1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

13.10.2006 10:08

Terezia

Aksuram v pribalovom letaku Magnesia je to vyslovene napisane. Takze, ked to v Magne nemas tak sa vobec netrap. Ved, ked si clovek da mlieko tak tym neublizi, len znizi ucinky toho magnesia.

13.10.2006 11:35

Miss

Babenky moje brrý nový dnik, chcem sa Vám podakovat za prispevky ste take zlatucke a trochu ste ma ukludnili Wink Smile ..ja verim, že vo stvrtok bude meranie ok, od vcera vravim Samuelkovi že musi pekne papat a priberat hlavne do bruska Laughing vcera ma manža musel upokojovat normalne ma to rozrevalo Crying or Very sad v noci som nemohla spat doteraz ma boli priserne hlava blee... Inak- vraj vobec to nie je iste že je to Samuel Laughing Dr. nevidela pipika..no heh..to bude sranda ked mi ukažu babetko s pipinkou namiesto pipika Laughing Laughing Sara- zvol si ten pri vedomi, menej to zataži tvoj organizmus a budes hned vidiet maleho! Inak dneska mame piatok 13nasteho, ste niektora poverciva?

13.10.2006 11:45

Alexandra

tanickask: Alex to s tou postielkou znie ako vyzva... :D
No od buduceho roka uz bude aj 2 kociky kde zaparkovat, tatino si konecne nasiel byt co sa mu paci, trosku tam nieco prerobi a ja sa na materskej budem aj so sestrou vytesovat zo zariadovania izbicky Embarassed
aksuram: Alex- ten kosik pre babatko je uzasny.. aj ja som take cosi chcela, ale mam strach ze mi budeme mat slonika ktory z toho raz dva vyrastie, takze kupime uz riadne velku postielku Rolling Eyes
Ved ani my tam nebudeme dlho, to len na tie zaciatocne tazke noci a potom posunieme dalej Smile

13.10.2006 12:06

Miss

Terezka- dikes za stranku kde predavaju aj Atlatiky..skoda že nie su pobocky aj v iných mestach no uvidime...maksi krcok? tak to musis viac ležat, ale hlavna vec že nie je skratený, alebo sa neotvaras, no nakoniec este možno budeme prenasat z toho ako nam každu oddychovat Laughing

13.10.2006 13:29

priprava

renka_lienka

Ahojte tehulky, tie co ste z Bratislavy, chodite niekam na predporodnu pripravu? Ja zatial nie, ale chcela by som. Ak mate o tom nejake informacie, dajte mi prosim vediet... dakujem Laughing .

13.10.2006 19:50

Re: priprava

Alexandra

renka_lienka: Ahojte tehulky, tie co ste z Bratislavy, chodite niekam na predporodnu pripravu? Ja zatial nie, ale chcela by som. Ak mate o tom nejake informacie, dajte mi prosim vediet... dakujem Laughing .
Ahoj Reni, ja chodim k jeden velmi milej dule, 45 min sa rozpravame a 45 min tancujeme a cvicime.. Velmi sa mi to paci, nie je to take umele, ale naozaj prijemne..

13.10.2006 20:45

renka_lienka

[quote="Alexandra"]

renka_lienka: Ahojte tehulky, tie co ste z Bratislavy, chodite niekam na predporodnu pripravu? Ja zatial nie, ale chcela by som. Ak mate o tom nejake informacie, dajte mi prosim vediet... dakujem Laughing .
Ahoj Reni, ja chodim k jeden velmi milej dule, 45 min sa rozpravame a 45 min tancujeme a cvicime.. Velmi sa mi to paci, nie je to take umele, ale naozaj prijemne. Ahoj Ale, a si z BA, alebo si niekde mimo, uz ani nepametam kedy som naposledy pocula slovo dula Laughing . Ja by som chcela chodit aj s mojim muzikom, ale asi to nebude mozne, lebo maju v praci zmeny a ma teraz neuveritene dlhu pracovnu dobu. Ale urcite by som chcela zacat cim skor, ved uz sa nam januar blizi cim dalej tym viac Laughing .

