1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

07.11.2006 13:16

Ivka31

To meno sa mi pacilo uz od malicka, ked isla v telke rozpravka Neberte nam princeznu s Gombitovou. Je tam taka pesnicka co spievaju deti v deckom domove ....... spravilo sa to samo - nie to bol Dominik ...... tak nejak. Z toho vysla aj nasa Dominika. Spomyna sa tam aj Samo - Samko aj to je moc pekne a ma meninky 20. augusta.

 

07.11.2006 13:28

ritta

jeeej nasa verzia pre chlapca je Jakubko alebo Samko :D

 

07.11.2006 13:35

ritta

jeeej nasa verzia pre chlapca je Jakubko alebo Samko :D

 

07.11.2006 13:38

Katuš

ahoj kuriatka, tak som prisla z poradne.Tlak mam dobry,vaha je v pohode,zatial celkovo +5,5kila.Krcok je vysoko,drzi a neotvara sa ,ale .....je makksi.....mate to daktora????Trochu sa bojim,aby bolo vsetko ok,v knizke mam napisane,ze je na nom trhlinka na spicku prsta.....ale nekazali mi ani kludovy rezim,ani PN nenavrhli,tak snad to bdue ok....??? A buduci tyzden idem na ten glukozovy test,tentoraz idem do nemocnice na Mickievicovu....no tesim sa,idemrano na lacno na 7.30 a budem tam do 10.00 a hned mi daju aj vysledok. Juj,a este mi robili vyter,vraj mam vytok,tak pre istotu,buduci tyzden bude vysledok

 

07.11.2006 13:50

Anonymous

Ahojte tehulky, to som jaj JAJKA po dlhsej dobe. Nechce sa mi prihlasovat,lebo zachvilku uz koncim v robote, tak nech sa nezdrzujem. Aj ja som bola vcera na poradni v 24tt a vsetko v poriadku. Na glukozovy test idem v piatok do nemocnice v TN. Rano na 7 nalacno a bude to trvat 2 hodiny (to je asi info vhodna pre Ivku Wink ) Katus - ked som bola minule na poradni, tiez som mala krcok otvoreny na spicku prsta a vcera to uz bolo OK, nemala som ani kloudovy rezim, pri nasej chalupe by to ani neslo :D Spominali ste tu meno Tomáš - tak to je moja srdcova zalezitost. Mne sa vzdy pacilo a ked som raz surfovala po zoznamke na nete nasla som inzerat kde bol podpisany Tomas a verte neverte dnes je to moj manzel a ten najskvelejsi chlap na svete - aspon pre mna urcite. Syncekovi sme ale nechceli davat meno po tatinovi tak preto sme si vybrali toho Matúša, je to take pribuzne Razz Fazulka - ja uz mam veru aj skrtaci kalendar, kde si vyskrtavam dni do materskej. To som ale pracant, ze Confused: Razz Nemozem si pomoct, proste sa velmi tesim :D

 

07.11.2006 13:55

Katuš

JAJKA babulka,normalne si ma ukludnila,dakujem.Hned mi je lepsie! Inak,Matusko je pekne meno,my zas budeme mat asi Lukaška:)Tiez dost podobne a meniny bude mat 18.10.....dva dni po nasom vyroci svadby:)

 

07.11.2006 13:58

Anonymous

To som rada KATUS - ja som tiez vceraq cakala, ze co lekar povie, ci ma nenecha doma na rizikovom, ale vysetril ma a povedal ze vsetko je uplne v poriadku. Ale aj tak neprehanaj to s pohybmi, hlavne nevyskakuj na stolicky, neumyvaj stvornozky dlazku a tak. Nas Lukas tiez napadol, ale Matus zvitazil :D Ale je to velmi pekne meno.

 

07.11.2006 14:05

Markíza

Anonymous: No pekne mienka mate povyberane Wink Ivka a dievcenske uz mate vybrane? No a s tym planovanim menami a sviatkami, mate uplne vo vsetkom pravdu, ale mne sa zrovna paci mena, ktore vychadzaju blizko marca. Takze to budeme musiet asi ozeliet a zvyknut si oslavovat skutocne dva sviatky a nie to spajat. pri malej nam to zatial funguje, dufam, ze to tak aj zostane. Ivka, ta DINO suprava je milucka, aj mne sa paci oranzova. Ja si osobne myslim, ze ta 62 by mohla byt ok, 56 sa mi zda malicka. Ale zalezi od vyrobcu a znacky samoska, kazdy to ma inak. Inak ten popis od Markizy na oblecko z porodnice sa paci aj mne. Len si musim este objednat tu zavinovacku. Markiza, Ty si si ju kupila z babylandu?
Ja som ju kúpila cez mimbazár (500,-Sk) od jednej mamičky z nášho sídliska. Ale po prvý krát som ju videla práve v babylande. Je tam fotka bábätka, kt. leží v autosedačke a je zababušené v tej zavinovačke.

