1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68

Februar 2007

01.06.2006 15:21

Februar 2007

Veronika+Alex

Ahojte! Su tu uz nejake mamicky tehulky pre februar 2007? Smile Ak ano, co tak trochu spolu pokecat?

 

02.06.2006 12:39

februar?

Anonymous

Dnes mi "dve ciarky" povedali, ze budem maminou. Skoro som odpadla. Buduci tyzden idem na sono a az ked to bude jasne tak sa zaregistrujem. Ty Veronika to mas uz potvrdene?

 

02.06.2006 15:16

Veronika+Alex

Ahoj Katkaa! Tak to ti blahozelam. Ja to este tiez nemam potvrdene od lekara iba testom. Ale som sa konecne dokopala k tomu aby som zavolala doktorovi. No ma trikrat prepajali kym som dostala jeho sekretarku a ta ma potesila, ze najblizsie dva tyzdne urcite nema volne iba ak by som chcela ist k druhemu a to som nie velmi chcela tak mi nasla termin az 7 jula. Dost neskoro, no co uz. Tu sa nechodi velmi skoro aby sa aj nieco dalo vidiet. Aj s prvou som bola az v skoro 9 tyzdni. Tak zatial prijemny vikend.

 

07.06.2006 12:00

Kristina S

ahojte:) tak pripajam sa k vam, test som si robila minuly tyzden a vysiel mi, od lekara to este nie je potvrdene, ale v piatok sa chystam, takze vam dam urcite vediet, ako sa citite?

 

07.06.2006 12:08

Kristina S

Veronika, mame podobne stare deticky, nas Filipko sa narodil 8.1.2005 Laughing

 

07.06.2006 12:48

Veronika+Alex

Ahoj Kristina. Blahozelam. Ja musim cakat este mesiac kym pojdem k lekarovi ale dufam, ze je vsetko v poriadku. To budete mat to babo ako darcek pre Filipka. (pekne meno, jedno z mojich zo zoznamu).

 

07.06.2006 14:05

Kristina S

Citala som si, ze ten tvoj doktor je nejaky vytazeny :D Ty zijes v Luxembursku? Alexandru si rodila tam? Filipa sme si vybrali aj preto, ze je to medzinarodne meno, aj sa nam vzdy pacilo, len ix tu zacina byt nejako vela Laughing na Slovensku. Ved aj vasa Alexandra bude mat darcek Cool My sme to tak planovali, aby medzi nimi bol okolo dvoch rokov rozdiel

 

07.06.2006 14:05

Kristina S

Citala som si, ze ten tvoj doktor je nejaky vytazeny :D Ty zijes v Luxembursku? Alexandru si rodila tam? Filipa sme si vybrali aj preto, ze je to medzinarodne meno, aj sa nam vzdy pacilo, len ix tu zacina byt nejako vela Laughing na Slovensku. Ved aj vasa Alexandra bude mat darcek Cool My sme to tak planovali, aby medzi nimi bol okolo dvoch rokov rozdiel

 

07.06.2006 21:12

Veronika+Alex

Ahoj. Ano, zijeme v Luxemburgu a aj Alexka sa tu narodila. My sme tiez chceli rozdiel 2 roky. A toto sa nam podarilo spravit na druhykrat. Teda dost rychle. Ako som pisala Filip je aj na mojom zozname len na manzelovom nie je. Tak uvidime. A vy ste to uz povedali Filipkovi. My Alex ano ale este tomu aj tak nerozumie. Ona ma velmi rada deti a hlavne babätka. Aj v jaslickach stale len s Hugom sa hra ten je tam najmladsi. Dviha ho a stara sa o neho. Sa aj s ucitelkami stale smejeme na nich.

 

07.06.2006 23:35

Anonymous

Ahojte, prepacte, ze sa pripajam do diskusie ako anonym, ale pisem sem casto a este nechcem aby sa o nasom snad tehotku vedelo. Robila som si vcera vecer test, po dlhom cakani sa objavili //, zajtra rano ho zopakujem a ak to vyjde prihlasim sa oficialne k maminam februarovkam 2007 Laughing

 

08.06.2006 08:19

Veronika+Alex

Ahojte. Anonym blahozelame. Ked tam tie ciarky su, dufam, ze sa nestratia a ty sa coskoro vratis a budes si uzivat fazulku a februarove maminky.

 

08.06.2006 10:14

Kristina S

Aj ja sa pripajam ku gratulaciam, ked vyjde test je to super pocit, ked to babatko clovek planuje :D Drzim palce, myslite, ze vo februari sa rodi vela babatiek, zo statistickeho hladiska?

