1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

18.08.2006 11:22

aksuram

K tym uzv - som bola cez vikend na kontrole a nas drobec sa hanbi- on nam tvaricku ukaze az ked sa narodi. Teraz si jednu rucku cmulal palec, a druhu mal polozenu pred ocami - presne ako jeho tatino ked spi na chrbte a ruku ma polozenu cez oci aby mu do nich nesvietilo Laughing Takze sme videli len usko Wink A potom sa nam otocil uplne chrbtom. Ale podstatne je ze sme obaja v poriadku Wink Takze tu ho mate maleho ingnoranta hanbiaceho sa. A este aby som nezabudla tak si objimal pupocnu snuru- aby mu ju niekto nevzal Laughing

18.08.2006 11:56

...

renka_lienka

Pekne, ze zachrape na usg. Prajem ti, aby babo bolo poriadne zivotaschopne a aby ste aj videli co to je. Mna stale nekopka. To tu budem asi posledna. Rolling Eyes[/quote] Ani mna este nekopka, tiez som uz poriadne netrpezliva Sad . Len ho sem tam citim tak jemne sa hmyrit, ale to len rano alebo vecer ked lezim kludne v posteli a sustredim sa na to. A neboj oni urcite skoro zacnu a potom budu riadne kopkat :D .

18.08.2006 12:34

Sisulik

Ahojte, prave som sa zaregistrovala, tak susam, ci mi to ide. Ja som momentalne v 18.TT. Cakame dvojicky, na ktore sa velmi tesime. Razz

18.08.2006 12:37

Babetka

Sisulik

Ahoj, snažim sa prist na system ako to tu pracje. Nejak sa mi nedari.

18.08.2006 12:45

Alexandra

Ahoj kocky, boli sme chvilu v nemocnici, ale uz je vsetko ok, a pridavam sa do klubu modrych, cize budeme mat synceka Laughing Co sa tu udialo od utorka?

18.08.2006 12:54

Katarinaa

Jaj, alex, ty to mas ale turbulentne! nestras a setri sa. Dufam, ze ste OK a gratulujem ku chlapcovi. Ja som mala na male v poradni a potom doktor povedal, ze ESTE NEDA DEFINITIVNE STANOVISKO, lebo zatial moze dojst lahko k omylu... no tak skoro ma slahlo a cakam dalsi mesiac... mozno mi aj ruze zt vyrastu v clom byte od tolkej trpezlivosti Laughing Laughing Laughing

18.08.2006 12:55

zuzana Búciová

Alex, dúfam, že ste obaja ok. Ako dlho ste tam boli? U nás to vyzerá na dievčatko- zatiaľ!!!

18.08.2006 13:08

Terezia

Alexandra: Ahoj kocky, boli sme chvilu v nemocnici, ale uz je vsetko ok, a pridavam sa do klubu modrych, cize budeme mat synceka Laughing Co sa tu udialo od utorka?
Co sa stalo? Kazdy den som myslela,ze preco nepises.

18.08.2006 13:14

Alexandra

Alexandra: Ahoj kocky, boli sme chvilu v nemocnici, ale uz je vsetko ok, a pridavam sa do klubu modrych, cize budeme mat synceka Laughing Co sa tu udialo od utorka?
Tvrdnutie bruska a krce.. Nic vazne Rolling Eyes
Zuzana Búciová: Alex, dúfam, že ste obaja ok. Ako dlho ste tam boli? U nás to vyzerá na dievčatko- zatiaľ!!!
Nastastie iba 3 dni, inak by doma uz nebolo upratovatelne prostredie a musela by som to tu podpalit Laughing Gratulujem k dievcatkuuuu
Katarinaa: Jaj, alex, ty to mas ale turbulentne! nestras a setri sa. Dufam, ze ste OK a gratulujem ku chlapcovi. Ja som mala na male v poradni a potom doktor povedal, ze ESTE NEDA DEFINITIVNE STANOVISKO, lebo zatial moze dojst lahko k omylu... no tak skoro ma slahlo a cakam dalsi mesiac... mozno mi aj ruze zt vyrastu v clom byte od tolkej trpezlivosti Laughing Laughing Laughing
Toto mne povwedala lekarka v 16tt, skoro ma vystrelooo.. A teraz na usg okrem toho ze to bolo prve co bolo vidiet aj ked kontrolovali krcok maternice videl aj manzel ze to bude chalan Embarassed

18.08.2006 13:24

Terezia

[quote="Alexandra"]

Tvrdnutie bruska a krce.. Nic vazne Rolling Eyes A ako sa ti to prejavovalo? Ja mavam tvrde brusko kvoli tym crevam. Ale krce som zatial nemala.

