1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

16.09.2006 22:25

miamia

ahojte babulky...ja som vas priebezne citala,lenze sa mi nejako nechcelo pisat...aj ja som taky lekvarik...nic sa mi nechce..blizi sa mi termin poradne...v stredu a rozmyslam ,ci je vsetko v poho...tak je to asi tym...Markiza tak si mozme podavat ruky..dve lenosky...ale haaadam sa tu najdu aj dalsie,ze kocky Wink nevadiii mame teraz na to pravo...ze tehulky Rolling Eyes

16.09.2006 22:33

miamia

Katuš: Ahoj babulky,ja len na skok,som teraz bola dva dni v robote,nic som nestihla,ani vas poriadne precitat...zajtra to dozeniem.Prisli mi info o kocikoch DEMA,takze nech to nemusite zhanat,ak by ste ho daktora chceli: hmotnost kocikov Dema Scout X Tollero a Dema Scout X Classic je 18 kg. V kocikoch je prenosne nosidlo, ktoreho rozmery su dlzka: 78 cm a sirka 36 cm. Idem hajat,papa zajtra a krasny predlzeny vikend,ja mam tiez po dlhej dobe konecne tri dni volno:)
ach jaj babenky ja uz som z tych kocikov hotova...ja absolutne neviem aky typ chcem,ci mam kupit osobitne vanicku a potom neskor sportiak...ci rovno 4kombinaciu,nieze este poznat kociky podla znaciek... Rolling Eyes bola som omrknut v babylande tu v DE,ale nic ma nechytilo za srdce...teda z kocikov Wink veeelmi sa mi zapacil taky kos pre malinke aj s baldachinom a ma aj kolieska,cize sa bude dat prenasat zo spalne tam kde len ja budem chciet...a je to akurat na cas ked budeme doma na SR [od aprila do jula,cize babo este nebude sediet tak tam bude moct byt Razz ]a potom si uz kupim riadnu postielku...tam kde budeme dalsi rok...a ten kos predam dalej...dobre nie???

16.09.2006 22:40

miamia

jajka: Ahojte, aj my mame tento vikend veselo. Som u rodicov v Novom Meste n.V. a mame tu jarmok. U nas jje vzdy velky jarmok s kopou stankami a ja ho mam velmi rada.Kupila som si zimnu bundu, taku velku aby sa mi tam aj brusko pomestilo a stala ma 1200 Sk. Takze celkom super, velmi som sa bala ze taku ani nezozeniem a ze ked ano tak bude velmi draha. My mame zajtra s manzelikom 1. vyrocie svadby Razz ale stale nemam pre neho darcek. Chcela by som nieco pekne, ale vobec neviem co. Neviete nieco poradit Confused: Asi by som chcela nieco romanticke do nasho noveho domceka, nieco co by nam mohlo sprijemnit chvile vo dvojici, ale vobec neviem co. Tak si uzite pekny vikend, ahojte.
jajka tak to ti prajem ,aby bolo este aspon milion spolocnych rocikov Razz aby vas zle obchadzalo a dobre sa k Vam len hrnulo!!!! :Paby ste boli stale stastni a zalubeni a zdravucki... Razz neviem ti poradit aky darcek by si mala zadovazit...ale urcite y mna osobne potesila dobra vecera pri sviecke ...mozno spolocny kupel...nic extra...a na pamiatku trebars nejaky romanticky obraz...hm???ja neviem...ja by som chcela to...ale kazdy sme iny Rolling Eyes ale aj tak Vam gratulujem a uzite si to!!!

16.09.2006 22:47

miamia

jarus: Laughing Ahojte babule, tak týždeň som sa neozvala mala som veľmi perný týždeň. Už dobrú hodinu čítam všetko čo som zameškala. V pondelok som bola u lekára tak povedal že nález je v poriadku (tuk-tuk) že môžem byť spokojná. Krčok drží a bábo rastie. Na testy idem v utorok ráno. Ale výsledky budú až o 2 týždne. A predstavte si knižku stále nemám. Vraj mi ju vypíše až keď prídu výsledky testov. Akože nie že by na knižke záležalo, ale no všetky ju už máte a ja ju dostanem až v 19tt. To je čo? A vlastne až v 19tt mi prvýkrát zoberú moč, pomerajú tlak a podobne. Nechápem prečo až tak neskoro. Vyšetruje ma každé 3 týždne ale len vnútorne. Cvičiť nemôžem lebo som riziková a ešte 3 týždne budem brať Duphaston. Vravel mi nech neprovokujem a nech som rada že je všetko OK. Ale prechádzky to môžem. Ale voda, bazén v žiadnom prípade. Pribrala som 2,5 kg ale som rada že nie som sama. Vidím že sme na tom podobne všetky. Tak zatiaľ pa-pa ešte sa dnes ozvem.
ahoj jarus...tak to je super ,ze je vsetko ok...a na knizku sa vykasli...halvne je ze mas v brusku malicke a to je postacujuci dokaz tehotnosti... Razz ale aj tak si myslim,ze knizku dostat az v 19tt je na hlavicku Rolling Eyes ved ja som ju dostala hned po vysledkoch krvnych testov,ktore potvrdili ,ze som tehu...ale ok...hlavne je fakt ,ze ste obaja v poriadku ,tak to urcite este do 19tt vydrzis a potom o to vacsiu radost budes mat z tehu knizky...pekne sa o seba a malinke staraj aby ste boli zdravucki... Wink

