1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

30.08.2006 10:40

Sisulik

jej, už som tam aj ja, a som krasne fialová, teším sa, že môžem byť medzi vami. :D

30.08.2006 10:49

Alexandra

Sisulik: jej, už som tam aj ja, a som krasne fialová, teším sa, že môžem byť medzi vami. :D
Sisulik samozrejme ze si, a fialova si, pretoze mas parik Wink V miminkovskej uz ma kazde babo svoju farbu, aby sa lepsie odlisili Laughing

30.08.2006 10:50

Sisulik

Sisulik samozrejme ze si, a fialova si, pretoze mas parik Wink V miminkovskej uz ma kazde babo svoju farbu, aby sa lepsie odlisili Laughing[/quote] ano, ano, bože zas som niečim vynimočná Laughing

30.08.2006 10:53

Alexandra

Sisulik: Sisulik samozrejme ze si, a fialova si, pretoze mas parik Wink V miminkovskej uz ma kazde babo svoju farbu, aby sa lepsie odlisili Laughing
ano, ano, bože zas som niečim vynimočná Laughing[/quote] este nekric hop, este tu mame katrin Wink Laughing

30.08.2006 11:09

Sisulik

[ ano, ano, bože zas som niečim vynimočná Laughing[/quote] este nekric hop, este tu mame katrin Wink Laughing[/quote] tak budeme dve vynimocne, ale nie, ja to len tak zo srandy Razz

30.08.2006 11:54

Miss

Ahojte, vcera som sa nevedela prihlasit na babetko v poslednej dobe mi hrozne zle načítava stranku Evil or Very Mad k tým liekom v teho, ked už som vedela, že som teho nebrala som nic pri chripke, týžden som preležala doma bez akýchkolvek liekov, ci sprejov do hrdla, pila som len lipový caj. Acylpyrin by som neodporucala v žiadnom trimestri sposobuje važne vady,ja som pocula len o tom paralene že je viacmenej neskodný,ale nebrala som radsej ani ten,ako vravim kým žena nema nejake zavažne komplikacie ako vysoke horucky, alebo važnu infekciu radsej chorobu len vyležat. Sára-moj Samko vcera nespal ani sekundu Laughing len kopal a prevaloval sa neviem co mu bolo asi bol vyspatý, neviem ci zajtra neskocim k Dr. mala som vecer zas taký divný chvilkový výtok a potom z toho depku dneska zas dobre. Mám na vas baby 2 otazky, mate niektora polohu bábätka KP? koncom panvovým?viem, že mi može hrozit cisarsky a este ci mate niektora placentu uloženu vzadu.

30.08.2006 12:04

pozdrav

sonag

AHOJTE VSETKY JANUAROVKY, dnes som si spocitala, ze mame uz len 149 dni a ze budeme na svete. Asi si zacnem strihat meter, tak ako chalani na vojne Razz . Slubila som poslat obvod bruska ale nemam doma vhodny meter, mam len pravitka a tym sa to dost tazko meria. Takze mam dva dovody na nakup krajcirskeho metra. Ozaj neviem ako vy, ale za posledne dva tyzdne priberam astronomickou rychlostou, este minuly tyzden som pisala ze vazim 70, ale to uz nie je pravda, teraz ma asi 73kg. Obcas neviem ci to nie je trosku rychlo. Viete mi poradit, ako je to s tym priberanim, v ktorom obdobi sa pribera najviac? Dietu zatial neplanujem Laughing , chcem aby malinke bolo co najzdravsie, ale takisto by som neradal skoncit so zbytocnymi 10kilami nadvahy po porode, lebo sa ani nepohnem. Moj rychly narast mozno suvisi aj s tym, ze som pocas prvych mesiacov schudla 7kil, tak teraz to priberam naspat. K lekarovi idem az o tyzden a tak som Vas chcela poprosit a Vase skusenosti. Daka

