1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

09.11.2006 14:14

miriamka

fazulka, uz pecies torticku? mnam, ale by som si dala nieco take... no, podla cinanov to bude u nas chlapcek. to by manzelik kukal.

 

09.11.2006 14:15

ritta

fazulka tvoja dcerka je narodena 12.11.??? Tak potom aj ja som taky isty skorpion ako ona :D :D

 

09.11.2006 14:17

miriamka

a ine...

 

09.11.2006 14:19

miriamka

a posledna

 

09.11.2006 14:28

Markíza

Miriamka, ten modrý kompletík (kabátik s nohavicami) je úžasný. Veľmi sa páči.

 

09.11.2006 14:32

Peťulka

Jeeej babky. Aj moja mamina je narodena 12.11!!!! Vitam novu maminu!!! Ten fusak/overalik z Quelle je krasny. Miriamka - krasne vecicky mas. Ja som si dnes objednala tieto: Mna dnes boli hlava -uf. Inak aj mna malinka kope, ked som nahnuta nad pocitac!!! Wink Jo a podla cinskeho kalendara mne vyslo dievcatko. Tak na mna to sedi!!! Inak este som vam neprezradila jej meno - bude to KRISTINKA!!!

 

09.11.2006 14:33

Ivka31

miriamka ... krasne vecicky. Akej velkosti mas ten modry kabatik s gatkam?. Ja by som tiez nieco take chcela, ale neviem ci to mam kupovat č. 62 alebo vecsie. Lebo to by sa dalo obliect aj v lete ked bude vecer chladnejsie.

 

09.11.2006 14:33

miriamka

aj ja som do neho zblaznena. kupila som ho este ked vo frankfurte zatvarali marks&spencers. takze asi pred 5 rokmi... chcela som ho darovat, ale nakoniec som si ho nechala. milujem tento obchod, ale bohuzial nie je vo viedni ani v ba. mam stretko, tak sa zatial lucim. papa

 

09.11.2006 14:35

Ivka31

Peti .... to zlte je nadherne. Tvoja mala bude krasne doladena.

 

09.11.2006 14:39

fazulka

Miriamka, eee nepeciem, neviem to. Embarassed Toto vzdy zabezpecuje babina. Wink Je to uz tradicia. No tesim sa na vikend, bude sa niest v znameni narodenin a oslav, tesiiiim sa. V pondelok prilozim nejake fotecky. Miriamka, krasne vecicky, naozaj velmi mile. Ritta, to uz fakt nie je nahoda. Aj ja som mala cviklu ............. so spenatovymi lasagnami. mnam. Len rozmyslam, co zmajstrujeme na veceru. Rolling Eyes

 

09.11.2006 14:50

Kačena

Ahojte maminy! Nestíham písať, ale čítam všetko! Laughing Ivka, dopíš mi do tabuľky dievčatko, zatiaľ je to na 89%i sté. Naše malé váži už 550 g a stále poriadne kope Wink Aspoň viem, že je tam, kde má byť!!! Vítam novú maminu ZIZU. Inak ja som z PN, možno sa aj z videnia poznáme... Maminám, ktoré mávajú kyselinu chcem poradiť nátržník husí, aby si z neho robili čajík, veľmi dobre zaberá a je to prírodné. A k tým 3D: Mne ho dr. neodporučil ale ani nezakázal. Je to módny hit, z ktorého sa dá slušne vyžiť a keď je kvalitné sono, tak je tam vidieť viacej ako na tom 3D. Včera som toho bola svedkom. Tak pekne som všetko videla na sone, že mi žiaden 3D ani netreba. Ale rozhodnutie je na maminke, to je samozrejmé Laughing Laughing Laughing Mávajte sa pekne!

 

09.11.2006 15:05

Ivka31

Kačena ..... gratulujem k dievcatku. Tabulka je obnovena na predoslej stranke.

 

09.11.2006 15:38

Anonymous

No Ivka, neviem ako v Trencine ale tu v BA uz prsi jedna radost... a to ja dnes nemam dazdnik a chcem ist zrovna po obchodoch Sad

 

09.11.2006 15:39

ritta

to som bola ja ritta Rolling Eyes

 

09.11.2006 16:22

Ivka31

ritta..... no mne to dnes tiez nevyslo. Dazdnik som si zobrala a ked som bola na utz vonku sa aj rozprsalo. Teraz uz ale uz asi hodinku - dve neprsi, dokonca poobede tu aj slniecko vykuklo. Ale uz sa zvecerieva, tak ma lame na spanok. Ta zima je hrozna, pol piatej a uz sa stmieva.

