1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

29.10.2006 20:05

ahojte tehulky

petra07

Ahojte baby, objavujem sa po niekoľkých týždňoch, čítam tu Vaše problémy, no aj mňa občas bolí chrbát a obnovila sa mi moja ulcerózna kolitída - problém s hrubým črevom, ktorý vyvoláva hnačky. takže beriem tabletky - vraj nevplývajú na bábo vôbec - podľa môjho gastroenterológa. dúfam. budúci týždeň nás čaká ultrazvuk v 30-týždni, že?? dúfam, že bude všetko OK. Ako ste na tom s výbavičkou, kočík? sorry, keď sa pýtam veci, ktoré ste už prediskutovali, ale dlho som tu nebola... majte sa pekne. petra

29.10.2006 21:14

Terezia

Ahojte dievcence. Gabca dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam. Laughing My mame tiez kopec problemov, ale vacsie teraz s drahym. Tak sa mu smejem,ze teraz,ked sa mal najviac tocit okolo mna, tak sa budem musiet ja okolo neho. Mne tiez ako vam zacina nejako dost casto tvrdnut brucho. A to si davam 3x denne magnesium. Uvidim co bude na kontrole, ale na tu si este 2 tyzdne musim pockat.

30.10.2006 09:27

tanickask

Ahojte maminy, aky bol vikend? Ja som si dnes celkom pospala, kedze sa menil ten cas, ale tie blbosti co sa mi snivali..... som este viac unavena Laughing My uz mame byt skoro dokonceny, len som sa modlila nech to v zdravi zvladnem a slubila som babatku ze potom uz budem oddychovat. Taketo akrobaticke kusky som ani v normalnom stave nerobila. Ale nech sa pridam do klubu - mam asi nadchu, zacalo ma aj hrdlo boliet, ale to som zastavila homeopatikami a az na soplik je to v pohode. V nedelu sme boli u svokrovcov, tak tam som si pekne polezala pred telkou a len jedla Laughing Gabi tiez prajem vsetko najlepsie k narodeninam :D Baby a dobra sprava - ak chcete aby vase deti mali radi zdrave veci, napr. mrkva, brokolica... tak sa tym treba krmit v 3. trimestri :D Ale mne teraz taaak chuti sladke Embarassed

30.10.2006 12:14

Alexandra

Gabi vsetko naj lepsieeeeee tani mne zase nic, len svokrine mrkvove kolaciky, mnam...

30.10.2006 13:12

Zuziik

Gabi tiez dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam Baby ja zase mam strasne chut na mrkvu, kupila som si kilo mrkvy a kazdy den si dam, dnes som uz zjedla tri... Smile

30.10.2006 13:40

tanickask

baby ked budete jest mrkvu, narodi sa vam opalene babo, resp, bude mat peknu farbu pokozky Laughing

30.10.2006 13:41

tanickask

ale to som len pocula, akoze babske rady.... Laughing

30.10.2006 16:06

...

renka_lienka

A este bude mat aj dobre ocka Laughing

30.10.2006 16:12

-

renka_lienka

Kedy sa chystate na matersku, babenky? Mna dnes doktor prekvapil papierom napisanym na 20.novembra... kedze termin mam podla PM na 1.1, ale podla UZV na nejakeho 15.1. Tak mam dilemu, ci nastupit na matersku o tri tyzdne alebo este popracovat. Ja som totiz strasne aktivny tvor a ked si predstavim ze mam mesiac a pol len tak vegetit doma, som z toho chora. Ale tiez nechcem ublizit tej nasej jahodke v brusku :D . Co vy? Ako ste na tom? A ozaj ten moj doktor ma poslal na cvicenie v Ruzinovskej nemocnici, zajtra o 14.00 - dychove cvicenia a tak... nechodite tam niektora z BA?

30.10.2006 16:17

Zuziik

No tanicka tak nas maly bude maly frajer potom... inac muza mam z juhu, co by bolo aj tak viac pravdepodobne, ze bude tmavsi, a ja tiez nie som blond.... :D Inac ja si uz pripadam tak akurat na rodenie, pomaly ma uz bude lahsie preskocit ako obist.... ved posudte.... :D

30.10.2006 16:22

Zuziik

No asi ste nic neposudili, lebo sa mi nepodarilo pripojit prilohu :D No ale zadok a stehna uz mam tiez ako keby isli rodit... Laughing Laughing Laughing Co uz, tie hormony ma zabiju.....