30.08.2006 12:05

Anonymous

Miss: Ahojte, vcera som sa nevedela prihlasit na babetko v poslednej dobe mi hrozne zle načítava stranku Evil or Very Mad k tým liekom v teho, ked už som vedela, že som teho nebrala som nic pri chripke, týžden som preležala doma bez akýchkolvek liekov, ci sprejov do hrdla, pila som len lipový caj. Acylpyrin by som neodporucala v žiadnom trimestri sposobuje važne vady,ja som pocula len o tom paralene že je viacmenej neskodný,ale nebrala som radsej ani ten,ako vravim kým žena nema nejake zavažne komplikacie ako vysoke horucky, alebo važnu infekciu radsej chorobu len vyležat. Sára-moj Samko vcera nespal ani sekundu Laughing len kopal a prevaloval sa neviem co mu bolo asi bol vyspatý, neviem ci zajtra neskocim k Dr. mala som vecer zas taký divný chvilkový výtok a potom z toho depku dneska zas dobre. Mám na vas baby 2 otazky, mate niektora polohu bábätka KP? koncom panvovým?viem, že mi može hrozit cisarsky a este ci mate niektora placentu uloženu vzadu.
Miss, na určenie konečnej polohy drobca je ešte skoro, stále sa mení, ale ak je na konci koncom panvovým, tak zvažujú cisársky, ale vzhľadom k veľkosti teba , Tvojej panvy a veľkosti babätka a aj vzhľadom k možným komplikáciám. Ale aj napriek tomu, mojej kamoške sa dieťatko otočilo až v 38!!!! TT. Skúšala cviky a aj akupresúru a podarilo sa. A aj ja mám placentu vzadu.

30.08.2006 12:06

zuzana Búciová

Pardon, zase ma to odhlásilo.

30.08.2006 12:13

Miss

Zuzka Buciova-vies, keby bol ohrozený moj Samko jasne že nie je co riesit a pojde von cisarskym, Dr. mi povedal, že bábo sa otočí ked bude mat hlavu taku ťažku až preváži jeho telo a že zatial je dobre že nie je hlavickou dolu, že sa nechysta von Smile tak dufam, že to bude dobre, takže vzadu uložena placenta mi nemala sposobovat problemy ako napr. predcasne odlupovanie?

30.08.2006 12:29

Anonymous

Mám na vas baby 2 otazky, mate niektora polohu bábätka KP? koncom panvovým?viem, že mi može hrozit cisarsky a este ci mate niektora placentu uloženu vzadu.[/quote] Ahoj, ja mam jednu placentu od babatka vzadu, a jednu vpredu. A kolegyna rodila v juni 2006, a chlapček mal tuto polohu. Nechali ju tak porodit, a poviem Ti, ze ked som ju videla, tak bola riadne vytrapena.

30.08.2006 12:43

Alexandra

Miss: Mám na vas baby 2 otazky, mate niektora polohu bábätka KP? koncom panvovým?viem, že mi može hrozit cisarsky a este ci mate niektora placentu uloženu vzadu.
Ahoj Miss, na KP je priskoro, to ma cas sa otocit Wink A ja mam tiez placentu vzadu, preco sa pytas? Je to zle? Shocked

30.08.2006 14:01

aksuram

Moj drobec ma vacsinou teraz priecnu polohu ... je este straaasne vela casu na otacanie sa ... vacsinou sa hlavickou dolu fixuju az koncom 8 mesiaca- ale tiez to moze byt individualne. Ale si predstavte zeby to chuda bolo dolehlavou uz teraz ... podla mna ma dost ak bude takto hore nohami posledne tyzdne Wink Pokial ja viem poloha placenty vzadu je Ok, tak isto aj ine ... jedina o ktorej viem ze je problematicka je )- tj. ked je nizko ulozena v maternici kde moze ciastocne alebo uplne prekryvat krcek maternice, ale ani toto nieje katastrofa lebo v poslednych tyzdnoch tehu sa ma placenta tendenciu presuvat nahor a teda jej "pozicia sa moze zlepsit", akurat v 1% pripadov zotrvava na svojom mieste.V tomto polozeni byva placenta menej prirastene a ma tendenciu krvacat. je dalsia mozna ktora sposobuje komplikacie- velmi zriedkava - prerasta do hlbsich vrstiev steny maternice. U nej nastava problem v tretej dobe porodnej kedy nedochadza koli silnemu prirasteniu k odlupovaniu placenty... ... tieto vsetky komplikacie su vsak velmi zriedkave a ak by vam nieco z toho hrozilo lekar by vas nato urcite upozornil Wink