18.08.2006 13:26

Alexandra

[quote="Terezia"]

Tvrdnutie bruska a krce.. Nic vazne Rolling Eyes A ako sa ti to prejavovalo? Ja mavam tvrde brusko kvoli tym crevam. Ale krce som zatial nemala.
Nieco ako zacinajuce kontrakcie..Mala som take krce, ze som plakala od bolesti, bola som jemne bielo-zelena a skracoval sa mi krcok maternice.. Stres je super vec

18.08.2006 13:38

Terezia

[quote="Alexandra"]

Co sa stalo? Kazdy den som myslela,ze preco nepises. Tvrdnutie bruska a krce.. Nic vazne Rolling Eyes A ako sa ti to prejavovalo? Ja mavam tvrde brusko kvoli tym crevam. Ale krce som zatial nemala. Nieco ako zacinajuce kontrakcie..Mala som take krce, ze som plakala od bolesti, bola som jemne bielo-zelena a skracoval sa mi krcok maternice.. Stres je super vec A preco stres? Mala si problemy? A co sa potom robi, ked sa skracuje krcok maternice. Dali ti nejake infuzie? Ale hlavna vec, ze chlapcek aj maminika su v poriadku.

18.08.2006 14:03

Alexandra

Terezia: A preco stres? Mala si problemy? A co sa potom robi, ked sa skracuje krcok maternice. Dali ti nejake infuzie? Ale hlavna vec, ze chlapcek aj maminika su v poriadku.
Ja nie, ale v praci toho bolo velmi vela, asi 10 ludi odomna chcelo nieco aby som urobila a dopadlo to tak, ze vecer uz som len prepletala nohami.. No a chvilu na to sa spustili tie krce.. Mala som 2 dni infuzky, teraz uz len nejake lieky a za tyzden sa mam prist ukazat, tak uvidime, dufam ze to bude ok..

18.08.2006 14:03

zuzana Búciová

Alex, takže sa vôbec nestrsuj, a užívaj si. S tým poriadkom doma to veľmi dobre poznám, a schuti som sa zasmiala:-)) Minule som bola na dva dni preč, a nechci vidieť, ako to tu vyzeralo. Lepšia varianta je, keď všetci odídu na tie dva dni a ja to tu nejako zobytnímSmile)) Zajtra ma čaká oddychový deň. Manžel berie deti k svokrovcom na chatu a vrátia sa až večer. Ale mňa čaká asi 70kg broskýň na zavarenie:-((( Už vidím, ako budem mať vyložené nohy. Ale v zime bude mňam mňam. A ešte som si povedala, že od zajtrajška idem jesť samý segedínsky guláš, šošovicu a kapustnicu. Tieto jedlá totiž milujem a po pôrode si ich tak skoro asi nedámSad(

18.08.2006 14:13

Alexandra

Zuzana Búciová: Alex, takže sa vôbec nestrsuj, a užívaj si. S tým poriadkom doma to veľmi dobre poznám, a schuti som sa zasmiala:-)) Minule som bola na dva dni preč, a nechci vidieť, ako to tu vyzeralo. Lepšia varianta je, keď všetci odídu na tie dva dni a ja to tu nejako zobytnímSmile)) Zajtra ma čaká oddychový deň. Manžel berie deti k svokrovcom na chatu a vrátia sa až večer. Ale mňa čaká asi 70kg broskýň na zavarenie:-((( Už vidím, ako budem mať vyložené nohy. Ale v zime bude mňam mňam. A ešte som si povedala, že od zajtrajška idem jesť samý segedínsky guláš, šošovicu a kapustnicu. Tieto jedlá totiž milujem a po pôrode si ich tak skoro asi nedámSad(
Ja mam chut na tonic a inak mi je teraz tak nejak nijako dobre, takze papat moc nemozem. Ale aspon ze to 1kg mam naviac, sice 300 g z toho je maly, 200 placenta a asi tolko isto plodova voda, ale nevadi.. Ja mam doma otca, manzela a zatial 7 maciek, ktorych 4 dni nikto nevycistil zachod, tak si vies predstavit co som doteraz robila Crying or Very sad

18.08.2006 14:22

Terezia

Terezia: A preco stres? Mala si problemy? A co sa potom robi, ked sa skracuje krcok maternice. Dali ti nejake infuzie? Ale hlavna vec, ze chlapcek aj maminika su v poriadku.
Ja nie, ale v praci toho bolo velmi vela, asi 10 ludi odomna chcelo nieco aby som urobila a dopadlo to tak, ze vecer uz som len prepletala nohami.. No a chvilu na to sa spustili tie krce.. Mala som 2 dni infuzky, teraz uz len nejake lieky a za tyzden sa mam prist ukazat, tak uvidime, dufam ze to bude ok.. Ked ta pustili, tak je to urcite v poriadku. A nebolo by vhodne ist na PN? Ja viem,ze peniaze su problem, ale babo je nad peniaze.

18.08.2006 14:25

Terezia

Zuzana Búciová: Alex, takže sa vôbec nestrsuj, a užívaj si. S tým poriadkom doma to veľmi dobre poznám, a schuti som sa zasmiala:-)) Minule som bola na dva dni preč, a nechci vidieť, ako to tu vyzeralo. Lepšia varianta je, keď všetci odídu na tie dva dni a ja to tu nejako zobytnímSmile)) Zajtra ma čaká oddychový deň. Manžel berie deti k svokrovcom na chatu a vrátia sa až večer. Ale mňa čaká asi 70kg broskýň na zavarenie:-((( Už vidím, ako budem mať vyložené nohy. Ale v zime bude mňam mňam. A ešte som si povedala, že od zajtrajška idem jesť samý segedínsky guláš, šošovicu a kapustnicu. Tieto jedlá totiž milujem a po pôrode si ich tak skoro asi nedámSad(
Aj ja by som si dala taky dobry segedinsky gulas. Len potom tie nasledky so zaludkom.

