1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

24.10.2006 14:04

fazulka

Jankovasta, prepac, skomolila som Ti predtym meno. To som cela ja Embarassed A nebojkaj, tatuldo sa snad uvedomi, ved predsa len, u tych chlapov sa city spamatavaju neskor Wink A hlavne je, ze uz budes mat najvacsi pokladik na svete a urcite vsetko zvladnes na jednotku, si predsa nejaka zena bojovnicka :D Budeme si vsetky drzat palceky a pomahat si tu, v zlych aj v dobrych chvilach. papa Ivka, kdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee si??? Shocked

 

24.10.2006 14:23

karolka

Ahojte kocky, vidim, ze dnes ste sa akosi rozpisali, asspon je co citat :D Vitam aj ja novu Janku, Jani neboj, ja mam tiez pocit, ze som na to male zatial sama, i ked moj drahy nie je v zahranici. Len sa mi vcera prizanl, ze mu len pomalicky dochadza, ze bude ocino! To je asi tym, ze stale mam take male brusko, ze nosim svoje povodne veci (teda az na par velmi na telo nohavic). Ja sa ale od vcera vecera vytesujem, lebo si myslim, ze krtko prvykrat kopkal, aj to bolo citit, ked som si prilozila ruku, tak sa moooc teskam, kedy sa to zopakuje! Inak, ako sa citite v tomto skaredom pocasi? Keby sme tak mohli zaliezt pod perinu...

 

24.10.2006 14:31

Peťulka

Karolka - teskame sa s tebou, ze si svojho "krtka" Laughing uz citila Wink Teda ja v tomto pocasi by som si najradsej lahla a zatvorila oci a...................chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

24.10.2006 14:33

karolka

Dik Petulka, je to naozaj SKVELY pocit!!!! Laughing Laughing Laughing Dufam, ze ma teraz nenencha cakat na to dalsie kopkanie velmi dlho...

 

24.10.2006 14:35

Peťulka

No ja si dnes pozriem svoju oblubenu sutaz 5 proti 5 a potom ma uz caka: a este: ............a ked to dorobim, tak mozem ist spat... Wink

 

24.10.2006 14:37

Anonymous

vitam novu marcovku! drzim palce. odkial si? fazulka, nakoniec som vcera nekupila saticky, pretoze mi ziadne nerezali. ale mam milu zimnu ciapocku v jemne ruzovej. ak by sa to mizive percento splnilo, a nakoniec to bude chlapcek, tak mi ciapocku hadam zazlievat nebude. saticky by mi asi neodpustil... Laughing ale manzel sa velmi tesil. najskor som mu dala odbalit nakup a povedala som mu, ze som to nestihla pekne zabalit a ani modru stuzku som nemala. Twisted Evil vyvalil okale, ze ako sa mohol tak mylit celu dobu. ale ked vybalil ruzovu ciapocku, tak nahodil straaaaasne frajersky vyraz, ze vsak on mi hovoril. Ale tiez stale hovori, ze pre synceka, alebo syncekov co pridu potom (kedze chce 3 deti sup sup za sebou) to bude taky maly teror, mat starsiu sestru, co im bude bossovat. tweety by som tiez rada potesila, kvoli vysledkom. mne tiez vo viedni tieto vysetrenia vobec nerobili. iba merali na sone priezracnost krcku a na oscar, alebo tripple test ako to tu oni myslim volaju, posielaju iba tehulky na rizikovom, alebo vsetky nad 35 rokov. a tiez uz som raz pisala, ze kamaratke doma na sk povedali, ze sa jej asi narodi postihnute dieta. rozhodla sa neist na potrat a zila dlhe mesiace v strachu. samozrejme, ze maly je upne zdravucky. nebojkaj sa. teraz zaleziem na chvilu pod tu spominanu perinu... miriam (nechce sa mi prihlasovat)

 

24.10.2006 14:42

Peťulka

karolka: Dik Petulka, je to naozaj SKVELY pocit!!!! Laughing Laughing Laughing Dufam, ze ma teraz nenencha cakat na to dalsie kopkanie velmi dlho...
Nebojkaj. Teraz to bude stale castejsie. Napriklad mna teraz "vykopkava" o sto sest.... Wink

 

