1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

17.10.2006 09:55

Markíza

Peťulka, srdečne blahoželám k úspešnému zvládnutiu skúšky. Dúfam, že Tebe to nebude trvať vyše 2 mesiacov, kým sa odhodláš jazdiť. Držím Ti palce a želám veľa šťastných kilometrov.

 

17.10.2006 10:00

fazulka

Jej Petulka, gratulujeme :D :D :D To je super, tak si to zvladla, no ved my sme Ti verili. Wink Len policajti vedia obcas ponatahovat... Do Hlohovca nie je daleko,je to uplne lahka cesta, tak nebojkaj a vyskukaj, ved budes mat aj muzicka, tak ked sa Ti uz nebude chciet, lahko Ta vymeni. A teraz je hlavne jazdit, jazdit, jazdit,.... Pocuj, prave som vam chcela pisat, Ivke aj Tebe, ze by som chcela niekedy skocit do Trencina na tie tehu gate, len som samoska zabudla kde to je, trupka. Ja by som tiez potrebovala este jedny slusacke do prace. Peti, oplati sa mi tam ist? Mali este vyber? Z tych " slusnejsich " myslim. a aky je to material? To si si kupila take, ako Ivka, co posielala foto? Tie vyzerali velmi dobre. Wink Inak, aj my ideme na "neberte nam princeznu". 17.11., vy kedy? som zvedava, ake to bude? No tak piste a teste sa z brusiek... papa

 

17.10.2006 10:02

fazulka

A Petulka, pekne gatuse a bluzicku si si kupila aj cez net. Wink ja tiez velmi rada takto nakupujem, bez straty casu, pohodlne...ozaj, nevies aka je to predajna tych tehu gaci? oni asi nepredavaju cez net, vsak? ach jaj, som zvedava, co budem hovorit vo februari..... lenivec jeden.

 

17.10.2006 10:15

Peťulka

Jeeeej fazulka, presne aj my ideme toho 17.11. Tak to sa tam asi uvidime....este neviem, v ktorom rade budeme sediet, ale dam ti este vediet. Milujem, ked je svet takyto maly Laughing Tie nohavice predavaju v jednom malom obchodiku v obchodnom dome Prior. Maju tam rozne nohavice. ja ani neviem aka to je latka, co som si kupila. Ja ich odfotim a prilozim foto. su ine, nez ma Ivka. Vyzera elasticka a tepla. Inak mali tam aj jeansove, lahke letne nohavice, menzestraky, bluzky, rolaky, tricka. Ale moju velkost 38 (co je asi najziadanejsia) nemali. Inak same 40. 42 a vyssie a par kuskov 36. Ale maju dostat tovar, moznoze za dva tyzdne. Ved skus sa ist pozriet, za to nic nedas....ak to teda nemas daleko. Ty si z Hlohovca?

 

17.10.2006 10:18

Peťulka

Jo a este tie veci z obrazku su z www.mimibazar.sk so sekcie Tehotenske oblecenie. Su to uz nosene veci, ale pekne....

 

17.10.2006 10:40

fazulka

Jeeeej Petulka, to je fakt super, tento svet je malicky.Tak si potom napiseme kde budeme sediet......a mozme sa pozdravit. Wink No prave Petulka, tak blizko to zase do TN nemas, je to nejakych 70 km, tak sa mi nechce len tak prehanat, hlavne kvoli casu. Confused Tak vydrzim nejake 2 tyzdne a potom skusim. Inak velke dikes. Wink

 

