1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

05.11.2006 13:51

fazulka

Mia, panecku, davajte si pozor na cestach, je to fakt otras. Min. tyzden boli same nehody Twisted Evil Prislo zrazu velke ochladenie, sneh a aj poladovica, no otras. Ale vraj sa ma oteplit bud. tyzden Wink Dokedy budete na SK?

 

05.11.2006 21:01

Janka_PD

Ahojte, , veľmi som sa potešila tvojej info, že placenta vpredu /ako u mňa/ môže spôsobovať pocit, že babätko nekope, tak ako opisujú ostatné holky. Sem tam zacítim také jemné ťuk-ťuk, ako keď je vzduch. bublina v črevách. Embarassed Ivka, krásne vecičky si pokúpila, hlavne tie orange gaťuše nemajú chybu :D Tiež máte krásne bejby ako Peťulka, 3D je sila... Shocked Dobrú noc. Jana

 

05.11.2006 21:17

Katuš

Babulky,ahoj,ja len na skok....objavila som celkom fajn stranku www.tehotka.sk maju zaujimave ceny,pozerala som hlavne podprsenky....tak tu maju ceny okolo 350 sk a na inyhc net obchodoch som videla aj za 1300.....vsak nakuknite:)

 

06.11.2006 08:52

Peťulka

Ahojte maminy!!! Tak tu mame novy tyzden a ja som stale akasi unavena. Asi to sposobil perny vikend. Od piatku do soboty som mala zlu a placlivu naladu, pretoze nas jedovala nasa Sally (kokrica), Ale vykompenzovala to tym, ze vcera na vystave psov vyhrala vo svojej triede (samozrejme za pomoci mna - co som tiez na seba pysna, ze sme to dokazali). Tak sme si domov odniesli krasnu medailu. V sobotu sme pobehali po obchodoch. Kupila som si tehotenske manzestrove nohavice a manzel mi kupil svetrik Wink. ( este raz dakujem za odlozenie). Uz nieviem, kto sa to pytal na cenu rifiel, ale tie som si nezobrala. Akosi sa mi na mne nepacili. Jo a boli aj drahsie, od 1 190,- vyssie.... Dalej som si kupila super cizmicky za super cenu 999,- Sk Tak som rada, lebo cizmicky som si nikdy nekupila koli ich vysokej cene. A tato bola super.... Dakujem za vsetky gratulacie k malinkej. Dufam, ze Ivka nema pravdu a to male vo mne zostane az do porodu dievcatkom..... Wink Hadam len je ten 3D ultrazvuk istejsi ako klasicky, nie? - krasne vecicky si si kupila, radost pozerat.... Babulky, ktore sa chystate na ultrazvuk drzim palceky, nech je vsetko o.k. Krasny tyzden.......

 

06.11.2006 09:09

Kačena

Ahojte kočky! S tým počasím je to otras. Asi to cíti aj moja malá, lebo tak cez víkend kopala, ako malý čertík. Twisted Evil A včera som dostala večer takú kopačku, že mi vyhŕkli až slzy od bolesti. A teraz je ešte drobčiatko. Som zvedavá, keď budem v takom 8. mesiaci. Ja už mám po krásnom období (ako opisujú 2. trimester). Mňa už bolieva chrbát, kríže, mám pálenie z kyseliny a kopu príznakov z 3. trimestra. Asi to mám za to, že som na začiatku nemala žiadne problémy s rannými nevoľnosťami a ani s ničím ostatným. Tak to mám teraz nakopu Rolling Eyes Ale vydržím! :D Držte sa aj ostatné a šetrite sa! Pekný dníčok

 

