1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

27.07.2006 09:14

Zuziik

Zuziik: Inac babky nemyslite si, ze mi sibe abo co, ze si tu menim kazdu chvilu tickerik, ale pri prvom som uz chcela nejaku zmenu, a ten druhy sa mi pacil, ale akosi mi to nechcelo odpocitavat, stale tam bolo 13+0, kazdy den, no a ja uz nie som 13+0 Sad Mad
Ale tento posledny je podla mna prekrasny. Ten si nechaj. Wink
Terezka necham, aj mne sa paci... :D

27.07.2006 09:16

Alexandra

[quote="Zuziik"][quote="Alexandra"]

gabca: To ano, to je pravda.. Vzdy len krutm hlavou nad tymi mudrlantmi, co si myslia ze v zahranici sa zarabaju tazke peniaze. To je sice pravda, ale ze naklady na zivot su tam 5 - 10 nasobne vyssie, to nevidia, alebo ani vidiet nechcu..
Alex, o tom by som mohla hovorit story, na jednej strane daju a druhej vezmu... toto je zahranicie, ibaze pre nas je toto zatial jedina moznost. Strasne by sme chceli byvat na Slovensku, ale kedze muz je zahranicny, a Kosice su zatial kraj s druhou najvyssou nezamestnanostou, zatial sme sa rozhodli zit tu, kym sa to nejako nezmeni... alebo kym si na nieco nenasetrime... Je vzdy lepsie pracovat aj ked nam vela neostane, ako sediet doma a nic nerobit, no nie ???? Inac naposledy som pracovala v KE v roku 1998 a bolo to pre statnu sferu a podla slavnych statnych tabuliek som dostala nastupny plat 4900 cisteho.... sa mi slzy kotulali po liciach ked som drzala v ruke vyplatnu pasku... sice mi to po troch mesiacoch nejako upravili (dostala som skoro 6000), ale vydrzala som to max. rok....
Ja som zacinala s 6500 brutto, takze viem o com hovoris Rolling Eyes Co robi Tvoj muz? Mozno by s anieco podarilo ak by bol IT (ach jaj, profesionalna deformacia Shocked )
Zuziik: Inac babky nemyslite si, ze mi sibe abo co, ze si tu menim kazdu chvilu tickerik, ale pri prvom som uz chcela nejaku zmenu, a ten druhy sa mi pacil, ale akosi mi to nechcelo odpocitavat, stale tam bolo 13+0, kazdy den, no a ja uz nie som 13+0 Sad Mad
Ale tento posledny je podla mna prekrasny. Ten si nechaj. Wink
Ja suhlasim, uz som bola sondovat aj na tej stranke odkial ho mas Rolling Eyes

27.07.2006 09:19

Terezia

Baby a co som ja taka stara. Ja som zacinala s 3500 v hrubom a to v bankovnictve. Laughing Moj manzel je cely zivot IT a velke terno to tiez nie je. Aspon nie tu. Mozno v Blave to mas Alex lepsie.

27.07.2006 09:26

Alexandra

Terezia: Baby a co som ja taka stara. Ja som zacinala s 3500 v hrubom a to v bankovnictve. Laughing Moj manzel je cely zivot IT a velke terno to tiez nie je. Aspon nie tu. Mozno v Blave to mas Alex lepsie.
Ja som Trencanka, ale tam sa nedalo, tak som si zbalila 2 kufre a dovidenia.. Zaciatky boli dost tazke.. Kde sa ten tickerik na babyfirstsite robiii?

27.07.2006 09:37

Zuziik

Alexandra: Kde sa ten tickerik na babyfirstsite robiii?
Alex klikni na moj ticker a na prave strane mas tlacitko Create ticker

27.07.2006 09:41

Zuziik

Alexandra: Ja som Trencanka, ale tam sa nedalo, tak som si zbalila 2 kufre a dovidenia.. Zaciatky boli dost tazke..
Alex tiez som skusala stastie v BA, ale ako hovoris zaciatky boli ozaj tazke a ja som sa cez ne nedostala, tiez som tam bola rok, potom som odisla do UK, hlavne kvoli angline, kedze v BA ju vyzadovali na kazdom pohovore... Inac do BA som sla na pohovor do Markizy, do spravodajstva... haha to je ale trufalost no nie, samozrejme som neuspela, ale aspon som tam par dni ostala a nasla si pracu...

