1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

04.09.2006 16:59

Miss

Čavte babenky, Sára-cestovatelka Smile mas vacsie brusko? nestvi ma Laughing som sa mužovi stažovala že preco nemam eeeeste vacsie že tu pisete že mate vacsie, ale Sára ty mas o 14 cm menej ako ja tak na tebe to musí byt zakonite vidiet viac Smile takže Maxik protestoval pocas cesty?moj Samko je posledne dva dni flegmoš len sem tam sa prevaluje ale nejake rázne kopance necitim už ho to nebaví Laughing , som zvedava na tvoje fotky bruska zasli cim skor. Zuziik-ty nie si stale hladna? ja furtom Laughing a najmä sladke to by som jedla na kilá Embarassed ale vcera po bolení žlcnika som si povedala že stacilo,fakt sa už chvilami prepchavam. Tanicka- dakujem, to si ma potesila, že mas brusko asi takej velkosti ako ja :D , vcera v obchode bola riadna tehulka až som jej zavidela že je už skoro pri cieli, kedy už bude januar? Laughing Dupenky su pekne. Ja tiež prikladaim oblecko co už mam doma.

04.09.2006 18:07

tanickask

Su krasne tie veci. :D Miss to brusko mam ako ty v 20tt, vsak som len prekrocila 20tt. Obavam sa ze sa odtrhnem z retaze hned ako budem vediet co to bude. A budem nakupovat... Laughing Dnes som dostala male ponozticky od kolegyne, takze to je oficialne 1.vec ktoru mam pre babo. Mame dost brutalne fofry v robote. Este ze mame cas na obed. (radsej si zaklopem) Laughing

04.09.2006 18:50

Miss

tanicka- vrrr Laughing no dobre no,ale aj tak nemam malé Smile som zvedava ake porodne vahy budu mat nase deticky.

04.09.2006 19:28

tanickask

Miss nemas male, ved ja som to nemyslela tak, ja som si az potom vsimla ze tam mas fotku aj z 22tt. Len aby bolo jasno :D Ale radsej trosku mensie ako porodit 5kg dieta Shocked Kamaratovej priatelke sa teraz narodilo 4,2kg a ona taka malinka. Confused

04.09.2006 19:54

SARA.KRALLER

miss a teraz sa mozme porovnavat t,fotky su stare 5 min ale aj tak si myslim ze mam väcsie brusko ako ty..... Laughing Laughing Laughing alebo rovnake?a ako vidim uz si pre samka aj poctivo nakupovala,su naozaj zlatucke.a co povies na maxove?

04.09.2006 20:00

SARA.KRALLER

A MOJ BALONIK HI HI....... Laughing

04.09.2006 20:05

tanickask

Sara tak ty ho mas riadne - supeeer Shocked :D A baby natierate pravidelne?

04.09.2006 20:21

tanickask

A kedze ste ma inspirovali tak aj ja prispievam balonikom cca 5 min starym. trosku rozlietana fotka ale nejak som nestihla dobehnut pred fotak. a drahy sa kupe :D

04.09.2006 21:59

sonka1

ahojte dievcatá, este len dnes sme sa vrátili do BA, lebo svadbu sme mali v TT a este sme tam trosku pobudli s hostami. No poviem vám, vsetko vyslo na 100% (aj to pocasie Laughing ). bol to fakt zázitok, hlavne v kostole s velmi fajn farárom. jedno negatívum bolo, ze som sa neskutocne po celý cas prejedala a hlavne kolácov Embarassed . táni: fotili sme sa v tej prezidentskej záhrade, dúfam ze fotecky sa vydaria, potom nejakú poslem. vidím, ze sa vám bruská pekne zagulatujú. Smile

04.09.2006 22:37

tanickask

no super Soni, takze este raz blahozelam. :D To znamena ze si bola v pohode ked ti tak chutilo jest. Ja som na vlastnej svadbe nic, ale vazne nic nezjedla, az ked mi ostalo nejak divne som sa pustila do slanych pagacikov. Asi som bola podvedome v strese. A teraz mi to je luto, lebo sme mali dobre menu Laughing Tesime na fotky