06.11.2006 09:16

Ivka31

Ahojte dievcata. Aj ja vas zdravim v novom tyzdni. Snad sa trosku otepli, ved v stredu hlasia aj nejake to slniecko. Peti .... som rada, ze si si pekne nakupila. Aj ja som si v piatok kupila svetrik, taky dlhsi, co zakryje aj brusko. No a s tymi nasimi dievcatkami. Nam sa to nase nechcelo v 3D moc ukazovat, takze medzi nozicky sme sa mu vobec nepozreli. Iba pomocou obycajneho 2D utz doktor skonstatoval, ze by to mohla byt babenka. Vy ste videli medzi nozicky aj v tom 3D priestore ? My sme tam mali stale ritulku alebo nozicku. Takze preto tomu nechcem tak lahko podlahnut a kupovat ruzove vecicky aj ked su take kráááásne a milé. mia .... dufam, ze ste stastne docestovali na SR a ste v poriadku. Este som sa chcela spytat na tie postolkove nohavicky. Ako sa to pouziva? Normalne sa da babetku plienka a na to tie nohavicky? Rozmyslam, ze by som striedala normalne plienky s pamperskami. A mozno by som si este do vnutra tej plienky kupila nejake pratelne plienkove vlozky Popolini. Este neviem, iba uvazujem. Zatial ahojte.

 

06.11.2006 09:22

Ivka31

a ostatne babenky z okolia TN.

 

06.11.2006 09:28

Peťulka

Ivka - no nam to pekne ukazoval. Dokonca nam opisoval malej pysky, takze on si bol celkom isty. (samozrejme nic nie je na 100%, ze?). Skusim sa v priebehu dneska popozerat po strankach, ci si nieco neobjednam..... Wink

 

06.11.2006 09:40

Ivka31

Babulky maminky ..... tieto nohavicky sa davaju tiez na plienku este pod tie postolkove ? http://www.plienky.sk/sk/plienkove-nohavicky/-/-/plienkove-nohavicky-sandra/6007.html Ja som z toho blazen Exclamation Exclamation Exclamation . Chcela som urobit radost mamine a sebe usetrit peniazky za pampersky, ale zda sa mi, ze sa na tie obycajne plienky vykaslem, ak mi niekto neporadi. Asi sa vam to zda smiesne, ale my budeme mat v rodine uplne prve babo a tak sa nemam koho spytat.

 

06.11.2006 09:43

Katuš

Ivka, nie,nedavaju sa pod postolky.Toto su gatuse pre vacsie babo,ked uz nepotrebujes balit na siroko.Dnu sa da bavlnena plienka a oblecu sa nohavicky...maju taku sietku,ta je vlastne na zadocku a ked sa male pocika,tak sa to cez nu vpije,ale ritku ma v suchu....postolky sa davaju same....das bavlnenu plienku(ak nedavas pampers,tak2)na to postolky,tie uviazes amas hotovo

 

06.11.2006 09:44

Ivka31

Peti ..... to nemusis hned dnes vyberat na tom nete. Ja by som tak asi koncom novembra chcela nieco poobjednavat. Napriklad sa mi paci tato zavinovacka do autosedacky. Aj v lete, ked sa vecer schladi a my budeme trebars u svokrovcov v Dubnici na grilovacke, mohla by som malu zabalit a nebude jej zimka. Ak bude taka zimomrava, ako ja , tak to urcite vyuzijeme. http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=2433&category_id=243&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26&vmcchk=1

 

06.11.2006 09:47

Ivka31

Katuš ...... dakujem za vysvetlenie....... ty budes pouzivat iba pampersky, alebo kombinovat s bavlnenymi plienkami ?

 

06.11.2006 09:52

Ivka31

Peti ..... este mam zalusk na tieto prekladanie body po 135 Sk. V meste som to nasla iba v jednom obchode za 195 SK za kus. Asi som trochu pohodlna, ale ked ja neviem, ci to s tymi body cez hlavicku zvladnem. Par si ich asi kupim, ale chcela by som si aj trosku zjednodusit zivot a kupit tieto prekladacie.

 

06.11.2006 09:54

evik

Ahojte babulky :D Uz ste boli objednane na glukozovy test? Ja by som sa mala objednat tento tyzden, len asi budem zase mimo, tak rozmyslam, ci sa na tie testy chodi v urcitom tyzdni, alebo to tyzden, dva pocka... Co myslite?