 

07.11.2006 14:11

Ivka31

Jajka ..... ty si sa s muzikom zoznamila na inzerat ? To je teda zaujimave ....... a ze vam to tak pekne vyslo ...... nadhera. Bambulky prave tu na mna trochu vykuklo slniecko ...... aka uzasna energia do mna vosla. Este som chcela k tomu Babetkovu. Majitelka toho netoveho obchodu je z Košíc a odoberá aj tovar od Renka-stylu z Galanty. Tak potom ak by ste si vybrali nieco od toho Renka stylu (postielky, obliecky, plachty a t.d.), radsej objednavajte priamo u neho. Majitel s vami bude v pohode komunikovat cez email. Napriklad ta postielka IVA je u neho za 3100 Sk a na Babetkove za 3690 Sk. http://www.renka-styl.sk/

 

07.11.2006 14:14

Katuš

JAJKA no okna umyje buduci tyzden muzik,mame dovolenku:)Skrine mame upratane......lozit po stolickach a rebriskoch teda nebudem Wink Tak to hadam dotiehneme do zdarneho konca a LUkasko sa narodi vtedy kedy ma a bude ok:)Ideme obedovat.....uz som hladna ako vlk:)

 

07.11.2006 14:38

fazulka

No babulky, tak uz som konecne prihlasena a na svojom pc. to je super :D mne sa paci tiez aj samko, poznam ich ale neskutocne vela, tak eeee, ale ste ma dostali tusim aj na toho tomaska. to zas bude vecerna debata a urcite skonci pri adamkovi Wink Markiza, dakujem za infosky ohladom zavinovacky, ja si asi objednam tu z babylandu, aj cena je tam celkom ok, dufam, ze material bude tiez. Hlavne, aby sa to nezmolkalo po prvom pouziti. Ty to ako vidis? Rolling Eyes Ale samoska, nemusi byt toto ta ista ako maju tam...a paci sa mi tusim ta bezova, taka neutralna, nie? Katuš, drzime palce k dobrym vysledkom vyterovovym, samoska aj glukozovym. A mala si aj nejake problemy s tym vytokom, alebo len pre istotu Ti to urobil. Shocked

 

07.11.2006 14:59

Markíza

fazulka: No babulky, tak uz som konecne prihlasena a na svojom pc. to je super :D mne sa paci tiez aj samko, poznam ich ale neskutocne vela, tak eeee, ale ste ma dostali tusim aj na toho tomaska. to zas bude vecerna debata a urcite skonci pri adamkovi Wink Markiza, dakujem za infosky ohladom zavinovacky, ja si asi objednam tu z babylandu, aj cena je tam celkom ok, dufam, ze material bude tiez. Hlavne, aby sa to nezmolkalo po prvom pouziti. Ty to ako vidis? Rolling Eyes Ale samoska, nemusi byt toto ta ista ako maju tam...a paci sa mi tusim ta bezova, taka neutralna, nie? Katuš, drzime palce k dobrym vysledkom vyterovovym, samoska aj glukozovym. A mala si aj nejake problemy s tym vytokom, alebo len pre istotu Ti to urobil. Shocked
Ja mám presne tú béžovú. Pani, kt. mi ju predala, ju používala od februára do cca apríla-mája. Predpokladám, že za tú dobu ju prala niekoľko krát a nie je na nej ani jedna žmolka. Z vonka je to taký mäkkučký flees a z vnútra je to akoby dekovina. V strede (to nie je vidieť, lebo je to zašité) je asi nejaký vatelín alebo niečo podobné. Mne osobne je to veľmi príjemné na dotyk. Myslím si, že bábätku v tom musí byť veľmi príjemne - teplúčko. Okolo hlavičky sa to dá stiahnuť, takže na bábätko vôbec nefučí. Dúfam, že budem spokojná.