04.09.2006 23:06

Terezia

Miss prekrasne vecicky mas pre babetko. Sara mas naozaj dost velke brusko. Krasa. Ja take velke nemam. Mozno preto,ze som vysoka a mam velke boky a panvu, tak sa mi to "rozlialo" ako vravi moj drahy. :D

05.09.2006 06:05

SARA.KRALLER

dobre ranko,dnes som zase tak zavcasu hore,lebo moj muz zase letel na sluzobku.a kedze nemozem spat vyuzivam cas.tanicka tvoje brusko je take chutnucke,mna sa naozaj zacinaju pytaz ci uz idem rodit.....hi hi .ale co mam robit ked maximovi tak chuti jest Laughing dobra vyhovorka co? ja si brusko natieram no niekedy som leniva,ale tak ci tak ho mam uz popraskane.pred tehotenstvom som bola dost chuda a lekar mi vysvetlil ze koza sa nestihne niekedy prisposobit rastucemu brusku.a vy ho mate tiez popraskane?ale to je jedno hlavna vec nech su babetka zdrave!

05.09.2006 07:58

katrinn

ahojte baby, dobré ránko vám prajem Smile Ak máte nejaké tipy, kde by sa dal kúpiť zimný fusak s umelou kožušinou, napíšte mi.... Máme už jeden a zháňame druhý Surprised Buď nejaký netový obchod, sekáč alebo aj za prijateľné ceny normálny obchod.. Mimibazar nie.. - nemám dobré skúsenosti. (BA a okolie). Dík Wink

05.09.2006 08:23

Alexandra

katrin tu na babetku dole v sekcii ´ine´ ktosi tusim predaval.. Kukni Wink Kocky teda Vy mate krasne bruska, Sara Tebe uz aj pupik trci, no ale toto Embarassed My sme vcera objednali lehatko a tiez som zohnala takyto krasny kocik na spanie, samozrejme s matracom a vsetkym pre zdravy spanok drobceka Smile

05.09.2006 09:26

katrinn

alex, dík.. už som to našla a pridala som si vlastný inzerát ... Cool

05.09.2006 09:29

aksuram

Alexandra - ten kosik je uplne fantasticky- take cosi som chcela aj ja ... ale nakoniec som sa rozhdla ze uz od mala budeme mat asi cestovnu postielku, kedze sa asi budeme casto stahovat Rolling Eyes ... prikladam obrazokce tej mojej akutualne vysnivanej postielky Laughing

05.09.2006 09:46

Katarinaa

Ahojte, jej, ake mate velke brucha Laughing Ja mam furt pocit, ze este stale zamaskujem, dokonca cez vikend mi niekto z rodiny, co ma uz dlho nevidel a nevedel, aky je stav, povedal, ze ako som fajn pribrala, hehehe. A pritom mam uz 5 kg navyse a zda sa mi, ze vsetko len v bruchu! A male kope a kope. Terezia, ty ako si na tom, citis uz nieco? Som zvedava. A kde a nam stratila Karolinka, zakladatelka tejto diskusie?

05.09.2006 09:48

aksuram

Bruska mate vsetky krasne ... ja som zo zaciatku mala zo seba taky zvlastny pocit- som si pripadala akurat ako tucna a nie tehotna Confused ... ale teraz jak uz mam brusko poriadne a nikto si ho nepomili- kazdy vidi ze som tehu Laughing tak som hned spokojna Inak k tym striam ... ja zatial na brusku ziadne nemam a zatial to tak vyzera ze mozno ani mat nebudem, lebo nemam napnutu kozu... a pritom som pred otehotnenim nebola najchudsia- a mozno prave preto sa moja pokozka tak dokaze prisposobovat Wink Lebo moja sestra ked cakala babo bola doslova kost a koza a taaake strie ako sa porobili jej to som na nikom inom nevidela Sad normalne mi jej bolo luto - lebo tie jej vyzerali doslova bolestivo Takze asi tym babam co su prilis chude sa skor popuka pokozka ako nam co uz mame neake tie priestory pripravene Wink