 

06.11.2006 10:02

Ivka31

evik .... No mne sestricka vravela, ze sa to robi okolo 24 - 26 tyzdna. Ale nemusi to byt presne +- 2 tyzdne. Ja som si v lekarni uz kupila tu glukozu ..... 75 g. Ja som to pochopila tak, ze ten test mi bude robit sestricka na poradni. Ved to sa len vypije sladka voda a zmeria sa hladina cukru v krvi takym pristrojom (pichne sa do prsta ... ako ked ma niekto cukrovku). Teda dufam ze sa nemylim.

 

06.11.2006 10:07

Katuš

IVKA, za alicko.Ja budem mat zrejme pampersky+bavlnene,na zaciatku bavlnene urcite,lebo s pampersami neviem,ako sa da bez bavlennych balit na siroko.....ale ci budem davat iba bavlnene,to ti nepoviem,lebo neviem....poviem ti tak....take babo sa pocika apokaka kazdu chvilu,teraz si predstav,ze do nejakych 2-3 mesiacov davas 2bavlnene plienky koli baleniu nasiroko...pocika sa,su vacsinou mokre obe.....minies dajme tomu denne 30plienok....kazdy den teda budes prat....elektrina+prasok+voda+tvoja energia a cas na zehlenie.....vyjdeta to tolko,ze mozes kupit pampersky...sme to doma ratali.A tioe prat nemusis,nezehlis to,len zahodis a mas.Na noc ich bdue mmat urcite,mozno ked bdue maly vacsi,tak prejdeme na tie Sandra gate s bavlnenou,tie sa osvedcili uz pred 19rokmi na brachovi.....mal ja pol dna 1plienku a bol v suchom.....Inak,body....kde maj utie zavinovacie?Ja mam kopu cez hlavicku,ale radsej by som take zavinovacie,lebo vsak naco to male hned od narodenia trapit prevliekanim cez hlavicku.....si myslim. EVIK-ano,aj mne vraveli,ze glukozovy test sa robi medzi 2poradnami,takze to je dokonca v rozmedzi 4tyzdnov...zajtra mam poradnu a dostanem papier na to,tak napisaem viac,co kazali,ako rychlo to vybavit

 

06.11.2006 10:08

Peťulka

Ivka - aj ja mam take svetriky cez hlavicku a mamina mi hovorila, ze to bude dost zlozite navliect na take male dieta - cez hlavicku a este napasovat aj rucicky do rukavov....v tomto smere som aj ja pohodlna, takze ak sa ti pacia take bodycka, tak nevahaj. Urcite zjednodusia zivot tebe i babatku.. Laughing Ta zavinovacka vyzera byt suprova.....boze ale preco je to take drahe Crying or Very sad Inak ja som vobec nerozmyslala nad specialnymi nohavickami ci plienkami..... Bola som v tom, ze budem pouzivat Pampersky a zo zaciatku na ne aj obycajne plienky (koli bedrovym klbikom). Takze zostanem asi pri tom.... Wink

 

06.11.2006 10:11

Katuš

IVKA ten glukozovy test...ja som to absolvovala vlani v decembri,poslali ma na to,lebo som nemohla ostat tehu a chceli mat aj tieto vysledky....a v januari som to absolvovala s kmotrou ktora bola tehu.....takze,nerobi sa to v poradni,aspon tu v BA nie,tu je jedina ambulancia v Ruzinove na to.Prides tam,vezmu ti krv,samoska na lacno,vypijes ten hnus,pockas hodinu,vezmu ti zas krv a pockas este hodinu a vezmu ti krv zas.,Potom mozes ist domov a papat.Za te n cas co si tam,nesmies papat nic,ale pit osm mohla cistu vodu.Inak,mne barli 3x krv zoi zily anie z prsta ako mi slubovali"(neviem preco,tak dufam,ze teraz to bdue z prsta,leb otam maju taku blbu sestru,ze mi 3ampulky brala na 7vpichov,vyzerala som ako narkoman...take modriny mi porobial,popukala zily a tak......hruza

 

06.11.2006 10:13

Katuš

Petulka, presne takto uvazujem aj ja s plienkami,len tie Sandra gate ma napadli teraz,ako ich Ivka nasla.....tie su dobre,fakt.Na take rocne dieta v pohode,mozno aj mladsie.....das jednu bavlnenu dovnutra tych gati a mas pokoj,daco ako pamperska....akurat,ze bavlnenu budes mat uz doma a pampersku budes musiet kupit....

