1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

04.01.2007 21:33

najJulinka

04.01.2007 21:44

najJulinka

joj aj čas upresňujem -

04.01.2007 22:36

zuzana Búciová

Zuzana Búciová: Tak konečne môžem poslať nejaké fotečky. Toto je náš Tomáško:-)) Ospravedlňujem sa za kvalitu, ale je to z mobilu.
Blahozelam k Tomaskovi. Ako casto sa ti budi v noci? A naplno kojis? Prosim ta a nevies ci sa moze brat Sedatif homeopatikum?
S tým budením je to veľmi individuálne, dnes v noci prespinkal 4 hodky, a potom sa budil každú hodinu. A naplno kojím, a ani v pôrodnici som ho ničím nedokrmovala. Iba ho kojímSmile Som šetrná, a využívam všetky možnosti ako šetriť:-)))) Tá fotka je fotená na druhý deň po pôrode, a keďže to bol rýchly pôrod, tak sa ani nestihol dotlačiť a unaviť. Všetci v pôrodke vraveli, že vyzerá ako nevystresovaný z pôrodu. No čo už, chudáčik, ani sa nestihol vystresovať:-))) ALEX a ASKURAM GRATULUJEEEMMM!!!! Tak ste sa konečne dočkali, držím palčeky, nech ste zdravučkí, a aby ste boli čím skôr doma. Miss, s tým pripravením a otvorením na pôrod sa nestresuj. Kamoška bola večer o 18 hodinke na kontrole- abolútne žiadne známky prichádzajúceho pôrodu. Doktor jej povedal, že najbližší týždeň určite neporodí. A ráno o 03 tej bola malá na svete. Tak sa na to nespoliehaj. Tie homeopatiká, čo som brala sú: Actea Racemosa 9Ch 2xdenne2guličky Caulophyllum 9CH 2xdenne 2 guličky Týždeň pre pôrodom: Actea Racemosa 5CH 2x2guličky denne Caulophyllum 5CH 2x2guličky denne Pila som ten čajík z maliníka a Alchemilky, ku koncu aj 3 poháre denne, teraz pijem iba Alchemilku. Po pôrode: Arnica Montana 9CH najprv 5xdenne2 guličky, neskôr( po 4-5 dňoch) 3xdenne 2 guličky Guličky sa dajú pod jazyk, nechajú sa rozpustiť. 20min pred tým a aj po podaní sa nesmie nič jesť ani piť okrem čistej vody. Ten Sedatife sa môže brať aj v tehotenstve aj pri kojení. Užívala ho kamoška s požehnaním lekára homeopata.

04.01.2007 22:59

Miss

Gratulujem Maruske !!! tu sa to fakt rozbieha a mne je clivo, že som este cela Sad aj ja chcem už svojho Samka mať v náručí. Zuzka Buc- dik za povzbudenie...inak tie homeo Ti doporucil doktor homeopatik?? lebo mne ich v lekarni nechceli predat bez porady s Dr. Sad Velrybka- kedy mas termin? ja dnes....

04.01.2007 23:00

Zuziik

Maruska gratulujeme, a tiez uz cakame na fotecky a podrobnosti.... :D

Velrybka: Zuziik - ja uz by som rada aj nieco citila, lebo mam pocit, ze takto budem este mesiac!!!
Velrybka, ja to teda citim poriadne, ale som si ista, ze to nema este nic spolocne s porodom, uz to trva takto dost dlho, a bude to skor ten tlak na svalstvo. Nie su to stahy, ale pichava bolest. Prejde to ked si lahnem, alebo sedim v dobrej polohe. A na poslednej navsteve mi midwife povedala, ze babo je vysoko, ze este ani nezislo dolu, tak si neviem predstavit co to bude ked pojde dolu... jujuju... Ja neverim, zeby som rodila skor, mojim chlapcom sa tam vo vnutri musi velmi pacit... :D Ved mam dneska presne 3 tyzdne do terminu, to je este riadna dobaaaaaa..... Na buduci tyzden musi manzel prec, a ja sa samozrejme trochu obavam, ved kto by sa nebal, keby ostal sam...