05.09.2006 10:52

tanickask

No ja nemam popraskane brucho, ale obavam sa ze sa tomu nevyhnem, lebo niekedy mam pocit ze sa uz do koze nevmestim. Embarassed A asi mam aj nabeh na strie, lebo na zadku mam dost. Mam teraz asi trosku problemy so spanim, mam pocit ze vobec nepotrebujem spat, tak sa nutim o 2,00 a o 4,00 sa zobudim vyspata a uz sa len prehadzujem. A najlepsie sa mi spi predtym ako zazvoni budik. Laughing Asi prestanem pit kavu Shocked Ale aj tak si davam len obcas slabu a skoro cez den. Tak neviem

05.09.2006 11:00

Lenocka

Ahojte kocky, kazdu jednu kocku chvalim, nadherne bruska mate uz, to moje sa na Vas nechyta, prikladam foto aj toho mojho. Ked si obleciem nejake volnejsie sportove veci na seba, tak nezaujaty stale ani nespozoruje, ze som tehu. Aj som stretla svagrinu z druheho kolena, ktora ma termin 18.1. a tam mala brucho pomaly raz tolke co ja. Brusko zatial popraskane nemam, ani pri prvom tehu osm nemala, tak dufam, ze ma to obide. Horsie je to s krcovymi zilami.... Rolling Eyes Svadobne fotky su tiez pekne, tiez sa prilozim nejake. Tani ten kostym je uzasny. Ja som skor typ na sukne a saty, preto som sa tesila, ze budem mat saty, ale podmienkou bolo, aby boli co najjednoduchsie, co sa mi aj podarilo v nasej pozicovni zohnat. Alex ten kosik je uzasny, ja som to uz ani pri Lukaskovi nestihla riesit, mat kolisku a obisli sme sa bez nej, tak ani teraz nebudeme ju kupovat. Vybavicku vidno, ze si uz postupne vsetky zacinate zabezpecovat, ja mam kopu veci po Lukaskovi, z veciciek dokupim, len zo dve supravicky, inak mi nie je treba. Zatial este nenakupujem veci, co mi treba, akosi si vravim, ze je este cas.

05.09.2006 11:12

Terezia

Katarinaa: Ahojte, jej, ake mate velke brucha Laughing Ja mam furt pocit, ze este stale zamaskujem, dokonca cez vikend mi niekto z rodiny, co ma uz dlho nevidel a nevedel, aky je stav, povedal, ze ako som fajn pribrala, hehehe. A pritom mam uz 5 kg navyse a zda sa mi, ze vsetko len v bruchu! A male kope a kope. Terezia, ty ako si na tom, citis uz nieco? Som zvedava. A kde a nam stratila Karolinka, zakladatelka tejto diskusie?
Zacala som citit pohyby, ale slabunke. Tak ako vravia baby,ze to vidia aj na pokozke, tak nie. Drobcek je asi nejako otoceny dozadu a tak sa mu to paci. Aj dr.na sone som poprosila o fotku a vidiet len chrbatik a zad hlavicky. Proste je to osobnost a ignoruje nas. Laughing Ale posledne dva dni skoro cely den vobec nic. Dnes mi prislo z rodiny.cz,ze je to normalne,ze teraz rastie a vyvija sa a preto musi vela spat a pohyby sa mozu citit ovela menej. Vpiatok idem do nemocnice na sono k dr.,ktory sa bude so mnou aj rozpravat - nie ako tento posledny a dufam,ze nieco povysvetluje.

