1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

20.09.2006 11:13

Ivka31

Ahojte dievcata. Zelam vam dobre ranko ........... cha cha o 11:10 Musim sa vam pochvalit s najnovsim rybarskym rekordom svojho manzelika. Vcera sa vratil aj s mojim tatinom z Lipt. Mary a cely rozjareny sa tesil z najnovsieho rekurdu 15,5 kg kapra. Ak sa mi zadari poslem vam fotecku.

 

20.09.2006 11:15

miriamka

dobre ranko vsetkym, Katinka ta podprsenka je od firmy Emma-Jane. www.emma-jane.co.uk. Ja som ju kupila vo Viedni v be-mom obchode. www.be-mom.com, mozno sa da aj objednat. Nejake som videla aj v aukcii na www.ebay.co.uk, kde su o dost lacnejsie. Moja ma vysla az na 30Euro, ale ked nahradi 3-4 velkosti, tak sa to da. Ivka31 Blahozelam ku kaprikovi. To je kus. Uz vianocny?

 

20.09.2006 11:17

Ivka31

Tak sa mi zardarilo. Mimochodom, to co ma na hlave --- moj manzel ----- je zvysok z krasnych hustych havranich vlasov, ktore mal pri nasom zoznameni v 16-tich rokoch. Teraz uz sme obaja trochu starsi a inaksi. No co uz aspon sme mudrejsi --- snáď.

 

20.09.2006 11:19

Markíza

Ivka31, ten kapor, to je teda riadny macko. Blahoželám k novému rekordu. Daj potom vedieť, ako chutil.

 

20.09.2006 11:20

Markíza

Ivka31: Tak sa mi zardarilo. Mimochodom, to co ma na hlave --- moj manzel ----- je zvysok z krasnych hustych havranich vlasov, ktore mal pri nasom zoznameni v 16-tich rokoch. Teraz uz sme obaja trochu starsi a inaksi. No co uz aspon sme mudrejsi --- snáď.
Keď si pozerám naše fotky z čias zoznámenia a z čias chodenia, tiež má chytá nostalgia. Strašne rýchlo to všetko letí.

 

20.09.2006 11:26

Ivka31

Markíza ...... to ma rozosmialo. Takí velkí kapríkovia sa nepapajuuuuuuu. Naj lepsia rybka na konzumaciu je okolo 50 cm, čo je asi 5 - 6 kg. Takýchto velkých kaprov púšťajú naspeť do vody, nech si ich chytia aj iní rybári. A okrem toho take mesko uz dost smrdi od bahna. Moja ak ti bude niekto ponukat kapra nad 7 kg, radsej slusne odmietni. Nic v zlom, ale ja mam ocka náááruzivého rybára a zijem s tym uz od malicka. Tak o tom uz nieco viem. Ale nad dobrého pstrúžika - nič nepšie neexistuje.

 

20.09.2006 11:33

Ivka31

Este nieco k nasej tehotenskej téme. Ja mám takú knizocku - Denník budúcej mamičky - je to ako taký kalendár den za dnom. Dnes som do neho nakukla a mám presne stý (100) den tehotenstva. Je to 14-ty týzden + 2 dni. Dá sa to aj lahko vypocítat. Celkovo je tu tých dni 280 tak toho mame este dost pred sebou.

 

20.09.2006 11:35

fazulka

Ahojte babule, pekny dnicek sa praje. :D Ivka, ulovok je paradny, super,gratulujeme. Razz Mna prve co bolo, tiez napadlo, ci si ho nechate k vianociam. A pritom si stale hovorim, ze najlepsi kaprik je tak 3,5 kg. Takze tehu demencia sa opat prejavuje. Laughing Ale nasa rodina nikdy nechodila rybarcit, tak nas to hadam aspon trosku ospravedlnuje. Embarassed No a co sa tyka tych vlasov u nasich poloviciakov, mozeme si ruky podat. Wink Ja mam doma to iste. Ale uz som si na to uplne zvykla a celkom nam to vyhovuje. :D Takze pohodicka. No tak ja som dnes rano na na krv, vysledky budu az na buducu stredu, neviem, neviem ako to vydrzim. Nervy mam na dranc. UZV. mi ani nerobil, len skontroloval moc, tlac, zmeral brusko a to je vsjo. Este som sa pytala na ten sumivy magnezium a odporucil mi ho dokonca. Vraj je vyborny pomocnik aj pri krcoch v nohach. Baby, nepozerali ste tu stranku www.plienky.sk? Su tam fakt zaujimave ceny a celkom slusny vyber. Ked budete mat cas a chut mrknite. No zatial je to odo mna vsetko, pekny dnicek :D

