1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

05.10.2006 19:31

Ivka31

katy ... no to si pis ze si to zopakneme. A niekedy sem k nam nakukni, ked nebudes zrovna nieco vyprazat. Dievcata musim vam prezradit, ze katy od kedy je tehulka, ma stale chut na nieco vyprazane. Aj dnes na obed zbodla vyprazane sampiony ako nic. Ale musim uznat, ze asi sa chce zdravo stravovat, lebo zemiakom moc nedala. Asi ma delenu stravu. chi chi snad ma nabuduce nesprdne, ze som ju prezradila.

 

05.10.2006 19:35

fazulka

mia, diky moc, ani nevies, ako si ma upokojila. :D jasne ze nie kazde dve hodky, a kazdy den Exclamation no raz-dva do mesiaca maximalne.... pekny vecer :D

 

05.10.2006 19:36

fazulka

ivka, mia, vy mate aky nazor na tie kociky casual play? Rolling Eyes cena je vysoka Twisted Evil , zodpoveda kvalite?

 

05.10.2006 19:40

Anonymous

Ivka31: katy ... no to si pis ze si to zopakneme. A niekedy sem k nam nakukni, ked nebudes zrovna nieco vyprazat. Dievcata musim vam prezradit, ze katy od kedy je tehulka, ma stale chut na nieco vyprazane. Aj dnes na obed zbodla vyprazane sampiony ako nic. Ale musim uznat, ze asi sa chce zdravo stravovat, lebo zemiakom moc nedala. Asi ma delenu stravu. chi chi snad ma nabuduce nesprdne, ze som ju prezradila.
to som ja Katy, uz sa mi nechce prihlasovat Ivka, vobec sa nehnevam Wink ked som tehulka, tak dam telu co si pyta :D a dnes si pytalo na obed vysmazane sampiony a napriklad na veceru kremzsku horcicu :D

 

05.10.2006 19:47

Ivka31

katy .... pevne verim, ze si tu horcicu nejedla samotnu ???? (poslala som ti ss)

 

05.10.2006 20:01

Ivka31

.... ten kocik casualplay sa mi moc paci. Uplne super je to tretie predne zdvojene koliesko. Dnes sme zrovna s katy kukali v obchodiku na rozne druhy konstrukcii kocikov, vanicky, prenosne tasky a system skladania do auta. No kazdy mal svoje vyhody aj nevyhody. Ten casualplay tam mali tiez, ale zlozeny som ho nevidela. Nabuduce si ho dam predviest. Mne osobne sa celkom paci, ale este som ho detailne nestudovala.

 

05.10.2006 20:02

katka.ho

prečo sa ta horcica nemoze jest samotna?

 

05.10.2006 20:04

Ivka31

moze sa jest samotna, len si to neviem predstavit, pockaj idem vyskusat...........no nic moc.

 

05.10.2006 20:14

katka.ho

Aháááá... ako to tu tak čitam, tak uz skoro vsetky citite babatka. len ja nejako nie. ale zajtra idem k doktorkovi na 3. kontrolu. uz sa tesim, co nove sa dozviem....

 

05.10.2006 20:35

Ivka31

No vsetky este babetka necitime. Ja napriklad si este take dva tri tyzdne pockam. Zajtra napis co nove si sa dozvedela. A v ktorom tyzdni si ?

 

05.10.2006 20:48

katka.ho

zajtra zacina 14.

 

05.10.2006 21:04

Ivka31

Uz davno sme si nepripomenuli nasu tabulku. Pridavam aktualnu.

 

05.10.2006 21:05

katka.ho

inak ivka co porabas? ja som sama doma, muzicek siel na sluzobku na vychod, tak sa sama straaasne nudim...

 

06.10.2006 08:34

jajka

Ahojte babenky, tak sa zase hlasim z prace. Ako Ritta popisala tie pohyby, ze su ako taky tik (len nie na oku Cool ) tak to citim vzdy na tom istom mieste, uplne dolu pod pupkom, je to ako keby vybehla bublinka a potom sa stratila. To asi budu tie pohyby, nie Razz Confused: Petulka- ano na tu exkurziu mame prist v nedelu o 2 na vratnicu nemocnice, spoznat by sme sa mali podla brusiek. Mozes si so sebou vziat aj manzela. Ja dufam, ze budeme moct íst, lebo mame velku brigadu na nasom domceku. Snad nam to vyde.

