1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

18.09.2006 18:01

Ivka31

evik .... no ja som na tom NT vysetreni nebola a aj ked som to hladala v tehuknizke, tak ziadny taky zaznam tam nemam. Ale nerob si s tym starosti, aj tak je to len jedno z mnohych nepresnych vysetreni. Ved sa to ma robit v 13 tt, no a kazde babetko sa asi nemoze vyvyjat rovnako rychlo. Ja to beriem tak, ze ak by nieco nebolo v poriadku, ukazu to AFP testy a ani tie nemusia byt 100% smerodajne. Potom sa este robi amniocenteza (odber plodovej vody) a este aj ultrazvuk zamerany na geneticke vady. Ale to iba ak je podozrenie na nejaku vadu. Vobec sa netrap, kazdy doktor ma zauzivane ine procedury, ktore ma casom overene.

 

18.09.2006 18:07

Ivka31

Niekto sa tu pytal, kolko ampuliek krvi beru na AFP testy. Aj mna by to zaujimalo, myslela som ze jednu, nie ??? Babulky, ktore uz ste boli na tom odbere..... tak kolko ampuliek - jednu alebo viac ???

 

18.09.2006 19:11

zuzkaMT

ahojte dievcata, dlhsie som sa neozvala, bola som zas na vychode u svokrovcov, no a my sme mali halusky minuly vikend Laughing. od vcera som doma na PN, chytil ma nejaky virus, nic len teplota a straaasne ma boleli nohy. tak lezim a pijem a oddychujem, aj mi to dobre padne. ja som bola na AFP pred dvoma tyzdnami, vobec som nemusela byt na lacno a brali mi jednu ampulku krvi. poradnu mam buduci stredu, takze este vyse tyzdna si musim pockat. ale inak mi brusko malicko vystupilo, vacsinou nosim rifle na traky a volne veci. s podprsenkami to uz davno riesim tak, ze nosim len tie sportove, ziadne kostice a som uplne spokojna, ja som totiz 75 D a dufam ze to uz viac neporastie. :D pekny vecer, ozvem sa zas zajtra

 

18.09.2006 21:20

Katuš

ahoj babulky. tolko ste toho popisalai,ze to ani nemozem docitat dnes,som taka unavena z roboty,ze vas docitam zajtra,to mam volno.Len co som tu tak narychlo zahliadla - na AFP mi brali jednu ampulku krvi.Vsetkym koculkam,co to maju pred sebou drzim palceky,nech vam nenarobia modrinky a nech mate dobre vysledky,viem,ak oto potesi:) Tehu veci-zabky,tak ja som doteraz behala v o cislo vacsich rifliach a v sobotu som si kupila v Sali tehu nohavice....presne tie,co som chcela kupit doma v BA-len s tym rozdielom,ze v Sali boli o 1400korun lacnejsie!!!!Taka som s nimi spokojna!!!!Su velmmi pohodlne,je to makky elasticky menzester s upletovym pasom...teta bola velmi ochotna,ak nemaju prave vasu velkost,alebo je atypicka(ci mala,alebo velka)usiju a do tyzdna su gatuse na svete.Ich stranka je www.mamashop.sk neviem,ale mozno by vedeli poslat aj na dobierku,ale nepytala som sa......mne sa kazdopadne oplatilo ist tych 80km tam....som tam kupila aj pekne dupacky asi o 150sk lacnejsie ako tu v BA a rovno sme tam ponavstevovali rodinu v okoli:) Juj,no ani si nepamatam,co som chela napisat....skleroza je dobra vec,vsak? Laughing Tak ja idem do postele,zajtra sa tu objavim,zatial papa.

 

18.09.2006 23:00

vikinikii

nie si ty ta ktora prispievala na Tehulkovske priznaky Confused: Confused: Smile Smile ak nie aj tak ti blahozelam k tehulkovstvu Smile Smile Smile

 

19.09.2006 06:35

Katuš

vikinikii: nie si ty ta ktora prispievala na Tehulkovske priznaky Confused: Confused: Smile Smile ak nie aj tak ti blahozelam k tehulkovstvu Smile Smile Smile
Viki,ahooooooj,ano som to ja.DAkujem Laughing Tak nam to po troch rokoch za pomoci lekarov vyslo Wink Ozaj,pamatas si Verku?Ak hej,tak ma 5mesacnu dceru a ja som jej krsna:)

