem za radu Razz ja som stale nejaka unavena...a pritom som spala dost dlho...len v noci som bola asi 5krat cikat Rolling Eyes tak ma to stale rusilo a pootm malicka zacala kopkat tak som sa s nou teskala ...ale to mavam stale som takto unavena...aj vy babulky???

 

12.11.2006 17:34

zuzkaMT

ahojte babule, dnes mam nejaku depku, neviem ci z toho ze je nedela, ale z toho pocasia, alebo len z tehu hormonov... ale ked vas citam tak ma to trochu rozptylilo.... Laughing Davame dokopy ten byt, uz mi z toho uplne sibe, a mojej polovicke sa furt nieco nepaci a len hundre, ja mam z toho potom slzy na krajicku a som z toho na nervy Sad . A sneh u nas v meste vobec nic, ziadny Martin na koni sa nekonal, len samy dazd... ale zato na Martinskych holiach padlo zo pol metra Shocked . Tak teda pekny vecer, zajtra uspesny den, ciao Cool

 

12.11.2006 19:19

ritta

Ahojte babule! ZuzkaMT - hlavu hore a pekne sa usmievaj a depky posli prec :D Ja som mala dnes veru namahavy den lebo k nam prisla na navstevu rodina, kedze mam ten sviatok, tak som upratovala a kuchtila... ved to poznate. Confused Bolo fajn, dobre sme sa porozpravali... ako to tu niekdo uz spominal, veru darceky, ktore uz teraz budeme dostavat, su uz nielen pre rodicov ale aj pre nase malinke, z coho mam samoska strasnu radost! A kedze dnes bola taka prilezitost tak prilozim fotecku co nam pribudlo do vybavicky :D Ozaj, Ivka, ked budes nieco pridavat do tabulky tak mi tam oprav vek na 33. Pekne cislo ze? Shocked :D

 

12.11.2006 20:02

karolka

Jeeej, Ritta, Ty mas narodeniny? Dufam, ze si to nevsimli viacere,nie len ja, tak VSETKO NAJ... a hlavne vela, vela zdravicka pre vas oboch! My sme boli dnes na navsteve u sesternici na Spisi, takze sme sli cez Tatry a veru, sneh ani v Poprade, akurat zacalo akosi prso.snezit, sama nehoda, no hruza! Uz to vidim, aky bude zajtra problem vstat do prace, do tej zimy... A ta moja sesterka ma termin vo februari, takze uz dalsie babo v rodine Laughing Sa mi zda, ze sa to nejak na tom nasom Slovensku konecne rozbehlo, tak sa mi to paaaciii!!!

 

12.11.2006 20:15

miamia

Ritta Laughing prepac ja to mam aj zapisane ktore mate kedy ńarodeninky len som akosi zabudla do toho zoznamu nahliadnut Embarassed tak vsetko najlepsie Ti zelam ,nech sa Ti splnia tie najtajnejsie snicky Wink a nech si aj s rodinkou vzdy stastucka a zdravucka Razz pekny zvysok vecera Wink

 

13.11.2006 07:58

Katuš

Ritta, babulka,sice neskor,kedze sm tu nebola,ale predsa a o to srdecnejsie- vsetko naj naj naj k narodeninkam!!!!

 

13.11.2006 08:25

ritta

Dobre ranko. Dnes nam svieti slniecko :D Zlaticka, vsetkym dakujem za gratulacie, aj Vam vsetkym vela stastia a zdravia a zdravucke deturence. :D :D :D fazulka - ako ste vy oslavovali? No idem sa naranajkovat a hor sa do prace!