04.01.2007 23:06

Zuziik

04.01.2007 23:09

Zuziik

Velrybka podla nasej tabulecky si na rade.... :D Takze sup sup, ziadne lenosenie... No a potom nasleduje Miss... :D

04.01.2007 23:11

Ena

a toto by baby mal byt maly Michael Smile http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=369438&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1

04.01.2007 23:36

Miss

esteže velrybka je tu predo mnou Laughing lebo ja mam fakt depku ci vobec odrodim skor ako v lete Laughing Miška som už videla, je to pekný vlasačik Smile

05.01.2007 07:46

Zuziik

Miss: esteže velrybka je tu predo mnou Laughing lebo ja mam fakt depku ci vobec odrodim skor ako v lete Laughing Miška som už videla, je to pekný vlasačik Smile
Dobre ranko babule. Miss snaz sa nejako relaxovat, po porode budes potrebovat vela sil pre babatko.... :D Nemysli na to ak sa da, ale mozno ze teraz sa ti to uz pohne, ked si dostala tu injekciu...

05.01.2007 11:28

Terezia

Zuzka B. vsetky homeopatika sa maju davat pod jazyk a pol hodinu pred a po sa nic nesmie jest a pit? Alebo len niektore?

05.01.2007 11:32

Terezia

Blahozelam Maruske. Naozaj krasne sa nam to tu rozbieha. Zachvilu uz vsetky budeme riesit pokakane plienky.

05.01.2007 12:03

zuzana Búciová

Terezia: Zuzka B. vsetky homeopatika sa maju davat pod jazyk a pol hodinu pred a po sa nic nesmie jest a pit? Alebo len niektore?
Všetky tie homeo sa tak jedia, nielen tieto. A jedla som ich po porade s certifikovaným homeopatom, ktorý sa tým živí. A ako sa zdá, tak sa aj trafil, lebo ten pôrod bol fakt super:-)))

05.01.2007 12:32

Velrybka

Miss - no, ja uz som 4!!! dni po termine!!! Vcera som tu uz na vsetkych vrcala. A vobec necitim, ze by sa malo nieco spustat!! Rolling Eyes A to vraj baby idu skor. A zatial sa narodili len chlapcekovia. A to cakam druhe!! Odstrelim sa. Maruska - blahozelame k Miskovi!!! Tesime sa s Vami, A cakame na fotecky a podrobnosti. Teda , naozaj sa to tu riadne rozbehlo!!! Laughing Laughing Laughing

05.01.2007 12:40

Lucka CH

ahojky,, velke gratulace vsem co uz porodily.I ja stale cekam, vsechno me boli a nemuzu uz ani chodit. Chtela jsem se nekoho zeptat kdo ma zkusenosti s epiduralkou? Doktor mi to moc nedoporucuje, pry to jsou vyhozene penize....

05.01.2007 12:58

Terezia

Lucka CH: ahojky,, velke gratulace vsem co uz porodily.I ja stale cekam, vsechno me boli a nemuzu uz ani chodit. Chtela jsem se nekoho zeptat kdo ma zkusenosti s epiduralkou? Doktor mi to moc nedoporucuje, pry to jsou vyhozene penize....
Ja som rodila s epiduralkou. Ale pichli mi ju neskoro. A to kvoli mne. Prisla som do nemocnice uz otvorena na 8 cm. POmohla mi pri kontrakciach. Tie som uz necitila. Citila som len tlak, ked som mala tlacit. Ale neviem preco mi nepomohla pri siti. Tam som citila kazdy steh. Takze som mala pozitivum aj negativum.

05.01.2007 13:03

Katarinaa

terezia: t si dosla do nemocky na 8 cm otvorena? a nebolelo ta to dovtedy tak, ze si uz aj steny skrabala? vsak ty si sa celkom otvorila bez epi!!! No mas moj obdiv. Ja si stale neviem predstavit tie pocity po porode, toho sa asi bojim najviac, ake to je, ked uz epi nefunguje, da sa vobec napr. vycikat nejak ludsky-prezitelne?

