1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

04.10.2006 10:51

Lucia20

uz som tu tabulku nasla

 

04.10.2006 10:57

fazulka

Luci, Ty si riadne cislo. :D :D :D To s tym tatinom ma super pobavilo, no ale co uz, je to tak. Tesim sa, ze si tu, bude kopec srandy. :D Uz sme to potrebovali. Wink Kde si sa flakala doteraz? Rolling Eyes

 

04.10.2006 10:58

Lucia20

pocujte baby, ja sa len pytam, nepotrebujete niektora nieco do vybavicky? my toho mame jak pre stvorcata. a mame uplne vsetko.

 

04.10.2006 11:00

Lucia20

fazulka: Luci, Ty si riadne cislo. :D :D :D To s tym tatinom ma super pobavilo, no ale co uz, je to tak. Tesim sa, ze si tu, bude kopec srandy. :D Uz sme to potrebovali. Wink Kde si sa flakala doteraz? Rolling Eyes
doteraz som bludila po nete a snazila sa najst si mamicku na ohovaranie otecka, na kecanie a na deticky, ale vsetky ma odj.....li padon za slovo, ze som este soplanda a mam sa ist vypchat. takze tak. je tu mimochodom niekto z ba-ruzinov? alebo aspon okolie

 

04.10.2006 11:12

Peťulka

- mne sa to nahodou pacilo!!!! Ako pisala fazulka, konecne niekto takyto k nam zavital. Len zostan!!!! Odtialto ta nik vy...... nebude Laughing Laughing Ak som dobre pochopila Lucia20 znamena, ze mas 20 rokov?

 

04.10.2006 11:15

Lucia20

Peťulka: Ak som dobre pochopila Lucia20 znamena, ze mas 20 rokov?
v januari budem mat 21. prave vcera som na tom druhom fore spominala, ze mame s manzelom narodky v jeden den a ze je to super, ze aspon nezabudne kedy ich mam. sme spolu uz 6 rokov a stale si mysli, ze mam meniny na bosorky v novembri. no sak ale to su chlapi. zaklad je ze vie citat a pisat, no nie? ani opice sa neucia vsetko naraz. Laughing Laughing Laughing

 

04.10.2006 11:16

Anonymous

tak k tym zakazanym veciam: plesnove syry sa neoporucaju kvoli kvasinkovym infekciam a citrusy sa neodporucaju len ku koncu tehotenstva a aj to len tym, ktore pali zaha. Ja osobne som bola pri prvom tehotenstve uplny pomarancovy maniak a jedla som ich kazdy den a to na kila a moja dcera je absolutne zdrava a ja tiez Laughing Laughing Laughing Takze pomarance urcite bez obav. :D

 

04.10.2006 11:17

jajka

fazulka - ja idem Brestanskemu 23.10, to budem zacinat 22.tt a mam tam byt o 14:15, tieto uzv robia vzdy v takomto case, takze aj Vas objednaju asi na tuto hodinu - inak terminy maju volne, kludne si mozete vybrat, aspon mne tak povedali

 

04.10.2006 11:18

fazulka

Petka diky, si mi to vysvetlila, ja rozmyslam, kolko by asi ta Lucia mohla mat, ked je mladucka. :D A Ty si to odhalilo, ja som tusim uplne mimo. Veru, cim viac nas tu bude, tym veselsie. Luci, a lekvar vam uz podla uzv povedal, ze to bude chlapcek? alebo mas len tusaka? Cool

 

04.10.2006 11:20

fazulka

a este sorry Lucka, ale nemohla by si si dat prosim tie tickeriky pod seba a nie vedla seba? / inak su velmi peknucke / nechce sa mi posuvat stale stranku, lenivec. ale myslim, ze sa to bude potom lepsie citat. Wink dikes

 

04.10.2006 11:21

Lucia20

fazulka: Luci, a lekvar vam uz podla uzv povedal, ze to bude chlapcek? alebo mas len tusaka? Cool
lekvar nam nepovedal, ze to bude chlapec,ale my sme to nevedeli ani pri lucke a ja som bola presvedcena , ze je to baba. po porode som sa ani nespytala co to je. vedela som ze baba a presne tak teraz viem, ze toto bude chlapec.