24.10.2006 14:55

Ivka31

Ahojte BAMBULKY. Uz som tu. Zas sme s drahym behali po meste. Kukali sme aj po kocikoch. Uz mam zas dilemu a hlavu ako melon z tolkych krasnych druhov. Idem tu nasu novu marcovku zaradit do tabulky a hned som tu. ...... pekne mi to tu organizujes, diki. ....... to je mi luto, ze utz nebol, ale na buduci tyzden sa urcite dozvies ci CH alebo D. Aj ja to budem vediet az na buduci tyzden na tom nasom 3D utz. To vlastne uvidime obidve, ze ? Teda ak sa nam prckovia nebudu obracat zadockami. Laughing Laughing Laughing . No ale mozno je to uplne inak. Zatial ahojte

 

24.10.2006 15:03

Januška-CA

Asi je to meno smiešne Jankovasta, radšej som si ho zmenila, aby ste vedele že som z Čadce Laughing môže mi niekto poradiť ako by som si dala pod meno fotečku?

 

24.10.2006 15:20

Peťulka

Januška-CA: Asi je to meno smiešne Jankovasta, radšej som si ho zmenila, aby ste vedele že som z Čadce Laughing môže mi niekto poradiť ako by som si dala pod meno fotečku?
V nastaveniach uplne dole sa das do: kde si vyberies obrazok zo svojho pocitaca. Ale musi byt rozmerovo malicky.

 

24.10.2006 15:46

Januška-CA

A Peťulka tie kuriatka sa tam ešte ako dávaju?

 

24.10.2006 16:38

miamia

http://www.graco.de/product/cots/contour/ babulky toto je stranka na ktorej je postielka ktoru chcem objednat...tato postielka ale je na tejto stranke vypredana,ak mi mozte nejake webove hlavicky pomoct a najst tuto postielku na inej stranke alebo niekde alebo jej podobnu pretoze tato jedina je taka ktora vuhovuje aj novorodencovi a az do 3rokov zivota a ja ju potrebujem,,,som z toho hotova ze ju nemaju a ja chcem len taku..ak ma niektora nejaky napad alebo pozna nejaku stranku alebo vie o podobnej prosiiim vas dajte mi vediet... Wink dakujem

 

24.10.2006 17:14

Ivka31

Ahoj mia ...... nasla som tieto stranky s tvojou postielkou http://www.yatego.com/q,graco,contour,electra,deluxe http://cgi.ebay.co.uk/Graco-2006-Contour-Electra-Deluxe-Cot-NEW_W0QQitemZ330037941734QQihZ014QQcategoryZ53674QQcmdZViewItem http://www.pollicino-va.it/product_info.php?products_id=709 http://www.desen.com.pl/lozeczka.php http://www.preissuchmaschine.de/psm_frontend/main.asp?produkt=394360 http://shopping.kelkoo.it/b/a/ss_graco_contour_electra_deluxe.html http://deti-kocarky.sbazar.cz/prodam-prodejni-aukce/graco-cestovni-postylka-contour-electra-deluxe-ml-boleslav-o419740.html Neviem, ci som ti pomohla. Mozno, ked si v nemecku, bolo by dobre najst v nejakom nemeckom netovom obchode, ako je u nas napr. mimisk.sk alebo mimibazar.sk. Tam sa da uverejnit aj inzerat, ze o nejaku vec mas zaujem.

 

24.10.2006 17:18

miamia

ivka no ty si rychla a hlavne hlavicka Razz Wink dakujem idem to premrknut Exclamation

 

24.10.2006 17:28

Januška-CA

Bambuľky poraďte mi niektorá ako by som si tam dala tie kalendáriky s miminkom, že v koľkom som mesiaci, ako to máte niektoré z Vás. Laughing Laughing Laughing Laughing

 

24.10.2006 17:33

miamia

Januška-CA: Bambuľky poraďte mi niektorá ako by som si tam dala tie kalendáriky s miminkom, že v koľkom som mesiaci, ako to máte niektoré z Vás. Laughing Laughing Laughing Laughing
JEZIS Januska vitam ta!!! Razz ty si tu nova Wink no klikni si na nastavenia a tam si cely link s kalendarikom daj do podpisu Wink

 

24.10.2006 17:41

Januška-CA

mne sa tam ukazali iba tie čísla, som s toho jeleň čo mám robiť? aký link s kalendárikom si myslela?

