1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

01.02.2007 12:09

Alexandra

koyliatko srdecne gratulujem!

01.02.2007 18:16

sonka1

kozliatko, srdecne gratulujem a prajem vela zdravícka a mliecka! preco si isla nakoniec cisárskym a mliecko sa ti dobre rozbehlo? ja som velmi lenivá na odsávanie a uskladnovanie, pretoze pri matim som to mliecko z mraznicky aj tak nakoniec povyhadzovala. tiez som si vravela, ze na horsie casy, ale nakoniec som mala dost mliecka do konca dojcenia! teraz ale musím niekedy v noci odsávat, hlavne z jedného prsníka, lebo by mi asi praskol a nechcem, aby sa zapálil. no tolko ako teraz, som si pri matim nikdy neodsala. je to super, tesím sa, ze mliecka je dost a melinka je potom aj spokojná :D . viditelne priberá a zagulatuje sa! :D vid. foto.

01.02.2007 19:17

ajkaa

No a je tu ďalšia mamička so svojim krásnym bábätkom !!! Srdečne gratulujem aj ja. Zuzík, tak aj u nás to bude februárčatko !!! V noci sme spinkali veľmi dobre. Aj dnešný deň prebehol v pohode. Uvidím, čo zajtra ukážu ,, pásy ,,.Držím nám palce a pokojnú dobrú noc mamičkám s bábätkami !!!

01.02.2007 21:38

zuzana Búciová

kozliatko2: ahojte, nas Jakubko sa narodil 24.1.2007, 8.38 hod., 3350 gramov a 50 cm Laughing bola som dlho v nemocnici kvoli cisarskemu, tak som sa neozyvala. uz sme mali dve noce za sebou, celkom sa to dalo zvladnut, budi sa zhruba kazde 3 hodky :D zatial sa drzte, este sa ozvem, papa
Kozliatko, gratulujem. Pekné rozmery. Dúfam, že mu to spinkanie vydržíSmile) My sa totiž budíme á 1,5-2 hodky.

02.02.2007 09:49

kozliatko2

ahoj baby, cisarskym som isla preto, lebo som ho mala hore hlavou, operacia bola v stredu, dva dni potom nic nejedla, takze mlieko nebolo, ale potom sa rozbehlo celkom v pohode... v noci musim niekedy odsavat, ale cez den sa to da zvladnut... nie je to nejake brutalne odsvanie, odsajem mozno 20ml, aby sa mi uvolnili prsia Laughing zda sa mi ale, ze mavame vecerne bolesti brucha, dakedy aj 3 hodiny place, masirujeme brusko, chodime s nim a nic nepomaha, a potom s nim utne sa zaspi Confused neviete co pomaha na bolenie brucha?

02.02.2007 13:00

KatJan

Caute babule!!! Tak konecne sme aj my na svete. Vlastne uz mame skoro dva tyzdne. Martinka sa narodila v nedelu 21.1. o 0h55. Mali sme 51cm a 3650g, ktore sme do prepustenia schudli. Porod mi vyvolali, lebo sme uz 10 dni prenasali. Cast sme absolvovali vo vani, koniec tlacenia uz vonku. Prve dni boli trochu dramaticke, po prepusteni z nemocky nas volali o 24h na kontrolu kvoli novorod. zltacke a potom si Martinu na pediatrii na 48h nechali pod lampou. Dochadzali sme za nou, akurat mi prislo mliecko, tak som kojila a odsavala ako sa len dalo. Emocne to vsak bolo dost narocne... Po navrate domov som zas ja dostala nejaky virus, kratky, ale intenzivny, najprv total grcky, potom sr... Embarassed No otras! Esteze tu bola moja mama, na par dni prisiel aj oco...Nuz, plny dom ale mala nastastie fit. Nasi si virus odniesli v stredu vecer na Slovensko. Ja som sa dala dokopy a teraz si zauzivame novy rytmus. Este foto z nemocnice.