30.08.2006 15:39

Sisulik

dievčatá poradte mi, ked si chcem dat dole, tak ako to mate poniektore, ze v ktorom tyzdni ste, ako si to tam mam dat?

30.08.2006 15:56

Miss

Alex-pýtam sa preto, lebo ked to niekomu poviem tak vacsinou ma lutuje Laughing ,ale ako písala maruska nebezpecne su nizko uložene placenty, ma to zaujima aj preto,lebo niekedy mam pocit, že mam vsetko dole "prinizko"akokeby zo mna malo vsetko každu chvilu vypadnut, vcera som dost chodila a vecer som mala blbý výtok a dneska z toho svalovku musim sa viac šetriť.

30.08.2006 15:57

Miss

už som citala že poloha KP sa niekomu zmeni až tesne pred porodom Smile

30.08.2006 16:53

aksuram

Sisulik: dievčatá poradte mi, ked si chcem dat dole, tak ako to mate poniektore, ze v ktorom tyzdni ste, ako si to tam mam dat?
Ak myslis tickerik, tak tuto je o tom cela diskusia - aj ja som to podla toho urobila Wink http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=6720

30.08.2006 16:55

Terezia

Ahojte dievcence. To sa nam, ale pokazilo pocasie. Ktovie ci bude babie leto. Mohlo by aspon este par dni byt prijemne teplucko a slniecko. :D

30.08.2006 16:58

aksuram

Terezia: Ahojte dievcence. To sa nam, ale pokazilo pocasie. Ktovie ci bude babie leto. Mohlo by aspon este par dni byt prijemne teplucko a slniecko. :D
Keby som si mala ja vybrat - tak nech teplo bude az na jar Wink Ja som uz teraz cela natesena ze je tak chladno ze sme si zlozili ohnik v kozube Laughing

30.08.2006 17:13

Terezia

Terezia: Ahojte dievcence. To sa nam, ale pokazilo pocasie. Ktovie ci bude babie leto. Mohlo by aspon este par dni byt prijemne teplucko a slniecko. :D
Keby som si mala ja vybrat - tak nech teplo bude az na jar Wink Ja som uz teraz cela natesena ze je tak chladno ze sme si zlozili ohnik v kozube Laughing
Tak to je zase pekna romantika. To by som si dala povedat aj ja. Wink

30.08.2006 19:15

SARA.KRALLER

ahojte tehulky,hlasim sa z viedne,neviem ake pocasie je u nas na slovensku ale tu je riadna zima a uz som si aj ja prikurila,ale som stastna lebo moj organ screening dopadol dobre a max ma vsetky organiky uz vyvinute.A este mi lekar posunul termin cisarskeho o 2 tyzdne dopredu..... Crying or Very sad to ma vobec nepotesilo lebo cez vianoce lezat v nemocnici tiez nie je bohvieco Twisted Evil ale pokusime sa ten termin posunut. ahoj miss,ako sa mas ?je ti uz lepsie?ja som tiez nechcela lieky uzit ale moj muz stal dovtedy pri mne kym som ich nezhltla,dokonca aby si bol isty musela som aj usta otvorit.....