16.09.2006 22:52

miamia

Markiza ani mi nepripominaj natierky ja mam chut na bryndzovu a neviem tu zohnat bryndzu...asi ani nezozeniem Sad a take bryndzove halusky...och joj...

17.09.2006 09:46

Markíza

miamia: Markiza ani mi nepripominaj natierky ja mam chut na bryndzovu a neviem tu zohnat bryndzu...asi ani nezozeniem Sad a take bryndzove halusky...och joj...
Za chvíľu idem bryndzové halušky robiť na obed. Ak máš chuť, prídi na obed. :D

17.09.2006 11:54

miamia

miamia: Markiza ani mi nepripominaj natierky ja mam chut na bryndzovu a neviem tu zohnat bryndzu...asi ani nezozeniem Sad a take bryndzove halusky...och joj...
Za chvíľu idem bryndzové halušky robiť na obed. Ak máš chuť, prídi na obed. :D
juj ale mi robis chutky... Rolling Eyes dala by som si...a nemozes mi ich poslt do DE???xixi...tak sa napapajte aj za mna... Wink dobru chut...juj ale zaaaavidiiim...

17.09.2006 17:35

ritta

Ahojte tehulky! tak predlzeny vikendik sa nam teda pomalicky konci... skoda, tak dobre sa mi lenosilo... dakujem za receptik, urcite vyskusam pretoze pomazanky mnaaaaam tie ja milujem, len keby sa k nim chlebik nemusel papat :D to ta lutujem ze nemôzes zohnat bryndzu, ale vies co, skus si urobit pomazanku tak ze namiesto bryndze pouzijes tvaroh, nie je to to iste ale tiez velmi chutne a zdave Smile Dnes sme boli s priatelom pozerat kociky nazivo a veru som bola sklamana... vsetko su take strasne hebeda, dokonca aj ten moj vytipovany nebol taky ako som si ho predstavovala... ach... no ved este je casu dost na vyber! Dnes som si urobila radost a kupili sem "borduru" do detskej izbicky, to je taka uzka tapeta s detskym motivom (my sme si vybrali motiv husatka s lienkou) juj take peknulinke to je a ked uz ideme zariadovat... V piatok ma caka velika udalost, ideme do Prahy na koncert PEARL JAM co je moja oblubena kapelka uz strasne dlho. Dufam ze malicke ten hluk vydrzi a tiez si tuto kapelku oblubi Wink Tesim sa velmi len ta cesta vlakom nech rychlo ubehne. Majte sa pekne a pekny zvysok vikendu zela ritta/Simona

17.09.2006 17:56

miamia

ritta tak to ti prajem stastnu cestu nech cim skor ubehne,aj ked myslim,ze zazitok z koncertu urcite prekryje tu dlhu cestu... Razz viem uz somrozmyslal nad tvarohom no predsa bryndza je bryndza... Rolling Eyes ja som dnes tak leniva baby...vlastne stale...a nevladzem sa zohnut ani pre topanky taka som nejaka nemotona s tym mini bruskom...

17.09.2006 20:11

Markíza

Zdravím Vás! Bryndzové halušky sa podarili a okrem nich som na večeru upiekla aj pár zemiakových placiek. Boli super, len sa bojím, aby mi z nich nebolo zle. Inak, neviem ako u Vás, ale posledných pár dní sa necítim vo svojej koži. Dnes mi bolo dokonca po prvý krát na vracanie. Možno bolo iba niečo s tlakom. Teraz mi je našťastie už lepšie. Škoda, že tie 3 voľné dni tak rýchlo ubehli. Najbližšie voľno nás čaká až v novembri a to je taaak ďaleko.

