1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

09.10.2006 10:13

Ivka31

DÁVAM DO POZORNOSTI. NOVÝ OBCHOD S TEHOTENSKÝM OBLEČENÍM V TRENČIANSKOM PRIORE NA 1. POSCHODÍ. NOHAVICE OD 790 Sk , TRIČKÁ OD 600 Sk. SRDEČNE VÁS POZÝVAM - SUPER VECI ZA NÍZKE CENY Tie nohavice su uplne perfektne, dobre sedia na tele, nikde neodstavaju. Aj ja som si dvoje kupila. Riflove a latkove svetlo hnede. Mam dvoje gate za 1600 Sk. Ked sa v nich odfotim, poslem fotecku.

 

09.10.2006 10:22

Ivka31

Katuš...... tie najmensie velkosti veciciek, to sa este vsetko uvidi. Ja uz som sa s muzikom a maminou tak nejak predbezne dohodla, ze spolu pokukame co maju v obchodoch, a keby som nieco narychlo potrebovala, vzdy mi to mozu dokupit. Ale nejake tie malinke veci si urcite kupim, aby som potom nechaosila. Ja dnes idem volat na vysledky z AFP testov. Ani neviete aky mam strach ..... asi viete. Nezavola tam niekto za mna ??? Asi nie. No okolo 11:30 idem na to, nech sa stane co sa ma stat.

 

09.10.2006 10:29

katy22

caute kocky Ivka, vdaka za vycerpavajucu spravu o porodnici Smile ja som aj spekulovala ze dobehnem, ale mne bolo v ndelu od rana tak strasne zle, ze som sla radsej aj na pohotovost. a bala som sa cely den vzdialit od wc. tak strasne mi este nebolo ale idem dnes na uzv, tak snad je male v poriadku Petulka, ja som z Dubnice, k dokimu chodim do TN a aj som tam vzdy bola v spitali. aj som tam dvarazy rodila. ja myslim ze by to nemal byt problem

 

09.10.2006 10:34

Katuš

Ivka,to je super riesenie,mat to vykukane a len poslat potom dakoho na nakup.Kmotra ma takeho chlapa,no....kupil by prve,co stretne...takze behala ona ako najata.Ale ty si to vyriesila superne:) Inak....AFP....stane sa a vela...povedia ti,ze je vsetko ok!!!!!

 

09.10.2006 10:36

miamia

ahojte babulienky Razz prajem vam peknucky tyzden este krajsie vysledky a kopanceky Exclamation ja som nakupila nejake body,dupacky a kosielky velkost 56 a teraz uz kupujem 62...uz mam vybratu aj postielku...a asi aj kociarik len je taky drahy musim nasetrit Rolling Eyes 520eur Confused Shocked moj ma zastreli,ale nie nietore su na tom horsie jedna si kupila hlboky za 21000 a potom za 17000sportiak Shocked Rolling Eyes tak ja som na tom este dobre ,ze??? http://www.graco-shop.de/shop.php?main_page=product_info&cPath=127_215&products_id=1085 TO JE LINK NA POSTIELKU.JE CESTOVNA KEDZE MI BUDEME VELA CESTOVAT Rolling Eyes a nechcem aby si malicka robila stresy z toho ze v nemecku spi v takej,na sr zase v takej a neviem kde este v inakej... Rolling Eyes takze to je asi najlepsia moznost Wink IVKA31 drzkam palce neboj vsetko mas urcite v norme Razz

 

09.10.2006 10:43

Peťulka

- k doktorke chodim do Dubnice, Dr. Galiovska. Mnoho zien na nu nadava, ale ja s nou zatial nemam ziadnu zlu skusenost. To je super, ze konecne otvorili nejaky dobry obchod v TN pre tehotne. Aj ceny vyzeraju byt super. Urcite tam zabehnem... Diky ivka za info.... A NEBOJ VYSLEDKY BUDU O.K.!!!!!!!!!!!!!!!!! Katy22 - diky!!! A k tym vecickam. Ja mam taky dojem, ze ked sa mi narodi male a ja sa rozhybem, tak uz budem dobre vybavena tymi najmensimi cislami od vsetkych pribuznych. Wink A v neposlednej rade idu vianoce, takze pod stromcekom urcite nieco "najdeme".... Wink

 

09.10.2006 10:59

Ivka31

katy22 ..... skoooooda ze si neprisla na tu prehliadku porodnych sal. No nevadi, este urcite nejaka bude. Potom pojdete aj s drahym. To ze ti bolo zle, to myslis objimanie WC? Alebo ta bolelo brusko ? Dufam ze utz bude dory a vsetko bude OK. Daj potom vediet ako si dopadla. Verim tomu, ze si len nieco zjedla .... a nesadlo. Potom napis co to bolo.

 

09.10.2006 11:04

Ivka31

mia .... ta postielka je super, na cestovanie ako stvorena. Tusim je tam aj prebalovacia podlozka. Pre vas cestovatelov to bude asi najlepsie. A ten kocik si aky vybrala ??

