1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

22.09.2006 13:04

sonka1

katarinaa, tak vy ste sa uz rozbehli, fajn! ja moc o cvicenie nemám záujem, chcela by som si zopakovat zopár prednások, kedze som uz vsetko raz absolvovala Laughing . prednásky v ruzinove sú kazdý prvý pondelok v mesiaci o 13:00, bezplatné, netreba sa nahlásit, na 10 posch. pred odd. 10/A. tak, ak by ste sa rozhodli, mozeme sa stretnút, daj potom vediet :D

22.09.2006 13:08

sonka1

miss, ja som mala jeden kaz Sad . platila som 525,- ale to asi za bielu blombu, nie za prehliadku, alebo sa mýlim (?) no, som rada, ze to mám za sebou. na budúci týzden idem na glukózový test Confused .

22.09.2006 13:15

sonka1

este posielam slúbené svadob. foto Embarassed

22.09.2006 13:23

tanickask

Takze najblizsia prednaska by mala byt buduci pondelok-2.10. ak spravne ratam. Do kelu, kolegyna akurat bude na dovolenke, ale ak by som si to nejak zariadila tak ja by som rada isla, co vy na to? Alex nepridas sa? :D

22.09.2006 13:24

tanickask

A este pekna fotka Soni. Kedy to bolo? :D

22.09.2006 13:26

tanickask

Srandujem Laughing A toto bolo v tej prezidentskej zahrade? Posli viac fotiek, mozno budeme mat nejake totozne :D

22.09.2006 14:07

Katarinaa

Ja by som rada isla na prednasku , ale prave 2.10. o 13.00 mam dlhoocakavany termin na prehliadku u zubarky Sad tak vas poprosim potom referovat.

22.09.2006 15:45

Miss

Sonka tak to si platila dobre, u toho mojho experta stoji biela blomba 1200 korun nastastie mam len jeden zablombovaný zub a to mi ho este preliecoval 2 x a po každý raz zobral 400tovky za preliecenie co mi tam daco strekol a dal kus vaty, neviem ako to mysleli tým že je to 2x v tehu prehliadka zdarma to ked daco najde aj zadara urobi?no mali by..kto vie. Inak aj ja chcem foto ked už posielas Smile adresa je glorious@centrum.sk

22.09.2006 15:46

Miss

Sonka- niekedy mi nechce zobrazovat fotky a teraz pozeram že si jednu zverejnila Smile pekna fotocka, kedy ste mali svadbicku?

23.09.2006 14:42

Velrybka

Tak, aby ste nepovedali, ze nemam brucho.... tu je zo vcera vecera.... xixixix

23.09.2006 20:16

sonka1

je je velrybka, aké bruso, fakt narástlo Smile . tánicka, tak aj ja by som sla toho 2.10. do ruzinova. mozeme sa tam stretnút Smile áno, fotka je z prezidentskej, este raz vdaka za tip. ale moc som nebola spokojná s fotografom Confused miss, svadba bola 2.9. Laughing

23.09.2006 20:28

gabca

Velrybka tak teraz už veríme že si tehu :D . Soni, pekná fotka, manžel sa mi strašne na niekoho podobá, ale neviem prísť na to na koho. Ja sa tiež nechystám na cvičenia a prednášky, ale mala by som si zacvičiť aspoň trochu doma, lebo som už dosť nemotorná. A zubár čaká aj mňa. Aj vám nakázal gynekológ absolvovať prehliadky u obvoďáka a zubára a ísť sa nahlásiť k detskému lekárovi? U nás je to tak, že od každého z menovaných musím mať potvrdenie v materskej knižke. Už ma na to 2x upozornil tak už to musím napraviť a konečne sa vybrať Embarassed . Budúci týždeň v stredu idem tiež na glukózový test. Všetko sa dá, len toho zubára fakt nemusím Rolling Eyes .