02.02.2007 13:10

Zuziik

Gratulujeme ku novym babatkam Ja uz prenasam podla ultrazvuku 8 dni a podla poslednej mrchy 5 dni... Takze uz by to aj mohlo prist, uz mi bolo dnes nejako divne, ked sme boli na prechadzke tak som zrazu pocitila tlaky na konecnik, ale dost surove, tak neviem co to bolo, kedze nemam ziadne kontrakcie, okrem tych falosnych samozrejme, a ani zatka este nevysla... Ked som prisla domov a posedela, ukludnila sa, preslo to... Tak uvidime co a ako dalej...

02.02.2007 13:22

Katarinaa

Zuziik: drz sa! Teda, vlastne, uz pusti! Laughing Katjan: mate krasnu Martinku. Sa mi pacia jej licka Wink

02.02.2007 15:00

Terezia

Blahozelam KatJan k prekrasnej dcerke. :D Zuziik no mozno to su znamenia,ze sa to uz blizi. Drzim palce.

02.02.2007 15:51

Velrybka

Blahozelam novym mamickam!!!! Krasne babatka!!! Juuuj, uz nas je tolko!!! ZUziik - drzim palceky, aby to uz skoro prislo aj bez vyvolania. Nech maly este stihne dedka!!! Wink Wink My sme OK. Filip je uz po virozke. Teraz zacal pre zmenu nejako trucovat, ale vacsinu casu ani sam nevie co chce. No, treba mat pevne nervy. ALe je to narocne, ked FIlip vrieska a trucuje a Emma place, lebo je hladna alebo sa chce nosit!! Apropo, moja mala princeznicka by bola najradsej stale na rukach!! Na porazenie!! Teraz ju nosi stale svokor, ale co budem robit, ked budem sama, neviem. Bude si musiet asi zvyknut... Skoda, ze nie som chobotnica!!! Laughing Laughing Do zufalstva ma privadza aj to , ze vela vygrckava. Resp. nie vela ako mnozstvo, ale malo a casto. Niekedy aj po dvoch hodinach po jedle. Ma neskutocnu spotrebu bavl. plienok, podbradnikov, spacich vakov, pyzam. Len periem a periem. Musim sa opytat na to pediatricky. Ideme n aprvu kontrolu bud. piatok. Vtedy aj svokrovci odchadzaju. UFF. Maruska - hlavne pomaly s tymi prechadzkami, neprepinaj sa. AJ mne bolo dost zle, hlavne prvy tyzden. Teraz som uz skoro 2. tyzden nebola vonku, chodia len svokrovci. Vyuzivam vsetku pomoc, ved ja sa sama este nachodim. Dufam, ze im nepripadam leniva!! xixi N o, idem vybrat pradlo zo susicky!! Rolling Eyes

02.02.2007 15:53

Miss

Ahojte babky :D ja absolutne nestiham ani vy? Laughing ale vy hej vidim že pisete pisete Laughing Gratulujem k dalsim detickam! Katjan, Kozliatku,Tanicke..vsetkým co porodili dalsie januarove babetka do nasho poctu v tabulke Laughing hlavne veeela zdravia.. Sara- ahoj ako sa mas co Maxik??? písni mi niekedy mail lebo nestiham tu citat vsetky prispevky Apolinara- krasnucke fotky, musime už aj my nacvakat nieco nove, baterky sa už nabijaju a zajtra je oslava svokrinej sestry tak tam by sme nieco mohli nacvakat a hodim to na plac Laughing ako sa mate so Simonkou? už žltacka presla? vsetko je ok? Maruska- možno si len malokrvna ak sa da daj si vysetrit krvný obraz, možno ti len chýba železo..mas presne priznaky malokrvnosti, slabost a zle dychanie...po porode je to asi normalne ved žena sa musi zregenerovat... Zuziik- este stale cela? no jo..to poznam ja som tak isto plasila a dostavala rovnake otazky, som prenasala 9 dni...a asi by som bola doteraz tehotna keny mi porod nevyvovali Laughing My sme boli u pediatricky koli tomu, že stale place od hladu a potom vsetko mlieko vyzvracia Sad nakoniec sme sa dozvedeli, že je vsetko v poriadku, len je to pažroško malý Laughing Laughing pribral 350 g za 10 dni..takže už má 3950 g takže je vsetko ok..Dr. mi nakazala ho kratsie kojit a potom mu dat cumlik že nema tolko jest..hm..no povedzte mu ked potom jačí Laughing Laughing Laughing