 

19.09.2006 08:11

evik

ahojte babulky Smile Prave som sa vratila z poradne, tiez mi brali len jednu ampulku krvi a zajtra na obed budu vysledky...Inak je to zvlastne, lebo sestre brali pri tychto testoch 4 ampulky.. (?!) Ivka 31: dakujem Smile

 

19.09.2006 08:27

etna

Caute vsetky! Vidim, ze tema kocikov a AFP je stale ziva :D My sme boli s manzelom cez vikend u nasich, kde sa konal jarmok a tak samozrejme vyslo aj vela mamiciek, oteckov s kocarmi. Kazdy sme sledovali, citali jeho nazov, hladali, ci ma kotucove brzy a moj manzel ako fanusik aut len obdivoval hlinikove disky. Dospeli sme k zaveru, ze vsetky, aj "no-name" kocare su uplne rovnake a hoci manzel by rad investoval do super kocara x-kombinacie za 25 tis.Sk, uz ho pomaly presviedcam, ze je to zbytocna investicia. Smile Neviem si predstavit, aky moze byt rozdiel uz pri praktickom pouzivani kocara takeho alebo onakeho. Myslim, ci sa no-name kocar rychlejsie rozknise, ci po case blbnu na nom koliecka ako na nakup. vozikoch... Confused Mna tiez cakaju vo svtrok testy, resp . mozno uz zajtra, ale povedala som si, ze to nebudem riesit a zamyslat sa nad tym. Jednoducho ide o odber krvi a vsetko je OK. Inak robia vam lekari sono pri kazdej navsteve? Ten moj nie, ale budem sa ho dozadovat. Skor ako vysledky AFP testov by som chcela mat potvrdene, ze babo rastie, hybe sa a dokonca v tomto case vraj uz moze mat aj stikutku a cumlat ci palcek :D :D Co ma stve na mojom lekarovi je, ze za kazdy UZV platim 300,-Sk - myslim aj za tie, ktore sa robia povinne. Nabuduce sa ho na to opytam a odmietnem sestricke podpisat vyhlasenie, ze suhlasim s nadstandardom (to totiz napise na blok za uhradu UZV). Mad Zelam pekny den!

 

19.09.2006 09:39

Anonymous

Etna : tebe robi lekar zakazdym aj sono? mne bude len 3 krat, teraz pojdem 10.10 a naposledy som bola 28.7. Ale nebojim sa, ci sa hybe, keby sa cosi zle dialo, tak by urcite prisli s tym aj nejake priznaky, mozno je lepsie nechat babo trosku na pokoji, nech si to zariadi priroda...hihi, ale aj tak chcem vediet, ci to bude chlapcek ci dievcatko, dufam, ze mi ukaze pipika ci cikulku na sone v oktobri :D :D :D ked uz tolko rozoberate kociky... ja sa chystam kupit nejaky bazarovy a jedna z hlavnych poziadaviek je, aby sa dal prerobit na taky sportovy, ze babo bude sediet otocene ku mne tvarickou a nie naopak... evik

 

19.09.2006 09:51

fazulka

Čavte čavte maminky, krasny, aj ked asi upršaný dníček sa praje. Tak Evik, už Ťa vycicali? :D Super, máš to za sebou. Držíme palce na dobré výsledky, zajtra budeme čakať na info. To si bola len na krv alebo aj na poradni? Inak mne zatial robil sono 3x, vlastne pri každej poradni, uvidíme či aj zajtra, dúfam, že áno. Vždy sa na to najviac teším. :D A hlavne pri tých meriach, ako sa to krásne posúva. Dúfam, že aj zajtra bude všetko ok. Inak Kati ( dúfam, že si to bola Ty ) díky za ten kontakt na Šaľu a tehu oblečko, vyzerá to fakt celkom dobre. Od nás to je 30 km, tak sa tam vyberiem.Ty si si kúpila menžestráky? Etna, no tých 300 sk je fakt divných za každé sono, spýtaj sa ho, aj keď oni nie sú príliš prívetiví pri takýchto otázkach, ale .......... Wink Babuľky, skoro som zabudla, neviete prosím, či môžeme piť magnezium šumivé? Myslím, že to robí Pharmavit. Rolling Eyes Celkom mi to pomáha, keď ma prepadne bolesť hlavy. Ďakujem. Tak sa pomaličky lúčim, ale ešte prídem kuk, tak píšte........ Papa Laughing