23.09.2006 22:13

zuzana Búciová

Sonka1- boli ste zlatučkí. Veľmi pekná fotka. Ak budeš mať čas, môžeš ich sem hodiť aj viacej. Nech sa vrátime do našich starých čias:-))) ( u nás je to konkrétne už pomaly 8 rokov) Inak, aj mne kázal doktor absolvovať zubára a ešte obvoďáka. Zubára som už zvládla, a ešte ma čaká ten obvoďák. Ale to fakt neviem, kedy. Už mi to tiež dvakrát pripomenul

23.09.2006 22:15

zuzana Búciová

Pomoc, práve som si všilmla na tickeri, že to mám za 100 dní. Asi začnem strihať meter. Velrybka, ti si asi fakt tehuľka:-))) Ty to máš tiež tak nejak tých 100 dní. Ani sa nenazdáme a máme to za sebou.

23.09.2006 23:05

Alexandra

Tani ja sa pridam k Tebe na prednasku a Ty ku mne na brusne tance s dulou? Wink

24.09.2006 08:40

Zuziik

Alex vsetko naj k narodeninam... :D

24.09.2006 08:51

Zuziik

Velrybka, krasna fotka, umelecka Smile Maly je straasne zlaty, uvedomuje si uz, ze bude mat surodenca, asi este nie vsakze. NO a co sa tyka stretka, my mame auto, ale ja ho nesoferujem Sad ... Rada by som ta stretla, len asi 2-3 tyzdne manzel bude pracovat 7 dni v tyzdni, potom sa mu ma uvolnit nedela, tak keby Vam to vyhovovalo, tak by sme mozno niekedy skocili do toho Vasho parku v Richmonde, prisli by sme.

24.09.2006 18:26

KatJan

Caute opat! Celkom va zavidim tie vase stretnutia na obedy, na profylaxii a v Richmonde... V londyne som bola medzi 1. a 2. rocnikom na vyske, robila som tam cez prazdniny au-pairku - byvali sme v Docklands. Z babami z BA by som sa aj stretla, teraz som tu, ale vrcholia nam pripravy svadby, beriem stale antibiotika na tie eColi /tie dva predchadzajuce lieky mi nezbrali/ a tunajsia doktorka mi povedala, ze sa mam setrit. No nic, tentokrat zo stretnutia asi nic nebude. Skoda. Potom svadba, svadobna cesta a potom uz budemem babatko ocakavat v klude a bez cestovania doma, v Bergame. Tak niekedy o pol roka... Soni, pekna foto, pekne saty si mala... aj ja som si dala robit kremovo-zelenu kyticu. Alex, vsetko naj k narodeninam! Velrybka, krasne brusko!

24.09.2006 20:12

zuzana Búciová

Alex, všetko naj-naj k narodeninám, aby si o tri mesiace dostala ten najkrajší darček:-)))

24.09.2006 20:13

Miss

Zuzka Buciova prave som mrkla na ticker na babinete ja to mam za 99 dni Laughing Velrybka-brusko rastie, rastie Smile Alex- vsetko najlepsie k narodeninam Wink

24.09.2006 21:11

tanickask

caute My sme dnes s Alex urobili obchod, kupila som od nej kocik :D Hned sme ho odviezli k nasim nech im tam zabera miesto. Wink a ja mam koniec zhanania kocika a autosedacky, jupiiii A Alex ma nadherne macky uplni plysaci. :D