 

20.09.2006 11:52

Ivka31

...... no ja som na tie plienky prave pozerala. Ja som pozerala plienky u nas v TN a stali okolo 33 - 35 Sk za kus. Ale neviem ake boli velke. A mamina mi vravela, ze ich je viac druhov - nejake hrubsie a potom akesi strasne tenke skoro priesvitne. Tak to este musim v obchodoch poriadne omrknut. - poradte nam ake velke plienky a akej kvality ste pouzivali vy???

 

20.09.2006 11:59

Ivka31

Dievcata .... na tej stranke s plienkami je aj taky sikovny zoznamik - VYBAVICKA DIETATA. fazulka - dakujeme - super stranka

 

20.09.2006 12:11

Markíza

Ivka31: Markíza ...... to ma rozosmialo. Takí velkí kapríkovia sa nepapajuuuuuuu. Naj lepsia rybka na konzumaciu je okolo 50 cm, čo je asi 5 - 6 kg. Takýchto velkých kaprov púšťajú naspeť do vody, nech si ich chytia aj iní rybári. A okrem toho take mesko uz dost smrdi od bahna. Moja ak ti bude niekto ponukat kapra nad 7 kg, radsej slusne odmietni. Nic v zlom, ale ja mam ocka náááruzivého rybára a zijem s tym uz od malicka. Tak o tom uz nieco viem. Ale nad dobrého pstrúžika - nič nepšie neexistuje.
Ďakujem za vysvetlenie. Zas som o čosi múdrejšia. Ja som bola na rybách cca 2 krát v živote, ale nijako zvlášť ma to nechytilo.

 

20.09.2006 12:14

Markíza

Čo sa týka plienok, tak ja som pri Danielkovi mala kúpených 40 ks bavlnených plienok s rozmermi 80 x 80 cm. V skutočnosti som však používala slabú polovicu, pretože od narodenia bol balený do papierových plienok. Takže tie bavlenené som používala iba na široké balenie na papierovú plienku, potom pod hlavičku, prípadne na utieranie tváričky, atď.. No a teraz som už múdrejšia, takže si pripravím max. 20 ks bavlnených plienok, do pôrodnice papierové plienky zn. Pampers číslo 1 (v balení je ich 44 ks). To sú plienky pre deti od 2 do 5 kg. No a potom chcem skúsiť papierové plienky zn. Tesco (v tom fialovom balení). Zatiaľ som počula iba dobré referencie, tak som zvedavá.

 

20.09.2006 12:16

Príspevok pri narodení...

Marek a Janka

Ahojte ženičky. Prispievam sem ako zástupca mužského pokolenia. Občas sa tu objavím a študujem aj ja, veď sme na budúce bejby dvaja, tak musím mať aspoň šajnu, čo ma čaká Laughing Horúca správa je, že nám bude pri narodení prvého dieťatka vyplatený príspevok 15 460,- Sk. Konečne normálnejšia cifra. Bude na kočáár a možno aj na plienky ostane :D Možno... Confused Pozdravujem ťa miláčik, ak to budeš čítať (Janka_PD) a všetkým Vám prajem príjemný rast Vášho dieťatka Smile

 

20.09.2006 12:28

Ivka31

Ahoj Janka. Som rada, že si sa zas ozvala. Dievcata, myslite, ze tych 15 460 SK je už istých???? Uz je to schvalene ????? To by bolo supeeeer.