 

09.10.2006 11:15

Ivka31

Minule tu niekto pisal o kuracich stehnach s cesnačikom a slaninkou. Tak pred dvoma tyzdnami som to robila a muzikovi tak chutilo, ze som to musela zas uvarit. Takze v nedelu som spravila kuracie prska na cibulke s cesnačikom a slaninkou. K tomu zemiakovu kasu. Juj take je to dobre ..... dnes to mam este na obed a uz mi tecu slinky. Tak sa asi idem najest. Zelam vsetkym dobru chut.

 

09.10.2006 11:22

katy22

[quote="Ivka31"]Minule tu niekto pisal o kuracich stehnach s cesnačikom a slaninkou. Tak pred dvoma tyzdnami som to robila a muzikovi tak chutilo, ze som to musela zas uvarit. Takze v nedelu som spravila kuracie prska na cibulke s cesnačikom a slaninkou. K tomu zemiakovu kasu. Juj take je to dobre ..... dnes to mam este na obed a uz mi tecu slinky. Tak sa asi idem najest. Zelam vsetkym dobru chut. ved hod recept, znie to vyborne. normalne si mi narobila chutky Very Happy aj ked to nie je vysmazane Rolling Eyes :D Laughing Ivka, asi mi nesadlo mlieko rano alebo co, ale mozno to bol posledny zachvat nevolnosti. tazko povedat, uz mi nic nie je. akurat mam trosku podrazdene hrdlo z toho vracania, tak kloktam slaviu.

 

09.10.2006 11:38

miamia

dakujem...mne sa ale nepaci farba ale co uz ato je najlepsia...kocik od firmy hartan racer s ...nemam link kde by bol taky ako chcem ja...ale bud cerveny ,alebo taky sivo ruzovy ten je chutnucky...a uz vies vysledky?si vravela ze o 11.30 nie ?volala si??

 

09.10.2006 11:42

Ivka31

No ten recept je jednoduchy. Na spodok pekaca das trochu oleja, na to na kolieska pokrajanu cibulku a na nu poukladas posolene a pokorenene kuracie prsia. Roztlaceny cesnačik potom rozotrieš na vrch každeho prska (množstvo podla chuti). Na to ešte poukladaš slaninku (kto ma rad tak aj medzi prisia .......to znie smiesne - slaninku medzi prsia Laughing Laughing Laughing ) a fukneš to na pol hodinku do truby na 200 stupnov zakryte alobalom. Po tej pol hodinke uz by malo byt mesko hotove. Alobal das prec a zapecies este slaninku na vrchu - podla toho ako ju mas rada. Ja mam teplovzdusnu trubu, tak tam pustim ten takzvaný prievan na 15 minut. Potom to uz nechavam na draheho (on je taky slaninkovy), nech si to dorobi do chrumkava ako chce. Myslim, ze tam dal este asi dalsich 15 minut s tym prievanom. Dobru chut. Ja uz mam obed za sebou a u lekvara maju obsadene ..... asi ma slahne.

 

09.10.2006 11:51

Ivka31

mia .... tu je link na tie kociky Hartan .....idem si ich pokukat

 

09.10.2006 12:09

Ivka31

AFP TESTY ....... tak je to v poriadku. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Este chvilu a mam nervy na dranc. No snad to je naozaj dobre. V sobotu som bola na jednej navsteve a tam som sa podozvedala o tych vysledkoch vselico. Napriklad, ze v Trencine vysli jednej kocke pozitivne a ked tu krv poslali do Blavy, bolo to negativne. Tak to je na mašlu. No snad to nezvrzali a moje babetko je ozaj zdravucke. Ved na tom 3d utz by malo byt vsetko vidiet. A este nieco - tak kocka u ktorej sme boli na navcsteve je v 27 tt a tej povedali na jednom utz ze je to chlapec a na druhom (iny doktor) ze dievca. Tak potom si vyber..... Confused Confused Confused

 

09.10.2006 12:58

Ivka31

Posielam tie nohavice kupene v Trenčianskom Priore. Je to č.38. Sice mi boli dobre aj 36, ale radšej som si kupila večšie, ked priberiem na prdelke, budu mi tesnejšie. Taky isty strih maju aj riflove, menžestrove aj ine ...... treba sa isť pozrieť.

 

09.10.2006 13:13

Peťulka

Ivka super, ze vysledky su o.k. Ja viem, ze to nie je este iste, ale aspon sa netrapime, ze? Tie gate vyzeraju super. Asi sa tam vyberiem cez vikend....

