1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

08.01.2007 09:31

SARA.KRALLER

dobre ranko maminy a tehulky,dnes som uz od 6 rana hore a to ani nepocitam ze v noci som zhruba kazde 3-4 hodiny kojila,ale zatial to zvladam bez unavy,ale ta sa urcite dostavi Twisted Evil sonka po sekcii som bola celkom rychlo ok.rano prisiel maly na svet a vecer som uz sama chodila.maly bol cely cas so mnou na izbe,takze som sa musela prekonat aj ked to na zaciatku bolo dost bolestive.dnes uz ani nevim ze som bola rezana Laughing Laughing nemocnica aj personal bol super,najviac sa mi pacilo ze novy rok som mohla oslavit s mojou rodinkou a so sampanskym,dokonca sestricky aj lekary si s nami symbolicky o polnoci pripili Laughing zuzka buc.nech matko rychlo vyzdravie.tu vo viedni je tiez na zimu prilis teplo,mame 13 stupnov,vyzera to skor na jar ako na januar..... miss,velrybka nech to mate rychlo za sebou a hned dajte vediet!!!!!

08.01.2007 12:16

zuzana Búciová

Babnky, dnes som počúvala dlhodobú predpoveď počasia- takže celý január má byť takýto, aj keď možno druhá polovica trochu chladnejšia, ale určite bez väčšieho snehu. A prvé dva týždne vo februári je istá možnosť, že nasneží, ale vraj to dlho nevydrží. Vcelku vraj táto zimka bude teplá a relatívne bez snehu. Na jednej strane ma to teší, že sa nebudeme s kočíkmi brodiť cez sneh, ale kvôli deťom by som im dopriala aspoň 2 týždne, nech si to užijú:-)) Sonka1- a prečo sa tak veľmi ponáhľaš???? Ak je všetko ok, tak by som to neurýchľovala.

08.01.2007 12:34

zuzana Búciová

Sara- Maťko má stále 39,5C, tak ho napchávam á 6 hod Nurofenom. Ten mu to stiahne na tých 6 hod a potom znova. Uvidíme, čo sa z toho vykľuje. Zatiaľ mu okrem teploty nič nie je.

08.01.2007 13:16

sonka1

zuzi b., neponáhlam sa, ale na poslednej poradni sme s dr. debatili, kedy porodím, pretoze to pojde sekciou a nebudeme cakat, kým mi odtecie plodová voda, aby sa to obislo bez stresov, ale ze sa pekne dohodneme na termíne. no a kedze mal dnes mat sluzbu, tak mi povedal, aby som mu ráno zavolala a povie mi co a ako. lenze sluzba sa mu posunula, tak sa oddialil aj termín. no a ja som uz s tým viac-menej rátala a bola na to po vsetkých stránkach pripravená. sara, to ti v dobrom závidím, ako si sa mala po cisaráku. ja som este nezabudla na tie moje bolesti po Crying or Very sad , ale teraz sa budem snazit, cím skor vstat z postele Confused .

08.01.2007 15:12

zuzana Búciová

Jasné, to je niečo iné. Radšej to treba naplánovať, ako byť potom v strese, ako to dopdne. Držím Ti palčeky, aby to dobre dopadlo:-))

08.01.2007 15:38

Katarinaa

Ahojte hlasenie: u nas vsetko po starom, som zatvorena, dieta je zjavne dobre zabyvane Smile dalsie rande s dr. v piatok, oficialny termin v nedelu, uvidime, ci sa dovtedy nieco vyvrbi. Som uz kazdym dnom nemotornejsia, ale stale zivotaschopna, rodit sa mi este nechce Wink

08.01.2007 15:40

Terezia

Tak ja som dnes bola u dr. a zistila, ze som sa dole potrhala a ze to drzi uz len jeden steh. A okrem toho z toho vyteka hnis. Mam lezat. Hrozi mi nemocnica a znovu zasivanie. Crying or Very sad

08.01.2007 15:48

Miss

Ahojte, stale bez zmeny Laughing a ty Velrybka? Sara- tak to mate teplucko to s babetkom možes vonku..ja co som dostala knižku v porodnici tam bolo napisane, že ked je vonku nad 2 stupne može sa ist s babetkom po 2 týždnoch od narodenia von...a teplo mate dost..aj u nas je teplo iba poprchava a je do tých 9 stupnov...pozdrav Maxika zlatunkeho, posielam mu pusinku a dam hned vediet ked Samuel sa rozhodne, že je už cas Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Baby krasny den Vám prajem s Vasimi babetkami a cakatelkam trpezlivost, lebo mne už dosla Laughing