 

20.09.2006 12:31

Ivka31

Markíza ....... teraz zase dakujem za poucenie ja tebe. Tiez som bola bezradna s tymi plienkami. Asi tie pocty bavlnenych a papierovych obkukam od teba, ved si uz predsa skusena mamina.

 

20.09.2006 12:37

jajka

Ahojte dievcata a Marek :D , fajn ze tu zavita aj nejaky muz. Moj manzelik sa velmi tesi na babetko aj sa o vsetko zaujma, tak vzdy vyzveda co je nove na "babetku", obcas so mnou aj cita, ale jeho momentalne strasne zamestnava nas domcek, takze na to nema tolko casu. - myslim na teba a tvoje malinke v brusku, som presvedcena ze to bude vsetko v poriadku, daj vediet nove spravy Dievcata, ja si pisem poznamky o vsetkych Vasich skusenostiach, najnovsie pridavam tie od Markizy o plienkach, ja sa v tychto veciach vobec neviem sama zorientovat, ono to bez skusenosti asi ani nejde, dakujem za vsetky typy Ja sa uz velmi tesim na dnesne cvicenie, vzdy sa po nom citim velmi dobre, urcite sa aj babetko v brusku dobre povystiera :D Ten novy prispevok na prve dietatko je celkom pozitivny, ja ho investujem urcite do kocika a autosedacky no a naviac nezostane Sad ale aj tak je to fajn :D este aby zvysili rodicovsky prispevok aspon na 10 000 a bude sa dat normalnejsie zit

 

20.09.2006 12:38

jajka

Ivka31 - uz je to schvalene, bolo to dnes v spravach

 

20.09.2006 12:45

miriamka

to je mile, ze sa pridala aj muzska cast. s plienkami som sa este nerozhodla. neviem, ci budem pouzivat jednorazove, alebo bavlnene. chcela som to striedat. na noc jednorazove a cez den bavlnene.este neviem, ci to ma zmysel... to aby si male nezvyklo na pohodlie jednorazovych. kocky, ked vsetko ma vyhody aj nevyhody. na tej stranke od fazulky porovnavaju jednorazove a bavlnene. je to zaujimavy clanok. pisu aj to, ze bavlnene sa nemusia po sestonedeli, alebo po 3 mesiacoch zehlit. zehlenie ma zaujima. viem, ze mamina zehlila vzdy vsetko, kvoli bakteriam. starala som sa v priebehu skoro 10 rokov o deti od 3 tyzdnov do 13 rokov. kazda rodinka mala iny sposob. niektory nezehlili vobec! a deti boli zdrave. co si o tom myslite? zehlit kazde body? Stale? iba na zaciatku?

 

20.09.2006 12:48

Ivka31

Tak to je bomba s tym prispevkom - dufam este ze Ficko tie prasule pre nas niekde vycaruje.

 

20.09.2006 12:53

evik

Ahojte babenky akurat som volala kvoli vysledkom testov a su v poriadku - a mne spadol obrovsky kamen zo srdca! (aj ked som si stale hovorila , ze vsetko bude ok... ) Tak hadam dnes uz aj nieco psravim v praci, lebo doteraz to bola nula bodov, stale osm myslela nato, ze mam zavolat lekarovi :D :D :D

 

20.09.2006 12:54

Ivka31

miriamka .... no moja mamina zehli uplne vsetko. Aj tatove trenky, slipy, uteraky, riadove handry...... Ja na to pri mojej praci nemam cas. Zehlim iba veci co sa nosia navon a su po oprati pokrcene. Ale pre babatko budem asi zehlit vsetko mozno do jedneho roka..... este neviem. V kazdom pripade sa zehlenim vsetko pekne vydezinfikuje. Este o tom porozmyslam.

 

20.09.2006 12:57

Ivka31

evik .... to mam radost, ze to dobre dopadlo. Snad aj my ostatne budeme mat vsetko v poriadku.