24.09.2006 21:12

Velrybka

No, tak vidite. Vobec nie sme uz taki malicki!! Laughing Laughing Ale musim povedat, ze Filipko ma fakt udrzuje v kondicke. Bud za nim beham, alebo ho nosim na rukach, alebo sa po mne a bruchu vala. No, to druhe dietatko bude urcite dobre odolne!!! Laughing Laughing Zuziik, plan znie super. Takze predbezne sme dohodnute, potom ked to uz bude iste, ze naozaj bude muzik moct, dohodneme details, ok?? ALex, pripajam sa. Vsetko N A J k narodkam!!! Sladku pusu od muzika, a este sladsi kopancek od bubulacika Laughing Laughing Laughing Teda baby, uz sa nam to pomaly naozaj krati. Teraz pridu tie najnepohodlnejsie mesiace. UFF. Kat Jan, vidim, ze to mate perne. Ale cakaju ta same pekne veci, na ktore budes urcite spominat ako na najkrajsie dni svojho zivota!! Dnes sme objavili dalsie ihrisko, uplne bombove!! Len je trochu dalej od domu, a hlavne spat je to hore riadnym stupakom. JAJAJAJAJ. Ale mozno sa niekedy dohodnem s drahym, ze nas pride po praci vyzdvihnut, a tak si usetrim slapanie. Wink OK, idem este pozehlit a potom kuknem nejaky filmik. cmuk

24.09.2006 21:25

Terezia

Alex este raz vsetko naj a splnenie vsetkych tvojich tajnych snov. Velrybka ta fotka je naozaj ako od umeleckeho fotografa. Brusko mas velmi pekne a prve babo este krajsie. :D Mne moja gynekologicka nekazala ist nikam. Ja som bola sama dobrovolne v 13tt napreventivnej prehliadke u zubara a objednala ma az na december.Tak sa tam nejako dokotulam. V stredu ma tiez caka glukozovy test. Uz mam doma ten sajrajt. Mam si dat do neho zopar kvapiek citronu. Tak kazala doktorka. Tiez vam tisko baby "zavidim", ze chodite spolu na profylaxiu. Ja by som sa tiez hned pripojila.

24.09.2006 21:46

Alexandra

Baby ste zlateeee... A Ty Tani najviac, dostala som bombonieruuu Shocked Mnam Wink A dakujem aj za kompliment na macicky, su to maznacikovia Embarassed

24.09.2006 21:50

tanickask

Mne tiez moj byvaly uzasny Wink dr, nic nepovedal, ze mam nieco take ako zubne prehladka absolvovat, akurat povedal ze ked sa mi bude chciet mozem niekedy skocit k vseobecnej dr nech ma posle na EKG. No a mne sa zatial nechcelo... Laughing My sme vcera boli na hodoch, hned pri nas, stretla som sa so svagrinou a jej malym synom, uz zacina chodit, zatial este s rukou ale uz vazne futasi. No a je to teda nieco taky drobec. O chvilu ma boleli krize. Baby co mate deti- vazne vas obdivujem Shocked velke plus bolo ze aj moj muz si to vyskusal a videl na vlastne oci ze to dieta vyzaduje nonstop starostlivost - maly sa 2x pokakal, potom bol hladny potom zas chcel behat a hrabat sa v hline a potom bol mrzuty ale nechcel zaspat. Ale moj muz bol nadseny, ze ake je to krasne vsetko a tesi sa na vlastne :D Cely vecer sedime na nete a hladame nejake vacsie auto, dnes sme zistili ze do nasho asi okrem zlozeneho kocika uz nic ine nestrcime. Laughing Maji a netrap sa - budeme ti hlasit co nove sme sa dozvedeli.

24.09.2006 21:51

tanickask

No Alex aka bola oslava????? Ste sa dobre napapali??? :D

25.09.2006 07:31

gabca

Alex dodatočne Ti prajem všetko naj naj naj k narodeninkám.

25.09.2006 08:44

sonka1

alex, aj ja ti dodatocne prajem, len to naj, aby ti vsetko vychádzalo podla tvojich predstáv a hlavne zdravé babenko! :D baby, co uz máte kocík, normálne vám závidím. ja som stále na nete a skúmam kocíky. ale cím viac sa do toho ponorím, tým som z toho viac hotová--- Confused ja som zasa este nebola u obvodácky, ale ani sa moc nechystám. je to povinné? katjan, vdaka za pochvalu. ja som vsetko ladila do krémova, dokonca aj výzdoba v restike bola krémová (aj s tortami Laughing ). mne kyticku robili v orchidei v centre BA a bola som nad mieru spokojná! drzím palce, aby vám svadba vysla na 100%!!!

