1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

11.08.2006 09:55

tanickask

ahojte, v prvom rade chcem zablahozelat vsetkym Zuzkam k meninkam VSETKO NAJLEPSIE :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

11.08.2006 10:05

gabca

Zuzkam prajem vsetko najlepsie k meninkam! Zuzka pekny vykon :D mne melon tiez velmi chuti a polovicu velkeho melona spraskam len taky fukot. Len sa mi stale akosi zdaju malo sladke Embarassed .

11.08.2006 10:20

tanickask

Ahojte maminy, :D idem sa pomaly rozlucit, lebo neviem dokedy dnes budem v praci. Chcem skor odist, este som ani nezacala chystat veci na dovolenku. Odchadzame v nedelu rano a domaci pocitac davam do servisu, lebo je asi zavireny. Takze neviem kedy sa dostanem zas k netu. Urcite sa ozvem ked budem moct. :D Majte sa krasne, opatrujte sa, papkajte meloniky a hladkajte bruska. tesim sa na novinky a nove kopanceky. :D Cool pa pa tana Cool

11.08.2006 11:32

Alexandra

Zuzankam vsetko najlepsie k meninkam! Sara prepac, asi som si to zle zapamatala, uz je to opravene Embarassed tani kraaasny viiikend Wink

11.08.2006 11:46

tanickask

Dakujeeeeem alex. :D Samozrejme aj tebe a vsetkym krasny vikend :D

11.08.2006 11:54

Miss

Brý deň Smile Sara-noo som rada, že nie som sama stresuľa Laughing , ale vcera to bolo fakthrozne lebo som bola zvyknuta že aspon 3-4 x cez den sa mrví a ja ho tak velmi chceeem Rolling Eyes Laughing , vcera som v meste videla nadherne vecicky pre novorodeniatka už-už by som kupila zopar veci, ale si vravim co ked nieco zarieknem Crying or Very sad , alebo aspon vydržím ten týžden kedy mi povedia pohlavie, lebo žlta farba ani zelena sa mi velmi nepaci Razz ja chcem kupovat už ružovucke, alebo modrucke, ale dnes je už piatok ide vikend a o chvilu je tu dalsi piatok a ultrazvuuuk :D , inakSara odpisala som ti maila, musim pozret ci už nemam aj odpoved Smile Katka-ved to, že nechcem stresovataj male musim sa ukludnit Laughing , niekde citam, že stres nema na nho dopad, niekde že ano Confused tanicka-dakujem za blahoželanie vsetkým Zuzkam aj ja som Zuzana Laughing , takže týmto blahoželam aj ja vsetkým zuzkam Zuzke Buciovej aj Zuzííku, ktora sa tu už neukazala druhý den Mad , kde si?? Shocked Smile Alexandra-pozeram tvoju tabulku, som zvedava koho bude viac ci dievcatiek, alebo chlapcekov, pomalicky sa to zacina zaplnat, mna trhne ak mi to nepovedia ani o týžden, ty by si tomala vediet už vo stvrtok nie? Surprised Smile

11.08.2006 12:01

aksuram

Aj ja sa pripajam k blahozelaniam vsetkym Zuzkam, a vsetkym co maju neaky sviatok :D Celkom Vam zavidim ked pisete ze sa zberate na dovolenku. Ja mam v podstate dovolenku stale,lebo som cele dni doma kedze sa musim setrit, no na druhej strane mam plnu hlavu starosti ako sa zbalit- lebo mna sice necaka dovolenka ale rovno stahovanie. Az teraz som zistila kolko blbosti mam a neviem co s nimi- kedze sa musim zbalit v podstate do dvoch (sice velkych) kufrov lebo sa budem premiestnovat lietadlom. A to uz mam aj zopar veciciek pre drobca ktore chcem urcite vziat - mozno bude mat drobec viac veci ako ja Laughing A k tym pohybom- nasi drobci su este velmi malicky. Takze vacsinu dna prespia. A aj ked sa hybu je to este vacsinou tak jemnucke ze to urcite necitime- to som si potvrdila raz na uzv ked bolo vidiet co za "cviky" drobec prevadzal a ja som nic necitila. By ma zaujimalo co robi ked to aj citim Rolling Eyes Prajem vsetkym vela radosti s bruskami Wink

11.08.2006 12:09

Miss

maruska ked tie pohyby citime to bude asi hotova spartakiada, dostala som už parkrat poriadnu nakladacku Laughing odkial kam letis?nastalo?