17.09.2006 21:15

Peťulka

Pekny vecer babulky. Kedze ma manzelik pozicany notebook, tak sa vam ozyvam i ja. Nemam sa moc dobre, pretoze ma chytil akasi nadcha, bolest hrdla a mam aj teplotu (37-37,3´ Tak cely den len lezim a potim sa....neviem, ci mam ist zajtra k doktorovi alebo si zobrat aspon jeden den volna - len uz nemam ziadnu dovolenku. Alebo ist do roboty -treba spravit mzdy - a uvidim ako bude. Inak ma asi nakazila jedna dievcina v autoskole, ktora vedka mna kychala..... Uf, je mi tazko. Dala som si jedeb Paralen a nveiem, ci si mam dat este dalsi....inak beriem homeopatika na hrdlo a na nos Pinosol - ale ten mi akosi nepomaha Crying or Very sad

17.09.2006 22:51

Ivka31

Ahojte dievcata. Ja sa hlasim az teraz vecer. Dala som si dnes trosku volno od netu, aby som sa z toho nezcvokla. Teraz uz som ale nevydrzala a musela som si vas precitat. Ako vidim, robili ste tu pomyselne bryndzové halušky. To bude asi neuveritelne, ale aj ja som mala v sobotu na obed bryndzove halušky. Markíza, dúfam, ze si si dnes pochutila tak ako ja vcera. A tá pomazánka moze byt zaujímavá, urcite skusim. Miamia, to je skoda, ze v Nemecku sa bryndza neda zohnat. My sme doma robievali aj take zemiakove halusky so slaninkou a tvarohom. Tiez su dobre, odporucam. Petulka, to je mi luto, ze si chorucka. Tak si oddychni a rychlo sa nam uzdrav. Zatial sa majte krasne a zelam dobru nocku.

18.09.2006 07:53

jajka

Ahojte v novom tyzdni Razz my uz dnes zaciname 17 tyzden. Nezda sa Vam, ze to strasne leti? Ved ani sa nenazdame a budeme v polovici :D Ale ja sa na to nase malinke tak strasne tesim, ze uz by som si zelala marec. - to je super ze je tu aj niekto povodom z Noveho Mesta. Bola si aj na jarmoku? Mali tam v jednom stanku strasne krasne decke svetriky. Keby som vedela ze budem mat dievcatko tak sa urcite nezdrzim a kupim jeden. Manzelik ma ale odhovoril lebo boli trosku vacsie, tak na rok, takze je to skoda teraz kupovat. - ja to s tou nadchou dobre poznam, trapila ma 6 dni a Pinosol mi tiez nezabral, ale Dr. povedal ze po 13. tt mozeme aj Nasivin, tak ja som uzivala ten pre novorodencov a kojencov aby som sa v noci vyspala, cez den som ho obmedzovala maximalne na 1 krat a ked som si ho dala vecer vydrzala som az do rana. Davala som si vzdy len 2 kvapky do kazdej nosnej dierky. Skus sa spytat doktora ak k nemu pojdes. Vraj sa moze aj Vibrocil ale je dost aromaticky, ak trpis nevolnostami nemusi ti dobre padnut. Drzim palce na skore uzdravenie. - ty teda vyvaras, to je super Razz Ja zatial varit moc neviem, lebo som nemala prilezitost, ale ked pojdeme za 2 mesiace do nasho domceka, budem s tym musiet zacat, uz sa velmi tesim. Nemate niekto dobry recept na kremovu brokolicovu polievku Confused: Ja ju zboznujem aj moj manzel, tak som slubila ze ju budem robievat aj s opecenymi kuskami chlebiku. Inak ja si vseky receptky ktore tu obcas napisete ukladam do Wordu a potom z nich budem cerpat :D

18.09.2006 08:23

Markíza

Jajka, ja nie som ktovie aká kamarátka so sporákom. Varím len preto, že musím. Keď už si mám vybrať, tak radšej pečiem. Ale ani to často nerobím, lebo na to nemám čas. S mojimi rodičmi bývame blízko seba, tak keď mama navarí, prinesie aj nám a zas variť nemusím. Na druhej strane, keď niekomu odo mňa chutí, teší ma to.

18.09.2006 08:24

Markíza

Čo sa týka receptov, občas "zablúdim" na stránku www.recepty.sk. Z času na čas odtiaľ niečo navarím a zatiaľ sa podarilo.

18.09.2006 08:25

Markíza

Peťulka, želám Ti skoré uzdravenie.