02.02.2007 18:23

Apolinara

Ahoj Miss, ano žltacka je uz ok, uz sme za vodou Smile Poslala som ti sukromnu spravu, neviem ci si ju dostala.....zajtra uz ideme domov od svokry.....a inac vidim ti do okien, byvam v tom vežiaku oproti tebe na 12-tom Smile

02.02.2007 19:31

Zuziik

Babule dakujem za podporu.. :D Malemu sa u mna asi paci.... :D Velrybka dedovi som uz dnes predlzila letenku, mal letiet v utorok na buduci tyzden, ale nebude... :D Kedze termin na vyvolanie mi dali na stredu... Rolling Eyes To uz nie je tak daleko... tolko este vydrzime, v poddstate mi nie je nejako zle, je mi fajn, dokonca sa citim lepsie ako pred mesiacovm napr.... asi to bude to ticho pred burkou ako to Zuzka Buc. spominala... :D

02.02.2007 21:20

ajkaa

Srdečné blahoželanie ďalšej mamičke !!! Mz tiež stále čakáme, už 5 deň. Dnes som bola na ,, pásoch ,, . Všetko je v poriadku, fúúú , ale Adrián je v brušku spokojný, aj keď vo večerných hodinách to tak nevyzerá. Mám pocit, že mi niekedy chce z bruška vyskočiť .Ak do pondelku nič, mám sa hlásiť u svojho lekára a uvidíme. Hádam ale víkend niečo prinesie ...

02.02.2007 21:54

zuzana Búciová

Zuziik, Ajka- držím Vám palčeky, nech to už rýchlo príde. Zuziik, to je určite to ticho pred búrkou, iba tá búrka si to asi rozmyslela:-))) My sme po dnešku už všetci choríSad Najprv bol prechladnutý Adrianko, potom Maťko- ten mal zapálené priedušky. V pondelok som na Alžbetkinom vystúpení-( muzikálik v angličtine) bola s ňou teda iba ja. A myslím si, že odtiaľ sme si doniesli pravú nefalšovanú chrípku. Prvá začala Alžbetka v noci s tým, že ju strašne bolí telíčko a hlávka, a mala 39.5C. Na druhý deň som začala ja 39.4C, a chalanom sa to tiež nejak vrátilo. Dnes mi je už prvý deň lepšie, tak prišiel mužíček z práce s 39.2C. Tak sme si vymenili úlohy. Ešteže Tomáško sa drží, dúfam, že mu budú stačiť protilátky, čo má z mliečka. Na budúci týždeň v nedeľu by sme mali krstiť, tak verím, že dovtedy budeme všetci ok!!! Ozaj, už ste niektoré krstili?? Veľrybka- o tej spotrebe bodyčiek a dupačiek a svetríkov... mi ani nehovor. Dnes ma zastavila suseda, že čo stále periem, že mám každý deň vonku zavesené iné prádlo. No čo jej na to poviem Confused: Tom-Tom je tiež taký pažroško, že nepozná medze, a potom plýtva mojou ťažkou prácou, a všetko vyblinkáSmile)) Problém je v tom, že dobre vie, že je sete aj druhá dávka, tak ho to netankuje:-) Dneska spal po prvýkrát celú nôcku vo svojej postieľke. Samozrejme sa budil na papkanie, ale keď som ho dala naspäť do postieľky, vôbec neprotestoval. Mohlo by mu to zostať.

02.02.2007 22:03

Terezia

Zuzka my sme este nekrstili a trapila som sa,ze uz davno mal byt pokrsteny. Tak si ma potesila,ze nie som taka nezodpovedna.