27.07.2006 09:46

Zuziik

Terezia: Baby a co som ja taka stara. Ja som zacinala s 3500 v hrubom a to v bankovnictve. Laughing Moj manzel je cely zivot IT a velke terno to tiez nie je. Aspon nie tu. Mozno v Blave to mas Alex lepsie.
Terezka, takto presne zarabali moje kamosky zo strednej skoly, vtedy som sa ja este mordovala na vyske (bakalar, 3 roky), takze som to nestihla... :D Ked som zacala pracovat uz to bolo 4900 Laughing Laughing Laughing

27.07.2006 09:47

Alexandra

Alexandra: Kde sa ten tickerik na babyfirstsite robiii?
Alex klikni na moj ticker a na prave strane mas tlacitko Create ticker
Slepota moja, uz som to nasla Embarassed

27.07.2006 09:54

zuzana Búciová

Mám výsledok Tripple testu. JE TO V PORIADKU!!!!!!!!! Kto ešte nemá výsledky, držím palce a prajem takýto výsledok:-)))

27.07.2006 09:59

gabca

No dievcata ja som bola na tom podobne, v prvej praci to este slo ale v druhej som dostala minimalnu mzdu, s vysokoskolskym vzdelanim, rocnou praxou a s tym, ze som robila od 7.00 do nevidim. Vydrzala som to 2 roky a zachranila ma materska. Teraz to tiez nie je nic moc ale v porovnani s predchadzajucou pracou je to super.

27.07.2006 10:00

Alexandra

Zuzana Búciová: Mám výsledok Tripple testu. JE TO V PORIADKU!!!!!!!!! Kto ešte nemá výsledky, držím palce a prajem takýto výsledok:-)))
Skvele, skvele, skveleeee! Wink

27.07.2006 10:04

Zuziik

Alexandra: Co robi Tvoj muz? Mozno by s anieco podarilo ak by bol IT (ach jaj, profesionalna deformacia Shocked )
Alex diky, moj muz je profesionalny sofer, IT je pre neho spanielska dedina.... ale zato UK cesty (ktorych nie je malo) ma v malicku... :D , teda mozno v hlave, alebo v nohe, uz ani neviem kde ..... :D

27.07.2006 10:06

sonka1

ja po skoncení VS, som mala mat nástupný tak 6500,- ako ucitelka na druhom stupni. kedze som v BA a bola som na vsetko sama, hned som sa rozlúcila s ucitelskou karierou a radsej sa zamestanla v nem. firme, lebo z ucitelského platu by som tu neprezila. Zuzana blahozelám!!! ja mám príst na testy az bud. týzden.

27.07.2006 10:13

Alexandra

sonka1: ja po skoncení VS, som mala mat nástupný tak 6500,- ako ucitelka na druhom stupni. kedze som v BA a bola som na vsetko sama, hned som sa rozlúcila s ucitelskou karierou a radsej sa zamestanla v nem. firme, lebo z ucitelského platu by som tu neprezila. Zuzana blahozelám!!! ja mám príst na testy az bud. týzden.
Ved z toho sa neda zaplatit ani len 1 izbicka v podnajme.. Rolling Eyes

27.07.2006 10:18

tanickask

Ahojte, aka debatka sa tu rozprudila...Ja nemam vysku, pretoze som sa chcela cim skor osamostatnit a hned po mature (pred 12 rokmi) som nastupila do sukr.firmy a zarabala 5000 netto, co bolo vtedy viac ako moja mama zarobila. Zacala som nasim prispievat na domacnost a nastastie sa vtedy nedalo velmi niekam chodit tak som si aj 1000 mesacne odlozila. To boli bezstarostne casy... :D :D Teraz rozmyslam ze si aj vysku urobim ale dialkovo, ale budem to musiet posunut koli babatku. Dam sa na jazyky, to ma bavi a hlavne potrebujem nejaku kvalifikaciu do buducna. No predstavte si 50 rocnu maserku, trenerku... Shocked Confused

27.07.2006 10:21

Alexandra

Ja tiez nemam vysoku, ale ani moc nemam kedy si ju spravit, aj kvoli babu, aj kvoli narocnosti prace.. Externe som si to skusila, vydrzala som to 1,5 roka a potom som sa zlozila..