18.09.2006 10:31

miriamka

Dobre ranko tehulky, bol bryndzovy vikend? Aj my sme si ich vcera robili! S celozrnnou mukou, tak boli uplne ine, ale dobreeeeee. A poobede sme si hned vysli do BA a dokupili zasoby bryndze. Vo Viedni sa da na par miestach kupit, ale mali by ste vidiet tie ceny. Boli sme v Auparku, kde som kupila par tehu veci. Plavky so zakrytym bruskom, lebo ked budeme na dovolenke, tak babo by uz malo vnimat silne svetlo a tak si myslim, ze neuskodi viac ochrany. A este hrozne zlate tricko. Ked som si ho obliekla, tak manzel vyvalil ocka aka som uz tehotna!!! Je na bokoch trosku nazberkane, mozno preto. A este mam z Nextu hrozne zlatucke mini rukavicky na noc pre babo, aby sa neskriabalo. Mozno neskor pripojim fotecky ked bude cas. Potom sme sa vybrali hladat Polus, tam sme este nikdy neboli. Nasla som tehu rifle za 1600, co si myslim ide, ked porovnam, ze moje prve z Viedne ma stali 100Eur! Ale hrozne som ich vtedy uz potrebovala. Tie z Polusu su slovenskej vyroby, zn. Shocker. Cely obchod sa tak vola, ale maju iba tehu nohavice. Aj Vam sa tak pekne zaokruhluje brusko? Ja som zatial este nepribrala ani gram, skor schudla 2 kg. Ale je to fajn, pretoze som nebola na zaciatku tehu velmi stihla a nemala by som pribrat viac ako 12 kg. Hlavne je, ze babo ma dost zivin, pretoze uz negrckam viac ako 1-2krat denne a niekedy dokonca ani raz. Niekto tu raz pisal, ze mu chyba treska. Aj mne, ale chystam sa nejaku urobit. Mamina mi dala fajn recept, tak ked ho najdem, pripojim. Krasny den, Miriam

18.09.2006 11:17

Ivka31

To je sranda ako sme sa zhodli s tymi bryndzovymi haluskami cez vikend. Uvidime, co si tu uvarime na buduce. ....... ked budes moct, posli fotecku aspon s tymi rukavickami. Som strasne zvedava, ako vyzeraju, ked vravis ze proti skriabaniu. Co sa tyka pribratych kileciek, ja som najprv asi 1 schudla a potom 2,5 kg pribrala. Takze oproti povodnej vahe mam o 1,5 kg viac. Brusko mi nejak moc nevyskocilo, akurat ho mam take nafuknute, a povodne nohavice uz davno neobleciem. Neviem, ake je u vas pocasie. Tu mame zamracene a 20 stupnov, na slniecko to dnes nevyzera. Zelam pekny dnicek.

18.09.2006 11:38

miriamka

Tu su rukavicky. 3 pary za 170 sk je myslim ok. Clovek ich urcite viac nepotrebuje. Kamaratka pouzivala mini ponozky namiesto rukaviciek.

18.09.2006 11:40

miriamka

Rifle Shocker. Nie su az take elasticke ako Noppies, ale sedia super a elasticka latka siaha celkom pod brusko.

fazulka

Ahojte kocky, sranda, fakt bol asi bryndzovy vikend. My sme boli v sobotu na vylete na Cervenom kameni a taaaaaaaaaaaaaake vynikaju bryndzacky som uz veru davno nejedla. mnam. :D Petulka, je mi luto, ze si chora, drz sa, hlavne vela pi a odychuj, nech to cim skor prejde. Inak viete ze sa hovori, ze tehotnym trva prechladnutie dva-krat dlhsie ako " netehotnym"? Confused No mne sa to teda na zaciatku tehu potvrdilo a riadne. Petulka, tym som Ta nechcela nastvat, ale len upozornit, ze Ta moze aj toto postrestnut, tak vydrz. Urcite to bude lepsie a lepsie. Miriamka, sranda, ty z Rak. nakupis tehu veci v BA a my z SK v Rak.? Co si u vas na nic nenatrafila? Ako je na tom momentalne H&M? ja by som chcela ist niekedy v oktobri na potulky. uz sa hrozne tesim. pripadam si jak nora mojsejova. :D teda nie s financiami, ale s chutou nakupovat, samozrejme ale mimi vecicky a tehu oblecko. Ja sa v stredu chystam na poradnu, aj na AFP testy, bojim bojim Embarassed Chysta sa este niekto tento tyzden na poradnu? Aby sme mali co porovnavat. Laughing No a moje brusko, radsej sa nebudem uz vyjadrovat, ale ho mam fakt uz normalne tehulkovske, ale velmi moc sa tesim. :D Som zvedava na lekvara, co mi povie. Ale pozerala som diskusia tehliek z aprila 2007, maju tam aj par tehu mamiciek, a tiez uz maju pekne bruska, tak som sa trochu ukludnila. Cool lebo som si uz pripada ale tulenik. Tak babulky, idem uz, drzkajte sa a piste.

miriamka

A este zadna cast.