05.01.2007 13:06

renka_lienka

Ahojte babenky, Ja som sa pred chvilkou vratila od doktora a zajtra ho zas pojdem kuknut Laughing , zistil, ze bambulka je uz pripravena ist von, posunula sa uplne naspodok, ja ledva kracam ale da sa mi dychat Laughing Laughing , krcok sa mi skratil na 1,5cm a som otvorena na 1cm, takze rano 8,30 sa mam zajtra hlasit na monitor a ked zaznamena kontrakcie, tak ze sa do toho zajtra aj pustime , mam aj strach Shocked aj sa strasne tesiiim Laughing , zrazu je to take rychle,ale vcera v noci som uz ani nespala, co je mala tak nizko a pri kazdom pohybe ma tlaci na klby aj na brucho. Takze zajtra rano mam ist do nemocnice aj s taskou a muzickom, tak ak by sa nieco dialo, on Vam potom napise... Velrybka, aj ja som mala este v pondelok pocit, ze vydrzim aj mesiac, a to som mala ten PM termin 1.1, tak ako ty a vidis je piatok a uz som nepohybliva a zajtra mozno uz aj po... a tiez cakame dievcatko Laughing Miss, drzim palce nech sa ti to uz pohne... aby si mala dost sil pre Samka,ked uz bude pri tebe Laughing .

05.01.2007 14:34

Terezia

Katarinaa: terezia: t si dosla do nemocky na 8 cm otvorena? a nebolelo ta to dovtedy tak, ze si uz aj steny skrabala? vsak ty si sa celkom otvorila bez epi!!! No mas moj obdiv. Ja si stale neviem predstavit tie pocity po porode, toho sa asi bojim najviac, ake to je, ked uz epi nefunguje, da sa vobec napr. vycikat nejak ludsky-prezitelne?
Bolesti som mala. Ale ked vsade radili vydrzat doma co najdlhsie. A pravdu povediac potom som uz aj nechcela ist. Crying or Very sad Vycikat sa po porode je najlepsie zo zaciatku v sprche, ked sa budes sprchovat. To sa budes castejsie kvoli cisteniu. Potom neskor vyskusas na WC.

05.01.2007 15:28

KatJan

Babulky!!!!!!!!!!! Take krasne babenka...!!! Teri, Lukasko je naozaj dobry vlasacik...a aky bucko! Neboj, s mlieckom sa to rozbehne, len sa nevzdavaj...snaz sa ho co najviac prikladat, vraj sa babo musi naucit sat z didinky, hlavne chlapci byvaju vraj lenivejsi a ked sa naucia pit z flase, didku uz nemusia chciet (ide to tazsie). No typicki chlapi! Wink Ale vela kamosiek prikrmovalo umelym mlieckom a nakoniec pri velkom snazeni rozbehli aj kojenie...Len vela sil!!! Viem, ze sa mi to lahsie hovori, ked o tom viem len teoreticky... No prakticky vzane sa skor zda ze lenivejsie su na tomto fore skor dievcence. Este ani jedna mala januarovka nenakukla na tento svet... Zuzi Buc, krasny je aj tvoj maly, spokojny a kludny... Alex, tak si sa konecne dockala...! Maruska, tesim sa na foto, vyzera byt tiez dobry bucko! Sara, GRATULUJEM, potom sa ozvi a daj vediet podrobnosti... My este stale cakaaaaameeee... Mame 5 dni do terminu...

05.01.2007 19:21

Miss

Ahojte, velrybka tak to Ta upne chapem, ja dnes len jeden den prenášam ale mala si vidiet moju naladu od rana aka som vynervovana a nemam sa chut s nikým rozpravat, každý sa ma len pýta ci už a co bolo na kontrole dokonca som vyskocia na svokru a ta sa mna nastvala tak som sa isla ospravdelnit, ale ja mam fakt naladu na bode mrazu chcem už rodit Sad renka- to mas super, to o chvilu porodis... Laughing Baby dnes som dostala druhu inekciu, zajtra dostanem dalsiu aj v nedelu a v pondelok by som už mala byt aspon dakus otvorena, teraz ma chytili bolesti ako na menstruaciu tak snad....