11.08.2006 12:35

aksuram

Miss: maruska ked tie pohyby citime to bude asi hotova spartakiada, dostala som už parkrat poriadnu nakladacku Laughing odkial kam letis?nastalo?
To budu poriadne zive babatka Laughing Moj manzel uz teraz drobcovi vymysla rozne basnicky typu kopni mamku do mechura ... a pokracovanie si viete domysliet Wink Letim z Kosic, cez Bratislavu do Amsterdamu. Mam z toho trosku strach, kedze som ako tehotna este neletela a na zaciatku sme mali trosku problemy. Ale teraz ma lekarka ubezpecila ze sme uplne Ok a teda nieje dovod necestovat. Bude to tak ciastocne na stalo. Manzel tam pracuje, zatial ma zmluvu do marca, ale velmi pravdepodobne mu to predlzia este o neaky rocik. A ja velmi chcem aby sme boli vsetci traja spolu, zvlast ked sa drobec narodi. A to sa da len ked ja budem v NL. Velmi sa nato tesim, no aj sa trosku bojim zmeny. Embarassed

11.08.2006 12:39

Alexandra

Miss: Alexandra-pozeram tvoju tabulku, som zvedava koho bude viac ci dievcatiek, alebo chlapcekov, pomalicky sa to zacina zaplnat, mna trhne ak mi to nepovedia ani o týžden, ty by si tomala vediet už vo stvrtok nie? Surprised Smile
Miss ano, manyel sa uy toho napocuval ako strasne chcem vediet Laughing

11.08.2006 12:52

zuzana Búciová

ďakujem, ďakujem, ďakujem za blahoželania:-)))) Deti poslúchajú a manžel zatiaľ tiež:-))) Ak sa nemýli, tak Zuziik je už niekde na tej dlhočiznej ceste, ale aj tak jej prajeme všetko naj. a peknú dovolenku, teplučké more. Taničkask- tiež si to vychutnaj a ozvi sa, keď sa vrátite Asuram- neboj sa, podľa predpovede a posledných správ majú lietadlá padať iba v USA:-((( Let nie je dlhý a určite bude všetko ok. S tým melónom ste ma potešili. Áno, je málo sladký, ale mne to nevadí. Dnes som si kúpila druhú várku, ale tá má iba 5,4kg. Neviem, či mi to bude stačiť. Inak deti sa ráno zobudili, že kde je melón. A ja, že som ho zjedla. A oni mi neverili, mysleli si, že iba srandujem.Smile)))

11.08.2006 13:03

Miss

Maruška-ja som tiež z KE nechavas ma tu samu ako kosicku tehulku? Laughing neboj sa urcite tam bude fajn, kiež by sme aj my mali tu možnost odist zo SR. Letu sa neboj vraj najvhodnejsie obdobie v tehu na let je medzi 16-24 tt. Si krvacala na zaciatku teho? neviem ale ako tak pozeram okolo seba vela tehuliek ma problem s tehu Crying or Very sad na nervy Wink , ale bude dobre ved sme už baby skoro v polovici. ahaa hej Zuzik je dovolenkujuca zabudla som Alexandra-tak snad si tie tabulky do konca týždna doplnime farebnou Laughing

11.08.2006 13:06

Alexandra

Miss: Alexandra-tak snad si tie tabulky do konca týždna doplnime farebnou Laughing
Miss dufam ze najneskor do konca mesiaca budeme uz vsetky farebne Smile

11.08.2006 13:46

Miss

alexandra - opité? Wink Laughing jasne a potom budeme pozerat ako to priroda planuje na dalsi rok v pomere dievcat a chlapcov :D

11.08.2006 13:57

Alexandra

Miss: alexandra - opité? Wink Laughing jasne a potom budeme pozerat ako to priroda planuje na dalsi rok v pomere dievcat a chlapcov :D
ja alkohol vooobec nemusim.. ale straaasne ma zaujima aky bude u nas pomer.. Shocked

11.08.2006 14:00

Miss

ani ja alkohol nemusim Embarassed ani cigarety ani kavu aspon som nemala problem s odvykanim v teho Laughing ale ked mi nepovedia pohlavie ani teraz asi si to hodím Razz chcem vecicky kupi nejake už.