18.09.2006 11:44

miriamka

Plavecky su hrozne chutne. Mozem potom nosit aj na aquagymnastiku a neskor na baby plavanie.

18.09.2006 11:47

miriamka

Ked uz som sa tak rozbehla, tu je aj to tricko z Mothercare.

18.09.2006 12:02

miriamka

Fazulka: V H&M som pozerala v sobotu. Hladala som letne veci vo vypredajoch na dovolenku a nasla som milu bluzku. Zimne som este velmi nepozerala. A skusala som si tam nohavice na traky, ale vyzerela som ako krtko. No fakt zle. Nechcem to s nakupmi prehanat, ale teraz na zaciatku boli nohavice najdolezitejsie. Este nieco slusacke na vianocne vecierky a saticky k moru. Uz mam aj specialnu podprsenku, pretoze rastu... Je to velkost 85 B-DD. Takze sa da z B prepnut az na DD, co dufam nebudem potrebovat. Hore nad kosickami su 3 haciky na prepinanie ake byvaju na normalnych podprdach vzadu a je to uz myslene aj na kojenie a na nocne nosenie. Ma este niektora z Vas problem s prsiami? Hrozne ma svrbi pokozka. Je uplne v poriadku, ani sucha, ani nic ine. Myslim, ze to bude rastom. Tak kremujem...

18.09.2006 12:07

Ivka31

.... tie plavecky su strasne mile. Nechces sa nam ukazat v nich ? Ale nie srandujem. Musi to byt krasne mat ich na sebe s bruskom. Este som sa ta chcela spytat, ci nahodou nebudes vo Viedni pozerat po nejakych kocikoch. Vraj tam kocky z Blavy chodia do nejakych velkych obchodakov a niektore kociky su lacnejsie ako u nas. Napriklad tie drahe Jane Slalom, ak by som mohla usetrit 2-3 tisic, urcite by sme si s muzikom urobili výlet do Viedne. Len by som rada vedela, v ktorych obchodakoch maju aj kociky a ci sa to vobec oplati.

18.09.2006 12:13

Ivka31

... Pytala si sa na prsia ..... no mne tiez dost rastu. Z "lentiliek pod kobercom" uz mam celkom pekne prska. Bradvky su samozrejme dost citlive na dotyk, ale to asi tak ma byt. Aj ja pre istotu kremujem kazdy vecer, aby bola pokozka pekne vlacna a nie sucha. Aj brusko samozrejme natieram telovym mlieckom.

18.09.2006 12:21

evik

Ahojte babenky Smile Ozyvam sa po dlhsom case, ale po vylete som si este predlzila vikend, aby som nabrala sil do prace. Teraz je toho strasne vela, brrr, tak aspon po obede si trochu oddychnem a poprecitavam si, co ste popisali :D Fazulka: Zajtra idem na poradnu a na AFP testy, tak drzme si palceky, aby dobre dopadli!

18.09.2006 12:29

Markíza

Ivka31, nasmiala som sa nad Tvojou poznámkou týkajúcou sa Tvojich pŕs. Myslím, že si môžeme podať ruky. Konečne mám pocit, že som žena a nie 11-ročné dievča. Inak aj ja ich mám citlivé (namä bradavky) od samého začiatku tehotenstva. To bol asi prvý príznak, že sa niečo deje.

18.09.2006 12:29

jajka

Miriamka - tie veci su super. Tie plavky su specialne pre tehulky? Kde sa daju take kupit? Ja by som chcela zacat chodit uz o 2tyzdne na ten aquaaerobic, lebo baby ja hrozne priberam a neviem sa toho zbavit Crying or Very sad Potrebujem ale nejake plavky, len neviem kde budem take u nas v Trencine zhanat. Fazulka - neboj, urcite bude vsetko OK. Ja uz som sice na AFP testoch bola, ale vysledky budem mat az teraz v piatok. Povedala som si ze sa nebudem stresovat, ale budem dufat v najlepsie. Potom dam hned vediet ako to dopadlo. Tiez by som bola najradsej keby som uz vysledky mala, ale nic sa neda robit. Musime vydrzat. Cosa tyka prs, tak ja mam normalne C a vlastne mam ich aj teraz. Nemam vobec pocit ze by nejak extra narastli, mozno trosku. Som inak celkom rada, staci ze mam uz brusko ako keby som bola v 6. mesiaci. Ja sa tiez natieram specialnym mlieckom z lekarne, ma taky zeleny obal a je proti striam, stal tusim okolo 420 Sk, ale lekarnik mi ho odporucil, ze aj jeho zena to pouzivala a bola velmi spokojna. Maju aj lecnejsie, napr. ten Q-elastics- ale mne moc nevonal, tak som ho nechcela. Inak problemy nemam, stale mam citlive bradavky, ale to je v pohode. A este mi z nich obcas presakuje cira tekutinka, ale to je tiez vraj OK.

