1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

08.11.2006 13:19

Peťulka

Ifcok - to ma mrzi, ze ta to tak nepotesilo a takto to dopadlo..... To je zvlastne. Mne doktor povedal, ze najlepsie a najkvalitnejsie je babatko vidno tak ku kocnu tehotenstva alebo okolo 30 tyzdna. Ze vtedy sa da krasne vsetko rozoznat a aj obraz je kvalitnejsi. Tak neviem. A aj ta cena. To ta pekne oklamali. to su ale ..........piiiiip!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

08.11.2006 13:37

Peťulka

Babulky co poviete na tento set. Je to cislo 68 a cele aj s postovnym ma to vyjde 90,- Sk Na doma je to o.k. nie? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=553073

08.11.2006 13:43

Markíza

Keď som sa ohľadom 3D UZV informovala v GinFiv-e, bolo mi povedané, že optimálne je to v čase cca od 25. až 27. TT. Preto som sa objednala až na 7/12/06 (Vtedy budem totiž presne 25. TT). Dúfam, že nebudem sklamaná, keď už je to také drahé (malo by to stáť cca 2.000,-Sk). Mimochodom, chcela by som sa Vás opýtať, či nemáte ťažkosti s nadmernou plynnatosťou? Ja si pripadám ako balón. Niekedy sa vyslovene zle cítim, lebo či sedím alebo stojím, mám pocit plného brucha. Potom sa len krútim a skúšam rôzne polohy, v kt. by sa mi aspoň trochu uľavilo.

08.11.2006 13:55

Peťulka

Markiza - ja mam problem s plynatostou a pocitom plneho brucha od zaciatku tehotenstva. Najma navecer a pocas spanku je to najhorsie. Takze ano, mam s tym skusenost Wink Niekedy si davam uz aj tabletky Thums, pretoze je to hroza. Snazim sa nejest moc veci, ktore naduvaju, ale na druhej strane, prave to su tie potraviny, ktore su najzdravsie. A kedze sa ich budeme musiet vzdat pocas obdobia dojcenia, tak si ich radsej vychutname teraz, nie?

08.11.2006 14:00

ritta

Ifcok - no ak ma clovek velke ocakavania a caka zazitok a nakoniec je trosku sklamany, tak to iste nepotesi ALE HLAVNE JE ZE BABATKO JE ZDRAVUCKE :D Ja som tiez na tom 3D nebola ale clovek nemôze mat vsetko...

08.11.2006 14:08

ritta

Petulka tie vecicky su fajn. Mne moja mamina doniesla tiez nejake vecicky so secondhandu - tam je vsak vyhoda ze si material môzes chytit, ona vybera len cistu bavlnu a poviem vam ze mam aj dve vecicky so secondhandu este s pôvodnou cenovkou, nikdy nenosene, niekedy sa postasti. Teta z toho sekaca jej povedala ze do marca bude mat vybavicku ako lusk, ale moja mama je proste taka ze vsade si spravi kamaratku :D A som jej za to velmi vdacna lebo ja uz len obzeram ake je co chutnucke, ja sa velakrat v obchode bojim kupit... dufam, ze zatial!

08.11.2006 14:11

Peťulka

A co poviete na tieto zavinovacky? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=340298

08.11.2006 14:20

ritta

Petulka, tak tato zavinovacka je z tej sady co som si ja objednala tych 9 veciciek do postielky, presne od tejto pani. Vybrala som si tie zirafky. Tovar som zaplatila a kedze to bolo nad 2000,- Sk tak som neplatila postovne, prislo to promptne. Dala som si to poslat na trvaly pobyt takze som to este sama nevidela, mama mi hovorila ze nic moc, ale ze v pohode, tak dufam ze to bude naozaj ok, cez vikend idem domov tak potom poreferujem. Inac je to polsky vyrobca. A este som tuto zavinovacku videla v Tescu za cca 430,- Sk!!!