 

07.11.2006 15:00

Ivka31

Fazulka .... ja som na babylande nenasla ziadnu zavinovacku do autosedacky Shocked Exclamation Idea Ak je to aj na nete, posli mi prosim link. Vopred dik.

 

07.11.2006 15:02

fazulka

Ivka, no to nevies, ze som motovidlo nevidane ? Embarassed Samoska, ze je to na babymarkete. tak kukni a skomentuj..... :D http://www.babymarket.sk/

 

07.11.2006 15:06

fazulka

markiza diky, no objednam teda aj ja tu bezovu a dam si ju u svokrovcom pod stromcek. Cool aj tak som nevedela, co si mam napisat u nich jeziskovi.dikes za napad. :D

 

07.11.2006 15:07

Ivka31

No ja som mala vybratu tuto. Vyzera to rovnako ..... nie ? http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=2433&category_id=243&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

 

07.11.2006 15:10

fazulka

Ano Ivka, vyzera velmi podobne, mozno aj tak isto. je tam len ten obrazok farebny navyse, ta z babymarketu ho tam ma " len" vysity, co mne vyhovuje viac. A paleta farieb je trochu ina, inak to bude the same podla mna. Wink

 

07.11.2006 15:18

ritta

Katus: pridal sa este niekto k nasej objednavke z babetkova? Ja uz mam zoznamcok prichystany keby sa to islo zrealizovat :D ale neponahla to. Mne nasli tiez nejakeho bacila pri vysetreni steru ale uz sme si to dufam preliecili. Ja idem do poradne az buduci stvrtok. Mala je v posledne dni trosku leniva, len sem tam mi zatuka na brusko... asi sa ma dobre Razz

 

07.11.2006 17:17

Katuš

Ritta, zatial sa nepridal nikto,sme len my dve,ale ja uz som to tiez pokukala a vyzera to na pekny balik veci:)Plienkami pocnuc,dekou do kocika konciac:)Mas pravdu,ma to este chvilu casik,takze je len na nas,ako sa dohodneme,kedy budeme objednavat:)

 

07.11.2006 17:33

Anonymous

ritta, ja by som sa aj pridala, len sa mi to zda este skoro - takze este som prilis nevyberala. ak vas teda stihnem, tak sa pridam a ak nie .. tak mam smolu Smile

 

07.11.2006 17:34

Anonymous

ten neprihlaseny - to som ja, ifcok ..

 

07.11.2006 18:22

Katuš

Ifcok, jasne,pohodka,vsak vybrate mat mozme,len ibjednat sa moze neskor,takze pohodka....nikde nie je napisane,ze sa objedna zajtra,mozme aj pred Vianocami....ako sa uz my dohodneme.Inak...skoro.....ja uz mam plnu skrinku veciciek.....ja uz ani cislo 56 a 62 velmi kupovat nebudem,vela sme toho dostali a novych par mam.....uz aj vyprate a vyzehlene,hned som to dala na poriadok,ako som to dostala,nech j to ulozene pekne:)Beriem to tak,ze podla pohybov mam termin uz 8.2.....a co ked nahodou bdue zrovna tento ten pravy....a ked dojde nejaka blba zima.....no komu sa bude chciet dakam potom chodit:)

 

07.11.2006 20:47

ritta

Dobry vecer prajem! Ifcok a Katus - mne ta objednavka tiez neponahla ved dufam, ze este minimalne 3 mesiace tie vecicky potrebovat nebudem :D Takze kedykolvek budete chciet to zrealizovat, dajte vediet. Wink Ja si asi budem nieco objednavat na oblecenie, asi z tej tehotky tak keby ste nieco chceli, dajte vediet, ale to budem objednavat v naozaj blizkej buducnosti lebo brusko rapidne rastie Shocked Dnes nam ocko doniesol do vybavicky tieto ponozky. Su strasne chutnucke.

 

07.11.2006 20:58

Matenka

ahojte, aha co mame nove Laughing Laughing Laughing snad to tentokrat vyjde tak ako ma Wink

 

07.11.2006 21:56

Ivka31

Matenka ..... to je supeeer. Gratulujem a zelam , aby to teraz naozaj vyslo. Urcite to vyde - musi. Budeme radi, ked sem este nakuknes a pokecas s nami. Ostavas aj doma na PN, alebo chodis do prace? Zatial ahoooj

 

07.11.2006 22:14

Matenka

Dakujem, zatial sa velmi nevytesujem. Doma nezostavam, zamlknutemu potratu som nemohla zabranit, jednoducho to tak priroda chcela, mozno nase mimi nebolo zdrave. Verim, ze tentokrat to vyjde. Drzkajte sa, pohladte si bruska. Laughing

 

08.11.2006 06:14

Katuš

MATENKA supeeeeeeeer.Blahozelam a mooooooc drzim palce,aby vsetko islo tak ako ma!!!!!