 

13.11.2006 08:39

Markíza

Dobré ránko Vám prajem! V prvom rade ďakujem za info ohľadom autosedačky. My sme ešte nekupovali, ale máme vyhliadnutú jednu zn. Chicoo. Máme Fiat Grande Punto, tak dúfam, že s tými pásmi (ani s ničím iným) nebude žiadny problém. Ani by ma nenapadlo, že problém môže byť v dĺžke pásov. Včera mal Danielko oslavu narodenín. Bolo u nás tuším 8 detí. Dosť som sa bála, ako to dopadne, ale myslím si, že sa všetci dobre bavili. Posledný hosť odchádzal krátko pred deviatou večer. Bola som milo prekvapená, ako to môj mužík vie s deťmi takéhoto veku. No a najväčšmi som bola dojatá z toho, ako obdivne sa neho malý pozeral. Bolo to asi tak, ako by si myslel:"To mám ale perfektného tatina". Je to úžasný pocit, keď je Vaše dieťa na Vás hrdé. Dúfam, že mu tento dobrý zvyk vydrží aj naďalej. Smutné však je, že sa mi večer začal sťažovať, že ho bolí bruško. Najskôr som si myslela, že to prehnal s občerstvením, ale keď som mu zmerala teplotu, mal cez 38 stupňov. Dnes poobede s ním idem k lekárke, tak dúfam, že to nebude nič vážne. Inak je všetko v poriadku, bábätko kopká, vrtí sa a brucho sa mi smiešne prevaľuje z jednej strany na druhú. Zajtra idem do poradne. Ešte som sa chcela opýtať, kupoval už niekto z Vás zimné pneumatiky? My sa na to chystáme, tak by som privítala nejaké "infošky". Majte sa krásne!!!

 

13.11.2006 08:40

Markíza

Ritta, všetko naj, naj, naj k Tvojim narodeninám!!!

 

13.11.2006 09:14

zuzkaMT

pekny den, Ritta, vsetko najlepsie Ti prajem, nech sa dari Exclamation Markiza - dufam ze vsetko dobre dopadne s malym, drzim palceky.

 

13.11.2006 09:43

Peťulka

Dobre ranko babulky!!! Ked som si vas teraz spatne poprecitala, tak som aj ja zistila, ze nasa Ritta mala vcera narodeniny Wink TAK TI PRAJEM VSETKO LEN TO NAJSAMLEPSIE, NECH STE AJ S MALINKOU ZDRAVUCKI A VSETKO NECH DOPADNE PODLA TVOJICH PREDSTAV. A dakujem, ze si si spomenula na mna s tou zavinovackou. Asi si ju hned idem objednat Wink !!! Miamia - aj ja som v piatok (aj na sobotu) navarila gulasik. Mnam, bol suprovy. A vcera som urobila fasirku s opekanymi zemiakmi. To sa mi tiez podarilo!!! A upiekla som pernicek. Vzala som kusok aj pre kolegov do prace, tak mi tu teraz pekne rozvoniava. Markiza - dufam, ze Danielko bude v poriadku. Asi je "nieco" vo vzduchu, pretoze aj ja uz som OPAT nachladnuta a trosku citim aj hrdlo.... A spominal tu niekto unavu? Miamia, vsak. Tak ja som v poslednej dobe riadne unavena. Asi je to preto, ze uplne tvrdo nespim....a teraz aj tou chorobou.... Crying or Very sad , co ma vobec netesi....

 

13.11.2006 11:54

miriamka

Dobry dnicek vsetkym, tak uz sme spät. Krstenie bolo pekne, mala sa rozkopkala. Mali by ste vidiet (citit) co spustila v kostole pri organe... A ked maly synovec plakal, tak robila kotrmelceky jedna radost. Niekedy som sa az zlakla, ze mi vypadne. To znie divne, ale fakt som mala taky pocit. Ritte oneskorene vsetko najlepsie. Nech je ona a malicke zdrave. Niekto spominal Quinny kociare. O nich som citala, ze su velmi poruchove. Hodnotenia boli na internete dost zle. Predavac ma od nich tiez odhovaral, ze ta firma je hrozne pomala, dlho sa na ne caka a nedaj boze, aby sa nieco pokazilo... My sme kupili Jane Nomad, ako myslim ivka uz pisala, su lacnejsie ako Casual... Ale ako mi predavac hovoril, su na tej istej urovni. Dufam, ze sa nemylim, ale hovoril ze tie firmy casto spolupracuju. Mame 3kombinaciu so sedackou Rebel (tiez Jane). Chcela som na zaciatku sedacku Römer baby safe plus. Pretoze tie su najlepsie na trhu, podla nemeckeho Stiftung Warentest. Ale ked uz bola ku kociaru tato... Na väcsie dieta, myslim po 1-1,5 roku si kupime urcite Römer Duo. Tie su mozne aj so systemom ISOFIX. Ak ho ma niekto v aute, treba to vyuzit.