27.07.2006 10:29

Zuziik

Zuzka blahozelam Chcela som sa Vas babky opytat, ci sa mam pytat na Triple Testy, kedze vcera som bola v poradni a nic take mi tam nespominali, takze sa to tu standardne nerobi, midwife povedala ze ultrazvuk je dobry a to je vsetko, zato ma testuju na HIV a sifilis, super nie ? Ale nie na skodu.... Smile Tak myslite si, ze mi tie testy treba ? Poradte....

27.07.2006 10:40

Alexandra

Zuzka netreba, to je len vymysel slovenskych a ceskych zdravotnikov, nikde inde na svete sa to nerobi.. HIV testovali aj mna, hned na zaciatku, aj s krvnou skupinou, rubeolou a toxoplazmozou Smile

27.07.2006 10:55

zuzana Búciová

Zuziik z vlastnej skúsenosti Ti poviem, že je to absolútny nezmysel. Ja som to už teraz pri štvrtom chcela aj odmietnuť, ale nakoniec ma presvedčili. Ako som to už písala tu na babetku, pri Maťkovi mi všiel veľmi zle ten Tripple test- pravdepodobnosť Edwardovho syndrómu 1:1- o týždeň na to odber plodovej vody a potom tri týždne čakania na výsledok. OTRAS!! A ešte aj po tých troch týždňoch mi povedali, že výsledok ešte nie je, že sa im tam niečo nezdalo, tak to museli " dofarbovať". Takže zase iba čakanie. Nakoniec to chvala Bohu dopadlo dobre. Ak by aj teraz boli vyšli zle, tak by som sa nestresovala. Ak je sone všetko ok, tak buď spokojná. Inak, už ste rozmýšlali nad menami? U nás zatiaľ vyhrali Tomáš a Hana. Všetci mi hovoria, že to bude baba, ale ja ten pocit nemám. Uvidím, len nech je to zdravučké. Sonka, držím palčeky a prajem iba dobrý výsledok.

27.07.2006 11:02

Alexandra

Zuzana Búciová: Zuziik z vlastnej skúsenosti Ti poviem, že je to absolútny nezmysel. Ja som to už teraz pri štvrtom chcela aj odmietnuť, ale nakoniec ma presvedčili. Ako som to už písala tu na babetku, pri Maťkovi mi všiel veľmi zle ten Tripple test- pravdepodobnosť Edwardovho syndrómu 1:1- o týždeň na to odber plodovej vody a potom tri týždne čakania na výsledok. OTRAS!! A ešte aj po tých troch týždňoch mi povedali, že výsledok ešte nie je, že sa im tam niečo nezdalo, tak to museli " dofarbovať". Takže zase iba čakanie. Nakoniec to chvala Bohu dopadlo dobre. Ak by aj teraz boli vyšli zle, tak by som sa nestresovala. Ak je sone všetko ok, tak buď spokojná. Inak, už ste rozmýšlali nad menami? U nás zatiaľ vyhrali Tomáš a Hana. Všetci mi hovoria, že to bude baba, ale ja ten pocit nemám. Uvidím, len nech je to zdravučké. Sonka, držím palčeky a prajem iba dobrý výsledok.
Inak kde sa da precitat nieco o tom syndrome? Nikde som to nenasla ked si to posledne spominala.. Inak ja tomu neverim VOBEC. Staci o 5 dni vacsie/mensie babo a hned stresuju chudat tehotnu. Dlabat na to, aj tak si nevyberieme a aj zo zleho vysledku amnio moze byt superzdrave babo..