30.10.2006 17:11

gabca

Baby ďakujem vám veľmi pekne za blahoželania, už som aj ja v klube tridsiatnikov :D . Zuzik tak potom už aj ja vyzerám na rodenie, myslím že moje bruško nie je o nič menšie. A predstav si že aj náš Denisko dnes leží doma, včera večer mu stúpla teplota na 38,2 a dnes celý deň teplotkuje a tak ležíme, čítam mu knižky a pod. aby veľmi nebehal po dome. Ja zas mám pre zmenu hnačku takže stále máme čo robiť. Renka lienka ja idem v piatok do poradne a tam by mal lekár rozhodnúť o nástupe na materskú tak potom dám vedieť. Ma by mi robiť aj veľké USG tak uvidíme či pripojím nové miery :D .

30.10.2006 20:20

Terezia

Zuziik: No asi ste nic neposudili, lebo sa mi nepodarilo pripojit prilohu :D No ale zadok a stehna uz mam tiez ako keby isli rodit... Laughing Laughing Laughing Co uz, tie hormony ma zabiju.....
Zuzka mas prekrasne brusko. Mne posledny mesiac nepodrastlo ani o kusok. Asi sa to rozbehne az teraz. Laughing

30.10.2006 20:38

tanickask

Zuzik ty mas ake perfektne brusino. Si ma inspirovala a idem sa fotit a hned aj nieco pripojim. :D Renka a zajtra cvicenie v ruzinove? Som myslela ze to byva vo stvrtky. Ja idem zajtra do poradne a uz si urcite nesmiem zabudnut vypytat papier od dr. a zacnem aj ja chodit na cvicenia. Napis nieco blizsie o tom a ako bolo a co ste robili, dobre? :D

30.10.2006 20:58

lenkaSKORS.

Dakujem za odpoved na moju otazku o materskej dovolenke.ja mam este 10 tyzdnov do terminu a zda sa mi to ako vecnost,este stale chodim do prace,ale uz mam toho dost. co sa tyka bolenia klbov,tak isto som to zacala mat uz asi od 3 mesiaca,s tym,ze ked som cez den viac pochodila,a lahla si na oddych okolo 4-5 poobede,potom uz nehrozilo si znova sadnut,len sa skotulat z postele na kolena a tak sa postavit.teraz uz je to lepsie,asi sa panva roztiahla,kolko chcela a uz to tak neboli.teraz ma zasa taha brucho,tak boli chrbat...atd.vsak to poznate!! Smile teraz som 30+2 a sladke mi nikdy pred tym tak nechutilo ako v tomto stadiu.toto je moje 1. tehotenstvo a uz som pribrala 13kg.som dost nizka a zachvilu budem ako slon.vsetko mi to ide len do bruska,aj v tvari som dokonca pochudla,mama hovori.

30.10.2006 21:00

Velrybka

Ahojte, my sme vikend stravili v klude a pohodicke, hlavne okolo Filipka, ktory nam soplikoval. Tak sme radsej oddychovali. Zuziik - wow, krasne brusko!! Velmi mi pripomina ked som nosila Filipka. Sranda, naozaj mam pocit, ze chlapci a dievcata sa nosia inak. Filipka som mala tak nizsie a bola som velka a teraz je to trosku vyssie a mam pocit, ze zatial je brusko trosku mensie. No, ved uvidime. Baby uz sa fakt tesim do Genevy, k lekarovi a zorganizovat sa doma. Teri - neboj ved ono sa to este rozbehne, az budes na konci nadavat, ze sa uz nevies hybat!! xixi Renka - tak, ja na tvojom mieste idem hned na matersku a totale vypinam a len sa valam po gauci, citam knihy, stretavaam sa s kamoskami a organizujem detske vecicky. To je posledne obdobie, ktore mas naozaj len a len pre seba, uvidis ako budes nas spominat , ked bude babo na svete. Laughing Laughing Wink Gabi - vyliecte sa obaja, vidim, ze naozaj je nieco vo vzduchu, jesen to vzdy prinesie!! hruza!

30.10.2006 21:41

tanickask

tak som sa odfotila a posielam brucho Laughing

30.10.2006 23:20

lenkaSKORS.

tanickask pekne bruseno!!!a ty vyzeras velmi spokojne Smile kedy mas TP? ozaj viete co to bude?