13.10.2006 22:37

Alexandra

[quote="renka_lienka"]

Ahoj Reni, ja chodim k jeden velmi milej dule, 45 min sa rozpravame a 45 min tancujeme a cvicime.. Velmi sa mi to paci, nie je to take umele, ale naozaj prijemne. Ahoj Ale, a si z BA, alebo si niekde mimo, uz ani nepametam kedy som naposledy pocula slovo dula Laughing . Ja by som chcela chodit aj s mojim muzikom, ale asi to nebude mozne, lebo maju v praci zmeny a ma teraz neuveritene dlhu pracovnu dobu. Ale urcite by som chcela zacat cim skor, ved uz sa nam januar blizi cim dalej tym viac Laughing .
Reni, ano, som.. V pondelky o 18.00 na Haburskej 2, muzi az na poslednej hodine, konci to cca 11.12 a kuk www.duly.sk Wink

13.10.2006 23:21

Anonymous

[quote="Alexandra"][quote="renka_lienka"][quote="Alexandra"][quote="renka_lienka"] Dakujem Ale, si zlata. Uz som to kukla. Tak si tam v pondelok zavolam a mozno sa tam aj stretneme. Zelam krasnu a pokojnu nocku.

14.10.2006 10:54

Alexandra

[quote="Anonymous"][quote="Alexandra"][quote="renka_lienka"][quote="Alexandra"]

renka_lienka: Dakujem Ale, si zlata. Uz som to kukla. Tak si tam v pondelok zavolam a mozno sa tam aj stretneme. Zelam krasnu a pokojnu nocku.
Renka to by bolo super Smile

14.10.2006 12:45

Miss

Pekný vikendik babenky :D je kraaasne, snad si to užívate, u nas hluk od rana, manža vrta a zatepluje stenu so svokrom pre Samka aby mu nebola zimicka Laughing dufam, že slniecko vydrži na poobednajsiu prechadzku.

14.10.2006 14:58

Alexandra

Miss aj u nas,len susedia a nie nasi.. Beee.. Kupili sme puder, dalsie 2 krabice na hracky a som uplne zmorena Laughing

14.10.2006 15:14

Miss

Alex- hehe tak to by si nas nechcela za susedov momentalne Laughing , co teho unava? no ja tu ledva klipkám ocami v noci som zas nemohla spat už mi to ide na nervy Rolling Eyes už mas krabice na hracky? Smile myslis, že bude taký expert a bude hned rozhadzovat po prichode domov? Laughing Laughing ja som kupila leporelo a sa mi smiali ci si myslim, že bude hned vediet citat Embarassed Laughing

14.10.2006 15:35

tanickask

Caute baby, prave varim, mi to tu rozvoniava, uz sa tesim. :D Dnes som celkom kreativna, rano som aj strudlu upiekla.... a isla by som aj upratat, ale cakam na ten syndrom, ci ma nenakopne. Laughing

14.10.2006 18:46

aksuram

Ahojte vsetci :D Ja som dnes taka stastna- nam dosiel kociarik- a to som vobec necakala ze uz teraz ho budeme mat- skor som mala obavy ze ako strasne dlho to bude trvat- ci sa drobec nenarodi skor a nam bude chybat autosedacka na pre pravu domov Wink Takze mame Graco QuatroTourDelux- je super ... velmi lahko sa s nim manipuluje. Ja som z neho hotova- tak dajak som si ho predstavovala. Lebo nazivo som ho videla len raz a to uz asi pred polrokom a to som o takom modeli vtedy este vobec neuvazovali Wink Juj ... sa tesim Laughing ... az som z toho dajaka unavena Ked budem mat trosku viac casu porobim foto a vam to sem hodim nech mate predstavu co za "cudo" to doma mame Wink