 

06.11.2006 10:18

Ivka31

Peti ..... ak by ti tu zavinovacku mal kto ušiť, myslim ze sikovna krajcirka by to zvladla. Potom ti ju mozem pozicat a tvoja krajcirka si to moze pomerat. Ja to uplne chapem, ze sa ti to zda drahe ... aj mne, ale my uz na babo setrime 2 roky, tak mu asi doprajeme. Moja mamina je sice krajcirka, ale uz ma tak znicenu chrbticu, ze ju nechcem moc zatazovat. Uz aj tak som jej hodila na krk usitie baldachynu, hniezda a obliecok do postielky a este som kupila latku aj na zavinovacku (na kojenie). Tak ma co robit.

 

06.11.2006 10:22

Ivka31

Tu su tie prekladacie body po 135 Sk. http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=2807&category_id=235&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26&vmcchk=1

 

06.11.2006 10:29

Peťulka

- tie body su naozaj dobre. A nie su ani drahe. no jednu krajcirku doma mame (moja svagrina) a tiez som jej uz dala na znamost, ze by mi pomohla s tym hniezdom do postielky. Takze by sme hadam zvladli aj zavinovacku. Jo a mojej mamine som kupila casopis (myslim Diana - strikovanie pre najmensich), ze aby mi nieco ustrikovala na malicku Wink Laughing Som to ja ale betarka.... - o.k. ked su take dobre, este popremyslam. Ved do 1 roka je casu dost..... Pani okolo tych deti je tolko informacii, ze clovek nevie, co skor..........ale su to krasne starosti...vsak? Wink Wink Wink

 

06.11.2006 10:46

Katuš

Petulik, ved hej,casu dost a mozno ani nebudeme plienky,alebo gatky menit....kamoska ma maleho,ma rok a pol a je bez plienok.....co my vieme,mozno aj ti nasi drobci budu taki sikkulanti:) Tie bodynka su usper,uvazujem,ze si z nich objednam,aj cena je dobra.... Juj,ano tolko info je okolo takych drobcov,ale poviem vam,z vlastnej skusenosti,su to omnoho krajsie starosti ako boli tie preco stale este nebudeme traja....trvalo to tri roky a teraz som najstastnejsia na svete,ze mam "starost" aky kocik kupit,ake plienky,co na oblecko.....taka som rada,ze nas je tu takych viac:) Jaaaaj....s uzasom som zistila,ze moju zimnu bundu,co mi bola vlani dost volna nezapnem uz ani cez booky,v brusku nemam sancu voooooobec.....uf,budeme musiet popozerat daco vacsie...

 

06.11.2006 11:03

Markíza

Všetkým Vám prajem krásny dník!!! Pred chvíľou som prišla do práce. Dnes som bola na UZV v nemocnici. Všetko je OK a už viem, čo čakáme. Moja teta sa v sobotu mýlila. Čakáme chlapčeka. Tak veľmi sa z toho teším, že pochybujem, že dnes v práci niečo vyprodukujem.

 

06.11.2006 11:05

Markíza

Spomínali ste glukózový test. Na čo sa používa? Mne ho lekár zatiaľ nespomínal, tak neviem, či aj ja ho mám absolvovať alebo či sa naň chodí iba ak je na to nejaká špeciálna príčina.

 

06.11.2006 11:06

Ivka31

Babenky - este k tym bavlnenym plienkam. V obchode som pzerala na kvalitu, no a bola som sklamana. Ja mam doma take stare od maminy..... na utierania prachu ..... a tie su take hrubsie - mekucke. Ked som sa v obchode dotkla tych co tam mali po 35 Sk za kus, tak mi to teda vobec nepripadalo take prijemne meke ako tie moje stare. Akesi poloumele boli - neviem, ved podla tej ceny by mali byt kvalitne. Mozno ked sa operu, bude to ine. Este popozeram inde, ci su vsade rovnake.