08.11.2006 14:24

Markíza

Peťulka: Markiza - ja mam problem s plynatostou a pocitom plneho brucha od zaciatku tehotenstva. Najma navecer a pocas spanku je to najhorsie. Takze ano, mam s tym skusenost Wink Niekedy si davam uz aj tabletky Thums, pretoze je to hroza. Snazim sa nejest moc veci, ktore naduvaju, ale na druhej strane, prave to su tie potraviny, ktore su najzdravsie. A kedze sa ich budeme musiet vzdat pocas obdobia dojcenia, tak si ich radsej vychutname teraz, nie?
Ja som s tým mala ťažkosti už aj pred otehotnením a vtedy som užívala pastilky Espumisan. Musím sa opýtať lekára, či ich môžem aj teraz. Napr. na čierne uhlie mi povedal, že v prípade potreby ho tehotná žena bez obáv môže užiť.

08.11.2006 14:28

Peťulka

Ritta, tak ja si pockam, co na tu zavinovacku povies ty. Lebo ta cena je oproti inym celkom slusna. Tak na mna potom nezabudni.... Wink

08.11.2006 14:30

ritta

Markiza - plynnatost mi ani nespominajte! Ja mam tento problem uz ani nepamatam odkedy. Rano som stihla, vecer sa gulam Rolling Eyes Ale nikdy som na to nejake pripravky nebrala tak uz som si asi zvykla Sad

08.11.2006 14:47

fazulka

Ahojte babky-zabky poobede, ako pekne si tu kecame? mozeme sa pridat? ritta, no my sme na obed mali nejaku morku so zemiakmi a samoska-kvoli chybajucemu zelezu cviklu, dikes Peti Wink Ja zatial tie problemi s plynnatostou nemam, ale zas mam ine, takze nemusime mat vsetko, chvalabohu. Ifcok, je mi luto, ze si sklamana z toho 3D, ake fakt je , ze ste ok. Mne inak lekar hovoril to iste ako Petke, vsak sme vlastne boli u toho isteho Wink , a dokonca mi hovori, ze ked som z HC, aby som prisla aj niekedy okolo 32 tt, ze mi ten 3D spravi este raz. Ale to som hned povedala,ze ee, nebudeme babetko vyrusovat, uz raz stacilo a vlastne to sa uz o chvilku narodi, tak naco? aspon nejake prekvapco. Cool A inak teraz sme sa predvadzali super, vsetko bolo vidno, takze nevidim dovod. No a aj ta cena, 600 sk, bola celkom v norme, ze Peti? Necham, tie velke cenove rozdiely. Petka, pekne vecicky, ja si myslim, ze na doma su uplne super. Ja mam kopec pokupenych z mmb, a som velmi spokojna. na 90% z nich, fakt nie je vobec vidno nosenie. vsak ten krpcok to ma minimum. poslem vam nejake foto, co sme naposledy objednavali my.

08.11.2006 15:01

Peťulka

- mas pravdu. Ta cena bola fakt skvela. Oproti inym....viete kolko to stoji v Anglicku? V prepocte tak okolo 9 000,- To su ine palky, co? Ja sa snazim usetrit, kde sa da. Preto aj casto pozeram mmb. Aj tak to dieta z toho tak rychlo vyrastie, tak naco minat vela penazi na nove veci. Kopu novych veci urcite dostaneme ako darcek k narodeniu babatka. Inak aj ja mam znamu (svagrininu mamu), ktora pracuje v sekaci, takze aj odtial budem mat niekolko veciciek. No a moznoze sa este niekto v rodine najde, kto ma zasponzoruje......(som ja ale hrozna, co? §Ale ked nemame peniaztekov nazvys, tak co mam robit Crying or Very sad ).