 

04.10.2006 11:21

meg1

Ten odhlaseny anonym som bola ja :D

 

04.10.2006 11:22

Lucia20

fazulka: a este sorry Lucka, ale nemohla by si si dat prosim tie tickeriky pod seba a nie vedla seba? / inak su velmi peknucke / nechce sa mi posuvat stale stranku, lenivec. ale myslim, ze sa to bude potom lepsie citat. Wink dikes
co by som pre moju fazulku nespravila. a ako sa to robi? Laughing

 

04.10.2006 11:25

Lucia20

fazulka, spokojna?

 

04.10.2006 11:30

fazulka

Luci, Ty si perfektna, super, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. :D Mas to u mna. Wink A mas to takto aj krajsie, fakt. Wink Jajka, ano aj my sme objednani na 14,15 na 30.10. Vy ste teda tyzden pred nami. Laughing No som zvedava, ako sa Ti bude-nebude pacit. Inak baby teraz v diskusii trnavskeho kraja rozoberali dr. brestanskeho a jeho pristup, 3D a tak, no a boli velmi nadsene. tak dufam, ze budeme spokojne. Wink Inak, ja som volala aj do Kocha do Ba, chcela som sa objednat na morfolog. uzv, stoji cca. 2400,-skk. Shocked Neviete, aky je tam rozdiel? je tento morf. zamerany na presnejsie merania a tak?

 

04.10.2006 11:31

fazulka

Meg1, diky za vysvetlenie. :D

 

04.10.2006 11:32

Peťulka

Baby posielam vam fotku svojho bruska. Takto vyzeram, ked sa najem. Vydrzi mi to az do vecera. A rano po takomto brusku ziadna stopa Laughing Laughing Laughing

 

04.10.2006 11:34

Lucia20

baby, keby ste videli to moje brucho. to je uz zase hotovy sud. ja to nechapem. co tam tie decka robia, ze ja som vzdy prva, co vyzera uz na zaciatku, jak keby bola v 7. mesiaci. ja mam strach ze tam budu dve. to bude zabava. tatina klepne a my budem dedit. Laughing Laughing Laughing

 

04.10.2006 11:38

fazulka

Petulka, pekne mini brusko, ale neboj, ono uz teraz zacne ovela rychlejsie rast. :D Ty brdo, inak ja som taketo mala pred tehu, a to som bola hladna. Kolko vazis Petka? No, vsak mi si Ta tu vykrmime. Ale je to pravda, ze pri prvom tehu rastie brusko pomalsie, je take disciplinovanejsie. Ja uz mam teda riadne, idem pohladat, ak nenajdem zajtra poslem. No dufam, ze to zvladnete...... mam ho fakt riadne. Embarassed Pribrala som 3,5 kg. Embarassed

 

04.10.2006 11:40

fazulka

ja som trubka, fakt, idem pohladat fotku moju, nie brucho :D , to teda nemusim hladat. aj vam sa to stava, ze vam vypadavaju slova a cakate na druhej strane odozvu?

 

04.10.2006 11:45

Peťulka

Fazulka - mne casto. Ako si teraz zabudam na bezne slova........ Ja vazim - co ja viem, ktora vaha funguje? Doma 55 u doktorky 57 Inak moja normalna vaha je 55....a moje brucho pred tehu - obrateny lavor!!!!