11.08.2006 15:15

Alexandra

Miss: ani ja alkohol nemusim Embarassed ani cigarety ani kavu aspon som nemala problem s odvykanim v teho Laughing ale ked mi nepovedia pohlavie ani teraz asi si to hodím Razz chcem vecicky kupi nejake už.
ja mam veciciek dost, ale chcela by som male uz volat menom..

11.08.2006 16:15

KatJan

Tiez gratulujem vsetkym Zuzkam.: maminam, buducim maminam i buducim Zuzkam detickam! (aspon jednu tu mozno budeme mat...) My mame uzv az 31.8, takze ak sa voberc podari vidiet pohlavie, pridam to nase do tabulky az v septembri. Buduci utorok idem na Slovensko! Uz sa velmi tesim. Nasi konecne uvidia aj moje brusko! Uvidim aj mojho synovceka, rocneho Jakubka, vraj uz pekne brble, zacina chodit aj sam a vsetkemu rozumie. Mimochodom o tejto stranke viem od mojej svagrinej, tiez sem prispieva... Miss, nestresuj, aj ked to mozno neublizi babatku, ani ty si zbytocne nestrpcuj zivot. NA CO? Ved babetko uvidis ked sa narodi... a uzv sa tiez moze pomylit... uz sa to stalo...ked to nie je dobre vidno, a lekar sa pomyli... Moja buduca svokra hovori, ze treba byt optimistami, zle veci pridu aj same, tak si nepridavajme este aj sami, ked navyse nie je preco...

11.08.2006 16:21

KatJan

Maruska, k lietaniu:Ja som odvtedy, co som tehotna absolvovala uz 4 lety a ani raz mi nic nebolo. Navyse to bolo este zozaciatku, co je vraj najrizikovejsie. Trochu som mala obavy, ale na kratke vzdialenosti vraj nie je coho sa bat, overila som si to u troch gynekologov. Vraj ovela narocnejsia je cesta autom. Vela pi a sadni si radsej do ulicky, ak chodis casto na WC. Teraz idem na Slo zase lietadlom. Vraj len od tusim 7meho mesiaca niektore letecke spolocnosti vyzaduju potvrdenie od gynekologa, ale to mame my este trochu daleko... Stastnu cestu!

11.08.2006 16:54

aksuram

KatJan: Maruska, k lietaniu:Ja som odvtedy, co som tehotna absolvovala uz 4 lety a ani raz mi nic nebolo. Navyse to bolo este zozaciatku, co je vraj najrizikovejsie. Trochu som mala obavy, ale na kratke vzdialenosti vraj nie je coho sa bat, overila som si to u troch gynekologov. Vraj ovela narocnejsia je cesta autom. Vela pi a sadni si radsej do ulicky, ak chodis casto na WC. Teraz idem na Slo zase lietadlom. Vraj len od tusim 7meho mesiaca niektore letecke spolocnosti vyzaduju potvrdenie od gynekologa, ale to mame my este trochu daleko... Stastnu cestu!
Joj to ma potesilo- ked si to ty zvladla bez problemov a 4x tak ja to raz zvladnem tiez Laughing To o sedeni v ulicke mam uz tiez premyslene Wink Nastastie uz nelietam nawc kazdych 15min. A tiez ked som sa pytala lekarky ci radsej auto, alebo letiet tak odpoved znela bez uvazovania ze letiet. Tiez som sa informovala u letenkej spolocnosti- poletim so SkyEurope a oni do 28tt nevyzaduju ziadne potvrdenie, potom od 28-34tt potrebuju potvrdenie od lekara ze moze tehulka letiet. a potom uz nepomoze ziadne potvrdenie :D