 

09.11.2006 16:57

miriamka

stretko bolo fajn, stretla som milu babenu z fora mamicky v rakusku. ma zlatunkeho 10 mesacneho synceka. ivka, ta modra supravicka je anglicke cislovanie. teda ziadne cislo. iba je urcena detom od 3 do 6 mesiacov. a na 8 kg. ratam, ze ju mozme nosit od juna do septembra. to bledunko modre je ako vaticka a ostatok bavlna. a cez vikend dostaneme par veciciek po synovcovi. ten uz je 4 mesacny chlap. co uz, budeme dievcatko v modrom. petka, ty uz nakupujes vo velkom! musime sa aj my rozbehnut. ale pockame az po vianociach. budu vypredaje a darceky tiez urcite nebudu odteraz pre nas ale pre potomka.

 

09.11.2006 17:57

katka.ho

Petulka - jéééj to je náhoda. aj my máme vybranu KRISTINKU. tak asi budu 2. hadam sa aj raz stretnu. miriamka - ten marksaspencer je v BA aj v NR. v BA je dole v Auparku, ale v poslednej dobe tam maju dost slaby výber. zatial papa

 

09.11.2006 18:01

miriamka

a ja som myslela, ze aupark poznam! ale potesila si ma.

 

09.11.2006 18:02

katka.ho

ozaj, este som bola na tej stranke, ktoru vlozila Ritta a mne vyslo, ze by sme mali mat chlapceka. tak sa necham prekvapkat, co to napokon bude. totiz jedna moja znama ma termin o 3 tyzdne a teraz jej zmenili pohlavie z dievcatka na chlapceka. to dievcatko jej potvrdili asi 3 nezavisle od seba... to je teda... som sa pekne pobavila.

 

09.11.2006 18:05

miamia

ahojte babulky Razz konecne som zase na nete... Shocked dnes sme sa konecne vratili do Nemecka zo SR a uz sa odtialto nepohnem az do konca marca Exclamation Wink to cestovanie v aute 14 hodin ma zabija... Confused ale som rada ze som videla opat SR a blizkych ...bola som sice pracovne vytazena,az tak ,ze som si nestihla kupit ani vankussik pre malicku[zavinovacku]tak mi ju musia poslat...a aspon som poupratovala a pripravila bytik na SR na prichod malickej...a mam krasne tehu vecicky pre mna...a uz mam aj babyvak nakoniec...aj matersky vankusik...vsetko do porodnice...tak sa tesim...uz som aj zbalena do porodky...no chapete to Confused: mna to uz riadne chyta Rolling Eyes Shocked Razz myslim ta predporodna naladicka ,sice este mam cas Wink ale uz som sa pripravila ...drahy ked sa vrati bude vyvalovat oci Shocked ci som normalna ze som sa uz pobalila...ani neviem co ste tu mali nove lebo som tak unavena ze sa mi neda citat...hadam to zajtra nejako zmaknem a ason nieco nalistujem a precitam...juj tak sa tesim ze mi je net zase pristupny 24hodin denne Shocked Razz :D pekny vecer Razz

 

09.11.2006 18:13

miriamka

Vvitame naspät miumiu. no, mas co dobiehat v citani.

 

09.11.2006 18:15

miamia

no ved vidim Shocked Wink a ty sa ako mas miriamka?

 

09.11.2006 18:19

miriamka

fajn, len ma dnes priserne boli hlava. prekladala som clanok, neviem sa odtrhnut od fora a stale sa najde nieco dolezitejsie na internete ako studium. ale uz to tu budem musiet vypnut. ale mozno este nakuknem neskor. pekny vecer a miimii (jezis, dobre som ta vysklonovala?) prijemny oddych doma.