08.11.2006 15:03

fazulka

Peti, ano, je to dost za ten 3d v Anglicku, ale tam predsa nikto nedostava take peniaze na vyplatu, ako my Crying or Very sad Takze...... Ale, hlavne nech sme zdravi, aj ked je jasne, ze caka nas obdobie, kedy budeme musiet opat viac kalkulovat a prepocitavat. No toho krajsieho bude urcite viac, ved nie je nic krajsie ako usmev svojho dietatka. :D Len nech sme vsetci dookola zdravucki.

08.11.2006 20:48

Ivka31

Ahojte Bambulky. Dnes som tu vobec nebola ...... hambim sa. Behala som po meste a kupila som si aj tehu-rifle. Ked uz v pondelok nastupujem do tej robotky, aby som nechodila stale v tom istom. A za druhe by som sa konecne chcela obliect aj na sportovo. Tak som rada, ze mi aspon jedni sadli aj ked stali ...... ani neviem, ci mam prezradit ..... 1550 Sk. Tak som si dala zavezok, ze sa budem pravidelne fotit - aj s bruskom, a neskor si urobim nejaky albumik s tehu-fotkami a aj ultrazvukovymi fotkami na pamiatku. Posielam vam este za horuca aktualnu fotecku v 22 tyzdni.

09.11.2006 08:13

Ivka31

Ahojte dievcatka - zelam dobre ranko. Som tu vynimocne prva, tak vas vsetky pekne zdravim. Dnes si vraj nemame zabudnut dazdnik, ked pojdeme von. Tak nezabudnite.... Pred obedom mam velky ultrazvuk v nemocnici, tak som zvedava, ake pohlavie nam doktorko "vyvesti". Ak nam potvrdi bambulku, tak mozno uz sa odvazim kupit aj nieco ruzove - mozno. Petulka ...... nepisala si vcera nahodou, ze mas znamu v nejakom sekaciku ? Neviem ci som to nepoplietla - ci si to bola ty.....ale ak ano, napis mi prosim v ktorom. Ono sa vraj oplati ist tam hlavne v ten den, ked maju "novy" tovar. Vtedy sa tam da pekne a lacno nakupit. Ja mam zo sekacika na namesti v Tn ten hruby overalik a je ako novy. Stal iba 190 Sk a je fakt teplucky. Zatial sa majte krasne a nezabudnite na tie dazdniky. (mimochodom, ked si ja dam do kabelky dazdnik, tak zarucene neprsi - takze davam si ho tam a v Trencine teda prsat )

09.11.2006 08:22

Ivka31

...... skoro som ti zabudla odpovedat na tie plienky. No behala som po Tn a som sklamana. Tie plienky su vsade rovnake - priesvitne. Vecsinou stoja okolo 30 Sk. V tehotenskom obchode oproti Prioru sa mi sice predavacka chvalila, ze oni maju plienky od Ceskeho vyrobcu a su kvalitnejsie. Ale neboli nejak moc ine, akurat mali obendlovane dva kraje a to vraj tie Polske a Madarske nemaju. Tak si este v ostatnych obchodoch musim dat tu plienku rozlozit - to ma teda nenapadlo, ze moze byt taky rozdiel v usiti plienky. Zatial iba obzeram - este nekupujem - takze potom dam vediet. Aj tie abdukcne nohavicky - co si o nich pisala vyzeraju dobre, ale rada by som ich videla aj nazivo. Tak sa na ne spytam v obchode. Aby som nezabudla - ty mas kupenu tu teplucku zavinovacku z Maxu ? Mne ide mamina taku usit. Tak som ta chcela poprosit, ci by si mi ju niekedy trebars na vikend mohla pozicat. Na pomeranie a pokukanie ako je popresivana. Ak nie - nevadi - zvladneme aj bez obkukavania. Ja len ze mala akesi ine presivanie ako tie ostatne - tak som si to chcela pozriet a ukazat aj mamine.

09.11.2006 08:29

Ivka31

..... neviem, ci si to tu citala, ale bola tu mala poznamocka na Prior v Prievidzi a prekladacie bodynka v nom za cenu 80 - 90 Sk. Ak by si mala niekedy cas, mohla by si tam zaskocit a popozerat, ci ich este maju a ake farby. Ak by to bola pravda, ja by som ti urcite "hodila na krk" nakup par tych bodyniek. Tak daj vediet.......