 

04.10.2006 11:45

Lucia20

baby, ak mi to pojde, tak vam ukazem ako ozrutne moze vyzerat brucho ktore ukryva 3330g dieta. nezlaknite sa

 

04.10.2006 11:51

tinulik

, vidim, ze dnes sa tu uz pekne rozbehla debata. , no mas super brusko, teraz uz bude rast rychlo moja svagrinka mala az do 6. mesiaca brusko ako keby sa iba lepsie najedla. A teraz? Uz sa tesi, kedy si konecne uvidi na spicky Razz Je uplne chuducka, narastlo jej iba to brusko. Ja som pocas predchadzajuceho tehotenstva mala iba male brusko, ale pribrala som nejako tak celkovo. Uz sa s manzelikom tesime, ako to bude teraz - ale zatial som pribrala iba nejakych ubohych 300 g. Shocked vitam novu tehulku - Laughing Tak piste, babky, nech je veselo, ked uz je take uprsane pocko... tinka

 

04.10.2006 11:53

fazulka

No Peti, ked obrateny lavor pred tehu, tak potom je to teraz akurat. Wink Skusim poslat aj ja moje foto, ale spred 2 tyzdnov, teraz je uz zase trosku vacsie, no ale neva, aspon rastieme. :D No nejde mi to samoska pripojit, mam to moc velke a nejde mi to zmensit. sorry. budem skusat. Confused Luci, to si tesne pred porodom? ak ano, tak to baby muselo niekde byt. pohodka. len som sa chcela spytat, kolko si celkovo pribrala? lebo ja pri prvom 6 kg, mala mala 3,20, tak to bolo uplne super, len teraz sa obavam.... Embarassed

 

04.10.2006 11:56

Lucia20

no to som bola v 7. mesiaci. ja som pribrala strasnych 25 kil ale do mesica boi prec. ja som stale iba zrala ovocie a zeleninu. skoro ma porazilo. tie moje obrie brucha su jak na dvojcata. a co mate furt s tou srandistkou? JA SOM TAKY NUDNY A USADLY CLOVEK. Ved uz mi taha na 30.

 

04.10.2006 11:56

fazulka

babky zabky, ako mam zmensit tie foto? Crying or Very sad

 

04.10.2006 12:01

fazulka

no tak esteze mam muzicka :D

 

04.10.2006 12:02

fazulka

a este:

 

04.10.2006 12:02

fazulka

a posledna:

 

04.10.2006 12:03

fazulka

no tak som to zahltila, pozrite a vyhodim to prec, nech to nezavadzia....

 

04.10.2006 12:08

tinulik

Lucia20: no to som bola v 7. mesiaci. ja som pribrala strasnych 25 kil ale do mesica boi prec. ja som stale iba zrala ovocie a zeleninu. skoro ma porazilo. tie moje obrie brucha su jak na dvojcata. a co mate furt s tou srandistkou? JA SOM TAKY NUDNY A USADLY CLOVEK. Ved uz mi taha na 30.
ha, ha, no vdaka, luci, mne uz pomaly pomalicky taha na 31 Razz maminky, mate krasne bruska, uz aj to moje keby troska podrastlo, uz to vyzera , ako keby som si to tehotko snad vymyslela Confused

 

04.10.2006 12:13

fazulka

Luci, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, ze uz mi taha na 30. :D Perfektne. A potom ze, preco Luci srandistka Confused: Super, super.

 

04.10.2006 12:14

fazulka

Tinulik, nebojkaj, ako to rychle a zrazu vyskoci. Wink Este si to uzi, aj ked i s bruskom je to pekne. :D

 

04.10.2006 12:16

Lucia20

ale no baby, netesite sa do dochodku? ja hej, takze mam 20 a 9 mesiacov a to si uz myslim, ze je hodne za nazvanie ze mi taha na 30. posielam vam este ukazku mojho terajsieho bruska. toto je vysledok necelych 19. nastich tyzdnov. je to moc alebo malo? ako ste na tom vy?