 

09.10.2006 13:30

ritta

Ahojte kočky! Ivka gratulujem k dobrým výsledkom :D Ty si ale kočka v tych nohaviciach! Mne teraz dost podrástlo bruško za posledný víkend, musela som prešiť gombík na obľúbených nohaviciach, ale aj trik s gumičkou je celkom v pohode. Mám síce kúpené jedny tehu nohavice ale sú troška teplejšie tak som ich ešte nemala... keď mne nič nie je dobré, nemám konfekčnú veľkosť a som malá Sad , nohavice sú najväčší problém aj keď nie som tehotná, preto som skôr sukňový typ. jajka - my sme celý piatok behali po obchodoch so stavebninami, posuvnými dverami a kuchynskými linkami a v sobotu sa škabala malovka zo stien... ach kedy to skončí? Ale musím sa priznať že fyzicky sa šetrím, len sem-tam niečo poumývam, veď nech chlapci makajú. Tiež sme boli na matrike, vybrať si termín svadby, máme ešte čas... deň D bude 22.9.2007. Laughing Ináč, neviete nič o Ifčok? Ako dopadla na UZV? Dúfam, že je všetko OK. Držím jej palčoky. Miamia - super, že už máš vybratú postieľku aj kočík! To ja ešte nič. Bábo ešte asi necítim, ale čakám každým dňom nejaký "kopanec" :D Peťulka - samoška, že k Vianociam určite všetky dostaneme nejaké užitočné vecičky. Mne už mamina (natešená budúca stará mama) zásobuje, mám už deku, osušku, čiapočku, dupačky, nejaké bodíky... musím ju haltovať :D Budúca svokra už pre nás má zavinovačku. A priateľova babka chce zaplatiť kočík... :D Ale som sa rozpísala... už musím zase makošiť, tak papa ritta

 

09.10.2006 16:03

zuzkaMT

ahojte koculky, som si vas konecne poprecitovala co sa udialo za vikend.... super ze ste mali tie prehliadky porodnice, neviem ci take nieco hromadne robia aj v MT, u nas je to asi len individualne.... ale urcite sa neskor pojdem pozriet, snad aj s buducim oteckom Laughing Tiez som pozerala kade tade detske vecicky, aj zavinovacky a deky, otvorili u nas novy obchodak aj s takymito vecami, tak zatial len obzeram a potom si vyberiem, snad uz aj podla toho co to bude, ak budem vediet Razz Inak sa tiez venujem prerabke bytu (myslim na vsetkych co maju podobne starosti), snazim sa mysliet na vsetko, len je toho fasa vela, plus este robota v kancli, tak beham... aspon mam riadny trening Shocked Gratulujem k dobrym vysledkom a kopancekom, opatrujte sa.

 

09.10.2006 16:28

Ifcok

ritta, si uzasna, ze mas prehlad a vsimla si si, ze som nic nepisala - klobuk dole ... ja som rada, ze vas stiham v robote precitat Smile ale aj ked nepisem, drzim palce vsetkym a zo vsetkych dobrych sprav sa tesim s vami vsetkymi ano, uzv bol v poriadku, ale nase neposlusne dieta sa nam otocilo chrbtom, takze nevieme, co nam to tam rastie za votrelca :D dufam, ze o mesiac uz sa umudri (ja budem kvoli tym zvysenym afp chodit castejsie na uzv kontroly). ale vieme, ze babo malo od hlavicky ku kostrci 12,5 cm + stehienko 3. takze uz to nie je ziadna zubrienka Smile a hlavne vyzera v poriadku, tak aspon v tomto ma poslucha Wink mam uz pre babo od soboty doma detsku postielku - a ked som ju v tej spalni videla zlozenu, to bol teda pocit .. skoro panika. zacina to byt take naozajstne ... no a este som ta chcela povzbudit pri tej stavbe (a aj ZuzkuMT)- my sme to dokoncili pred rokom. ta prerabka domu trvala tri roky, uz som si tiez myslela, ze to nikdy neskonci. ale uz ked vyberas dvere a kuchynu, tak to uz je ta super faza. zrazu sa ani nenazdas a z toho neporiadku a staveniska bude krasne nove byvanicko. uz len to babenko tam priniest ...

 

09.10.2006 16:41

Markíza

Ivka31: Ahoj Markíza ....... to je mi moc lúto toho zubka. Urcite si rada, ze je vonku a nebude ta uz viac trapit. Ak mozes, pekne si polezkaj, mozno aj pospinkaj a zajtra bude vsetko OK. Gratulujem k prvym pohybom, je to asi krasne. [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20719;29/st/20070319/dt/6/k/d6c8/preg.png[/img quote]
Ivka31, veľmi pekne ďakujem ku gratulácii. Naozaj si tie prvé pohyby veľmi užívam a teším sa z nich. Dnes som si spravila taký pohodička deň. Ráno som bola na odbere krvi, potom som Danielka odprevadila do školy, potom som si niečo porobila doma, no a nakoniec som si len tak leňošila. O 13:00 som išla pre malého do školy a cca o 13:30 sme išli na ortodonciu. On totiž nosí nočný strojček a raz za mesiac chodíme na kontrolu. Celkom sa mi to dnes pozdávalo. Škoda len, že už zajtra idem do práce. No ale do toho februára to už v práci hádam nejako "doklepem".