11.08.2006 16:58

aksuram

Miss: Maruška-ja som tiež z KE nechavas ma tu samu ako kosicku tehulku? Laughing neboj sa urcite tam bude fajn, kiež by sme aj my mali tu možnost odist zo SR. Letu sa neboj vraj najvhodnejsie obdobie v tehu na let je medzi 16-24 tt. Si krvacala na zaciatku teho? neviem ale ako tak pozeram okolo seba vela tehuliek ma problem s tehu Crying or Very sad na nervy Wink , ale bude dobre ved sme už baby skoro v polovici. ahaa hej Zuzik je dovolenkujuca zabudla som Alexandra-tak snad si tie tabulky do konca týždna doplnime farebnou Laughing
Urcite tu nebude sama Wink To moj manzelik je teraz sam a daleko a hlavne bez nas dvoch(Misko a ja ) Crying or Very sad Ja som sa najprv toho odchodu dost obavala, ale ked som zistila ze akosi nieje ziaden porodnik u ktoreho by som chcela v Ke rodit tak som rada ze idem prec Laughing Poletim v cca 23tt takze by to mala byt OK. A na zaciatku- teda v 11-12tt som dostala krce a zacal sa mi skracovat krcek maternice. Tak som mala nariadene lezat so zadkom hore, a brala som magnesium. Po 6 tyzdnoch lezania sa to dalo tak pekne doporiadku ze sme uplne Ok len akosi som totalne stratila kondicku pocas toho lezania Embarassed Takze teraz pomalycky zaciname s prechadzakami, a tak podobne aby som vladala stale viac a viac :D

11.08.2006 17:04

Alexandra

Kocky prajem Vam aj drobcekom krasny vikendik Smile

11.08.2006 17:27

KatJan

Pekny we aj tebe a tvojim najmilsim, Alex! Maruska, ja sa este chystam letiet teraz v 19. a 20. tyzdni a potom este v 22. Potom sa potrebudjem este v 26. dostat zo Slovenska do Talianska, chceli sme ist autom, ale mozno pojdem tiez lietadlom, to sa este popytam lekarov, co mi odporucia... Inak dik za tie infos, ze dokedy sa da lietat a tak, ja som si to este ani nezistovala. Tiez lietame SkyEurope, alebo Ryanair.

11.08.2006 17:34

KatJan

Prechadzky su vraj najlepsie... DO TOHO! :D My tiez radi chodime, mame tu taky, 2 hodinovy, volame to, ze "standardny okruh"... :D

11.08.2006 17:41

aksuram

KatJan to mas teda riadne nabity program - ty lietas castejsie ako ja chodim na nakupy Laughing No tie moje prechadzky maju k 2hodinovym este poriadne daleko. Ja som teraz znicena aj 30minut- ale to bude asi tym, ze to mame dost "zvlneny" teren, teda do kopca sa dost naslapem Wink A SkyEurope sa mi zda trosku zodpovednejsi spolocnost ako Ryan - so sky sme zatial nemali problem ale ryan uz nam pekne narusil plany a ani sa neunuvali oznamit zrusenie letu(dozvedeli sme sa len ze lietadlo neprileti a to vo chvili ked sme uz mali nastupovat) a komunikacia s nimi bola doslova hrozna...to vsetko bolo este pred tehu ked som za milacikom lietala castejsie Laughing

11.08.2006 17:41

aksuram

KatJan to mas teda riadne nabity program - ty lietas castejsie ako ja chodim na nakupy Laughing No tie moje prechadzky maju k 2hodinovym este poriadne daleko. Ja som teraz znicena aj 30minut- ale to bude asi tym, ze to mame dost "zvlneny" teren, teda do kopca sa dost naslapem Wink A SkyEurope sa mi zda trosku zodpovednejsi spolocnost ako Ryan - so sky sme zatial nemali problem ale ryan uz nam pekne narusil plany a ani sa neunuvali oznamit zrusenie letu(dozvedeli sme sa len ze lietadlo neprileti a to vo chvili ked sme uz mali nastupovat) a komunikacia s nimi bola doslova hrozna...to vsetko bolo este pred tehu ked som za milacikom lietala castejsie Laughing

11.08.2006 17:55

KatJan

To je asi riziko vsetkych "Low cost". :D Ze casto? To teda fakt, uz sa citime ako stali klienti :D ... mame totiz priame letecke spojenie, chvala Bohu! V poslednych dvoch rokoch som najprv lietala za mojim milacikom sem do talianska a teraz zas naopak za nasimi do Ba, je to naozaj dost casto... ale to len vdaka dostupnym cenam... Mne zas raz meskalo SkyEurope 3 hodiny a nakoniec nas "nalodili", ale z Bergama (sever Talianska) sme leteli najpr do Rima, tam vylozili polku lietadla, co prileteli z Ba a nalozili polku z Rima a az potom sme leteli do BA. Uz si ani nepamatam ake bolo totalne meskanie, ale vela ludom, co mali pripoje vlakov z celeho slovenska to naburalo tak plany, ze museli prespat v Ba a ist domov az na druhy den (pondelok) rano... Sad Mne to vsetko ale vyhovuje nadmieru, ved ked si predstavim, ze autom by som sa miesto 1 hodiny terigala 11 hodin... Sad

