1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

10.10.2006 10:54

Zuziik

Uuuuupssss, postar prisiel a knizka nikde, tak asi az zajtra.... pisali sice ze 3-5 dni, ale vacsinou mi vsetko pride ovela skor... :D

10.10.2006 10:57

tanickask

Cafte baby, tak uz som tu a cela sa vznasam od stastia. :D Ja to jasny Danulko, pipik uz nezmizne, a vsetko vyzera v poriadku. Ma 880g. :D Pocas sona sa stale hybal a schovaval si tvar rukami, ale aj tak sme ho pekne videli. Dr bola velmi mila, 30 min sa nam venovala. A potom sme mu od stastia kupili fusak a ja som si nakupila teho oblecenie. :D Skusim prilozit foto a ak sa nepodari, tak su asi velke, tak to potom doma upravim a poslem. Tu v robote na to nemam program.

10.10.2006 11:00

tanickask

Takze to neslo. Ale aj tak ak to zmensim na 100kb tak asi nic nebude vidiet. Vsak skusim s tym nieco spravit. Zuzi - zas vymyslene v anglictine mi nevadi, lebo to zas beriem ako practising my english... Laughing

10.10.2006 11:27

sonka1

sisulik, viem si predstavit ako ti je, lebo aj ja som to zazila. ale nastastie v diabetolog. ambulancii mi tie glukózové testy vysli ok. drzím palce a dúfam, ze aj v tvojom prípade to bude ok. ja som bola vcera na druhej prednáske v ruzinove. tentokrát o epidurále. bolo to celkom fajn. uz som rozhodnutá rodit cisársky s epidurálom, uz to len zajtra musím dohodnút s mojim porodníkom Wink . babky, no pekné bruská máte. ja sa vobec netrápim priberaním, ale zatial mi to tiez ide len do bruska Smile

10.10.2006 11:41

zuzana Búciová

Zuziik, pošli prosím Ťa nejakú stránku tej firmy na fotky, lebo ja nie som schopná ísť do fotolabu dať urobiť fotky už takmer pol roka. Takže túto možnosť by som rada vyskúšala. Inak, všimli ste si, že už máme za sebou 100 stránSmile))

10.10.2006 13:18

sonka1

vsimli vsimli, píseme ako ceskí zandári Laughing zuzik, zabudla som, aj ja by som rada tú adr. na digi - fotolab Smile dik

10.10.2006 13:37

Miss

Cavky :D Zuziik- daj adresu, 3 sk je dobra cena, akurat som minule mužovi vravela, že mame milion fotiek v PC a že by bolo dobre z najlepsich dat urobit papierovky klasiku do albumu na pamiatku, lebo mna osobne viac bavia papierove formaty ako digitalne to je take neosobne, som zasrala že? Laughing Laughing Tanicka- takže jasný chlapcek?hihihi, ja sa tesim na poradnu vo stvrtok tajne dufam že bude usg a ja uvidim co robi ako sa má Laughing

10.10.2006 13:39

Zuziik

Baby naozaj sa tie fotky oplatia, najma ak davate robit vacsie mnozstvo... Stale mavaju nejake akcie, a ja kupujem vylucne v akciach ... :D Ale na to ma upozornuju emailom... Aj teraz na oktober maju akciu Tu je ta stranka http://www.happy-foto.sk/

10.10.2006 13:44

Miss

zuziik- dikes si to prestudujem ako dlho trva kým mi poslu fotky? a to normalne mailom im mam poslat ci na CD už napalene..otravujem ta mam si precitat stranku Laughing možno su aj v KE sa mi ta firma zda znama...