18.08.2006 14:43

aksuram

Alexandra - uf tu nemocnicu ti nezavidim, ale hlavne ze to dobre dopadlo. A ak ti mozem odporucit vykasli sa na vsetko a vsetkych- oni si dako poradia a urcite po par dnoch aj manzel amckam vycisti Wink Teraz musis byt doslova sebecka- to ja poznam je to fakt tazke, ale da sa to. Mysli na babo a ze jedine co mu prospejke je spokojna, kludna, vyspinkana a oddychnuta maminka Wink

18.08.2006 14:45

aksuram

Zuzana Búciová: ...Zajtra ma čaká oddychový deň. Manžel berie deti k svokrovcom na chatu a vrátia sa až večer. Ale mňa čaká asi 70kg broskýň na zavarenie:-((( Už vidím, ako budem mať vyložené nohy. Ale v zime bude mňam mňam. A ešte som si povedala, že od zajtrajška idem jesť samý segedínsky guláš, šošovicu a kapustnicu. Tieto jedlá totiž milujem a po pôrode si ich tak skoro asi nedámSad(
Ani nevies ako dopbre ze si toto napisal- potom by som si len hlavu mohla otrieskavat o skrinu ked uz to papat nebudem moct- asi aj ja prejdem na takuto dietu Laughing

18.08.2006 15:02

Adka J

Ajoj Alex tiež som rozmýšlala čo sa deje ked nepíšeš, aspoň, že to dobre dopadlo chvalabohu. Hovoríte, že ste sebecké na jedlo ja hrozne, vraždila by som ked mi niekto berie z taniera jedlo aked som naozaj poriadne hladná tak viem aj pokúsať Laughing Laughing Laughing Ved musím kŕmiť malinké a nie aby mi ešte brali z taniera, však Laughing Už za 2týždne idem aj ja zistiť čo mi to tam pláva za človiečika Laughing

18.08.2006 15:46

Alexandra

No nevycistil, urobila som to ja.. Ale neva.. teraz som desny sebec, teda nie sebec, ale ochranca synceka, ved nemam na vyber ked chcem aby bol ok, no nie? Na PN nie som, mam dovolenku.. Bomba, co?

18.08.2006 15:49

aksuram

Alexandra: No nevycistil, urobila som to ja.. Ale neva.. teraz som desny sebec, teda nie sebec, ale ochranca synceka, ved nemam na vyber ked chcem aby bol ok, no nie? Na PN nie som, mam dovolenku.. Bomba, co?
To je fakt "super" ked ti lepsie vyjde dovolenka ako PN Sad No co uz... ale s tym cistenim mozno si len menej odolva voci smradu ako manzel - mozno trebalo pockat este par dni a on by vycistil Laughing A sebec teraz musis byt- sak to je v popise prace buducej mamicky Wink

18.08.2006 16:13

Adka J

Alex stým sa netráp u nás je to tak isto, ja prídem po 2týždnoch teraz domov od rodičov a som zvedavá ako to tam vyzerá.

18.08.2006 18:44

Miss

Čavte babenky, hlásim vysledky z velkeho usg, dietatko je zdravucke bez zjavných vyvojových vád :D a je to CHLAPČEK Exclamation Shocked Laughing doktorbol super mal 2 monitory na jednom sledoval on smanžom bábeno a druhý monitor natočil ku mne a sledovala som na nom ja, mam nahravku užasne bijuceho srdiecka, fotky tureckeho sedu, lebo sedi na lonovej kosti s prekríženými nožkami a v kuse zíval, lebo v noci nespinkal Laughing aj očko na nas otvoril a ked už mal dostat skryl hlavicku dnu do maternice Dr. ho musel nahanat s usg Laughing je krasny a mame velku radost. Takže Sára tvoj Maxík bude mat kamarata Samka :D videli sme vajíčka a pipíček Laughing je to jasne na 100% Alex-jemiluto, že ta postretli problemy, tiež som si myslela, že bud sa nieco deje, alebo sa ti pokazil PC, nesmies sa stresovat a vybav si co najskor PN, ved dostanes 55% z platu a za zdravie maleho to stoji, si pisala, že si aj unavena v praci a tak, doma budes moct oddychovat, dlhsie si pospat, budes kludnejsia a robenie poriadku nechaj na ostatných, teraz si doležita ty a chlapcek ku ktoremu ti gratulujem Exclamation Smile