 

06.10.2006 09:09

Ivka31

Dnes sme tu s jajkou ako prve? Tak to sa mi teda nestava moc casto. Asi som z toho vcerajsieho ultrazvuku moc rozkokosena a nemozem spat. moja, vcera vecer sa mi zdalo, ze sa akosi nikto nehlasi, tak som len poslala tabulku a vypla som sa. Keby si skor napisala, ze sa nudis, mohli sme pokecat. To ma moc mrzi. Mozno nabuduce. Mimochodom chybaju mi nejake tvoje udaje do tabulky, nemas chut mi to doplnit???? pokial nezabudnem, v nedelu na tu 14:00 v tej nemocnici urcite budem. Musim si to dat ako pripomienku do elefónu, lebo teraz akosi zabudam. Ozaj, vcera som sa na to cvicenie vo vode doktora nepytala, lebo som mala vela inych otazok a uz mal zo mna dost. Chcela si vediet, ci si treba dat tampon. Neviem kde sa to cvici, ci v malom alebo velkom bazene, ale pocula som ze ta voda v deckom bazene nebyva moc cista. Tak pozor na to. kde si, mas dovolenku alebo co? Ja som ti chcela spravit radost s tym 3D UTZ a ty sa ani neozves. Tak to som si nezasluzila !!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

 

06.10.2006 10:14

katy22

Ivka31: moze sa jest samotna, len si to neviem predstavit, pockaj idem vyskusat...........no nic moc.
nie, dala som si k tomu parok Very Happy

 

06.10.2006 10:42

Peťulka

ahojte babuky. Ivka - prepac, ale internet mam len v praci a vcera som odisla uz o 14.30 koli vodicaku. Jasnacka, ze som rada, ze sa mozme vsetky (3) stretnut. :D :D :D :D Tak sa tesim, ze vas spoznam. Inak aj ja sa posnazim (ak nezabudnem) prist v tu nedelu aj s muzikom k nemocnici. Hadam sa spozname..... Laughing Laughing Laughing Takze pohyby su ako "tik"? Prave to som sa chcela spytat. Ja obcas taky tik dostanem. Ale mavala som to uz davnejsie predtym, nez som mohla pozorovat ako-take pohyby. Tak neviem. Kazdy vecer sa sledujem, prikladam si ruku na brusko, ale este to nerozoznam, ci su to len creva alebo babatko..... Crying or Very sad Inak nestalo sa Vam, ze ked ste kychly alebo zakaslali alebo sa prudko postavili (napr.z podrepu), tak vas zabolelo v podbrusku ci v oblasti vajecnikov? Mna tak vcera zabolelo v podbrusku pri vstavanie z podrepu, az som sa zlakla....

 

06.10.2006 11:02

Ivka31

Ahoj Peti...... to som rada, ze si tu. V tu nedelu sa snad uvidime. S tou bolestou pri prudkom pohybe, to mavam aj ja. Uz viac krat pri rychlom vstavani alebo otoceni v posteli, ma na boku alebo dolu zabolelo. Tak uz si davam pozor. Niekedy vyzeram ako slimak lezuci z postele, ale co by som nespravila pre to male. Muz mi hovori, ze sa tvarim jak v deviatom mesiaci. Ale mne je to fuk, hlavne ze sme ok.

 

06.10.2006 11:39

Anonymous

Trencanky, tusim sme sa dohodli :D nikto inu tu zda sa nie je. Ja mam tiez take zabolenie pri prudkom pohybe, ale uz davno, tak si davam pozor na prudke pohyby a hotovo. Nebojte sa, to je asi normalne. Ivka, neviem ci sa to cvici v malom alebo velkom bazene, ale myslim ze vo velkom. Ja idem v pondelok do poradne, tak sa spytam doktora co on na to. Ked mi to nepovoli, tak tam samozrejme nepojdem, ale na cviceni nam to odporucili, ze plavanie je velmi dobre.

 

06.10.2006 11:46

jajka

ten anonym som ja JAJKA - odhlasilo ma

 

06.10.2006 11:52

Ivka31

Ja som tu, len nikto nic nepise. Dobtu chut k obedu vsetkym !!!!!!