 

19.09.2006 09:52

Anonymous

- tak to cumim, 300 Sk zakazdy uzv Rolling Eyes , no neviem ale ja by som urcite zvazila ci je ten Dr. az taky dobry. Ja neplatim u mojeho vobec nic a to je naozaj odbornik. A povinny uzv urcite nie je ziaden nadstandard - normalne ma to rozculilo Mad Mne robi Dŕ. uzv pri kazdej navsteve, sice len taky 10sekundovy, aby videl srdiecko a zhodnotil rast, ale mne to vyhovuje, lebo mam istotu ze babo je v poriadku a pritom ho dlho netrapime tym uzv. Ja som predtym tiez chodila k Dr. v Novom Meste odkial pochadzam a tiez za vsetko pytal peniaze, za odber krvi, za pecenove testy, za vytery .... a bol to len taky babros a teraz fakt nic neplatim a je to super lekar. Ja na tvojom mieste by som si asi hladala ineho, ale zalezi to samozrejme aj na tom, ako si s nim spokojna. Miriamka- dakujem za typy na plavky. Teraz uz len nejake zohnat a nezinfarktovat pri cene Smile

 

19.09.2006 09:53

jajka

ten anonym som bola ja, akosi ma odhlasilo

 

19.09.2006 10:16

miriamka

dobre ranko vam vsetkym. mne je uz 2. den skvele, zatial, tak sa vytesujem. jajka: mas pravdu, tie plavky bola poriadna palka. nasla som aj www.tehotka.sk, mozno tam nieco bude. Aj ked sa mi zda, ze plavky teraz nemaju. mne robi lekarka sono tiez vzdy. uz som mala 3 a na klinike este 2, kvoli vysetreniam priezracnosti sije. Pri prvom sme vela nevideli, preto bolo o 10 dni dalsie. Tie 2 boli vonkajsie. moja lekarka pouziva iba vnutorny a tiez len kratku dobu. Ale krv mi zatial brali iba raz, upne na zaciatku. teraz, ako citam z papierov, budu robit este 1 urcite v 25-28 tt. u mna asi aj v 30-34 tt, pretoze nemam protilatky na toxoplazmozu. tak sa to este musi extra skontrolovat. lekarka mi dala na zaciatku A4 plan, co ma caka za vysetrenia a v ktorych tyzdnoch. je hrozne zlata. minule som mala extra skory termin ako prva o 8:45, aj ked otvaraju oficialne az o 9. pomylila som sa a povedala som manzelovi, ze som objednana na 8:15. prisli sme tam este pred sestrickou o 8 Exclamation pretoze muzik musel ist do prace a chcel vidiet babo. Prisla lekarka, o 5 min sme boli vo vnutri a 8:30 uz v elektricke...

 

19.09.2006 10:25

miamia

ahojte vsetky tehulky!!!! Razz prajem Vam pekny dnik... Razz citam ,ze vsetky bud uz mate aleboidete na afp testy...ja sa musim "uskromnit"tu ich nerobia Crying or Very sad tak som smutna...nevadi...aj tak by som si babo nedala vziat anikeby boli neviem ake...lebo to nikdy nie je na 100%korektny vysledok a kludne babo moze byt zdrave a test vysiel zle len kvoli nejakym faktorom... Wink ale vraj mi tu urobia nejakyiny ak chcem za priplatok 20-120 eur...tak asi to si dam...aby som bola aspon trosku kludnejsia...ako je inac u nas na SR?tu sa uz ochladilo aj som rada ,lebo vsetky letne veci som uz poslala na SR...tak posledne dni ked bolo teplo sme sa s milym parili...xixi Rolling Eyes [inac tie bryndzaky si pravdepodobne coskoro dam...pride asi buduca svokra...tak sa teskam...]tak zatial papa kocky...vsetkym prajem dobre vysledky z afp,kt.ste boli ci este len idete... Razz

 

19.09.2006 10:34

Ivka31

Ahojte bambulky. Boze, vy ste uz od rana take cule a ja mam problem vstat o 9:00 z postele. Driemkala by som aj dlhsie, ale potom je ten den taky kratky. Co sa tyka platenia u lekvara, ja som zatial platila iba 20 Sk za odber krvi. A UTZ mi robil moj doktor 2x a v nemocnici na hospitalizacii 2x, takze spolu 4x. Na poslednej poradni mi UTZ nerobil ale dufam, ze teraz 5.10. mi ho spravi. Som totiz strasne zvedava ako rastieme.

