1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

31.08.2006 17:37

Lenocka

oops a fotku som zabudla pripojit, kao tak teraz pozeram, tak to napravam... Kat Jan jasne, ze na teba myslime... Tiez velkmi rada spominam na nasu svadbu, akurat o par dni budeme mat 2 vyrocie, tak tiez budem nostalgicky spominat.

31.08.2006 19:51

sonka1

babky, dakujem za blahozelania a aj za priania dobrého pocasia. uz sme presli skoro vsetky www o pocasí a fakt vsade hlásia na sobotu pekne, len sa mi to nechce verit, ked sa pozriem cez okno. katjan - pokojne sa potom pýtaj na rozumy, my zijeme spolu uz 7 rokov, len sme neboli doteraz zosobásení, tak okrem mena sa mi nic nezmení . alex - krásne fotecky! inspirovala si ma! zuzi búciová - aj ja som zvedavá na to gazdovstvo, lebo co sme my boli, tak som bola z toho dost sklamaná . lenocka- pekná fotecka a dúfam, ze nabudúce uz budes vediet co to bude. zdravím aj vrátenú sa dovolenkárku !

31.08.2006 20:30

SARA.KRALLER

sonka prajem krasnu svadbu ,krasne pocasie,a este krajsiu svadobnu noc....dufam ze nedopadnes ako ja.ja som sa vydavala pred 2 mesiacmi a kedze bolo vela stresov ,a nikdy sme poriadne na seba nemali cas uz som sa tesila na romanticku noc.....pridem konecne do postele a moj muz tak tvrdo spal,tak som to po 20 min. a ja vzdala.a co sa tyka pocasia ,ked som rano otvorila oci strasne lialo ale za 2 hod. bola jasna obloha a c ely den to tak aj vydrzalo.potom nam nezabudni poslat fotky. Laughing Laughing Laughing miss co je s tebou ???

31.08.2006 20:36

SARA.KRALLER

[qu ote="sonag"]anonym som ja Laughing[/quote] hi sonag neboj cisarsky neni nic hrozne,bude to tvoje prve babätko?

31.08.2006 20:45

tanickask

Ahoj Zuzik, aj ja ta vitam po dovolenke.Aj som na teba myslela aku dialku ste museli absolvovat. Soni - krasnu svadbu zelam, potom cakame na fotky. KatJan- tak ako to vsetko prebehlo? Cakame dobre spravy Ja tiez prispejem mojou svadobnou a hlavne ma nezruste, ze kde mam saty. Ja niesom romanticky typ. Laughing

31.08.2006 20:56

tanickask

Nejak sa mi nezadarilo, skusam znova Embarassed

31.08.2006 21:00

Anonymous

Ja som Miss len neriskujem prihlasenie lebo celý den to na tom zlyhavalo Evil or Very Mad Sara-cavky ale nevedela som sa tu dostat, to som ani nevedela že si taka cerstva vydajka :D možes mi poslat nejake fotky zo svadby. O tom cisaraku vies na stopro?ked mne sa Samko neotoci tak bude hrozit aj mne. Este dneska baby co sa mi stalo v Optime Confused Crying or Very sad boli sme s mužíkom nakupovat, zamotala som sa do vlastných riflí a zložila som sa na zemi, nastastie som spadla na kolena tak otras nebol taký velký a potom ked sme isli platit mi prislo hrozne zle,muž vravel, že zo psychiky že som sa zlalka, skoro som omdlela,mala som mžitky pred ocami, stracala som vedomie, celá som horela neudržala som sa na nohach ma odniesol na lavicku, viete co ma serie?že sme v rade stali 30 minut aj dalsia tehulka si musela ist sadnut,podla mna by mali mat tehotne prednost ved toto je už na vraždu Evil or Very Mad nakoniec vsetko dobre skoncilo predýchala som to a doma sme sa aj zasmiali,lebo ležim nestastna na posteli a vravim mužovi že Samko je tisko a zrazu neuveritelný kopanec až mi brucho zdvihlo,muž sa rozosmial, presne vtedy sa Samko naplno predviedol, myslim, že je v poriadku, už sa vam niekedy stalo, že ste zleteli v teho na zem? Sonka-neviem sa dostat na predchadzajucu stranu tak som si nevsimla že sa vydavas, vies co?je jedno ake budes mat pocasie hlavne je ake budes mat pocasie vo vnutri Smile budes urcite stastna,vela stastia prajem.