 

06.10.2006 12:10

jajka

aj ja som tu, ale sedi vedla mna sef, takze ani nemozem pismenkovat, obcas len nakuknem ked vybehne Cool

 

06.10.2006 12:11

Peťulka

Aj ja som tu stale, len mam zrazu stale co robit Laughing Idem teraz na obed. Uz "sme" riadne hladni................ Zatial papa

 

06.10.2006 12:14

Ivka31

No ja idem trochu povysavat. Aby som zajtra nemusela.

 

06.10.2006 12:57

etna

Ahojte maminy! Vidim, ze TN a okolie sa postupne "blizuje" :D Rada by som trosku zacala jednu temu, a sice nehovori vam kopec ludi "davaj si pozor"? Mne ano, ale v podstate neviem, co to znamena. Confused Pred tyzdnom som napr. bola na bicykli v obchode a potom som ho rucne vyniesla k nam, na 3. posch. Znamena to, ze som si nedavala pozor? Povedala som si, ze uz to radsej skusat nebudem a nebudem zdvihat ani ine tazke veci. Alebo vcera sme boli s kamoskou na obede. V tom mi isla elektricka a ona "prosim ta, len nebez!" Preco Shocked ? V praci sedim na I. posch., isla som za kolegynou na III. a ona "ty este chodis peso? Shocked atd. Citim sa uplne OK, mohla by som kludne robit vsetky fyzicke aktivity. Takze moje telo mi asi nepovie, toto nie! Surprised Skor si musim sama vytvorit nejake hranice. Ake su tie vase? Ja sa snazim opatrne cez bok vstavat, nenosit uz bicykle Smile a tazke veci. Trosku ma strasi aj nas pripad v rodine, ked sa bratrancovej zene odlupila placenta v 5 - 6 mes. Urcite to nesuvisi s fyz. aktivitou, ale nejak podvedome si hovorim, radsej opatrene ! Surprised

 

06.10.2006 13:05

jajka

etna aj ja mam s tymto problem. Je mi jasne ze nemozem robit uplne vsetko co som dosial robila napr. podavala kvadre na stavbe s hmotnostou 15 kg - tak to uz nerobim, ale tiez si nemyslim ze by som mala len sediet so zalozenymi rukami. Ten bicykel je asi tiez dost tazky, takze to radsej nerob. Ja som si tiez zvykla, ze ked upratujem tak by som sa nemala moc casto zohybat a zase vyrovnavat, tiez to vraj nie je dobre. Ale nemyslim si, ze ked nemame ziadne problemy tak by nam mohli schody nejak ublizit. Ked ideme po nich pekne pomaly tak je to podla mna OK. Ja som si tiez zvykla, ze ked cokolvek robim na stavbe, tak si kazdych 20-30 minut idem na 10 minutiek posediet a potom pokracujem. Podla mna hybat sa treba, ale samozrejme s mierou. Problemy nemusia nastat hned pri fyzickej namahe ale aj neskor ked uz napriklad lezis doma na posteli.

 

06.10.2006 13:17

Peťulka

Aj ja mam s tym "upozornovanim od inych" skusenosti. Moja kamaratka dava na mna hrozny pozor.......nerob toto, nejedz tamto.....a sesternica zase na to, ci papam dostatok maska, ktore mne nechuti. Tak raz za tyzden si ho dam, ale inak nie. Co sa tyka zdvihania tazkych veci, tak jedine co zdviham je nasa Sally (fenka), ktora vazi asi 14 kg. Po vcerajsej prihode uz radsej vstavam a zdviham sa pomaly. Takisto, ked idem prilis rychlo, tak citim, ze musim spomalit....hore schodmi (v dome nemame vytach - 3. poschodie) sa momentalne zadycham, ako keby som pred sebou nosila obrovske brucho. Neviem, co budem robit potom Laughing Laughing Laughing Takze tam si robim prestavky. Inak pokial citis, ze vladzes a prilis sa nezadychas, tak je to myslim o.k. Vravi sa, ze treba vyvijat taku aktivitu, pri ktorej mozes kludne rozpravat. Ak nedokazes suvisle rozpravat (si prilis zadychana), treba spomalit.... Asi tolko.........