30.08.2006 19:28

aksuram

SARA.KRALLER: ahojte tehulky,hlasim sa z viedne,neviem ake pocasie je u nas na slovensku ale tu je riadna zima a uz som si aj ja prikurila,ale som stastna lebo moj organ screening dopadol dobre a max ma vsetky organiky uz vyvinute.A este mi lekar posunul termin cisarskeho o 2 tyzdne dopredu..... Crying or Very sad to ma vobec nepotesilo lebo cez vianoce lezat v nemocnici tiez nie je bohvieco Twisted Evil ale pokusime sa ten termin posunut. ahoj miss,ako sa mas ?je ti uz lepsie?ja som tiez nechcela lieky uzit ale moj muz stal dovtedy pri mne kym som ich nezhltla,dokonca aby si bol isty musela som aj usta otvorit.....
Tebe tak skoro naplanovali cisarsky? teda myslela som ze cisarsky sa planuje ak su jasne neake komplikacie- a teraz sa mi to vidi este skoro

30.08.2006 19:29

Terezia

SARA.KRALLER: ahojte tehulky,hlasim sa z viedne,neviem ake pocasie je u nas na slovensku ale tu je riadna zima a uz som si aj ja prikurila,ale som stastna lebo moj organ screening dopadol dobre a max ma vsetky organiky uz vyvinute.A este mi lekar posunul termin cisarskeho o 2 tyzdne dopredu..... Crying or Very sad to ma vobec nepotesilo lebo cez vianoce lezat v nemocnici tiez nie je bohvieco Twisted Evil ale pokusime sa ten termin posunut. ahoj miss,ako sa mas ?je ti uz lepsie?ja som tiez nechcela lieky uzit ale moj muz stal dovtedy pri mne kym som ich nezhltla,dokonca aby si bol isty musela som aj usta otvorit.....
Blahozelam, ze ti vsetko dopadlo dobre. Ja idem zajtra.

30.08.2006 19:35

SARA.KRALLER

Blahozelam, ze ti vsetko dopadlo dobre. Ja idem zajtra.
dakujem terezka a drzim ti palceke Laughing Laughing Laughing

30.08.2006 19:35

sonka1

zdravím Vás a aj vsetky nové tehulky. ja som momentálne dost rozlietaná, a tak nemám cas sem ani nakuknút. v sobotu sa vydávam a preto stále pendlujem medzi TT a BA. no poviem vám, ze mne to pocko dost prekáza, ale vraj na sobotu sa má vycasit, tak dúfam nebudem zmoknutá nevesta. alex, moje údaje do tabulky No.2: výška: 173 cm, pôvod. váha: 56 kg, v 20tt 63 kg, obvod brusa v 20tt 90 cm, povodný neviem a údaje do tabuľky No.3 mi nesedia, lebo ja som bola v poradni v 18tt a nabudúce to bude az 22tt, bábo rýchlo rastie a tak by to nesedelo. este k tým teho nohaviciam. v kenvele majú super nohavice na spôsob teplákov a aj pod kolená s vreckami, sú v páse na snúrku, príjemné a velmi mäkucké, v 3 roznych farbách. cena je 699,- a ja som si kúpila tie pod kolená a este k tomu aj bundicku, lebo vyse 2000,- za tehu nohavice je ozaj dost, hlavne, ked ich budem nosit len pár mesiacov a tieto vynosím aj potom. tak, to bolo na inspiráciu, ak by niekto mal záujem .

30.08.2006 21:12

Miss

Čavky, Sára-to je super,že morfologia ti dopadla na 1* Smile pozdravujem Maxika, takže muž ta takto deptal antibiotikami?no to je teda, snad lekari vedia co robia a neubližia liekmi malemu, aj u nas je chladnejsie dneska skoro celý den prsalo cca 16 stupnov, bola som zavreta doma a ležala, hroozne ma bolia slabiny a kríže,malý v kuse tlačí na mechúr tak beham, už sa asiy vykaslem na zhananie teho nohavic a odbijem si tehotenstvo doma v teplakoch Laughing Terazka-držím palce na zajtra urcite ti to dobre dopadne Smile