14.10.2006 22:01

Miss

maruska- paráááda a o aku znacku ide? My sme dnes boli s manžom v Hypernove a tiež sme si jeden vybrali! už len objednat farbicku aku chceme, pripajam jeho foto je to znacka Fila Bambino 8 990 Sk, skusala som ho lahucky 16-17 kg, v lete sa zmeni na sportový, prislusenstvo - vanicka, taska, nafukovacie kolieska....prikladam vo viacerých farbach a este bonus pre Vás co cakate dievcatka ružovo-sivý kocik Pinocio za 6 990 Sk na ispiraciu Wink

14.10.2006 22:02

Miss

a ten ružový mi nevzalo...tak este ten pripajam pre dievcatka Wink

14.10.2006 22:14

aksuram

Miss - tak sme sa rozhodli pre znacku Graco - ten nas vazi neakych 13kg- a hlavne aj koli vahe som sa pren rozhodla. Tiez je to taky typ, ze je tam aj vanicka, aj sportovy a aj autosedacka co sa naklikne. Ale nema nafukovacie kolesa Wink Skusim aj ja pripojit par fotiek - vybrali sme si farbu s nazvom Earth mother - to su v podstate take zemite odtiene. Sa mi to zdalo prakticke, ze sa to rovnako hodi pre chlapceka teraz a aj v buducnosti pre dievcatko Wink Foto je ked je kociarik ako sportovy, ako hlboky a potom autosedacka- teda dufam, ze sa mi to podari pripojit- farby su take ako realne mame Wink

14.10.2006 22:44

Miss

maruska- teeda zaujimavý design vyzera lahucký je taký malinkatý..13 kg wauu to som ani nepocula este, ale nebojis sa že sa ti z umelohmotnými kolieskami bude zle jazdit po snehu?ci...tam kde si teraz nie su take zimi ako u nas? je super že bola ku kociku aj autosedacka kolko stal?

15.10.2006 14:00

aksuram

Miss: maruska- teeda zaujimavý design vyzera lahucký je taký malinkatý..13 kg wauu to som ani nepocula este, ale nebojis sa že sa ti z umelohmotnými kolieskami bude zle jazdit po snehu?ci...tam kde si teraz nie su take zimi ako u nas? je super že bola ku kociku aj autosedacka kolko stal?
Tu je sneh dost vynimocne- minulu zimu vraj az 3 dni bolo bielo Wink A inak to niesu umelohmotne - ale plne gumene kolieska ... ale ako sa s tym bude jazdit u nas na Slovensku to neviem - ale tie kolieska vyzeraju ze znesu dost- no sak uvidime Wink Ale je pravda, ze ak by som byvala niekde kde je pravidlne vela snehu asi by som trochu inak vyberala Wink Nas konkretne vysiel na 520 eur- to uz bolo aj s dodavkou domov. A je k nemu taska pre babo kym je malinke, ta sportova verzia, taky nanoznik k sportovej verzii na zimu, prsiplast na obe verzie(aj hlboky aj sportovy), autosedacka, a baza k autosedacka- to ostava v aute a sedacku uz len kliknes a ide sa Wink

15.10.2006 14:03

Zuziik

Peknu nedelu tehulky, dneska nestiham, len som chcela zazelat Terezke vsetko najlepsie ku menima..... Takze - Vsetko najlepsie k meninam :D

15.10.2006 16:18

gabca

Terezka aj ja prajem vsetko naj k meninkam. Baby krasne kociky, my sme este nevyberali, este mame cas Wink . Zajtra idem k lekarovi lebo som mala nejake bolesti v krizoch a brat mi poradil ist skontrolovat dlzku krcku maternice kedze ma stale nieco pobolieva. Drzte palce lebo sa dost bojim.Zatial sa majte krasne, krasny zvysok vikendu.

15.10.2006 17:16

Terezia

Dakujem vam pekne za blahozelania. Terezia je sice moje druhe meno a neoslavujem ho, ale aj tak potesilo. :D Gabca drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. Aj mna bolievaju krize, ale nie je to az take zle. Mne dr.povedala,ze mam krcok maksi, ale uzavrety. Mam oddychovat. Ani my este nemame kocik a poriadne ani nevieme aky budeme mat. Ale pracujeme na tom.