17.10.2006 10:45

miriamka

Jej kocky, dakujem za privitanie. Aklimatizujem. Ale uz som dost zaklimatizovana, periem, periem, periem...., zehlim a upratujem. Pride kamaratka z Frankfurtu na par dni, tak ju nemozem privitat v takom prachu. Ale som uzasne zrelaxovana. Ani upni drzaci ma vcera v meste nerozhodili. Inak by som uz penila. Sportove aktivity na Seycheloch som zvladla fajn. Ani raz som nezvracala, co bola fajn zmena po 3 mesiacoch grckania doma. V nedelu vecer po navrate som to hned 2krat dobehla, ale to bolo urcite vycerpanim a divnym jedlom v lietadlach. Zuzka: Lety som zvladla fajn. Hlavne tie smerom tam. Popisem Vam cestu. Leteli sme s Qatar Airways z Viedne cez Dohu v Quatari na Mahe. Vybrali sme tento let a nie priamy, pretoze sme chceli 3 hodinovu prestavku. Takto som sa mohla poprechadzat a prekrvit nohy. Mala som oblecene kompresne pancusky, ale aj tak som sa obavala zrazenin. Vo Viedni sme odlietali o 23 vecer a pristali sme v Mahe na Seycheloch o 14:30 ich casu, 16:30 nasho. o 2 hod sme mali kratky let na Praslin, 2 najväcsi ostrov krajiny. Taxi do pristavu, 30 min lod na La Digue, 4 najv. ostrov. Taxi do hotela. O 18:00 sme boli tam. nasho casu plus 2 hod. Po 21 hod cestovania, ktore prebehli fajn, az na male dvihanie zaludka na lodi. More bolo hrozne nepokojne. Po tyzdni sme menili ostrov a ostali sme na Cerf Island pri Mahe. Takze znovu taxi, lod, mini-lietadlo, taxi, lod. Ale bolo to fajn, lebo po dalsom tyzdni bola cesta spät o to vsetko kratsia. Lod, taxi a dva lety domov. Ale som to dost chaoticky popisala. Ale tie lety domov boli vycerpavajuce. Posadka lietadla bola dost neprijemna, predomnou sedel neprijemny Rakusan, ktory vsetkych hrozne rusil, jedlo bolo priserne. A my naozaj nie sme priebercivi. Preto to asi zaludok doma nezvladol. Jedli sme o 20, o 2 a o 5. Spala som 1,5 hod... Manzelovi sa nedarilo inak ako mne. Ale rychlo sme sa z letu spamätali. Teraz okrem prania a upratovania cistime musle a vytriasame piesok z vreciek a tasiek. Piesok maju na niektorych plazach ako my hladku muku. Na niektorych ako hrubu... Stale cakame nedockavo na pohyby baba. Manzel pocuva kazdy vecer na brusku. Teraz nie len uchom. ma fajn pomocku, ktoru mi odporucila lakarka. Ta kartonova rurka od kuchynskych servitiek (moze byt aj WC papier) by mala dost zosilovat. Odporucila nam aj pockat este par tyzdnov, pretoze este nic takto nepocut. Ale manzel si mysli, ze nase dieta je uz teraz jedinecne a urcite sa mu uz coskoro ozve. Petulke gratulujem k vodicaku. pekny den vsetkym, pevne nervy tym, ktorych chorlavejuce polovicky taaaak straaasne trpia. miriam

 

17.10.2006 11:00

miriamka

jaj ale som to poplietla s tym casom. my sme mali o 2 hod menej tu. takze sme necstovali 21, ale 17 hodin. ale stacilo aj tak.

 

17.10.2006 11:04

miriamka

este par

 

17.10.2006 11:09

miriamka

skoro posledne

 

17.10.2006 11:11

miriamka

posledne 2

 

17.10.2006 12:31

Ivka31

Ahojte BAMBULKY. Peťulka ....... gratulujem k uspesnemu zvladnutiu vodicaku. Je to dobry pocit, ked sa cloveku nieco podari. Tak este raz - vela stastnych kilometrov. fazulka ....... keby si sem k nam do TN zavitala sama, alebo s malou a potrebovala by si spolocnost, alebo niekoho na povodenie po meste, som k dispozicii. Teda aspon este kym som doma na PN. Od novembra totiz uz mozno pojdem do prace a vtedy by som ta mohla sprevadzat az po 16:00. miriamka ..... krasne fotecky. Z toho vaseho cestovania a letov mam trochu hokej, ale to nie je podstatne, hlavne ze ste to zvladli a v zdravi prezili. Normalne ti ticho zavidim, ze si si este teraz uzila slniecko a teplucko. Tu uz je taka kosááááá. To vase cestovanie mi pripomenulo mojho mladsieho svagrika, ktory je teraz uz asi tri mesiace v Brazilii. On bol z tej cesty a prestupovania z lietadla do lietadla dost unaveny. Myslim ze to trvalo asi 26 hodin kym tam dorazil. Bude to asi aj preto, ze meria 2m a 5cm. Vlozim vam sem fotecku co nam poslal z Brazilie aj s koleginkou. Zasmejete sa.