 

08.06.2006 10:41

Kristina S

Veronika, Filipkovi sme to uz povedali, ale tiez to este nexape, som zvedava, ake to bude postupne, ked bude chapavejsi a busko viditelnejsie. A ako sa ti tam rodilo? Porod bol v pohode? Ja pevne dufam, ze druhy porod je naozaj lahsi ako prvy. Ako sa inac citis? Uz mas aj nejake tehotenske prejavy?

 

08.06.2006 11:26

Anonymous

Babenky, tak ja stale neviem ci k Vam budeme patrit ci nie, ranajsi test znova nejasny... druha ciarka takmer neviditelna, neviem ci som ju nevidela len ja... ako fatamorganu Crying or Very sad Uz to zopakujem az buduci tyzden, ale je to na nervy. Ms meska 6 dni a ciarka sa akosi nechce vyjasnit a tak pokracujeme v nevedomosti Idea Ako to bolo s Vami a testikmi? Bolo vsetko jasne od zaciatku? Mne je nejak blbo od zaludka...

 

08.06.2006 13:06

Kristina S

Ja si myslim, ze si tehulka. Ja ked som si robila test pri Filipovi, bolo mi vidno len velmi slabo modru ciarku a bola som a teraz to bolo to iste a tiez som si ista, ze som, lebo tiez mi ms meska tri dni a okrem toho mi bolo zle. Vtedy ma to vlastne aj napadlo, ze by som mohla byt, lebo som neverila, ze sa nam to hned podari, cize to mas vlastne rovnake ako ja. Ak si xces byt ista, tak xod k lekarke, viem, ze to je dost skoro, ale pri Filipovi som bola tiez len v stvrtom mesiaci a hned mi vedela povedat, ze cakam babatko, len pohmatom a Ultrazvukom, ani mi nebrala moc a krv. Tak to mozes skusit. Nevies, kedy asi si mala ovulaciu?

 

08.06.2006 15:48

Veronika+Alex

Ahojte! Jooj ale nas napinas. Ja neviem, ja som si robila dva testy. Jeden s prvou ale to uz bolo aj 10 dni meskanie. A teraz druhy ked mi meskala MS 5 dni. A ja som tam hned mala aj druhu ciarku. A na letaku pisali, ze treba pockat 5 minut. Ale ked tam ta ciarka je tak podla mna si tehu. Mysli pozitivne. Je to prve babo alebo druhe, tretie, stvrte....? Kristina nejake teh. priznaky ani nie. Trocha mi je blbo od zaludka ale inak v pohode a este by som stale spala. Len kedy? No a o mojom porode som pisala jednej redaktorke z Mama a ja takze niekedy v najblizsich cislach by to malo byt zverejnene este neviem prestne kedy. Vsak ti potom dam vediet a mozes si to tam precitat. A ty sa ako citis. Tak sa mi zda, ze tvoj prvy porod nebol velmi lahky. Ak sa ti bude chciet napis.

 

08.06.2006 18:16

Anonymous

Ste zlate! Tak ak sa vobec tie // potvrdia bude to nase druhe babo Laughing

 

08.06.2006 18:23

daša

Baby, drzim vam palce, pekne tehotensvo prajem, normalne na to uz spominam s troskou nostalgie a az na ten posledny mesiac by som si to rada zopakla Wink mne tu prave sedi na kolenach moje februarca ale z roku 2006 Laughing Dasa

 

08.06.2006 20:31

bam

Ahojte Smile tak aj my budeme mat februarove babatko Smile

 

08.06.2006 23:04

Marcela

 

09.06.2006 07:19

bam

Marcela:
Dakujeme :D

 

09.06.2006 19:17

Kristina S

Ahoj Danka, tak vitaj :D tesime sa velmi spolu s nami, takze to bude druhe? Ja tu teraz na vikend nebudem, ale potom sa urcite ozvem, som zvedava na vsetko.

 

09.06.2006 19:21

Kristina S

Veronika: a este k tomu porodu, nebol lahky, bol dlhy a tazky, ale boli sme rodit z KE az v Stiavnici a tam bolo uzasne, takze na vsetky stresy som zabudla hned po porode, aj ten porod bol psychicky super, lebo je to tam krasne, a manzel bol stale so mnou a potom s nami na izbe. To je podla mna najdolezitejsie, psychika, inac sa da zvladnut vsetko. Teraz sa citim v pohode, zatial mi je len sem tam zle, ale inac fajn, som zvedava ako to bude pokracovat.