16.10.2006 10:11

sonka1

ahojte, tak ja som po víkende opat v BA, super som si u nasich oddýchla! my este kocík nemáme, ale uz pokukujem a vyberám. manzel bol v nemecku a quinny buzz tam vychádza o 4-5 tis. lacnejsie ako tu, a este by som chcela vanicku do kocíka pouzitú, takze dúfam, ze nejakú k sportovej verzii nájdeme! renka, zdá sa mi, ze chces rodit v ruzinove. aj tam bývajú psychoprofylaktické cvicenia, ale musís mat potvrdenie od tvojho lekára. co je volné sú prednásky, dnes napr. o 13:00 o dojcení. dalej cvicenia, aj na fitloptách a príprava na pôrod aj pre otcov, prehliadka porodnice... tanicka, tak co, vysli ste si z kopýtka a zamaskrtili si tiramisu?

16.10.2006 10:36

tanickask

Ahoj Sonka, :D dnes je o dojceni? tak to chcem ist. Baby kto sa prida??? Soni ty asi nejdes, ze? Uz to nepotrebujes. Napis prosim blizsie info kde to je presne, atd... Na tiramisu sme boli, ja pazravec som to cele zjedla Embarassed Alex a Katka vedia kedy maju dost Laughing Ale uz mi vytravilo a som pripravena na nejake repete v buducnosti :D

16.10.2006 13:00

Alexandra

Miss: Alex- hehe tak to by si nas nechcela za susedov momentalne Laughing , co teho unava? no ja tu ledva klipkám ocami v noci som zas nemohla spat už mi to ide na nervy Rolling Eyes už mas krabice na hracky? Smile myslis, že bude taký expert a bude hned rozhadzovat po prichode domov? Laughing Laughing ja som kupila leporelo a sa mi smiali ci si myslim, že bude hned vediet citat Embarassed Laughing
To nie, ale mne sa nechce ich skladovat v uhladnych radoch podla farby, materialu a podobne, tak zoberiem krabicu, do nej hracky a je to Laughing
tanickask: Na tiramisu sme boli, ja pazravec som to cele zjedla Embarassed Alex a Katka vedia kedy maju dost Laughing Ale uz mi vytravilo a som pripravena na nejake repete v buducnosti :D
Heeej? Sak som ho cele zozrala, len mi to dlhsie trvalo Laughing

16.10.2006 13:03

Terezia

Ja som hracky nekupovala. Len som zohnala pekny kolotoc nad postielku za 349 sk. Hracky budem kupovat ako bude babo rast. Ale ty Alex aspon uz budes zasobena.

16.10.2006 13:25

gabca

Baby práve som sa vrátila z kontroly, krčok mám uzavretý a nespotrebúva sa, akurát ma vystrašilo že bábätko je už zostúpené dosť nízko. Mám mať kľudový režim bez nejakých dlhších prechádzok a viacmenej ležať takže asi pôjdem na chvíľu na PN. Strašne sa mi nechce ostať doma keďže nemám ani upratovať ani nič robiť ale riskovať sa to asi fakt neoplatí. A najväčšia správa - máme potvrdeného chlapa ako buk, takže už žiadne ružové kupovať nebudem Crying or Very sad :D

16.10.2006 13:25

Velrybka

Ahojte, tak sa hlasime po vikende. tak moj novy lekar je velmi prijemny chlapik, trochu sa mi zdal hanblivy. Laughing Laughing Ale zlaty. Babo je ok, zatial je v priecnej pozicii a kuka mi na chrbticu, cize sa nedalo ani poriadne odfotit. Cize zase nemam foto. Vazi uz cca 1,3kg!!! Laughing Dalsi slonik ide.... A uz 3. lekar povedal, ze je to baba, tak to snad bude tak. Lebo uz ma chytila nakupna horucka a hned som kupila asi 4 ruzove veci!! xixixi Co ma hrozne prekvapilo, ze som zatial pribrala len 3kg. Normalne nechapem. A z toho ma uz babo 1,3. Asi ta gymnastika pri Filipovi fakt zabera. Cize som aktualne na 75kg. Mozno po tomto teho sa aj lepsie dostanem na uplne pred teho vahu. Uvidime. A to tlacim cokoladky a podobne veci. Inak sme boli v Ikey a objednali sme si sedacku kozenu. Vraj to bude trvat min. 8!! tyzdnov na dorucenia a vobec nevedia zarucit, ze to bude na Vianoce!!! Taksa moze stat, ze budeme sediet len na kuchynskych stolickach!! Rolling Eyes Zaujimave, Svajciarsko som si predstavovala trochu inak.