11.08.2006 18:04

aksuram

KatJan: To je asi riziko vsetkych "Low cost". :D Ze casto? To teda fakt, uz sa citime ako stali klienti :D ... mame totiz priame letecke spojenie, chvala Bohu! V poslednych dvoch rokoch som najprv lietala za mojim milacikom sem do talianska a teraz zas naopak za nasimi do Ba, je to naozaj dost casto... ale to len vdaka dostupnym cenam... Mne zas raz meskalo SkyEurope 3 hodiny a nakoniec nas "nalodili", ale z Bergama (sever Talianska) sme leteli najpr do Rima, tam vylozili polku lietadla, co prileteli z Ba a nalozili polku z Rima a az potom sme leteli do BA. Uz si ani nepamatam ake bolo totalne meskanie, ale vela ludom, co mali pripoje vlakov z celeho slovenska to naburalo tak plany, ze museli prespat v Ba a ist domov az na druhy den (pondelok) rano... Sad Mne to vsetko ale vyhovuje nadmieru, ved ked si predstavim, ze autom by som sa miesto 1 hodiny terigala 11 hodin... Sad
Najvacsi problem mal v tomto roku manzel ked mal letiet z BA do londyna a dalej mal prestup do Irska, let do Londyna zrusili uplne, ale takym systemom ze im len cez personal letiska odkazali ze nenastupuju lebo nieje kam, lietadlo neprislo a nech si prebukuju letenky na dalsi volny termin. Najblizsi volny bol az o par dni(myslim ze letel o5dni). Poviete si ze stava sa a pocasie je predsa nevyspytatelne. Ale co bolo naj - ten prestup z Londyna do Irska si musel manzel zaplatit este raz- jedna mila pani v rezervacnom centre mu totiz povedala, ze moment ja sa nato pozriem a potom vyrukovala s uzasnym zaverom, ze let z Londyna do Irska odletel nacas a bez problemov, takze je vlastne jeho chyba ze ho nestihol. A este na doplnenie, cas na prestup mal planovany neaky 7-8 hodin. Cize keby to lietadlo z Ba vobec priletelo tak by to stihol bez problemov. ... ale naco sa vlastne stazovat, ved na buduci let si aj tak vyberieme tu istu spolocnost - ved ked si pozriem ceny nieje o com rozmyslat. A tiez ako si pisala- mam sa terigat x hodin autobusom(za tu istu alebo aj vyssiu cenu) tak to radsej poletim Wink nizkonakladovkov Wink Wink

11.08.2006 18:09

KatJan

Hej, ale to maju v podmienkach... zato su taki lacni...a rovnako aj SkyEurope, ak by sa to stalo, tiez by to musel platit klient...to su prave tie "Low cost"... Jasnacka, ze nie su idealni... Predstav si ale, ze do Amsterdamu by si musela letiet z Viedne, to by ta vyslo teda paradne drahsie, nie?

11.08.2006 18:40

KatJan

Jasnacka! :D OPTIMIZMUS! Ved zle veci pridu aj same... Wink Wink Wink (len nech ich je co najmenej) Wink

11.08.2006 19:23

Terezia

Ahojte dievcence. Aj ja takto oneskorene blahozelam vsetkym Zuzkam. Konecne sa trochu vycasilo pocasie, ale od zajtra sa to ma zase pohorsit. Hlavne pre reumatikov ako je moj drahy je to teda velka sranda. Tanicku som uz asi nestihla, ked hodila ten pocitac do opravy, ale aspon takto "telepaticky" jej zelam prekrasnu dovolenku v Chorvatsku. Maruska neboj vsetko dopadne dobre. Teraz je naozaj najlepsi cas v tehotenstve na lietanie. A hlavna vec,ze budes so svojim drahym a vsetko bude krajsie. :D Prajem vsetkym pracujucim dievcatam pekny vikendik.