 

06.10.2006 14:22

Peťulka

HALOOOOOOOOOO!!!! OPAT ZAOSTAVATE. S KYM SI JA MAM PISAT, KED NIKTO NEODPOVEDA!!! ZASE SA ROZPISETE AZ KED BUDEM DOMA Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

 

06.10.2006 16:01

Peťulka

Tak som sa cele odpoludnie nedockala Crying or Very sad Prajem vam krasny vikend a opat v pondelok. S niektorymi uz v nedelu Wink papapa

 

06.10.2006 16:07

katy22

ahojte trencanky, skoda ze sa k vam nemozem pridat v nedelu. ved "robte si poznamky" a poreferujte. prisla by som , ale asi budem travit hus :D zistite prosim, kedy sa to bude opakovat dakujem a pekny vikend prajem

 

06.10.2006 22:21

miamia

etna: Ahojte maminy! Vidim, ze TN a okolie sa postupne "blizuje" :D Rada by som trosku zacala jednu temu, a sice nehovori vam kopec ludi "davaj si pozor"? Mne ano, ale v podstate neviem, co to znamena. Confused Pred tyzdnom som napr. bola na bicykli v obchode a potom som ho rucne vyniesla k nam, na 3. posch. Znamena to, ze som si nedavala pozor? Povedala som si, ze uz to radsej skusat nebudem a nebudem zdvihat ani ine tazke veci. Alebo vcera sme boli s kamoskou na obede. V tom mi isla elektricka a ona "prosim ta, len nebez!" Preco Shocked ? V praci sedim na I. posch., isla som za kolegynou na III. a ona "ty este chodis peso? Shocked atd. Citim sa uplne OK, mohla by som kludne robit vsetky fyzicke aktivity. Takze moje telo mi asi nepovie, toto nie! Surprised Skor si musim sama vytvorit nejake hranice. Ake su tie vase? Ja sa snazim opatrne cez bok vstavat, nenosit uz bicykle Smile a tazke veci. Trosku ma strasi aj nas pripad v rodine, ked sa bratrancovej zene odlupila placenta v 5 - 6 mes. Urcite to nesuvisi s fyz. aktivitou, ale nejak podvedome si hovorim, radsej opatrene ! Surprised
no ja ked uz co i len dvihnem kos s pradlom[vypratym]tak nevladzem,boli ma brusko a mam taky cudny pocit,tak radsej periem po menej...ja to musim nosit na 8.posch lebo v panelaku su spolocne pracky ... Rolling Eyes takze som radsej opatrna...a tiez dviham sem tam 10kg pudlika Rolling Eyes Wink a tiez ho uz nevladzem...a minule som vela upratovala a potom som musela dva dni oddychovat...mala som katastrofalne bolesti krizov...cize musim vydrzat do marca s tymito cinnostami Wink takze babenky radsej si davajme pozor Wink

 

06.10.2006 23:10

miamia

inac je mi luto ze nie som z trencina Sad hned by som sla na stretko Laughing pripajam moje brusko,lebo som uz videla ,ze ste ich tu niektore uz ukazovali...aj ja sa chcem pichvalit uz trosku narastlo Laughing

 

07.10.2006 11:01

katka.ho

Ahojky, tak tu su doplnene udaje o mne: som Katarína, narodeniny mám 23.3., čiže v znameni barana. inak, je tu niekto???

 

07.10.2006 13:51

Ivka31

Ahojte bambulky. No ja som zas tu a budem asi cele poobedie. Tak ak mate niektora chut na konverzaciu, som k dispozicii.

 

07.10.2006 15:15

Ivka31

Tak ked uz sa fotia bruska, aj ja prispejem s tym svojim.