31.08.2006 21:05

Miss

este som chcela... privitat Zuziik po dovolenke, nebola si tu celu vecnost Sad Smile odpovedala som ti na internu postu mas to?kde v KE teraz si? ja na KVP... Baby pekne fotky zo svadbiciek...dala by som si tu aj ja ale som daka ľava na to Laughing

31.08.2006 21:15

zuzana Búciová

Takže sme si dohodli víkend na " Marekovom dvore". Majú stránku aj na nete, keď si dáte do Google Marekov dvor, tak sa vám to objaví. Bolo tam už pár známych, a boli veľmi radi, že to absolvovali. Hlavne ich deti:-)) Sonka, držím Ti palčeky, aby vám to dobre dopadlo, a to nie iba teraz v sobotu, ale ešte asi zvyšných 60?? rokov:-)) Ostatné svadobné fotky sú super. Hlavne tá bez šiat:-) Tá ma príjemne prekvapila. Tánička, ako to brala ostatná rodina, že si nebola ako princezná? A inak, odkiaľ je tá fotka? Pripomína mi to trochu Nevestu pre milionára. Neboli ste náhodou v Beladiciach?? Miss, ja som sa vystrela, keď som čaka Maťka a bola som v 5. mesiaci. Bolo to v noci, keď som veľmi rýchlo vstala k Adriankovi lebo chcel cikať. Tak som sa v chodbe zosunula. Prebrala som sa na to, ako ma príšerne bolí hlava, a je pri mne manžel. Pýtal sa ma, že čo tu stváram, že to bol otrasný rachot. A to asi fakt bol, lebo jeho len tak niečo nezobudíSmile) Ale bolo to našťastie bez následkov.

31.08.2006 21:19

Miss

tak skusim poslat svadobnu Surprised :D a s bruskom v 20 tt poslite baby ake mate bruska :D neviem ci sa mi to podariii

31.08.2006 21:25

Miss

Zuzka - nastatsie bez nasledkov, ale plodova voda by mala babenko ochranit,ale clovek sa zlakne Sad manža bol uplne hotový ten sa zlakol este viac, nastastie Samko kopka a ked som sedela na lavicke zubožena zo vsetkeho tak to moje male chlapciatko kopkalo akokeby hovorilo mami neboj, nic sa nestalo :D nechce mi pripojit dalsie fotky chcela som poslat brusko Rolling Eyes

31.08.2006 21:44

zuzana Búciová

Ešte že tam majú tú plodovú vodu, že ich to ochráni:-)))

31.08.2006 21:54

Lenocka

Miss, tak ja som padla asi pred tromi tyzdnami, som si chcela sadnut na hojdacku s Lukaksom na kolenach a som sa zosuchla dozadu aj s nim. Nastastie som necitila ziadny naraz, len Lukasko sa zlakol. Tiez som sa zlakla, ale presne ako u TEba aj mna svojimi pohybmi ubezpecovalo babatko, ze je ok. Ale pre istotu to spomen pri najblizsej poradni lekarke. Ja som jej to povedala, nastastie, ma nezvozila, len skontrolovala na sone, ci je vsetko ok. Svaddobnu pokusim tiez zaslat, ale asi az zajtra, bo uz som riadne unavena a nechce sa mi hladat CD s fotkami.

31.08.2006 22:10

sonka1

este raz babky vdaka. a ja som skoro zabudla, hlava deravá. zuzka buciová: vsetko najlepsie k narodeninám, aby aj tebe tá oslava vysla na 100%!!! miss - sekne vám to, ako ozajstná miss! tánicka - romantácka Laughing ale proti gustu ziaden disputát. to okolie je naozaj super!