27.07.2006 11:06

tanickask

Alex no ja mam teraz take silne reci, ale neviem aka bude realita - babo, skola, prip.robota. A to budem chciet este jedno dieta :D a mozno aj dve Laughing Baby a nosite do poradne moc? Co sa vlastne vysetruje? Viem ze ciukrovka a co este? Ja mam zatial mena - Daniel 1.syn, Tomas 2. syn a pre dceru zatial nic.

27.07.2006 11:08

Zuziik

Alexandra: Zuzka netreba, to je len vymysel slovenskych a ceskych zdravotnikov, nikde inde na svete sa to nerobi.. HIV testovali aj mna, hned na zaciatku, aj s krvnou skupinou, rubeolou a toxoplazmozou Smile
Diky Alex nebudem sa na to pytat, aspon sa nebudem strachvat o vysledky.... kym budeme na dovke... Smile No a tiez mi robia viac testov, len som nespomenula. Toto vsetko: Full blood count, Blood Group/rhesus, Antibodies, Serology, HIV, Rubella, Hepatitis screen, Electrophoresis co asi bude ten Syphilis...neviem Inac vcera som videla moju midwife prvy krat, je to super baba, ma rysave vlasy a pehy po tele, tak ako moja mamka, takze mi bola hned sympaticka... asi bude Irka, podla accentu, hovorila strasne rychlo.... Smile No babky, zatial sa lucime, ideme do ulic Smile teda do parku, ozveme sa neskor... pa pa

27.07.2006 11:14

Zuziik

tanickask: Baby a nosite do poradne moc? Co sa vlastne vysetruje? Viem ze ciukrovka a co este?
Tanicka testuju sa proteiny v moci, mozu znamenat bud ze sa ti vytok primiesal do mocu, alebo ze mas nejaku oblickovu infekciu alebo cistu a vo vyssom stadiu tehotenstva ked tam su proteiny a tiez vysoky tlak, to moze znamenat pre-eclampsiu, co sposobuje predcasny porod. No nie som taka mudra, ale prave vcera som v poradni dostala knizku, tak to tu citam... :D No ale teraz uz naozaj padame, maly je uz nespokojny... Smile pa pa

27.07.2006 11:15

Alexandra

Alexandra: Zuzka netreba, to je len vymysel slovenskych a ceskych zdravotnikov, nikde inde na svete sa to nerobi.. HIV testovali aj mna, hned na zaciatku, aj s krvnou skupinou, rubeolou a toxoplazmozou Smile
Diky Alex nebudem sa na to pytat, aspon sa nebudem strachvat o vysledky.... kym budeme na dovke... Smile No a tiez mi robia viac testov, len som nespomenula. Toto vsetko: Full blood count, Blood Group/rhesus, Antibodies, Serology, HIV, Rubella, Hepatitis screen, Electrophoresis co asi bude ten Syphilis...neviem Inac vcera som videla moju midwife prvy krat, je to super baba, ma rysave vlasy a pehy po tele, tak ako moja mamka, takze mi bola hned sympaticka... asi bude Irka, podla accentu, hovorila strasne rychlo.... Smile No babky, zatial sa lucime, ideme do ulic Smile teda do parku, ozveme sa neskor... pa pa No super, tak to uplne staci. Tie tripple a afp testy su strasne nepresne a fakt uplne zbytocne. My sme boli rozhodnuti si babo nechat aj tak, pretoze viem o dost pripadoch ked sa aj po zlych vysledkoch amnio narodilo uplne zdrave babo, tak fakt zbytocne riskovat, stresovat sa a absolvovat to cele..
tanickask: Alex no ja mam teraz take silne reci, ale neviem aka bude realita - babo, skola, prip.robota. A to budem chciet este jedno dieta :D a mozno aj dve Laughing Baby a nosite do poradne moc? Co sa vlastne vysetruje? Viem ze ciukrovka a co este? Ja mam zatial mena - Daniel 1.syn, Tomas 2. syn a pre dceru zatial nic.
Bude dobre, vzdy sa nejak sa.. Trenerku mozes robit aj s babom a keby si otvorila nejake cvicenia pre maminy s detmi? Ja by som isla okamzite Wink Neviem co este a ani ma to moc netrapi, v casoch nasich mam to tiez neprehanali Smile My mame pre chlapcca Michael, kedze Daniel (moje milovane meno) je manzel a pre dievcatko Nicolette, alebo Victoria, i ked mne by sa pacilo aj Daniela, ale ma meniny 3.1. a to by som chudatku dietatu nespravila Rolling Eyes Napada Vas este nejake pekne dievcenske k Janiak? S muzom mame obaja take medzinarodne mena, tak by sme chceli aj pre deti nejake co su rovnake aj na SK aj vonku..