25.09.2006 08:57

Alexandra

Kocky ste zlate, dakujem Vam.. Tanicka ano, vsetci boli spokojni Embarassed Ja som inak tiez nebola ani u zubara, ani na ekg.. Nikto ma tam neposlal a ja mam fakt aj ine zabavky ako lietat po lekaroch. Stacil ten glukozovy test a dnes rnao krv..

25.09.2006 09:02

Lenocka

Dobre ranko kocky, vikend mame za sebou. My sme si ho uzili aj s vyletikom ku vodopadom v Hlbokom a bolo ozaj super. K tym kocikom sa este vratim. Miss skusenosti s pomocou do autobusu mam zatial velmi dobre, vzdy sa niekto nasiel ochotny mi pomoct. Gabca kocim ma aj perovanie a podla mna celkom dobre. Aj ked ja som ho velmi nevyuzila, nebolo treba, may ked bol babakto v kociku zaspal velmi rychlo a spal tam dooost dlho a teraz sa rad v nom vozi. On sa vozi rad v hocicom, nemu je to jedno, hlavne, ze sa vezie. Velrybka krasna fotka s Filipkom. Ty tusim tiez budes mat necele 2 roky rozdiel medzi detmi. Nas maly neviem ci vnima, ze budeme mat babo, ale minuly tyzden ked pride ku mne a zbada mi brusko tak ho hladka a ja mu vravim, ze tam mame babatko, ktore onedlho ku nam pride. On sa tak pekne pri otm usmieva.... strasne zlaty je. Uvidim ako bude reagovat, ked to babatko ozaj pride a bude stale s nami... KatJan tiez ti prajem, aby ti svadba dopadla podla tvojich predstav. Alex k vcerajsim narodeninam ti prajem tiez vsetko najlepsie, najma zdravu a stastnu rodinku. Zubara som tiez este neabsolvovala a mam z neho veeeeelky strach. Doktorka mi ani nevravwela, ze ho mam navstivit len sestricka sa o tom zmienila. A o obvodakovi uz vobec nic mi nevravela. Prajem Vam pekny slnecny den.

25.09.2006 10:45

Vyšetrenia

Anonymous

Ahojte tehuľky, je tu niekto, kto mal trochu vyššiu hodnotu cukru v krvi podľa glukozového testu? viete mi poradiť, čo by som mala jesť? a ešte by som mala otázku na AFP test, aké hodnoty máte, doktorka mi na moju hodnotu nepovedala nič, neviem žiaľ ani aké rozpätie tejto hodnoty je v poriadku. neviete mi niekto povedať? díky. ahojte Petra F.

25.09.2006 11:08

Alexandra

Ahojky, snad len sa trosku vyhybat cukrom a napriklad jest skor celozrnne pecivo.. Kup si knihu cukrovka, vysla vo vydavatelstve Kontakt, su tam aj recepty, a je to super knizka Wink Pisala ju moja svokra Laughing Nad AFP si nelam hlavu, staci aby si bola v inom tt ako podla poslednej MS a uz su hodnoty ine Wink

25.09.2006 12:31

vyšetrenie

Anonymous

ahoj, ďakujem Ti za radu, ja som sa veľmi zľakla, ked mi doktorka povedala ze mam trošku vyšší ten cukor. ale viacerí ma upokojovali, že to vôbec nemusí byť hrozné, je to viacmenej kvôli tomu, aby dieťa nebolo veľmi veľké. tak už len dúfať.... díky. petra F.