08.01.2007 15:59

Alexandra

Ahoj krasky, co mame noveho? Smile

08.01.2007 16:00

Zuziik

Tiez sa hlasim, vsetko po starom, maly riadne vysoko, tiez som nemotorna a kontrolu mam az 21/1 Shocked Ale mam prist iba vtedy, ak by som dovtedy nerodila... ze keby som nahodou dovtedy porodila, nemusim sa unuvat.... :D

08.01.2007 16:01

Zuziik

Alexandra: Ahoj krasky, co mame noveho? Smile
Wow Alex, nieco asi nemas dobre s tickerickom... :D

08.01.2007 16:06

Miss

Alex- syncek Ti rastie rýchlo už ma 5 mesiacov? Laughing Laughing inak este raz gratulujem, že to už mas za sebou Smile je zlatucky

08.01.2007 17:03

tanickask

Ahojte baby, tak sa tiez hlasim. Babo taktiez vysoko, stale sa zapiera do rebier. Ja mam pocit ze by som aj maraton odbehla. Mne to brusko stale nedochadza, ale nastastie stale dava o sebe vediet. Laughing Terka - to mi je luto. Dufam ze nebudes musiet ostat v nemocnici a ze sa ti to skoro zahoji. Tvoje telo je asi vycerpane a nema sa kedy zotavovat. Sad Zuziik - malinik pijes? Ja ano aj alchemilku ale zelezo som vysadila, lebo som myslela ze na zachode porodim.... Embarassed Shocked Maminy s babatkami drzte sa a cakatelky prajem vela trpezlivosti a nech to coskoro pride. Laughing

08.01.2007 18:30

Zuziik

Tanicka, malinik som prerusila, lebo beriem to zelezo, ale planujem to brat uz iba par dni a potom sa vratim ku maliniku, tu alchemilku nemam. Inac, ja idem kazdy den na wecko a uplne lahko, vlastne zapchu som mala pred tym kym som nebrala zelezo, teraz na wecko musim utekat... Embarassed Neviem ci to je priblizujucim sa porodom, ze telo sa cisti, alebo to zelezo na mna nejako divne pososbi... :D

08.01.2007 20:22

Velrybka

Ahojte , u nas tiez nic nove. Dnes sme boli na pasoch, uz sa tam aj objavili nejake kontrakcie, aj teraz obcas nieco citim, ale inak nic. Akurat ma uz vsade picha, krize ma bolia a som ako obria velryba nemotorna. Doktor ma objednal na piatok na vyvolany porod. Fakt ale dufam, ze sa to rozbehne dovtedy samo..... Nerada by som vyvolanie, cely den v nemocke..... uff Neviem, preco sa malej nechce von. Rolling Eyes Rolling Eyes Terka - uff, to je hrozne, drz sa. Snad to chytro preliecia!!! Myslim na teba. Miss - drziz sa este???

08.01.2007 20:51

Terezia

Dakujem za podporu. Uz som si poplakala a je lepsie. Budeme musiet zapojit starych rodicov. :D

08.01.2007 20:51

SARA.KRALLER

sonka to bude tvoj druhy cisarsky?ak ano,tak najlepsie je sa snazit co najrychlejsie byt mobilna,telo sa potom aj rychlejsie zregeneruje,tvrdia to lekari a je to aj moja osobna skusenost.ozaj kolko moze mat zena cisarskych?ked som bola s veronikou tehotna,lekar mi povedal -max.2,tu v rakusku mi moj gyn. povedal ze aj 4 ale potom je to uz velke riziko pre zenu.inac ak mas sekciu dohodnutu je to naozaj super,tak ako si napisala,naco s bolestami ak to ide aj bez nich. cauko miss,neboj neboj,za chvilu to mas za sebou.som uz na vas zvedava.potom mi posli sms Wink ja som bola dnes aj s maxom von,teda presnejsie na nakupoch,tu vo viedni uz zacali vypredaje a niektore veci isli dolu aj o 70%.ale pre seba som nic nekupila Evil or Very Mad len pre maxa.no a potom som sa skrabala 100 schodami domov a myslela som ze mi jazvu po cisarskom rozdrapi.kociar,max a nakup bola pre mna riadna zaberacka Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil sexi oblecenie mi este nehrozi,aj ked uz som skoro na svojej povodnej vahe ale brusko mieste zostalo Evil or Very Mad som zvedava dokedy!moja mama ked tu bola sa ma tiez milo opytala ze ci mi nahodou este jedno babo nezabudli vybrat......tesim sa na dalsiu spravu od teba!