27.07.2006 11:55

Terezia

tanickask: Alex no ja mam teraz take silne reci, ale neviem aka bude realita - babo, skola, prip.robota. A to budem chciet este jedno dieta :D a mozno aj dve Laughing Baby a nosite do poradne moc? Co sa vlastne vysetruje? Viem ze ciukrovka a co este? Ja mam zatial mena - Daniel 1.syn, Tomas 2. syn a pre dceru zatial nic.
Ak sa ti bude dat Tanicka tak si skolu sprav. Myslim si,ze v Blave s tym uspejes viacej. Na Slovensku je este vela firiem,kde tento prezitok z minulosti dobre zivia. Ja musim zakazdym do poradne doniest moc, vazia ma a meraju tlak. A potom este cakam ku doktorke. A na tripple testy som bola vcera a vysledok budem vediet, az v piatok na buduci tyzden, ked idem zase na poradnu. Kvoli tym problemom mi ju dotorka dala kazde 2 tyzdne.

27.07.2006 11:56

Alexandra

Ak sa ti bude dat Tanicka tak si skolu sprav. Myslim si,ze v Blave s tym uspejes viacej. Na Slovensku je este vela firiem,kde tento prezitok z minulosti dobre zivia. Ja musim zakazdym do poradne doniest moc, vazia ma a meraju tlak. A potom este cakam ku doktorke. A na tripple testy som bola vcera a vysledok budem vediet, az v piatok na buduci tyzden, ked idem zase na poradnu. Kvoli tym problemom mi ju dotorka dala kazde 2 tyzdne. lepsie ako nieco zanedbat, aspon mas stotu Wink

27.07.2006 11:59

Terezia

To je Alex pravda. Ja som povedala,ze v klude pridem aj kazdy den ak je potrebne a pomoze to babetku. Razz

27.07.2006 12:22

zuzana Búciová

Alex, prvýkrát som o tom syndróme počula až vtedy, keď mi prišli tie výsledky. Je to oveľa horšie ako Downov syndróm, a tie deti sa dožívajú max. 6 mesiacov. Sú v bolestiach a a majú multiorgánové poškodenia. Domov sa z pôrodnice určite nedostanú. Preto som bola v takej strašnej dileme. Keby to bol Down, tak by sme si ho určite nechali. Ale v tomto priípade som mala problém, či mám právo byť 6 mesiacov v nemocnici s dieťaťom, ktoré nemá šancu, a doma nechať 2 malé deti, ktoré ma potrebujú. Alebo ísť domov, a nechať to dieťa pomaly umierať v nemocnici a občas a ísť na neho pozrieť. Bolo to vtedy otrasné, lebo už som cítila pohyby. Už by som to nechcela zažiť. Preto tak nenávidím tie Tripple testy. Zo všetkých žien, ktoré ich mali pozitívne a ktoré poznám sa narodil iba jeden chlapče s Downovým syndrómom. Ten má už 5 rokov a pozná písmenká, takže tak.

27.07.2006 12:26

zuzana Búciová

Tani, určite aspoň tri. Je to bezva. U nás to stále vyzerá, ako keby sa tadiaľto prehnal uragán, ale je tu obvykle pohodička. Teraz to neľutujem, že ich bude toľko. Majú medzi sebou super vzťah, a Maťka milujú nadovšetko.