05.01.2007 20:35

Velrybka

Zajtra rano ideme do nemocky na pasy a prehliadku, tak snad mi tam nieco porobia a do konca vikendu to odrodime. Drzte palceky.. Laughing Laughing

05.01.2007 21:51

renka_lienka

Dakujem Miss, dufam ze aj tebe to uz coskoro pride :D . Drzim palce. Velrybka, zeby sme to zvladli spolu tento vikend Laughing . Drzte sa vsetky a rodte Laughing , ozvem sa ja alebo moj milacik zajtra ci v nedelu.

06.01.2007 12:52

Filipko

Lenocka

Ahojte pisem za manzelku - takze nepoznam vase zvyky. ALe narodil sa nam Filipko a mam Vam odkazat ze su vseti zdravi. Narodil sa 5. januara 2007 o 17:55 Dlzka 47cm Vaha 2750g

06.01.2007 13:47

Velrybka

Lenocka s rodinkou - gratulujeme!!!!!! Filipko je krasny. Super, ze si sa velmi nenacakala. Dufam, ze slo vsetko hladko!! U nas nic nove, v nemocnici ma dali len na pasy, ani ma nevysetrili. Takze to asi nebude ani cez vikend. V pondelok sa mam hlasit znova. Rolling Eyes Tusim som sa zmierila s tym, ze ma predbehnete vsetky!! xixi Laughing Laughing Fakt vobec necitim, ze by sa mal porod zacat.. Akurat mam toho uz dost. V nemocke sme boli pozriet kamosku co odrodila v stredu, ma naozaj kraaaasneho chlapceka. Az ma srdenko zabolelo, ze ja sa tej bambule snad nedockam!! Laughing Laughing No, idem si dat aspon ten vysmazany syr a riadne si ho potriem tatrskou omackou!!! Laughing Laughing

06.01.2007 13:50

tanickask

:D My sa prave chystame grilovat a varit gulas s kamaratmi na zahradu, ale prave zacalo pekne prsat. Takze budeme musiet byt zalezeni v chalupke. Skoda. Rolling Eyes A ako vikendujete baby? Tim co su prave v procese rodenia drzim velmi palce a tesim na novinky :D

06.01.2007 13:55

tanickask

Velrybka - neboj dockas sa. A aspon ja ta urcite nepredbehnem. Wink Uvidis pride to zrazu. A mnaaam syyyyr. Robis mi chute. No idem ja na tie spekacky radsej. pa pa :D

06.01.2007 14:51

Zuziik

Lenocka velmi gratulujeme ku Filipkovi, je krasny ako vsetci nasi chlapci ... Smile Filipko ma krasne miery a nechapem preco ta ti doktori stale stresovali... Sad Velrybka ja som bola vcera na kontrole, a malemu hlavicka chodila hore dolu, takze este ani nezisiel dolu, ja ta tiez urcite nepredbehnem, skor sa obavam, ci to nebude az vo februari... co mne nevadi, len keby ma to brusko tam dolu tak nepichalo...

06.01.2007 16:39

gabca

No ja si zatiaľ tiež hoviem v teple domova. Termín mám zajtra ultrazvukový a v pondelok podľa PM. Zatiaľ stále pokračujeme v bolestiach asi tak po 2 hod. denne ale inak sa nič nedeje. Lenočke a Maruške blahoželáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Veľrybka držím palce nech už je to skoro za Tebou. Aj na mňa už pozerajú že sa nechystám rodiť ale nejak to nedokážem ovplyvniť. Tak sa podobne ako Ty aspoň napchávam jedlami, ktoré potom už nebudem môcť. Aspoň nejaké výhody máme :D .

06.01.2007 17:32

sonka1

ahojte, ja vzdy ked sem teraz nakuknem, tak sa narodí nejaké to babulo :D maruska, lenocka, gratulujem k chlapcekom a vela zdravícka!!! velrybka, miss, drzím palce, aby sa vám to uz tiez rozbehlo. ja si uzívam asi posledný víkend, tiez sa napchávam Embarassed no a v pondelok to asi vypukne, teda ak bude mat dr. na mna cas Laughing .