05.09.2006 11:14

katrinn

babenky, ja vám závidím tie vaše mini brušká Embarassed mňa sa každý pýta, či mám termín najneskôr v októbri... Shocked mám brucho ako balón... no ale čo už, keď sa tam musia dve pomestiť... Laughing

05.09.2006 11:21

Alexandra

katrinn: alex, dík.. už som to našla a pridala som si vlastný inzerát ... Cool
Katrin drzim palce aby sa podarilo Wink
aksuram: Alexandra - ten kosik je uplne fantasticky- take cosi som chcela aj ja ... ale nakoniec som sa rozhdla ze uz od mala budeme mat asi cestovnu postielku, kedze sa asi budeme casto stahovat Rolling Eyes ... prikladam obrazokce tej mojej akutualne vysnivanej postielky Laughing
Ta postielka je prekraaaaaaasna.. keby to tak strasne vela nestalo, tak aj kupim... Embarassed Ja tiez strie nemam, ale asi vdaka tomu, ze manzel, citujem ´nezaspi kym nenamaze brufko´ Embarassed A ked on je taky zlatyyyy ked sa pri tom s drobcom vnutri rozprava, drobec ho potom kopne, manzel ho hladka az obaja zaspia Embarassed Embarassed Embarassed Zjedla by som ich oboch..

05.09.2006 11:40

Terezia

katrinn: ahojte baby, dobré ránko vám prajem Smile Ak máte nejaké tipy, kde by sa dal kúpiť zimný fusak s umelou kožušinou, napíšte mi.... Máme už jeden a zháňame druhý Surprised Buď nejaký netový obchod, sekáč alebo aj za prijateľné ceny normálny obchod.. Mimibazar nie.. - nemám dobré skúsenosti. (BA a okolie). Dík Wink
Preco mas zle skusenosti z mimibazarom?

05.09.2006 11:41

Terezia

Alexandra: katrin tu na babetku dole v sekcii ´ine´ ktosi tusim predaval.. Kukni Wink Kocky teda Vy mate krasne bruska, Sara Tebe uz aj pupik trci, no ale toto Embarassed My sme vcera objednali lehatko a tiez som zohnala takyto krasny kocik na spanie, samozrejme s matracom a vsetkym pre zdravy spanok drobceka Smile
Ten kocik je Alex prekrasny. A kde si zohnala to lehatko a kolko stalo?

05.09.2006 11:46

Terezia

tanickask: No ja nemam popraskane brucho, ale obavam sa ze sa tomu nevyhnem, lebo niekedy mam pocit ze sa uz do koze nevmestim. Embarassed A asi mam aj nabeh na strie, lebo na zadku mam dost. Mam teraz asi trosku problemy so spanim, mam pocit ze vobec nepotrebujem spat, tak sa nutim o 2,00 a o 4,00 sa zobudim vyspata a uz sa len prehadzujem. A najlepsie sa mi spi predtym ako zazvoni budik. Laughing Asi prestanem pit kavu Shocked Ale aj tak si davam len obcas slabu a skoro cez den. Tak neviem
Tani tak malo spis? Skusala si davat pred spanim teple mlieko s medom? Ja brusko nemam popraskane, ale ja ho mam zatial oproti vam malinke. Aj ked ludia na ulici to uz spoznavaju.