27.07.2006 12:27

sonka1

to som ja sona, len ma to stale odhlasuje. vcera kolegynke pc vyhlásil, ze dosiahol max. hodnoty prehriatia, tak asi aj moj blbne z toho tepla, ci co! my (teda viac ja) sme sa zhodli na dievcenskom mene Melanie, no a chlapcenské zatial nevieme. tiez musíme hladat také, aby sa hodili k priezvisku. ozik, nepytali ste sa dokov, ci uz vidiet, co to bude? alebo sa chcete nechat prekvapit? ja som pri prvom vedela uz 16tt, ze to bude chalanisko!

27.07.2006 12:49

Alexandra

Zuzana Búciová: Alex, prvýkrát som o tom syndróme počula až vtedy, keď mi prišli tie výsledky. Je to oveľa horšie ako Downov syndróm, a tie deti sa dožívajú max. 6 mesiacov. Sú v bolestiach a a majú multiorgánové poškodenia. Domov sa z pôrodnice určite nedostanú. Preto som bola v takej strašnej dileme. Keby to bol Down, tak by sme si ho určite nechali. Ale v tomto priípade som mala problém, či mám právo byť 6 mesiacov v nemocnici s dieťaťom, ktoré nemá šancu, a doma nechať 2 malé deti, ktoré ma potrebujú. Alebo ísť domov, a nechať to dieťa pomaly umierať v nemocnici a občas a ísť na neho pozrieť. Bolo to vtedy otrasné, lebo už som cítila pohyby. Už by som to nechcela zažiť. Preto tak nenávidím tie Tripple testy. Zo všetkých žien, ktoré ich mali pozitívne a ktoré poznám sa narodil iba jeden chlapče s Downovým syndrómom. Ten má už 5 rokov a pozná písmenká, takže tak.
Tak to je strasne Crying or Very sad

27.07.2006 12:56

Terezia

sonka1: to som ja sona, len ma to stale odhlasuje. vcera kolegynke pc vyhlásil, ze dosiahol max. hodnoty prehriatia, tak asi aj moj blbne z toho tepla, ci co! my (teda viac ja) sme sa zhodli na dievcenskom mene Melanie, no a chlapcenské zatial nevieme. tiez musíme hladat také, aby sa hodili k priezvisku. ozik, nepytali ste sa dokov, ci uz vidiet, co to bude? alebo sa chcete nechat prekvapit? ja som pri prvom vedela uz 16tt, ze to bude chalanisko!
Mne moja doktorka povedala,ze to bude dievcatko. :D

27.07.2006 12:59

Alexandra

Moja sa viac priklana k dievcatku, ale ze mi to povie az po usg v 20tt, co je 17.8, nevydrziiiiiiiiim Twisted Evil

27.07.2006 13:11

Velrybka

Ahoj zienky, pekne ste to tu rozprudili!! Laughing Laughing AJ mne vcera povedal, ze to vyzera na dievcatko, ale uvidime. Bolo by to fajn mat parik doma. Wink Co sa tyka mien: Filip mal by Michael, takze ak to bude chlapcek tak to bude Michael. A dievcatko - Emma - aj ked ich je teraz neurekom, ale kaslem na to, mne sa to meno uz dlllho paci. S tymi Tripple testami ste ma prekvapili, mne tusim nic take tiez nerobili. ALe aspon som v prijemnej ignorancii a nestresujem sa. Na potrat by som aj tak nesla. A ked tu pisete povolania, ja som ucitelka v materskej skolke a muzik - no , povedzme, ze manager pre medzinarodnu firmu, viz. to cestovanie a relokovanie. Zuzik - to povolanie profes. vodica musi byt narocne. Neviem, s cim jazdi, ale ja ked vidim tych kamionistov stat xxxxx dlhe rady na hraniciach a cakaju na odbavenie- ufff!! AJ ked je mi jasne , ze v ramci UK, take nieco asi nepozna. Laughing Laughing

27.07.2006 13:13

Velrybka

Dnes tu bol aj ujo stahovak, vsetko si popisal. Stahuju nas 14.8., cize este dva tyzdne. Neviem si to predstavit, nakoniec necham maleho opat u svokry na dva dni. Bude to tak asi lepsie, tu by som ho nemala uz ani kam dat spat, a chcem byt pri tom, ked to budu balit. Potom budem asi upratovat. Uz zacinam mat z toho streeeeees!!