 

17.10.2006 12:36

Ivka31

Tak tu je ten moj svagrik na fotke z Brazilskou koleginkou ..... Laughing Laughing Laughing

 

17.10.2006 12:55

fazulka

Jeeej Ivusik, si hrozne zlata, :D dakujem za ponuku. Ked pojdem, ozvem sa. Ta fotka je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, fakt sme vselijaki na svete, nizki, vysoki, tmavi, bledi, sranda... :D No hlavne je, aby sme boli vsetci zdraviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 

17.10.2006 12:55

jajka

Ahojte kocky. Nejak ste sa dnes rozpisali Smile Miriamka - super fotecky, vitaj v nasom zamrznutom kraji Confused Dufam, ze rychlo prekonas teplotne zmeny, lebo su fakt velke. Ako Fazulka pisala ja uz by som mala tiez 3 herpesy, ale mne sa spravil aj bez cestovania.Tak to neznasam a neda sa toho zbavit. Ozaj Fazulka, davas si na to aj teraz nejake kremiky, ked si tehotna. Ja sa priznam, ze automaticky som si dala Vectavir, ani ma nenapadlo ze by to drobcekovi mohlo ublizit, ale dufam ze nie. Navod som uz davno zahodila, takze ani neviem co sa tam pise o tehulkach Confused Dievcata, co ste uz boli na meranie babetka v 20 tt, nechcete sa podelit o vysledky. Ja mam taketo: BPP 50 mm, HC 173 mm, AC 142 mm, FL 28 mm (bola som vtedy v 19+0 ale podla uzv je drobec vzdy starsi a bol ako 19+3, takze aj termin porodu bude asi skor, lenze Dr. mi len na zaciatku napisal 5.3. a odvtedy to neupravoval, takze neviem presne ako to vychadza. A co sa tyka tych kopancekov, nerobte si kocky starosti oni pridu, ja tiez este len citim take silnejsie tiky, stale to nie su take kopance ako citi napr. Ivka, ale ja si myslim ze je to aj preto, ze nie som taka stihlunka ako ona. Petulka - gratulujem k vodicaku :D

 

17.10.2006 12:55

Peťulka

Ivka, ten je ale riaaaaadne vysoky. Krasna fotecka.... Miriamka - aj tvoje fotky su nadherne, radost pozerat. Len tichucko zavidime............. Wink

 

17.10.2006 13:00

fazulka

Jajka, no nastastie som teraz ako tehu nemala, a dufam, ze tymto padom som si aspon tri neprivolala. Rolling Eyes Inak, niekde som citala, ze vectavir, zovirax a podobne by sa nemali teraz, skor nejake bylinne roztoky.... ale nechcem byt zase mudra, ta trosicka vectaviru by nemala uskodit. inak mne najlepsie zabera, aj ked sa to bude zdat asi smiesne zubna pasta - nejaka mentolova, tuha.... Embarassed ked si to dam na noc, rano mam herpes aspon zasuseny a necitlivy a co je hlavne, nezvacsuje sa viac. Wink tak neviem, ale je to fakt neprijemne. fuj. a vraj aj pri kojeni sa to zvykne casto objavovat, tak sa mame na co tesit - teda kto tymto trpi. Evil or Very Mad

 

17.10.2006 13:02

fazulka

a samozrejme, to by som nebola ja, keby som nepisala na dva-krat, jajka, ja mam zajtra poradnu aj "velky uzv", takze zajtra porovname miery, ok? Wink sa tesiiiiim.

 

17.10.2006 13:09

Ivka31

Pridavam sa do skupiny . Zdedila som to po ockovi. Zaroven mozem potvrdit ten fazulkin navod so zubnou pastou. Aj ja som ten trik pouzivala pokial som nepoznala Zovirax. Staci si ju dat na noc a rano uz je to zasusene a nesiri sa to.