 

20.09.2006 13:11

Poznámky o skúsenostiach iných a múdrejších :-)

Marek a Janka

ja som sa tiež rozhodol robiť si poznámky o veciach, ktoré by sme mohli využiť a asi si ich všetky nezapamätáme teraz, keď o nich píšu tie "ostrieľané maminy". Niekto zapisuje, ale ak môžem doporučiť (len nech to neznie, že som objavil Ameriku) - články a vety ktoré Vás zaujímajú si vysvieťte a skopírujte. Ja mám vytvorený na ploche priečinok Bábetko a tam si do Wordu kopírujem tie články, ktoré sa mi hodia. Ale asi to tak robí viacero ľudí... A možno niektorej poradím. Idea

 

20.09.2006 13:15

fazulka

Evik, supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujem. :D

 

20.09.2006 13:19

Ivka31

To je fajn, ze si medzi nami. Len pekne citaj a kopiruj dalej. Ja napriklad mam na to taky maly poznamkovy blok. A ked chodim po obchodoch, tak ho mam stale so sebou a porovnavam - napriklad ceny veci na nete a v obchode. Ale ten Word ti tiez schvalujem, potom si to s Jankou len vytlacite a pojdete nakupovat. Zatial ahoj.

 

20.09.2006 13:33

Marek a Janka

ďakujem, že ste mi dovolili tu byť medzi Vami - dievčatami Laughing Vo väčšej miere môžem byť len poslucháč, ale poradím aj ja vždy rád, ak bude čo a komu, lebo zase Vaše rady sú užitočné pre mňa - nás... Smile Možno aj názor chlapa môže nejakú zaujímať, možno Laughing

 

20.09.2006 14:08

Ifcok

evik, gratulujem k vysledkom Smile. hadam ja budem zajtra spokojnejsia - dnes opat zobrali krv, zajtra uz budu nejake vysledky, aj na ultrazvuku som bola. ale to bol taky fukot, ze mi lekarka nic nepovedala. len som pocula, ked sa rozpravala so sestrickou, ze tie moje AFP hodnoty su len trochu zvysene. tak uvidime. a este k tym plienkam - ja som nasla takuto stranku http://www.prebalovanie.sk/ a celkom sa mi to pozdava. ale je to novinka, takze asi nenajdeme nikoho, kto to uz ma otestovane ...

 

20.09.2006 14:42

ritta

Ahojte dievčatá a tiež budúci otecko Smile - gratulujem aj ja - dnes som sa dozvedela, že výsledky AFP bývaju často trošku zdvihnuté pri dievčatkách!!! Neviem, aké pohlavie si viac praješ Ty... asi hlavne aby to bolo zdravučké. Neboj BUDE. Mňa vycicajú (ako hovoríte) zajtra ráno. No a so zapisovaním užitočných informácií by som mala už konečne začať aj ja lebo človek si to naozaj všetko nazapamätá. ritta/Simona

 

20.09.2006 14:52

Ivka31

ifcok ...... ta stranka prebalovanie.sk je ozaj zaujimava, stoji to za uvahu.

 

20.09.2006 15:15

katy22

prajem vam pekny den dievcata asi k vam budem castejsie robit kuk, tu u vas to "ficiiii" Wink pokial vam mozem poradit, podla mna staci 20ks bavlnenych plienok 80x80cm. kde su tie casy ked papierove plienky stali 11Skk kus, pri prvej dcere som pouzivala bavlnene prakticky stale ( to vesanie a zehlenie - ufffff) vdaka za papierove plienky. moj nazor na tie popolini - videla som ich na vlastne oci, ziaden zazrak to nie je, volakedy sa dali kupit tiez k bavlnenym plenkam take nohavicky a separacne vlozky stali v lekarni 50 Skk za 100 ks. Podla mna je to modny vystrelok za nenormalne premrstene ceny. a ohanaju sa ekologiou hmmm ... ja neviem...u mna urcite nepochodia

 

20.09.2006 15:39

miamia

BABULKY A BABULIAK Razz som STRASNE STASTNA!!!!!UZ MY MOZTE NA 99%GRATULOVAT K DIEVCATKU !!!K MALEJ MARIAH!!!! Razz JUJ SOM Z NEJ TAKA HOTOVA...NORMALNE SI TAM LEZKALA AKOBY NIC A MALA RUCICKY ZA HLAVICKOU!!!!!NORMALNE ZE LEHARO... Rolling Eyes JUJ TAK JU LUBIM!!!! Razz

 

20.09.2006 15:42

miriamka

gratulujem miamia!!! to je krasne. viem si predstavit, aka si stastna. aj my mozno budeme vediet uz buduci tyzden vo stvrtok. nevieme sa dockat.