31.08.2006 22:22

tanickask

Baby diky za pochopenie- moji rodicia boli uplne v pohode, poznaju ma a vedia aka som a dost sa im to pacilo, akurat babka ma hned zvozila ked ma zbadala. Hlavne tam bolo velmi veselo, farar bol super, vsetci sme sa v kuse rehnili. A Zuzi, bolo to v Blave v prezidentskej zahrade.

31.08.2006 22:28

tanickask

No ako pozeram tie moje fotky, tak su nejake nekvalitne, vyzerame tam ako vazne chori Laughing nejake flakate su Jasne zuzi - vsetko najlepsie k narodkam Nase babatka su chranene v bruskach, ani necitia ked sa trosku zatrasieme. Nejaky slaby pad ho nanajvys zobudi. Treba davat pozor na nejake narazy do brucha. Ja som dnes zacitila ozaj silny kopanec, az mi laket nadskocil, doteraz to bolo take light, a cez den som ho ani necitila, az vecer ked som si lahla, ale dnes som ho citila cely den v praci ako kopka. To znamena ze zas zosilnel, jupiiii :D baby pekne snicky Wink

31.08.2006 22:45

Zuziik

Miss: este som chcela... privitat Zuziik po dovolenke, nebola si tu celu vecnost Sad Smile odpovedala som ti na internu postu mas to?kde v KE teraz si? ja na KVP...
Ahoj Miss, spravicku som dostala a aj som ti odpisala este v priebehu dna.... Smile Mne tu vypisuje, ze ti este nebola dorucena, to asi preto lebo si sa neprihlasila.... :D My sme prave na Furci, ale moj muzik aj s malym boli dneska v Optime tiez... vies niekedy sa mozno aj stretavame a nemusime o tom vediet... Smile Mrzi ma ako si tam spadla, ale tiez si myslim, ze babu sa nic nestalo, skor si sa zlakla...

31.08.2006 23:05

Zuziik

Sonka drzime Vam prsteky na svadbe a Zuzke vsetko naj k narodeninam... aby Vam to obom super cele vyslo.... Este som chcela dodat k tym padom, mna maly chrust uplne nahodou kopol do bruska pod vodou, ked som ho ucila plavat... Nechcel to, ale stalo sa, mna to teda riadne zabolelo a maternica sa mi uplne stiahla v krci, ako keby sama chranila babetko, a aj voda tlmila naraz, ale tiez mi to nebolo jedno... Tanicka ja som tiez mala na svadbe nohavice :D , ale my sme mali velmi malu svadbu, iba my, svedkovia s partnermi a jedna kamoska.... brali sme sa na urade v Londyne a oslavili to v Cinskej restauracii na lodi...

01.09.2006 11:35

Alexandra

Krasne fotky babenky, fakt super.. Tani, sekne Ti to.. Aj ja som rozmyslala nad nejakym nohavicovym kostymcekom, ale nezohnala som nic co by sa blizilo mojim predstavam, tak som skoncila v satach Laughing A chcete brusko..? No dobre, i ked ja som sa dost zdesila pri pohlade na tu foto.. Shocked

01.09.2006 12:00

sonka1

tanicka, ty si ma totálne navnadila s tou prezidentskou záhradou. ja som chcela fotky iba v ateliéry, koli pocasiu a teraz, ked je vonku tak krásne, myslím, ze skocíme aj do záhrady. teda dúfam, ze je to pre verejnost otvorené, alebo sa mýlim? Confused: dievcence, prosím o rýchle info, ci sa treba vopred nahlásit, alebo je to stále otvorené. Confused: este som tam nebola, iba som sla okolo a brána bola vzdy otvorená.