05.09.2006 11:52

Lenocka

tanickask: Mam teraz asi trosku problemy so spanim, mam pocit ze vobec nepotrebujem spat, tak sa nutim o 2,00 a o 4,00 sa zobudim vyspata a uz sa len prehadzujem. A najlepsie sa mi spi predtym ako zazvoni budik. Laughing Asi prestanem pit kavu Shocked Ale aj tak si davam len obcas slabu a skoro cez den. Tak neviem
Tanicka, ja mam tiez niekedy tento problem, vecer mam problem dopozerat film, skoro vzdy pri nom zaspim a potom sa v noci precitnem, samozrejme, ze potrebujem ist na WC a potom mam problem znovu zaspat alen sa prehadzujem.
katrinn: babenky, ja vám závidím tie vaše mini brušká Embarassed mňa sa každý pýta, či mám termín najneskôr v októbri... Shocked mám brucho ako balón... no ale čo už, keď sa tam musia dve pomestiť... Laughing
Katrinn, ked sa mam priznat, tak mojim snom bolo a je mat dvojcata, tak v kutiku duse ti v dobrom zavidim, ze ich budes mat. Na druhej strane, ked uz mam jeden poklad doma, neviem si predstavit starat sa o dve babtka naraz. Este stale si to neviem predstavit, ze budeme mat jedno babatko. Stale mi to akosi nedochadza, asi tym, ze sa musim venovat mojmu suhajovi. Ale uz tuzobne ocakavam januar.
Alexandra: Ta postielka je prekraaaaaaasna.. keby to tak strasne vela nestalo, tak aj kupim... Embarassed
Alex my sme Lukaskovi kupili cestovnu postielku v akcii v Bille za 1000 Sk a sme s nou max. spokojni. Aj ked ta Maruskyna je nadherna. Len my sme nasu kupovali, az ked mal maly 10 mesiacov, kym sme sa spamatali, tka az taku kombinovanu nam nebolo treba a tiez sme najma pozerali na cenu. Je taka jednoducha, ale svoj ucel plni dokonale, kedze nas maly je zvyknuty spavat iba v postielke.

05.09.2006 12:01

Miss

čavky, jééj vy ste tu teda toho popísali :D super, fotky su na 1****idem zaradom Sára-ty mas straaaasne peknee brusko, ale pocuj ten tvoj Max bude ale pekný kusok, by som povedala, žesi tak v 7 mesiaci Laughing, mas z nas asi najvacsie brusko Surprised Laughing ale mas ho pekne okruhle a este aj opálene. Pozrela som aj vecicky to v nich bude gangster Laughing tie teplačkove supravy su užasne aj tie hracicky je vidiet že u vas je z coho vyberat. tanicka-sk-ja mam maleho uloženeho vzadu preto nemam brusko až tak vypukle odnasaju si to kríže Laughing ale to vies každý den pozorujem ci je už vacsie joooj chcem velke už :D zatial som brusko natrela len raz Embarassed musim to napravit, na brusku nemam nic popraskane za to na prsiach ach jaj. Sonka-super, že ti svadbicka dobre dopadla a bavila si sa :D lenocka- ty si "len" v 19 tt takže brusko mas okej ja som v 19 tt snad ani take nemala a si vezmi, že si chudunká kolko to vážis?si ako prutik. Baby mam na vas jednu otazocku, ake su priznaky predcasneho skracovania krčka?naposledy v poradni bol krcek ok neskratený, ale v posledne dni mam taký divný tlak dole akokeby mi tam nieco vadilo, v kuse beham na malu, tak mam strach.

05.09.2006 12:30

Lenocka

Miss: Baby mam na vas jednu otazocku, ake su priznaky predcasneho skracovania krčka?naposledy v poradni bol krcek ok neskratený, ale v posledne dni mam taký divný tlak dole akokeby mi tam nieco vadilo, v kuse beham na malu, tak mam strach.
Miss nepamatam si, ale ty mas tiez maternicu otocenu dozadu? Pokial ano, tak sa pravdepodobne otaca do svojej polohy, preto mozes mat tieto problemy. Ja som ich mala asi pred mesiacom, podobne ako ty. Pre istotu osm sa setrila, nic som nerobila a po 2 dnoch mi to ustupilo. Babo mam zostupene dolu, ale krcok mam uzavrety a neskrateny. Este moze sa popravit a vystupit vyssie, teda aspon doktorka mi to tak vysvetlovala. Ak nemas maternicu otocenu dozadu a mas tie bolesti, pre istotu zavolaj lekarke, alebo rovno ku nej skoc, aby si nemala nejaky problem. Pri Lukaskovi som v 28 tt zacala mat bolesti dolu a skoncila som tyzden v spitali na pozorovanie, nastastie bolesti ustupili. Ale myslim si, ze som si bolesti privodila vtedy sama, lebo som sa dost prepinala, stresy v praci, dokoncovanie bytu, manzelova choroba a aj buracka, no proste bolo toho v tom obdobi na mna vela. Dufam, ze som ta velmi nevystrasila a predpokladam, ze ty sa urcite tak nenamahas, len sa pokus viaz oddychovat a uvidis, ze to ustupi.