 

07.10.2006 16:53

Kačena

Ahojte! Máte perfekné brušulá! Včera som konečne aj ja cítila pár kopancov od môjho drobca a potešila som aj môjho mužíčka, ktorý to tiež vystihol. :D Takže prajem krásny zvyšok soboty a sledujte si brušká, určite si "kopančeky" všimnete tiež! Laughing Laughing Laughing

 

09.10.2006 08:29

etna

Dobre ranko vsetkym :D Citam, ze uz sa dalsie babetka pripominaju. No to moje sa tiez hlasi do partie. Dost intenzivne to bolo v sobotu a tiez som citila bublinky, ale skor tie tiky ma presvedcili, ze je to ono (preco by som inak mala tiky v brusku?) Najintenzivnejsie je to, ked lezim a chrbte, zrejme ma potom malo miesta na gymnastiku, ako ked stojim :D Najkrajsia je ta predstava, co tam asi robi, ked mam tik raz vpravo, potom vlavo Laughing Pokial ide o bolesti v podbrusku, tak ja ich mam ked lezim a zakaslem. Ak stojim/sedim a kaslem je to OK. Tehulky z BA, boli ste v Sedmokraske na Medenej ul., kde je aj tehu-second-hand? Ja som tam bola v piatok, no ale ... Ponukane veci boli nemoderne a nic moc. Mozno treba vystihnut den, ked pride tovar. Kedze do prace a na volny cas obleciem uz len dvoje nohavice, chystame sa na nakupy do Viedne. Inak vraj aj v Soravii (IKEA) by mali v tej novej pristavbe otvorit H&M a C&A. Zrejme sa to budu snazit otvorit uz pred Vianocami, napokon zvonku to vyzera hotove. Pekny den vsetkym! Laughing

 

09.10.2006 08:40

Peťulka

Dobre ranko babulky. - mrzi ma, ze som neprisla do nemocnice, ale prisla mi navsteva. Sesternica, ktora byva momentalne v Bratislave mi prisla dodatocne zablahozelat k narodeninam.....Kupila mi krasne biele dupacky. Ked ich nafotim, tak vam ich tu ukazem. :D Skuste mi popisat, ake to tam bolo, ak ste sa toho zucastnili. Dufam, ze taku exkurziu este spravie. A co mam nove? Citila som babatko!!!!!!!!!!!! Take drobne kopanceky uplne dole v podbrusku. Neverila som tomu, ze to moze byt babo, ale ine nic to byt nemoze. Aj menzel to cez dlan citil. Som taka happy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

09.10.2006 08:59

Ivka31

Ahojte BAMBULKY. KDE STE VŠETKY ??? PRACUJETE ALEBO ESTE SPINKATE ??? jajka, Peťulka ...... kde ste boli vcera o 14:00 ??? Nemali sme ist nahodou na prehliadku porodnych sal v nemocnici ? No ja som tam bola a vas nikde. Boli sme tam 3 buduce maminy aj s manzelikmi. Tie 2 kocky maju rodit v decembri, takze uz mali aj krasne bruska. Ja som tam bola ako chudobny pribuzny s mini brusenkom. Ale co sa tyka tych sal, su fakt super. Najlepsia a najvecsia je oranzova, v ktorej je aj vana a samostatne WC so sprchou. Sestricka Zuzka bola tiez fajn. Mala som z toho pocit, ze - pridem - porodim - odidem. Ukazali nam aj vsetky ostatne miestnosti, vysetrovnu, izbu pouzivanu ked este porod nezacal (so sprchou a WC) a aj miestnost s vyhrievanym lozkom pre babetko. Ja som z toho mala celkom dobry pocit, ale moj muzicek bol akysi bledy. Predstavte si chlapa - 190 cm, 106 kg živej vahy - ako nevie co ma povedat a tvari sa ako kakabus. Cestou domou (autom) isiel uplne inou cestou ako chodievame a skoro nic nepovedal. Akurat doma vravel, ze si ma predstavil s mojimi cca 50 -timi kilami na tom obrovskom porodnom kresle ....... a proste mal asi o mna strach. No ja myslim, ze to bude fajn a vsetko dobre dopadne. Odporucam vsetkym, takuto obhiadku "terenu", urcite je lepsie vediet do coho ideme. Teda aspon ja nemam rada prekvapenia a mam panicky strach z neznameho prostredia. Uz budem koncit a tesim sa co mate nove vy dievcata. A vitam vas v novom tyzdni a zelam krasny dnicek.