 

06.11.2006 11:09

Peťulka

Markíza: Všetkým Vám prajem krásny dník!!! Pred chvíľou som prišla do práce. Dnes som bola na UZV v nemocnici. Všetko je OK a už viem, čo čakáme. Moja teta sa v sobotu mýlila. Čakáme chlapčeka. Tak veľmi sa z toho teším, že pochybujem, že dnes v práci niečo vyprodukujem.
Markiza - so srdiecka gratulujem ku chlapcekovi..... Ten glukozovy test by mala postupit kazda buduca mamina. Podla mna.... Wink

 

06.11.2006 11:10

fazulka

markiza, super, gratulujem a doverne poznam ten pocit- nevediet sa na nic sustredit. drzkajte sa a nech ste zdravucki. povies to aj malemu doma, ze bude mat bratceka? ten sa bude urcite tesit a asi aj viac ako babe Wink bude mat partaka.

 

06.11.2006 11:12

Katuš

MARKIZA, blahozelam k chlapcekovi!!! Glukozovy test sa robi kazdej tehotnej zene,robi sa na to,aby sa zistilo,ci nema tehotensku cukrovku.MOzno ti ho nespominal preto,ze mas este na to cas.Teraz citam v knihe,ze sa zvykne robit v 28tt,takye v buducej poradni by ti to mohol psomenut a dat ti na to papierik

 

06.11.2006 11:13

Ivka31

Markíza ...... gratulujem k chlapcekovi. Tak sa asi karta zacina obracat a silnejsie pohlavie znovu vitazi. Hned sem hodim aj tabulku aby ste mali prehlad ..... ak treba nieco zmenit alebo doplnit ..... dajte mi vediet.

 

06.11.2006 12:27

Markíza

Veľmi pekne ďakujem za všetky blahoželania a informácie týkajúce sa glukózového testu.

 

06.11.2006 12:28

Markíza

fazulka: markiza, super, gratulujem a doverne poznam ten pocit- nevediet sa na nic sustredit. drzkajte sa a nech ste zdravucki. povies to aj malemu doma, ze bude mat bratceka? ten sa bude urcite tesit a asi aj viac ako babe Wink bude mat partaka.
Ako sa poznám, určite mu to poviem. Spočiatku chcel viac sestričku, ale potom zmenil názor, takže teraz chce brata. Som zvedavá, čo na to povie.

 

06.11.2006 13:09

ritta

Ahojte kočky! Ja dnes nič nestíham, zase sa mi v práci nakopili papiere, ach jo. Crying or Very sad Díki za tie linky na bodinká a zavinovačky! A ten glukózový test fuuuuj, strašne sa ho obávam lebo ja a sladká voda, to nejde dokopy. Mad Ale budem sa musieť prekonať. Ináč moje bruško sa krásne zväčšilo za posledné dni. Aj Vám sa stáva, že keď sa ráno zobudíte na jednom boku, tak cítite, že máte bábatko tiež uložené na jednej strane? Je to také smiešne, dokonca je to viditeľné keď sa pozriete na bruško :D

 

06.11.2006 13:22

ritta

Katuš: Babulky,ahoj,ja len na skok....objavila som celkom fajn stranku www.tehotka.sk maju zaujimave ceny,pozerala som hlavne podprsenky....tak tu maju ceny okolo 350 sk a na inyhc net obchodoch som videla aj za 1300.....vsak nakuknite:)
Katuš - díki za túto stránku, tie tričká sú pekné a tie ceny sú tiež fajn, oproti obchodom v BA kde som už bola a kde nás len zdierajú a využívajú, že máme brušká!