05.09.2006 13:01

brusko a iné

sonag

Ahojte vospolok. Sonka - som rada ze si si svadbu uzila. Bruška - mne sa bruško ukázalo až tento týždeň (20). Cez vikend som si bola kupit tehu nohavice a az tento tyzdeň mi ľudia v práci veria že som tehotná. Mám manžela na šlužobke, takže ma nemá kto odfoťit, takže fotku mozno neskor. Aj ked to moje zatial nie je tak krasne gulate ako tie Vase. Strie - ja som v detstve vela sportovala a vdaka tomu ma strie na bokoch a stehnach, no na brusku sa mi zatial netvoria, ale robim preto vsetko co len možem. Časté masáže a krémy, tie však len po sprchovaní, zatial to zabera. Spanok - tiez zacinam mat problem so spankom, aj ked trosku iny. Uz skoro vecer sa mi strasne chce spat, premaham sa aby som vydrzala aspon do 21:00 a potom sa zobudim rano o 3-4tej a neviem zaspat. S manzelom typujeme, za male bude ranne vtaca Smile Pohyby - prve pohyby som citila v 16 tyzdni, aj ked som na to dostala dve charakteristiky od znamych - ta krajsia bola, ze je to pocit motylich kridel v bruchu a ta menej prozaicka, ale realistickejsia - ze je to taky zatulany prd. Wink Teraz sa to pomaly zacina menit na skutocne prevalovanie a kopkanie, ale len velmi slabe. Nakupovanie - niektore ste sa na to naozaj vrhli, ja zatial Vaham, vela veci budem asi dedit po rodine a znamych, takze zatial vyckavam, aj ked v obchodoch mi to trha zili. Ved tie veci su take nadherne.

05.09.2006 14:08

sonka1

tani - aj ja som si myslela, ze v svadobný den budem mat stiahnutý zalúdok, ale mohla som jest este aj na obed pred sobášom Confused . alex, ten tvoj kosík je prekrásny. aj ja som mala taký pre mathiaska len v modrom, skoda len, ze sa dá pouzit iba 6 mes., potom z neho bábo vyrastie a musí sa kupovat postielka. ale pri prvom dietatku chce mat mamicka pre mimi vsetko a to najkrajsie, pri druhom sa viac uz pozerá na praktickost, aspon pri mne je to tak. tak neviem, ci si taký kosík este raz zaobstarám, uvidím. mne sa pri prvom tehu strie neporobili a vázila som predtým 50kg, natierala som sa síce poctivo, ale vraj to aj tak zálezí od elasticity pokozky. teraz to flákam a zatial nic, tak dúfam, ze to tak vydrzí. aj ja v noci zle spávam. mala som tu svokru a tá ma tak vytácala, ze som ani spat nemohla. no a ked mathi zo spánku recní, tak ma zobudí a potom aj 2 hod nemozem zaspat. a vraj tehula by mala spat 8 hod nepretrzite Confused . lenocka, pekná fotecka. lukasko je celý tata, ze? a ty si ozaj pierko, mnohé by ti závideli :D .

05.09.2006 14:54

Miss

lenocka-nevystrasila si ma Laughing ale Dr. mi povedala, že malý je uložený vzadu, vzadu mam aj placentu a pýtala sa ma, ci ma netlaci casto na mechur lebo tam mi kope nožkami kedže stale sedi koncom panvovým tak si to vysvetlujem tým, ale cim som dlhsie tehotná, tým viac to ťahá no o 10 dní v poradni budem mudrejsia, som doma vypísana takže rozhodne sa nenamaham Laughing ty si to mohla mat zo stresov, baby nech už je tu zima Laughing

05.09.2006 15:03

Katarinaa

neeee, zima este neee, nemam nic nakupene a pripravene a ani rodit este nechcem ani nahodou... prave naopak, nech to ide co najpomalsie, aj tak to strasne uteka ...