25.09.2006 12:35

gabca

Lenočka ďakujem za správu o kočíku, tak to je super, lebo veľa kočíkov je takých tvrdých, čo sa nedajú kolísať. Náš malý spával v kočíku tiež výborne, kolísanie sme využívali keď muišli zúbky a on mal pri tom vždy teplotu. Tak sme ho v noci šupli do kočíka a pekne sme ho uhojdali až kým nezaspinkal. Náš chlap keďže už má 3r. chápe že príde súrodenec, ale určite ešte nevie vyhodnotiť všetky dôsledky - t.j. že naňho budem mať menej času. A to si myslím sa mu rozhodne nebude páčiť :D . Zatiaľ sa veľmi teší, hladká bruško a upozorňuje ma aby som nič nenosila, nepila pivo :D a nehrala futbal lebo mám v brušku bábätko. Alex tak to ste si poriadne zahýrili. Torta vyzerá super.

25.09.2006 13:03

sonka1

aj moj macko, hladkáva brusko a vraví, ze sa o mna strachuje, aby bábatku nikto neublízil a ze on ma bude ochranovat. je zlatý! ale akosi mu stále nedochádza, ze bude mat sestricku, lebo stále tocí len o bracekovi Laughing . myslím, ze ziarlivosti sa nevyhneme i ked ho na príchod babulky uz pripravujem. Smile

25.09.2006 13:55

Zuziik

Ahojte tehulky Nas maly tiez bozkava a hladka brusko, myslim si, ze kym je babetko v brusku tak je aj on spokojny, viem, ze ked pride na svet bude tiez ziarlit. Minule k nam prisla kamoska s malou princeznou, tak sme ju ani na ruky nemohli vziat, lebo sa rozculoval, ze to je moja mamka a ocko... Smile On ju sice na ruky chcel, aj pusu jej dal, len my sme nemohli... :D A potom sa na nas stveral, aby sme aj jeho vzali na ruky... A teraz to je uz dost problem. Inac nedalo mi to a vcera som ho znova pomerala, lebo naposledy som ho merala pred dovolenkou a mal tych 107cm. Skoro som odpadla, ze uz ma 109 cm, a to presli asi iba 2 mesiace... Kam tie nase deti rastu... Smile Pred letom sme mu kupovali bicykel a este nevedel na neho vyjst, vcera sme boli v parku a zdalo sa mi divne, ze mu kolienka vychadzaju az ku laktikom ked bicykluje, tak som ho pomerala... Este 50 cm a bude ako ja Laughing

25.09.2006 14:25

gabca

Veru veru Zizik, aj mňa ten náš drobec dorastá nejak veľmi rýchlo. Ja zas s ním musím teraz stále pozerať album aký bol keď bol maličký, pozeráme aj videokazety keď bol miminko a je do seba neuveriteľne zaľúbený :D . To sú asi prvé príznaky žiarlivosti, lebo s tým začne keď rozprávame o bábätku v brušku. Ja ho úplne chápem, 3 roky len sám a celá rodina z neho naruby a teraz ho má prísť niekto ohrozovať?

25.09.2006 14:41

tanickask

ahojte baby, ako to tu tak citam tak ma napada, ze asi bude najlepsie, ked spravime surodenca hned po roku, aby nestihol ziarlit drobec Laughing co vy na to? A tretie si spravime, ked tie dve zacnu chodit do skoly.... Shocked :D

25.09.2006 15:30

Alexandra

tanickask: ahojte baby, ako to tu tak citam tak ma napada, ze asi bude najlepsie, ked spravime surodenca hned po roku, aby nestihol ziarlit drobec Laughing co vy na to? A tretie si spravime, ked tie dve zacnu chodit do skoly.... Shocked :D
Tani to budes mat sice takze, ale potom o to lepsie.. Wink

25.09.2006 15:35

tanickask

Alex ako v robote? Mna uz mrle zeru. A tusim som sa na obed prejedla Embarassed

25.09.2006 16:30

Alexandra

tanickask: Alex ako v robote? Mna uz mrle zeru. A tusim som sa na obed prejedla Embarassed
Mna ide porazit a uz musim pomaly letiet aj na postu a podobne, kedze mam asistentku choru.. Dufam ze stiham aspon ten kurz Crying or Very sad