01.09.2006 12:17

Miss

Čavky,pekný volný den vsetkým, Zuziik-vidis blbne to tu, este stale mi tvoja sprava nedorazila Evil or Very Mad taký je ten chat pomalý,ukaž mi nejaku tvoju foto, možno sa stretneme a pozdravim ta Laughing Furca je daleko od KVP, to mame sancu sa stretnut jednine v meste,alebo v Hyperoch Smile svadba v Londýne?celkom zaujimave to mohlo byt, ake tammaju oni zvyky?a to nie do činskej ste mali ist ale do Mc Donaldu Wink Laughing tanicka-nahodou to oblecko je originalne, sice si viem predstavit kolko ludi sa cudovalo Laughing ale islo o to aby si to bola v pohode, ja ked som si bola vyberat šaty v salone, silou-mocou ma predavacka chcela nasukat do robustných svadobných šiat a la šlahackova maxi torta,povedala, som že take nic nechcem, že chcem uplne jednoduche šaty a ona sa strašne divila, že ma nechápe, že vsetky ženy tužia byt v co najvacsich ako princezne, tak mi prisli jej reči divne Laughing lenocka-urcite ten pád pre istotu spomeniem v najbližsej poradni, ale ako vidim stalo sa to aj vam aj iným, priroda musi aj s takým niecimpočítat a babo poistit Laughing sonka-dakujem za pochvalu Laughing , skoda, že bola zima mala som v pláne romanticke fotky niekde v prirode, no vsetko bolo tak narýchlo, tesim sa na tvoje. Alex-preco zdesila? bud rada, že rastie Laughing ja mam len take cez tricko,musim aj ja nafotit nejake holáky Laughing

01.09.2006 12:22

aksuram

Pekny volny den Wink Tak som si popozerala vsetky nove foto- su super ... ja som nasla z mojej svadby jednu taku nie uplne klasicku- to pre buduce nevesty- ak sa rozhodnete aby vam male zlate deticky niesli k oltaru obrucky -moze to skoncit aj takto- my sme tych nasich malych "nosicov" nakoniec museli k oltaru doltacit ... ich totiz ovela viac zaujali jaslicky ako ich "povinnosti" Wink

01.09.2006 12:27

Miss

maruska-to bolo dobreee, ale deti su deti Laughing aspon bolo veselo

01.09.2006 12:32

aksuram

Miss: maruska-to bolo dobreee, ale deti su deti Laughing aspon bolo veselo
Veselo teda bolo Laughing Ale mna dopredu vobec nenapadlo, ze sa drobci takto rozmyslia a nepojdu tam kam maju- lebo presne v tom istom kostole mal svadbu moj brat a obaja drobci to vtedy zvladli na jednotku- ale to nebolo po vianociach a neboli vtedy jaslicky s tavou, a oveckami atd... Rolling Eyes Wink

01.09.2006 12:42

275andrea

Ahojte maruska: az sa nam podari mat deti, asi tiez pridu na svadbu svojich rodicov Laughing , brat sa zatial vobec neuvazujeme, ale deti chceme mat :D

01.09.2006 14:43

zuzana Búciová

Ahojte, ďakujem všetkým za blahoželania. Možno by ste si mysleli, aké predoslavné prípravy sú u nás, a figu:-)) Po prvýkrát som sa rozhodla, že neurobím nič. Vždy som bola ja, čo všetko nachystala, zorganizovala... Tentokrát nie. Svokrička sa ponúkla, že dá urobiť a donesie tortu, a studené misy som dala urobiť u nás v reštaurácii, takže ich aj s pečivom pôjdeme vyzdvihnúť tesne pred oslavou. A teta mi napečie slané lístkové tyčinky. To bude celá moja oslava. Takže som sa nestrhala, a vcelku sa začínam tešiť:-))

01.09.2006 15:02

Terezia

aksuram: Pekny volny den Wink Tak som si popozerala vsetky nove foto- su super ... ja som nasla z mojej svadby jednu taku nie uplne klasicku- to pre buduce nevesty- ak sa rozhodnete aby vam male zlate deticky niesli k oltaru obrucky -moze to skoncit aj takto- my sme tych nasich malych "nosicov" nakoniec museli k oltaru doltacit ... ich totiz ovela viac zaujali jaslicky ako ich "povinnosti" Wink
Tie deti su uplne super a ty si bola velmi pekna nevesta. Zaujmave saty.