08.01.2007 20:53

winnie

ahojte januarovky, tak konecne nas dnes prepustili domov po tyzdni. Uz som bola z toho na nervy :D . Mame doma babulu, vola sa Sofia a narodila sa 1.1.2007 o 18.20. Je to taky maly chrust 2980g a 46cm. Zdrzali sme sa koli zltacke Sad Sad Inak mala som rychly porod, do nemocky som prisla o 16.00 :D po monitorovani a vycisteni klistyrom mi prepichli plodovu vodu a do 20 minut som porodila :D :D A to este sestricka hovorila doktorovi, ze kontrakcie su na monitore ledva zachytene :D Nestihla som si este vsetko precitat, tak vobec neviem, co sa za ten cas prihodilo a ake su dalsie nove babetka Embarassed Vsetkym Vam prajem taky rychly porod a rychle zotavenie sa po nom.

08.01.2007 21:05

tanickask

Winnie- blahozelaaam. Krasny datum narodenia. A ze by si prihodila nejake fotky..... Confused: Laughing

08.01.2007 21:15

MonikaPP

Aksuram, blahoželám k babatku. Ak budeš mať trochu času napíš viac podrobnosti o pôrode, dosť ma to zaujíma, aký je rozdiel rodiť tam, a tuna na Slovensku. Vopred vdaka a vela zdravíčka prajem.

08.01.2007 21:17

winnie

tanickask: Winnie- blahozelaaam. Krasny datum narodenia. A ze by si prihodila nejake fotky..... Confused: Laughing
Dakujem Tani, no idem to skusit s tymi fotkami :D

08.01.2007 21:42

winnie

Posielam nejake fotky, dufam, ze sa to podari :D Mala, ked sa narodila bola cela modra - tak sa ponahlala na svet :D Este jej zostali nejake tie stopy po modrinkach :D

08.01.2007 21:48

winnie

Dodatocne som si precitala, co sa tu dialo, ale len tak zbezne Embarassed Takze rada by som zablahozelala vsetkym maminam, aby mali zdrave deticky a veeela mliecka :D Menovite Zuzke B., Sare, Aksuram, Alex, Lenocke, Renke. A samozrejme ostatnym cakatelkam, nech to mate co najskor za sebou. Zatial sa majte, idem konecne spat do vlastnej postele a nie tej nemocnicnej, brrr :D :D

08.01.2007 21:52

tanickask

Winnie - aka je zlatucka. :D A ako to doma zvladate? je dobrucka?

08.01.2007 22:04

sonka1

sara, ano, to bude moj 2 cisarák, ale ja netvrdím, ze sa to zaobislo bez bolestí. moje zotavovanie sa bolo hrozné. ale to más pravdu, cím skor z postele!!! predtým som si lebedila 3 dni v posteli so zastrceným epidurálom, ved naco stávat, ked nemusím Confused , no a potom som si to odtrpela. bolest jazvy a 1x cikanie na wc radsej nebudem ani opisovat Confused Crying or Very sad . nemala si problém s príchodom mliecka? winnie, gratulujem!!! malická je baculka, vobec nevyzerá na chrústika :D . teri, to mi je luto, daj sa rýchlo do poriadku, aby si mala dost síl na drobceka! velrybka, do piatku este daleko, tak hádam sa ti to rozbehne aj samé, drzím palce!!

08.01.2007 22:29

Miss

winnie- blahoželam, som na Teba myslela ako si vtedy dopadla ked si pislaa, že mas kontrakcie, tusila som, že si už porodila Smile malá je krasna, vobec nevyzera taka malicka Smile mala si fajn porod...fakt Smile sara- hehe ty si už bruzdala po zlavach? tak to ja nemožem, vsetko mi je este male kedže som este 2 ludia pokope Smile Laughing Laughing a chodit už aboslutne nevladzem po par obchodoch na mna idu mdloby, malokrvnost, tlak, malý mi tlaci na dychanie ani nemam na obchody chut Sad velrybka- ja stale tiež nic už je to otrava tak o 3 dni vraj aj mna nechaju v nemocnici vobec sa dockam porodu? ach jo...