18.08.2006 19:49

aksuram

Miss: Čavte babenky, hlásim vysledky z velkeho usg, dietatko je zdravucke bez zjavných vyvojových vád :D a je to CHLAPČEK Exclamation Shocked Laughing doktorbol super mal 2 monitory na jednom sledoval on smanžom bábeno a druhý monitor natočil ku mne a sledovala som na nom ja, mam nahravku užasne bijuceho srdiecka, fotky tureckeho sedu, lebo sedi na lonovej kosti s prekríženými nožkami a v kuse zíval, lebo v noci nespinkal Laughing aj očko na nas otvoril a ked už mal dostat skryl hlavicku dnu do maternice Dr. ho musel nahanat s usg Laughing je krasny a mame velku radost. Takže Sára tvoj Maxík bude mat kamarata Samka :D videli sme vajíčka a pipíček Laughing je to jasne na 100% Alex-jemiluto, že ta postretli problemy, tiež som si myslela, že bud sa nieco deje, alebo sa ti pokazil PC, nesmies sa stresovat a vybav si co najskor PN, ved dostanes 55% z platu a za zdravie maleho to stoji, si pisala, že si aj unavena v praci a tak, doma budes moct oddychovat, dlhsie si pospat, budes kludnejsia a robenie poriadku nechaj na ostatných, teraz si doležita ty a chlapcek ku ktoremu ti gratulujem Exclamation Smile
Vsak je to ten najuzasnejsi pocit ked vidis svoje babo ako si tam spokojne hovie ... a este ked povie lekar ze je OK tak je to absolutne blaho- aspon ja som to tak citila Laughing

18.08.2006 21:02

Adka J

Miss GRATULUJEM mooooc Laughing Laughing Laughing , takže budeš mať Samka, modlím sa aby mi to tiežvyšlo, ja budem vedieť až 6.9. čo mi to tam pláva a mrví sa! Ked som ho videla prvýkrát bola som ako v siedmom neby, je to fakt úžasný pocit, celý deň som bola ztoho mimo. Takže Samko je taký vegeťák? Laughing Turecký sed a zívanie? Muselo to byť krásne Laughing Už sa neviem dočkať toho UZV ked vy už všetky viete čo budete mať. Crying or Very sad

18.08.2006 21:05

Miss

ano Maruska až som plakala od stastia je to intenzivny zažitok Surprised :D Adka-aj ty sa dockas ved už je koniec augusta to zbehne ako voda, ja som bola strasne nedockava a aha už to mam za sebou Smile

18.08.2006 21:09

aksuram

Miss: ano Maruska až som plakala od stastia je to intenzivny zažitok Surprised :D Adka-aj ty sa dockas ved už je koniec augusta to zbehne ako voda, ja som bola strasne nedockava a aha už to mam za sebou Smile
... mne na uplne prvom uzv ked mi vlastne definitivne potvrdili ze sme tehu a bije nam srdiecko tiez vyhrkli slzy ... je to uzasne - zvlast ked sa o babo snazis a velmi po nom tuzis Wink

18.08.2006 21:16

zuzana Búciová

Miss, aj my sme chceli Samka, a do 7 mesiaca aj Samkom bol Smile)) Iba potom mu tam dole čosi odpadlo, a stala sa z neho Alžbetka:-)))) Ale ty si bola na 3D, ak sa nemýlim. Musel to byť super pocit, vidieť, ako mu je tam fajn. Ja som tiež zaslzila, keď som videla na sone prvýkrát našu Alžbetku. Potom mi to už tak neprišlo, ale stále to beriem ako malý zázrak. Dnes mi kamoška doniesla také malinké čiapočky, tuším 62 a68 také aby pekne sedeli do čielka, a aby nikde neprefukovali. Neuveríte mi, ale tu v BB som ich nikde nezohnala, a po tých troch už mám všetky strašne vyťahané. Tak som musela doplniť zásoby. Snáď tiež vydržia ešte aspoň tri deti:-)))

18.08.2006 21:47

Alexandra

Alexandra: No nevycistil, urobila som to ja.. Ale neva.. teraz som desny sebec, teda nie sebec, ale ochranca synceka, ved nemam na vyber ked chcem aby bol ok, no nie? Na PN nie som, mam dovolenku.. Bomba, co?
To je fakt "super" ked ti lepsie vyjde dovolenka ako PN Sad No co uz... ale s tym cistenim mozno si len menej odolva voci smradu ako manzel - mozno trebalo pockat este par dni a on by vycistil Laughing A sebec teraz musis byt- sak to je v popise prace buducej mamicky Wink Nemozem, pretoze macky uz zacali kakat a cikat do krabice s uterakmi, pod kobercek, atd.. Macky su velmi cistotne a ver mi, taky prilis pouzity zachodik skoro ozvraciam aj ja, nieto este manzel.. Rolling Eyes Miss aj ten nas sedel v tureckom sede Laughing a potom si cmulal palec, tocil sa na chrbatikku aby sme ho videli z kazdej strany, maval rucickami aby manzel vedel ze je jeho (muz to totiz robi ked je spokojny a tesi sa) a potom nam este ukazal ako mu pipik plava v plodovej vode a na PN ist nemozem, takto z platu zaplatim aspon hypoteku, z 55 percent by som zaplatila tak maximalne najomne a elektriku Crying or Very sad Laughing