11.08.2006 20:22

SARA.KRALLER

[quote="Miss"]ani ja alkohol nemusim Embarassed ani cigarety ani kavu aspon som nemala problem s odvykanim v teho Laughing ale ked mi nepovedia pohlavie ani teraz asi si to hodím Razz chcem vecicky kupi nejake už.[/quot hi miss ako sa mas ?citila si svojho drobceka dneska?Ja mojho maxa velmi slabo,ale uz som mu bola nejake vecicky nakupit.

11.08.2006 20:39

Petka

Ahoj SARIKA. Neboj sa o svojho drobceka, to je normalne, ze v 19 tt. ho nie je az tak moc a pravidelne citit. Vsetko bude fajn. A co si dnes pokupila? Pochval sa nam. Inak baby, nehnevajte sa, ze som sa Vam tu votrela, ale ja som z oktobroviek 2006 a tak som Vam tu nakukla, ze co porabate do 20 tt.

11.08.2006 21:13

sonka1

ahojte dievcatá, dnes sme sa vrátili z dovci zo slovenska, ale veu pocasie nám nevyslo Sad . jediné pozitívum ochladenia bolo, ze som mohla dat mathiaska zaockovat proti hepetitíde A, lebo v horúcavách sa nedalo. vsimla som si , ze sa nám tabulka zacína vyfarbovat, tak dúfam , ze na bud. týzden aj ja prispejem k sfarbeniu, lebo idem do poradne a uz by to mohlo byt vidiet, ak bude baby dobre otocené. pri matim som to vedela uz v 16tt. ja by som sa chcela opýtat, ktrorá z vás má v pláne rodit v ba-ruzinove? postrehla som, ze renka to má v pláne a má priblizne rovnaký termín ako ja. tak by sme sa tam mali stretnút, ak sa niektorý drobec nepoponáhla a druhý bude lenivý! Laughing od pondelka som sa chystala uz do práce, ale som to akosi poplietla, lebo som si myslela, ze mati uz pojde do skolky, no a on má este týzden prázdnin, tak ideme k starým rodicom! no a uz aj ja cítim pohyby! :D sú síce este jemnucké, ale kazdým dnom intenzívnejsie.!!! prajem vsetkým pekný víken!

12.08.2006 11:41

Alexandra

Petka: Ahoj SARIKA. Neboj sa o svojho drobceka, to je normalne, ze v 19 tt. ho nie je az tak moc a pravidelne citit. Vsetko bude fajn. A co si dnes pokupila? Pochval sa nam. Inak baby, nehnevajte sa, ze som sa Vam tu votrela, ale ja som z oktobroviek 2006 a tak som Vam tu nakukla, ze co porabate do 20 tt.
Petka a preco by sme sa mali hnevat? Kazda mila osobka je tu vitana! Wink Ako sa citis takto skoro uz tesne pred? Shocked

12.08.2006 14:07

Petka

ALEXANDRA, citim sa fajn, zatial je vsetko v pohode, len niekedy maly dost kope a prevaluje sa, ze mam pocit, ze mi uz ide vyliezt cez stenu brucha. Ale som rada, ked sa tam takto stale hybe, aspon viem, ze je v poriadku.

12.08.2006 16:22

SARA.KRALLER

Petka: ALEXANDRA, citim sa fajn, zatial je vsetko v pohode, len niekedy maly dost kope a prevaluje sa, ze mam pocit, ze mi uz ide vyliezt cez stenu brucha. Ale som rada, ked sa tam takto stale hybe, aspon viem, ze je v poriadku.
ahoj petulka,a vitaj na januarovkach,prepac ze sa ozyvam az teraz ale vcera sme s leom prisli taky unaveny ze som sa uz na nic nezmohla.a hadaj koho sme stretli v h&M?Ale vsetko ti porozpravam a poukazujem ked sa na buduci tyzden zase stretneme.MAXIM sa uz konecne umudril a uz netrucuje az sa mi zda to s tymi pohybmi trochu prehana! A Adamko sa ma dnes ako?

12.08.2006 18:20

Petka

SARA KRALLER, mam taky pocit, ze ste stretli v H&M Moniku-tucnu, ale neviem ci to bola akurat ona. Ved jasne potom pokecame, nebudem ta tu rusit na januari. Tak sa ozveme buduci tyzden OK?