10.10.2006 13:51

Zuziik

Miss: zuziik- dikes si to prestudujem ako dlho trva kým mi poslu fotky? a to normalne mailom im mam poslat ci na CD už napalene..otravujem ta mam si precitat stranku Laughing možno su aj v KE sa mi ta firma zda znama...
No ked som s nimi zacinala, tak som si mala stiahnut taky malinky programik do mojho pc, cez ktory im to tam posielam, ale teraz citam, ze to uz nie je potrebne ak mas Windows XP, musis postupovat podla instrukcii, navedu ta na to... No a trva to maximalne asi tak 3 dni, kym mi fotecky dosli.... Smile

10.10.2006 14:42

gabca

Zuzik dik za info o fotkach, aj nam sa to zide a konecne po roku dame urobit niektore fotky z nasho digialbumu. Baby ledva stiham citat, ste fakt usilovne. Navnadili ste ma na tiramisu a asi si dnes dam :D . Ja som stale neobvykle pazrava na sladke a uz to na mne aj vidiet ale tiez to zatial nejak neriesim.

10.10.2006 14:52

sonka1

zuzik, vdaka za stránku Smile . celkom dobrá akcia, urcite sa oplatí! ja som zatial dávala robit digi-foto cez dm.market. dokonca som tam vynuchala, ze robia aj z diapozitívov! jedna taká fotka síce vysla ca. na 40,-, ale mne sa opatilo, lebo konecne máme fotecky z muzíkovho detstva!!!

10.10.2006 15:10

Sisulik

Miss, tak ja som bola dnes na druhom cukrovom teste, a vyslo mi to ok. Ale pre istotu este raz o 1 mesiac. Ale uz som kludnejsia, som sa bala. A tiez som si bola vcera obzriet pôrodnicu vo Zvolene, idete tam niektora rodit?

10.10.2006 15:51

Miss

Sisulik- no vidis, tebe ten cukor asi tak behá ako mne..ja ho mam ako na hojdacke Rolling Eyes takže nakoniec nemusis žiadnu dietu to je dobre...

10.10.2006 16:57

aksuram

Tak my sme sa prave vratili od midwife. Mala som z nej velmi dobry pocit- dlho sme sa rozpravali, vypytovala sa na vsetko a co sa mi najviac pacilo, ze preto lebo som sa jej zdala prilis bleda mi hned vzala krv a o minutku uz vedela ze niesom anemicka a ze cukor mam v poriadku- toto mi na slovensku chybalo- mat hned vysledok Laughing Nakoniec som zistila, ze za posledny mesiac som toho ani tak vela nepribrala- len 1.5 kg co si myslim, ze je celkom fajn. Dozvedeli sme sa ze uz je nas drobecek otoceny hlavickou dolu- tomu som tiez rada. A pocuvali sme jeho srdiecko- tak to mu bije ako zvon Laughing Jedine z coho mam trosku obavy je fakt, ze uz 2 hodiny po porode pojdeme domov z porodnice. Vedela som ze sa ide skoro- ale cakala som ze po 4-6 hodinach. NO co uz tak pojdeme skor Wink

10.10.2006 17:08

Miss

maruska- a ta midwife to ma akože aj usg? po porode hned domov? Shocked Shocked Shocked ty jooo a to sa neboja nejakých komplikacii..ciii to si ani neviem predstavit to akobeby si isla od zubara Laughing

10.10.2006 17:14

aksuram

Miss: maruska- a ta midwife to ma akože aj usg? po porode hned domov? Shocked Shocked Shocked ty jooo a to sa neboja nejakých komplikacii..ciii to si ani neviem predstavit to akobeby si isla od zubara Laughing
No tie 2 hodiny po porode idu domov len tie u ktorych to vyzera na bezkomplikacii. A domov potom za tebou chodi kazdy den midwife a aj dalsia sestricka ktora sa stara o teba a o babo- tu maju taky iny system. Som sa nato pytala este na SLovensku gynekologa- a hovoril, ze maju take ak nie este lepsie vysledky ako na slovensku- teda urcite nemaju viac komplikacii ako u nas doma. No uvidme- ja sa tiez trosku obavam toho transportu domov- ale si hovorim, ze ked tak chodia normalnezeny tu- co ja som nie normalna ? Wink A nemala usg ale taky iny pristroj Wink

10.10.2006 17:18

Miss

maruska- ale aj tak mi to pripada ako sci-fi, možno len u nas z toho robia kovbojku neviem..si predstav že by si nemala odvoz, 2 hodiny po porode v MHD Laughing Laughing neviem, ale som z tej info dost v šoku Rolling Eyes