09.11.2006 08:42

Peťulka

Dobre ranko babulky. Vcera ma mala tak pekne kopkala, az mi nadskakovalo brusko Wink Wink Wink - ja mam znamu v sekaci v Dubnici v Dubnicanke. Tam sice moc detskych veci nemaju, ale sem-tam sa tam nieco objavi. A mne sa urcite nieco ujde!!! Uz som tam nebola dost dlho takze nemam prehlad..... Ale od Katy som sa dozvedela, ze skvely sekac je aj pri ABC-cku v byvalej skolke, tiez v Dubnici nad Vahom. Ze tam mava aj kociky a peknucke vecicky.....takze za navstevu to urcite stoji. Ivka - pekne brusko!!!! Wink Wink Wink

09.11.2006 08:44

Peťulka

Ivka - este ma napadlo, ze som si vcera pozerala Avon katalog a zapacil sa mi tam tetno krem: . Poznas ho? Je dobry? Lebo obcas by som potrebovala zjemnit rozne nepeknosti pleti....

09.11.2006 08:56

Ivka31

. Ten je v kelímku. Ten nepoznam, ale sesternicina dcéra pouzíva Tónovaciu hydratačnú emulziu na tvár s OF20. Ona mala dost akne a teraz jej poostali take male akoby jazvicky alebo nerovnosti na tvari. Tuto emulziu si nevie vynachvalit. Ak mi nejak lepsie popises ten krem, spytam sa nan znamej, co pouziva viacero z kremov z Avonu.

09.11.2006 09:00

Ivka31

Este som chcela - bola si uz v tom sekaciku na namesti. Je tam kopec krasnych a lacnych veci. Je to tam kde je sporitelna a kino, ale este dalej smerom k predajni obrazov a umeleckych veci Dielo. Ja sa tam chystam buduci tyzden, tak keby si chcela..... mozme si dat rande. jajka .... to plati aj pre teba.

09.11.2006 09:02

Ivka31

Peti ..... uz som ho nasla. Popytam sa nan.

09.11.2006 09:29

miriamka

ivka, ti ebodynka maju urcite. pred 2 tyzdnami to vyzeralo na staly sortiment. Jemne pstelove farby, vanilkovo zlta mi ostala v pamäti najviac. je to slovenska vyroba. pekny den vsetkym tehulkam

09.11.2006 10:21

fazulka

Ahojte maminky, pekny stvrtkovy dnicek,panecku, ale to leti, ze? Confused Ani sa nenazdame a je tu marec. :D Babulky, nemate nahodou niekto referencie alebo skusenosti s tymi prebalovacimi pultami do kupelne, kt. sa prichytia na stenu, daju sa sklapat.Napr.v Ikea ich maju. Zda sa mi to celkom prakticke do cinziakovych mini kupelni. Co vy nato? Shocked

09.11.2006 10:36

Peťulka

Fazulka - tie sa mi vzdy pacili, ked sme boli v Ikey. A hlavne tie ich naaranzovane detske izby....Podla mna budu urcite prakticke, len ci to dost vydrzi....osobne s tym skusenost nemam....

09.11.2006 10:37

zizu

Ahojte buduce mamicky, kedze predcasom mi testik tiez ako Vam ukazal // a nasledne mi termin porodu bol stanoveny na 28.03.2007, resp. upraveny na 08.03.2007, chcem sa s Vami podelit o tuto moju radost a prispiet svojou troskou. Sme v 21 tt a cakame udajne podla ultrazvuku dievcatko (aj ked ktovie - myslim, ze to este nie je na 100 %), tak sme uplne nadseni. Razz Vsetky zaciatocne problemiky s nevolnostou mam konecne za sebou a teraz sa citim fakt v pohode. prajem Vam vsetkym pekny dnik...