 

09.11.2006 18:38

miamia

miriamka: fajn, len ma dnes priserne boli hlava. prekladala som clanok, neviem sa odtrhnut od fora a stale sa najde nieco dolezitejsie na internete ako studium. ale uz to tu budem musiet vypnut. ale mozno este nakuknem neskor. pekny vecer a miimii (jezis, dobre som ta vysklonovala?) prijemny oddych doma.
no tie bolesti hlavy mi ani nepripominaj Shocked tebe prajem abzy ti to cim skor preslo a uckaj sa pekne Laughing dakujem a aj tebe potom pekny vecer... Razz

 

09.11.2006 19:21

karolka

Ivka31: karolka ..... ten vak je peknucky a ked sa da prerobit aj na overal, tak aj cena je prijatelna. Ten datum by som naozaj nemenila, lebo prve pohyby nie su az take smerodatne. Mna sa sice doktor na ne tiez pytal, ale tusim to ani nikam nezapisal. Tak si nerob tazku hlavu. Ved tie 2 tyzdne hore dole - to je bezne, ze sa babo narodi v 38 tt.
No dobre, ukecali ste ma Smile tak to Ivka v tej tabulke nemen, aj tak sa to narodi kedy sa mu bude chciet a nie kedy mu to lekari vypocitaju, no nie? Kedze som mala menstruacny cyklus dost divoky, pripravim sa radsej na porod v marci namiesto porodu v prvej alebo druhej polovici marca Laughing Alebo zeby februar? Nedajboze april?! Ved z 30.3. skocit na 7.3. , to fakt mozem ratas s hocicim... A rozhodla som sa ten overal-vak objednat,ked ste mi ho lke schvalili! Laughing Ved podla cinskeho mame mat aj tak chlapceka, tak snad nebude vadit ta modra farba...

 

10.11.2006 06:13

Katuš

Karolka, vidim,ze ti podla ppohybov vyratali termin o dost skrsi...no,nic si z toho nerob.Nas maly sa ma podla poslednej mrchy narodit 2.3.(presne vieme aj datum,kedy sa podaril) a podla prvych pohybov uz 8.2. takze nam tiez lieta mesiac hore-dolu.Ale lekarka mi povedala,ze to nie je smerodatne,lebo ze maminky su vnimavejsie a aj menej vnimave....ja som prve pohyby citila v 16tt+6 a ze ani daktore druhorodiky ich takt skro nezacitia....proste,len sme vnimavejsie a preto termin podla pohybov berie len tak informacne,my sa stale drzime toho ppovodneho a toho,co nam vychadza podla uvz...to je 23.2....maly je zhruba o tyzden vacsi

 

10.11.2006 08:44

Ivka31

Ahojte dievcata. Vitam vas v poslednom pracovnom dnicku tohoto tyzdna. A zajtra je sobotáááááá. Katuš ..... ty si take ranne vtaca. Ten cas tvojho prispevku mi vyrazil dych ... 6:13. To uz si asi v praci. No mna to caka od pondelka, nastastie az na 8:00. O siestej je predsa este noc - nie ? No nic aspon ti ta pracovna doba rychlo ubehne. Zatial ahoj.

 

10.11.2006 10:59

miamia

ahojte kinderka Razz prajem vam pekny dnicek. Razz ja som vcera mala prvykrat v zivote palenie zahy ...no to je strasne Shocked Rolling Eyes Confused celu noc som kvoli tomu nemohla spat... Crying or Very sad karolka pozerala som si ten overalik je nadherny Exclamation Wink babulky pripajam fotku s nejakymi novymi vecickami co som si uz kupila pre malicku tak sa vam hadam budu pacit Wink

 

10.11.2006 11:00

miamia

vidno to asi trosku horsie,tie vecicky co vyzeraju biele tak su ruzove...

 

10.11.2006 11:01

Katuš

IVKA, teraz ta soknem este viac.....ja nie som v praci,ja mam oddnes dovolenku!!!!Budem doma az do 20.11. Do prace inak chodim tiez na 8.00....ale dnes osm sa zobudila 5.10 a uz som nezaspala,bolo mi divne od zaludka,potom som zistila,ze maly mi nanho tlaci.....a spta sa mi uz nepodarilo:)

 