30.08.2006 21:42

tanickask

Sara tiez sa pripajam a tesim sa s tebou. :D Sonka a tebe prajem krasne pocasicko a ma sa aj oteplit, takze to vyzera slubne :D Mne dnes bola cely den zima, zajtra beriem do roboty asi nejaku deku a zabalim sa do nej ako stara babka, len oci mi budu trcat Laughing

30.08.2006 23:08

zuzana Búciová

Sonka, držím Ti palce na sobotu, snáď bude aspoň trochu pekne a nebude pršať. Ja mám tiež v sobotu oslavu mojej 30-ky, a plánujem ju na záhrade, čo by v prípade zlého počasia bol dosť problém. Bude tam asi 22 človekov, a to by sme si v dome asi za chvíľu skákali po hlavách. Takže radšej nech je pekne a neprší!!!! Sára, to je super, že ste ok!!!!A asi som nepostrehla, prčo by si mala rodiť cisárskym?? Keď to vieš už takto dopredu??

31.08.2006 07:52

Alexandra

Bre ranko kocky.. nemam rada ked sa sef vrati z dovoenky, vcera som si to potiahla az do 7.. Skoro 12 hodin Sad

31.08.2006 08:13

Zuziik

Ahojte Januarovky Ste toho popisali, chvilu mi to potrva kym to vsetko od 50 str. prejdem, vsetkych Vas pozdravujeme a aj nove Januarovky... Dovolenka bola super, mali sme perfektne pocasie, pri mori nam ani raz neprsalo. Vratili sme sa uz v pondelok (teda sme v KE momentalne), ale ja som dostala z nasej klimy taku nadchu a prechladla som, ze som tu nevladala nic napisat, vlastne som sa v utorok pokusala, ale nechcelo prejst, tak som to nechala tak. Az dnes pocitujem prisun nejakej energie, ale v usiach mi este stale huci... Tak sa ozvem coskoro... pa pa holky z nasi skolky

31.08.2006 08:15

kuk

Anonymous

Ahojte januarovky, tak zacina dalsi pracovny den - normalne sa tesim na matersku. Vy nie? Sonke - neboj pocasie sa ma naozaj zlepsit, mam kontakty na meterologov a ti su o tom presvedceni Smile, hlavne si svoju svadbu uzi. Sara - ja budem tiez mozno rodit cisarskym, nakolko mam problemy s ocami a prilisny tlak by mohol poskodit rohovky, ale to sa dozviem az po navsteve ocneho, ktory ma stale odsuva. Mala som tam ist tento tyzden, ale pojdem az o dva tyzdne. Takze zatial si nie som ista. Zima - ja mam v kancelarii od rana zapnuty ohrievac, trpnem kedy pride bezpecnostny technik. Manzela presviedcam, ze by konecne mal doviest drevo do krbu na zimu, zatial som neuspesna. Tajne dufam v babie leto Smile

31.08.2006 08:16

sonag

anonym som ja Laughing

31.08.2006 09:37

Alexandra

Zuzka vitaaaaaaaaaaaaj Wink Ja ani nie, vies si rpedstavit kojit kazde 2 hodky, pripadne este predtym sa nevediet pohnut a len sa gulat? Laughing

31.08.2006 09:58

Zuziik

Babky akurat citam tu stranku kde gratulujete vsetkym Zuzkam k meninam, kedze som nemala moznost sa podakovat a v ted den sme naozaj presedeli cely v aute, tak vam tauto cestou spatne vsetkym dakujem za blahozelania... :D

31.08.2006 10:08

zuzana Búciová

Zuziik, vitaj, chýbala si nám. Som rada, že ste sa mali dobre, dúfam, že ste si aj dobre oddýchli a že bruško pekne poslúchalo. A veľa oddychujte, veď ešte vás čaká jedna cesta naspäť do UK, ak sa nemýlim. U nás sa potvrdil chlapček, tak sa bude volať Tomáško. Nechcem Ťa hneď otravovať, ale, ak si doniesla niečo aj pre mňa, tak mi prosím pošli číslo účtu, kam a koľko treba poslať koruniek, aby so mnebola nič dlžná. Maj sa pekne a intenzívne oddychuj:-))