10.10.2006 17:46

tanickask

Ahojte, este stale sedim v robote, ale vdaka Alexandre uz mozem pripojit fotky z 3D. Lebo mi ich pozmensovala a pohrala sa s nimi. este raz dakujem Alex :D :D :D Su to 2 ksichtiky a jeden sulcek medzi nohami, to je pohlad od spodu od zadocka, stehienka zozadu. :D Laughing

10.10.2006 17:52

aksuram

Miss: maruska- ale aj tak mi to pripada ako sci-fi, možno len u nas z toho robia kovbojku neviem..si predstav že by si nemala odvoz, 2 hodiny po porode v MHD Laughing Laughing neviem, ale som z tej info dost v šoku Rolling Eyes
No ist 2 hodiny po porode domov MHD - to mi nepripada ako ani scifi- akor ako z neakej blaznivej komedie Laughing Ale tu to tak bezne funguje- ale samozrejme ze neides autobusom- ale si musis zohnat auticko- tu celkovo autobusy az tak velmi nechodia- vacsina ludi sa vozi vlastnymi autami. Tu aj ked chces urobit nakup sa velmi bez auta nepohnes Wink ALe urcite Vam dam potom vediet ake to bolo Laughing

10.10.2006 17:54

Miss

tanicka- krasne fotocky..už vyzera ako hotový cloviecik :D maruska- he...fakt som zvedava...

10.10.2006 20:58

zuzana Búciová

Maruska- pripadá mi to fakt ako sen, keď si spomeniem, že po poslednom pôrode mi nedovolili ani po štyroch hodinách vstať a ísť na WC- a ani mi dať malého, že som ešte veľmi vyčerpaná. A to som bola úplne v pohode- fakt by som bola schopná ísť aj domov. Tak som sa išla " na vlastnú päsť" osprchovať a pýtať si malého k sebe na izbu. Lebo na to, aby mi ho mohli dať k sebe na izbu, som musela byť osprchovanáSmile)) Chudáčika malého ( 4110 a 59cm) museli dať na 6 hodín do inkubátora NA ADAPTÁCIU!!! Keď som si ho prišla zobrať po tých štyroch hodinách po pôrode a videla som ho celého spoteného, ako zúril a búchal rúčkami do toho skla tak som povedala, že dosť!!!! A zobrala som si ho. Keby mal nejakých 2500g a nevedel si držať teplotu a mal akt problémy s popôrodnou adaptáciu, tak to pochopím a som za, ale takéhoto "sloníka" zavrieť do klietky, keď bol hladný... Keď som si ho doniesla k sebe, tak som si ho prvýkrát aj priložila, a začal cucať ako divý. Vďaka jeho apetítu som mala mlieko už na druhý deň, a nemala som žiadne problémy s prsníkmi. Tánička- krásne fotočky. Je to zázrak, že už máme hotových človiečikov v bruškách, len ešte potrebujú pár deka pribrať.

10.10.2006 21:22

Miss

Zuzka Buc- to si prirodzene porodila babetko velke 59 cm Confused: Confused: Shocked ty jo..prvý krat pocujem o takej vyske...si prenasala? ja sa dneska len cudujem baby Laughing

10.10.2006 21:22

Velrybka

Maruska - wow, no ocakavala by som navrat domov po jednom dni, ale po dvoch hodinach!! Shocked WOW! Ja som len prve dve hodiny lezala este na stole, drvila som sa od zimnice, potom mi pomohli do sprchy a bola som rada, ked som odpadla do postele - aj ked som od adrenalinu nespala - hoci som bola hore celu noc. Maly sa narodil o 4am. Ale viem, ze som sa v podstate uz na druhy den citila ok, a v podstate som uz aj chcela byt doma a sama s babatkom Laughing Laughing Este uvidime ako to maju v Svajci!! xixi Napada ma, ze ved aj vysledky matky a babatka nejaky cas trvaju... Hmmm, zaujimave. ZUziik - na kedy vidis to nase stretko. Na sobotu al. nedelu?? Lebo v ten isty vikend ma vola kamoska do Oxfordu sa stretnut, tak to chcem zorganizovat.. Laughing Laughing Laughing Ja som dnes hrozne unavena, vcera som nespala skoro celu noc, lebo mi muz chrapal ako ..... ani buchanie nepomahalo. Tak som sa odsunula na gauc, ale tenje maly, tak som to asi po 2 hodinach vzdala. teraz si uz idem radsej pomaly lahnut. Bru nocku