 

20.09.2006 15:45

miamia

DAKUJEM mIRIAMKA!!!TAK TI DRZKAM PALCEKY ABY SI TO UZ NA DRUHY TYZDEN VEDELA...JE TO KRAAAASNY POCIT!!!!! Razz A CO BY SI SI PRIALA?

 

20.09.2006 15:57

ritta

GRATULUJEM, doslova z Teba srší šťastie a tak to má byť :D

 

20.09.2006 16:12

miamia

dakujem Ritta!!!!aha tu je aj obrazok z utz ale nevedea som to lepsie odfotit Embarassed

 

20.09.2006 16:35

zuzkaMT

ahojte zienky a muzicek!!! celkom super spravy sa dnes sypu. Miamia GRATULUJEM velmi velmi sa s tebou tesim, ja sa to mozno dozviem buduci tyzden. Evik, super vysledky, snad uz budu len vsetky dobre Razz . K tomu zehleniu, ja zehlim tiez uplne vsetko az na ponozky, mam taky zvyk po mamine, tiez kvoli zniceniu bakterii. Nasi totiz pouzivali na plienky a postelne pradlo mangel, pamatam si ho z detstva, dokonca ho mame niekde odlozeny pre pripad ze by sa mne alebo sestre niekedy zisiel. co sa tyka plienok, zo zaciatku urcite chcem pouzivat aj bavlnene, takze si necham poradit od skusenejsich :D a zozeniem si tych 20ks, ostatne budem riesit jednorazovkami. A k tomu prispevku este, zatial to navrhla vlada, no musi to este chvalit parlament, ale snad nam to uz odklepnu Rolling Eyes Rolling Eyes .

 

20.09.2006 16:51

Ivka31

miamia ...... aj ja gratulujem a tisko zavidim. Urcite si moc stastna a my sa tesime s tebou. zuzkaMT ..... s tym prispevkom mas pravdu, este to musi schvalit parlament. Pisu o tom dnes na Bleskovkach. Tak som zvedava, co z toho bude. A mimochodom v Cechach dostavaju vsetky babatka pri narodeni cca 23000 Sk. To je spravodlivost co !!!!!

 

20.09.2006 19:50

Kačena

Čaute maminy! Vidím, že ste sa poriadne všetky rozpísali! Gratulujem Vám všetkým k výborným výsledkom Laughing Laughing Laughing Ja som našla výbornú stránku na detské veci ako postieľky, zavinovačky, deky atď. Mrknite sa na: www.renka-styl.sk Sú tu najlacnejšie detské postieľky (s a to som strávila na internete kopu času hľadaním...). Ja som pozerala hlavne na to, aby bola postieľka z bukového dreva, 3-polohovacia a hlavne s posuvnou bočnicou. A tu taká je za 3 100,- a volá sa IVA. Keď chcete cenník, pošlite mailík majiteľovi a na druhý deň ho máte. Sídlo obchodu je v Galante, takže nie je problém sa tam ísť aj osobne pozrieť do obchodu. Wink Keď nájdete niečo výhodnejšie, určite dajte vedieť Laughing Zatiaľ prajem pekný večer Laughing Laughing Laughing

 

20.09.2006 20:01

Markíza

miamia: BABULKY A BABULIAK Razz som STRASNE STASTNA!!!!!UZ MY MOZTE NA 99%GRATULOVAT K DIEVCATKU !!!K MALEJ MARIAH!!!! Razz JUJ SOM Z NEJ TAKA HOTOVA...NORMALNE SI TAM LEZKALA AKOBY NIC A MALA RUCICKY ZA HLAVICKOU!!!!!NORMALNE ZE LEHARO... Rolling Eyes JUJ TAK JU LUBIM!!!! Razz
Srdečne blahoželám!!! Ani som netušila, že sa to dá rozpoznať tak zavčasu. Už cítiš aj pohyby?