01.09.2006 15:21

Zuziik

Dievcata, prave sme sa vratili z 3D ultrazvuku, tak a rozsirujeme modru farbu. Budeme mat chlapceka... :D Mame velmi krasny zazitok, nas maly chlapcek je s 80% pravdepodobnostou v poriadku. Doktor nam vysvetloval, ze tento ultrazvuk sa vyrovna presnosti amniocentezy, takze sme sa potesili, kedze nam ziadne testy na AFP a ani nic ine nerobili.... a navyse babenko sa na nas usmievalo, mavalo nam, zivalo, dokonca sa zdalo, ze aj otvorilo ocicka... musim pozriet do knizky ci to je uz mozne... a tiez nam posunuli TT na 25/01... Smile Pripajam nasu novu fotecku a jednu kde je ocividny pipik... :D

01.09.2006 15:29

Terezia

Ja sa vam pokusim poslat tiez svadbone foto. Len neviem ci sa to podari.

01.09.2006 15:34

Terezia

Tak sa to podarilo. Ale je to fotka stara vyse 5 rokov. A este udaje vcera zo sona. Mam len BPD 55 mm, FL 36 mm. Bola som 21+2tt, ale podla sona 22tt.

01.09.2006 16:02

Zuziik

Terezka, posobis ako velmi jemne ziena... je to velmi pekna fotka... Smile

01.09.2006 16:38

aksuram

Terezia: Tie deti su uplne super a ty si bola velmi pekna nevesta. Zaujmave saty.
Dakujem Embarassed Saty som si dala sit- lebo som chcela max jednoduche len so zivymi kvetmi ...

01.09.2006 17:38

KatJan

Caute dievcata! V prvom rade vsetko najlepsie Zuzke k narodeninam! Soni, vsetko dobre na svadbu! Skvele fotos zo svadby, baby! Super inspiracia. Tani, obrad ste mali v evanielickom kostole? Ozik, neviete niekto odporucit dobreho fotografa, prip fotografku v BA do kostola a exterieru? Kludne aj nejakeho kamosa, kamosku, co foti z pasie a mate ho, ju overenu... Brachov kamos nam odriekol... Sad Vcera sme teda absolvovali nas slavny morfologicky uzv. Boli sme uplne uneseni, to si teda neviem predstavit, co to budu za pocity, ked sa naozaj to male narodi. Stredny rod menime na zensky, budeme mat MARTINKU! Takze, Alex, mozes nam zmenit farbu v tabulke. Aj termin doktor hovoril, ze by mal byt 10.1. Martinka sa zda byt zdrava, vsetko ma tak ako ma byt a pan doktor vravel, ze z nej bude dlhonoha slecinka. Urobil nam aj jednu 3D foto, kde sa nasa Martinka chyta za nos...Moze jej nieco v brusku smrdiet? Aleb si len zapchava nos, ked je vode? :D Zatial ju mam nascanovanu len vo velkom rozliseni, to by trvalo, kym by som ju pripojila, tak niekedy neskor. Ciao belle! :D

01.09.2006 17:43

KatJan

Marus, a pod satami si mala aj spodnicku? Len tylovu, alebo aj taku s obrucmi? To ti tiez sila krajcirka, alebo si pozicala? Aj ja si davam saty sit, ale este to stale nemam celkom domyslene. Povodne som myslela, ze len take dlhe splyvave, od prs dole, nech je brusko volne a v pohode :D Necham sa ale inspirovat...

01.09.2006 17:56

aksuram

KatJan: Marus, a pod satami si mala aj spodnicku? Len tylovu, alebo aj taku s obrucmi? To ti tiez sila krajcirka, alebo si pozicala? Aj ja si davam saty sit, ale este to stale nemam celkom domyslene. Povodne som myslela, ze len take dlhe splyvave, od prs dole, nech je brusko volne a v pohode :D Necham sa ale inspirovat...
Mala som tylovu spodnicku, tu s kruhom som nechcela lebo obcas sa vdaka tomu kruhu naskytne velmi zaujimavy pohlad nezainteresovanym- hlavne pri sadani a podobne ... v takejto spodnicke to bolo uplne v pohode, nic ma neobmadzovalo Laughing Ved posudte same- ani ta sukna neposobila neako obrovksy pri sedeni- prikladam foto Embarassed a vsetko mi to sila jedna velmi sikovna kracirka - suknu, korzet, spodnicku a aj kozustek

01.09.2006 18:54

Miss

Zuziik-blahoželam k fajn vysledok, krasnym fotockam chlapceka :D vitaj v chlapcenskom družstve Laughing Terezka-pekna fotocka, jemna paci sa mi Baby pripajam cerstve fotky z holeho bruska dneska ma manža odfotil na balkone možme porovnavat Laughing

01.09.2006 18:55

Miss

a este jena..22 tt

01.09.2006 18:59

Miss

maruska-pekne šaticky jednoduche krasne biele a pekna fotocka Smile fakt je že žena ked sa vydava je ako princezná.