18.08.2006 23:20

KatJan

Caute baby! Alex, som rada, ze ste v poriadku! Setri sa!!!!!!! Za ten cas, co si tu nebola sa poprihlasovali aj nejake nove baby, ked sa opat ozvu, mozes ich pripadne zapisat do tabulky. Tymto zaroven vyzyvam nove, nech sa identifikuju! :D Vitajte! Dlhsie som sa neozvala, bola som na cestach...prisla som domov na Slovensko a tu stale nieco len vybavujem. Som tu totiz len na tyzden a nabuduce pridem az 6/9, co je 3 tyzdne pred nasou svadbou... Ozaj, nemate nejake dobre tipy aj na temu svadba? Predpokladam, ze to mate povacsine uz za sebou... Smile Posledne dni mi zacalo rast brusko nejak rychlejsie...mamina mi hovorila, ze Fede ma ani nespozna, po tom tyzdni na Slovensku. Uz som ho na to ale pripravila. Je zaujimave, ze brusko zacalo najviac rast, ked som zacala nosit tehulkovske...akoby to uz malo dovolene a tak sa rozsuplo! Chi chi! :D My mame USG 31/8. Pohyby este necitime...aj ked v bruchu mi vselico bublinkuje, vacsinou je to po jedle, alebo podobne, tak to pripisujem traveniu... Razz

19.08.2006 10:30

Alexandra

KatJan: Caute baby! Alex, som rada, ze ste v poriadku! Setri sa!!!!!!! Za ten cas, co si tu nebola sa poprihlasovali aj nejake nove baby, ked sa opat ozvu, mozes ich pripadne zapisat do tabulky. Tymto zaroven vyzyvam nove, nech sa identifikuju! :D Vitajte! Dlhsie som sa neozvala, bola som na cestach...prisla som domov na Slovensko a tu stale nieco len vybavujem. Som tu totiz len na tyzden a nabuduce pridem az 6/9, co je 3 tyzdne pred nasou svadbou... Ozaj, nemate nejake dobre tipy aj na temu svadba? Predpokladam, ze to mate povacsine uz za sebou... Smile
Uz budem, to teda ano.. Aj teraz som sice hore od 7,a el len sa povalujem.. Co by si rada o svadbe, mam to este v cerstvej pamati Laughing Prip pis ss Wink

19.08.2006 11:27

aksuram

Alexandra: [Nemozem, pretoze macky uz zacali kakat a cikat do krabice s uterakmi, pod kobercek, atd.. Macky su velmi cistotne a ver mi, taky prilis pouzity zachodik skoro ozvraciam aj ja, nieto este manzel.. Rolling Eyes ... a na PN ist nemozem, takto z platu zaplatim aspon hypoteku, z 55 percent by som zaplatila tak maximalne najomne a elektriku Crying or Very sad Laughing
Ja ked si predstavim tu vonu tak mi zaludok protestuje - ja take teraz nezvladam Embarassed S tou PN to je pochopitelne ... tych 45% platu fakt chyba ... ale zas ked su problemy tak to budete musiety riesit inak. Mne jak lekarka povedala ze musim lezat a hotovo, lebo drobec nema inak sancu tak som sa s tym musela zmierit - a to mi hrozilo ze mi vyjde nazmar 6 rokov skoly - lebo sa to stalo v najnevhodnejsiou chvilu- ked zacalo skuskove - cize sa nedal urobit rozumny predel ... nakoniec sa to vyriesilo , ale to ze sa to vyriesi k mojmu kludu som sa dozvedela az po 6tyzdnoch lezania a si myslim, ze keby som sa s tym nezmierila hned na zaciatku tak by sa moj stav nezlepsil- keby som sa koli tomu stale stresovala ... Wink

19.08.2006 15:23

Miss

Adka J.-a ty co ockavas najviac?chcela by si chlapceka? Smile nemas citak? ja som v poslednej dobe mala silný citák dokonca som ho už oslovovala on a vsetci sa ma pýtali, že preco ked este neviem co to je a tak aj bolo Laughing Zuzka Buciova-to važne? Laughing ale my sme videli aj vajicka, takže tie hadam neodpadnu Laughing je to jasný chlapček Laughing Maruska-je to vždy krasne vidiet svoje bábenko na usg fakt sa to neda nicim nahradit a som stastna, že ho mal možnost vidiet aj manža. Alex- takže aj tvoj malý uprednostnuje turecký?hm..to budu nejakí meditacní ludia Laughing , je vikend pekne oddychuj nech nemas už žiadne problemy. Sára-stratila si sa?

19.08.2006 15:53

gabca

Ahojte, už sme naspäť z dovolenky a stihla som Vás len zbežne prečítať. Bolo super len Denisko v posledný deň trochu ochorel a teraz ho liečime. Našťastie je len prechladnutý a nemá teplotu. Alex, som rada, že ste v poriadku a držím palce. Ja som sa včera tiež vyľakala, išli sme autom, na ceste nastala dosť zložitá situácia - takmer sme havarovali vinou cestárou a ja som sa strašne zľakla. Asi o 2 hod. ma začalo silno pichať v bruchu a veru mi nebolo všetko jedno. Po istej dobe to ale prešlo a neopakovalo sa. No bola som celá zelená od strachu že prídem o maličké. Blahoželá k chlapčekom, my stále nevieme čo to bude a neviem, či vedieť budeme. Môj lekár to nechce hovoriť a neviem či ho presvedčím. ďalšiu poradňu mám o tri týždne tak uvidíme.