18.09.2006 12:30

Markíza

Evik, držím palce na tých AFP testoch. Cca o 2 týždne čakajú aj mňa.

18.09.2006 12:31

miriamka

Ja kremujem uz ako vysinuta. Prednedavnom sa nedalo, pretoze som zvracala skoro pri kazdej voni. Doplatila som na to strasne suchou pokozkou, hlavne na nohach. Teraz je to uz lepsie a znasam to celkom ok. Pouzivam rada nas Aviril, to sa vylet do BA hodil aj v tomto smere. Aj v Mothercare som nasla krem, ktory mi prijemne vonia. Zatial. Kociky sme este nepozerali velmi intenzivne. Chceli sme najskor Bugaboo, ale je hriesne drahy. Ale ma vela vyhod pre zivot v meste. Aj par nevyhod, ako kazdy iny, tak zase sme na zaciatku. Poznam par obchodov s detskou vybavou. Na Kärntner Straße je v dolnej casti pri Stephansdom velky obchod Dohnal. Ale v centre to bude mozno drahsie ako inde. Potom je par obchodov na Mariahilferstraße. Hlavne Leiner-obchodak je fajn. Kika obchody maju tiez dost veci, ako som pocula. Mensie obchodiky su roztrusene po celej Viedni. Pri nas bol obchod, ktory sa specializoval iba na kociare. Samozrejme, zruseny uz par mesiacov. Myslela som, ze pozriem na Slovensku. Smile

18.09.2006 12:32

Markíza

Jajka, to s tou vytekajúcou tekutinou si pamätám ešte z tehotenstva so synom. Aj ja čakám, že kedy to začne. Myslím, že je to úplne v poriadku, len si to nevytláčaj (tak mi v tom čase hovoril lekár).

18.09.2006 12:50

Ivka31

Markíza .... ja idem na AFP testy a zaroven na druhu poradnu 5. oktobra, tak to asi budeme na vysledky cakat spolu. Ja verim, ze vsetko dopadne dobre Exclamation Exclamation Exclamation

18.09.2006 12:51

Ivka31

Jajka .... kde robia prosim ta ten aquaaerobic? Mozno neskor by som chodila aj ja.

18.09.2006 12:57

Ivka31

Jajka ..... pisala si, ze recepty na varenie si pises do Wordu. Ak by si chcela, ja mam par praktickych receptikov tiez popisanych vo Worde a mohla by som ti ten suborik poslat na meil.

18.09.2006 12:59

jarus

Ahoj, dievčatá ale ste sa dnes rozpísali. Jajka- aj ja mám bruško ako by som bola už v 6 mesiaci. Neviem ako vy ale ja nechcem moc nakupovať tehotenské veci po prvé sa mi ani nepáčia ( s výnimkou tehu riflí) radšej mám normálne oblečenie len o číslo väčšie. Aj keď teraz sa už dajú kúpiť nejaké pekné tehulkovské oblečká ale stále sa mi zdá že je na nich zbytočne veľa nariasení a takých tých vecí. Ale to je môj názor. A po druhé na tých 5 mesiacov sa to ani neoplatí a zdá sa mi že sú aj dosť predražené. Nezdá sa vám baby? Prsia-no moje sa z č.2 ani veľmi nezväčšili trooooošičku. Pri malom som kojila a mala som len asi o číslo väčšie ako obyčajne a tak som sa tešila že aspoň keď budem tehotná tak budem mať poriadne cici. Ha-ha. No mojej kamoške sa z 1 zväčšili na 4-ky. Keď som ju videla myslela som že odpadnem. Zajtra idem na tie testy, trochu sa bojím samozrejme okrem výsledkov lebo treba prísť nalačno a ja rano ako vstanem musím okamžite niečo zjest aspoň kúsok rožka lebo ma napína. Neviem prečo ešte stále veď už to malo prestať tak sa bojím že mi tam bude zle. Baby ktoré ste už boli na testoch kolko skúmaviek tej krvi berú a nebolo vám zle? Netočila sa vám hlava alebo také niečo?