 

17.10.2006 13:14

jajka

Fazulka - to som sa celkom vystrasila, ja uz som mala pocas tehotenstva 2* herpes na pere a zakazdym som pouzila Vectavir, robim to uz automaticky, za tie roky som si zvykla. Chudatko moje babetko, dufam ze mu to neublizilo Sad

 

17.10.2006 13:24

miriamka

ivka31, super fotka. my sme mali iba 2 hodiny casovy posun. brazilia je o inom a to urcite cloveka strasne znici. nemam skusenosti. herpes mavam niekedy, teraz po stresoch z cestovania ako zazrakom nic. ale mala som nadherny a nezabudnutelny na stuzkovej pred 11-12 rokmi, kratko pred svadbou... u mna su to skor take specialne prilezitosti, ked chce clovek vyzerat co najlepsie. inak pomaha hned ako nieco svrbi a robia sa pluzgieriky kocka ladu. ja mrazim, kym nic necitim a naozaj sa potom vo väcsine pripadov nic neobjavi. vrelo odporucam.

 

17.10.2006 13:28

miriamka

kocky, dovolenka bola naozaj nezabudnutelna. naozaj sme si zopakovali svadobnu cestu. len sme sex nahradili tulkanim a objatiami. to bolo jedine na co som nemala energiu. asi nepatrim k zienkam, ktore maju v tehotenstve zvysene chute... je to tabu tema, alebo nie?

 

17.10.2006 13:29

Ivka31

Dievcata, taka mala technicka pripomienka. Tie tickeriky si pod texty asi nepridavate vzdy sami, asi to mate ako podpis. Je to tak ???

 

17.10.2006 13:33

Ivka31

No miriamka, taka chulostiva tema Embarassed Embarassed Embarassed Ale nie .... co sa tyka naseho sexualneho zivota, tak ani my tomu teraz moc nedame. Vlastne nic .... Sad ...... muzicek a aj ja mame po minulorocnej skusenosti dost strach nieco skusat. Ved par mesiacov po porode bude na vsetko casu dost. Laughing Ale aby ste si nemysleli .... ze uplne nic ...... pouzivame alternativne uvolnovacie metody Wink Wink Wink

 

17.10.2006 13:38

Anonymous

ano ivka, automaticke tickeriky... pre tie, ktore by chceli ist nakupovat do Viedne. bol mi odporuceny obchod anna gutwein. http://www.gutwein.at/257_DE pocula som, ze maju casto super ponuky, teraz by mali byt sportove kociare v akcii. mozte si objednat newsletter. papa, miriam

 

17.10.2006 13:45

Peťulka

Ano Ivka presne tak Wink Wink Wink Sex pocas tehotenstva? Aj tak sme natolko zaneprazdneni a hlavne unaveni, takze ani my dvaja sa moc nepretrhneme. Ale zas nam to az tak nevadi. Ked pride chut........ Ved aj preto vravim, ze to male vo mne je zazrak!!! Wink Wink Wink

 

17.10.2006 13:53

Ivka31

Tak ja si to tam tiez skusim dat. Uvidime ci som taka sikovna ako si myslim :D

 

17.10.2006 13:56

jajka

Zaujímavá téma Cool My veru sexik nejak neobmedzujeme, a ani nemame ziadne problemy v suvislosti s tehotenstvom, takzesa vytesujeme zo svojej blizkosti. Manzelik sa len boji toho casu po porode, vzdy sa chyta za hlavu, ze 6 tyzdnov musi abstinovat :D

 

17.10.2006 14:14

Peťulka

Jo a este nebyvame samy, takze brata mame hned za dverami, tak to len tak jednoducho nejde. Myslim, ze moje kamaratky mojho braska v tejto suvislosti nazvali "Antikoncepcia" Myslim, ze je to dost vystizne.... Wink Wink Wink

 

17.10.2006 15:17

fazulka

Jajka, neblazni, nechcela som Ta vystrasit, sama nemam rady - liecikovat sa cajom a v ziadnom pripade si nedat paralen, a co mam zomriet, ked sa uz fakt neda? Evil or Very Mad alebo si nechat vysplhat teplotu? takze klidek, urcite nemohol uskodit, klidek. Wink no a nabuduce / ak nejake bude, inak ti to neprajem/ vyskusaj pre zmenu tu pastu. a hotovo, viac na to nemysli. Exclamation vsetko je a bude ok. no co sa tyka sexiku, boze baby, u mna je to otras, odkedy som ostala tehu, nemam vobec chut, Embarassed chudacik manzelik, ale je zlaty a chapavy Wink miriamka, dikes za tu stranku, idem to popozerat, ja mam nejaky 3-4 tipy na kociky, ale stale nie som rozhodnuta. asi ich musim vidiet life a niektory ma musi vyslovene oslovit. no som v kazdom pripade zvedava. Shocked