09.11.2006 10:48

miriamka

Jej, nova mamicka!!! Vitaj! Odkial si? Fajn, ze uz mas nevolnosti za sebou. To bola 'parada', ze? Aj ja som si ich uzila...

09.11.2006 11:07

zizu

momentalne som z Blavy (povodom z Piestan), ale uz zopar rockov tu s manzelom zijeme, pracujeme a tak.... musim povedat, ze tie "ranne" nevolnosti, ktore mimochodom trvali cely den, boli dost o nicom, ale chvalabohu uz je po tom...

09.11.2006 11:16

Ivka31

Ahojte Bambulky. Tak uz som doma z utz. Vraj vsetko v poriadku - morfologia plodu v norme. A udaje : BPD - priecny rozmer hlavicky - 52 mm HC - obvod hlavicky - 195 mm AC - obvod bruska - 172 mm FL - dlzka stehennej kosti 37 mm Udaje vraj odpovedaju 21 + 5 tt Placenta na zadnej stene. PV - v norme - to neviem co znamena Takze asi tolko. Predbezne je to dievcatko, ale dr. vravel, ze s urcitostou sa to da povedat az po 24 tyzdni. Takze ruzove este nekupujem - pre istotu. Samozrejme, ze vitam aj ja novu marcovu maminku . Keby si nam postupne o sebe nieco viac napisala, mozem ta zaradit do tabulky. . Janka - kde si ozvi sa.

09.11.2006 11:26

Markíza

fazulka: Ahojte maminky, pekny stvrtkovy dnicek,panecku, ale to leti, ze? Confused Ani sa nenazdame a je tu marec. :D Babulky, nemate nahodou niekto referencie alebo skusenosti s tymi prebalovacimi pultami do kupelne, kt. sa prichytia na stenu, daju sa sklapat.Napr.v Ikea ich maju. Zda sa mi to celkom prakticke do cinziakovych mini kupelni. Co vy nato? Shocked
Aj ja som na to už pozerala. Myslím si, že je to geniálny nápad. V IKEA-i to stojí cez 3.000,-Sk (ak sa nemýlim, dokonca takmer 4.000,-Sk), ale presne ako hovoríš, že do kúpelne v bytovke je to znamenitá vec. Ešte som ho síce nekúpila, ale veľmi vážne nad tým uvažujem.

09.11.2006 11:26

zizu

Ahoj Ivka31, to je super, ze morfologia je OK, my sme boli minuly tyzden v piatok na morfologickom uzv u kocha - vsetko je tiez v poriadku, babatko sa vyvija tak ako sa ma. Co mam o sebe napisat? Som z BA, mam 27 rokov, manzel 30 - uz sme boli raz tehotni, ale nevyslo to... Crying or Very sad takze toto je druhy "pokus".

09.11.2006 11:27

Markíza

Ivka31: Ahojte Bambulky. Tak uz som doma z utz. Vraj vsetko v poriadku - morfologia plodu v norme. A udaje : BPD - priecny rozmer hlavicky - 52 mm HC - obvod hlavicky - 195 mm AC - obvod bruska - 172 mm FL - dlzka stehennej kosti 37 mm Udaje vraj odpovedaju 21 + 5 tt Placenta na zadnej stene. PV - v norme - to neviem co znamena Takze asi tolko. Predbezne je to dievcatko, ale dr. vravel, ze s urcitostou sa to da povedat az po 24 tyzdni. Takze ruzove este nekupujem - pre istotu. Samozrejme, ze vitam aj ja novu marcovu maminku . Keby si nam postupne o sebe nieco viac napisala, mozem ta zaradit do tabulky. . Janka - kde si ozvi sa.
PV znamená plodová voda. Keďže ju máš v norme, tak je to super. Mne to lekár zaznačil presne tak isto.

09.11.2006 11:37

Ivka31

............