 

11.06.2006 14:45

Veronika+Alex

Ahojte! Dasa DAKUJEME. Bam tak ta tu vitame a blahozelame. Kristina ak si dobre pametam tak si mala ist v piatok k lekarovi. Bola si ? Ako bolo, co povedal? Tak sa mi zda, ze sa tu zisli same druhorodicky. Tak vam zelam pekny teply zvysok vikendu. My tu mame 28 stupnou, este ze fuka vietor.

 

11.06.2006 15:42

Katerina

Ahojte, tak vyzera to tak, ze sa k vam asi pridam. Dnes rano som si urobila test a boli tam dve //. Takte by to malo byt februarove babatko. Ak bude vsetko ok, tak to bude nase druhe babatko. Ale najskor si musim pockat na vyjadrenie lekara ... nechcem to zakriknut. Katerina Smile

 

11.06.2006 23:05

februar?

Katkaa

Ahojte dievcata. Opat sa hlasim, s dobrou spravou. Test mi nieco posepkal a doktor to potvrdil. Uz mam prvy obrazok nasho babatka ale este je uplne malilinke. Ale radost mam obrovsku Smile

 

12.06.2006 12:55

Veronika+Alex

Katerina a Katkaa vitajte a blahozelame. Pomaly sa nam to tu rozrasta. A nikto nenapisal priblizny termin porodu. Moj je 3.2 alebo 4.2. Len cakam kym mi to potvrdi aj doktor. Ale ked bude aj toto babo lenive ako prva tak budem rada ak to bude vo februari a nie v marci.

 

12.06.2006 16:16

Katerina

Dakujem za privitanie !!!! Tak mne to vychadza okolo 18.februara. Pri prvom som mala termin 29.8.05 a porodila som o sest dni skor. Takze aj v tomto pripade by sa mi to hodilo o tyzden skor :D Ale to je este daleko. Zajtra sa objednam k doktorovi a potom budem mudrejsia ... tak zatial caute a nech nas tu len veselo pribuda Wink

 

12.06.2006 16:24

Katkaa

Ja este nemam termin, lebo je to skoro. Mala som problemy s MS a doktor povedal, ze bude problem byt mamina. A aha. Podarilo sa. O dva tyzdne urobi znovu sono a vsetky testy a potom povie aj termin.

 

13.06.2006 09:49

soleilin

Ahojte februarove tehulky, tak to vyzera ze sa k vam pridam, dnes rano som si na tehu teste nasla vytuzene dve ciarocky ale ta druha bola bledsia ako ta kontrolna. zajtra sa chystam k doktorovi aby mi to potvrdil. mate nejake priznaky? mne absolutne nic nie je. je este skoro?

 

13.06.2006 12:27

Katerina

Akurat som sa vratila od doktorky. Potvrdila mi tehotenstvo :D :D :D O dva tyzdne idem este na ultrazvuk a dozviem sa viac. Takze mam pred sebou dlhe dva tyzdne cakania. Inac zle mi nebyva, len troska ma napina - hlavne rano. Pri prvom mi byvalo hrozne zle, a to az do piateho mesiaca. Tak dufam, ze tentokrat to bude lepsie. Babizne, akosi to tu viazne - piste, piste, piste ..... -------------------------------------- Katerina & Antonios 23.8.2005

 

13.06.2006 16:39

bam

Jeeej Katerina, ty mas tiez augustove babatko Smile Takze ta caka tiez 18 mesacny rozdiel ako nas Smile Mne dnes prvy raz doslo rano zle, ledva som dobehla na zachod a mala jasne za mnou, musela predsa vidiet co robim! Smile Mne tiez byvalo priserne zle az do piateho mesiaca a to cely den. Dufam,ze ma to obide. Zajtra idem k lekarke, uvidim, ci bude aj ultrazvuk robit uz. Termin podla poslednej MS mi vychadza na 5.2.2007, ale Danielku som 8 dni prenasala a po dvoch neuspesnych vyvolavackach mi prepichli plodovu vodu o 8 rano a o 8 vecer bola Danielka na svete Smile

 

13.06.2006 20:02

Cornelia

zdravim vsetky febr. maminky, ak ma medzi seba vezmete, budem rada, termin este presne urceny nemam, ale malo by to byt v prvej tretine februara. Na ultrazvuku bol zatial vidiet len plodovy vacok, vy ste uz videli aj babo?

 

13.06.2006 20:43

Katkaa

No baby tak moje priznaky su asi taketo: som straaasne ale strasne unavena a stale smadna. No a tym padom stale beham na zachod. A posledne dni mi zacinaju smrdiet niektore potraviny ale snazim sa to ignorovat aby sa to nestupnovalo Wink A este ma napadlo, ze podprdy sa mi nejak zbehli Cool Vy ste na tom ako?