 

09.10.2006 16:45

Markíza

Ivka31: Posielam tie nohavice kupene v Trenčianskom Priore. Je to č.38. Sice mi boli dobre aj 36, ale radšej som si kupila večšie, ked priberiem na prdelke, budu mi tesnejšie. Taky isty strih maju aj riflove, menžestrove aj ine ...... treba sa isť pozrieť.
Tie nohavice sú naozaj veľmi pekné a vyzerajú byť aj pohodlné. Ja nosím také "montérkové" na traky. Mám jedny béžové menžestráky a jedny rifle. Tiež sú veľmi pohodlné. Mám s nimi jednu príhodu. Keď som si ich obliekla po prvý krát, malý sa ma s úplnou vážnosťou opýtal, či idem na fušku. Prišlo mi to veľmi smiešne. Tie moje nohavice naozaj vyzerajú ako manželove montérky. Jediný rozdiel je v tom, že sú čistejšie.

 

09.10.2006 17:47

Anonymous

To som ja Ivka31 Ahoj Markíza ..... tak to si mala pekný dníček. A dnes aj slniečko svietilo, tak nám doma bolo sveta žiť. Ja som si dokorán otvorila balkón a tiež som leňošila v obyvke. Zajtra do práce ešte nejdem, ale som objednaná na preventívnu prehliadku k zubárke. Viem, že mám určite jeden kaz, ale nebolí ma to. Tak to snáď akosi zvládnem. Potom pokukam v meste nejaké topánky na jeseň a poobede som zas tu. Markíza .... s tými montérkami a tvojim malým synom to musela byť sranda. Určite ste sa nasmiali.

 

09.10.2006 21:02

fazulka

Ahojte maminky, pekny vecer :D ja dnes nejako nestiham, taky divny, ulietany den. Najskor by som chcela ale zablahozelat vsetkym k dobrym vysledkom, prvy kopancekom ( Markiza a vsetky ostatne ) :D . To su super spravicky. Len tak dalej, nech sa nam dobre daril Ja si myslim, ze uz tiez citim pohyby, sice sa to k tikom, motylim kridlam neda porovnat, ale uz je to asi ono a je to super. :D Markiza, je mi luto s tym zubom, co si si vytrpela, no budes uz mat ale pokoj. Drz sa. Ked si spominala Danielka, tie deticky maju fakt skvele vyroky. My sme si vcera poobede s malou citali Adamka - casopis pre male deticky ( pre tych nezainteresovanych ) a okrem inych uloh, tam bolo, ze oprav preklep vo vete. Jedna veta znela: Muzikant zozal velke ovocie po vystupeni a mala z fleku zahlasila: Muzikant zozral velke ovocie po vystupeni. Laughing Bola hrozne zlata, tak vazne to povedala, museli sme sa s muzom smiat asi pol hodiny. Perfektna bola. Ivka, ten tehu obchodik mate super, nohavice vyzeraju skvele, teraz neviem ci su take super vseobecne, alebo len na Tebe. Razz A diky aj za receptik, urcite vyskusame. Ja som cez vikend robila kuracie prsia s tou omackou od maggi, dobre napady, a tiez to bolo vyborne. a takisto super-rychle. Wink Mia, krasna postielka, supis. Malickej sa bude urcite dobre spinuskat. :D No babulky, uz ma to tu akosi berie, idem za malou do postele, urcite zaspim skor ako ona. Rolling Eyes Tak sa opatrujte, ako hovori moj lekvar a aj niekto to tu dnes spomenul a tesim sa na vas zajtra. papa a pekne snicky :D

 

09.10.2006 22:49

katinka

ahojte tehulky, nehnevajte sa, ze sem len tak z casu na cas vpadnem. nestiham pravidelne citat a pisat, lebo cez den mam drobca a po nociach pracujem. chcela som sa spytat, ci mate niektora problemy s tvrdnutim bruska a ak ano, ci ste s tym boli u lekara. ja som z toho nestastna, ale ani sa necudujem, ked som stale v strese kvoli robote. prosim poradte ak viete. dakuje a pekne tehulkovstvo prajem etna mrzi ma, ze som uz na zochovu nesla cvicit, ale nestiham. ked mi ma kto strazit maleho, tak robim a kvoli cviceniu uz nechcem nikoho otravovat. skoda, ze sme nemali cas viac pokecat

 

10.10.2006 10:01

fazulka

Halo, halo, spinuskame este? :D No my skoro vstavajuci len zavidime Embarassed Tak pekny dnicek a piste. katinka, pohodka, si tu vzdy vitana, o tom tvrdnuti ale nastastie neviem nic-mozno niekto poradi. Wink papa

 