05.09.2006 15:12

Miss

katka-nebláááázni ja sa nechcem tak dlho trapit Laughing už ho chcem mat v naruci zdravuckeho krasneho.

05.09.2006 15:32

Katarinaa

Miss: vsak aj ja, ale najradsej by som to docielila otocenim arabelinho prstena... Cool

05.09.2006 15:35

Anonymous

baby, uzívajme si, lebo potom nás caká 24 hod sichta, i ked sa urcite kazdá z nás uz tesí na ten malý uzlícek a aby mala po tom :D

05.09.2006 15:36

Anonymous

odhlásilo ma Twisted Evil a nemozem sa prihlásit Twisted Evil Twisted Evil sonka1

05.09.2006 19:31

Zuziik

Miss: Čavte babenky, Zuziik-ty nie si stale hladna? ja furtom Laughing a najmä sladke to by som jedla na kilá Embarassed ale vcera po bolení žlcnika som si povedala že stacilo,fakt sa už chvilami prepchavam.
Juj Miss ani mi o tom nehovor, a teraz este ani nemam ziadne povinnosti, takze mam viac casu na vymetanie chladnicky Sad No uz ma vyhadzuju od PC, tak sa ozvem neskor Wink

05.09.2006 19:33

Zuziik

Este Vas vsetki rychlo pozdrravujem a blahozelam ku vasim bruskam.. su velmi pekne, to moje je trosku nizsie polozene, alebo aspon mne sa zda, ved prihodim nejaku fotecku potom....

05.09.2006 20:10

SARA.KRALLER

miss myslim ze nie si sama co je stale hladna :D :D :D ja musim kazde 3 hodiny nieco vopchat do ust inac je mi zle tebe od zaciatku chutilo sladke? mne najprv len slane a teraz len sladkosti :D :D :D ako bolo na slovensku?Tu bolo pekne a skoro 30 stupnov.

06.09.2006 08:56

Alexandra

Ajoj kocky, nestiham pisat, ale citam Shocked Dnes ma maly zobudil o 3.45 a uz nenechal spat, pomooooooooooooc

06.09.2006 09:38

aksuram

Alexandra: Ajoj kocky, nestiham pisat, ale citam Shocked Dnes ma maly zobudil o 3.45 a uz nenechal spat, pomooooooooooooc
Aj moj drobec zvykne "budit" okolo 2.00-4.00 ... neviem co tie deti vtedy chcu- sak je hlboka noc Laughing A to su este len v bruskach ... som zvedava co to bude v januari Wink

06.09.2006 10:02

gabca

Baby práve som sa vrátila z poradne, dnes ma úplne odflákli, bola som dnu asi 2 min. a mám prísť až o mesiac. Takže Alex do tabuľky môžem pridať len to, že som zas o 2 kg ťažšia takže 58kg, bábatko má nožičku 4,2 cm, hlavičku ani váhu nezisťoval. Pozrel len akciu srdiečka, močový mechúrik a to bolo všetko. Pýtala som sa čo to bude a lekár povedal že v 23.tt je určovanie pohlavia viacmenej fantazírovanie a povie mi keď bude čas. Takže tak. Viete si predstaviť aká som naštvaná Evil or Very Mad ? Ale teší ma, že mi zakývalo, ukázalo tváričku a zas otváralo pusinku ako malý hladoš. Máte krásne vecičky, ja zatiaľ nič, ešte mám čas. Pekné brušká, ja mám už dosť veľké ale strie zatiaľ nemám. Ani pri Deniskovi som nemala tak snáď to zvládnem bez nich aj tentoraz.

06.09.2006 13:07

SARA.KRALLER

tehulky dnes bol posledny den co som musela brat antibiotika,konecne ,neznasam lieky a dufam ze som maxovi s tym neublizila ale lekar ma ubezpecil ze si nemam robit starosti.kde ste vsetky? miss co sa neozivas?