 

17.10.2006 15:28

Janka_PD

Ahojte dievčatá! :D Po dlhom čase som si našla v práci čas, tak píšem. Pravidelne čítam, čo nové a som rada, že to tu tak prekvitá - samé dobré správy. :D Ja som včera tiež bola u lekárky, len ma pozrela od spodu, všetko je ok, citujem: "hrdlo drží" a tvárila sa spokojne. Budúci pondelok ideme na veľké sono, t.j. 20.tt. Som strašne zvedavá, čo uvidíme. Ja by som už rada vedela čo to bude, ale môj drahý povedal, že nie až taký zvedavý... IVKA, ďakujem za tip na Prior v TN. Zajtra cestujem k rodičom do NM, tak si spravím pauzu v TN a behnem si aj ja pozrieť tie nohavice. Tu v PD nemajú celkom nič, alebo som slepá. Nemám žiadne tehu veci, nosím už rozopnuté nohavice prikryté dlhšími zvrškami Embarassed Dnes ešte chcem stihnúť krajčírku, do roboty potrebujem čierne elegantné nohavice, tak nech niečo spichne. Ja zatiaľ nemám žiadne pohyby, alebo ak boli, neviem že to bolo ono. Tie bublinky čo ste spomínali, to som cítila, ale skôr som myslela, že je to v črevách, alebo čo Embarassed Bruško mi vyskočilo asi minúlý týždeň a mám ho podobné ako ty IVKA na fotke, čo si poslala. Inak som pribrala necelé 2 kg. A na to najdôležitejšie by som bola zabudla. Testy AFP máme vporiadku, tak sa vytešujeme. :D A ešte niečo. Cool My už máme kúpený kočík. Tak sme ho zatiaľ odparkovali u svokrovcov, akože ho máme aj nemáme. Cool Je hlboký, nie nový, po 1 dieťati, začka Peg-Pérego, tmavomodrý s bielym vnútrom. Krásny, ako nový, pôvodne stál 17 tis. a dali nám ho za 7 tis aj s autosedačkou. Veľmi sa mi páčil, tak som ho chcela hneď! Laughing Keď mi to trkne doma, pripojíme fotku. Už končím, idem niečo robiť, dnes sa len poflakujem. Dúfam, že som vás neunudila... Shocked Ahojte.

 

17.10.2006 15:50

Ivka31

Ahoj Jani. Konecne niekto, kto tu uz davno nebol. Ku vsetkym dobrym spravickam gratulujem a zelam prijemny nakup v TN. Keby si mi povedala, kedy prides, skocim tam s tebou. Ale nechcem sa natiskat. Len sa doma trosku nudim, tak si chcem vyplnit cas. Napriklad dnes som si bola kupit farebny sampon na vlasy a hned som sa aj ofarbila. Uz som chcela davno, len som cakala aspon na tento piaty mesiac tehulkovstva - pre istotu. Inak sa farbievam normalnou farbou na vlasy, ale na to teraz nemam odvahu. Mozno sa aj odfotim a vymenim si fotecku pri tickeriku, to aby ste potom neboli prekvapene. Zatial ahojte ...... idem s drahym do "Treska".

 

17.10.2006 16:01

Anonymous

ahoj janka z pd po dlhsiom case. my sme boli v pd v lete (pochadzam z Bojnic) ked sme boli u nasich. myslela som si, ze ako si nakupim. ha! necudujem sa, ze tam nic nemozes najst. fakt neviem, kde sa tehulky od nas obliekaju. pocula som, ze bol obchod s tehu vecami hore vo Vtacniku, ale uz bol zruseny ked som tam dorazila. myslim, ze v tej oblasti prichadza do uvahy naozaj len krajcirka. alebo vlastne vytvory. ja som vlani nemohla najst saty na bal, tak som si ich usila sama! manzel sa najskor bavil, ked som mu povedala co planujem. aby ma podpichol isiel do obchodu s latkami a kupil mi tam burda strihy na 4 saty, ze si mam vybrat. mali ste vidiet ako sa bavil. latku sme kupili spolu a saty som dokoncila 3 hodiny pred odchodom na bal! najskor som usila vrch zo skusobnej latky (boli dvojdielne) a potom na ostro. sa mi pekne triasli noznice. na dierku a na gombik vzadu na sukni nebol cas a ani chut. aj tak nikto nic nezbadal. teda dufam.