10.10.2006 10:04

miamia

[quote="Ivka31"]mia .... tu je link na tie kociky Hartan .....idem si ich pokukat[/quo Ivka ale link tu nie je Laughing ...prosim ta este raz ak by si mohla...dakujem. inac som strasne stastna ked tu niekto napise ,ze vysledky dopadli dobre...to ako keby som aj ja mala odbre moje Wink ja som sice nebola na ziadnych tstoch tu ich nerobia ale viem ze moje babetko je v poriadku...a uz ma aj REZIM Shocked kazde ranko presne o 9hod ma budi kopancekmi a ked sa uz napapam uz je kludna ta sibalka malicka...juj tak ju ubim Laughing uz nech su pri nas ti nasi drobcekovia...co vy na to??? Ivka krasne nohavice Razz Ritta to je super ze uz mate termin svadby...ja to mam uz tiez vybrat len ja mam rozmedzie april-jul a to este budem tucka,tak som navrhovala ze az v roku 2008 na jar ale poloviciak nesuhlasi,lebo on uz chce mat pokoj s papierovackami a tak,je to proste jednoduchsie ked uz budeme manzelia,aspon v cudzne je to ovela efektivnejsie Confused tak som z toho na nervy Rolling Eyes dakujem za pochvalenie postielocky...ja zase nedostanem ziadne darceky pre babetko,nemam tu od koho...vsetci su na SR ... Sad ale ja si ich pokupim sama :D a jasne nech sa pracam venuju chlapi ved na to ich mame Wink zuzka Mt si sikulka,ked vsetko tak pekne sithas len nezabudj na drobceka ,a sem-tam aj oddychuj Razz ja tiez pozeram minimalne kazdy den nejake vecicky na netovych stankach ci tu v babylande Razz a tiez by som najradsej vsetko pokupila ale chcem sa este 16.10 .na 100%uistit ze je to babulka a nie babuliak,ved akoby vyzeral babuliak v ruzovej??? Shocked Ifcok to je superinko ,ze vsetko je v poriadku...na buducej kontrole sa uz hadam dozvies pohlavie,ak sa babenku uraci otocit spravne...xixi :D to sa mas ked uz mozes pozorovat postielku doma Wink to je uz taky ozajstny pocit ,ze to fakt ide do tuheho Razz ja uz mam vyradenu skrinku cisto pre malickej vecicky a moj sa z toho smeje ze ako si ju opatrujem ako oko v hlave Shocked ja uz hadam na buduci mesiac objednam tu moju postielku Rolling Eyes Markiza zubku mi je veeelmi luto ale aspon uz bude pokoj Wink ja sa zubarov tak veeelmi bojim a este keby mi nezabrala anesteza tak by som skolabovala... Rolling Eyes a gratulujem ku kopancekom Razz Fazulka tos malickou bolo take chutne to je mala sibalka aj ja by som sa asi smiala pol hodinku...xixi Razz ani moje pohyby sa nedaju porovnat k mtylikom Laughing skor k bublinkovaniu a hlavne ja neviem ci uz je malicka taka velka ale ona sa tam nejako natahuje a mne sa niekedy brucho tak napne ze az to boli...myslim koza po stranach ked malicka robi kotrmelce normalne citim ako ide z jednej strany na druhu Shocked katinka ja mam tiez ten problem a to sa ani nastresujem kvoli praci ci niecomu inemu...som teraz doma Confused a tiez ked si nevezmem chytro magne tak mi bruko stvrdne a uz sa bojim Sad vravela som to aj lekarovi a ten ze krcok zatial je v poriadku tak mi predpisal magne a uvidim na dalsej kontrole ze co a ako... a ty beries magne??? vsetkym ostatnym co som nespomenula pekny dnicek babulky Razz

 

10.10.2006 10:20

jarus

Laughing Ahojte babule, gratulujem vám k dobrým výsledkom a novým kopančekom. K brušku - mne tiež občas stvrdne pri malom som brala magneB6, myslím že aj teraz si ho nasadím. Lekár mi povedal že je to pohybmi dieťatka ale aj tak sa bojím niekedy mi aj 4x denne stvrdne. Dievčatá ja som pri malom kupovala veci 56 a narodil sa 51cm a mal 3,80 kg, ale myslím že tie 56 dupačky nemal ani raz boli mu krátke. Podľa mňa sa neoplatí veľmi kupovať také číslo. Náš malý už na 2 mesiace nosil 68 a aj dodnes nosí veci o 2 čísla väčšie. Pri bavlnených bodíkoch musíte počítať s tým že s každým pratím sa to trošku zmenší. Hovorím to z vlastnej skúsenosti. Podľa tabuľky veľkosti podľa dlžky dieťata sa vôbec nedá orientovať. Nech vám poradia maminky čo už majú dieťa. Dajú mi zapravdu. Minule som pozerala bodíky po malom mám ich vypraté a odložené podľa čísel a zistila som že 62,68,74 sú skoro na dlžku všetky rovnaké. Fakt sa to praním zmenší. Nebol ešte niekto v 20 tt na UZV? Ostatné neviete pohlavie? Ja idem budúci týždeň, dúfam že nám malé neukáže len chrbátik tak veľmi by som chcela vedieť čo to je.