06.09.2006 13:12

sonka1

gabi, aj ja by som bola nastvaná, to o akom fantazírovaní trepal? mne zistil moj dr. v 16tt pohlavie. ale hlavne, ze baby je v poriadku. ja dnes neviem ako mám v práci sediet. strasne ma tlací, neviem ci na slezinu alebo pecen. no, zdá sa, ze miesta tam má moja fazulka menej a menej. aj chrbtica bolí, hmírim sa na stolicke ako cervík a cítim sa totálne nabitá, ako keby mi malo brucho prasknút. no hroza Crying or Very sad . ako sa máte vy?

06.09.2006 13:20

zuzana Búciová

Ahojte, momentálne nestíham, mám manžela preč, išiel na tri dni do Nemecka kupovať nejaké vozidlo, asi toho Sharana od VW. Dúfam, že jeho púť nebude zbytočná. Mám malinké fofríky:-)))), ráno ich všetkýcj vychystať, odprevadiť do školy,škôlky.... a potom poobede to isté. Takže iba tak na skok, kým mi Maťko spinká. Inak sme ok, Tomáško kopká o 100 šesť a mňa začína nad ránom ststočne pálievať záha. Inak sa to dá zvládnuť. Ozvem sa, keď bude voľnejšie. A tie, čo ste poslali fotky, máte krásne brušká. Ako tehuľky:-)))

06.09.2006 13:50

Terezia

Mna stale kopka velmi malinko a brusko mam stale male. Palenie zahy mavam vecer a vnoci. Vtedy musim rychlo nieco prejest a utekat spat. Inak sa to opakuje a mozem jest do zblbnutia. Ani chrbat ma este neboli. Ten ma skor bolel na zaciatku, ked som si zvykala,ze tolko lezim. Rolling Eyes

06.09.2006 17:39

noc

renka_lienka

Alexandra: Ajoj kocky, nestiham pisat, ale citam Shocked Dnes ma maly zobudil o 3.45 a uz nenechal spat, pomooooooooooooc
Aj moj drobec zvykne "budit" okolo 2.00-4.00 ... neviem co tie deti vtedy chcu- sak je hlboka noc Laughing A to su este len v bruskach ... som zvedava co to bude v januari Wink
Ahojcek Ja som sa v mojej mudrej knizke docitala, ze ked ja chodim, babetko to uspava,lebo sa hojda a ked lezim-spim, tak je hore a vtedy kopka a hmyri sa ako sidlo. Nastastie, mna zvykne zobudit az okolo 6stej rano Laughing a to az tak nevadi, ked mam budik na 6.30. Ale vam pekne rastu bruska, moje rastie pomalicky, stale mam pocit ze ho mam male. A neuverite, robim v skolke a mame asi 6 mamiciek tehotnych a vsetky maju kusok vacsie brusko ako ja. Zatial som vyzistila len jednu a ta ma tiez termin na 9.1.2007 Laughing . Tak sa len smejem, ze aky bol tento rok plodny Laughing Laughing . Mna caka morfo ultrazvuk teraz v piatok, tak uz sa aj s muzikom tesime, ako uvidime nase drobciatko robit kotrmelce :D .

07.09.2006 09:46

Alexandra

Ahoj kocky, aj nas zajtra caka usg, ideme na 3D, tak sa velmi tesime.. Strasne to leti.. Shocked No a potom ideme na dovolenku, ak by ste sa po mne nahodou zhanali a ja som sa nevedela odtial pripojit.. Ideme len s kamaratmi na chatu a trosku pozriet moju rodinku v Trencine.. Smile Hlavne ze budeme prec z Bratislavy.. Uz aby bol vecer..

07.09.2006 11:08

Anonymous

Ahojte dievčatá. No ja som bola tiez na kontrole. Uz vazim 87 kg, som pribrala za 2 tyzdne 4 kg. Super. Babetka nase sa maju super, len ma buchnatuju, raz jedno raz druhe. A neskutocne ma tlacia, ked sedim, za pocitatom. No a tom, ze ma pali zaha, pomaly cely den, ani nevravim.