 

17.10.2006 16:06

Anonymous

to som bola ja, miriamka

 

17.10.2006 17:04

Janka_PD

Ivka, ja budem len rada, že by sme sa stretli. Plánujem isť na bus 07.35 z Prievidze, príchod do TN je pred deviatou. Ak súhlasíš, napíš mi na mail tvoje tel. číslo a keď vystúpim v TN ozvem sa. Ok?

 

18.10.2006 09:16

zuzkaMT

ahojte, Miriamka super fotky, muselo to tam byt krasne prostredie Laughing . Ivka, co sa tyka farbenia vlasov, ja som uz raz pocas tehu "maskovala" len vyrastajuce korienky, nastasie u mna to nie je moc vidno, lebo pouzivam len o odtien tmavsiu farbu ako su naozaj moje vlasy, ale chystam sa aj ja v najblizsej dobe na kompletku, lebo po tolkych mesiacoch to uz vyzera dost divne. No a k sexu, ked uz u nas k tomu pride, je vsetko ok, ziadne problemy, ale je to veeeelmi malokedy, akoby sa tomu mojmu chlapovi nechcelo. u mna by aj chut bola, ale vsetky tie starosti ohladom bytu, plus robota a vybavovanie... no, je to dost narocne, snad to bude lepsie Smile

 

18.10.2006 09:22

Ivka31

Ahojte dievcata. Tak vcera som mala vecer dost silny zazitok, musim vam o tom napisat. Ako som spominala, ze idem s drahym do Teska, tak nakoniec to vypalilo inak. On isiel s nasim panelakovym susedom na florbal a ja som isla do toho Teska s jeho zenuskou. Su to taki dvaja mladi super-ludia, tak sme si dobre pokecali. Este som so susedou nikdy takto sama nebola a tak som sa o nich vselico dozvedela. Takze - maju 10-rocne dievcatko a uz druhy rok sa snazia o dalsie dieta. Pred dvoma rokmi potratili a od vtedy sa proste nedari. Znovu som si spomenula na svoju situaciu spred roka a na to aky je svet nespravodlivy. Rozdiel je vsak v tom, ze prvy krat otehotneli bez problemov na prvy raz (z toho tehotenstva je to 10-rocne dievcatko) a pred tymi dvoma rokmi sa to tiez podarilo hned na druhy pokus. Skoncilo sa to ale v 9-tom tyzdni a od vtedy nic. Obaja su po zdravotnej stranke v poriadku. Laparoskopia, spermiogram, vsetko OK. Ja to fakt nechapem. Preco to raz ide bez problemov a potom sa to zrazu akosi zasekne a za toho pana sa nedar???. Preco nemoze ist vsetko tak ako si to naplanujeme??? Keby som jej mohla nejako pomoct ....... taka bezmocnost. Neviem ci ma chapetie dievcata, hlavne tie co otehotneli planovane hned na prvy alebo druhy raz. Ono je to tak, ze kto nezazil, nepochopi. Tak mi prepacte, ak som vas nudila, ale aspon som sa trochu vykecala. Zatial ahojte

 

18.10.2006 09:31

Ivka31

.... vcera som bola taka rozrusena z rozhovoru s tou mojou nestastnou susedou, ze som uplne zabudla pozriet do PC ci si mi neodpisala. Este sa k nam nasackovala aj sesternica so svojimi problemami. A muzik dal vcera v praci vypoved, tak sme preberali ako sa k nemu firma hnusne zachovala. Ale to je iny pribeh. Vcera bola akysi . Takze Jani - dnes nam to nakupovanie nevyslo, ale snad este prides do TN - ked bude lepsia konstalacia hviezd. Potom to roztocime. Smile

 