02.02.2007 22:05

Terezia

My sme minulu noc ostali v soku, ked Lukasko dostal papat okolo desiatej vecer a potom si vypytal az rano o pol siedmej. To by mu teda mohlo vydrzat. Ja sice tak ci tak vstavam na odsavanie, ale aj tak by to bolo super. Laughing

02.02.2007 22:19

zuzana Búciová

Terezka- vôbec sa tad tým netrám. My sme všetky deti krstili ako 5-6 týždňové, a to sa na nás kukali ako na čudákov, že čo tak skoro:-))

02.02.2007 22:45

Terezia

zuzana Búciová: Terezka- vôbec sa tad tým netrám. My sme všetky deti krstili ako 5-6 týždňové, a to sa na nás kukali ako na čudákov, že čo tak skoro:-))
My ideme krstit v inej farnosti. Tak si najprv musime vybavit povolenie. Uvidime kedy sa nam to vsetko podari.

03.02.2007 09:39

sonka1

no, my máme krst naplánovaný na 8.apríla, nech sa trosku oteplí a vobec si nerobím z toho velkú hlavu :D .

03.02.2007 11:13

Dvojčatká

Sisulik

Ahojte mamčiky. Gratulujem všetkým mamičkám a želám hlavne vela zdravia. Pripájam naše dvojčatká.

03.02.2007 11:18

Sisulik

skusim este raz fotky, lebo sa mi to nejak nezda.

03.02.2007 11:21

Sisulik

Ja to asi neviem. poradte mi ako pripnem fotky, uz som to robila ale som asi trosku zblbla.

03.02.2007 14:17

zuzana Búciová

KatJan- zabudla som Ti pogratulovať. Všetko odbré, veľa mliečka pokojné nôcky. Sisuliik- Daj si poslať odpoveď, dole máš "pripojiť súbor", tam "procházet", tam si daj upravenú fotočku, a hore napíš nejaký pokec. Už som na Tvojich drobčekov zvedaváSmile) U nás to dnes vyzerá na samovraždu Wink . Manžel leží v 40C-tkacha mne štyri deti pomaly skáču po hlave. Totiž okrem kašlu a soplíkov im už nič nie je, tak sa to odráža aj na ich vitalite. A aj mojej Laughing Pomoc.

03.02.2007 14:28

Sisulik

Oliverko

03.02.2007 14:31

Sisulik

Sárinka

03.02.2007 14:33

Sisulik

A obaja spolu. Moje pokladíky krasne.

03.02.2007 14:55

gabca

Sisulik, drobci sú nádherní. Blahoželám všetkým maminám, ktorým sa narodili detičky. Zuzik, držím palce! Lenočka ja neviem či mám málo mliečka, myslím si to len preto, lebo už nemám každú noc premočenú nočnú košeľu a malý dokáže vypiť vždy jeden prsník takmer do prázdna. Takže buď je mliečka menej, alebo malý pije viac. Na odsávanie mi už neostáva. Ale keďže nejak neplače od hladu, malo by to byť v poriadku. Uvidíme v pondelok v poradni. Dnes teda dosť plače, boí ho bruško. Keď ho povyzliekam a pocvičím s nožičkami, teda riadne prdká a aj sa vtedy vykaká. Chúďatko, asi vyskúšam aj ja ten saab simplex.