08.01.2007 22:57

Terezia

winnie: ahojte januarovky, tak konecne nas dnes prepustili domov po tyzdni. Uz som bola z toho na nervy :D . Mame doma babulu, vola sa Sofia a narodila sa 1.1.2007 o 18.20. Je to taky maly chrust 2980g a 46cm. Zdrzali sme sa koli zltacke Sad Sad Inak mala som rychly porod, do nemocky som prisla o 16.00 :D po monitorovani a vycisteni klistyrom mi prepichli plodovu vodu a do 20 minut som porodila :D :D A to este sestricka hovorila doktorovi, ze kontrakcie su na monitore ledva zachytene :D Nestihla som si este vsetko precitat, tak vobec neviem, co sa za ten cas prihodilo a ake su dalsie nove babetka Embarassed Vsetkym Vam prajem taky rychly porod a rychle zotavenie sa po nom.
Blahozelam Winnie k Sofinke. Vazne nevyzera na maleho chrustika. Je to pekna velka slecna.

08.01.2007 23:29

Zuziik

Miss a Velrybka nech sa vam to uz rozbehne, musi to byt frustrujuce, a aj preto, lebo nam tu babatka pribudaju... Tu v UK sa nechava prenasat 2 tyzdne, ak sa dovtedy porod nerozbehne, tak tehulku odporucia na vyvolanie do nemocky. Takze uvidime ako budem na tom ja. Kedze som prveho prenasala, myslim si, ze to bude opat to iste. Inac aj mne je uz velmi tazko a to este ani neprenasam... neviem co to bude o dva tyzdne... Winnie gratulujeme, mala je zlatunka.. :D Nas maly (prvy) bol tiez modry ked sa narodil, ale to asi preto lebo mal pupocnu snuru okolo krku a tiez bol dlho zabrzdeny dolu, vlastne aj hlavicku mal zdeformovanu kvoli tomu... Sad

08.01.2007 23:33

Zuziik

A este som sa chcela Winnie opytat, ci si mala termin 11/1/2007 podla poslednej mrchy alebo ultrazvukovy... hihihi len rozmyslam ci mam nejaku sancu aj skor rodit, alebo aspon na termin, nie prenasat... Smile

08.01.2007 23:40

Zuziik

A este pripajam aktualizovanu tabulecku, aby sme mali prehlad o tehulkach a babatkach... :D

09.01.2007 10:30

Miss

Ahojte Smile tak som naspat z "klavira" Laughing dnes konecne hlasim zmenu! som sa otvorila a zaznamenali sa konecne aj nejake slabe kontrakcie, nemali dnes volne miesto, ale vo stvrtok pravdepodobne už pojdem na prijem, tak pevne dufam, že do konca týždna odrodim, už by bolo aj na case Laughing Zuziik- to si pis že je to na nervy, vsak už 7 januaroviek co malo termin za mnou ma predbehlo Evil or Very Mad Laughing Velrybka- ako? este nic? na mna už pozeraju ako na raritu, dnes ma vysetrovala jedna Dr. a 3 dalsie ma prisli omrknut len zo zvedavosti že kedy už Laughing

09.01.2007 11:03

winnie

ahojte tak som sem narychlo nakukla, lebo mala spi a maly je s dedkom vonku Smile dakujem za gratulacie, som rada ze to uz mam za sebou, ved kto by nechcel :D :D Zuziik termin 11.1. som mala podla poslednej mrchy, podla ultrazvuku sme boli pozadu a pritom som odrodila o 10 dni skor :D :D Maly sa narodil 2 dni po termine. Takze sancu urcite mas :D Ja som si to asi vsugerovala, ze porodim skor a ani sme to nemuseli specialne s manzelikom rozbehnut :D :D Len som mala kazdy den masaz krizov a chrbta a krku a kdesi som pocula, ze to moze vyvolat porod. Mozno to mi pomohlo :D Miss aj ja som na teba myslela v nemocke, ze mozno si uz porodila. No ale vidim, ze uz kazdu chvilu to bude, podla toho co pises. Tak drzim prsteky nech to uz mas za sebou :D Tani zatial to zvladam, mam tu otca, ale vo stvrtok uz budem s malymi sama, tak som zvedava ako to budem stihat, internet asi nehrozi cez den, dufam, ze sa stihnem aspon najest :D :D

09.01.2007 11:53

Zuziik

Juj Winnie diky, taka podpora stale potesi... :D Keby mi nebolo tak tazko, tak by mi nevadilo takto zostat neviem do kedy, ale ked maly sa este ani nezosunul dolu, uz to naozaj zacina byt o dusu... ledva chodim, zaha stale pali, no a dalsie drobnosti.... Smile

09.01.2007 12:46

Alexandra

Kurnik, baby, co s mliekom Embarassed

09.01.2007 12:53

Terezia

Alexandra: Kurnik, baby, co s mliekom Embarassed
Ako co? Mas ho navyse? Alebo mas ho malo?