 

06.11.2006 13:23

zuzkaMT

ahojte babulky, Markiza, gratulujem k CH Laughing !!!! Ohladom tej glukozy, ja idem v stredu, doktorka mi povedala ze sa to robi medzi 24-26 tt, ja som teraz 24tt. Kazala mi to vypit doma, rozriedene asi tak v 2-3 dcl vody a prist si dat zobrat krv presne hodinu potom, len neviem ci z prsta alebo zo zily, no predpokladam ze mi budu brat zo zily, lebo mi k tomu dala hned spravit aj celkovy krvny obraz. Ved vam v stredu napisem ako som dopadla ked sa vratim. Vobec sa na to netesim, brrr Confused Evil or Very Mad

 

06.11.2006 13:31

Katuš

RITTA, no obchody v BA mi ani nepsominaj....ja som si preto kupovala nohavice v Sali...vysli ma tam o tisicku lacnejsie....a presne take iste ako v BA.....akoda reci..V piatok som len zirala,ked som is bola pozriet hrubsie pancusky...v auparku v mothercare mali od 440 a hned vedla v mutti som si kupila za 130...mali sice len jeden druh teda od jedenho vyrobcu,boli hnede alebo cierne,ale ten rozdiel ceny stal za to! dakedy naozaj zasnem,co tu dokazu pytat za veci....

 

06.11.2006 13:43

Ivka31

Katuš ..... len tak pre zaujimavost k tym pancuskam. Ja mam take hrube akoby vlnene za . Takze cisty zisk 49 Sk pre obchod. Tak si predstavte, ze v tej Blave ich tiez nakupuju za rovnaku cenu a predavaju za cca dvojnasobnu .... to je biznis.

 

06.11.2006 13:52

ritta

no dievcata, tak ja so sklopenymi usami priznam ze moje pancusky, ktore som si kupila minuly tyzden, potom co sa tak strasne ochladilo, stali 330 Sk!!! (su to take teple ako nosia male deticky) No a rifle som kupila za 1700 a to som bola rada, lebo som skusala asi 10 druhov a nic mi nesedelo, ja mam dost specificku postavu, a to este dam nejake peniaze za skratenie dlzky. Na druhej strane som si kupila lacne a pekne tricko na trhu a po prvom oprati (a prala som ho v rukach) sa skoro rozpadlo Evil or Very Mad Mam ja take stastie, ale clovek si zase nieco musi obliect.

 

06.11.2006 14:02

Ivka31

ritta .... to s tym bruskom "nakrivo" to je fakt smiesne. Este som si to nevsimla, musim sa rano pozriet, ci aj ja to tak mam. No ale ja mam dost nepokojny spanok a v noci sa dost prehadzujem, takze u mna to mozno nebude az take viditelne. A s tymi pancuskami a nohavicami .... z toho si nic nerob ze si kupila drahsie. Pancusky vyuzijes aj po porode a nohavice - predsa pri dalsom babetku - nie? Ved je podstatne to, ze gate ti dobre sadli a citis sa v nich dobre.

 

06.11.2006 14:29

Anonymous

Babulky, ja len pridavam infosku, ze ten glukozovy test sa nerobi vsade, napr. moj doki to nerobi vobec. Rolling Eyes Takze nie je to povinne a nemusi to robit kazdy dr., ako aj to sijove prejasnenie v cca. 12 tt.

 

06.11.2006 14:32

Anonymous

a babulky, to som bola ja fazulka. Cool

 

06.11.2006 15:20

Janka_PD

Ahojte, ja idem budúci pondelok k doktorke s tým, že mám ešte doma vypiť pohár čaju alebo vody s 2 kockami cukru, tak ma inštruovala pred mesiacom sestrička. To bude v mojom prípade asi ten glukózový test? Smile Zdá sa mi také smiešne, že vy z lekárne nejaký sajrajt a ja 2 kocky cukru... Shocked :D Asi si tam zavolám, či som to správne pochopila. Z tých plienok som úplne jeleň, tiež to bude prvé bábatko v rodine, tak asi budem načúvať radám starých mám, pokiaľ tu nevymyslíte niečo, čo ma presvedčí. :D Tie bodyčka sú fajn, aj argument o prevliekaní cez malú hlavičku ma presvedčil, tak by som sa pripojila k vám pri objednávke, , potom daj vedieť, keď budeš spisovať objednávku. Idem si trošku oddýchnuť, od rána som behala po meste, banka - kataster - banka -kaderníčka. Zajtra cestujem k rodičom do NM, tak je po mojom oddychu typu gauč - chladnička - gauč. Laughing Pekný zvyšok upršaného dňa. papa