 

10.10.2006 10:28

miamia

Jarus aj mne to povedalo vela mamiciek ale pre istotu mam aj 6 veciciek vel.56 kedz nikdy nevies aky drobcek a hlavne ci sa nenarodi o nejaky mesiacik skor a to by mojho porazilo keby on mal kupovat nieco,on je v obcode pre deticky strateny a vies ja tu okrem neho nemam nikoho...takze sa spolieham radsej teda v tomto na seba Razz mne tiez asi 4-5x stvrdne brusko v priebehu dna a to mi uz lepi ze co sa deje Rolling Eyes ale zatial je to v pohodicke...ja som bola naposldy v 17tt a teraz pojdem v 21tt uz o tyzden tak sa tesim aj ja...dufam ze sa ti babetko spravne otocka Razz

 

10.10.2006 10:35

jarus

Miamia- super ze budes mat dievcatko aj ja by som uz najradsej kupovala ružové vecičky a vieš čo? Kúpila som si žltú Batole vlnu a pletiem svetríček a tak si sedím a rozmýšľam že možno tu vyšijem nejakú kvietinku malú a potom ma ťuklo že aká som si istá že to bude dievčatko, neviem či je to intuícia alebo len túžba. Ale ani chlapčekom naohrdnem. v zásade mi je to jedno ked bude chalan tak sa bude mať Sebastián s kým hrať. A keď bude holka tak sa budem mať s kým hrať ja (chi-chi). Nad menom si už rozmýšľala? My máme Simon-Simona

 

10.10.2006 10:58

jajka

Ahojte vsetky tehulky :D Tak my sme boli vcera na poradni a hadajte co Confused: Confused: Razz Razz Razz Poviem vam bola som uplne v soku, lebo som si bola ista ze to bude dievcatko. Ale ked mi Dr. robil uzv tak som tam videla ze je to chlapcek, bolo to uplne zretelne, ale aj tak som sa ho pre istotu spytala a on mi to potvrdil :D Musim teraz rychlo zabudnut na tie ruzove vecicky, ktore som mala vyhliadnute. Dnes pojdem drobcovi nieo kupit, ale teraz som fakt zmatena ci mam kupit 56 alebo 62 Confused: Confused: Confused: A ozaj bude sa volat Matusko Razz Inak podla dokiho je vsetko v poriadku, ale mam viacej pit a pravidelnejsie jest, lebo som mala v moci aceton Confused ale nie je to nejak nebezpecne, takze vsetko v poiadku tvrdnutie bruska - ako zistim ze mi tvrdne brusko, ja ho mam niekedy ked moc pracujem take pevnejsie, ale neviem ci je to tvrdnutie, povedzte mi prosim nejake presnejsie priznaky

 

10.10.2006 11:03

jajka

skusam novy tickierik pre hosana Razz

 

10.10.2006 11:08

jarus

Jej, paráda, gratulujem ti Jajka k chlapčekovi, super že je všetko v poriadku a že vieš čo je to. Ja mám malého ultrazvuk nahraný na kazetu a keď som to minule pozerala tiež je tam úplne jasné že je to chlapec, lebo mu bolo vidno pipiček.(myslím tým môjho syna) Keď budem vedieť čo je to hneď pôjdem kúpiť niečo aj ja. Aj ja mám ináč tušák že je to dievčatko tak uvidíme. Keď stvrdne bruško to cítiš lebo sa ti tak úplne stiahne a je totálne tvrdé ako kameň . To si nemôžeš nevšimnúť.

 

10.10.2006 11:09

fazulka

Jeej Jajka, supeeeeeeeeeeeeer, gratulujem. :D Tak uz mam jedneho chlapceka a jedno dievcatenko. Celkom slusne zaciname, na striedacku. Razz super. som zvedava, ako to bude pokracovat. teraz by mala nasledovat slecinka, takze jarus, si na rade Wink . ale jasnac, je to uple jedno, len nech su vsetky nase pokladiky zdravucke Exclamation my ideme na velke sono bud. stredu, ale predpokladam, ze nic nebude vidno, tak si budeme musiet pockat az do toho 3D. a to je az na konci okt. mia, no aj ja mam pocit s tou natiahnutou kozou, normalne sa mi zda, ze mi uz uz praskne. je to sranda a zaroven velmi prijemne. jarus, jajka pekne mena ste vybrali, my mame zatial zoju - ta je viac-menej ista a pre chlapceka asi adam - to ale nie je 100%. stale niektory clen rodiny protestuje, tak som zvedava, kde skoncime. Cool mia, vy ste vybrali bambulke meno?