16.10.2006 13:28

Alexandra

gabca: Baby práve som sa vrátila z kontroly, krčok mám uzavretý a nespotrebúva sa, akurát ma vystrašilo že bábätko je už zostúpené dosť nízko. Mám mať kľudový režim bez nejakých dlhších prechádzok a viacmenej ležať takže asi pôjdem na chvíľu na PN. Strašne sa mi nechce ostať doma keďže nemám ani upratovať ani nič robiť ale riskovať sa to asi fakt neoplatí.
Gabi tym strasia aj mna uz neviem kolko a stale je to v poriadku.. Staci sa prilis nenamahat a do prace ja normalne chodim, teda okrem dneska, bo nemame funkcnu kancelariu po stahovani...

16.10.2006 13:31

sonka1

tanickask: Ahoj Sonka, :D dnes je o dojceni? tak to chcem ist. Baby kto sa prida??? Soni ty asi nejdes, ze? Uz to nepotrebujes. Napis prosim blizsie info kde to je presne, atd... Na tiramisu sme boli, ja pazravec som to cele zjedla Embarassed Alex a Katka vedia kedy maju dost Laughing Ale uz mi vytravilo a som pripravena na nejake repete v buducnosti :D
joj, tani, neskoro som sa pozrela, dúfam, ze si to tam nasla. veru túto prednásku som nemala v pláne, kedze to poznám z praxe Laughing napís, ako bolo. nabudúce sa pridám na tiramisu, uz mám chute, mnam Laughing

16.10.2006 13:35

Velrybka

Miss, nerob si nic z toho UZV. Nie je tu uplne spolahlive, tam uplne staci ak to nezamera presne a hned jej to vyhodi ine parametre. A ked sa babo hybe , alebo je zle otocene, tak sa to aj tazko zameriava. Len sa tes, ze je maly zdravy!! Uvidis nabuduce meranie to uz bude ok. Wink Zienky, pekne kociky ste si povyberali....Tak nech vam dobre sluzia. Ja som tu pozerala na nete kocik nejakej znacky Jane. Trojkolka pre dve deti, sedia za sebou. Len z obrazku nie je jasne, ci sa to zadne sedadlo da sklopit, aby som tam mohla dat male babo. Potrebovala by som si ho ohmatat, tak idem skumat, kde maju obchod. Ok, idem si urobit nejaky obedik!!

16.10.2006 14:51

tanickask

Soni, bola som tam. Ale motala som sa tam, lebo tam maju vycapene nepresne informacie. Takze z 10.posch som isla dole do vedlajsej budovy a odtial naspat na 10. Tak som aj neskoro prisla. Ale v pohode. Dozvedela som sa dost aj som jej davala rozne otazky. Boli sme tam len dve teho. A zabudla som si pozriet ake su dalsie prednasky, tak ked vies tak daj vediet. :D nabuduce si nesmiem zabudnut vypytat papier od dr, a zacnem chodit aj na cvicenia. A tiramisu bude koncom mesiaca, ked Terka pride do Blavy, to sa este dohodneme. :D

16.10.2006 17:22

Alexandra

1.3kg je slusneeee.. Ja tiez pocitam tak nejak, bo mam pocit ze ked sa oprie, tak mi bok vyvali.. Uz Ta aj merali? Ci az na dalsej.. pripadne kedy ides na MD? Zase sa musim informovat aby som vedela lekarke povedat Twisted Evil