31.10.2006 07:20

Katarinaa

Pekne fotky devuchy! :D Tak aj ja som si dnes odsnivala porod.... Evil or Very Mad neviem, ako to dopadlo, lebo som sa strasne tomu snu branila a nechcela ho nechat dosnivt, pamatam si len to, ze som nic necitila, ale vraj som mala uz kontrakcie, lebo ked som otvorila chladnicku, tak spustila hukot a svetla, ku ktorym som sa priblizila blikali. Dobra haluz, co?

31.10.2006 07:46

Alexandra

Tani modelka ako vzdy, sekne Vam to! Smile No a ja.. Hrosik v predbeznom stadiu slonicata.. Tak to vyzera, ked sa krpec navali dopredu a ide mi roztrhnut brucho..

31.10.2006 08:46

Zuziik

Jeeeej ste zlate, dakujem. Tym ze som mala, mne to brusko ide aj do stran, rozlieva sa snad vsade.... :D No kym mi to nelezie na chrbat, je to OK.... Inac ja som rozmyslala, je to hlupost, ale preco by sme nemohli tie bruska nosit na chrbte ???? Nebolo by to lahsie ??? Laughing Laughing Laughing ty si uplne super, mam pocit, ze okrem bruska ti nic nerastie... :D Nebudes mat ziadne starosti so zhadzovanim poporodnej vahy. mrzi ma, ze aj Denisko je chory, ako hovori Velrybka bude to asi vo vzduchu, pretoze je velmi vela pripadov na okoli, nakoniec nam tie prazdniny zo skolky padli vhod a aj my sme viac menej cely tyzden oddychovali a liecili sa. Vlastne sa ani vonku nedalo poriadne ist, vacne prsalo. Ale dnes nam tu svieti slniecko, tak nech to aj vydrzi.... Smile Ja sa hned citim lepsie, ked vylezie Oskar.... :D tiez si myslim, ze sa ti to coskoro rozbehne, neboj a v deviatom mesiaci, ked babenko bude iba priberat, jujujuj, to bude, az uz budes chciet aby uz bolo vonku ... :D - citim sa tak isto ako ty... tiez som nizka, a tiez mam pocit ze mam to brusko stale v ceste :D Tiez som pribrala okolo 12 kg, no ale s tym rozdielom, ze mne to ide aj do zadku a stehien... ako vlastne vzdy ked priberiem, prve co sa zvacsuje je prave to.... Confused asi na tom nieco bude, ze dievcata sa nosia inac ako chlapci, ja fakt ale neviem, lebo sa citim presne tak ako ked som nosila Roniho, len mam pocit, ze brusko mam tento krat este vacsie Shocked , ale tvarom uplne rovnake.... , este nie.... este pockaj trosku.... Smile , tiez vyzeras stihlo, a brusko ti vyraza skor do predu :D Aj ja mam taky pocit, hlavne ked uz viac chodim (to viac to nie je tak vela zase, nerobim ziadne kilometre... :D ), tak sa maly vyvali viac do predu, a tiez mam pocit ze sa vytrhne von... :D Aj pupok mam uz uplne vytlaceny, uz je skoro cely vyvrateny do vonku.... Smile

31.10.2006 08:53

Alexandra

Zuzik no neviem, mam plus 9kg ale stale navleciem bez problemov svoje obtiahnute teplakove leginy c. 38.. Len to brucho, to mam chvilami ako slon.. Ale pupok sa mi neprevratil, sranda..

31.10.2006 09:44

tanickask

Dakujem babiny, este niesom v cieli, uvidime aka fotka bude o mesiac Laughing Ved som pisala ze sladke teraz mozem... Laughing Lenka, termin mam okolo 20.1. a bude to chlapec. :D A ty kedy? A co to bude? Dnes idem do poradne a bude aj UZV, dufam ze je vsetko ok. Obchadza ma nejaka choroba, dost ma to hneva. Normalne som chora tak raz za 5 rokov a teraz za posledny polrok uz treti krat. Crying or Very sad Alex, teraz ti trosku zavidim teplucky bytik, vonku je taka kosa, ze by som sa najradsej zakuklila doma pod dekou. Esteze mam aj v robote teplo. Wink Hlavne si pekne vegetuj, nieze sa pustis do predvianocneho upratovania. Confused Kati to mas z cistenia tej chladnicky Laughing Mne sa pre istotu snivalo ze som bola v Norsku a prezliekala som tam periny. Shocked Zuzik a kolko mate stupnov? Tu tiez svieti slnko, ale taka zima...brrrr