 

08.11.2006 07:50

fazulka

Matenka, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Exclamation G R A T U L U J E M E a tesime sa s vami. Tusim, mate ten najkrajsi vianocny darcek. Juuuj, hned mam lepsiu naladicku. Perfektne. A pridi k nam aj castejsie, budeme sa velmi tesit. Jaj, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Az mi idu slzy.

 

08.11.2006 07:56

fazulka

Dobre rano zabky, prepacte, ale musela som sa najskor vytesit a pogratulovat Matenke. To je super, vsak? Ritta, aj my sme nejaki lenivejsi, len take prevalceky robime, asi odychuju tie nase babina a nechavaju si tu "velku" aktivitu na marec. Wink Katuš, veru, aj ja som si vcera upratovala skrinku s mimi vecami, a prisla som na to, ze veru uz tych najmensich velkosti 56 a 62 mam neurekom, mozno par drobnosti ako pancusky mini mi chybaju, ale uz len fakt detaily. Tak si uz kupim asi len nieco vacsie. A babulky, este som rozmyslala nad tou zimnou kombinezou, overalom, myslite si, ze to budete potrebovat? Ked sa nad tym tak zamyslam, tak v kocikoch budu babetka vo fusakoch, v deke, nejake teple gatuse, bundicka - nie velmi hruba. No a v autosedacke v tych zavinovackach. Myslite, ze na marec bude toho treba viac??? Shocked Lebo od polovice aprila, no a dufam, ze aj skor, uz snad nebude obrovska zima...( hadam aj skor) Tak teraz neviem..... Ja mam jednu kombinezu, ale ta je taka 68-74, co mi vychadza mozno na oktober-november, bez fusaka... No idem uz, prajem pekny dnicek

 

08.11.2006 08:04

zuzkaMT

dobre rano babulky, Matenka juuuuj tesim sa velmi velmi ti prajem krasne babatko :D . tak teda som sa prave vratila z tej glukozy, poviem vam ze to dobry hnus, zavidim tym co to nemusia absolvovat Confused . Vypila som to rano o 6tej, zapchala som si nos a na dva nadychy som to supla do seba, ale ten druhy to mi uz krutilo oci Rolling Eyes . Potom mi presne o 7mej zobrali krv zo zily a sla som domov, to bolo vsetko, vysledky ak budu dobre tak mi ani nebudu volat, ze uvidime sa az na dalsej poradni... Som rada ze to mam za sebou, brrrr... No nic, vsetkym prajem pekny dnicok :D

 

08.11.2006 08:23

etna

Zdravim vsetky maminy a mimina Razz Ked som citala a pozerala prispevky ohladom zavinovacky do autosedacky napadlo ma, ako inak by sa baby dalo zabalit a pekne teplucko obliest? Kedze sa dava pas aj medzi nohy, tak asi naozaj len do zavinovacky alebo overal... Pokial ide o objednanie veci z babetkova, rada sa pridam k BA skupine, ale pravdu povediac este vobec neriesim, co, kolko atd. Planujem cez Vianoce spravit zoznam co treba, potom pozbierat slubene veci od kamosiek a rodiny a v januari sa vrhnut na nakupy. Ak by som kupovala zimnu zavinovacku alebo overal, tak asi az niekedy vo februari, lebo potom je tento zimny tovar uz zlacneny. Takze potom dajte Ritta a Katus pls vediet, ked sa bude objednavka robit a bud to stihnem alebo nie Wink Dnes sa chystame na 3D do Brna. Ak bude vsetko OK, tak mozno aj kupime prvu vec pre nasho chlapika :D Na ulici, kde je to sanatorium su vraj dva velke obchody s baby vecami, tak som zvedava. Musim sa este s vami podelit o moj sok z cien 3D UZV, ktore ma Gyn-Fiv v BA. Zakladna cena je 1.900!!! Shocked Ako to, ze v NZ je to za 600,-Sk, v Prosanuse za 1.000 a tam je cena o 100% vyssia. Nechapem .. Confused Napokon, moze mi to byt jedno. Samozrejme pripajam sa aj ja k blahozelaniu , aby tentokrat vsetko dobre a zdravo dopadlo. To si napokon zelajme vsetky, lebo este mame tiez nejaky kus cesty pred nami Razz