19.08.2006 17:00

Alexandra

Mame to s tymi chlapmi tazke, co? Ale teraz sam navrhol, ze pojde kupit vonavu podstielku a bude sa snazit ich cistit.. Tak uvidime.. Dnes som ho zase nalakala, lebo som chytila take krce a nalsedne prehanky, ze sme sa obaja zacali bat, ze zase skoncim v nemocnici, ale nastastie to preslo.. Rolling Eyes Miss no, ma to mat po kom, aj manzel aj ja sme celkom myslim duchovni ludia.. A cakam kedy zacne krutit placentou miesto volantu, to zacne byt este len sranda Laughing

19.08.2006 21:10

Terezia

Alexandra: Mame to s tymi chlapmi tazke, co? Ale teraz sam navrhol, ze pojde kupit vonavu podstielku a bude sa snazit ich cistit.. Tak uvidime.. Dnes som ho zase nalakala, lebo som chytila take krce a nalsedne prehanky, ze sme sa obaja zacali bat, ze zase skoncim v nemocnici, ale nastastie to preslo.. Rolling Eyes Miss no, ma to mat po kom, aj manzel aj ja sme celkom myslim duchovni ludia.. A cakam kedy zacne krutit placentou miesto volantu, to zacne byt este len sranda Laughing
Alex teba to babenko nejako strasi. Ale to mozno bolo len od zaludku. Drzim palce, aby uz bolo len dobre.

19.08.2006 21:29

zuzana Búciová

Miss: Adka J.-a ty co ockavas najviac?chcela by si chlapceka? Smile nemas citak? ja som v poslednej dobe mala silný citák dokonca som ho už oslovovala on a vsetci sa ma pýtali, že preco ked este neviem co to je a tak aj bolo Laughing Zuzka Buciova-to važne? Laughing ale my sme videli aj vajicka, takže tie hadam neodpadnu Laughing je to jasný chlapček Laughing Maruska-je to vždy krasne vidiet svoje bábenko na usg fakt sa to neda nicim nahradit a som stastna, že ho mal možnost vidiet aj manža. Alex- takže aj tvoj malý uprednostnuje turecký?hm..to budu nejakí meditacní ludia Laughing , je vikend pekne oddychuj nech nemas už žiadne problemy. Sára-stratila si sa?
Miss, ale my sme boli iba na normálnom USG. Takže tam sa to nedá určiť na 100%. Uvidíme, ako vyjde teraz:-)))

20.08.2006 19:15

Alexandra

Terezia: Alex teba to babenko nejako strasi. Ale to mozno bolo len od zaludku. Drzim palce, aby uz bolo len dobre.
Dakujem Embarassed Aj ja dufam... Rolling Eyes

21.08.2006 11:16

Miss

Čavte babenky, nejako pomenej príspevkov tu je Surprised Zuzka Buciova-aj ja som bola na normalnom usg Smile a tam mi to zistil, 3D mi urobil len ako doplnok po vyšetrení aby som malého videla Smile ale nie vždy je bábenko dobre otočene den predtým mi Dr. nevedela povedat ake je to pohlavie a na druhý den to už doktor nastastie videl už som kludna Baby cez vikend sme boli pozriet nieco pre maleho, ale poviem vam je problem najst uplne malicke vecicky pre čerstvo narodene deticky velkost 50-54, vsetky dupačky, kosielky mali okolo velkosti 62 Mad Sad tak sme kupili aspon modrý vankusik, hrkalku, cumlicky a knižku repolero :D manža sa mi smial že to este chvilku potrva kým bude držat knižku v rukach Laughing Inak pozerala som aj nejake tehotenske veci v Hypernove no som znechutena, obycajne rifle ibaže hore mali gumicku 1600 sk v maderne,na traky1900sk a to neboli nijako vynimocne Evil or Very Mad musim sa vybrat v jeden den do mesta ked nebude tak horuco a poprevracat obchody a second handy ci nieco schopne za rozumnu cenu nenajdem, lebo s teho oblecenim je v KE katasrofa Rolling Eyes

21.08.2006 11:43

Alexandra

Miss v BA to nie je o nic lepsie Ta mozem ubezpecit.. Crying or Very sad Inak tych miniveci nekupuj vela, rychlo z toho babo vyrastie, ja mam doslova len par kuskov, vacsina na 0-3 mesiace je 63 - 68 velkost..