31.10.2006 10:44

Zuziik

Tanicka bombovy sen.... Laughing Laughing Laughing Dnes tu ma byt 15 stupnov, a aj to tak vyzera ze bude, my mame poobede ist na jednu Halloweenovu party, tak sa tesime... :D Lenka, pozri nasu tabulku, tie modre policka su pravdepodobne chlapci, tie ruzove dievcata. Zlte, to sa este nevie... Popripade hod sem svoje udaje a ja to doplnim.... Alex mna tie farby este stale stvu, este stale nemam Excel... trial verzia mi uz vyprsala, no a na normalnu si budem este musiet pockat, popripade nasetrit nejako.... Sad

31.10.2006 11:05

gabca

Ďakujem za podporu, dnes vyzeráme celkom dobre, Denisko už nemá teplotu, je veselý a zdá sa mi že mu už nič nie je a ja som už tiež celkom fit. Nejak sa nám v tej tabuľke zamodrelo :D . Treba to tam trochu vyrovnať dievčatkami.

31.10.2006 12:18

zuzana Búciová

Naozaj to zatiaľ vyzerá tak, že budú v januári viesť chalani:-))) Aspoň si budú mať baby z čoho vyberať. Baby, brušká máte úplne úžasné. Tanička- a koľko si pribrala? Nejako som to nepostrehla. Okrem bruška na Tebe nie je nič vidieť. Ja som bola dnes na vyšetrení na cievnej ambulancii, lebo mám krčové žily, a po tom minulotýždňovom páde mi asi jedna praskla, takže mám celé koleno jednu obrovskú modrinu a aj to trochu bolí. Tak som sa bola opýtať, že čo s tým, aby som niečo nezanedbala. Najprv som sa poriadne načakala - asi 3 hodky, a to napriek tomu, že som sestričke povedala, že potrebujem iba predpis na elastické pančuchy, a že som vo 8 mesiaci. Tak som sa posadila oproti doktorovi, a ten na ,ňa, že čo tu chcem, taká mladá. Tak som mu povedala, že mám žily, a že som ho prišla poprosiť o tie TEHOTENSKÉ elastické pančuchy. Pozrel mi tú nohu a povedal, že to je bez debaty na operáciu. Že kedy môžem prísť. A ja mu hovorím, že to snáď až po pôrode. A on, že A VY STE TEHOTNÁ???? Hovorím, áno, a v 8. mesiaci. Tak mi napísal ten predpis na pančuchy, a povedal, že keď porodím a dokojím mám ísť na operáciu. Jediné pozitívum je, že môžem rodiť normálne, že kvôli tomu mi nemusia- aspoň zatiaľ robiť cisársky.

31.10.2006 12:39

Alexandra

Si pis, som cez remote pripojena od 7 rano v praci.. Ale asi si dam prestavku, zacali mi tu vrtat, to je na porazenie... Zuziik neva.. Ale fakt je dost modra Laughing

31.10.2006 12:48

lenkaSKORS.

tanickask ja mam termin 7.1 vieme,ze to bude chlapec.velmi sa tesime a tatino je velmi pysny zatial, len sam naseba! Laughing zuziik veru ma mozes pridat do tabulky, TP je 7.1.bude to chlapec TEODOR, momentalne zijeme v Londyne,uz len do konca novembra,ja som z okresu ZA,ale moje trvale bydlisko bude v okrese Nove Mesto n/Vahom. a toto bude nase 1.babetko.

31.10.2006 12:52

lenkaSKORS.

zuziik - zabudla som, moj vek je 26.

31.10.2006 12:58

lenkaSKORS.

Alexandra ako tak pozeram na to tvoje brusko,tebe sa vobec nevytisol pupcok do predu!ake zaujimave,asi mas este vela koze k dispozicii na roztiahnutie,alebo dobru pruznost? Smile

31.10.2006 13:15

Zuziik

Jeeeej Lenka, ty si v Londyne, a kde byvate ?