06.01.2007 19:39

Miss

Lenocke blahoželam a tiško v dobrom zavidim :D Filipko je nadherný! Velrybka- ja som dnes dostala tretiu vyvolavacku + daco k tomu Laughing no a nic..žiadne kontrakcie..zajtra idem na dalsiu ak už mi ani to nezaberie asi ostavam v pondelok a nejako silou ci mocou ci ako ho asi budu musiet nasilu vybrat Sad

06.01.2007 20:20

Velrybka

Miss - to mi je luto!! Dufam, ze ti uz nieco zaberie, to musi byt frustrujuce chodit tam ako na klavir a nic..!! Len sa drz, daj si este nieco dobreho na povzbudenie a ukludnenie nervov.. xixi Laughing Laughing Laughing Gabci - mne ti je to take divne, ja som bola uz asi oblbnuta tym, ze vsetci tvrdia, ze druhe dieta ide skor.. A hlavne tym, ze lekar tvrdil, ze to bude okolo Vianoc.... puk. Sonka, ty pojdes na ten cisarak, ze??? AJ tebe drzim palcoky.... nech to ide sup sup!! Wink Mna akurat picha tam dole. A inak nic. Len dufam, ze sa mi bude lepsie spat, lebo poslednu noc som sa len prevalovala....

06.01.2007 20:51

zuzana Búciová

Lenočka s rodinkou- GRATULUJEEEMM!! Malý je krásny, vyzerá úžasne spokojný. Dúfam, že všetko prebehlo hladko, a dlho si sa netrápila:-))) Nech ste rýchlo domka, a máte veľa mliečka pokojné nôcky. Veľrybka- aj ja som deň pred pôrodom písala, že sa na pôrod vôbec necítim, že si pripadám, že budem rodiť až v lete, a na druhý deň bol malý na svete:-))) Nemyslela by som si, že to príde tak skoro. Brucho mi totiž úplne prestalo tvrdnuť a fakt som sa cítila super. Tá kamoška mi ale už vtedy povedala, že je to ako ticho pred búrkou, aby som sa pripravila:-)) A mala pravdu. Miss, neboj sa, obvykle sa dieťa nosí 9 mesiacov, o nejakých veľkých výkyvoch smerom nahor som nepočula, takže buď v strehu, ono to určite príde. Kamoške napríklad pri prenášaní pomohli dve kocky Regulaxu na preháňanie, teplá vaňa a manželík, a už aj fičala do pôrodnice:-)) Vraj aj pohyby čriev vedia spustiť akciu. Veľrybka, Miss- držív vám palčeky, a dajte potom čím skôr vedieť.

07.01.2007 08:39

renka_lienka

ahojte aj ja pisem za manzelku. Vcera 6.1.2007 sa nam o 16.15 narodila dcera Katka, meria 48 cm a vazi 3.18 kg. Porod prebehol v poriadku mamina je zdrava a velmi stastna. fotky su prilis velke aby som ich pripojil, tak treba kliknut na odkaz pre zvedsenie [URL=http://img513.imageshack.us/my.php?image=p1010016qq1.jpg] [URL=http://img176.imageshack.us/my.php?image=p1010017vn6.jpg]

07.01.2007 09:58

Zuziik

Renka srdecne gratulujeme, a mame prvu slecnu... :D

07.01.2007 10:39

sonka1

renka, gartulácia!!! mozno sa v pondelok stretneme v ruzinovskej porodnici :D .

07.01.2007 11:11

renka_lienka

sonka1: renka, gartulácia!!! mozno sa v pondelok stretneme v ruzinovskej porodnici :D .
renka lezi na izbe tusim 9, hnet pri okne. :D

07.01.2007 11:23

Terezia

Blahozelam Lenocke a Renke. Naozaj sa to krasne rozbieha. Dievcata vy provokaterky co tu stale spominate kadejake nezdrave jedlo. Nerobte chutky. Laughing Ja som od porodu stale znicena a ubolena. Tak som si dnes skusala odmerat teplotu a zistila som,ze mam 38,3. Pritom vobec nie som horuca. Zajtra budem musiet nabehnut ku gynekologicke. Spodok ma velmi boli. Neviem ci sa tam nieco v rane nezapalilo. Aj maly mi pripada nejaky teply. Dufam,ze to nemoze dostat cez moje mliecko. Neviete?