 

19.09.2006 11:26

Katuš

Fazulka, ano,ja som si v Sali kupila menzestraky a premyslam,ze ked pojdeme na buduci mesiac pozriet zas rodinu do Mocenku,ze sa tam stavim este po rifle na traky...za take ceny....menzestraky ma vysli na 1200korun,tu stoja 2600....inak,predajna je v Andrea shope,neviem,ci to tam poznas,ak nie,napis,budem navigovat:)Inak,ak mozem poradit,teta mi vravela,ze je vhodne si predtym k nim zavoalt,ci maju tvoju velkost (ja som mala kostym velkost 42 a u nich som bez problemov obliekla velkost 40...)lebo ze sa im stane,ze nemaju male velkosti,ale len velke,pripadne naopak,ale v priebehu tyzdna doplnia tovar,takze tak.Inak tam maju aj pekne babatkove vecicky,som sa tam rozplyvala nad overalikmi,ale ja jeden doma mam este z cias,ked sme s muzikom spolu len chodili a mne padol do oka...tak sme ho kupili,je fialkovy,takze neutralna farba,tak overalik nekupujeme....aspon zatial,mozno ho presvedcim,ze treba mat dva Laughing

 

19.09.2006 11:28

Katuš

Bavite sa o uvz - ja som bola zatial 2x.....v 8tt na potvrdenie akcie srdiecka a potom v 12tt na velkosm skrinigovom uvz,ako je napisane v knizke.Teraz idem az v 20tt,10.10. a potom pojdeme zrejme az podla knizky v 30tt....ale 13.11. mame 3D,takze to spolu bude 5x za cele tehu...? Platenie u lekvosa- ja som zatial neplatila nic,iba za vytlacenie foto z uvz 50sk,lebo nie vzdy je to automaticke,napr pri prvom uvz som ju dostala automaticky,pri druhom som si uz pytala,taksom si ju platila,ale inak vsetko zdarma.

 

19.09.2006 11:50

ritta

Ahojte dievcata, tesi ma, ze sme sa tu dnes tolke stretli! Ja som mala zatial 2 sona (alebo vnutorny UZV?) a 1 UZV a vo stvrtok idem na AFP testy. Zatial som za nic zvlast neplatila. Tehu oblecenie zatial nemam, priznam sa, ze nosim skoro stale jedny nohavice lebo tie su mi este dobre a s trickami zatial problem nie je ale uz sa chystam nieco kupit. Jaaj akurat som chcela ist na obed ale strasne sa rozprsalo Confused Tak aj Vam dobru chut k obediku a krasny zvysok dna. ritta/Simona

 

19.09.2006 12:02

fazulka

katuš, ďakujem za info o predajni v Šali, snáď to nájdeme, veď to zase nie Bratislava. Wink A samozrejme diky za radu, skúsim si tam teda predtým zavolať, nosila som tak 36-38, tak uvidíme..... Ozaj babky, ešte som chcela, poznáte stránku : www.plienky.sk Sú tam nejako výnimočne nízke ceny plienok,jednofarebných aj s potlačou, tak popozerajte, resp.okomentujte... Wink Ritta, dúfam, že čoskoro prestane pršať, a Ty sa budeš môcť ísť napapať, veď sa teraz nemôžeš týrať. Exclamation

 

19.09.2006 12:04

fazulka

baby a prosím vas, poradte blbcovi, vnútorné vyšetrenie u lekvara je ultrazvuk a vonkajšie sono? Confused mám v tom teda riadny chaos. a vás teraz vyšetrujú ešte aj tou vag.sondou-teda vnútorne? lebo mna posledné razy už len cez bruško. Cool

 

19.09.2006 12:04

miamia

no ja som bola na utz uz 4 krat Rolling Eyes zakazdym sa moji lekari na SR vyteskovali a hned ma brali na utz ,aby som bola spokojna ,ci je vsetko ok...a tu v DE som bola zatial raz a zajtra idem na dalsi...dufam,ze sa dozvieme s milym ,co nosim pod srdieckom ,cidievcatko alebo chlapceka Laughing ja som paltila tie len za fotku ale tiez nie stale...a za mileho ze tam mohol byt so mnou Rolling Eyes