31.10.2006 13:36

Zuziik

Zuzka tak to je hruza, taketo spravy prave teraz, ked potrebujes klud... Sad Musis si davat pozor, hlavne na tie pady, a nedvihat velmi maleho ak to je mozne... viem, ze sa mi to hovori, ale na mna tu tiez kricia, ked sa pokusam toho nasho 29 kg huncuta dvihnut..... Lenka, aj ja som si vsimla ze Alex ma este kopec miesta Laughing Alex ved ty tu pokozku vobec nemas napnutu, to je uplne super, nemusis sa obavat ziadnych strii... to ja na druhej strane som uz na prasknutie... vid foto... Confused Aj ten pupik vidno ako ho mam vytlaceny....

31.10.2006 13:39

Alexandra

No bude to asi tym ze od zaciatku ako sme sa dozvedeli ze sme tehotni tam muz kazdy vecer poctivo maze a maze a pekne kruzivymi pohybmi vtiera do pokozky obycajnu Niveu.. Wink

31.10.2006 15:56

tanickask

Ahojte, bola som dnes v poradni, vsetko vyzera byt v poriadku. Drobcek ma 1130g :D Tlak mam trosku nizsi, ale to ja vzdy. A na vahe mam o kilo viac ako pred mesiacom, teda som zatial celkovo pribrala 7kg. To je slusne. :D Baby bola niektora z Vas na EKG? Mna poslala este pred mesiacom a isla som az dnes a som dost smutna lebo mi zistili ze mi nepravidelne bije. Vraj to nemusi vobec nic znamenat, ale budem musiet absolvovat nejake vysetrenia aby sa zistilo z coho to je. Tak len dufam, ze to ozaj nic nieje. Crying or Very sad Ja som si vzdy myslela ze srdce je to posledne s cim by som mohla mat problemy, ved sportujem cely zivot... Sad Zuzi Buci pre toto sa netesim behat po lekaroch, lebo vacsina z nich ma otrasny pristup. Zuzik ja mam to brusko tiez tak napnute ako ty. Niekedy mam vecer pocit ze mi praskne. Laughing Alexi, ty tam mas kopec miesta, urcite nebudes mat strie. Lenka, moj bratranec sa vola Teodor a ma rocneho syna Teodora a volaju ho Teo alebo Tedy ale ja ho volam Tosinko. A vazne prevazuju chalani, budu tazke konkurencne boje :D

31.10.2006 21:09

zuzana Búciová

Tanička- ja som bola pri minulom tehu na EKG, a tiež mi tam zistili nejaké nepravidelnosti, a potom mi to kontrolovali ešte asi 2x, ale už to bolo ok. Neboj sa. Aj ja lekárov pomaly ale isto začínam nenávidieť. Možno to skončí tak, že zostanem iba pri obyčajnom elastickom obväze, a ani si tie pančuchy nebudem zháňať. Ak si zvážim, že by mi mali prísť až o tri týždne, to už budem v 35tt, tak ich ani nestihnem využiť.

01.11.2006 09:21

Zuziik

Baby tu je nas maly pumpkin .... Laughing zo vcerajsej halloweenovej party Laughing

01.11.2006 09:42

zvedava

Alexandra: No bude to asi tym ze od zaciatku ako sme sa dozvedeli ze sme tehotni tam muz kazdy vecer poctivo maze a maze a pekne kruzivymi pohybmi vtiera do pokozky obycajnu Niveu.. Wink
Ahoj Alex, som len tak mrkla a vidim, ze aj tu si akcna :D Mne pupok vyliezol az tyzden pred terminom, ale ja som mala vseobecne male brusko a ani jedna stria sa mi nespravila. A to kremovanie som doost flakala :D Tak je to asi o pokozke Cool Lebo mala bola 50 cm a 3,5 kg Cool Kazdopadne ti drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo a za 2 mesiace uz budes mat svoje male sidielko v naruci Cool Sofia sa tesi, ze sa rodi dost chalanov, bude si moct vyberat Laughing