10.11.2006 11:11

zuzkaMT

ahojte maminky, pekne vecicky ste pokupili, ja mam zatial jeden overal a jednu deku, neviem este ako idem riesit tieto "teple" veci, musim sa poradit... Riesim jednu vec, a to nejaku zimnu bundu alebo kabat, lebo to co mam je uz teraz tesne a poriadna zima este neprisla a neviem co s tym Exclamation Confused: ... ako to riesite vy? idete kupovat nieco? Pozerala som tehu oblecenie, ale nikde som nevidela tehu bundu, mozno tak na zahranicnych strankach, ale to si nemam ako objednat resp. nedorucuju na SK.... Rolling Eyes :D

 

10.11.2006 11:16

Katuš

ZuzkaMT no ja moju bundu uz nezapnem vobec,kedze je takto pekne,tak chodim zatial v jesennej,ale uz aj ta ma dost,je mi akurat.....ale vykukala som si u vietnamca zimnu,stoji 600korun a vydrzi mi velkostou aj do 9mesiaca,takze si dnes idem po nu...takze kupujem si dalsiu....mne chcela mama pozicat jednu svoju(ona ma 2+kabat+kozuch) ale ja som v nej utopena,takze podedit nemozem:(

 

10.11.2006 11:23

ritta

Ahojte dievcata, s tym spankom to bude asi stale horsie... Confused Ja sa uz 3 dni za sebou budim priblizne o 4 rano a potom do 6:30 kedy vstavam sa len prevalujem Rolling Eyes Zato vecer odpadnem uz okolo 22 hod. Ale musim povedat, ze ked sa zobudim som cula ako rybicka, len je este strasne skoro a ja si uvedomujem, ze by som mala este spat. Miamia - peknucke vecicky, som rada ze uz si doma :D ZuzkaMT - ja este zatial problem so zapnutim kabata nemam ale viem ze pride a tak som rozmyslala, ze si kupim najskôr nejaku nie drahu bundu u Cinanov na trhu, ved v tie posledne mesiace planujem chodit v rifliach tak to bude asi nejlepsie.

 

10.11.2006 11:51

miriamka

miamia, chutne vecicky. takze stopercentne sa pripravujes na dievcatko :D jaj, zimne kabaty. ja este co to zapnem, ale nemozem si potom v elektricke sadnut, lebo sa mi vsetky cvoky vzdy s rachotom porozopinaju. nasla som chutny kabatik, ktory by som vyuzila aj po tehu, pretoze je zavinovaci a viaze sa pod prsiami. no je fakt krasny. ale: je drahy a neviem ci je dost hruby. rozmyslam, ze pockam kym naozaj nic nezapnem a potom pozriem co sa da v zime kupit vo vypredaji. vypredaje zacinaju aj tak vzdy hrozne zavcasu. a take slonikovske velkosti by tam hadam mali visiet este aj v zime.

 

10.11.2006 12:03

miamia

no miriamka ano pripravujem sa na dievcatko ale ked to bude chlapcek aj tomu sa potesim ale asi takto Shocked ze co???c´xixi...nie tak mne uz dvakrat lekar povedal ze babulka tak hadam jej nenarastie pipicek Embarassed Wink ale aj keby no co uz s nim narobkam...bude sem tam aj trosku ruzovucky Laughing ja mam na zimu kabatiky dva akurat som ich vyhrabala zo SR ...pred tehu som nosila vsetko velkost S ale este davnejsie pred tehu som nosila kabaty velkost M ktora mi je teraz ako uliata ked mam brusko Wink tak sa teskam a az potom ked uz nezapnem ani tie dva kabaty tak si tiez kupim nieco z vypredaja,ved nebudem zbytocne minat peniaze na nieco co ponosim tak 1 az 2 mesiace ... ja tiez zuzka mt neviem co mam kupit ci overal alebo fusak...ale asi kupim overal a aj fusak a ten fusak veeelky aby sa zisiel aj na dalsiu zimu...dobry napad ze??? inac sa uz tesiiiim na kontrolu idem v pondelok...