01.09.2006 19:42

aksuram

Miss - jej dakujem Embarassed Inak ked som pozerala tvoje fotky z bruska- tak mam pocit, ze ja budem mat asi dvojcata - teda aspon ja si pripadam o dost obrovska ... aj oproti Alexandre ... alebo sa mi to iba zda ked sa pozeram do zrkadla? Rolling Eyes Nemozem sem pripojit moje aktualne foto aby ste to vedeli porovnat lebo momentalne je fotak "odcestovany" Wink

01.09.2006 21:32

zuzana Búciová

Maruska, vyzerala si fakt super:-)) Úplne ako z rozprávky. my sme dnes s manželom pozerali nejaké autá na nete, budeme musieť kúpiť niečo väčšie, kde budeme môcť dať štyri autosedačky. A asi to vyzerá na WV Sharan. Už som v ňom sedela a pripadala som si ako v autobuse. Neviem, ako sa to naučím šoférovať.

01.09.2006 21:42

aksuram

Zuzana Búciová: Maruska, vyzerala si fakt super:-)) Úplne ako z rozprávky. my sme dnes s manželom pozerali nejaké autá na nete, budeme musieť kúpiť niečo väčšie, kde budeme môcť dať štyri autosedačky. A asi to vyzerá na WV Sharan. Už som v ňom sedela a pripadala som si ako v autobuse. Neviem, ako sa to naučím šoférovať.
Dakujem Embarassed Inak nemaj strach zo soferovania vacsieho auta - moja skusenost je ze cim vacsie auto - tym lepsi prehlad mas o situacii na ceste a teda pokial sa s nim nechystat brazdit uzke ulicky stredu mesta tak je to lepsie ako bezne auticka Wink My sme pred mesiacom tiez kupovali auticko- a sme vyberali take aby sme sa don zvladli nabalit na dlhu cestu aj s babom,zatial sice len s jednym ale planujeme viac a nechceme pri dalsom babatku menit auto- tak sme sa rozhodli pre avensis kombi- tam sa daju do zadu upnut 3 sedacky naraz a ma to veeelky kufor - a zatial sme max spokojny Wink

01.09.2006 22:10

zuzana Búciová

My zatiaľ fungujeme na Octavii, a bude mi za ňou aj troch smutno, už sme si zvykli. Kupovali sme ju, keď sa nám narodila Alžbetka, a to je už niečo cez 6 rokov, a ani raz nás nesklamala. Uvidíme, aký bude Sharan, ale zatiaľ máme na neho iba dobré referencie.

02.09.2006 16:06

Miss

Baby, dneska nepisete? Shocked Laughing asi si uživate vikend, pocasie je fajn, my sme vcera boli s manžom na golfe hrali sme dvaja v jednom Laughing Sára-zase pendlujes medzi viednou a slovenskom? Smile

02.09.2006 17:03

gabca

Baby, krásne fotky - svadobné ale aj bruškaté. Zuzka B. všetko naj k narodeninkám. Zuzik chlapček je už poriadne veľký a asi sa hanbí keď si zakrýva očičko. Konečne prvá fotka na ktorej som aj ja rozonala pipíka. Ja mám s tým vždy problém. My si už druhý deň len tak leňošíme a chystáme sa leňošiť aj zajtra lebo v pondelok ide Denisko prvýkrát do škôlky a potom nám už začne kolotoč. Ja mám v stredu poradňu a chystám sa opýtať čo to v tom brušku je. Dúfam, že lekár mi to povie a poruší svoju tradíciu nehovoriť dopredu, lebo inak ma asi od zvedavosti porazí.