01.11.2006 11:07

Alexandra

Alexandra: No bude to asi tym ze od zaciatku ako sme sa dozvedeli ze sme tehotni tam muz kazdy vecer poctivo maze a maze a pekne kruzivymi pohybmi vtiera do pokozky obycajnu Niveu.. Wink
Ahoj Alex, som len tak mrkla a vidim, ze aj tu si akcna :D Mne pupok vyliezol az tyzden pred terminom, ale ja som mala vseobecne male brusko a ani jedna stria sa mi nespravila. A to kremovanie som doost flakala :D Tak je to asi o pokozke Cool Lebo mala bola 50 cm a 3,5 kg Cool Kazdopadne ti drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo a za 2 mesiace uz budes mat svoje male sidielko v naruci Cool Sofia sa tesi, ze sa rodi dost chalanov, bude si moct vyberat Laughing
Ahojky a dakujem Wink Mozno je to aj tym, ze ho mam dost hlboky, este teraz tam ma dost miesta, tak mozno aj 1-1.5 cm..
tanickask: Baby bola niektora z Vas na EKG? Mna poslala este pred mesiacom a isla som az dnes a som dost smutna lebo mi zistili ze mi nepravidelne bije. Vraj to nemusi vobec nic znamenat, ale budem musiet absolvovat nejake vysetrenia aby sa zistilo z coho to je. Tak len dufam, ze to ozaj nic nieje. Crying or Very sad Ja som si vzdy myslela ze srdce je to posledne s cim by som mohla mat problemy, ved sportujem cely zivot... Sad Alexi, ty tam mas kopec miesta, urcite nebudes mat strie.
Tani to je v pohode, mozno je to len respiracna arytmia, co ma cca 95 percent populacie, ale v tehu si chcu byt lekari jednoducho isti Wink A so striami si tazku hlavu nerobim.. Laughing

01.11.2006 12:00

renka_lienka

[quote="tanickask"]Ahojte, bola som dnes v poradni, vsetko vyzera byt v poriadku. Drobcek ma 1130g :D Tlak mam trosku nizsi, ale to ja vzdy. A na vahe mam o kilo viac ako pred mesiacom, teda som zatial celkovo pribrala 7kg. To je slusne. :D Baby bola niektora z Vas na EKG? Mna poslala este pred mesiacom a isla som az dnes a som dost smutna lebo mi zistili ze mi nepravidelne bije. Vraj to nemusi vobec nic znamenat, ale budem musiet absolvovat nejake vysetrenia aby sa zistilo z coho to je. Tak len dufam, ze to ozaj nic nieje. Crying or Very sad Ja som si vzdy myslela ze srdce je to posledne s cim by som mohla mat problemy, ved sportujem cely zivot... Sad Ahoj Tani, ja som bola na Ekg 2krat, este asi pred dvomi mesiacmi, sestricke sa zdalo, ze mi cudne bije srdce, ked mi merala tlak, tak som musela ist na interne vysetrenie a EKG, nastastie vsetko je v poriadku, doktor mi povedal, ze sa to vola tehotenska arytmia a je to spôsobene tym, ze sa ti tvori viac krvi, kedze sa telo pripravuje na porod a robi si zasoby, aby bolo pripravene na stratu krvi pri porode. Tak neboj, ja som tiez cloviecik pohyblivy a cudovala som sa ze preco, ale to je fakt len tehotenstvom. Drzim palceky na vysetrenie. Aj ja som bola v piatok na UZV a nasa Katka ma uz 1200g. Rastie nam. Laughing Laughing

01.11.2006 13:28

tanickask

Dakujem baby ste ma ukludnili, verim ze to nic nieje. Renka a bola si na tom cviceni? Ake to bolo? Co ste robili? a kedy to byva? Uz mam papier od dr. tak sa snad buduci tyzden dostanem.

01.11.2006 14:57

lenkaSKORS.

zuziik byvame zatial v East Sheen-borough of Richmond.ale ako som pisala o 3 tyzdne to balime,uz mam toho dost,priberam jedna radost,v priemere uz kazde 2 tyzdne 3 kg,vsetko mi to ide len na bruso,strie sa mi este neurobili,ale vsetko ma uz taha,chrbat a nohy ukrutne bolia,takze tak. vas maly je zlaty a tie okale!!! Smile dakujem,ze si ma pridala do tabulky. tanickask meno Teodor sa mi uz paci neikolko rokov,od vtedy ako som sa stretla s jednym velkym (kamarat mojho znameho) Teom a jeho 1 syn sa tiez volal Teo,vtedy mal asi len 5 rokov a volali ho bud Teo,alebo Tejko a mne sa to strasne zapacilo.s manzelom sme sa rozhodovali medzi Teodorom,Timotejom,alebo Dominikom,no jednu blaznivu noc sa mi snivalo,ze som ho uz porodila a bol uteseny a inac som ho nenazvala len Tejko a Tejusko.tak tym padom toto meno vyhrava! :D