 

10.11.2006 12:11

Kačena

Ahoj Miamia! To ťa obdivujem, že kupuješ do ružova! Ja to zatiaľ riešim, bielo a béžovo, sem tam ružová, keďže aj nám predpovedali dievčatko. Ešte počkám do začiatku januára a potom idem kupovať určite do ružova. A čítala som nejaký postreh, že potom bude aj dosť výpredajov Laughing , takže maminy vydržte!!! Laughing Laughing Laughing Prajem pekný dníčok, vykuklo aj slniečko Wink

 

10.11.2006 12:12

jajka

Ahojte, tak ja som dnes absolvovala glukozovy test. Prisla som na 7:00 aj s mocom, pichli ma do prsta, dali vypit salku sladkej vody (nebolo to neprijemne, dalo sa to vypit bezproblemov) a potom ma pichli znovu za hodinu a potom za dalsiu a vzali si zase moc. Za 15 minut boli vysledky. Z krvi ich mam negativne, ale z mocu pozitivny Confused Dufam, ze to nie je moc vazne a nebudu ma nahanat po nejakych vysetreniach. Ivka - dakujem za info o tych plienkach. Tusim si sa ma aj na nieco pytala, ale uplne som zabudla naco Confused Musim sa pozriet, pripadne mi pripomen.

 

10.11.2006 12:13

miriamka

babenky za BA mi mozno budu vediet poradit. dnes letime z BA na 2 dni prec a nechceme nechat auto vonku pred letiskom. Neviete, ci nie je v BA niekde mozny prenajom garaze na 2 dni? Viem, ze je par garazi v centre, ktore su otvorene nonstop a parkovanie nas na 2 dni vyjde okolo 1000 sk. Ako tak teraz logicky rozmyslam, asi si garaz nikde lacnejsie nezozeniem... Ale ak by mal niekto napad, alebo vedel o niecom chranenom (mozno dokonca v okoli letiska), tak potesi. BA letisko je fakt priserne co sa tyka parkovania. papa

 

10.11.2006 12:14

jajka

Jaj Ivka uz som si spomenula, chcela si pozicat zavinovacku. V pohode ziaden problem. Len sa musime na niekedy dohodnut, asi skor niekedy navecer, lebo mi sme cely den na stavbe.

 

10.11.2006 12:19

Katuš

Mirianka, ja robm na letisku v BA na vezi,tam je strazene parkovisko....vies,ako je priletovy terminal ked uz ides z letiska,tam je parkovisko strazene a jedno je hned ako vchadzas na letisko.....inak,ak auto nechas na vyhradenom parkovisku a nie dakde mimo ,akoze na kraji cesty atak,tak ti ho ani neodtiahnu ani sa mu nic nestane.....dokonca kolegovia ked idu na dovolenky na 14dni,si tam kludne nechaju auta a nikto netusi,ze su zamestnanci a nikdy sa im nic nestalo....tak skuste popremyslat aj o tejto moznosti

 

10.11.2006 12:26

Anonymous

dakujem katus, miriamka

 

10.11.2006 12:40

miamia

no Kacenka my to mame asi na 100%iste kedze my sme sa o malicku pokusali 8mesiacov a stale nic a nic ,lebo poloviciak mal trosku slabsie spermijky Laughing a zrazu booom a aha som tehu takze preto aj skor to vychadzalo na dievcatko Razz ale aj chlapcekovi sa potesiiiim Wink jajka tie testy niekedy nie su presne urcite by som brala ku srdcu viac vysledky z krvicky Laughing

 

10.11.2006 13:27

miamia

babenky poradte co poloviciakovi k meninkam ja som zufala...teda uz jeden darcek mam ale o tom vie takze nejake prekvapko este chyba... Confused a neviem co take mam kupit...

 

10.11.2006 13:54

Markíza

miriamka: babenky za BA mi mozno budu vediet poradit. dnes letime z BA na 2 dni prec a nechceme nechat auto vonku pred letiskom. Neviete, ci nie je v BA niekde mozny prenajom garaze na 2 dni? Viem, ze je par garazi v centre, ktore su otvorene nonstop a parkovanie nas na 2 dni vyjde okolo 1000 sk. Ako tak teraz logicky rozmyslam, asi si garaz nikde lacnejsie nezozeniem... Ale ak by mal niekto napad, alebo vedel o niecom chranenom (mozno dokonca v okoli letiska), tak potesi. BA letisko je fakt priserne co sa tyka parkovania. papa
Miriamka, pri Technopole v Petržalke sú murované garáže, kt. je možné si prenajať.