 

10.10.2006 11:13

miamia

jarus: Miamia- super ze budes mat dievcatko aj ja by som uz najradsej kupovala ružové vecičky a vieš čo? Kúpila som si žltú Batole vlnu a pletiem svetríček a tak si sedím a rozmýšľam že možno tu vyšijem nejakú kvietinku malú a potom ma ťuklo že aká som si istá že to bude dievčatko, neviem či je to intuícia alebo len túžba. Ale ani chlapčekom naohrdnem. v zásade mi je to jedno ked bude chalan tak sa bude mať Sebastián s kým hrať. A keď bude holka tak sa budem mať s kým hrať ja (chi-chi). Nad menom si už rozmýšľala? My máme Simon-Simona
Razz no ja som zasa mala opacny citak ze chlapcek tiez som asi velmi tuzila po chlapcekovi,aj som jedla same maska,a aj papam len masko to by som jedla od rana do vecera...sadke mi nechuti ,z niektorych sladkych veci mi je zle,ani nemam extra nejaku skaredu plet a aha ho ten on je zrazu dievcatko...takze ja sa este spolieham na 16.10 . ze mi to povedia na isto Razz Sebastianko je krasne meno Razz a aj Simon ci Simona,tak to mas dobre...mne sa paci Alexander-a ale uz mame v rodine tak nemozem dat to mienko a aj tak sa milemu nepaci,tak bude MARIAH alebo CHRISTOPHER Razz k tomu pleteniu keby som to vedela aj ja tak pletiem lebo sa tu dost nudim...juj taka som nesikovna ,ze to neviem... Embarassed Jajka GRATULUJEM k CHLAPCEKOVI Razz Razz Razz Matusko je pekne mienko!!!nech ste obidvaja aj nadalej zdravucky Wink inac ja sa tiez bojim lebo pijem strasne malilinko...ale uz budem viac Embarassed ja ti neviem moja pradit aku velkost ale ja mam pre istotu aj 56 a teraz uz kupujem len 62 a viac Razz

 

10.10.2006 11:19

jarus

Baby mali by ste niečo proti keby sme poprosili Ivku aby do tabulky pripisala niekde napr. za termin pôrodu čo nám podľa UZV povedia napr CH a pre diecča D?

 

10.10.2006 11:19

jajka

dakujem vam za gratulacie :D ved aj vy sa vsetky skoro dozviete co nosite v bruskach moj manzelik vola babetko stale len Jonatan, vraj sa mu to meno paci, uz som si na to aj zvykla, ale bude mu tak hovorit len kym sa narodi, potom uz to bude naozaj Matusko Razz

 

10.10.2006 11:21

miamia

jarus: Baby mali by ste niečo proti keby sme poprosili Ivku aby do tabulky pripisala niekde napr. za termin pôrodu čo nám podľa UZV povedia napr CH a pre diecča D?
TO JE DOBRY NAPAD Razz ak ju to nebude obtazovat a zdrziavat ,tak ano Razz jajka Jonatan je strasne sexi mienko...neviem preco mam taky pcit...peknucke Embarassed Razz

 

10.10.2006 11:25

jarus

jajka: dakujem vam za gratulacie :D ved aj vy sa vsetky skoro dozviete co nosite v bruskach moj manzelik vola babetko stale len Jonatan, vraj sa mu to meno paci, uz som si na to aj zvykla, ale bude mu tak hovorit len kym sa narodi, potom uz to bude naozaj Matusko Razz
Aj mne sa Jonatan páči, kto vie možno mu to meno nakoniec prischne.

 

10.10.2006 11:34

Tweety

[quote="jarus"][quote="jajka"]dakujem vam za gratulacie :D ved aj vy sa vsetky skoro dozviete co nosite v bruskach moj manzelik vola babetko stale len Jonatan, vraj sa mu to meno paci, uz som si na to aj zvykla, ale bude mu tak hovorit len kym sa narodi, potom uz to bude naozaj Matusko Aj mne sa Jonatan páči, kto vie možno mu to meno nakoniec prischne. Jeeej, neda mi nereagovat...moj rocny syn sa vola Jonatan a to meno sa mi pacilo od zaciatku tehotenstva. Celkom ma potesilo, ze to meno bolo aj tu spomenute. Inac, aj u nas sa ocakava prirastok do rodiny, 20.3....tak to tu rada citam, len zial nemam vobec cas prispievat. Drzim vsetkym palce a zelam pekny den.

 

10.10.2006 11:35

miamia

TWEETY tak ak budes mat trosku casu tak popismenkuj ako sa dari tebe v tehu,ci uz vies pohlavie a tak...my sme radi za kazdu novu marcovu babenku... Razz tak vitaj!!!! Razz

 

10.10.2006 11:37

Tweety

...vidiet, ze velmi neprispievam, lebo sa mi nepodarilo ani poriadne citovat co som chcela. Aj tak dufam, ze je to zrozumitelne. Teraz uz naozaj musim ist.

 

10.10.2006 11:40

Tweety

miamia: TWEETY tak ak budes mat trosku casu tak popismenkuj ako sa dari tebe v tehu,ci uz vies pohlavie a tak...my sme radi za kazdu novu marcovu babenku... Razz tak vitaj!!!! Razz
Dakujem...Slubujem, ze sa posnazim si najst aspon chvilku cas a nieco napisat...a vyzera to tak, ze to bude opat chlapcek.

 

10.10.2006 11:47

Peťulka

- GRATULUJEM!!!!!!! To je supis, bomba spravicka. Opatrujte sa - obaja. Matusko je krasne meno. Aj ja vam prezradim, ale az ked budem vediet, co to bude!!!!