 

19.09.2006 12:09

Katuš

Fazulka, za malinko,Urcite to najdete,ved Hlavna ulica je v Sali len jedna,je na nej aj obecny urad a ked povies dakomu v Sali ze hladas Andrea shop,kazdy vie,kde to je,poradia.Inak,su do toho obchodu 2vchody-jeden velky do predajne s elktronikou, a vedla take normalne jednokridlove dvere-chodte tymi malymi,bud po schodoch alebo vytahom,je to na 2poschodi,kde vyjdes zo schodv tak rovno oproti na konci chodbicky.Vedla su svadobne saty a hracky.. Inak,mne uvz robili prvy raz vag.sondou,lebo robcek bol malinky este,len 1.28cm a uz minule cez brusko.Inak,sono a uvz je jedno a to iste a vnutorne vystrenie je normalne vysetko,akurat ze nepouziju to zelezo na roztiahnutie posvy,teda aspon u nas nie,lekarka len pohmatom skontroluje krcek,tak ako klasikcy pri vysetreni.

 

19.09.2006 13:24

etna

UZV je povinne myslim len 3x, v 12tt, 20tt a potom niekedy na konci - v 30tt? Ale podla mna by mohol lekar len tak na par sekund pozriet babo vzdy, nie? Nesla by som teraz na UZV, ale manzelovi nahle zomrel stryko na infarkt, nemal predtym ziadne komplikacie, takze je z toho dost zroneny a kedze sa deju taketo nepredvidave veci, chce mat istotu, ze babo je OK. Aj ked takymto veciam sa zabranit neda a casto prichadzaju bez varovania Crying or Very sad Ale jeden zivot ide prec a druhy je na ceste a tak sa treba na to pozerat :D Inak myslite, ze uz teraz sa bude dat rozoznat pohlavie? Citala som, ze skuseny "ultrazvukar" by to mohol Wink

 

19.09.2006 13:49

Ivka31

Ahoj etna ..... tak to mi je moc luto, ze mate umrtie v rodine. Ale ozaj sa vravi, ze jeden z rodinky odide a druhy sa narodi. Aj mne umrel stryko tento rok presne v den mojich narodenin 19.3.2006 a v juni som otehotnela s datumom porodu cca 19.3. 2007. Asi to tak malo byt. A ty budes aj s babetkom tiez v poriadku ..... uvidis.

 

19.09.2006 13:52

Ivka31

Este k tomu utz .... etna ...... mozno ak bude babo dobre otocene, mohlo by to byt vidiet, ci nosis pod srdieckom dievcatko alebo chlapceka. Drzim palcek a potom daj vediet.

 

19.09.2006 14:50

Ifcok

dievcata, prave som volala kvoli vysledkom AFP a ... vraj su vyssie, ako by mali byt. takze ich treba zopakovat a k tomu ale tentoraz urobia aj ultrazvuk, aby sa vedela presna velkost plodu .. kurnik sopa, drzte mi palce ... Sad

 

19.09.2006 14:58

Anonymous

Ifcok: Drzim ti palce, aby to nakoniec vsetko dobre dopadlo, uvidis, ze to bude fajn. Mozno su to len trosku zvysene hodnoty a babetko je zdrave! Kazdopadne, drzim ti palce a urcite daj vediet, ako dopadlo dalsie testy, dobre? evik

 

19.09.2006 15:04

Ivka31

Ahoj .... nic si z toho nerob a bud v klude. Viem, ze sa to lahko hovori, ale uz som tu pisala, tie vysledky su len orientacne. Drzi palec aby vsetko bolo OK.

 

19.09.2006 15:07

Ivka31

Ahoj ..... hlavne bud v klude a v pohodicke. Uz som tu pisala, ze tie vysledky si len orientacne. Drzim palcek aby vsetko bolo OK.

 

19.09.2006 15:09

Ivka31

NO TAK NAJPRV MI TEN PRVY TEXT NEZOBRALO A TERAZ OBIDVA NARAZ.