18.10.2006 09:34

Peťulka

Dobre rano babulky. Tak za dva tyzdne budem mat uz vodicak. Dnes som sa bola nan u policajtov vyfotit. FAZULKA - posielam aj foto tych nohavic. Pozerala som sa a obsahuju vyse 60% bavlny a cca 30% polyesteru.... Posielam Vam aj foto mojej sady pre babatko, ktoru momentalne mam. Ked uz budem vediet, co to bude, urcite sa rozrastie. Wink Wink Wink

 

18.10.2006 09:41

fazulka

Ahojte babky zabky, dobre ranko, tak ako sa mavate? My sme prave dorazili z poradnu, nastastie vsetko ok, klop, klop :D Jajka, no my mame tych mier nejako menej, ale: FL 31mm, BPD = 45mm a samoska ze koniec panvovy, ako aj pri malej. ale ved este ma baby dost casu na pretacanie. Wink Buducu poradnu mame az o mesiac, ale 30.10 ideme na D, tak sa uz tesiiiiiiiiiiiiiiiiime na pohlavie. Aj dnes lekvar povedal, ze sa mu nieco zda a vyzera to, ale moc tomu este neverim. No aj tak mi vypadla slzicka, uz je to take konkretne. :D No a dnes je inak u nas zimaaaaaaaaa, brrrr, zajtra vytahujem nejake teplejsie topky. Ivka, veru, s tymi babetkami to mas uplnu pravdu, je to hrozne nespravodlive. Crying or Very sad Ale hadam, vsetko sa raz na dobre obrati. Tak sa drzkajte a napiste nieco pozitivne v tejto kose. papa :D

 

18.10.2006 09:57

1kačenka2

Ahojky, ďakujem za odpovede na poradne, trochu mi odľahlo, už som sa bála, že ma ten môj dr zanedbáva, ale on je zlatý, len málo rozpráva. Gratulujem k vodičáku. Herpesy mávam aj ja, už som jeden mala a dala som si zovirax, ale len raz, potom som sa spmätala, že radšej nie, inak tiež používam pastu. A sex? No teraz nič moc, nemám chuť, a som pritom čítala, že 2. trimester je na to celkom vhodný a tak, no musím sa priznať, že v prvom, aj keď mi bolo zle, to išlo aspoň kedy tedy, ale teraz len kedy?. Ale manželík je zlatý. No a u nás v PO sa dajú teho veci kúpiť, s tým nie je problém, len sú niektoré dosť drahé, ale čo už. Prajem Vám pekný dníček a skoré kopkanie.

 

18.10.2006 10:51

jajka

Ahojte vsetky, Fazulka - tak ja som vcera volala mojmu lekarovi, co on na ten Vectavir, povedal ze je to v pohode, ze sa nemam coho bat, vsetky tieto kremy posobia len lokalne a k babetku sa nemaju ako dostat. Taka som bola rada. Asi to naozaj netreba s tou opatrnostou az tak prehanat, asi vidime certa aj tam kde nie je. Ja som inak citala, ze aj farbenie vlasov, je v dnesnej dobe uz OK, pouzivaju sa uz totiz uplne ine pripravky. Ja som bola na melir asi v 4. mesiaci. Dakujem za miery takze tvoje babetko ma od mojho mensiu hlavicku ale dlhsie nozicky :D Dievcata, inak ja uz nabieham na pancuchy, je taka kosa, ze nechcem riskovat dalsie prechladnutie. My ideme v sobotu este do tych studensich koncin pri Ruzomberku a budeme tam az do stredy, tak beriem aj zimnu bundu.

 

18.10.2006 11:05

zuzkaMT

Jajka si ma pobavila, ze do studenych koncin.... Ruzomberok je od Martina asi tak 30 kilometrov, ale mas pravdu, mame tu uz dost chladno, od vcera je tu pomaly doba ladova, vonku 5 stupnov a to je pomaly obed, rano namraza, takze tu uz ludia vonku behaju v zimnych bundach a videla som uz aj dva saly na krku Laughing . z leta rovno do zimy. Petulka, gate vyzeraju super, ja mam jedny tehu rifle do pasa, jedny na traky a dvojo ciernych nohavic do prace. Myslim ze to staci, ved co s tym potom.... aj to co uz mas pre male je zlate, ja ked ma napadne tak tiez odfotim, zatial mam len velmi malo, no tesim sa ze z Londyna donesiem nieco chutne pre drobca.. Razz

 

18.10.2006 11:15

Ivka31

fazulka ........ chcela by si nieco pozitivne? Tak akurat mi volala Janka_PD, ze si v TN v tom Priore kupila tehu-nohavice a bluzku. Takze nakup sa konal sice bezo mna, ale bol uspesny. Janka je take ranne vtaca, uz je aj v busiku do Noveho Mesta. Z toho vyplyva - dievcata, co mate problem s tehu oblecenim - hor sa do Trencina. Gate za necelych 800 Sk, to je predsa ako za babku.