07.01.2007 11:50

Lucka CH

ahojky mamimy, moc gratuluji maminam ktere to maji za sebou. I ja stale cekam,vcera jsem byla na Antolske na kontrole,jestli nebudeme rodit a malemu se jeste nechce na svet.Vecer mi asi odesla hlenova zatka,tak doufam ze se mi porod spusti co nejdrive.Uz se nemuzu dockat miminka.Bude nektera z vas rodit na Antolske?

07.01.2007 12:11

SARA.KRALLER

jeeeej velikanska gratulacia tehulkam ktore sa medzitym tak isto ako aj ja stali maminami.nas maxim prisiel na svet 28.12. o 9:36 zdravy a velky ako buk.vaha 3745g a 52 cm.porod,aj ked som mala velikansky strach bol pre mna velkym zazitkom,lebo predtym som porodila v plnej narkoze a teraz ja aj moj manzel sme boli pritom.sorry ze som sa skor neozvala, ale bola som z porodu,z kojenia a z navstev taka unavena ze som bola schopna len jest,kojit a spat :lol:teraz sme uz siesty den doma z porodnice a konecne sme zostali bez navstev tak som sa dostala aj k pocitacu.posielam fotky nasho noveho sefa v nasej domacnosti.... Wink miss a ja som si myslela ze to uz mas za sebou,ale neboj asi je samkovi v tvojom brusku dobre,ked sa mu nechce von.ale uvidis vsetko dobre dopadne.drzim ti palce!

07.01.2007 15:10

Miss

Ahojte, ja som bez zmeny, dnes podla Dr. 40/5 tt porod tak do 10 dni urcite Laughing Laughing no to mi je utecha, kontrakcie žiadne, krcok 2 cm Shocked vsak som mala 1,5 co s anaspat uzatvaram? Laughing nechapem už nicomu dnes stvrta inekcia, prietoky dobre, placenta stupen 3..takže cakame a cakame Sad Sara- konecne si sa ozvala! myslela som, že mas toho asi teraz vela, Maxik je nadherný baculko, krasne vlasky Smile vyzera tak spokojne..aj ja už chcem babetko, ale vidis Samuel nechce na svet...este... Renka- super fotocky, blahoželam este raz.... Zuzka Buc...aj manžel, aj regulax mam Laughing ale ten sex nezabera my sa miluejem cee tehu a nic...a to mi doktor dneska vravel že sex mi treba vsak mam, tak vravel, že nie raz ale viackrat dnes bude musiet manžel urobit maraton Laughing

07.01.2007 15:22

aksuram

Blahozelam vsetkym cerstvym mamickam a ich babetkam. My sme dnes dosli domov, namiesto 2 hodin po porode sme museli ostat v nemocnici 5 dni.Mali sme trochu komplikacie pri porode, a potom mal maly teplotu a obavali sa ze ma infekciu tak nas tam nechali. Ale hlavne je ze sme uz uplne OK a cely stastny ze sme doma. Takze este pre uplnost Misko sa narodil 3.1.2007 o 17.48. vazil 3890 g a meral 49cm- ale to je ine meranie ako u nas....potom napisem viac Inak holandske zdravotnictvo je uplne super Wink

07.01.2007 18:45

SARA.KRALLER

maruska blahozelam k miskovi,tiez riadny valibuk Laughing miss myslim na teba velmi casto,a daj muzikovi zabrat,aby sa samko uz vytesoval zo sveta Laughing Laughing Laughing my sme sa teraz vratili z prvej prechadzky,max si to vychutnaval a cely cas prespal.potom som telefonovala s mojou mamou a cela pysna som jej rozpravala o nasej prechadzke a ta ma sfukla ze kde som to videla s takym malym 10 dnovym babom sa ist prechadzat......myslela som ze po 5-dnoch je to ok....... pozdrav samka a hned ked si to rozmysli daj vediet Wink Wink Wink

07.01.2007 18:46

SARA.KRALLER

este musim prist na to ako si zrusit ticker.....