 

13.11.2006 12:09

miriamka

tu je nasa sedacka rebel od Jane. Cely kociar je v tychto farbach. myslim, ze je to este z kolekcie 2006. V 2007 su kociare skor jednofarebne.

 

13.11.2006 15:36

Ivka31

Ahojte Bambulky. Dnes sa to tu nejako vlecie, asi tak ako mne prvy den v robotke. Ak sa mi zadari poslem nieco na povzbudenie. Ked pridem domov ozvem sa. Zatial ahojte.

 

13.11.2006 15:44

Matenka

denny: Neviem, či ste už niektorá riešili autosedačku. Tak Vám poviem, to je tiež katastrofa!!! Evil or Very Mad My sme mali vybratú Chicco s ochranou proti bočnému nárazu. Boli sme u známych, ktorí ju majú a chceli sme si ju vyskúšať u nás v aute. Tak nepasuje... Exclamation Náš zadný pás je na ňu prikrátky. Včera sme v Dráčikovi objavili zľavu na sedačky JANE. Z nejakých cca 6000,- je tam zľava na 3200,- Nič im nie je, len už nebudú mať kočíky tejto značky, tak ich vypredávajú. Skúsili sme teda namontovať tú - ani tá nesadla Evil or Very Mad - krátky pás... Chcela som Vás len varovať, aby ste si pred tým, ako si nejakú kúpite, vyskúšali, či vám ju obopne pás. Vraj staršie autá majú s týmto problém. Ak máte niektorá DAEWOO a viete, ktorá "škrupinka" sa do tohto typu vozidla dá umiestniť, dajme mi vedieť. Idea Denisa
Deniska a neskusala si JANE (my mame model 2005 CARRERAPRO), vanicku homologovanu podla eu noriem ako autosedacka? Upina sa do auta aj ako vanicka, potrebujes z kazdej strany jeden pas, babatko v nej lezi a neskor ju mozes upnut aj v sediacej polohe. My sme ju pouzivali kym nemala mala 9 kg, potom sme uz kupili 9-18 kg. Myslim, ze je do 10 kg Inak prepacte, ze sa Vam sem miesam Wink

 

13.11.2006 15:56

Matenka

tuto som myslela: http://www.jane.es/seguretat/index.php?fuseaction=matrixpro

 

13.11.2006 21:00

Ivka31

Miriamka.....co ta stal ten kocik Jane komplet aj so sedackou? A kde ste ho kupili ? Prepac, ze sa pytam, len si robim prehlad, ci su nejake velke rozdiely v cenach, alebo je to vsade rovnake. Ahojte a dobru nocku zelam.

 