25.09.2006 22:12

Velrybka

Jaj, poobede som sem pisala, ale mi spadla siet, a teraz neviem, co som chcela!!! AHA< no, Filipko myslim vobec nechape, ze budeme mat babatko, ani netusi, ze je nieco v brusku, myslim, ze ani neregistruje , ze sa zvacsujem. Laughing Laughing Ked chcem aby pohladkal babatko v brusko, tak mi pcha prstik do pupka, a riadne hlboko. Tak to neskusam castejsie.... Laughing Laughing Ale musi to byt chutne, ked vam uz tak vedia povedat, co si myslia, ci sa tesia, ze si mate davat pozor. Deti su take uprimne.... bubulaci mali!!! Dnes som skusila zapiect brokolicu s tymi ich sladkymi zeminakmi a vobec mi to nechutilo. Oni maju nejaku chuta ako mrkva s tekvicou.Filip mi vyplul hned prvu lyzicku, takze tolko k mojmu experimentovaniu. boze, vobec neviem, co tu mam varit.!! Zuziik, co tak robievas??? Baby co este robite, dokedy robite?? Pamatam si ako som sa nevedela dockat materskej a mat klud z roboty. Jaaaj, tie co ste este len dvaja, este chodte velaaaaa na kaficka si von sadnut , dobru veceru, do divadla, chodte von na vikend, lebo potom BUM uz spadnete do toho kolotoca a uz to tak lahko nepojde. Kojenie, nebude mat kto strazit, nebudete chciet odist od babatka...alebo proste uz nezvysi energia... Laughing Laughing OK, idem si bucnut. Bru nocku Teraz som sama az do stvrtka, muzik isiel do Genevy sluzobne a zaroven aj pridu stahovat nas nabytok z Budapesti do noveho domceku. Tak to siel organizovat.

26.09.2006 08:22

sonka1

tak, velrybka, dobre sa tam udomácni Smile veru ako vravís, kto mozte, uzívajte si vo dvojici, lebo coskoro to nebude mozné :D ale na druhej strane pribudnú iné akcie spolocne s drobcom, výlety, detská kultúra, hry atd., prenesiete sa do svojho detstva, je to tiez fajn, ja si to s mojim chlapom vychutnávam, ale to vsetko az tak po roku a neskor Laughing .

26.09.2006 08:44

Zuziik

Velrybka, takze to stretko takto predbezne plati, uz som to spomenula aj manzelikovi, len aby nam vyslo pocasie, zase to vyzera na mraky a dazd... No a co sa varenia tyka, ja som uz spominala, ze nie som velka kucharka, vlastne sa iba zacinam poriadne ucit varit. Kedze som vzdy pracovala (v UK aj soboty) tak, mi na to nevyslo vela casu. (do prace som sa vratila, ked maly mal rok). Ale teraz som doma pre zmenu a uz ma to laka vymyslat nejake fajnoty. Ale ja varim povacsine maso, lebo keby som pred manzela polozila brokolicu so zemiakmi asi by som neuspela Laughing (kedze on je masovy a syrovy) Najcastejsie iba opeciem kurca na vselijake sposoby v rure (na jablkach, na masle, s cesnakom, rascou, nejakou zeleninou, skusala som aj broskyne, no a tak) no a potom po tych rokoch co sme tu robievam aj indicke jedla, to je tiez super, je to zase kurca alebo jahnacina s ryzou na hrasku. Muz este oblubuje moj stroganov z morcacich prs, aj ten niekedy obmienam a sem tam tam pridam sampinony, alebo kysle uhorky.. A tie zemiaky, niektore su sladke, ale vo vacsich obchodoch mas viac druhov, musis vyskusat. Ja som naposledy kupila tie ruzove, a myslim ze nie su sladke, nezdali sa mi. No a ked chcem nieco na rychlo, robim cestoviny len tak so syrovm, alebo spagety, alebo stale nieco ine pomiesam, tiez robievam pizzu, ta je tiez super, skusala som aj lasagne a tak... zeleninku iba ak pre seba, ale to sa mi zase nechce samu pre seba piect. Na druhej strane ku kazdemu jedlu musi byt cerstvy salat zo zeleniny, vlastne iba nastruhana kapusta, paradajky, uhorky, olivy, to cele posolim, sem tam pridam nieco ine... aaaaa a zabudla som a biely jogurt... bez toho moj muz jedlo ani nezje... :D (to nie je pravda, ale vacsinou ho k jedlu mame), ale to je tiez dobre a zdrave...