 

04.10.2006 12:19

fazulka

Luci, no my sme len o trochu menej, zajtra hodim aktualne. ale ked tak pozeram, tak aj tie spred 2 tyzdnov su zhruba rovnake ako teraz, len o malinko je tam rozdiel... A vlastne, miery na bruska nie su, tak nech si rastu tak ako nasi krpcekovia potrebuje, no nie? to je jedno, len nech sme vsetci zdravucki. :D

 

04.10.2006 12:28

Lucia20

no babulky moje. tak a teraz vam vysvetlim preco som srandistka. moj manzel prisiel na obed. hned vo dverach ma ohromil otazkou, ci to este len idem robit, pritom obed je uz na sporaku. druha facka, presne vo dverach kuchyne natiahol kabel v asi 1metrovej vyske a spytal sa ma ci som neni schopna to podliezt. ja, tehotna, hej? no a teraz my povedzte, kam by som sa dostala bez humoru. az mi raz dojde a ja ho zavrazdim najhorsim sposobom na aky si spomeniem, tak potom ten humor budem potrebovat, ked si budem odpykavat trest v base. no a potom aby ste ich nezabili. ja som sice v spolku na ochranu divych zvierat ale mojho muza asi bude ochranovat uz iba panbozko. PREDOMNOU!!!! Laughing Twisted Evil

 

04.10.2006 12:29

tinulik

tak babky, ja som sa naobedovala, troska som sa tu s vami rozveselila a teraz idem umyt tie okna Crying or Very sad tak sa mi nechce, prerabali a malovali sme cely byt, okna vyzeraju hrozne ... aspon ich "pohladkam" mokrou handrickou, nech sa tvaria ako ciste Wink aj slniecko troska zasvietilo, aspon ze to takze "uvidime" sa o hodinku tinka

 

04.10.2006 12:35

Lucia20

tinulik: tak babky, ja som sa naobedovala, troska som sa tu s vami rozveselila a teraz idem umyt tie okna Crying or Very sad tak sa mi nechce, prerabali a malovali sme cely byt, okna vyzeraju hrozne ... aspon ich "pohladkam" mokrou handrickou, nech sa tvaria ako ciste Wink aj slniecko troska zasvietilo, aspon ze to takze "uvidime" sa o hodinku tinka
no vela stastia, ale neviem, ci ta nahodou nepredbehne dazd. tu u nas leje jak beesne. a to vzdy ked tie okna umyjem. do dvoch dni leje. to je zabava ze? ja milujem toho hore a asi aj on mna. Laughing

 

04.10.2006 12:38

zuzkaMT

kocky, pozeram tu tie vase bruska a som asi niekde medzi vami. my sme tiez teraz 19. tyzden, fotku sice nemam, ale casom nejaku spravim a hodim sem. zatial mam aj ja taky lavor - ale vypukly von Laughing na Luci este nemam, ale zas vsetci vravia ze maminy co uz maju deti maju vacsie bruska od zaciatku. neviem kolko deti planuje mat, ale ten moj drahy chce seriozne minimalne tri, potom sa uvidi, takze neviem neviem ja budem stale asi len rodit a chodit bruchata. Wink

 

04.10.2006 12:44

Lucia20

zuzkaMT: kocky, pozeram tu tie vase bruska a som asi niekde medzi vami. my sme tiez teraz 19. tyzden, fotku sice nemam, ale casom nejaku spravim a hodim sem. zatial mam aj ja taky lavor - ale vypukly von Laughing na Luci este nemam, ale zas vsetci vravia ze maminy co uz maju deti maju vacsie bruska od zaciatku. neviem kolko deti planuje mat, ale ten moj drahy chce seriozne minimalne tri, potom sa uvidi, takze neviem neviem ja budem stale asi len rodit a chodit bruchata. Wink
zuzi , never tomu, ja som mala este vacsi bachor pri prvej dcere. tam to bolo vidiet hned. zavidim ti manzela. moj ma zaklincoval s dvoma, ale ja sa k tym mojim 3-4 detom

 

04.10.2006 12:58

fazulka

Tinulik, no drzim palce pri umyvani okien, ma tiez vzdy sprevadza dazd. A davaj si pozor. No a potom sa ozvi. Inak aj tie moje okna vzdy pokrsti dazd, tak to asi ma byt. Wink Luci, si ma pobavila s tym tvojim mangelom, uz sa teda necudujem, ze srsis humorom. ale mozem Ti s istotou povedat, ze si mi rozveselila naladu. :D diky. Ja som bola uz na obede, mala som bryndzove halusky, ale boli takeeeeeeeeeeeee mastne, ze mozem cakat kyselinu. brrr Mad

 

04.10.2006 13:01

Lucia20

fakt sa to inak neda. nemozem z mojich deti spravit syroty. ale fakt ma pri nom napadaju tie najhorsie scenare ako ho zabit. aaaaaaaaaaaaaaaaaach jaaaaaaaaaj.