03.02.2007 16:42

Katarinaa

Ahojte. Gabca: to urcite malo mlieka nemas, ked ti vypije 1 prsnik. Mne moja mala vypije na posedenie obidva! Tiez nemam premocenu koselu, ako kedysi, ani naliate prsniky, ale jedna mila zienka ma ukludnila, ze to je OK a mala sa napije, neplace a vydrzi spat tie 3 hodiny, tak usudzujem, ze je to OK. Ale to kojenie straaaaasne dlho trva! Aj vam? Moja mala vydrzi takat regulerne 3/4 hodiny, hlavne v noci ma ide porazit, lebo ja ju odmietam kojit v lahu a nanominovat si ju do postele Rolling Eyes Zuzka a tusim aj Velrybka: ste hovorili, ze vase deti dost grckaju, lebo sa moc najedia. No, tak to je aj u nas na programe, ale zistila som, ze jej velmi pomaha, ked ju po kojeni ponosim vo zvislej polohe aspon tych 10-15 minut, potom to fakt zredukujeme na minimum. Co je ale horsie, mam pocit, ze mala je nejaka zahuhnana. Neviem, ci je nachladnuta, alebo ci to je zo sucha, ale tazko sa jej dycha. Co sa tyka krstu, tak my ho nemame este ani naplanovany, takze ziadne strachy Terezia, si stale v slusnom casovom naskoku Wink

03.02.2007 17:04

Lusisia

Ahojte, len som Vam chcela dat vediet, ze chlapcek. Obaja su zdravi a avsetko je v poriadku ;o)

03.02.2007 20:16

Terezia

Lusisia: Ahojte, len som Vam chcela dat vediet, ze chlapcek. Obaja su zdravi a avsetko je v poriadku ;o)
Konecne je to tu. Blahozelame Zuzke a dufame,ze sa s babatkom maju v poriadku.

03.02.2007 20:17

Terezia

Katarinaa - Aj my mame podobne problemy s Lukaskom co sa tyka dychania. A tiez neviem ci to tak ma byt alebo ma sopliky. Poriadne dychci a este k tomu aj chrape ked spi.

03.02.2007 22:06

Alexandra

Zuzke srdecne gralujujeme! Tak konecne to ma za sebou Smile

03.02.2007 22:31

Ixinka

Zuzi, no huraaaa Rolling Eyes tesime sa s tebou, ze uz to mas konecne za sebou a pri sebe mas maleho Enrika... Wink a potom posli fotky, aby sme sa mohli vynadivat na drobca... Laughing

04.02.2007 14:27

gabca

Joooj, srdečne blahoželáme! Zuzik prajeme Vám všetko dobré a nech ste už skoro doma a píšete tiež o svojich mamičkovských starostiach. Aj náš Jakubko je akýsi huhňavý a tiež sa mu zle dýcha. On má v nose zasušený soplík a len nhodne mu pri kýchnutí niečo vyletí. Chúďatko zle sa mu kvoli tomu aj papá. Zajtra idem na poradňu tak sa opýtam, ako by sa to dalo odstrániť lebo paličkami to ešte nejde a ani odsávačkou keďže je to suché. Ten Sterimar alebo Marplus sa mu bojím streknúť aby som ho nepridusila. Katarinaa ja dnes normálne po týždni cítim naliate prsia a dokonca v noci sa mi mlieko pekne lialo tak asi sa to začína upravovať.

04.02.2007 15:02

zuzana Búciová

Zuziik- ! GRATULUJEEEEM! Som rada, že ste obaja ok, a máte to úspešne za sebou. Konečne nám už nebudeš musieť závidieť naše prebdené noci, uplakané večery, naliate, alebo naopak nenaliate prsíčka.... a všetky ostatné slasti čerstvých mamičiek:-)))) a vychutnáš si ich už aj Ty! Nech ste rýchlo doma, aby si sa mohla pripojiť a poslať nejaké info o pôrode a samozrejma aj fotočky. Už som zvedavá. Sisuliik- Oliverko aj Sárinka sú nádherní. Môžte byť na nich pyšní. Ajkaa- ešte Ty, ak si už neporodila:-))) a pomaly uzatvárame januárovky.

04.02.2007 16:25

Lucka CH

Ahojky maminy, moc gratuluji novym mamickam,hlavne hodne zdravicka. Dlouho jsme se neozvali,vubec nestiham,maly si vyzaduje opravdu hodne pozornosti. Jen co jsme dorazili z porodnice tak jsem mela zapaleny prsnik a vysoke horecky.No a ted bojujeme s virozou,kterou jsem chytla u doktorky kde jsem byla s malym v poradni.Janicko se mi stale drzi a nic nechytil.Jen ma trosku ucpany nosanek.Doporucuji nosni vysavacku na vysavac.Kdyz mi to ukazovali v lekarne tak jsem si klepala na celo,ze to v zivote nekoupim.Ale po neuspesnych pokusech po ustni vysavacce,jsem hned pro ni bezela. A behem 2 sekund ma vsechno venku.Opravdu doporucuji. Chci se zeptat,davate svym malym zlatickam nejaky caj?