26.09.2006 09:05

Zuziik

tanickask: ahojte baby, ako to tu tak citam tak ma napada, ze asi bude najlepsie, ked spravime surodenca hned po roku, aby nestihol ziarlit drobec Laughing co vy na to? A tretie si spravime, ked tie dve zacnu chodit do skoly.... Shocked :D
Tanicka, tiez som pocula, ze toto je najlepsi postup :D Ibaze preve dva roky budes ako citron vyzmykana... psychicky a aj fyzicky vycerpana... Ale ked budu vacsi budu sa spolu stale hrat, a ako som uz pocula od mamiciek, ani o nich nebudes vediet :D Tiez budu mat ku sebe blizsie citovo... U nas je to tak, ze ked sa maly chce hrat, alebo ked hocico robi, maluje, kresli, tak to nechce robit sam a robievame mu spolocnost, tiez kreslime, malujeme, staviame lego (ani by ste neuverili co uz vsetko viem z lega postavit Laughing ) Dokonca aj ked rozpravky pozera, chce aby pri nom niekto sedel, lebo on sa rad podeli o tu srandu, chce vidiet aj nase reakcie na to... Takze tu uz pomaha hocikto, ja, manzel, babka, dedo... tu ten surodenec uz chyba... Sad

26.09.2006 09:10

Zuziik

gabca: Veru veru Zizik, aj mňa ten náš drobec dorastá nejak veľmi rýchlo. Ja zas s ním musím teraz stále pozerať album aký bol keď bol maličký, pozeráme aj videokazety keď bol miminko a je do seba neuveriteľne zaľúbený :D . To sú asi prvé príznaky žiarlivosti, lebo s tým začne keď rozprávame o bábätku v brušku. Ja ho úplne chápem, 3 roky len sám a celá rodina z neho naruby a teraz ho má prísť niekto ohrozovať?
Gabi u nas to je to iste, nas maly zase nechce pozerat na babatka, ked zapnem video, kde je on sam malicky, tak sa urazi... :D Vysvetlujem mu, ze to je on ked bol malicky, on ze nie, ze to je babatko, ze to nie je on, lebo on je velky... :D

26.09.2006 12:50

Miss

Čavte babeny, Petra- ak si mala len mierne zvysenu hodnotu cukru nemalo by to byt nic tragicke, ale aj tak si pre istotu zisti u Dr. aku si ju mala do 7,9 mmol je norma, inak si zadaj v google vyhladat slovo cukrovka, alebo diabetes melitus a ono ti vyhodi milion stranok o tejto chorobe aj na www.doktorka.cz su choroby podla abecedy a je tak vsetko popisane v diskusii o chorobach zase najdes rady od ludi co touto chorobou trpia, u teba to bude pravdepodobne tehotenska cukrovka ktorá porodom zmizne, držim palce Wink Baby už vam robili v teho výter na bakterie? a ked vam nieco nasli ako vas preliecili čípkami, alebo liekmi?to by s amal zaroven preliecil aj partner nie?

26.09.2006 13:20

Alexandra

ja som mala na zaciatku nejake 4,6 a potom 6,033 tusim, takze pohoda..

26.09.2006 14:01

Miss

ja rano mavam tiež okolo 4,6 po vypiti sladkej sračky 5,5 co som sa divila cakala som nieco hrozostrasne Shocked Laughing

26.09.2006 14:23

tanickask

baby tak vam zavidim ze uz to mate za sebou Sad