 

19.09.2006 15:18

fazulka

Ifcok, drzim moc palce. Nebojkaj, prave som citala na agustovkach, v ich zaciatkoch, mam tam 2 kamosky, a oni si predstav, mali skoro kazda 3 zle tieto vysledky. nastastie nikomu z nich Exclamation sa nenarodilo chore dietatko. Takze hlavu hore, urcite to bude dobre. Nechapem len, naco sa tieto testy robia, ked skoro vzdy su tie vysledky skreslene. Twisted Evil To maju len vystresovat a naplasit mamicky? Ved nikde v zahranici, no nikde, teda vo vacsine krajin sa tieto testy nerobia. Exclamation Mad Nerozumiem tomu. Ifcok, kedy ides na opak. odber? Nebojkaj, myslime na vas, vsetko bude ok...urcite Exclamation

 

19.09.2006 15:32

Katuš

Ifcok, neboj,vsetko bude ok,ten uvz je treba urobit,kolegynu tak nahnali az na amniocentezu,lebo jej neurobili uvz...maly je o 14dni starsi,ako si mysleli a preto mala zle vysledky.Neboj,u teba to bude tiez len preto,ze abbo je vacsie alebo mladsie,ako sa myslelo a preto vysledok je skreskelny.Drzim paste,bude to ok.

 

19.09.2006 15:48

miriamka

Ifcok, drzim palceky. Uvidis, ze bude vsetko v poriadku. Kamaratke nahnali lekari strach a narodil sa jej zdravy chlapcek ako buk!

 

19.09.2006 15:59

etna

, myslim, ze som to tu niekde uz pisala. Zle vysledky AFP, alebo dobre, vobec nehovoria o tom, ci je babo zdrave alebo nie, len hodnotia mieru rizika, ktora sa pohybuje v tisicoch, napr. 1:1500. Takze vobec nezufaj, bude to urcite dobre Smile

 

19.09.2006 16:15

Ifcok

dakujem vam vsetkym velmi, ste zlate ... nahnala mi lekarka fakt strach a pravdu povediac, este ma to uplne nepreslo. na ultrazvuk idem zajtra na opakovany odber v piatok. takze buduci tyzden pondelok-utorok by som mohla tie nove vysledky vediet. drzim vam palce, ktore na tie testy teraz cakate, nech je vsetko na prvykrat ok, lebo taketo stresy fakt nepotrebujeme. a tak som sa chcela do diskusie zapojit s niecim prijemnejsim .. napriklad, ze ja som na dovolenke mala cele plavky, ale nie tehulkovske a bolo to v pohode. ale to mi je uz teraz jedno, az kym sa nedozviem, ze je vsetko ok ..

 

19.09.2006 16:49

zuzkaMT

ahooooj, Ifcok neboj nic, urcite to dopadne vsetko dobre. Drzim palce Exclamation Podla mna len zbytocne strasia, nikomu tieto stavy nepomozu.... Ak ides na to kontrolne sono, mozno by ti mohli aj povedat co to bude, chces si to nechat zistit???

 

19.09.2006 17:02

miamia

IFCOK drzkampalce...ale urcite to nic vazne nie je...tak ja som teraz aj rada,ze mne tie testy nejdu robit,lebo by som sa zbytocne stresovala... Wink

 

19.09.2006 17:17

katy22

ahojte dievcata maminky som z apriloviek ( ale ktovie??) 2007 ivka31 kuk na ss. diky

 

19.09.2006 17:24

miamia

ahoj Katy22!a aky mas presny termin?ja napr.1.3.ale moze to byt aj februar... Rolling Eyes

 

19.09.2006 17:26

ritta

- neboj sa moja, hlavu hore, bude to fajn!!! dnesny den je cely nejaky nepodareny, nielen pocasie ale aj taketo nervne spravy nam fakt netreba...

 

19.09.2006 17:42

Ivka31

Babule ....... viete, ze uz je tu aj forum majovych babetiek 2007. Ako to rychlo uteka, pred par tyzdnami sme tu mami najnovsie forum my marcovky a teraz uz majovcata.

 

19.09.2006 18:27

katy22

miamia: ahoj Katy22!a aky mas presny termin?ja napr.1.3.ale moze to byt aj februar... Rolling Eyes
ja mam 9.4. predbezne, ale kedze je to moje tretie dietatko, tak si myslim, ze to stihnem este v marci Wink

 

19.09.2006 19:40

miriamka

Skusam tickerik.

 

19.09.2006 19:57

Ivka31

Pekny tickerik miriamka. Tusim sme na tom podobne.