12.08.2006 19:14

tanickask

Ahojte, tak sa este ozyvam. :D Terka dakujem za zelanie. Pocitac sme nakoniec do opravy nehodili, Daniel mal na nom este robotu, tak to pocka az po dovolenke. No a na tu dovolenku asi nakoniec vyrazime az v pondelok rano. Vsak vidite to pocasie... a to iste je aj v chorvatsku. Od utorka by sa to malo zlepsit tak velmi dufame. Tak sa zatial len povalujem, a chce sa mi stale spat... Laughing prajem este pekny vikend :D

12.08.2006 20:17

SARA.KRALLER

Petka: SARA KRALLER, mam taky pocit, ze ste stretli v H&M Moniku-tucnu, ale neviem ci to bola akurat ona. Ved jasne potom pokecame, nebudem ta tu rusit na januari. Tak sa ozveme buduci tyzden OK?
ok petulka nezabudni sa ozvat na buduci tyzden!budem cakat a davaj si na seba aj na adamka pozor!

12.08.2006 22:03

Alexandra

Ahoj kocendy, to bol dnes den, co? Musim sa Vam zdoverit, bola som dnes pozerat nohavice. Nasla som jedny vyborne, super sadnuce, pekne, pohodlne, aj elegantne aj sportove, no paradne. Za 2200!!! Skoro ma vystrelo! Co ti ludia uz nemaju sudnost? To fakt mam dat 2200sk za nieco c budem nosit 3 mesiace? Pomoooooooooooooc

12.08.2006 23:28

Miss

Ahojte, konecne som sa dostala na net, od vcera same oslavy Razz Sára-čavky ja tiež posledne dni riesim pohyby že je ich cez den hrozne máličko a su slabe Rolling Eyes , som vdacna za každý pohyb, teraz sa mu nejako nechce. Co nove? pozeram že mas pekný metrik Smile ja ho mam na babinete ale tu som nejala ľava na to aby som si ho urobila Laughing , ale staci jeden nie? Smile Alex-ja vecicky este nemam-akasi aj poverčivost na jednej strane a na druhej, chcem až ked sa dozviem pohlavie, ale dneska som dostala na meniny užasnu supravicku, hned som sa do nej zalubila Smile krasna mekucka bundicka s teplackami, veeelmi krasne tesim, tesiim Smile , v piatok po usg pojdeme s manžom kupit nieco, ak sa dozviem pohlavie Smile k tým teho nohaviciam-2200sk? sa zblaznili, ale žial tak to je, tiež som pozerala v obchodaku teho veci a poviem ti tie ceny su neprimerane tovaru, žial nie je frekvencne najpredavanejsi tovar tak preto tie ceny, ale tiež by mohli byt solidnejsi k buducim mamickam. Maruška-to su take neprijemne problemy ako si mala, dufam, že už bude vsetko ok, no musis sa šetrit, ved už mas 50% za sebou :D katjan- viem, že stresovat sa je zbytocne, ale ked ja sa tomu neviem vždy ubranit, ako vravim už aby bolo na svete Cool

13.08.2006 10:27

SARA.KRALLER

Miss: Ahojte, konecne som sa dostala na net, od vcera same oslavy Razz Sára-čavky ja tiež posledne dni riesim pohyby že je ich cez den hrozne máličko a su slabe Rolling Eyes , som vdacna za každý pohyb, teraz sa mu nejako nechce. Co nove? pozeram že mas pekný metrik Smile ja ho mam na babinete ale tu som nejala ľava na to aby som si ho urobila Laughing , ale staci jeden nie? Smile dobre ranko miss,kde mas tvojh metrik na babinete ? nejako nemozem najst a chcela by som si pozriet aj tvoj Laughing a co sa tyka povercivosti s vecickami mam tiez strach ale uz som to jenoducho nemohla vydrzat.sara Alex-ja vecicky este nemam-akasi aj poverčivost na jednej strane a na druhej, chcem až ked sa dozviem pohlavie, ale dneska som dostala na meniny užasnu supravicku, hned som sa do nej zalubila Smile krasna mekucka bundicka s teplackami, veeelmi krasne tesim, tesiim Smile , v piatok po usg pojdeme s manžom kupit nieco, ak sa dozviem pohlavie Smile k tým teho nohaviciam-2200sk? sa zblaznili, ale žial tak to je, tiež som pozerala v obchodaku teho veci a poviem ti tie ceny su neprimerane tovaru, žial nie je frekvencne najpredavanejsi tovar tak preto tie ceny, ale tiež by mohli byt solidnejsi k buducim mamickam. Maruška-to su take neprijemne problemy ako si mala, dufam, že už bude vsetko ok, no musis sa šetrit, ved už mas 50% za sebou :D katjan- viem, že stresovat sa je zbytocne, ale ked ja sa tomu neviem vždy ubranit, ako vravim už aby bolo na svete Cool