 

20.09.2006 20:49

miamia

vsetkym dakujem!!!!no da sa to rozpoznat ak mas dobreho "ultrazvukara"xixi a dobry ultrazvuk...tu v DE maju super aspon moj lekar...a na SR som tiez bola na takom velkom ale ento je nejaky novsi typ ci co...ale akurat mi pisala jedna babenka ze jej v 6mesiaci vraveli ze dievcatko a potom v deviatom ze chlapcek...tak teraz neviem ci idem nakupovat aj nadalej len neutralne farby Rolling Eyes

 

20.09.2006 23:53

katinka

ahojte babulky Smile miamia, moje sukmenovkyne v babetkach 1Q2005 ta asi tiez velmi nepotesili, ze? Smile drzim placeky, nech je to vytuzene dievcatko. my sme asi od 20 tyzdna vedeli, ze to bude chlapec a bol. ifcok, my sme na popolinkach a zippidys ficali asi do 8-9 mesiacov. na noc ale mal matusko jednorazovku. ak sa nepokakal, jedna stacila. ale zo zaciatku kakal po kazdom papani a v noci sa mi fakt nechcelo riesit latkovu plienku. ja som bola s latkovkami spokojna, mam ich pekne odlozene a zase ich vytiahnem. zehlit sa nemusia, vydrzia aj 90 stupnove pranie a jedine, co som k nim potrebovala, bola susicka. aj ked v lete ani nie, ale v zime urcite, lebo u nas v dome je desne vlhko a nic neschne. ja som bola dnes na odberoch a vysledky by mali byt zajtra. myslela som, ze to bude dlhsie trvat, ale som rada, ze nie.

 

21.09.2006 10:27

fazulka

Dobre ranko babky zabky, :D mia super, tesime sa s Tebou, to je fakt vymozenost dnesnej doby, ze uz teraz vies pohlavie svojho pokladika. Presne si spominam, ako sme si pri malej zelali dievcatko a tu neopisatelnu radost, ked nam to lekvar potvrdil / bolo to sice uz tesne pred porodom, ale bolo to naaaaaaaaaaadherne /. Ja som to inak vlastne pri prvom tehu uplne od zaciatku tusila ze to bude dievcatko. No a splnilo sa. Teraz mam taky chlapcekovsky syndrom, tak uvidime, ci predtucha sa splni aj tento krat. Ale je mi to uz uuuuuuplne jedno. Muz ma presviedca, ze o kusok viac by sme chceli chlapceka, mala zase husti dievcatko, no tak si potom vyber. Cool A este nemame vobec, resp. mame jedno jedine chlapcenske meno, ktore sa paci len tatinovi, tak neviem Confused Ale je to uplne jedno samozrejme u vsetkych deticiek. Len nech su zdravucke. :D Katinka, drzime palceky aj na nohach na dobre vysledky, potom daj vediet. Baby, ozaj, vcera som sa doktora pytala na to sijove prejasnie, skratka NT a on mi to vysvetlil asi tak, ze toto meranie je este viac nepresnejsie, ako AFP testy, kedze sa meria nosova kosticka-prepazka u mini babetka. Su to rozmery v mm, su tam rozne ine preddispozicie. Americania vraj dokazali, ze ludia s down.syndr. maju sirsie tieto prepazky, vymysleli toto meranie a nastal z toho velky boom. Este hovoril, ze by chcel vidiet lekara, ktory na zaklade tohoto merania povie mamicke, ze ma podozrenie u babetka na downa. Nedajboze, ine odporucania. Crying or Very sad No neviem, ale toto tiez mamickam asi na psychike nedoda. Co si o tom myslite. Je to nazor len jedneho lekara, asi to bude vsetko podobne, cim viac lekarov, tym viac nazorov, ved aj tie AFP testy sa nerobia vsade. Rolling Eyes No tak prajem vam pekny dnicek, pocasie je super, kto nemusi sediet v praci, dobre si ho uzite. My sa pridame poobede. Wink