 

08.11.2006 08:32

Matenka

Dobre rano, ste velmi zlate. Dakujem za gratulacie, tiez verim, ze to dobre dopadne. Vy uz to mate za par, ale tiez Vam zelam bezproblemovy zbytok tehotka a zdrave babenka na jeho konci. Ak Vam mozem poradit, zavinovacka do autosedacky je super vec. Ja som pri prvej mala taku a nemozem si vynachvalit. Pouzivala som ju aj do kocika. Mali sme aj letnu aj zimnu variantu a naozaj sa osvedcili. ETNA, na 3D sone bude urcite vsetko v poriadku a v plnej krase uvidis Vase mimi. Je to naozaj super zazitok Laughing

 

08.11.2006 09:15

miriamka

Dobre ranko kocky, MATENKA--- pridavam sa ku gratulantkam! zelam vela stastia a krasne okruhle brusko. ETNE--- zelam super zazitok! Dnes man vo Viedni svieti slniecko, tak ma dufam nebude velmi lakat od kniziek... Chystam sa pofotit nasu (zatial skromnu) vybavicku pre malicku. Potom pridam fotecky. pekny dnicek vsetkym

 

08.11.2006 09:16

Peťulka

Ahojte babulky. Aky mate den? Ja teda riadne ospaly.....akosi som sa zle vyspala.... Idem si ja asi spravit kavicku..... - zelam, aby sa ti na 3D pacilo a uzila si si to ako ja.....Bude to super zazitok.... :D - pripajam sa ku gratulaciam a verim, ze vsetko dobre dopadne a budes sa teskat z tehotenstva.... Wink Wink Wink

 

08.11.2006 09:58

jajka

- velmi ti prajem aby vsetko dobre dopadlo a mohla si si uzit krasne tehotenstvo a potom zdravuckeho drobceka. Super ze si k nam zavitala, rcite nam daj o sebe zase vediet, budeme sa tesit z kazdej tvojej uspesnej poradne :D Baby ta zavinovacka z Babymarket je super - aj ja ju chcem v tom bezovo-bananovom. Ivka alebo Petulka, ak by ste isli objednavat rada sa k Vam pridam, aby nas to vyslo lacnejsie. A nejaky mam zmatok v tych bavlnenych plienkach. Kde ich maju najlepsie??? Myslim Ivka ze ty v tom mas jasno. Daj prosim vediet a tie by som si s tebou tiez objednala. Inak vcera som bola v tom tehotenskom obleceni v TN pri restauraii Giacomo, mali tovar a maju opat tie super tehulkovske teplucke tricka s dlhym rukavom, ak by ste mai zaujem. kupila som tam drobcovi dupacky, ponozky, capicku a decku po kupani. Vsetko v bananovej farbe. Ta sa mi zda taka vhodna, lebo radi by sme mali v buducnosti este jedno babenko a ak by to bolo dievcatko, tak to v pohode vynosi. A neviete miniektora povedat nieco k tymto nohavickam http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_id=379405 Ja rozmyslam, ze si ich objednam, aby som mohla pouzivat len jednu bavlnenu plienku a tieto nohavicky, ked bude treba balit nasiroko. Co vy nane Confused:

 

08.11.2006 10:10

miriamka

napadlo ma nieco k tym prekladacim bodynkam. v Prievidzi som ich videla v obchodaku Prior na poschodi. myslim, ze stali 80, alebo 89 sk. to by mohlo byt zaujimave pre Janku z PD. a k vyberu kocika odporucam obchod Barbora na namesti pri SOFE. ma asi najväcsi vyber v okoli a predavac je velmi kompetentny. tiez horne poschodie. papa

 

08.11.2006 10:11

Anonymous

Jajka, aj my mame taku istu bezovo-bananovu Laughing a dakujem Laughing

 

08.11.2006 10:29

fazulka

XI-xi, tusim vsetky nase marcove babetka sa budu nosit v bezovo-bananovej zavinovacke. Laughing Super, mame poznavacie znamenia. Wink

 

08.11.2006 10:34

fazulka

Babulky, neviete cim doplnim v strave zelezo? Podla vysledkov krvi mi chyba, lieky zatial vraj netreba, ale mam si upravit stravu. No a viem akurat o spenate Embarassed Dakujeeeeeeeeeem