04.02.2007 18:49

Apolinara

Ahojte mamičky, zabudla som tak sa chcem opytat....ktoréže homeopatikum je na tvorbu mliečka? Je to arnica montana? Mam ich asi 4 doma s roznymi nazvami....a su bez navodu takže akosi neviem.... Laughing

04.02.2007 19:25

Miss

Ahojte :D Zuziik- tak si sa dockala blahožeeeeláááám a veeela zdravia prajem Shocked :D Sisulik- krasnucke dvojicky cmuk cmuk Smile takže dvojnasobna radost ako je to s kojenim kto ma prednost? :D Apolinara- ahoooj ako sa mavate doma? to homeopatikum na kojenie je Ricinus! pripajam dáke fotocky Smile

04.02.2007 19:38

Apolinara

Joooj ten tvoj Samko je riadny valibuk, a taky krasnucky....my sa mame fajn, akurat sa chystam Simku okupat....pekne pribera co ma velmi tesi, lebo takisto som si spociatku myslela že jej nestaci moje mlieko, ze je slabe a tak. Ale podla vahy u Dr. ide pekne hore :-' A co ma dost prekvapuje je že ona papka niekedy aj 3/4 hodinu aj hodinu....ale vtedy si ju vychutnavam, je to take nadherne ked je tak blizko pri mne, tak spojena so mnou, milujem ten pocit ked ju kojim... Smile A dost milo som bola potesena ked som vyskusala svoje nohavice a rifle co som nosila pred teho...normalne sa zapnem jupiiii.....ale nemozem ich nosit lebo vsetky su bedraky a ta jazva je este citliva, kedže ja som po sekcii Sad Pocuj...a to ked si isla do Terranovy maly bol doma s manželom? My sme dnes boli na obede v restike, sestra mala narodky...a ja som ti taka nervozna ked nie som pri nej, strazila ju svokra.....ale aj tak....aj vy mate taky pocit?

04.02.2007 20:28

rikinka

Ahojte ja sa chcem len opýtať, či sa Vám neozvala . Určite to už má tiež za sebou Rolling Eyes Razz

04.02.2007 20:31

Zuziik

Ahojte Babulky, dakujeme vsetkym za gratulacie... Len tak z rychla dneska, uz nas dnes prepustili, sice nas chceli pustit uz vcera, 6 hod. po porode, ale maly mal kakinku vo svojej vodicke, tak si nas nechali 24 hod. na pozorovanie. Zuzka takze ta burka nakoniec prisla a ani neviem ako. Som strasne stastna, a rodila som velmi rychlo. Kazdej mamicke by som dopriala taky porod ako som mala ja. Skoro som si nestihla ani na postel lahnut, a nohavicky mi stiahol uz iba manzel s tym, ze som kricala ze uz tlacim.... Napisem vam to podrobne neskor, ale mam neuveritelny zazitok, na ktory v zivote nezabudnem. Nakoniec sa oplatilo cakat... :D Malicky je v poriadku, prave spinka, ale ja nemam mliecko, a on je taky hlaaaadnyyy a mna tak strasne bolia bradavky, celu noc bol maly prisaty, tu sa to robi takto. Chudacik tolko place, je uz zachripnuty... BABULE kedy vam nabehlo mliecko ??????