31.08.2006 10:29

Zuziik

Zuzana Búciová: Zuziik, vitaj, chýbala si nám. Som rada, že ste sa mali dobre, dúfam, že ste si aj dobre oddýchli a že bruško pekne poslúchalo. A veľa oddychujte, veď ešte vás čaká jedna cesta naspäť do UK, ak sa nemýlim. U nás sa potvrdil chlapček, tak sa bude volať Tomáško. Nechcem Ťa hneď otravovať, ale, ak si doniesla niečo aj pre mňa, tak mi prosím pošli číslo účtu, kam a koľko treba poslať koruniek, aby so mnebola nič dlžná. Maj sa pekne a intenzívne oddychuj:-))
Zuzka jasnacka, ze mam, akurat to balim, len si mi neposlala adresu... Sad Ak posles este dnes skocim na postu, kedze zajtra je sviatok... Alex tvoju adresu mam a uz to je pripravene na odoslanie.. :D

31.08.2006 10:41

Sisulik

ahojte, zelám vám všetkým pekný uprsaný den.

31.08.2006 10:43

gabca

Ahoj Zuzik, to je neuveritelne ze uz vam konci dovolenka. Mne ten cas tak strasne leti! Dufam ze casom pripojis aj nejake fotky, zatial si este podpocivajte a hlavne choroba rychlo prec! Alex s tymi tabulkami si sa fakt vyhrala, su super :D . Ja pojdem na poradnu o tyzden a budem mat udaje z 23.tt. Mozem ich nahlasit do 20tt? Inak u nas je strasna zima a ja asi tiez vytiahnem ohrievac. Doma uz kurime, zatial len v krbe ale ak to takto pojde dalej, pustime aj plyn. Hroza v septembri uz kurit plynom Rolling Eyes , to budu ucty!

31.08.2006 11:17

Alexandra

gabca jasne ze mozes.. Je to len cca Wink Zuziik tiez prosim potom c.u. a tesiiiiiiiiim

31.08.2006 13:43

zuzana Búciová

Zuziik, poslala som Ti správu s adresou a pre istotu aj s číslom na mobil, ak by bol nejaký problém. Potom mi pošli prosím číslo účtiku. A TIEŽ SA TEŠÍMMMMM A ĎAKUJEM. A čakám na fotočky z dovolenky. Už sa zagulacuješ?

31.08.2006 13:46

zuzana Búciová

K tomu počasiu len toľko, že ja stále verím, že ešte bude babie leto. Prosímmm!!! Totiž tretí septembrový víkend máme ísť s deťmi na také gazdovstvo na celý víkend, kde majú strašne veľa zvierat, môžu si tam urobiť svoj vlastný syr... A asi by to nebolo ktoviečo, ak by pršalo:-((

31.08.2006 14:31

Lenocka

Ahojte kocky,. dnes je teda otrasny den a ta kosa, esteze byvame v novostavbe a v byte mame vcelku prijemne. Dnes som bola na sone a som z toho trochu mimo, lebo tam mi lekar povedal, ze v 20tt sa este neda s urcitostou urcit pohlavie, takze stale nevieme co sa nam tam ukryva. Inak mame vsetko ok, len hlavicka je nizko polozena, ani mi nezmeral hlavicku, lebo lonova kost mu branila. Je to tym, ze mam maternicu otocenu dozadu. Hovoril, ze za dve hodiny moze byt babo uplne inak, ale aj tak som presvedcena, ze uz tak asi zostane, lebo aj pri Lukaskovi dost skoro mi moja doktorka pisala v sprave, ze hlavicka nalieha na vchod. Teraz mam vyhodu, ze sa nemusim namahat ani stresovat, kedze som doma. Lekar ma uistil, ze sa nemusim nicim stresovat, ze je to v pohode. Termin porodu sa mi posunul az na 27.1.2007, podla sona, takze asi budem uzatvarat pravdepodobne aj januarovky, ked to tak dalej pojde, lebo v 12 tt som mala termin podla sona 24.1.2007. Ale to mi je v podstate jedno, len nech sa nam babatko narodi zdrave a az v januari. Alex prosim ta, ak mozes napisat sem tie skratky jednotlivych rozsmerov babatka, ale asi nebudem mat vsetky. A zatial zostavam v peknej zltej farbe, dufam, ze na dalsom sone v 30 tt sa dozviem aj to. Sonka takto predcasne ti prajem, aby ste vykrocili do spolocneho zivota tou spravnou nohou a samozrejme dufam, ze sa tiez trochu vycasi, lebo tu mam na navsteve sestru so synom a radi by sme aj podnikli nejaky ten vylet. Zuzka B. mozes prezradit, kde sa take gazdovstvo nachadza? Aby som vedela dalsiu inspiraciu, kde sa urcite raz niekedy pojdeme pozriet. Zuziik vitaj spat z dovolenky. A prajem skore uzdravenie. Zasielam aj fotecku naseho babatka.