09.11.2006 11:56

Anonymous

tak aby boli udaje kompletne - meno si trafila - Zuzana, narodky mam 16.06. a malo by to byt dievcatko. Pracujem ako advokatka.

09.11.2006 12:04

Markíza

To je milé - pomer chlapčekov a dievčatiek je vyrovnaný - 8:8.

09.11.2006 12:10

katka.ho

Ahojky maminky, aj my sme boli vcera na morfologii. len nejako tu tym vsetkym skratkam nerozumiem. neviete mi poradit? niektore som si pozrela od Ivky, ale inak... tak napriklad: BP 4,9 AC 16 FL 3,4 cervix + plodová voda : PMPLV IPP UA R/ I index : oblúky + záver: MM + dakujem a vítam novú maminku... papa zatial

09.11.2006 12:22

Ivka31

Kati ...tu je odkaz s tymi skratkami http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Article&Page=ShowArticle&ArticleID=932&SectionID=2&SubSectionID=10

09.11.2006 12:25

katka.ho

díííííík :D

09.11.2006 12:38

karolka

Ahojte maminy, vitajte nove maminy! Tak ja som dnes bola v poradni a ked sestricka videla moj moc, tak zalomila rukami! Vela cukru i bielkoviny, tak mam ist na buduci tyzden este raz. Dufam, ze to bolo len kvoli tomu, ze somsa vcera vecer napucila velkym veternikom a puncovym rezom... Tiez mi brali ster na kultivaciu, uz zacinam maj akesi paranoje ci co... Tak dufam ze bude vsetko ok, lebo napriek vsetkemu vraj pekne rastieme :D Inak Ivusik, nechcem Ta velmi prehanat s tou tabulkou, ale asi budem potrebovat zmenit datum porodu, aj podla prvych pohybov to vychadza na 7.3. Ja uz som z toho pocitania jelen, to teraz si mam akoze priratat 2 tyzdne?!

09.11.2006 12:44

karolka

Este kocky skuste kuk na tuto stranku, nasla som krasny overal a vak v jednom a cena tiez celkom dobra, vazne nad tym uvazujem! http://www.quelle.sk/sk/extern/index.html?EMBPERL_UID=:b2791924a1fefcdaa7d5ccb3771087a9&fsreloaded=1& Neda sa mi to urobit tak, aby sa ukazal priamo ten vak, tak to najdete tu: svet hraciek a deti - to najlepsie pre vase babetko - strana 2, treti obrazok v hornom rade

09.11.2006 13:02

etna

Ahojte kocky. Tak sme vcera uspesne absolvovali 3D. Hned ako lekar zapol pristroj skonstatoval, ze je jasne, co to bude. No a bolo to bez zbytocnych reci hned jasne aj nam. Pre istotu som sa ho spytala, lebo to "nieco" sa mi zdalo vzhladom na velkost telicka na pindika dost velke a doslova svietilo Razz Razz Takze aj 3D potvrdil chlapceka. Maly bol prave v kludovej faze, takze si len tak "hovel", jednu rucku mal stale pri hlave, ale aj tak sme videli pekne tvaricku. Co bolo smiesne, tak je ulozeny asi tak, ako ked si klaknete a potom sadnete na paty Smile Termin mi podla aktualnych mier vysiel na 19.3., takze na kazdom UZ je to inak, raz dopredu a potom dozadu. Napokon priemer podla M bude asi niekde uprostred. Pre potesenie sme kupili prve vecicky, a to sadu dvoch body za 175,-Ck v C&A, takze jedno vyslo na cca 113,-Sk. Na jednom z nich je sice napisane "Welcome to winter season" a su tam tematicke zvieratka ako tucniak, lad. medved, ale to nevadi. , termin podla prvych pohybov ta nemusi trapit, lebo vzhladom na sucasne prostriedky je to uz zastarala metoda. Wink Pekny zvysok dna!