 

08.11.2006 10:49

Peťulka

fazulka: Babulky, neviete cim doplnim v strave zelezo? Podla vysledkov krvi mi chyba, lieky zatial vraj netreba, ale mam si upravit stravu. No a viem akurat o spenate Embarassed Dakujeeeeeeeeeem
Výskyt v potrave: Mäso, vajíčka, pečienka, strukoviny, zelenina. ZDROJE ŽELEZA Potravina - obsah železa (mg/100g) Mlieko, vajcia Slepačí žľtok 7,2 Kravské a kozie mlieko 0,1 Mäso, hydina, ryby Hovädzie chudé 4,1 Slepačie stehno 2,5 Kapor 1,1 Treska 0,4 Zelenina Pažítka 8,9 Petržlenová vnať 5,0 Špenát 3,4 Zemiaky 1,0 Biela kapusta 0,9 Ovocie a orechy Mak 17,3 Lieskové orechy 13,7 Banány 1,7 Čierne ríbezle 1,4 Jablká 0,7 Cereálie a strukoviny Šošovica 14,7 Pšeničné kĺíčky 8,6 Lúpaná ryža 7,9 Hrach 6,3 Celozrnná pšeničná múka 3,0 Hadam pomoze!!! Wink Wink Wink

 

08.11.2006 10:55

Sylvi

Matenka: ahojte, aha co mame nove Laughing Laughing Laughing snad to tentokrat vyjde tak ako ma Wink
Prepacte dievcata (snad si ma este pamatate), ze som vam tu tak vpalila ale toto je taka uzasna sprava a ja som proste musela reagovat Wink . Citam vas velmi casto a tesim sa s vami. Zuzka MT prispevky od teba citam so zatajenym dychom ..... ved vies, ze nase fazulky boli rovnako stare Wink Wink :D . Krasne tehulkovanie dievcata. Uz si strihate metriky??? Laughing Laughing

 

08.11.2006 11:00

Ifcok

ahojte maminy Smile dlho som sa neozvala, ale dnes musim - pochvalit sa... bola som na ultrazvuku a vyzera to, ze cakame princeznu :D. takze ak sa to cez obed na 3D ultrazvuku potvrdi, tak sa mylili vsetci - lebo mi "vestili" jednohlasne chlapceka Smile ale hlavne - vsetko vyzera byt v poriadku, takze tie vyssie AFP uz som uplne hodila za hlavu. malinka sa tak mrvila, ze ju bolo aj tazko skontrolovat Smile (tatino povedal, ze to bude aj tak taky "chlapcisko" po mame). A vazi uz 637 g, to uz teda nie je zubrienka ... dokonca uz dorastla aj ten 1 chybajuci tyzden Smile a tak uz teraz mozno zacnem aj ja uvazovat nad nakupmi - lebo ako vas tak citam, tak som asi jedina, co nic nemam pre babo nic a oblecenie, len kocik a postielku (a aj do tej este chyba matrac). ritta, katus - skusim uz nachystat nejaky zoznam, aby som vas velmi nezdrzovala. ale aj tak asi planujem hlavne nakupy az tak na januar, februar, ked uz budem doma "dovolenkovat" Matenka - gratulujem a nech ti to ubehne tak rychlo, ako nam tu Smile

 

08.11.2006 11:03

fazulka

Peťulka, si poklad, ďakujem. Wink

 

08.11.2006 11:06

zuzkaMT

Jeej, ahoj Sylvi, super ze aj ty sem nakuknes Shocked , ako sa ti dari? alebo ako sa vam dari? prajem nech si aj ty cochvila tehu :D . Ani si neuvedomujem ako to leti, ked som si na zaciatku vravela ze 24 tt to uz budem super gulata mamina a bolo to dost v nedohladne, tak teraz ani neviem ako a su vianoce a bum, je tu male mimi... Razz A mimochodom, ten moj drobec zacina kopat dost intenzivne, comu som rada lebo viem ze je vsetko ok, ale minule som sa musela uplne povytacat do inej polohy, lebo ma kopal rovno smerom dole, akoze medzi nohy, no poviem vam ze mi do smiechu nebolo, radsej ked kope hore, to sa da vydrzat Rolling Eyes .