 

18.10.2006 11:23

fazulka

Ivka, dikeeeeeeees, ja tu od rana dumam, ci sa mam vybrat do TN, ci nie. No ked si to rozmyslim, urcite dam vediet. Ale Janka ma teda inspirovala Wink Jajka, no ja som si pozrela zle skratky, myslela som, ze mame vacsiu hlavku a kratsie nozky, ale mas pravdu, mame mensiu hlavku a dlhsie nozky, tak hadam to bude ok. no hlavne nech su ok, drobci mali... :D

 

18.10.2006 11:24

fazulka

no hadajte kto pise opat na dva-krat? Petulka, nohavice vyzeraju pekne, aj ked asi lepsie na Tebe, vsak? Wink A vybavicka, super, uz sa nam zacne onedlho nakupna horucka, uz sa tesim, ze nas to pochyta ako Noru. Cool

 

18.10.2006 11:35

Ivka31

fazulka ...... ja ti zavidim tu nakupnu horucku ..... ja vobec neviem co mam kupovat, co budem potrebovat, proste som zufalec. Nemam ziadnu kamosku, s ktorou by som to v obchodoch prekonzultovala. Mozno katka22 co sem niekedy pise bude ochotna pobehat so mnou po obchodoch. Ta uz ma 2 deticky. Alebo ked prides do TN, mozeme pobehat spolu. Ako zavidim tej Petulke, ze ju rodinka takto zasobuje deckymi vecickami. Ja neviem vybrat ani flasku na mlieko. Asi zavriem v obchode oci a kde mi padne prst, to kupim. Laughing

 

18.10.2006 12:13

jajka

Ivka31- ja som asi rovnako zufala ako ty, tiez vobec netusim co vsetko budem potrebovat a v akych mnozstvach, netusim ake plienky budem kupovat, ake flasky a ake cumliky, proste som z toho jelen. Nemam moc doveru k predavackam, lebo ved kazda chce predat, tak ponukne to najdrahsie... My ked budeme teraz na tej dovolenke, chceme s manzelikom obehat Ruzomberok a Liptovsky Mikulas a pozriet nieco malinkemu. Dufam ze pokupime pekne chlapcenske vecicky. Zuzka MT - veru pre mna je vsetko za Trencinom studeny kraj, ale kolie Mikulasa mam velmi rada, chodime tam za normalnych okolnosti na dovolenku 4* do roka. Dufam ze tam mate dobre obchodiky pre drobcov, uz sa tesim Razz

 

18.10.2006 12:23

Peťulka

Nebojte babulky, ani ja nemam vobec prehlad co a kde kupit. Nastastie mam takych ludi okolo seba, co mi v tom pomozu. Tak ako pisala Ivka. Len sa tak obzeram po dupackach, a overalikoch, ale na vsetko je este cas. Este si to uzijeme, nerobte si s tym starosti. Prajem dobru chut k obediku. Ja mam vysmazany karfiol. Uz sa tesim aj na teplu polievocku, lebo mi je neuveritelna kosa (u nas v praci sa este nekuri). des a hroza.....

 

18.10.2006 12:41

jajka

Ja viem Petulka, ze casu je este kopa, ale zase ked si to tak vezmem, teraz sa budeme nahanat za vianocnymi darcekmi a do Vianoc to ubehne ako voda a pochybujem o tom ze v januari a februari sa mi bude chciet chodit v tej hroznej zime po obchodoch a hladat co kde maju, ci je to moc drahsie ako inde a tak. Rada by som si teraz pokupila vecicky na prvy mesiac, tie ktore budem potrebovat do porodnice a este aspon na par tyzdnov doma, lebo po navrate z porodnice asi tiez nebudeme mat cas nakupovat. Urcite nam vsetkym pomozu aj darceky od pribuznych, len aby sa trafili Confused