10.10.2006 21:55

zuzana Búciová

Miss: Zuzka Buc- to si prirodzene porodila babetko velke 59 cm Confused: Confused: Shocked ty jo..prvý krat pocujem o takej vyske...si prenasala? ja sa dneska len cudujem baby Laughing
Miss- predstav si, že úplne normálne, a dokonca aj bez akéhokoľvek nástrihu a natrhnutia. To vieš, ale to už bolo tretie, tak to išlo relatívne rýchlo a ľahko. Ale tiež som bola prekvapená, keď mi prišli povedať miry:-))) Podľa sona mal mať nejakých 3500g. Uvidíme, ako to bude teraz.

11.10.2006 08:03

Alexandra

Tani uz tolko nedakuj, my pleasure Wink No ja som sa vcera zase rozculila na poradni.. Lekarka ma chcela presvedcit ze staci ked pridem na dalsiu za 5 tyzdnov a ked som si dovolila sa vypytat na specializovane vysetrenie kvoli rodinnej anamneze, tak sa na mna oborila preco som jej to nepovedala skor.. A to som jej to, aj v pritomnosti manzela, hovorila uz v 12tt! Joj, to fakt nie je jeden normalny gynekolog? No ale tvrdohlavo som sa objednala za 3 tyzdne a tento skusim ist este na to speci vysetrenie srdiecka, tak dufam ze bude vsetko v poriadku..

11.10.2006 08:41

Zuziik

Velrybka, tak kedy Vam to vyhovuje, ak by to mala byt sobota, tak by sme prisli po obede, kedze manzel v piatok v noci robi, ale poobede je fajn a ak nedela tak, mozeme dodobedu... Ale muz hovori, ze radsej v sobotu, lebo v nedelu vecer ide zase do prace.... TAK napis ako vam to vyhovuje... :D Zuzka Buc., to su fakt dobre miery, a ze ti to slo tak lahko, dufam, teda, ze tento nas druhy pojde lahsie ako prvy, kedze je uz druhy .... :D Tanicka, to vase babenko vyzera ako to nase na tom 3D Laughing, zvlasne ako sa tie deticky podobaju, kym su v brusku.... :D

11.10.2006 08:55

Alexandra

Zuziik mne sa vobec nezda ze sa podobaju.. Shocked

11.10.2006 09:10

aksuram

Ja sa toho skoreho odchodu aj bojim- ale neake velke obavy si nepripustam- aj tak by mi to nepomohlo Laughing A zas keby som sa citila zle a aj tak by ma chceli rychlo poslat domov, tak uz kasleme na peniaze a tu jednu noc v nemocnici si sami zaplatime. Ale ja stale dufam, ze to dobre dopadne. Verim, ze porod bude bez problemov a malicky aj ja budeme ako rybycky hned fit... no uvidime. Jedine z coho mam trosku strach, ze aj ja porodim dakeho slonika, lebo aj ja a aj manzel sme pri porode vazili cez 4kg ... tak dufam, ze to nase sa zmesti do 4kg- lebo potom to az taka pohodicka urcite nebude. A este k tomu, ze vysledky neaku dobu trvaju- no vcera to co u nas nemoze byt skor ako na druhy den - mi vysledok povedali za par minut- fakt asi za 2-3 minuty. Tak neviem, ale ked to tu tak bezne robia a deticky maju zdrave a otuzile - tak to urcite dobre dopadne aj s nami. A dokonca mam pocit, ze tu bezne maju mamicky v priemere viac deti ako u nas - na ulici stretnut mamicku ako niekam frzi na bicykli s dvoma deturencami je uplne bezne... a mamina s troma detmi na jednom bicykli tiez nieje neaka extyra vynimka Wink Dokonca tie moje porodne asistetky maju dve po 4 deti a ostatne po 2 a 3. Takze asi tu z rodenia nerobia az taku vedu- ale asi to pre ne nieje az tak tazke- ked rodia bezne Wink