18.09.2006 13:03

jarus

Evik - držím palce na testoch nech ti to dobre dopadne. ja budem mať výsledky až o 2 týždne.

18.09.2006 13:09

jajka

Ivka31 - ten aquaaerobic bude byvat na mestskej plavarni, zacne niekedy na zaciatku oktobra. Niekedy koncom mesiaca tam zavolama popytam sa co a ako, potom Ti dam vediet. (jajka)

18.09.2006 13:18

Anonymous

co sa tyka oblecenie pre tehu suhlasim ze je dost predrazene a ked si clovek vezme ze je to iba na par mesiacov...ale co uz, ked chce byt zena pekna. A zvlast, ked este clovek pracuje...ja mam pracu, kde prichadzam do kontaktu s obchodnymi partnermi a clovek musi nejako reprezentovat. Ale pravdupovediac je dost tazke si kupit oblecenie, ktore by bolo pekne, elegantne....a nehovorim o cenach.

18.09.2006 13:24

jarus

Anonymný- presne tak, baby ktoré bývajú v BA a v okolí majú viac možností niečo kúpiť môžu skočiť do Viedne. Ja pochádzam z mesta, kde je v meste každý druhý obchod číňan, to tak si kúp niečo. Tak za oblečením cestujem do KE. predsa je tam len väčší výber, a tých 70 km je akurát dosť pre mňa cestovať, keďže cestovanie je pre mna utrpením.

18.09.2006 13:29

fazulka

No babky- zabky, tak si teda palceky na krv budeme drzat spolocne. :D Jarush, no mne sa zase nepacia veci o cislo vacsie, neviem, akosi mi to nereze. Pripadam si v tom jak vo vreci.Nehovorim, ze vsetky tehu veci su uzasne, ale videla som kopec uzasnych, najma v H&M a podobnych, najma gate do pasu, s upletovou vsuvkou, ci uz na bokoch alebo spredu, aj kopec peknych triciek,vobec nie prehnane nariasenych, no a pacia sa mi aj niektore obtiahnute tehu veci. Cool Ale samozrejme, kazdy mame ine potreby a naroky. Len ja si osobne neviem predstavit seba, ako chodim do prace v nohavice trebars aj v c. 40 ( predtym som 36-tku )- osobne by som sa citili dost nepohodlne. A s tymi cenami je to fakt prehnane, esteze existuju sposoby, ako sa ich po tehu vyhodne zbavit...resp. aj nieco z druhej ruky kupit. Ved tych 5 -6 mesiacov je malinko na nosenie a teda aj znicenie. Miriamka, inac aj ja som miriam, prsia svrbia aj mna, aj teraz by som si ich poskrabkala Embarassed , asi to fakt suvisi s rastom. Len mne by sa uz mohli aj stopnut. Uz staci. Aj pri malej sa mi zvacsili, po porode a pri kojeni som ich mala take vacsie, ale po pol roku sa to upravilo a potom sa mi zdali este krajsie ako pred tehu. Cool Miriamka, no veci si pokupila fakt uzasne, super, aj plavecky, aj tricenko. urcite sa tesis a budes mat pohodu a dobry pocit pri noseni. Ivka, prosim Ta nevies, ci sa tie nase Jane predavaju aj ako samostatne hlboke kociky, alebo len cele kombinacie, t.j. sedacka, sportak, a neviem co este.... Ja by som chcela len hlboky, potom by aj cena mohla byt priaznivejsia, nie? Shocked No a ked pojdem v tom oktobri do Viedni, tak ich mrknem aj tam a potom podam info. Inak v cechach su momentalne este trochu drahsie ako u nase v babylande... Confused ma prekvapilo trochu. no uvidime... Petulka sa asi lieci, ze? Etni, zajtra budem na Teba mysliet, drz sa. Wink No tak sa drzkajte babulky. papa

18.09.2006 13:30

Anonymous

Jarus, ja byvam v BA a nie je to ani tu o nic lepsie. Vsetky tie veci pre tehu robia akokeby zeny sa mali hanbit za to, ze maju bruska a nemali by vobec vychadzat medzi ludi. Hrozne strihy a farby. Vo Viedni to tiez nie je o nic lepsie...asi mam prehnane naroky..ale len kvoli tomu, ze mam brusko nemusim vyzerat ako melon. A tie strihy na tehu veciach mi tak pripadaju. Ved som mlada a chcem byt sexy a nie ako vo vreci. Takze to tiez riesim vacsim cislom....ale nohavice neokalmes...tie som si kupila tehu