16.10.2006 18:55

Miss

Velrybka.- dikes už som kludna :D verim, že to zle namerala a že vo strtok bude brusko vacsie! vsak ma 1000 gramikov, v knižke pisu že ma mat v 28 tt 950-1000g..takže važi dobre...tak si myslim že je ok, ked vsetko aj v 20tt bolo ok. Jééj 1300 gramikov? noo dost chi..ale je to aj geneticky podmienene vraj babetka sa od 28 tt zacinaju podobat na rodicov no a ja mam manžu 72 kiloveho takže si myslim, že Samko nema byt po kom kulturista a ja ked som sa narodila mala som ledva 48 cm a to som bola donosena takže my dvaja sme takí fifíci Laughing

17.10.2006 09:19

Zuziik

Dobre rano tehulky Ako sa mate ? Mne sa pred chvilou riadne zatocila hlava, asi od hladu alebo coho, neviem... Neviete co je s Karolinkou, dlho, dlho sa nam uz neozvala... Snad sa jej dobre dari....

17.10.2006 09:34

sonka1

tani, no ak som to správne pochopila, tak nasledujúca prednáska by mala byt prvý pondelok v mesiaci na tom 10.posch. - porod, sestonedelie. druhý pondelok - EDA, tretí pondelok - dojcenie. do konca roka toho uz vela nie je a vzdy je to o 13:00. jej babky, uz sa vám to chystám dlhsie oznámit, ale akosi vzdy zabudnem. vztdy v piatok okolo 11:00 bývajú na slovenskom rozhlase "piatky pre matky". je to celkom poucné pocúvanie o tehotenstve, porode , starostlivosti a pod., hlavne ked je hostom dr.vicianová, tá je proste naj!!!

17.10.2006 09:56

aksuram

Dobre ranko prajem, ja by som uz tiez chcela vediet kolko vazi nas drobecek Laughing ... ale ktovie ci mi este vobec budu robit uzv Confused Ja som od vcera taka nervozna- stale nasho drobca kontrolujem ci kopka pravidelne a podobne- lebo vcera mu vlastne narodila sesternica- ale skor o 2 mesiace ako sa mala a vazi len 1560g .... tak Miskovi dohodvaram, ze on musi ostat v brusku co najdlhsie aby bol z neho velky chlap aby ju potom ochranoval- taku malinku...

17.10.2006 10:48

Katarinaa

Ahojte. Ja som vcera bola v poradni, vsetko OK, zatvorena, nabuduce UTZ. Doktor len skonstatoval, ze babo je hore hlavou, ale ma vraj sancu sa este otocit. Neviete, dokedy? Aby som vedela ako velmi intenzivne mam pouzit presviedcacie pripadne donucovacie prostriedky. :D

17.10.2006 11:02

Zuziik

Katarinaa: Ahojte. Ja som vcera bola v poradni, vsetko OK, zatvorena, nabuduce UTZ. Doktor len skonstatoval, ze babo je hore hlavou, ale ma vraj sancu sa este otocit. Neviete, dokedy? Aby som vedela ako velmi intenzivne mam pouzit presviedcacie pripadne donucovacie prostriedky. :D
Katkaa nas maly sa otocil iba nieco asi 2 tyzdne pred porodom.... Vsetko bolo fajn, mysim, ze Tvoj maly ma este cas.... Smile Tento druhy je teraz otoceny priecne, hlavicku ma na lavom boku a nozky hore v pravo... takze aj ked si lahnem na lavy bok, tak vyslovene protestuje, asi mu nie je prijemne byt dolu hlavou, alebo co ja viem co... Laughing

17.10.2006 13:34

zuzana Búciová

Aj kamoške sa malý otočil až po poslednej kontrole:-))) Už mala mať plánovaný cisársky, mala aj termín, ale v noci pred tým to na ňu prišlo. Išli do pôrodnice s tým, že idú rodiť cisársky. Doktor zostal šokovaný, že prečo, vraj on nevidí dôvod. Ona mu povedala, že či nezistil, že malý je otočený prdelkou. A on, že akou prdelkou, že vraj hlavičkou, a za dve hodiny to bude mať za sebou. Aj tak bolo. Za 1 1/2hodinky mala za tým. Takže čas na otočenie je stále:-))). Maruska- a v koľkom týždni sa to drobčiatko narodilo?? A ako sa má?? Lebo kamoške sa narodil malý v 29tt a teraz je už úplne ok, iba nosí okuliare, a aj to nevedia, či to bolo zapríčinené predčasným pôrodom.