11.10.2006 09:17

Zuziik

Alex, nechcela som tym nic zle povedat, len na jednej fotke co mame, sa mi Tanickyn maly zdal ako ten nas.... aj muzovi som hovorila, pozri, tu vyzera ako nas... ale je to skor vseobecne, asi preto, ze je to pohlad z hora... :D

11.10.2006 11:04

Katarinaa

No baby, tak ja som sa dala na prerabku kupelne a WC-ka v 31. alebo 32.tt Exclamation Pomoc, drzte mi palce. Ale chcela som to, a bude to tak lepsie, ked bude vsetko pekne ciste, nachystane na babatko. Len som trocha v panike Shocked

11.10.2006 11:07

Terezia

Katarinaa: No baby, tak ja som sa dala na prerabku kupelne a WC-ka v 31. alebo 32.tt Exclamation Pomoc, drzte mi palce. Ale chcela som to, a bude to tak lepsie, ked bude vsetko pekne ciste, nachystane na babatko. Len som trocha v panike Shocked
A co ta pochytil uhniezdovaci syndrom? Ja ho mam od zaciatku a drahy sa uz pomaly chce odstahovat. Laughing

11.10.2006 11:16

zuzana Búciová

Baby, nezačínajú vám puchnúť nohy??? Ja som dnes ráno s hrôzou zistila, že mám trochu opuchnuté členky. Dúfam, že to je iba nejaká jednorázovka, a nie stav trvalý. Veď do konca je to ešte 2,5mesiaca. Tak dúfam, že to ešte zmizne. Ale pri Maťkovi si pamätám, že ku koncu som už normálne čižmy na zips hore nezapla. Tak som si vlani kúpila super športové zimné boty, tak budem chodiť v tých. Tie sú totiž úžasne pohodlné, ako papučky. A pálieva vás aj záha? Ja som si dnes nadránom bielila a strúhala surový zemiak, a ono to fakt asi za 15 minut zabralo.

11.10.2006 11:17

Katarinaa

Terezia: no, take nieco :D Ja si myslim, ze radsej teraz, ako potom, ked budeme mat babo. Jednak nebude na to nikdy vhodny cas a jednak peniaze potom asi budem chciet "rozumnejsie" investovt - do dietata. Tiez mam ten syndrom viac-menej od zaciatku, ale chodi to na mna v takych vlnach. Zatial celkom bez ujmy, len som co-to poupratovala v byte. Najvacsia vlna bola asi pred mesiacom, ked som vyhlasila, ze chcem tu kupelnu robit. Potom sa to trocha ukludnilo, no a dnes rano dosiel na kupelnu kuknut majster, tak je to tu zas Exclamation Exclamation Exclamation

11.10.2006 11:20

Zuziik

Katarinaa: No baby, tak ja som sa dala na prerabku kupelne a WC-ka v 31. alebo 32.tt Exclamation Pomoc, drzte mi palce. Ale chcela som to, a bude to tak lepsie, ked bude vsetko pekne ciste, nachystane na babatko. Len som trocha v panike Shocked
A co ta pochytil uhniezdovaci syndrom? Ja ho mam od zaciatku a drahy sa uz pomaly chce odstahovat. Laughing
Terezka ja ho este nemam, ale pri prvom ma to chytilo asi tak na 7 mesiacov, a to tak, ze to muselo byt v noci.... Vzdy kazdu noc som vytiahla CIF a suchala vanu a kuchynu, proste co mi prislo pod ruky, nemohla som spat. A ta vona cifu ma tak ukludnovala, asi mi sibalo... A to som robila asi tak do druhej rana, kym mama ma neprisla poslat do postele, ze co robim, ci chcem cely blok zobudit.... :D