 

19.09.2006 20:01

Peťulka

Ahojte babulky. Tak som od pondelka na PN-ke, doktor mi zakazal brat akekolvek lieky ako Paralen ci Ibalgin, ze mam radsej lezat a vsetko vypotit. Tak potiiiiiiiiiim..... Laughing Pijem vela cajiku a riedeny dzus, papam vela ovocia. Dal mi jedine sprej na nos i hrdlo, celkom brutus, ked si to do nosa streknem, ale hlavne ze mi pomoze.... Pondelok nam nahodili aj kablovku, takze mam aj co pozerat, hoci si radsej citam knihu alebo spim. Laughing Precitala som si, co ste popisali....K tym prsiam, mne tiez trosku narastli, takze mi vsetko z podprseniek vybieha Laughing . Budem si musiet kupit o cosi vacsie. Hlavne bradavky sa mi zvacsili a troska stmavli. Co sa tyka bruska, tak na mne to este nie je moc vidno, ale v pase som uz pribrala, takze mozem obliect len rifle bokovky...Ani na vahe nie je nic vidno, hlavne teraz pri teplotach urcite spalujem ovela rychlejsie....A co sa tyka nafukovania, tak to doverne poznam Laughing . Ja idem na AFP testy na buduci utorok, tiez na lacno. Inak aj ja som citala, ze u mladsich zien ako 35 rokov su tie vysledky malo presne. Cim vyssi vek, tym je z vysledkov jasnejsie, ze dieta moze byt poskodene....V inych krajinach to robia len starsim zenam, u ktorych je toto riziko omnoho vyssie. Takze hlavu hore. Aj ja poznam jednu, ktora ich mala vyssie a ma zdraveho chlapceka....

 

19.09.2006 20:04

miriamka

Dakujem Ivka31. Je tak strasne vela krasnych tickerikov. Bolo tazke si vybrat. Poradis mi ako mam pripojit obrazok vlavo pod meno?

 

19.09.2006 20:16

miriamka

Petulka pekne sa liec. Aj cibulova stava s cukrom alebo s medom velmi pomaha. Teda aspon mne. A moj otec prisaha vzdy na vyvarenu cibulu, ale sam to nikdy nechce. Chlapi. Som rada, ze si reagovala na moj problem nafukovania. Uz som myslela, ze som jedina. Pekny vecer, Miriam

 

19.09.2006 21:13

Peťulka

miriamka: Dakujem Ivka31. Je tak strasne vela krasnych tickerikov. Bolo tazke si vybrat. Poradis mi ako mam pripojit obrazok vlavo pod meno?
Miriamka- obrazok pod meno si nastavis v nastaveniach uplne dole. Ak mas nejake svoje foto alebo obrazok v pocitaci staci dat prehladavat a pripojit. Ak mas len httm adresu tak ju staci prekopirovat do jedneho z ostatnych riadkov....riad sa podla navodu v nastaveniach....

 

19.09.2006 21:26

Ivka31

miriamka - Petulka to napisala dobre. Tie "Nastavenia" su uplne hore na tejto stranke vedla Prihlasenia a Novych sprav.

 

19.09.2006 22:49

katinka

ahojte babulky, ja len tak na skok, riadne ste sa rozpisali Smile ja idem na afp testy zajtra a aj ked som statocna a vravim si, ze zly vysledok pre mna nic neznamena, ani na odber plodovej vody by som nesla, tak predsa dufam, ze budu dobre Smile ale viem, ze casto je to skreslene, tak je asi fakt zbytocne sa strachovat. vsetkym drzim palceky, hlavne nech su drobci v pohode a potom budu aj mamky. ja som si bola dnes zase zacvicit a stretli sme sa s etnou Smile tak snad zas na buduci utorok Smile nepamatam si, kto to tu pisal o nejakej speci podprsenke, ale ak je to mozne, date kontakt kde sa da kupit? taka ta, co sa da nastavit velkost kosickov. ja neviem, kam mi tie moje prsia porastu. podprsenky z prveho tehu zufalo nestihaju Smile co sa tyka uzv, mne ho robi lekar ako stiha. minule tehu celkom casto, teraz som zatial bola 3x. uz v 12tt sa tvaril, ze vidi, co to bude, ale podla mna bolo este skoro. a hlavne na tom uzv houbajz vidno Smile majte sa krasne.