31.08.2006 14:47

Katarinaa

Lenocka, nic si z toho nerob, ja som dopadla podobne, tiez mi nechcel v 19.tt nic povedat, ale v polovici septembra idem na morfologicky utz a hadam tam sa uz konecne dozviem. Sonag: krasnu svadbu, uzite si to anech sa vam to vsetko dobre, kvoli comu sa beriete, nikdy neminie.

31.08.2006 14:59

aksuram

sonka1: zdravím Vás a aj vsetky nové tehulky. ja som momentálne dost rozlietaná, a tak nemám cas sem ani nakuknút. v sobotu sa vydávam a preto stále pendlujem medzi TT a BA. no poviem vám, ze mne to pocko dost prekáza, ale vraj na sobotu sa má vycasit, tak dúfam nebudem zmoknutá nevesta. .
Neboj - do soboty sa pocasie moze 3x zmenit... A aj keby prsalo tak to bude OK- ved niekedy sa hovorilo ze ked prsi pocas svadby to mladym pada stastie , alebo peniaze- to si nepamatam presne- ale urcite je to dobre znamenie Wink A samozrje Ti BLAHOZELAM Laughing

31.08.2006 15:10

Anonymous

Katarinaa: ... Sonag: krasnu svadbu, uzite si to anech sa vam to vsetko dobre, kvoli comu sa beriete, nikdy neminie.
Ja som uz skoro dva roky stastne vydata, vydavat sa bude Sonka (zhoda mien). Razz

31.08.2006 15:13

Katarinaa

Sonka a Sonag: PARDOON Smile

31.08.2006 15:15

chyba

sonag

NIc sa nestalo, ja by som sa rada vydavala este raz, svoju som si uzila a tak Sonke tak trochu zavidim, ze si to ide uzit:-)

31.08.2006 15:36

Alexandra

Suhlasim, svadba je nieco prekraaaasne... Par zaberov z tej nasej..

31.08.2006 16:11

Zuziik

Babky dakujem vsetkym za privitanie, bolo nam fajn, ale uz som aj rada, ze sme tu v KE, iba tu si viem poriadne oddychnut... :D Samozrejme ze sa zagulacujem :D priznavam sa, na dovolenke som pribrala 4 kg Shocked, ale teraz ako som chora a nechuti mi jest, som dala 2 kg dolu....

31.08.2006 17:26

KatJan

Caute kocky! Soni, vsetko len to najkrajsie a najlepsie na svadbu i do dalsieho zivota! Ja sa vydavam 30.9, to od teba este popytam nejake cerstve rozumy... Wink Ziziik, vitaj naspat! Presne o hodinu budem asi sediet v cakarni mojho lekara, mame ist na morfolologicky uzv. Sme celi nasponovani...Fede si na to isiel trochu zdriemnut, ja sa pripravujem fyzickw, aby babenko nespalo :D Tak nam drzte palce, nech je vsetko ako ma byt... Potom napisem nove spravicky. Zatial pa!