01.11.2006 20:05

Zuziik

Lenka to je v pohode... a budes mat pristup na net aj na Slovensku ? Preco odchadzate ? Nedari sa vam ? Inac tiez som uz nemotorna .... :D No a byvas celkom blizko pri Velrybke, ale ta tiez do dvoch tyzdnov odchadza.... Sad Nechate ma tu samu... Crying or Very sad Smile

01.11.2006 20:21

Velrybka

Ahojte babenky, NADHERNE BRUSINKA!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Uz sa naozaj zvacsujeme...xixi Ja mam pupcek tiez uz vytlaceny, aj ked brucho este nie je az take velke . Porovnavam stale ake to bolo pri FIlipkovi...xixi No, uvidime coho sa dockame do konca. Lenka - to musis byt naozaj kusocek od nas. My sme v Richmonde, na Queens Road. Odchadzame buduci vikend do nasej finalnej stacie - Genevy. Zuziik, to uz bola dnes riadna kosa!! S malym som ledva vydrzala vonku hodku a pol a to sme boli dobre obleceni!!! Uz ide fakt zima!! Uff!! Maly je hrozne zlaty, tie ociska ked gula musi byt na zozratie!! xixi Tani - snad to nebude nic vazne a ako baby hovoria len spojene s tehotenstvom!! drzim palceky. U nas nic nove.. Len premyslam nad vianocnym darcekom pre muzika, vy co kupujete?? Pripadne vyrabate?? Wink

01.11.2006 21:13

tanickask

Dakujem Velrybka. My sme si s muzom vyrobili darcek :D Laughing , tak ako ostatne my vsetky, ze? Laughing Chceme sa inac dohodnut s celou rodinou, ze si nebudeme nic kupovat, mna za normalnych okolnosti stresuje ten predvianocny zhon a teraz sa mu mozem oficialne vyhnut. Laughing Ale mam aj tak vymysleny darcek pre muza - Simpsonovcov na DVD, on to ma velmi rad, kazdy den to pozerame v telke. Ja by som najradsej v anglictine, ale to co budem mat je myslim v slovencine. Aj tak dobre. Ale nebude to nejake extra prekvapko, lebo kamarat sa pred nim prekecol. Ale co uz. Laughing Embarassed Zuzi a maly je ozaj zlaty. :D Inac sa to aj k nam dostava, deti mali v skolach rozne Halloween party. Davali v spravach. Laughing

01.11.2006 21:38

Terezia

Tani mas zaujmavy prispevok pod obrazkom? Dobre som sa zasmiala. My sme sa tiez dohodli,ze si nejdeme kupovat nic. Myslim si,ze na konci decembra budeme mat vsetky ine problemy ako prave pobehovat po napraskanych obchodoch. Ja osobne budem rada, ked aspon zvladnem nieco uvarit a napiect. Laughing

01.11.2006 21:45

Zuziik

Babky nas maly je zlaty, ale vie to byt i riadne certisko, ked nema naladu ... Laughing Inac sme sa na tej fotke nasmiali, ze ma take iste zubiky ako to strasidielko na balone... Laughing My sme boli na halloweenovskej party po prvy krat v zivote, netusila som co sa tam nosi a tak, ale nakoniec to bolo fajn, ten byt bol cely polepeny pavucinami, s malymi pavucikmi, pritmie, baloniky, vsade same tekvicove pozlatka, dokonca povucikovia boli aj v zelatine, ktoru deti jedli, no bolo to super, domaci mali jezibabovske masky a dlhe vlasy a nosy, no a deti sa bali, nas maly najprv ani nechcel ist dnu... tu sa tie party fakt beru dost vazne... No a nemam ani tusenia co na Vianoce, mna totizto estse cakaju manzelove narodeniny pred tym, v novembri, takze double trouble pre mna.... Ale manzel nic velke ani extra necaka, kedze vie, ze bez neho aj tak nikam neidem... lebo tu naokolo nemame okrem potravin ziaden extra obchod... maximalne mozem nieco objednat, ale este nemam ani sajnu ze co, a narodky su tu uz za chvilocku... jajajajajajaj Velrybka veru kosa riadna, ja som si kludne rano vysla iba v tenkej vetrovke, ked som maleho brala do skolky, ledva som dosla domov, ako ma ofukol studeny vietor.... Na zajtra som mu uz pripravila zimnusnu ciapku a salik, nech mi nezamrzne.... Shocked Tanicka, tiez ma mrzi ze mas tie probs, ale urcite to bude s tym tehu, ja s tym nemam skusenosti, neviem ti poradit, mna tu totizto nikto nikam neposiela.... Confused asi to tu je standard, som sa lekarky minule pytala, ci mi budu robit aj nejaky vyter, kedze ma este ani raz nevysetrili zo spodu, ci nemam nahodou nejaku infekciu, tak mi povedala, ze ten papierik, ktorym mi kontrolovala moc, by ukazal, keby tam nejaka infekcia bola.... no tak neviem ci mam tomu verit abo co, ale v kazdom pripade sa snazim nerozculovat.... Confused