 

21.09.2006 10:33

miamia

fazulka mne je to v podstate jedno co to bude...lenze ja som mala "chlapcekovsky"syndrom...teda aj mam...papam len masko...vraj som opeknela... Rolling Eyes a neznasam sladke...no a aha ze vraj dievcatko...no je mi to asi jedno ale ked som si vcera precitala nejake prispevky tak tu je este sanca ze to bude chlapcek lebo z dievcatka sa uz velakrat vykluli chlapci...xixi Rolling Eyes tak fakt este radsej pockam a budem kupovat len neutralne veciciky Wink pekny dnik babulky

 

21.09.2006 11:13

Ivka31

Ahojte bambulky. mia ...... k tomu pohlaviu ti napisem jednu zaujimavost z mojho okolia. Kamoske povedali na zaciatku, ze to bude chlapcek. Samozrejme, ze nakupila same modre vecicky a v 8 mesiaci - u p s - ze je to vraj dievcatko. Aj tak bolo - narodilo sa dievcatko. Nechcem ta sklamat, ale asi to nie je az take jednoznacne. A dobre robis, ze dalej nakupujes neutralne vecicky. Samozrejme ti zelam vysnivane dievcatko, nech sa ti splni vsetko, co si zelas.

 

21.09.2006 11:17

Ivka31

fazulka ..... to som rada, ze si k nam zas zavitala. Zelam ti takisto pekny dnik a poobede nas pridi pozriet. katinka ...... nech vysledky dobre dopadnu a zajtra nam daj vediet.

 

21.09.2006 11:20

fazulka

Ivka, ved pisem kazdy den, aj viac-krat Shocked Crying or Very sad

 

21.09.2006 11:28

miamia

no IVka lenye ja som mala vzsnivaneho chlapceka... Razz ale ked mi vcera povedal ye je to dievcatko tiey som bola stastna...ale nech je to jedno alebo druhe je to moje malilnke...a fakt este pockam... Razz a vz babenky co mate vysnivane Razz

 

21.09.2006 11:37

Ivka31

..... pozerala som na ten renka-styl, ale ako tak citam, je to velkoobchod pre registrovanych predajcov. Je tam aj kopec obchodov, kam dodavaju tovar. U nas v TN maju ich veci v MAX-e, ale postielka za 3100 tam urcite nie je. Maju to tam take hrozne predrazene, az sa mi zda, ze si nahadzuju 100% rabat. Ten cennik co ti poslali z renka-stylu plati v predajni v Galante, alebo je velkoskladovy? Inak v Piestanoch je tiez ich odberatelska predajna SANDRA na Winterovej ul. a v Novom Meste n/V predajna RYO na nám. Slobody. , neskocite do tej predajne RYO? Nebolo by od veci porovnat tie ceny postielok?

 

21.09.2006 11:43

Ivka31

fazulka ..... tak mi prosim prepac. Som dnes akasi zmatená. Vcera asi od tretej az do vecera som mala v brusku taky divny krč. Ako ked cvicite, zabudnete dychat a zacne vas pichat v boku. Nebolo to dolu v podbrusku, ale skor hore vpravo. Normalne som mala strach, co sa deje. Ale ked som sa osprchovala a trocha zaspala, preslo to. Tak mam dnes taky divny ustrachany den a stale sa pozorujem, ci nieco divne necitim. Mavate aj vy nejake bolesti, pichanie alebo krce v brusku???????

 

21.09.2006 11:45

Ivka31

mia .... to som nevedala, ze by si chcela chlapceka. Vcera si bola taka rozjarena a stastna z toho dievcatka, ze som mala pocit, akoby sa ti splnil sen o dievcatku. Ale mas pravdu, hlavne nech su tie nase pokladiky zdrave.