09.01.2007 13:15

zuzana Búciová

Winnie- gratulujem, malá je zlatučká. Na tých fotkách vôbec nevyzerá taká malinká. Asi je to úžasne kompaktné drobčiatko:-))) Prajem vám, nech sa rýchlo zotavíte, a máte dosť mliečka. Miss, no vidíš, už bude aj Tvojmu trápeniu koniec:-)) Dočkáš sa. A aj veľrybka, aj keď tie vraj nosia mláďatá až 2 roky:-))))

09.01.2007 13:16

zuzana Búciová

Sara, a čo si nakúpila Maxovi??? A v akých cenách sa to pohybovalo po zľavách?

09.01.2007 13:55

sipa

ahojte babulky, GRATULUJEM vsetkym maminkam, ktore uz maju svoje babatka pri sebe!!! musi to byt krasny pocit, velmi vam prajem, aby ste vsetky aj so svojimi malickymi boli zdrave Smile nas matejko ma este sice zo dva tyzdne cas, ale kedze je od zaciatku vacsi o 2 tyzdne, je mozne, ze to bude aj skor... mam uz celkom casto falosne kontrakcie, zatial sa mi darilo riesit to magneziom, ale posledny tyzden je celkom narocny, najma v noci. aj tak sa bojim, ze to nebudem vediet rozpoznat, ze TO uz ide. urcite sa smejete vy, co to uz mate za sebou, ale je to tak Smile chcem sa opytat, znacili ste si kontrakcie do nejakej tabulky? pouzivali ste stopky??? Smile my budeme rodit v BS, vo stvrtok ideme na kontrolu a je mozne, ze tam uz zostaneme, aby sme sa potom nemuseli hnat z bratislavy, ked to bude urgentne.. drzte sa vsetky. sipa

09.01.2007 14:05

Terezia

sipa: ahojte babulky, GRATULUJEM vsetkym maminkam, ktore uz maju svoje babatka pri sebe!!! musi to byt krasny pocit, velmi vam prajem, aby ste vsetky aj so svojimi malickymi boli zdrave Smile nas matejko ma este sice zo dva tyzdne cas, ale kedze je od zaciatku vacsi o 2 tyzdne, je mozne, ze to bude aj skor... mam uz celkom casto falosne kontrakcie, zatial sa mi darilo riesit to magneziom, ale posledny tyzden je celkom narocny, najma v noci. aj tak sa bojim, ze to nebudem vediet rozpoznat, ze TO uz ide. urcite sa smejete vy, co to uz mate za sebou, ale je to tak Smile chcem sa opytat, znacili ste si kontrakcie do nejakej tabulky? pouzivali ste stopky??? Smile my budeme rodit v BS, vo stvrtok ideme na kontrolu a je mozne, ze tam uz zostaneme, aby sme sa potom nemuseli hnat z bratislavy, ked to bude urgentne.. drzte sa vsetky. sipa
Naozaj sa netrap ci je to to prave. Tie bolesti su dost silne na to, aby si ich rozoznala od falosnych kontrakcii. A ked sa ti uz zacnu opakovat kazdych 5 minut a to po vyse hodiny, tak uz treba ist. Mozno aj trochu skor, aby si neprisla ako ja v hodine dvanastej. Wink

09.01.2007 15:55

Alexandra

Terezka pred aj po kojeni odstriekavam este jednu krmnu davku, takze straaaasne vela.. A to ten moj maly saje ako vysavac Embarassed

09.01.2007 15:56

mrlka

....boze ze krmnu davku..... uf silne slovo na to ze si maminou 5dni

09.01.2007 15:57

Terezia

Terezka pred aj po kojeni odstriekavam este jednu krmnu davku, takze straaaasne vela.. A to ten moj maly saje ako vysavac Embarassed
Ved to je uplne uzasne. Nemate u vas mliecnu banku,ze by si odovzdavala a pomohla niekomu kto to potrebuje? Nech ti to len tak vydrzi co najdlhsie.

09.01.2007 15:59

mrlka

na kramaroch odoberaju do laktacneho centra pozistujte si to, ja som tiez prvy mesiac mala strasne vela denne aj pol litra odate mimo dojcenia, za to moze odsavacka ale dakujem bohu ze existuje a tak som rozprudila laktaciu a kojim az do dnes.