04.02.2007 20:43

Zuziik

Este fotecky

04.02.2007 21:45

Alexandra

Zuziikteda ten je dlhyyyyy Shocked Mne mliecko nabehlo asi 3. den, ale potom to stalo za to.. Embarassed

05.02.2007 10:35

aksuram

Jeeej Zuzi- vy mate mieri skoro ako sme my mali - blahozelaaaaaaaaaaam ... Teraz nestiham citat co sa tu vsetko popisalo- takze ak pribudli aj dalsie deturence tak samorejme aj im prajeme vsetko naj Wink A k tomu mliecku-maly sa narodil v stredu a ja som mlieko dostala az v noci zo soboty na nedelu- cize dost neskoro. Tak nestracaj odvahu- mozno este len pride. U nas ho potom prislo tolko, ze som nevedela co s nim Wink

05.02.2007 14:24

Miss

Ahojte Smile Apolinarka- že je to hrozne ked nevies ci im staci papat?skoda že este nevedia rozpravat aby sme zistili co im je Sad mne dnes od rana place tak ho len krmim a krmim a som ho asi prekrmila zase mi opakovane zvracal Sad ale ked ja neviem co mu je on stale hlada a otvara ustocka...fakt že to zistime až vtedy ked nam ich odvažia vidis potom sme nacas pokojne Smile Manžel ostal s malým doma na 3 hodky ked som bola na nakupoch a ked sa mali zacal prebudzat isiel hned po mna autom..inak presne ako pises je to stres ja som minule bola sama v meste ale každu chvilu som volala svokre ci este neplace a ked zacal už som bola akurat v buse na ceste domov a pred blokom som už dobreže nohy nepolamala Laughing Laughing inak aj moj papa tak dlhoo teda on by aj 24 hodin v kuse na cicke bol Laughing ja ho musim vždy sama odstavit. Zuziik- tak este raz blahoželam k syncekovi jeminecku ten bol dllllhý Smile krasny je. Mlieko mi nabehlo na druhý den..teda hned po porode asi 5 min. mi ho priložili na prsnik a už som mlieko mala asi to bolo len take kolostrum..ozajstne mlieko prichadza tak na 3-5 den vraj.

05.02.2007 14:31

Terezia

Zuziik prekrasny syncek. Aj mne nabehlo mliecko neskorsie. Lukasko je tiez v poslednej dobe poriadne nervozny. Ktovie Miss ci je to kvoli hladu preco su nervozni. Lebo tiez ked mu dam viacej, tak uz vracia. TAk to bude asi v niecom inom. Mozno ich bolia bruska a mozno sa len potrebuju vyplakat. Ale je to poriadne hrozne, ked tam dlho place a neda sa vobec utisit.

05.02.2007 15:21

Miss

Terezka- no pravdupovediac ja mam dnes už dost od rana od 7mej mi len place a place, už ma bolia uky co tolko s nim narabam tancujem, dviham, krmim, rozpravam nic nezabera..rada by som isla aj do sprchy vsak dneska som o 14nastej prvý krat jedla a pila..akurat sa ho snaži svokra utisit ale dajako nic nezabera Sad normalne mam depku.

05.02.2007 15:47

Terezia

Miss: Terezka- no pravdupovediac ja mam dnes už dost od rana od 7mej mi len place a place, už ma bolia uky co tolko s nim narabam tancujem, dviham, krmim, rozpravam nic nezabera..rada by som isla aj do sprchy vsak dneska som o 14nastej prvý krat jedla a pila..akurat sa ho snaži svokra utisit ale dajako nic nezabera Sad normalne mam depku.
To ti verim. Ja som si uz aj pri nom poplakala, ked sa s nim nedalo nic robit. Skusala som vsetko mozne. A to do toho este aj potrebujem robit papierovacky. Ale zvladneme to. Wink

05.02.2007 15:54

Apolinara

Miss: Terezka- no pravdupovediac ja mam dnes už dost od rana od 7mej mi len place a place, už ma bolia uky co tolko s nim narabam tancujem, dviham, krmim, rozpravam nic nezabera..rada by som isla aj do sprchy vsak dneska som o 14nastej prvý krat jedla a pila..akurat sa ho snaži svokra utisit ale dajako nic nezabera Sad normalne mam depku.