11.10.2006 11:22

Alexandra

Zuziik ja som to tiez nemyslela zle, len mne sa proste nepodobaju.. Laughing Dokonca som aj bez pomoci tu zadockovu foto rozlustila, aj ked sme nad tym sedeli 3 a kazda tvrdila ine Laughing Zuzka B. Mna uz nie, ale tyzden som myslela ze ma vystreli z koze.. Pomohlo mlieko, tak 2 - 3 pohare denne, najdolezitejsi bol ten posledny - vecer pred spanim.. Skus..

11.10.2006 11:23

Zuziik

Katarina, prave mi prisla knizka, takze beriem knizku a idem do parku citat, dufam ze ma nechyti dazd... :D

11.10.2006 11:28

Zuziik

NO a este manzelik mi kazal aby som ho dnes zobudila skor, ze pojdeme spolu na to Tiramisu do talianskej restiky, tak sa tesim, tolko o tom rozpravate, ze uz sa neviem dockat.... dufam, ze ho tam budu mat.... :D

11.10.2006 11:30

Katarinaa

Zuziik: vesele citanie, ja som ju uz dorazila v pondelok vecer. Muz mi povedal, ze sa to vobec financne neoplatilo Laughing , lebo som ju citala menej ako tyzden Laughing Tak som ho ubezpecila, ze sa k nej urcite este vratim, je to taka kniha, co sa z nej da cerpat v ktorejkolvek faze tehotenstva a detskeho veku, co je vyhoda Mr. Green

11.10.2006 11:42

Terezia

Terezka ja ho este nemam, ale pri prvom ma to chytilo asi tak na 7 mesiacov, a to tak, ze to muselo byt v noci.... Vzdy kazdu noc som vytiahla CIF a suchala vanu a kuchynu, proste co mi prislo pod ruky, nemohla som spat. A ta vona cifu ma tak ukludnovala, asi mi sibalo... A to som robila asi tak do druhej rana, kym mama ma neprisla poslat do postele, ze co robim, ci chcem cely blok zobudit.... :D
U mna je to horsie tym,ze ja nesmiem robit. Takze to vynucujem od svojho draheho a preto by najradsej zdupkal. On asi ako kazdy chlap nema rada domace prace. A pritom ich zvlada uplne fantasticky. Lepsie nez ja, ked sa do toho zaprie.

11.10.2006 11:44

Terezia

Zuziik: NO a este manzelik mi kazal aby som ho dnes zobudila skor, ze pojdeme spolu na to Tiramisu do talianskej restiky, tak sa tesim, tolko o tom rozpravate, ze uz sa neviem dockat.... dufam, ze ho tam budu mat.... :D
No super. Vsetci tu chodite po cukrarnach a co ja, ked tu Tiramisu nedostat a nie je tu ani poriadna cukraren? Laughing

tanickask

Jej baby a to existuje oficialne ten uhniezdovaci syndrom? Ja osm predvcerom vydrhla vsetky dvere v byte, ani neviem co ma to napadlo. Ze by to uz aj na mna prislo???? Laughing Zuzik, Alex - ja sa priznam ze mne tie deticky na 3D fotkach pripadaju velmi podobne a ja ozaj neviem posudit na koho sa ten nas podoba. Mama mi volala ze je cely do nasej rodiny a to neviem ako na to prisla a brat mi pisal ze cely mamatata (on je diplomat Laughing ) Zuzi mne nohy neopuchaju zatial, ale viem ze dr, mi ich kazdu poradnu kontroluje. No a my ideme menit okna v celom byte, hrozim sa toho upratovania............ Shocked Confused Katka ta knizka vo verejnej kniznici Laughing najde uplatnenie, neboj... Laughing