 

10.11.2006 13:54

zuzkaMT

Miamia, ja meniny riesim vzdy len nejakym dobrym kolacom alebo dobrou vecerou, pripadne ideme niekde von a dame si trochu vinka alebo tak..... prekvapenia nechavam na narodeniny, aj to je skôr nieco co potrebuje (kosela, nove tricka a tak) alebo u nas dobrym zdrojom su CD a knihy (to ma v oblube), tak neviem co ma ten tvoj rad Laughing Viem, ze je to tazko kazdy rok nieco vymyslat, snad som trochu pomohla... alebo co tak kino/divadlo???? Wink Wink

 

10.11.2006 13:57

Markíza

miamia: babenky poradte co poloviciakovi k meninkam ja som zufala...teda uz jeden darcek mam ale o tom vie takze nejake prekvapko este chyba... Confused a neviem co take mam kupit...
Ja riešim podobný "problém". Manžel má o pár dní narodeniny a dva dni na to meniny. Uvažujem nad hodinkami, ale minule mi spomínal, že by chcel USB kľúč. Tak si to rozdelím. Jedno z toho mu kúpim teraz a to druhé na Vianoce.

 

10.11.2006 14:20

miamia

dakujem kocky...co je to UBS kluc Markiza Embarassed ? mozno kupim nejake dobre cd... Wink uz som kupila playstation hru ,co si vymodlil...a este capku na zimu...a este asi nejake cd...a pozvem ho na veceru ale niekde vonku napr.do cinskej Laughing dakujem Wink jaj zuzka my tu asi tauko porozumime nemeckemu divadlu...xixi...ale kino po anglicky by uslo...len ja tam nevydrzim v jednej polohe bolia ma krize...

 

10.11.2006 14:43

Peťulka

miamia: babenky poradte co poloviciakovi k meninkam ja som zufala...teda uz jeden darcek mam ale o tom vie takze nejake prekvapko este chyba... Confused a neviem co take mam kupit...
Ja riešim podobný "problém". Manžel má o pár dní narodeniny a dva dni na to meniny. Uvažujem nad hodinkami, ale minule mi spomínal, že by chcel USB kľúč. Tak si to rozdelím. Jedno z toho mu kúpim teraz a to druhé na Vianoce.
Keby si nikde nezohnala USB kluc (alebo by sa ti nechcelo moc behat po obchodoch) skus pozriet na nasu stranku www.elcomp.sk do sekcie e-shop. Staci sa tam zaregistrovat a popozerat si tovar. Potom je mozne ho poslat na dobierku. Miamia - USB kluc, je malinke zariadenie v tvare "kluca", ktore zapojis do USB portu na pocitaci a mozes si don alebo z neho stahovat subory, ci fotky. Proste ako take CD ci DVD, len v "inom sate"!!! Wink Wink Wink

 

10.11.2006 14:45

Markíza

Presne tak ako vysvetlila Peťulka. Je to zariadenie, kt. meria cca 5 cm a zjednodušene povedané slúži na prenášanie dát (napr. už spomínaných fotiek).

 

10.11.2006 14:47

Markíza

miamia: babenky poradte co poloviciakovi k meninkam ja som zufala...teda uz jeden darcek mam ale o tom vie takze nejake prekvapko este chyba... Confused a neviem co take mam kupit...
Ja riešim podobný "problém". Manžel má o pár dní narodeniny a dva dni na to meniny. Uvažujem nad hodinkami, ale minule mi spomínal, že by chcel USB kľúč. Tak si to rozdelím. Jedno z toho mu kúpim teraz a to druhé na Vianoce.
Keby si nikde nezohnala USB kluc (alebo by sa ti nechcelo moc behat po obchodoch) skus pozriet na nasu stranku www.elcomp.sk do sekcie e-shop. Staci sa tam zaregistrovat a popozerat si tovar. Potom je mozne ho poslat na dobierku. Miamia - USB kluc, je malinke zariadenie v tvare "kluca", ktore zapojis do USB portu na pocitaci a mozes si don alebo z neho stahovat subory, ci fotky. Proste ako take CD ci DVD, len v "inom sate"!!! Wink Wink Wink
Ďakujem za tip ohľadom spôsobu kúpy toho USB kľúča. Priznám sa, že ja sa v tom až tak nevyznám, takže to vyriešim asi tak, že manžel si ho vyberie a ja ho zaplatím. Prekvapko to síce nebude, ale aspoň nekúpim mačku vo vreci.