 

24.10.2006 17:43

Ivka31

Jani .... este musis pred aj za napisat [img] [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/.............[/img][/quote]

 

24.10.2006 17:48

Ivka31

.....a ja tam mam na konci este .....................png[/img inak mi to nefunguje

 

24.10.2006 17:52

miamia

ivka prosim ta este blba otazocka na tej ebay stranke co si mi poslala ten link je ta postielka cisto nova,ze?neviem nemecky Embarassed Laughing dakujem inac uz len to potrebujem vdiet a mozem ju objednat...hadam to zvladnem..si poklad uz som bola nestastna ze ju nenajdem Wink

 

24.10.2006 17:52

Ivka31

jani ... skus si zobrat do pameti cely tento riadok a zamen iba to cervene za svoj tickerik [img]

 

24.10.2006 17:58

Januška-CA

Ivka ako dám na klávesnici tie zátvorky hranaté, neviem na to prísť?

 

24.10.2006 18:00

Ivka31

mia .... moja zlata, kukam na tu stranku jak puk, ale nezistila som, ci su tam tie veci nove, alebo pouzite. Mozno nejaka babenka s lepsou znalostou cudzich jazykov by ti pomohla. Zajtra doobeda tu bude viac dievcat, tak sa ich spytaj. Ja som z toho asi taky jelen ako ty.

 

24.10.2006 18:06

Ivka31

jani ..... poslala som ti sukromnu spravu s tvojim tickerim. Komplet cele si to vezmi - nakopiruj - a vloz ako podpis ......kludne sa pytaj .... poradime a popiseme polopate ..... ved mudry nikto z neba nespadol

 

24.10.2006 18:06

miamia

Ivka31: mia .... moja zlata, kukam na tu stranku jak puk, ale nezistila som, ci su tam tie veci nove, alebo pouzite. Mozno nejaka babenka s lepsou znalostou cudzich jazykov by ti pomohla. Zajtra doobeda tu bude viac dievcat, tak sa ich spytaj. Ja som z toho asi taky jelen ako ty.
dakujem moja ale hadam to je nove pretoze stoji tak isto ako nova na tej mojej stranke Wink ale este sa chcem opytat,kedze som to uz objednala aj mi prisiel od nich mail ,ze ak vyplatim tu sumu na ich ucet v banke tak mi to do 48hod poslu...ale nie je to riskantne poslat peniaze na ucet a ak mi to nepride tak co?

 

24.10.2006 18:19

Ivka31

Jani ...... no vidis, podarilo sa. Si sikulka. mia ....... tak to ti neporadim. Asi je to trochu risk. Ale ta stranka vyzera byt dost premakana, takze nepredpokladam, ze by to bol podfuk. U nas sa da napriklad zajst do deckeho obchodu, kde predavaju tu znacku - Graco, a ked im poviem co chcem, oni su vecsinou ochotni to objednat na predajnu na vlastne riziko. Neviem ako by som ti este poradila.

 

24.10.2006 18:25

Ivka31

Ked uz som tu posielam aktualizovanu tabulku. ..... nechcem byt moc zvedava, ale ty studujes, alebo pracujes? Mohla by som to tam dopisat. Aj keby si bola nezamestnana, nebola by si prva, ani posledna. A co vasi hovoria na tvoje tehulkovstvo, tesia sa na vnucatko ?

 

24.10.2006 18:25

Ivka31

hmmmm ..... asi som tu sama

 

24.10.2006 18:32

Januška-CA

Ja som len tento rok vyšla zo školy, a prácu som si už nehľadala lebo si chcem užiť tehotenstvo naplno, strašne sa na maličké teším. Ty vieš čo to bude?

 

24.10.2006 18:48

Ivka31

Jani ...... Tak ti mozem napisat nezamestnana. Mas pravdu, uzivaj si tehotenstvo a na robotu sa mozes vypr......, ved aj tak by to nemalo zmysel na tych par mesiacov ist do roboty. Ja este neviem, co to bude. Buduci tyzden idem do Hlohovca na 3D ultrazvuk a tam by som sa mala dozvediet. Dufam, ze drobec sa nam neotoci ritkou. A co tvoja mamina, uz sa tesi na malinke? Ked mas len 19, tak to bude mlada babicka Laughing .

 

24.10.2006 18:58

karolka

Ahojkajte, Ivka, vidim, ze s "pojazdnenim" tickerika radis ai casto Surprised))) Tak Januska, aj ja som sa s tym minuly tyzdne trapila, ale to preto, lebo potom este musis vzdy zaskrtnut policko "pripojit podpis", na to so ja vzdy zabudla a preto mi to neslo Confused

 

24.10.2006 19:00

Ivka31

Ahoj karolka ..... ako sa mas ?