 

09.10.2006 09:19

jajka

Ivka31 - tak ta jedna mamicka s tym velkym bruskom som bola ja :D :D :D mala som ten zeleny sveter. Ja som vravela ze mam strasne velke brusko, ale je mi to jedno, hlavne nech sa malinkemu dari. Inak ta pani co tam bola ma termin na VIanoce, tak asi preto sis si myslela ze aj ja, lebo sme mali rovnake bruska Embarassed Nevedela som ze prides, inak by som sa bola prihovorila. Podla fotky ktoru mas pod prezyvkou som ta nespoznala, lebo tam mas sklonenu hlavu. No nevadi, ale aspon sa trochu pozname. Mne sa velmi pacilo a aj mojmu manzelikovi. Mali sme z toho velmi dobry pocit. Vrelo odporucam vsetkym aj v inych nemocniciach, ak maju takuto sancu. Kocky dnes idem do poradne, tak nedockavo cakam co bude. Inak ja sa priznam, ze v poslednych 3 dnoch som dost tvrdo pracovala od rana do vecera a este aj dnes mam dovolenku, aby sme dokoncili co potrebujeme pred betonazou podlah. Dufam ze to este dnes moje babetko so mnou vydrzi a slubujem ze potom sa uz nicoho ani nechytim Confused

 

09.10.2006 09:20

Peťulka

Ahoj IVI - ako som pisala vyssie. Nemohla som prist Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mrzi ma to, tak rada som Vas chcela spoznat. Ale Hlohovec to isti!!!!!!!!!!!!! Ta nemocnica vyzera podla tvojho popisu super. My sa asi odstahujeme k mojim rodicom do 4-izboveho bytu alebo ak este prehovorim manzela, tak si zistime aku vysoku pozicku nam mozu poskytnut v bankach a kupit si aspon 2-izbovy byt (zatial). Zena si vlastne moze vybrat, v ktorej porodnici porodi, vsak? Ked to na mna pride a budem uz byvat v Dubnici, tak si mozem povedat, ze chcem ist rodit do Trencina? Alebo sa to nejako dopredu zajednava. Ja sa fakt v tychto veciach nejako este neviem zorientovat Wink

 

09.10.2006 09:28

Ivka31

jajka ...... jeeeeej, moja prepac ze som ta zaradila k decembrovim maminkam. To je skoda, ze sme o sebe nevedeli. Ja som schvalne v sobotu poslala tu fotku, kde ma celu vidno, aby ste ma spoznali. Ale ty si asi mala ine starosti ako kukat na net. Ale to je jedno, hlavne ze sme vsetko pekne videli. Drzim palcek, aby ste s muzikom vsetko na domceku stihli tak ako si predstavujete. PS: Si fajn vysmiata babena, dufam, ze sa este stretneme.

 

09.10.2006 09:28

Peťulka

Inak babulky mate pekne bruska!!!!!!!!!!! Popravde momentalne sa nechytam ani na jednu z vas. Ten obrazok, co som vam posielala minule, tak ten je momentalne neaktualny. Mne sa fakt to brusko zmensuje a zvacsuje podla najedenia. Takze ja mam z vas asi najmensie brusko. Sak pockajte, ja vas raz dobehnem Laughing Laughing Laughing Laughing Hlavne je, ze to male citim!!!!!!!!!!!!!!!!

 

09.10.2006 09:32

Ivka31

Peťulka ...... ja ti asi presne neporadim, ze ci sa musi miesto porodu niekde nahlasovat. Ale kamoska Trenčanka chcela rodit v Ilave a bola si to tak asi dva mesiace pred porodom dohodnut. Mozno by ti poradil tvoj lekvarik. Kedy mas poradnu a ku komu chodis ?

 

09.10.2006 09:36

Katuš

Ahoj babulky,tak po dlhej dobe sa hlasim aj ja,konecne mam volno z roboty a tak dnes budem len tu:) Vsak treba docitat,co som nepostihala a pokecat s vami,no nie? JAJKA-drzim palce do poradne,potom "podaj hlasenie" ze je vsetko ok,nas tocaka zajtra aj s velkym uvz v 20tt,tak sa tesim.Ide so mnou aj muzik a mozno uz budeme vediet,co to bude:) Juj,maminky,dakde som narazila na velkostnu tabulku veciciek pre miminka,takze tu je: Velkostna tabuka: 3-4mesiac velkost 62 57-62cm 5-7mesiac velkost 68 63 -68cm 8-10mesiac velkost 74 69-74cm 11-15mesiac velkost 80 75-80cm 16-20mesiac velkost86 81-86cm 21-25mesiac velkost 92 87-92cm 26-30mesiac velkost98 93-98cm 31-36mesiac velkost 104 99-104cm