01.11.2006 23:57

Miss

Cavte baby :D ako tak pozerám drobci nám rastu Laughing Zuziik- jéjé ty mas ale brušino, kolko važi ten tvoj chlapisko? ty jo a to som si myslela, že ja už mam ake chi, pripajam aj ja fotku z 31 tt, predpokladam že ma Samko teraz okolo 1800 gramikov. Inak malý a la haloween je super fotka Smile Tanicka- ty si pekne stihla wau a arytmie sa neboj, ja som minule zažila take extrasystoly, že až tak mi "preskakovalo" srdce, po jedle s ami tažko dýcha, zatial ma Dr. na žiadne ekg neposlala. Vitam aj nove tvaricky...ozaj Sara už nepise, neviem co s nou je Sad Inak dotahujeme posledne veci, izba zateplena, dneska manža maloval, nakupili sme aj plno veciciek pre Samka tak sa vytesujem z tých krasnych veci, baby krati sa nam to Laughing

02.11.2006 07:28

Alexandra

Ahoj kockyyy.. No to Vam teda poviem, ved este vcera sme sa tu postupne zliezali a drzali si palce aby nas testy neklamali Laughing Tani tych Simpsonovcov, kde sa to da zohnat/ Aj ten moj ich ma rad Embarassed Ale inak darecky nehrozia, a u nas este moja mama ma narodky 28.12, tak mozno dostane prveho vnuka.. Dnes zacinam prat veci pre maleho, taska do porodnice zbalena, keby nahodou zajtra na poradni uz trvali na tom, aby som tam ostala.. Ale dufam ze nie... Rolling Eyes

02.11.2006 08:03

Zuziik

Miss no ved to, ja to vobec nechapem, a ani nikto v mojom okoli... Podla posledneho utrazvuku malo babo uplne normalnu velkost, ziadna vynimka, ale to bolo v 22 tt, a od vtedy jeho velkost neviem, kedze uz nebudem mat ziaden ultrazvuk... Ale nemyslim si, zeby bol nejako velky, mama hovori, ze mam asi vela vody, ze ona so mnou mala strasne vela vody a tiez take velke brusko.... :D Zevraj porodnik az vykrikol, boze kolko vody, ked som sa tlacila na svet.... Wink Inac to ze nie je velky si myslim preto, lebo este stale je dost aktivny, otaca sa a tak, cize tam ma dost miesta.... Laughing A navyse nezabudnite, ze som minimalne o 3 tyzdne za vami.... :D

02.11.2006 08:44

zuzana Búciová

Baby, fakt, pred nedávnom sme si pozerali testíky, a pomaly už balíme tašky do pôrosnice a perieme veci pre babuliatka:-))) Strašne rýchlo to letí. My sme mali otrasnú noc, malého ( prostredného) strašne dusil kašel, tak od 1/2 deviatej toho veľa nenaspal. Vydržala som to do tretej a potom som mu dala Diazepam 2mg, lebo mi ho bolo strašne ľúto. Poptom zaspinkal až do ôsmej, tak sme si trochu oddýchli. Teraz sa tvári, že mu nič nie je. Ale kašlú mi aj tí zvyšní dvaja, ale aspoň nie tak. Takže sme zavretí domka a nechodím ani von. Majú totiž do konca týždňa prázdniny. Tak dúfam, že kým prázdniny skončia, tak budú fit. Minule ma napadlo, že ak mají teraz bábätká cca 1500g, tak za nejaké dva mesiace by mali pribrať tak asi 2kg. To je dosť 1kg za mesiac.