 

06.11.2006 15:21

evik

Mam taky pocit, ze vsade to robia inak... ja som nakoniec volala sestricke a ta povedala, ze od 18.00 vecer nemozem nic jest Shocked Potom doniest prvy ranny moc, zoberu mi moc, krv z prsta, vypijem tu vodu a dve hodiny nato mi znova zoberu moc a krv z prsta... Tak asi fakt zalezi od doktora.. ten moj mi napriklad vobec nedal robit sijove prejasnenie...

 

06.11.2006 15:42

Ivka31

To je sranda, ze je tolko roznych sposobov na jeden obycajny glukozovy test. Som zvedava, ako to bude u mna - potom dam vediet. ..... urcite to potom poobjednavame vsetko naraz na jedno postovne. Popis si priebezne, co by si z toho Babetkova chcela a dame to do hromady aj s ostatnymi kockami z okolia.

 

06.11.2006 16:14

katy22

ahojte marcovky vidim ze mate rozbehnutu debatu o plienkach tak aby som vam to este skomplikovala, pozrite sem Cool kliknite si na text, ono sa vam to zvacsi Wink http://www.babetko.sk/forum/download.php?id=85889

 

06.11.2006 16:23

Ivka31

No katy22 .... ty nam ale davas. Viem ze si zasluzila mamina a v marci asi dostanes aj metal za tretieho potomka Laughing Laughing Laughing , ale toto je teda moc. To uz je akesi prekombinovane. Musim si to pozriet lepsie. Exclamation

 

06.11.2006 16:37

Katuš

Tak sa bavim na tych glukozovych testoch...naozaj je to sranda,ako to vsade robia inak:)No,kazdopadne,Blavacky kocky,dne sosm tu pisala,ako to robia u nas v BA,takze viete,co vas caka....rano nic nepapat,zoberu nam krv,vypijeme sladku vodu,o hodinu zas krv a o dalsiu hodinu zas krv.Jedna potecha,ked mi to robili vlani,doslovne mi povedali,aby som si isla kupit neochutenu mineralku,ze to mozem pit,aby mi nebolo zle:)))Robili mi to v Ruzinove.

 

06.11.2006 16:41

ritta

Katus - super navrh s tym objednavanim. Ked budes objednavat, rada sa pridam, len mi daj vedietm z ktorej stranky a hned ju prekopem. :D Ja to inac mozem tiez objednat, keby si bola velmi vytazena alebo sa mozme prestriedat :D :D Zistujem ze tych veci co je potreba je fakt vela a v obchodoch toho vela nepostiham pochodit a teraz ked uz sa zacinam zvacsovat a vonku je taka kosa... juuuj supis napad.

 

06.11.2006 16:56

Katuš

RITTA, no ja spekulujem nad bodynkami z www.babetkovo.sk a ak nepojdeme do polska,tak aj plienky budem odtial brat a mozno aj ine veci,videla som tam pekne obliecky do postielky.....takze asi takto:) Inak,ja uz mam odtial doma davnejsie take nalepky na stenu mysiak Mickey a aj borduru,je to fajn,lebo to mozes odlepit a neostava po tom ziadna stopa...tak bdueme lepit po stenach:) Juj,bola som dnes na trhovisku v petrzke na Synekovej(neviem,ci to poznas,odkial si?)a vyhliadla som si u rakosnika bundu na zimu za 600korun,tak v piatok si ju pojdem kupit:)moju uz nezapnem:(

 

06.11.2006 16:56

ritta

Ozaj babky neviete ci sa mozu v tehotenstve papat vyrobky z kozieho mlieka?