07.01.2007 18:59

Velrybka

AHojte , my nic nove. Uz ma ani nebavi pisat... Laughing Laughing Prave sme sa vratili z obrovskeho kryteho ihriska plneho skakacich hradov, elektrickych auticiek a trampolin, takze Filipkovi bolo hola hej. RENKA - blahozelam!!! Konecne prva bambulka je na svete a pribudla dalsia stastna mamicka!! Miss - no, snad sa raz dockame, snad tam nebudu do buduceho januara!! xixi Laughing Laughing Sara - maly je nadherny, vyzera uz ako partyzdnove babo, hlavne na tej prvej fotecke. A vobec nemaj vycitky , ze ste boli vonku. Malemu to len prospeje. Ved teraz nie je taka zima, cerstvy vzdusik mu urcite urobil dobre a som si ista, ze si ho mala riadne zababuseneho!! Laughing Laughing Laughing Baby, ako vam to zatial ide s kojenim?? Mliecko sa vam rozbehlo vsetkym OK?? Zajtra rano ideme do nemocky znova na monitor a pozrie ma aj doktor, tak uvidime co povie. Vraj tu je zvyk nechat prenasat tak 10 dni. Zatial prenasam 6.

07.01.2007 18:59

renka_lienka

mam pre vas nejake fotecky. renka sa ma skvelo. malinka stale spinka. http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=20703

07.01.2007 20:00

zuzana Búciová

Renka-Lienka- je super, že to už máte za sebou, držím palčeky, nech máte dosť mliečka a kľudu. Veľrybka, Miss, neboj sa, určite sa dočkáte. Miss, my sme mali s manželíkom mali sex zakázaný od 4 mesiaca, tak možno preto to tak zaúčinkovalo, lebo sme dlho neboli spolu:-)) Ako si napísala, to chce jeden celovečrný maratón, a môžes ísť:-) Sara- je super, že ste už domka, a máte sa fajn. Malý je strašne zlatučký. A s prechádzkou sa netráp, aj my sme boli dnes prvýkrát vonku, a boli na to rôzne názory. Ale u nás bolo 7C, a práve dopršalo, takže som zobrala drobcov trochu na vzduch. Iba Maťko zostal domka, lebo mal poobede teplotu. Uvidíme, čo z toho ešte bude. Malý celú prechádzku prespinkal, tak čakám, že teraz bude hore:-)) Maruska, je super, že ste už doma. Aj keď ste si ten pobyt trochu predĺžili:-(( Aj nás si podržali o deň dlhšie, ako zvyknú, lebo mal trochu žltačku. Tak nás pustili až 1.1.2007. Nevadí, hlavné, že sme už doma. Všetkým čakateľkám držím palčeky, nech to máte rýchlo za sebou.

07.01.2007 21:47

sonka1

sara, malický je chutný, ako si pekne spinká v tej velkej posteli. ako si sa zotavovala po cisaráku? a dievcatá, co ste rodili v zahranicí, ako to tam prebiehalo? sú velké rozdiely?

08.01.2007 07:47

renka_lienka

sonka1: renka, gartulácia!!! mozno sa v pondelok stretneme v ruzinovskej porodnici :D .
renka lezi na izbe 903, hnet pri okne. :D

08.01.2007 09:00

sonka1

renka, dnes rano mi dr. povedal, ze nemá sluzbu a necháme to az na 14.1. Sad . nastvalo ma to, lebo som uz bola psychicky a aj fyzicky pripravená a celú noc som uz nespala. aj mi mama docestovala, aby mi zavarovala matiho. v stredu mám príst do poradne a zatial sledovat pohyby. uz som to chcela mat za sebou a vytesovat sa z ruzového uzlícka. tak sa s najvacsou pravdepodobnostou v nemocnici nestretneme, iba ak by ma to dnes-zajtra chytilo, ale to asi nehrozí Sad .