 

13.06.2006 20:59

Katerina

Tak ja som uplne v pohode, nevolnosti nemam, trocha mam napnute prsia a rano ma troska napina na zvracanie. Ale to vsetko pride postupne ... este to mam v cerstvej pamati - len pred necelymi 10 mesiacmi som rodila prvykrat. Ked som bola v 9.mesiaci, tak som si povedala, ze druhe dieta chcem bezpodmienecne rodit v zime. A podarilo sa. Nezavidim ziadnym tehulkam, ktore sa musia s bruskom trmacat v lete - pri 30 stupnovych teplotach. Katkaa: moje podprdy este sedia :D Cornelia: na ultrazvuk sa chystam az o dva tyzdne, takze baby (vacok) som este nevidela Sad Bam: tak to som rada, ze je tu niekto s rovnakym rozdielom medzi detickami. Vy ste planovali takyto rozdiel alebo to bola ,,nehoda,, Confused:

 

13.06.2006 20:59

Katerina

Tak ja som uplne v pohode, nevolnosti nemam, trocha mam napnute prsia a rano ma troska napina na zvracanie. Ale to vsetko pride postupne ... este to mam v cerstvej pamati - len pred necelymi 10 mesiacmi som rodila prvykrat. Ked som bola v 9.mesiaci, tak som si povedala, ze druhe dieta chcem bezpodmienecne rodit v zime. A podarilo sa. Nezavidim ziadnym tehulkam, ktore sa musia s bruskom trmacat v lete - pri 30 stupnovych teplotach. Katkaa: moje podprdy este sedia :D Cornelia: na ultrazvuk sa chystam az o dva tyzdne, takze baby (vacok) som este nevidela Sad Bam: tak to som rada, ze je tu niekto s rovnakym rozdielom medzi detickami. Vy ste planovali takyto rozdiel alebo to bola ,,nehoda,, Confused:

 

13.06.2006 20:59

Katerina

Tak ja som uplne v pohode, nevolnosti nemam, trocha mam napnute prsia a rano ma troska napina na zvracanie. Ale to vsetko pride postupne ... este to mam v cerstvej pamati - len pred necelymi 10 mesiacmi som rodila prvykrat. Ked som bola v 9.mesiaci, tak som si povedala, ze druhe dieta chcem bezpodmienecne rodit v zime. A podarilo sa. Nezavidim ziadnym tehulkam, ktore sa musia s bruskom trmacat v lete - pri 30 stupnovych teplotach. Katkaa: moje podprdy este sedia :D Cornelia: na ultrazvuk sa chystam az o dva tyzdne, takze baby (vacok) som este nevidela Sad Bam: tak to som rada, ze je tu niekto s rovnakym rozdielom medzi detickami. Vy ste planovali takyto rozdiel alebo to bola ,,nehoda,, Confused:

 

13.06.2006 21:01

Katerina

ups .... odoslalo mi to 3krat

 

13.06.2006 21:17

Katkaa

Katerina: nevadi, ze 3x aspon mame co citat :D Cornelia: Ja som bola na ultrazvuku pred tyznom a bolo vidiet len ten vacok. Mimi je malinke, nejake 2-3 mm. Ale na buduci tyzden idem znova, doktor chce presne stanovit termin, pretoze mam problem s cyklom, takze podla toho sa neda orientovat. A to povedal doktor, ze budem asi v 8 alebo 9 tyzdni a uz budem vidiet 1 - 1,5 cm babatko aj so srdieckom. Velmi sa tesim.

 

13.06.2006 23:00

Veronika+Alex

Ahojte! Nechce mi to odoslat spravu, no co skusim zajtra

 

14.06.2006 07:51

Veronika+Alex

Ahojte! Tak hned na zaciatok vitam nove tehulky. Ja teh. priznaky zatial velmi nepozorujem. Sice som uz dva dni poriadne nejedla ale vobec nemam chut v tomto teple. Aj na kavu ma treba prehovarat. Inokedy som este ani oci neotvorila a uz som robila kavu. No a aj moje podprsenky su nejake mensie. A mam hrozne chute. Na same nezdrave jedla asi to predsa len bude bracek ako tvrdi moj manzel. No a zachod je moje prechodne bydlisko. O spanku ani nepisem. Uspavam malu a zobudim sa na to ze ona skace v postielke a vsade naokolo bordel. Tak sa mi zda, ze moja je tu najstarsia. Tak toto som pisala vcera ale mi to nechcelo odoslat. Dufam, ze dnes to uz funguje.