27.07.2006 13:24

Alexandra

Velrybka: Ahoj zienky, pekne ste to tu rozprudili!! Laughing Laughing AJ mne vcera povedal, ze to vyzera na dievcatko, ale uvidime. Bolo by to fajn mat parik doma. Wink Co sa tyka mien: Filip mal by Michael, takze ak to bude chlapcek tak to bude Michael. A dievcatko - Emma - aj ked ich je teraz neurekom, ale kaslem na to, mne sa to meno uz dlllho paci. S tymi Tripple testami ste ma prekvapili, mne tusim nic take tiez nerobili. ALe aspon som v prijemnej ignorancii a nestresujem sa. Na potrat by som aj tak nesla. A ked tu pisete povolania, ja som ucitelka v materskej skolke a muzik - no , povedzme, ze manager pre medzinarodnu firmu, viz. to cestovanie a relokovanie. Zuzik - to povolanie profes. vodica musi byt narocne. Neviem, s cim jazdi, ale ja ked vidim tych kamionistov stat xxxxx dlhe rady na hraniciach a cakaju na odbavenie- ufff!! AJ ked je mi jasne , ze v ramci UK, take nieco asi nepozna. Laughing Laughing
Jeeeho, tak to je pekne.. Michael je tak pekne meno, na nom sme sa zhodli okamzite Embarassed S dievcatkom to bude narocnejsie.. So stahovanim si hlavu nerob, ja som sa odkedy som v BA stahovala 7 krat a vzdy sa to dalo zvladnut.. Aj ked s mackami to bola sranda Laughing

27.07.2006 13:33

zuzana Búciová

Ja mám ísť na sono v 20tt, a manžel a môj ocino chcú strašne vedieť, že čo to bude, takže asi si to nechám povedať. Ja by som to vedieť ani nemusela, ale keď to budú vedieť oni, tak asi nevydržímSmile)) K tým menám- v chlapčenskom máme jasno, ale stále je tu debata o dievčenskom. Polovica posádky je za Hanu a tá zvyšná za Zuzanu. Tak ešte neviem. Inak Michael a Michal sú krásne mená, a aj Emma sa mi veľmi páči, ale už sú tu naokolí asi štyri.

27.07.2006 13:40

Alexandra

Ja to nevydrzim a naviac mi celkom ide citanie z usg, takze mozno mi ani nebude treba hovorit.. Embarassed Emma je velmi pekne, ale naozaj rozsirene, takze ee..

27.07.2006 13:41

Velrybka

No, vies to je take stahovanie, musim oznacit veci co ostavaju tu, lebo su domacej. Veci co sa odvlecu do Bratislavy, a zvysok co pojde do Genevy. Pritom sa musim zbalit na dovolenku a aj na jesen veci do Londyna. Preto mam z toho taku hrozu!!

27.07.2006 13:50

Alexandra

Velrybka: No, vies to je take stahovanie, musim oznacit veci co ostavaju tu, lebo su domacej. Veci co sa odvlecu do Bratislavy, a zvysok co pojde do Genevy. Pritom sa musim zbalit na dovolenku a aj na jesen veci do Londyna. Preto mam z toho taku hrozu!!
To clekom verim, ale zvladnes to, urcite.. Su to veci a ked sa raz do toho pustis, bude to len a len ubudat Wink

27.07.2006 14:09

Zuziik

Babky sme spat. Dva krat zahrmelo, tak sme utekali domov. Citala som, ze toto leto blesky uz zabilii okolo 30 ludi, tak som nechcela ryskovat. Shocked

27.07.2006 14:15

Zuziik

Velrybka: Zuzik - to povolanie profes. vodica musi byt narocne. Neviem, s cim jazdi, ale ja ked vidim tych kamionistov stat xxxxx dlhe rady na hraniciach a cakaju na odbavenie- ufff!! AJ ked je mi jasne , ze v ramci UK, take nieco asi nepozna. Laughing Laughing
Velrybka manzelik soferuje ludi, takze nic narocne. Firma pre ktoru pracuje ma zmluvy s BBC, Ambasadami, Hotelmi a tak. Takze ked pride domov mi len hovori, a dnes som mal v aute toho a toho ambasadora... :D Ja uz len na to, ze ok ok :D Najhorsie na tom jobe je, ze mu musim zehlit kosele v tychto horucavach, Vzdy jeden den vyzehlim 7 koseli a ked vymysla, ze chce nejaku inu, tak mu hovorim nech si to vyzehli sam v tychto horucavach... Smile