13.11.2006 21:40

denny

ďakujem za info o sedačkách. Dnes sme boli kuknúť ešte v jednom obchode a skúšali sme do nášho auta takú, čo je aj s bázou (taký spodok, ktorý sa nevyberá, ale zostáva v aute a sedačka sa do neho pricvakne). Tú sme tam upevnili Razz Razz Razz Je síce drahšia ako keď sa kúpi len "škrupinka", ale čo už. V stredu ideme do servisu na kontrolu, tak sa chceme opýtať, či sa dá vymeniť bezpečnostný pás za dlhší. Ak to však bude drahšie, kúpime takú sedačku s bázou. Dám vám potom vedieť, nech si viete poradiť aj ostatné, ktoré zistíte, že máte problém s pásom. Wink tebe dodatočne všetko najlepšie ku sviatku! A hlavne nech je mimi zdravé a dobručké Laughing Písali ste o únave. Ja nemám problém s tým, že by som bola unavenejšia ako pred tehotenstvom. Aj spávať chodím tak okolo 22:00-22:30. A chvalabohu nemám ani zmeny nálad alebo depresie. Pred tým, ako som otehotnela, mala som sem-tam brutálnu náladu tesne pred menštruáciou, tak sa moja polovička bála, čo to so mnou urobí, keď zostanem tehotná. Zatiaľ som v pohode Wink Wink Zajtra idem do poradne. Len na bežnú kontrolu. Kočky, v ktorom týždni vám robili ten test na cukor? Denisa

 

14.11.2006 10:54

ritta

Ahojte mamulky! Ako sa mate? Verim, ze vsetky fajn. Razz Ja som sa dnes v noci tak dobre vyspala, rano bola malicka natlacena opat na jednej strane, som ju hned pomojkala kedze mi dala spat celu noc :D Uz sa tesim do poradne vo stvrtok, verim, ze vsetko bude ok. - ako ta privitali kolegovia vcera v praci? - ked sa vratis z poradne, daj nam vediet co noveho! - dakujem krasne za krasne priania. :D Tak sa majte krasne a pismenkujte, nejake je to tu ospale za posledne 2 dni...

 

14.11.2006 11:10

fazulka

Ahojte babulky, pekny cely tyzden, tento bude kratky Wink nastastie, boze, ja uz sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim na matersku. Babulky, vcera sme boli v Rakus, trochu na nakupoch, tak som si pokupila uz vsetky chybajuce darceky, par obleckov pre mimi a teraz sa uz vytesujem. Som hrozne rada, ze hlavne veci pre mimi aj pod stromcek mam, uz ma to dost nebavilo aj vcera, neviem si predstavit, co bude o mesiac. Confused Boli sme aj v tej Ikea, pozerala som tie vyklapacie prebalovacie pulty, no mne sa zdali teda moc siroke, neviem. Sad Take ozruty. Aj cenovo boli dost drahe. nasla som tam ale uplne obyc, taku klasiku, dreveny ram, este aj s takou spodnou policou na somarinky, stal do tisicky, tak som sa rozhodla, ze kupime do kupelne ten a hotofka. Este sa nam aj akurat vojde, tak nie je co riesit. No a teraz k vam, normalne som si musela robit poznamky. Cool Ivka - ako si zvladla navrat do prace? normalka Ta obdivujem. Ritta - dodatocne vsetko najlepsie k narodkam, hlavne vela zdravicka, lahky porod a zdravucke babetko. My sme pooslavovali dobre, Alexandra bola moc spokojna. :D Denny - aj my mame taku autosedacku, Peg-perego s tym "spodkom" do auta. No hadam to bude ok. Wink Miriamka, pekna autosedacka, aj farby. Super, aj kocik musi byt cool. Ak by sa Ti chcelo, hod nam sem tie ceny ako pisala Ivka, len pre porovnanie. dikes. Ozik a dakujem za info o Quinny, ja som nad nimi aj rozmyslala ale tymto padom to zavrhujem. Super, dalsia znacka vyradena. Wink Zostava mi skutocne len ten Jane a casual... Petulka-zelam skore uzdravenie, toto pocasie je na choroby jak stvrorene. Mna tiez skrabka hrdlo, alebo neviem co, ale uz asi mesiac vkuse, takze sa to snazim nevsimat. no snad sa to zlepsie, a dufam, ze skor ako v marci. Markiza - co Danielko, uz je lepsie? A zelame mu samoska vsetko len a len to najlepsie, aby bol zdravucky, stastnucky a tak.... :D tak sa drzkajte. papa