 

14.06.2006 07:56

Veronika+Alex

A este Katkaa tebe som chcela. Aj mne lekari hovorili, ze kym ma nebudu operovat nemam sancu otehotniet. To na Slovensku. Tu mi davali 5% sancu. No a pre zaujimavost dodnes ma neoperovali. A Alexka sa nam pritrafila nahodou, ked sme si davali pozor alebo zeby ani nie. No trochu sme oslavovali manzelove narodeniny. A toto druhe sa nam podarilo na druhykrat. Takze to povazujem za velky uspech. Obcas ked som doma mam chut zajst za tym super lekarom a pochvalit sa mu.

 

14.06.2006 08:38

Cornelia

dakujem za privítanie a trošku ste ma upokojili. Dúfam, že bude všetko v poriadku, mám už jednu smutnú skúsenosť za sebou, preto som napriek veľkej snahe byť kľudná aj trošku nervózna. Inak podprdy zatiaľ ako tak sedia, občas mi je nevoľno, ale nezvraciam a namiesto nejakých špecifických chutí ma skôr chytá žravosť. Laughing

 

14.06.2006 12:26

RoniZuzi

Ahojte Februarovky, my mame sice termin na konci januara, ale ak to bude ako pri prvom huncutovy, ked mi museli porod 3 dni po termine vyvolavat po nejakych miernych komplikaciach, tak to mozno bude aj vo februari, co by mi vobec nevadilo, kedze som tiez februarova a nakoniec by som si dala krasny darcek ku 30 tke... Laughing

 

14.06.2006 15:12

bam

Tak som sa vratila od lekarky, termin mi urcila na 9.2.07 a babatko este nebolo vidno, len taky vak. Katerina: Nebola to "nehoda" Smile Chceli sme druhe babatko s rozdielom do dvoch rokov a podarilo sa hned na druhy krat Smile

 

14.06.2006 15:44

Katkaa

Veronika: Tak to je super co pises. "Oslava" sa teda naozaj vydarila Smile Mne moju diagnozu ale aj prognozu o tehotenstve povedali dvaja lekari nezavisle od seba. Vies, pri mojom schaosenom systeme sa neda vela ocakavat.

 

14.06.2006 16:39

Katerina

Bam: ani u nas to nebola ,,nehoda,,. Aj my sme planovali rozdiel tak do 2 rokov a vyslo to, ale asi az tak na 5-krat. Takze povodne sme chceli aj mensi rozdiel. Medzi mnou a mojou sestrou je rozdiel 13 mesiacov a vychadzame spolu uplne super. RoniZuzi: aj ja som narodena vo februari. V ktory den si ty? Aj mne to vychadza tak, ze by som si dala darcek k narodeninam. Moj TP je okolo 18.2. a narodky mam 22.2. Takze pri troske stasia to mozno vyjde :D Cornelia a Katkaa: musite mysliet pozitivne !!!! Aj mna obcas prepadnu pesimisticke myslienky, ale vzdy to nejak zahodim za hlavu a poviem si: vsetko bude OK Exclamation Exclamation Exclamation

 

14.06.2006 21:31

Elena H.

Ahojte februárovky 2007! Chcela by som vám vsetkym popriat krasne tehotenstva. Tiez som pred rokom prezivala ohromnu radost, ked som zistila, ze som tehotna. Samozrejme, ze boli aj obavy, ale nakoniec vsetko dobre dopadlo a 13.2. 06 o 13 hodine a 13 minute sa nam narodila Katarinka. A to ze som tehotna som zistila 13.6 05. Takze 13 je pre nas tym najstastnejsim cislom. PA-PA

 

15.06.2006 05:50

Anonymous

Zdravím Vás! Neviem, či ku Vám budem patriť, pretože môj 1. tehotenský test vyšiel negtívny. V podstate píšem preto, lebo sa chcem s Vami poradiť. Menštruácia mi zvykne chodiť ako hodinky, presne na 28-mi deň. No a dnes je to "už" 4-tý deň, čo nechodí. Som z toho zmätená, pretože na také meškanie nie som zvyknutá a ten test, kt. som si robila dnes nad ránom, vyšiel negatívny. Je podľa Vás možné, že by to mohlo byť ešte tak skoro, že to ten test nezaznamená? Mimochodom, ak by som bola predsa len tehotná, podľa prvého dňa poslednej menštruácie by mi to vychádzalo cca na 22/2/07. Za odpovede vopred ďakujem. S pozdravom Aďa.

 

15.06.2006 07:10

bam

Ada mne sice prvy test ukazal slabu druhu ciarku,ale druhy o dva dni mi neukazal ziadnu... tak som bezala kupit este v ten den iny test a ten ukazal dve ciarky Smile Skus si kupit dva rozne testy, u mna to zabralo Smile a drzim palce!