 

08.11.2006 11:29

Sylvi

zuzkaMT: Jeej, ahoj Sylvi, super ze aj ty sem nakuknes Shocked , ako sa ti dari? alebo ako sa vam dari? prajem nech si aj ty cochvila tehu :D . Ani si neuvedomujem ako to leti, ked som si na zaciatku vravela ze 24 tt to uz budem super gulata mamina a bolo to dost v nedohladne, tak teraz ani neviem ako a su vianoce a bum, je tu male mimi... Razz A mimochodom, ten moj drobec zacina kopat dost intenzivne, comu som rada lebo viem ze je vsetko ok, ale minule som sa musela uplne povytacat do inej polohy, lebo ma kopal rovno smerom dole, akoze medzi nohy, no poviem vam ze mi do smiechu nebolo, radsej ked kope hore, to sa da vydrzat Rolling Eyes .
Ako sa mam? Velmi dobre...cakam na ten spravny cas a dufam, ze sa coskoro dockam Laughing Laughing Laughing . Necakas nahodou maleho futbalistu/stku Wink Laughing Wink Laughing

 

08.11.2006 11:34

ritta

Ahojte dievocky Dnes sa vase reakcie tak dobre citaju, same krasne spravicky! nech malicke pekne zdravucko rastie :D - som rada, ze nas citas, kludne aj nieco popismenkuj. Drzim ti palcoky aby si nam aj ty coskoro oznamila radostnu novinu :D - GRATULUJEM k PRINCEZNICKE Exclamation aj mne kazdy hovoril, ze to bude chlapec len ja jedina som tvrdila, ze ved pockajte bude to dievcatko a vidis... :D Ja okrem zopar drobnosti na oblecenie a vybavu do postielky (bez postielky) este nic kupene nemam. Viem, ze sa to vsetko nejako zvladne ale ked my sa budeme este v januari aj stahovat, tak mam z toho hrôzu. Ja ale neviem nakupovat vo velkom, nieco tu, nieco tam... napriklad vôbec neviem co s teplejsimi vecami aby to neboli zbytocnosti a trafit sa do spravneho cisla... co som vestica?

 

08.11.2006 12:15

ritta

- akurat som sa vratila z obedu, som na teba myslela ked som si vyberala tentokrat chrenovu omacku s knedlou... :D co si mala na obedik ty?

 

08.11.2006 12:19

Anonymous

Ifcok - gratulujem k dievcatku Razz a prajem pekny zazitok z 3D - dnes mas taky babetkovsky den Kocky, ja s tym oblecenim iez som trochu mimo. Ale hovorim si, ze budem obliekat asi takto: plienka, abdukcne nohavicky, na to body sdlhym rukavom a dupacky, potom nejake teplacky a svetrik (alebo kombinezku z flisu) a potom sup s babetkom do fusaka, deky a kocika. Ak sa mylim, tak ma prosim vyvedte z omylu Confused :D Nakupujem oblecenie od 62. kupila som len jeden set 56 do porodnice a uvidim aky bude malinky "velky" a podla toho by mi uz mama alebo manzel dokupili este jednu supravicku, ale nie vsetky 62 su rovnako velke, takze mozno budu aj tie hned dobre. Co sa tyka zavinovaciek a diek, tak mam jednu zavinovacku na suchy zips a teraz dokupim tu jednu do autosedacky a potom este kupim fusak do kocika, lebo ten urcite vyuzijem kazdy den. Dalej som rozmyslala ze jednu deku potrebujem do postielky, jednu do kocika a jednu na doma, ked budem chciet drobca niekde polozit (gauč a podobne). Myslite ze take babo potrebuje aj bundicku a nohavice Confused: Fazulka, alebo ina mamina skuste poradit. Nestaci ten teply svetrik a vlozit babo do fusaka???

 

08.11.2006 12:20

jajka

ten anonym som bola ja Jajka - odhlasilo ma ale uz som spat Razz

 

08.11.2006 13:13

Ifcok

no kocky, prave som sa vratila z toho 3D v prosanuse a som sklamana .. velmi nebolo nic vidiet, vraj je babo uz velke (koncim dnes 24 tt, ale dopredu ma na to upozornovali, ze to uz je tak len tak-tak). a do gyn-fivu by ma boli kludne objednali na zaciatok 28. tt - to uz by som nevidela vobec nic. inak - v prosanuse to stalo 1500 sk (bola som prekvapene, lebo do telefonu mi povedali 1000..) a to som mala aj svoje dvd. tak neviem ..