 

10.10.2006 11:57

Peťulka

TWEETY - vitaj medzi nami!!! Ten napad s pridanim pohlavi dietatiek sa aj mne pozdava. Uvidime, co povie Ivka, ked sa vrati od lekara.... Ja osobne s tvrdnutim bruska nemam ziadnu skusenost. Teda mozno rano, ked som "plna" a musim letiet na zachod. Ale to s tym nema asi nic spolocne.... Mna caka 16.10 skuska v autoskole a vobec sa mi nechce ucit. No co, budem sa musiet premoct. Prajem vsetkym dobru chut, ak sa chystate k obedu.

 

10.10.2006 12:09

jajka

Dakujem Petulka. mne dnes sef v praci povedal, ze on vedel ze je to chlapec, lebo som vraj opeknela. Tak ma to potesilo. Pracujem tu aj s jeho manzelkou. Maju 4 rocneho synceka, takze si tehotenstvo este celkom dobre pamata. ed nieco neviem, tak sa jej opytam a ona mi rada odpovie. Aj mi vysvetlovala to tvrdnutie bruska. no nemam skvelych sefovcov :D Confused:

 

10.10.2006 13:06

Peťulka

- tak to teda hej. To mas super. Ja mam sice tiez skveleho sefa, ale o materstve mi urcite nic poradit nevie Laughing Laughing Jedine tak jeho manzelka, ktora sa tu obcas zastavi a s ktorou som kamaratka, no ta sa zatial ani k mojmu tehotenstvu nevyjadrila, takze ani netusim, ci to od svojho muzika vie. Ja ze to vsetkym vykeca a ono to vyzera, ze mlcall!!! :D :D :D

 

10.10.2006 13:13

etna

Super Jajka, ze uz vies, na akeho sibala sa mate tesit. Mne dve kamosky povedali, ze budem mat dievca. A to vobec nededukovali z tych "tradicnych priznakov". My by sme pritom radsej asi chlapika a tak sa aj s nim rozpravme v muzskom rode. No som zvedava, co nam ritka na UZV ukaze/neukaze :D Ked ste pisali o tych kocikoch, tak Hartan je tiez nas favorit. Ale uplne uzasny je Gesslein Future, na ktorom sa daju menit kolieska, tj. odpada problem, ci mestsky kocik alebo kocik do terenu, lebo sa da prisposobit. Ale ta cena Shocked Myslim okolo 24 tis. Sk. Este ked sa k tomu prirata autosedacka za par tisic. Asi nie Crying or Very sad , dufam teda, ze si niekedy ten cas najdes. Inak uz od tohto tyzdna zacina cvicit aj Barbora. Zatial len 1x tyzdenne (este neviem, ktory den si vyberie), aby nestratila mlieko. Tak uz som na nu strasne zvedava, ked ju kazdy tak chvali. Mne inak vyhovoval aj jej "zaskor" (neviem, ako sa vola Embarassed ), lebo zatial preferujem cvicenia skor na kondicku, ako relaxaciu, dychanie atd., na to mam cas.

 

10.10.2006 13:16

miamia

Tweety to je dobre ze opat chlapcek...ved Jonatanko potrebuje braceka xixi... Razz JAJKA to mas super sefovcov Wink Razz :D Petulka tak ti drzkam palce na skuskach...ja si to budem pamatat a mam vtedy kontrolu... Razz

 

10.10.2006 13:20

miamia

[quote="etna"]Super Jajka, ze uz vies, na akeho sibala sa mate tesit. Mne dve kamosky povedali, ze budem mat dievca. A to vobec nededukovali z tych "tradicnych priznakov". My by sme pritom radsej asi chlapika a tak sa aj s nim rozpravme v muzskom rode. No som zvedava, co nam ritka na UZV ukaze/neukaze :D Ked ste pisali o tych kocikoch, tak Hartan je tiez nas favorit. Ale uplne uzasny je Gesslein Future, na ktorom sa daju menit kolieska, tj. odpada problem, ci mestsky kocik alebo kocik do terenu, lebo sa da prisposobit. Ale ta cena Shocked Myslim okolo 24 tis. Sk. Este ked sa k tomu prirata autosedacka za par tisic. Asi nie Crying or Very sad , dufam teda, ze si niekedy ten cas najdes. Inak uz od tohto tyzdna zacina cvicit aj Barbora. Zatial len 1x tyzdenne (este neviem, ktory den si vyberie), aby nestratila mlieko. Tak uz som na nu strasne zvedava, ked ju kazdy tak chvali. Mne inak vyhovoval aj jej "zaskor" (neviem, ako sa vola Embarassed ), lebo zatial preferujem cvicenia skor na kondicku, ako relaxaciu, dychanie atd., na to mam cas.[/quot prosim ta a nemas link na ten hartan a mozes mi poslat ak mas na ten gesslein Razz kolko stoji inac na SR ten hartan?a drzim palceky aby ukazalo ritku Razz xixi

 

10.10.2006 13:21

Peťulka

Dakujem pekne. Ak nic nezvorem, tak by som to mala zvladnut. Wink