 

24.10.2006 19:28

karolka

ahoj moje, dnes to ujde, az na to pocasie... vy dvaja ako?

 

24.10.2006 19:36

ritta

Ahojte divčatá! zdravím Vás a vítam Janušku z Čadce. Ja som dnes dostala od kamáratky nejaké tehu oblečenie tak som akurát všetko doskúšala :D Je to super, veľmi to pomôže. Dnes mi kolegynka veštila, že či budem mať chlapčeka alebo dievčatko a viete čo jej vyšlo? Shocked Vo štvrtok idem do poradne tak hadám sa dozviem. Zatiaľ radšej neprezradím. Držte sa babuľky. ritta

 

24.10.2006 19:43

karolka

No pozerám, ze koniec tyzdna a buduci tyzden bude plny prekvapeni... Ja tiez idem drobca kuk v pondelok. Tak Ivka, budes do tabulky doplnat jedna radost!

 

24.10.2006 20:02

miamia

Ivka31: Jani ...... no vidis, podarilo sa. Si sikulka. mia ....... tak to ti neporadim. Asi je to trochu risk. Ale ta stranka vyzera byt dost premakana, takze nepredpokladam, ze by to bol podfuk. U nas sa da napriklad zajst do deckeho obchodu, kde predavaju tu znacku - Graco, a ked im poviem co chcem, oni su vecsinou ochotni to objednat na predajnu na vlastne riziko. Neviem ako by som ti este poradila.
dakujem pekne Razz uz ju mam objednanu Laughing sa tesim...juj ty si mi dnes vylepsila naladu Exclamation Razz tisickrat dakujem Exclamation Wink Razz :D Laughing

 

24.10.2006 20:04

Ivka31

Uz sa tesim na doplnanie CH alebo D do tabulky. Inak my sa dnes mame fajn. Boli sme s maminou kupit jednofarebnu zltu latku na zavinovacku, hniezdo do postielky a mozno vyde aj zavesna taska na bok postielky. Mamina mi to vsetko posije. Este kupim priesvitnu zltu latku na baldachin a mozeme sit. Ked najdem nejaku peknu bavlnku na obliecky, tak aj tie by mi mamina usila. Dnes sa mi tie macikove a myskove co som videla moc nepacili. Tak este pockam. Ved casu je dost. Rada by som tu navodila novu temu - . S maminou sme mali debatu, no a ona je samozrejme zo starej skoly, takze presadzuje kosielky. Vraj ona ich "vyvarala" spolu s plienkami, aby boli dezinfikovane. A body sa na taku vysoku teplotu prat nedaju. Ja teda nemienim nase babetko nejako moc rozmaznavat a drzat v prehnane hygienickych podmienkach. Asi vyhoviem aj mamine a potom to budem striedat. Raz kosielka, raz body. Dievcata - maminky - co vy na to ?

 

24.10.2006 20:08

Ivka31

mia ....nemas za co dakovat. Ja ked nieco hladam, tak si spustim www.google.sk a dam si vyhladat adresy podla nejakeho klucoveho slova. Pri tej tvojej postielke stacilo dat tam nazov postielky a samo to vyhladalo kopec linkov. Tak to robim aj s kocikmi, lehatkami a inymi vecami. Ale som rada, ze som ta potesila.

 

24.10.2006 20:11

miamia

Ivka31: Uz sa tesim na doplnanie CH alebo D do tabulky. Inak my sa dnes mame fajn. Boli sme s maminou kupit jednofarebnu zltu latku na zavinovacku, hniezdo do postielky a mozno vyde aj zavesna taska na bok postielky. Mamina mi to vsetko posije. Este kupim priesvitnu zltu latku na baldachin a mozeme sit. Ked najdem nejaku peknu bavlnku na obliecky, tak aj tie by mi mamina usila. Dnes sa mi tie macikove a myskove co som videla moc nepacili. Tak este pockam. Ved casu je dost. Rada by som tu navodila novu temu - . S maminou sme mali debatu, no a ona je samozrejme zo starej skoly, takze presadzuje kosielky. Vraj ona ich "vyvarala" spolu s plienkami, aby boli dezinfikovane. A body sa na taku vysoku teplotu prat nedaju. Ja teda nemienim nase babetko nejako moc rozmaznavat a drzat v prehnane hygienickych podmienkach. Asi vyhoviem aj mamine a potom to budem striedat. Raz kosielka, raz body. Dievcata - maminky - co vy na to ?
aj ja sa uz tesim na to kedy nam pribudnu ch a d v tabulke Laughing no tak ja zase kosielky ziadne nekupujem moja mamka sa na nich cely cas zlostila Rolling Eyes ze stale ich musi snurovat vzadu a zakladat do plienky aby babo nemalo holy chrbatik lebo to vkuse vyliezalo a krcilo sa v dupackach a tak...a mam kamosku a ta perie body na 60stupnovej teplote to je hadam dost nie?takze ja som za body ale ty to urob aj po mamkinom aj po svojom Wink