03.09.2006 22:02

tanickask

Ahojteeee :D Tak Sonka, ako dopadla svadba? Urcite super, pocasie vam vyslo :D Kde ste sa nakoniec fotili? My sme boli cely vikend prec takze az teraz som si precitala prispevky. Cize s tou prezidentskou zahradou - uz to nieje aktualne. Ale my sme sa tiez rozhodli az v den svadby, ked sme viezli do kostola, sme si vlastne vsimli, ze aj tam by sa dalo fotit a kostol aj hostinu sme mali cez cestu. :D Zuzik, blahozelam k chlapcekovi a KatJan k dievcatku. Zacina sa nam to pekne zafarbovat. Chlapci zatial vedu. Dufam ze sa ja buduci pondelok tiez pripojim k niektorej farbe. KatJan svadbu sme mali v evanjelickom kostole na Panenskej aked chces mozem ti dat kontakt na fotografa. Ja z Prievidze, velmi mily a sympaticky chalan, boli sme spokojni a navyse dost lacny. V Ba su vsetci hrozne drahi. Pozri si stranku http://photo.vdx.sk/ Kad budes chciet blizsie info- cena atd. kludne ti vsetko poviem. Miss si kocka. Ja mam brusko asi tvojej velkosti. Baby objednala som si uplne prvu vec pre babatko- dupacky z mimibazar. Zatial su svetlosede, kedze neviem este pohlavie, ale neodolala som. Mrknite :D

04.09.2006 08:34

Alexandra

Kocky, tak ste mi dali zabrat.. Tak nech sa paci tabulecka a samozrejme gratulujem ku krasnym svadbam a este krajsim bruskam Wink

04.09.2006 08:46

Zuziik

Alexandra: Kocky, tak ste mi dali zabrat.. Tak nech sa paci tabulecka a samozrejme gratulujem ku krasnym svadbam a este krajsim bruskam Wink
No ahoj Alex, konecne uz aj ty pises... Smile Neboj, ked sa vratim do UK vystriedam ta :D , maly zacina full time skolku, takze budem mat na to cas... :D Inac chystam sa aj nejake fotky z dovolenky pripojit a co to o tom napisat, ale akosi nestiham, mame nabitý program, kedze sme tu kratko... No a kedze to bude chlapcek, ta Zuzka je tam uz zbytocna si myslim, tak ked budes mat cas, mozes nam tam doplnit mena Erik,Eros, este nevieme...

04.09.2006 09:02

Zuziik

veru veru, brusko mi pocas dovolenky normalne vyrazilo, az citim napatie na pokozke sem tam, a tiez si myslim, ze tento druhy chlapcek bude iny oriesok ako nas Roni, je kludnejsi, menej kope a hlavne nie som pri nom stale hladna ako s Ronim... :D No ale to vseto uvidime az neskor... dakujeme za gratulaciu, tiez mam pocit, ze sa poslednu dobu rodi nejako vela chlapcov, asi sa to konecne na tom svete vyrovna...

04.09.2006 09:23

SARA.KRALLER

ahoj miss,konecne sme sa vratili naspät domov,a uz som si sadala k pocitacu aby som poprecitovala vsetky prispevky,tak sa mi zda ze bude viac chlapcov ako dievcat,alebo sa mylim? tentokrat som nebola na slovensku ale u mojich svokrovcov.cesta bola narocna lebo vsade bolo vela aut,ludia sa vracali z dovoleniek tak si to vies predstavit 350 km tam a 350km naspät a museli sme dost casto robit prestavky lebo som uz nemohla obsediet a maxim tiez nebol nadseny.miss videla som tvoje fotky,vyzeras na nich super,ja mam oproti tebe uz riadny balon,som zvedava ako budem vyzerat v 9 mesiaci hi hi Laughing Laughing Laughing ak sa mi podari poslem aktualne fotky.

04.09.2006 10:34

Alexandra

Zuziik ani nevies ako sa tesim, ja uz nestiham Sad Zmenene, tabulku zavesim hned ako bude chvilocka casu..