Terezia

Katarinaa: Zuziik: vesele citanie, ja som ju uz dorazila v pondelok vecer. Muz mi povedal, ze sa to vobec financne neoplatilo Laughing , lebo som ju citala menej ako tyzden Laughing Tak som ho ubezpecila, ze sa k nej urcite este vratim, je to taka kniha, co sa z nej da cerpat v ktorejkolvek faze tehotenstva a detskeho veku, co je vyhoda Mr. Green
Ja by som tu knihu tiez chcela, ale nepomohla by mi. Musim si asi pockat par rokov dokial ju prelozia do slovenciny. Rolling Eyes

11.10.2006 11:47

Terezia

Zuzana Búciová: Baby, nezačínajú vám puchnúť nohy??? Ja som dnes ráno s hrôzou zistila, že mám trochu opuchnuté členky. Dúfam, že to je iba nejaká jednorázovka, a nie stav trvalý. Veď do konca je to ešte 2,5mesiaca. Tak dúfam, že to ešte zmizne. Ale pri Maťkovi si pamätám, že ku koncu som už normálne čižmy na zips hore nezapla. Tak som si vlani kúpila super športové zimné boty, tak budem chodiť v tých. Tie sú totiž úžasne pohodlné, ako papučky. A pálieva vás aj záha? Ja som si dnes nadránom bielila a strúhala surový zemiak, a ono to fakt asi za 15 minut zabralo.
Nohy mi zatial nepuchnu, ale so zahou mam skusenosti. Mna to pochytieva podvecer a najhorsie je to v noci. Musim vtedy nieco zajest inak by som nezaspala. A aj potom je to radost ako to pali. Mne inak prestalo posledne 3 tyzdne rast brusko. zastalo na jednej velkosti a nic. A drobec stale odmieta kopkat. Len si tak z casu na cas zasimra. Skor je to motylie pohladenie ako kopanie. ASi som dostatocne objemna a ma dost miesta. :D

11.10.2006 11:49

Terezia

Tani ty nepoznas uhniezdovaci syndrom? Je priznacny hlavne pre druhu cast tehotenstva a myslim si,ze pred porodom ta chyti poriadne. Pockaj ako bude vsetko gruntovat, aby babetko prislo do pekneho a cisteho. Wink

11.10.2006 11:51

tanickask

Vyhlasujeme Tiramisu party, v piatok o 17.00 v Blave. Kto sa hlasi? Zatial su traja ucastnici potvrdeni... :D Teri pridi :D

11.10.2006 11:56

Terezia

tanickask: Vyhlasujeme Tiramisu party, v piatok o 17.00 v Blave. Kto sa hlasi? Zatial su traja ucastnici potvrdeni... :D Teri pridi :D
Nemala by si Tiramisu party presunut na koniec mesiaca, ked budem v Blave?

11.10.2006 11:59

Katarinaa

Terezia: do konca mesiaca bude dalsia, neboj!! Len daj vediet, ze si tu! Wink

11.10.2006 12:36

Terezia

Katarinaa: Terezia: do konca mesiaca bude dalsia, neboj!! Len daj vediet, ze si tu! Wink
Aby sme vela nepribrali, ked budeme len na sladkom. :D

11.10.2006 12:37

Miss

Cavte, Zuzka Buc.- tak ty si taka spravna žena stvorena na rodenie Laughing ja mam niekedy pocit, že cezo neprejde nic Laughing K tej zahe, viem presne o com vravis, mna to chytlo v plnej sile dnes v noci priserne palenie fujky a bolo mi zas zle, ale možem si za to aj sama, zjedla som vecer slaninu s kapiou zapila pepsi a este rumove pralinky strieskla za tým Embarassed co už so mnou..a k puchnutiu, nohy nie, ale citim, že sa zavodnujem rano prsty na rukach a viecka a boky mam take makke takže aj tam je asi voda Rolling Eyes na odvodnenie je dobra voda s jablcným octom, len neviem ci sa može v teho... Zuziik- jej na usg je to take male chlapciatko Laughing Alex- mate v rodine problemy so srdcom?chces dat vysterit maleho, že? ked som bola na velkom usg v 20 tt tak Dr. podrobne preskumal jeho srdiecko a vravel, že je krasne a v poriadku, tebe ho nepozerali?