 

04.10.2006 13:06

Peťulka

Teda Luci, to je ale brusko. Ja sa absolutne nechytam................ A to s tym manzelom. ....chlapi humoristi, co? Niekedy, co vystrajaju........ Mna dnes akosi matozi. Rano som kracala na autobus a obliala ma horucava a bolo mi divno od zaludka. Musela som si sadnut... A teraz z obeda to iste.............idem si asi vylozit nohy, nech sa mi prekrvi mozog....lebo ked to takto pojde dalej, tak niekde odkvacnem...

 

04.10.2006 13:12

Lucia20

petula, ja som to mala tiez ale ovela skorej ako ty. je to neprijemny pocit.

 

04.10.2006 13:21

jajka

Co sa tyka mojho brsuka, tak je len o malinko mensie ako tvoje Lucka a to cakam len prve baby, ja som asi z tych co priberu 25 kg, aj sa hambim povedat kolko som uz pribrala Embarassed asi drzim rekord

 

04.10.2006 13:21

Peťulka

Tak sa mi zda, ze mi ta maternica pekne tlaci na zaludok, ci pazerak, ci na nieco z traviacej sustavy, lebo travim pomalsie aj mam hned plne brucho a je mi tazko.......

 

04.10.2006 13:26

Lucia20

baby, to je s vami strasne. nestazujte sa tolko. pockajte na konci. potom si poviete, jak vam bolo teraz fajn. 5-7 mesiac su najkrajsie. nekazte si to stale. ja som pribrala 25 kil, takze viem co to je a petulka, moja mala bola tak otocena, ze ma stale kopala do ladvin a brucha. to boli ine bolesti. takze vysledok? usmev a tvarte sa jak vam je super. stazovat sa mozte az ked pride manzel. nech vedia ake sme chudatka a co vsetko pre nich robime, a ako sa musime obetovat, ake je to tazke a tak. jasne??? Laughing no som rada

 

04.10.2006 14:04

Peťulka

O.k. Luci.......sak ja som v pohodke!!!!!!!!!! Uz bolo aj horsie.

 

04.10.2006 14:11

fazulka

luci, no ale komu sa postazujeme, ked si tu najlepsie rozumieme? Shocked nikto nepochopi lepsie, ako ten co prezil, ved to poznas..... no a kazdy mesiac ma nieco do seba. Cool luci a mala musi byt dobry vegetak, ked si mozes takto v pohodke pismenkovat. alebo spinka prave? Smile a druhe ste planovali, ale prislo a je? prepac, ak nechces, nemusis odpovedat. Embarassed

 

04.10.2006 14:13

Ivka31

AHOJTE BAMBULKY. Dnes som si dala zavezok ze notbuk nezapnem, lebo ma asi z neho vcera ta hlava bolela, ale NEDALO MI TO. Tak som si vas precitala a pozeram, ze uz citam hadam pol hodinu. Vitam medzi nami Luciu a hned ju aj zaradim do tabulky. Zajtra idem na 2 poradnu a zaroven odber krvicky na AFP testy. Tak mi drzte palec a poobede urcite popismenkujem co nove mame. Mimochodom ja som pribrala zatial cca 2-3 kg, a brusko mam take asi ako Peťka. Peti ... do Hlohovca budem volat zajtra po poradni alebo mozeme v piatok spolu. Dam ti vediet. Zatial ahojte, musim sa vypnut, lebo drahy ma z prace kontroluje cez Skype, ci som vypnuta (slubila som mu ze dnes neNetujem). A uz mi aj pisal, ze nedrzim slovo a vecer ma saz bude boliet ta lebena. Tak vypinam kontrolniho chrousta a zajtra sa ozvem.