09.11.2006 13:08

zuzkaMT

ahojte babulky, gratulujem k dobrym vysledkom, super kolko sa toho nakopilo.... a vitam aj zizu (mas rovnaky den narodenim ako moj otec Laughing ) a Ivka ma narodky zase na Jozefa (to je zase moj buduci muz) takze je to celkom sranda ako je to prepletene... no nic, pracujem dalej Rolling Eyes

09.11.2006 13:15

miriamka

jej, moj brat ma tiez narodky 16.6. idem pofotit konecne nasu vybavicku. ten vak z quelle je chutny...

09.11.2006 13:35

Ivka31

karolka ..... ten vak je peknucky a ked sa da prerobit aj na overal, tak aj cena je prijatelna. Ten datum by som naozaj nemenila, lebo prve pohyby nie su az take smerodatne. Mna sa sice doktor na ne tiez pytal, ale tusim to ani nikam nezapisal. Tak si nerob tazku hlavu. Ved tie 2 tyzdne hore dole - to je bezne, ze sa babo narodi v 38 tt.

09.11.2006 13:49

ritta

Ahojko vsetky! vitam medzi nami zizu :D Citate niekto casopis Mama a ja? Teraz ked si ho v novembri predplatite dostanete flasku Avent a nejake cd pre deticky k predplatnemu. Inac podla tohoto cinskeho kalendara Vam vychadza ake pohlavie? Mne to vyslo na dievcatko... uvidime :D http://www.mamaaja.sk/index.php?lang=sk&page=aktualita&id_aktualita=%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20303 A este je tu link na skratky v tehu knizke: http://www.mamaaja.sk/index.php?lang=sk&page=aktualita&id_aktualita=%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%2053 U nas vsetko po starom, nic nove, babo si pokopkava dnes od rana, hlavne ked sa nahnem nad pocitac tak ma asi upozornuje, ze sa mam narovnat! Laughing

09.11.2006 13:53

Ivka31

ritta ..... tak mne vychadza bambulka - tak asi ten ultrazvuk neklamal ? uvidime ....

09.11.2006 14:00

fazulka

Ahojte babky-maminky, no skutocne, dnes same pekne spravicky. Gratulujem k vsetkym dobrym vysledkom, super, ale nam ti drobci rastu.....pamatate na tie male fazulky na zaciatku? boooze. Petulka,Markiza, diky za vase nazory na tie prebalovaky, v pondelok skocim do ikea a poreferujem. aj nieco odfotim, aby sme sa mali zas o com bavit. Wink a zastavim sa aj v KIKA, ked bude cas. Ritta, pocuj, musim sa smiat, tie nase dietky su tusim dohodnute, tak ako my. Na zaciatku tyzdna si pisala, ze ste akisi kludnejsi, no presne ako aj my. A dnes kopkame o preteky. To je sila. A ked sa skrcim pri PC, tiez sa to babu nepaci. co ty na to? ha? A ozaj, vitam novu maminku, cit sa medzi nami dobre. :D Karolka, drzim palce na ten cukor a vlastne aj vsetko ostatne, ono to fakt mohlo byt zo stravy velmi skreslene. Ja si to hovorim zase kvoli tomu zelezu. Wink No ved musime sa nejako utesit, nie? ALe vazne, musi to byt ok a bodka. Tak sa drzkajte a uzivajte si brusiek.

09.11.2006 14:02

fazulka

A babyyyyyyyyyy, sledujete, pred 6 rokmi som bola uz s velikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanskym bruskom. Uz len 3 dni a vykukol moj najvacsi poklad na svete. :D ( a teraz uz budem mat dva Razz ) Jaaaj, bolo to nadherne a fakt najkrasi zazitok na svete. :D

09.11.2006 14:12

ritta

tak to je naozaj zlatucke ze sa nase babenka rovnako spravaju :D takze dufajme, ze si budeme do konca tehotenstva referovat len same dobre spravicky. :D Dnes som mala k obediku (vlastna vyroba) cviklu - take gulicky v celku - juj a velmi mi chutila, lepsie ako krajana...