 

24.10.2006 20:12

Ivka31

Ked uz sem cumim, poslem vam co som vycitala na oktobrovych babetkach, kam treba zabehnut po navrate z nemocnice - myslim urady. Pise to jedna babenka ocinovi, ktory sa pytal kam a s cim ma ist. ÚRADY takze najskor rodny list a s rodnym listom treba bezkat na urad socialnych veci a rodiny, tam odovzdas rodny list a vypises tusim tri papiere, resp. dva.....jeden na matersku, jeden na pridavky....s rodnym listom ti daju papier na "kocikove", ktory tiez odovzdas na tomto urade..... z uradu pobezis do socialnej poistovne, kde na nemocenskom odovzdas (ak teda bola mamina zamestnankyna) papier na matersku, daju tam razitko a vypisu matersku na den s tymto papierom pobezis potom naspat na urad soc. veci a rodiny len ho ukazat na socialke este na dochodkovej casti vyplnis take dva lajstre kvoli dochodkovemu poisteniu. to bolo vsetko....... potom u seba v praci odovzdas kopiu rodneho listu a vybavis si zlavu na dani.

 

24.10.2006 20:35

Tweety

Skor som sa sem nedostala..a teraz uz odpadavam od unavy. Napisem aspon ako bolo u lekara. Kedze su hodnoty AFP len mierne zvysene..ako cudne to znie "len", ved ma to poriadne vystrasilo...tak gynekolog odporuca castejsie ultrazvuky na sledovanie babatka. Nehovoril nic ine, len nech sa ukludnim, ze aj tak su tieto testy len statistickym udajom. Tak sa uz citim lepsie a budeme absolvovat viacej uzv, hlavne nech je vsetko vporiadku.

 

24.10.2006 20:36

Anonymous

Ahojky, tak ja sa zase hlasim po dlhšej dobe, ale predsa... k tym kosielkam a bodyčkam... konecne som zacala trosku nakupovat, ale co som pocula, tak kupujem len bodycka. tie su vraj ovela praktickejsie a tak.... inak je tu este niekto? ja som totiz dnes vecer sama doma, muzicka mam na sluzobke na vychode nasej republiky

 

24.10.2006 20:36

Tweety

....samozrejme zelam vsetkym dobru noc :D

 

24.10.2006 20:39

Ivka31

Ahoj Tweety ....... neboj, vsetko bude v poriadku a babo sa narodi krasne a zdrave. Aspon na tych ultrazvukoch uvidis malinke castejsie ako my a tak ti budeme len ticho zavidiet. Zatial ahoj a ked si unavena lazkaj si a oddichuj.

 

24.10.2006 20:40

Ivka31

ktoze je ta Anonimka ??? Wink Wink Wink

 

24.10.2006 20:41

katka.ho

to som bola ja. ani som si nevsimla, ze ma odhlasilo

 

24.10.2006 20:43

katka.ho

inak Ivka, co porabas?

 

24.10.2006 20:43

Tweety

..to som cela ja. Ledva sa drzim na nohach, ved sa ani necudujem ked mi moj 1 rocny nezbednik nedovoli oddychnut si..ale ta unava je taka prijemna....teda uz som takmer v posteli a aj tak som sem este musela nazriet. Ivka31, dakujem za povzbudive slova..zial na dlhsie pismenkovanie uz naozaj nemam sil.

 

24.10.2006 20:45

Ivka31

Akurat som dopapkala cestovinky a teraz cumim na Primu. Kukam serialik - Rodinná pouta. Drahúsik prisiel z florbalu a pozera so mnou. A co ty ???

 

24.10.2006 20:47

katka.ho

Ahojky Tweety, ftak aj ja ti prajem krááááásnu, dobrúúúú a sníííííčkov plnú noc.... Smile a bud si ista, ze vsetko bude v tom najlepsom poriadku!! papa