21.08.2006 12:08

aksuram

Miss: Čavte babenky, nejako pomenej príspevkov tu je Surprised Baby cez vikend sme boli pozriet nieco pre maleho, ale poviem vam je problem najst uplne malicke vecicky pre čerstvo narodene deticky velkost 50-54, vsetky dupačky, kosielky mali okolo velkosti 62 Mad Sad tak sme kupili aspon modrý vankusik, hrkalku, cumlicky a knižku repolero :D manža sa mi smial že to este chvilku potrva kým bude držat knižku v rukach Laughing Inak pozerala som aj nejake tehotenske veci v Hypernove no som znechutena, obycajne rifle ibaže hore mali gumicku 1600 sk v maderne,na traky1900sk a to neboli nijako vynimocne Evil or Very Mad musim sa vybrat v jeden den do mesta ked nebude tak horuco a poprevracat obchody a second handy ci nieco schopne za rozumnu cenu nenajdem, lebo s teho oblecenim je v KE katasrofa Rolling Eyes
.. z tych velkosti si nic nerob- lebo ak sa ti babo narodi normalne v termine(myslim tym ze nebude nedonosene) tak mu tie 50-56 mozno ani nebudu dobre - alebo len prvy tyzden - take babo rychlo rastie Wink A k tehu obleceniu v KE- to poznam - sak som kosicanka Wink Inak skus zajst do obchodiku na Kovacskej zhruba oproti Jazzklubu, tam maju celkom prijatelny vyber a veci aspon o trochu lacnejsie ako v Maderne. Priklad - maderna nohavice ako si pisala 1600.- a na Kovacskej cca 1000-1200.- A este som si spomenula na jeden second hand- maju tam kopu veciciek aj pre male babatka, predava sa to tam na vahu a kilo oblecenia stoji okolo 300.-Sk - co potom vychadza tak ze body pre mimino stoji 20Sk, a je to ak si dobre pamatam na Puskinovej, ale su tam 2 sekace- tak sa nedaj zneistiet- pohladaj ten kde sa predava na vahu Wink A maju tam obcas aj tehu veci- len sa v tom musis hrabat- ja mam odtial jedny nohavice a 2 tricka a su original tehu oblecko- a vyzeraju ako ani nosene neboli

21.08.2006 12:24

Anonymous

Alexandra- ved toto bábätka rýchlo rastu a to este netusim ake velke sa narodi, ale muž mi vravi že 56 je velka lebo videl na tabulke 50-54 no tak.. Laughing popripade sa daju rukaviny ohnut. Maruska- na Puskinovej som raz bola musim sa tam pozriet este raz niektore veci su strasne ale pre babätka som tam videla tiež celkom pekne aj pre deticky aj na Kovacskej som bola je to taka mala predajnicka aj s kocikmi vsak?mali tam celkom pekne kociky v prijatelnej cene do 7000sk z ktorých sa dali urobit na leto športaky.

21.08.2006 12:33

Miss

kruci zas ma to odhlasilo, to bol prispevok odo mna Smile

21.08.2006 13:51

gabca

Miss my sme kupili Deniskovi prve dupacky a kosielky 52 a vobec ich nenosil, jeho prva velkost bola 56. On sa narodil ako 52cm a ked nas pustili z nemocnice obliekol len 56. Takze pre mna to bola zbytocna investicia. A take boli krasne oveckove Sad , len ciapocku sme pouzili na prve dni. Ja som bola cez vikend na nakupoch v Ostrave, kupila som v C&A dvoje tehonohavice, jedny sportove a jedny elegantne. Stali 1200 Sk, takze sa to este dalo. Inak tie tehotenske veci su priserne drahe ked si predstavim ze tam mali zimne teple nohavice za 350 a tehotenske za 1200 tak je to vyslovene diskriminacia tehotnych. Ja mam problem zohnat nejaky vrsok - tricko, bluzku s tehotenskym strihom, vacsinou to siju vo velkostiach 40 a viac a ja potrebujem 36-38. Zistila som, ze mam doma same obtiahnute svetre a tricka tak ma to stve lebo budem musiet na zimu nieco prikupit a chcela som nakupovat uz len pre deti. Este nemam ani kocik, esteze po Deniskovi mi doma ostali veci ako vanicka, postielka, vysoka stolicka...

21.08.2006 14:53

Alexandra

Presne tak, ak sa narodi ako 48cm drobcek, mozes muza poslat, pripadne mamu/svokru/kamosku kupit narychlo nejake malinke vecicky, ale inak je to naozaj zbytocne. gabca aj ja si myslim, preto kupujem zasadne second-hand veci.. A za 300sk mam super nohavice na traky Wink

21.08.2006 14:58

Miss

Gabca-no asi to tak bude ved bábätko každým dnom rastie možno aj preto je v obchodom 50 pomenej, s vrskami si starosti nerob ja mam tiež 38, myslim že vrchne diely teho byt nemusia, akýkolvek dlhsi pulover natiahnes na seba, na jesen dorazi moda konecne dlhsich veci pod zadok, rozne pulovriky, vlnene svetriky s opaskami co zakryju kríže aj brusko aby malickým nebola zima :D,lebo doteraz leteli zimne svetriky maximalne do pasa vsetko kratucke,konecne sa modny tvorcovia umudrili Laughing Alex- nohavice na traky za 300? paraaada, dufam že aj ja natrafim na taký skvelý kusok Laughing su to rifle,ci latkove?