18.09.2006 13:31

fazulka

Miriamka a kam vlastne idete na dovolenku? :D Uz si pisala a prehliadla som to? V kazdom pripade si dobre odychnite a uzite . Cool

18.09.2006 13:49

Anonymous

Jarus, mam dobru farbu vlasov na fotke. Aky odtien pouzivas??? Moje vlasy vyzeraju teraz hrozne. Farbila, vlstne stale si ich farbim na blond,ale rada by som presla na nieco prirodzenejsie....a tie tvoje vyzeraju na fotke take leskle. Aku farbu pouzivas?

18.09.2006 13:57

Ivka31

fazulka .... to teda neviem moja ci sa da kupit ten Jane kocik iba s vanickou. Asi bude najlepsie spytat sa priamo v predajni. Keby si nieco blyzsie zistila, daj vediet.

18.09.2006 14:14

fazulka

Ivka, jasnac, budeme sa teda vzajomne informovat, lebo ta cena je fakt desna. Twisted Evil Ale zas, iny kocik, ktory by sa mi pacil som nenasla. Embarassed

18.09.2006 14:52

miriamka

Jajka: Plavky su specialne pre tehulky. Su z Auparku, taky isty obchod je aj v Poluse. Neviem ako sa volal. Aj firma Anita robi pradlo a plavky pre tehu. http://www.anita.com/ Myslim, ze ma zastupenie aj na SK. Noppies a Mothercare tiez. Vela sa da aj objednat online. V Palmers mali tehu nohavicky a pancusky. K tehu veciam. Casto vselico fakt za babku na int. aukcii. Pre nemecky hovoriace: www.ebay.de, alebo www.ebay.at Pre anglicky hovoriace myslim www.ebay.co.uk Minuly tyzden som kupila Cd Tina Turner za 1 Euro a 1,50 postovne. Fazulka: Ideme na Seychelly. Boli sme tam pred 4 rokmi, tak si opakujeme medove tyzdne. Uz sme 7 rokov spolu a bude to nasa 2. velka dovolenka. Teraz stale delime volny cas medzi nasich, svokrovcov a priatelov, pretoze vsetci byvaju daleko. Po porode si urcite casovo a financne nieco take nebudeme moct dlho dovolit. A teraz budu este vianocne premie... Z prs mi este nic nevyteka, ale minule som mala pocit, ze nieco citim. Take silne steklenie. Ale to by bolo dost zavcasu. Manzel sa smial, ze pri mojom traveni a naduvanui, to moze byt fakt aj vselico ine... Embarassed Ma to niekto? Nie steklenie, ale naduvanie. Myslela som, ze to po par mesiacoch zmizne, ale lekarka mi povedala, ze az po porode!!! Odporucila mi magnezium. Sorry za temu Embarassed Embarassed Kedze na tickeriku este len pracujem, posielam Vam fotku nasho drobceka z 1.9. Tam sme mali od hlavicky po zadocek 5cm. Pred tyzdnom uz 7,1cm, ale to sme mali toho neprijemneho lekara z kliniky a ani fotka nestoji za nic Smile

18.09.2006 15:10

miriamka

Tehulky, nejako mam dnes vela energie. Ze by to bol ten zlom, ktory mi lekarka slubila na 12 tt? Sice uz zacnem tento tyzden 16 tt, ale hlavne, ze sa uz dostavi, no nie? Musim vyuzit enrgiu a nieco konecne urobit aj v domacnosti.

18.09.2006 16:50

evik

dakujem, babulky, som z tych testov cela nervozna, uz aby boli vysledky a aby boli v poriadku! Ja uz nosim tehu nohavice do roboty, podarilo sa mi najst jedny take na mensie brusko v cinskom obchode a sadnu ako uliate, nic ma netlaci, parada :D Brusko mi tak naraz vykuklo v stredu, panecku, dokonca na jednej strane viac ako na druhej, asi si tam drobcek vytlacil hlavicku :D :D :D Ani mi nehovorte o prsiach.. normalne nosim 75E, a teraz sa uz nezmestim ani do jednej "drzprsky" - len sa tesim, kedy mi dorastie brusko, tak aby mi ich mohlo podopierat :D :D :D Tiez ma svrbia, ale nic nevyteka...len rastu ako z vody Embarassed Babulky, vy ste vsetky boli na vystreni NT? papa