 

09.10.2006 09:40

Ivka31

BRUSKO ...... ja si myslim, ze je uplne jedno ake mame teraz bruska. Vecsie alebo mensie, to je fuk. Ak je babetko velke ako ma byt, je to v poriadku. Niekto priberie pocas tehulkovstva 25 kg a niekto slabych 8 kg. jajka ...... strasne je mi luto, ze sme sa nespoznali. Skoda, ze nemame na cele napisane tie nase prezyvky.....!!!

 

09.10.2006 09:51

Markíza

Zdravím Vás! Po dlhšom čase som sa opäť dostala k písaniu. Dnes ráno som bola na AFP odbere krvi. Výsledok by mal byť cca o týždeň. Dúfam, že bude všetko v poriadku. Od piatku minulého týždňa cítim pohyby našeho bábätka. Mám z toho nesmiernu radosť. Zatiaľ je to len také slabučké a iba pár krát za deň, ale o to mi je to vzácnejšie. Čo je však nepríjemnešie, som prechladnutá a v sobotu som bola zase na stomatologickej pohotovosti. Prvý krát som tam bola o 02:15 nad ránom. Zubárka mi ho trochu prvŕtala, napchala mi tam nejakú vatičku a do rána sa to ako tak dalo vydržať. Lenže o 07:15 som sa zase zobudila na bolesť, tak sme tam išli opäť. No a to mi ho už iná zubárka vytrhla. Mala som tam vraj zápal, takže anestéza takmer nezabrala. To bola strašná bolesť. Nikdy som u zubára neplakala, takže teraz som mala premiéru. S tým zubom som sa trápila od februára, lebo moja zubárka sa rozhodla, že ho za každú cenu zachráni. Som rada, že už je vonku. Dúfam, že keď sa mi to ubolené ďasno zahojí, už bude všetko v poriadku.

 

09.10.2006 09:52

Ivka31

Ahoj Katuš .... dobra tabulka. Ja som rozhodnuta, ze ked uz budem nieco pre babetko nakupovat, zacnem urcite az od tej 62. Uplne malinke cca 56 kupim mozno dvoje dupacky a 1 svetrik, lebo babetko rastie na zaciatku rychlo, aby som to stihla aspon raz obliect. A co mas inak nove?

 

09.10.2006 09:57

Ivka31

Ahoj Markíza ....... to je mi moc lúto toho zubka. Urcite si rada, ze je vonku a nebude ta uz viac trapit. Ak mozes, pekne si polezkaj, mozno aj pospinkaj a zajtra bude vsetko OK. Gratulujem k prvym pohybom, je to asi krasne.

 

09.10.2006 10:07

Katuš

Ivka31: Ahoj Katuš .... dobra tabulka. Ja som rozhodnuta, ze ked uz budem nieco pre babetko nakupovat, zacnem urcite az od tej 62. Uplne malinke cca 56 kupim mozno dvoje dupacky a 1 svetrik, lebo babetko rastie na zaciatku rychlo, aby som to stihla aspon raz obliect. A co mas inak nove?
Ahoj moja,no,nove nic,vsetko ok,vcera sme u nasich cez fonendoskopo pocuvali srdiecko:)ani sa mi nechelo verit,ze je to ono,ale bolo:)a prekvapila ma kamoskaked ma videla a hned sa pyta,ci cakam babo.....ona to nevdela,to zistila len z pohladu na mna a to bola uz tma!Tak ma to potesilo:) Inak,tie velkosti...no,ta 56tka sa ti zide,ver mi,kmotra mala obdobny problem,nakupila vsetko od 62 vyssie a malej nemala co obliect,po navrate z porodky potom behala a zhanala mensie veci.....mala mala 51cm tuism a 62 jej bola tak po mesiaci....akurat sa neoplati 52jka,to je naozaj na tyzden,ale 56tku ponosi babo tak mesiac,mesiac a pol,podla toho,ake bude velke,ked sa narodi...