13.08.2006 11:26

Miss

Sara-ahooj Smile ja mam metrik na babinete tam kde som prispela do nejakej diskusie, mam taký srdiečkový a postavičku dievčatka, možno ju budem musiet zmeniz za modru Laughing Ake vecicky už mas?

13.08.2006 11:50

Alexandra

Miss ja by som tiez najradsej nakupovala az potom, ale kvoli financiam sme nemali na vyber, tak som zariadila vsetko kym boli korunky Smile

13.08.2006 11:53

Miss

Alex-ja korunky nemam ani teraz Laughing ale teta nevie spavat v noci tak bude štrikovať Laughing a kamoska co ma už polrocneho chlapceka sa tiež ponukla že nejake vecicky da, noo a aj babky ponakupuju a manža kupi tiež už v piatok dufam Laughing nasla som obchodik s nie drahými a bavlnenými vecickami, som rada že je už nedela, už len týžden a velký usg Surprised :D

13.08.2006 16:18

SARA.KRALLER

Miss: Sara-ahooj Smile ja mam metrik na babinete tam kde som prispela do nejakej diskusie, mam taký srdiečkový a postavičku dievčatka, možno ju budem musiet zmeniz za modru Laughing Ake vecicky už mas?
ahoj miss,nemam toho vela ale takmer vsetko som kupila tu vo viedni v H&M.takze my uz mame deku .1 hracku 7 body ,pancusky a 2 supravicky ktore si chcem potom zobrat do porodnice,ja viem ze je to malo ale zatial staci.teraz musime tiez trosku sporit ale uz vieme ze detsku kupime v ikei a kociar by som chcela zn bugaboo.ako sa ma tvoje babo dnes? maxim si zas zobral dovolenku,lenivec jeden Laughing

13.08.2006 16:25

Anonymous

Ahoj Sara Smile , toolko veci bábo potrebuje nie?no pomalicky to postihame, ak chces možes mi poslat fotku toho kocika, zhruba viem aký by som chcela ale za dalsie napady budem vdacna Smile Moje malinke dnes tak jemne kopká, konecne koplo aj ocka, lebo doteraz nechcelo kopkat ked sme na nho položili ruku, ale som mu dohovarala že ocko ho lubi, manžel už bol nestastný že ho babätko nekopka tak ho koplo Laughing ale take pocasie na nizky tlak je tak viac asi spinkaju, vsimla som si že to moje male je hore najmä v ncoi a rano v poslednej dobe.

13.08.2006 18:50

adulka80

Ahojte januarovky, trochu som sa k vam vkradla z februaroviek Smile je to super, ze uz sa bavite o babetkach ako kopkaju.. Už aby som citila pohyby aj ja Razz Chcem vam iba popriat vsetkym krasny zvysok tehu a nech vam babetka robia stale taku radost ako teraz Smile Este k vam urcite nakuknem, mate tu celkom poucnu diskusiu.. aspon budem vzdy o krok (mesiac) dopredu Wink

13.08.2006 18:52

aksuram

Anonymous: ... Moje malinke dnes tak jemne kopká, konecne koplo aj ocka, lebo doteraz nechcelo kopkat ked sme na nho položili ruku, ale som mu dohovarala že ocko ho lubi, manžel už bol nestastný že ho babätko nekopka tak ho koplo Laughing ale take pocasie na nizky tlak je tak viac asi spinkaju, vsimla som si že to moje male je hore najmä v ncoi a rano v poslednej dobe.
Inak aj moje drobca vcera a dnes akosi nekopka- hybat sa hybe, ale len tak kludne. Asi vazne viac spinka Wink