17.10.2006 15:12

Miss

Katka- neboj sa babetka su ako kolotoč Laughing moj Samko bol tiež dost dlho koncom panvovým a pri poslednej kontrole už bol hlavickou dole Wink no o par dni som ho zase citila že je nožkami dole Laughing takže on sa toci ako sa mu chce a už sa tým ani nezaoberám.

17.10.2006 16:29

Alexandra

www.marek.balat.sk a tam su ze kamarati.. Gretku som sledovala v predcasne narodenych babetkach v podstate od zaciatku a obdivovala som jej silu.. Aj take babenka uz bez problemov prezivaju.. Velmi mi to pomohlo ked ma od 20tt strasili predcasnym porodom..

17.10.2006 16:30

dula

renka_lienka

Ahoj Ale, chcela by som sa ta opytat ku ktorej dule tu v BA chodis. Ja som volala, tej hlavnej a ta mi zaslala kontakty na 6 dul, tak sa teraz snazim najst tu pravu Laughing . Zatial som volala dvom. A chodis tam samostatne, alebo skupinovo? A kolko ta to stoji, ak sa smiem spytat? To som ale zvedava cooo :D . A dakujem za tu stranku. R.

17.10.2006 16:34

...

renka_lienka

Ahojte babenky, chcem sa opytat, mna dnes strasne zacal boliet klb v panve, ledva sa vleciem, tak neviem ci s tym ist k doktorovi, ci pockat, snad to prejde. Stalo sa vam to niekedy? Nechcem chodit za lekarom s kazdou blbostou, ale ani nechcem nic zanedbat.

17.10.2006 16:55

Miss

renka lienka- to ta zacal ten klb boliet len teraz? to si dobrá, ja mam tieto bolesti už asi od 4 mesiaca Laughing Laughing nic si z toho nerob je to normalne, telo sa chysta na porod, vsetko sa roztahuje, tiež som sa divila co to je, boli to niekedy dost Mad

17.10.2006 17:30

Zuziik

Mna tiez obcas klby fantasticky bolia, hlavne den po tom, co to prehanam s upratovanim tuto doma, alebo ked si nedam pozor a robim nieco pri otvorenom okne, hned ma to zacne boliet, uz som si zvykla, ze si okolo krizov a tiez klbov davam taku teplu salu, takze mi to pekne zohrieva celu oblast... Smile

17.10.2006 17:37

tanickask

Ahojte, este musim trcat v robote, bleeee Shocked Katka, ja ked som bola na 3D tak babo bolo dole hlavou a ja som sa opytala, ze to je dobre, nie? A dr. na to ze to este nic neznamena, ono sa stale otaca, ustali sa az neskor a moze to byt aj tesne pred porodom. Laughing

17.10.2006 19:29

Anonymous

Miss: renka lienka- to ta zacal ten klb boliet len teraz? to si dobrá, ja mam tieto bolesti už asi od 4 mesiaca Laughing Laughing nic si z toho nerob je to normalne, telo sa chysta na porod, vsetko sa roztahuje, tiež som sa divila co to je, boli to niekedy dost Mad
Tak to si ma ukludnila, lebo mna to dnes bolelo ako kon, a som sa zlakla. Teraz ma to uz preslo. Huraaa. A ja sa takto vystresujem koli jednemu klbu Laughing .Chvalabohu mna skoro nic neboli, teraz ma zacal ten klb a trochu chrbat, ale to necudo, ked brusko uz mam poriadne pred sebou. Ako vacsina z nas Laughing Laughing .

17.10.2006 19:30

...

renka_lienka

a zase som pisala neprihlasena Laughing