27.07.2006 14:37

Alexandra

Velrybka: Zuzik - to povolanie profes. vodica musi byt narocne. Neviem, s cim jazdi, ale ja ked vidim tych kamionistov stat xxxxx dlhe rady na hraniciach a cakaju na odbavenie- ufff!! AJ ked je mi jasne , ze v ramci UK, take nieco asi nepozna. Laughing Laughing
Velrybka manzelik soferuje ludi, takze nic narocne. Firma pre ktoru pracuje ma zmluvy s BBC, Ambasadami, Hotelmi a tak. Takze ked pride domov mi len hovori, a dnes som mal v aute toho a toho ambasadora... :D Ja uz len na to, ze ok ok :D Najhorsie na tom jobe je, ze mu musim zehlit kosele v tychto horucavach, Vzdy jeden den vyzehlim 7 koseli a ked vymysla, ze chce nejaku inu, tak mu hovorim nech si to vyzehli sam v tychto horucavach... Smile Wuaaaa, chudacik, kosele v tomto horku Rolling Eyes

27.07.2006 14:41

Zuziik

Alexandra: Wuaaaa, chudacik, kosele v tomto horku Rolling Eyes
Alex, to nic, klima v aute urobi svoje Laughing Ale co ja ? Ja to musim zehlit... Shocked :D

27.07.2006 14:44

Zuziik

Inac minule ked tu bolo okolo 36 stupnov, som navrhla aby sme si vsetci posadali do auta a zapli klimu... Laughing Laughing Laughing

27.07.2006 14:45

Alexandra

Alexandra: Wuaaaa, chudacik, kosele v tomto horku Rolling Eyes
Alex, to nic, klima v aute urobi svoje Laughing Ale co ja ? Ja to musim zehlit... Shocked :D To ani nehovorim Shocked

27.07.2006 14:53

Verulka

Caute baby, ja sa sem len tak zamiesam. Sem -tam vas citam...drzte sa. Tanicka, ja by som VS isto skusila. Prestat sa da vzdy. Ja sama chodim externe na EU a zatial vsetko ok. Idem do 4.rocnika. Mam tri deticky a je nas tam viac takych, co maju deti. Zatial ani jedna maminka neprerusila, vzdy sa to s kolektivnou pomocou dalo zvladnut. Treba vyskusat. Pekny den!

27.07.2006 20:43

Alexandra

Kocky kde ste vsetky Shocked

28.07.2006 08:19

gabca

Velrybka, stahovanie Ti vobec nezavidim, ale urcite zvladnes Smile . Ja chcem vediet, ci budeme mat dievcatko alebo chlapceka, lebo som strasne zvedava. Manzel to uz velmi nechce vediet ale on to urcite nevydrzi a opyta sa ma. V nedelu idem na to kontrolne USG, kedze sa tam lekarovi nieco nezdalo a neviem co. Inak chodim do poradne kazde 3 tyzdne a robia mi presne to, co pisala Sonka. My mame dievcenske mena Sara a Nina, je ich uz tiez dost ale pacia sa nam obom a sedia nam k priezvisku aj s Deniskom by to dobre znelo. Pre chlapceka muz presadzuje Patrika, mne sa velmi nepaci ale nevyhovela som mu uz raz tak neviem..... Laughing . Mne sa paci Jakub. TAkze este nemame pevne dohodnute, rozhodneme sa asi tesne pred porodom.

28.07.2006 08:31

Alexandra

Bre ranko kocky.. Dnes od rana kope to moje male ako najate. manzel sa smeje ze hlada plynovy pedal. Tak myslim ze naslo, lebo sa zlava presunuli pohyby do prava Laughing Laughing