09.01.2007 16:03

Alexandra

Dala som si doniest na skusku aventacku odsavacku, takze uvidime ako to pojde, lebo zatial len rukou a to je dost namahave. Ak mi to vydrzi, tak urcite budem nieco take riesit, i ked najprv a robia skusky ci je mliecko dobre. Ak bude, tak rada budem davat do banky, podla toho aky je maly zatial vyzera ze je to kvalitna papa Smile Ja viem ze je to silne slovo, ale tak viem kolko mi asi na jedno krmenie priemerne spapa a ze 2x tolko je este v mrazaku Laughing

09.01.2007 16:28

zvedava

Alexandra: Dala som si doniest na skusku aventacku odsavacku, takze uvidime ako to pojde, lebo zatial len rukou a to je dost namahave. Ak mi to vydrzi, tak urcite budem nieco take riesit, i ked najprv a robia skusky ci je mliecko dobre. Ak bude, tak rada budem davat do banky, podla toho aky je maly zatial vyzera ze je to kvalitna papa Smile Ja viem ze je to silne slovo, ale tak viem kolko mi asi na jedno krmenie priemerne spapa a ze 2x tolko je este v mrazaku Laughing
Alex, v prvom rade gratulujem k syncekovi! A s mliekom - tes sa, ze ho mas vela, mnohe maju opacny problem (aj ja som zo zaciatku mala...). Okolo 6 tyzdna po porode sa tvorba mlieka stabilizuje podla potrieb babatka, tak to len dovtedy vydrz a v pripade velmi plnych prs odsavaj, aby sa ti neupchal mliekovod. Prilisne odsavanie potom neskor neodporucam, lebo tym len zvysujes tvorbu mlieka a mas ho stale nadbytok Laughing

09.01.2007 17:04

Zuziik

Alex ja som pocula, ze toto prve mliecko obsahuje najviac protilatok a vitaminov, a takze by si si ho mala zamrazit a odkladat, zevraj vydrzi v mraznicke 3 mesiace. A keby bol nahodou maly chory, tak mu to vtedy rozmrazit a dat.. A gratulujem k takej produkcii mliecka, je to ozaj ta lepsia alternativa, ako ho nemat vobec...

09.01.2007 20:03

Velrybka

Ahojte, nechcem predbiehat, ale zda sa, ze sa to rozbieha. Uz mam asi 2 hodinky kontrakcie kazdych 10 minut. Vcera v noci zo mna vysla zatka. Tak snad uz je to ono, a uz sa to nezastavi. Drzte palceky. Alex, to je super , ze mas tolko mliecka. Keby sa dalo tvoje zvysne poslat mne!! Laughing Laughing Ja sa budem modlit za kojenie, snad to tentokrat vyjde!! Winnie - dodatocne blahozelam k bambulke, je krasna!!! Jaj, uz sa neviem dockat!! Som nejaka unavena , aj by som si schrupla, ale sa bojim, ze ked sa az tak uvolnim, tak sa to zastavi!! Rolling Eyes Tak to vyzera, ze sa mala narodi na moje meninky!! xixixi. Asi na to cakala!! Wink

09.01.2007 20:27

Miss

velrybka- to mi nerob to ostanem sama večne tehotna Laughing tak to by si mohla aj zajtra kludne porodit nie? ja mam len trochu bolesti..trochu v križoch ma chytili v obchode ale inak nic..ja mam v plane už do konca týždna odrodit tak snad sa mi to podari Laughing

09.01.2007 20:42

Zuziik

Velrybka, to je super, drzim ti palce, ak mas kontrakcie uz kazdych 10 min. to uz moze byt aj dnes ... :D

09.01.2007 21:32

gabca

Velrybka tak to uz naozaj vyzera nadejne. Drzim palce. Miss neboj aj ja som uz po termine. Ja mam dnes tiez uz dost silne kontrakcie ale zatial len tak raz za 45 min. takze to este neriesim ale vidim ze sa nieco zacina pohynat. Ja by som najradsej isla az rano lebo teraz nie je v nemocke moc dobra sluzba a dohodnutu lekarku sa mi nechce otravovat. No ked sa inak nebude dat ...... . Ak mi to predsalen ustupi tak vo stvrtok uz definitivne nastupujem do nemocky. Snazia sa ma nechat porodit spontanne a kedze som uz po jednom cisarskom tak mi nemozu porod vyvolavat. Ostava teda len cakat.