21.08.2006 15:05

aksuram

Alexandra: Presne tak, ak sa narodi ako 48cm drobcek, mozes muza poslat, pripadne mamu/svokru/kamosku kupit narychlo nejake malinke vecicky, ale inak je to naozaj zbytocne.
.... a taky 48cm drobec bude urcite spokojny aj v 56- staci mu zahnut rukavky- a aj tak bude vperinke, alebo zavinovacke - hlavne abymu bolo teplucko Wink

21.08.2006 15:24

Lenocka

Ahojte kocky, ozyvam sa po dlhsej odmlke. Mala som minuly tyzden asi dva dni mensie problemy s mechurom. Babo sa mi tam usadilo a mala som stale pocit, ze potrebujem ist cikat a ked som isla tak nic a potom sa to vystupnovalo az do pocitu zapecenie a nafuknutia. Ale babo som citilo, tak som nesla k doktorke, lebo ked som uz bola vecer rozhodnuta, ze pojdem do rana to uplne vsetko povolilo. Dnes som bola na poradni adoktorka mi vravela, ze to sa mi maternica otaca na svoje miesto, lebo ja ju mam otocenu dozadu. Preto som mala tieto pocity. Hovorila, ze sa bude postupne posuvat vyssie, tak dufam, ze to tak bude. Inak ako keby toho nebolo dost, tak som sa zosuchla s Lukaskom na kolenach z hojdacky, nastastie nie z velkej vysky. Ani som nepocitila, ze som padla. Babatko je v poriadku a na buduci tyzden idem na sono do nemocnice, tak som zvedava, ci sa mi babtko ukaze v celej svojej krase. Uz teraz mu pekne dohovaram, aby bolo pekne natocene, aby maminka s tatinkom vedeli, co sa tak v brusku mrvi.......

21.08.2006 15:57

Lenocka

Alexandra: Ahoj kocky, boli sme chvilu v nemocnici, ale uz je vsetko ok, a pridavam sa do klubu modrych, cize budeme mat synceka Laughing
Alex som rada, ze ti je uz lepsie, ak ti mozem odporucit, nenechaj sa v praci moc stresovat, moze ti to priniest problemy ohlasdom hroziaceho predcasneho porodu. Ja som si kvoli tomu pri Lukaskovi aj v nemocnici polezala, ale to som bola uz v 34. tt. A gratulujem k chlapcekovi. Samozrejme gratulujem aj ostatnym kockam k urceniu pohlavia. Je tu aj niektora kocka, ktora sa chce nechat prekvapit?? Ohladom vyberu mien aj my mame uz vcelku jasno, aj ked sa to este moze zmenit, najma z mojej strany, ale u mna len u chlapca, lebo dievcatko vybera tatino.
Zuzana Búciová: A ešte som si povedala, že od zajtrajška idem jesť samý segedínsky guláš, šošovicu a kapustnicu. Tieto jedlá totiž milujem a po pôrode si ich tak skoro asi nedámSad(
Zuzka je tiez som sa uz zacala najma kapustou napchavat, lebo ju tiez velmi zboznujem. Tento vikend som mala vyslovene kapustovy vdaka mojej svokre, cim ma nesmierne potesila. Ozaj kocky mavate specialne chute? Pri Lukaskovi som toto vobec nemavala, ale teraz ma z casu na cas pochyti sialena chut, napr. na huby, mlieko, alebo nieco sladke a musim si to dat, lebo som potom z toho nervozna.
Anonymous: Alexandra- ved toto bábätka rýchlo rastu a to este netusim ake velke sa narodi, ale muž mi vravi že 56 je velka lebo videl na tabulke 50-54 no tak.. Laughing popripade sa daju rukaviny ohnut.
Miss kludne mozes viac veciciek kupit rovno velkost 62, lebo to babatko velmirychlo vyrasta. Ja som mala len asi dve supravicky 56 a ostatne som kupovala rovno 62. Maly sa narodil, mal 49 cm a 56 mu bola akurat a ponosil to ozaj chvilku, lebo rychlo zacala po prichode domov priberat a rast.
gabca: Ja som bola cez vikend na nakupoch v Ostrave, kupila som v C&A dvoje tehonohavice, jedny sportove a jedny elegantne. Stali 1200 Sk, takze sa to este dalo. Inak tie tehotenske veci su priserne drahe ked si predstavim ze tam mali zimne teple nohavice za 350 a tehotenske za 1200 tak je to vyslovene diskriminacia tehotnych. Ja mam problem zohnat nejaky vrsok - tricko, bluzku s tehotenskym strihom, vacsinou to siju vo velkostiach 40 a viac a ja potrebujem 36-38. Zistila som, ze mam doma same obtiahnute svetre a tricka tak ma to stve lebo budem musiet na zimu nieco prikupit a chcela som nakupovat uz len pre deti. Este nemam ani kocik, esteze po Deniskovi mi doma ostali veci ako vanicka, postielka, vysoka stolicka...
Gabca v Ostrave tie tehu gate stali 1200Sk, alebo ceskych korun? Ja mam v plane niekedy na jesen ist do Polska skusit pozriet na tehu oblecenie, uz som pocula, ze tam je velmi dobry vyber a aj finanacne sa to oplati. Samozrejme aj pre babatko tam chceme ist pozriet veci, ktore nam budu chybat. Zvazovala som aj tu Ostravu ist pozriet, ale 1200Sk sa mi zda dost, lebo aj tu sa da za taku cenu kupit. Tiez mame dost veci po Lukaskovi a aj niektore veci, ako napr. postielku mame slubenu od znamych.
Alexandra: gabca aj ja si myslim, preto kupujem zasadne second-hand veci.. A za 300sk mam super nohavice na traky Wink
Alex, ty mas asi oz\aj dobry nos, na veci zo sekaca, ja som teda na tehu veci este stastie nemala...