1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

03.08.2006 21:03

Zuziik

Ja este prihodim, ze ked sa ti vyhodi zoznam vsetkych diskusii na Babatka podla kalendara, a ak najdes tu nasu, nemusis na nu hned kliknut, ale pod tym mas ... "Chod na stranku .... 1 .. 45,46 " tak rovno klikni na tu 46 (alebo v ten dany okamih na poslednu stranku ktora sa tam nachadza), a si hned na konci :D Pripajam foto ....

03.08.2006 21:11

Miss

Alexandra - ja som taký maniak do medicíny a hypochonder takže ja som to vedela dost skoro Laughing Shocked o tom šíjovom prejasnení Sára - fotku ti poslem :D ale pocuj nedala si mi ty zlý nick na pokec Confused: diorka2 ma v profile napísane že ma 15 rokov :D :D snad mas viac Wink možme si pisat potom maily Wink

03.08.2006 21:24

Karolinka

Ta teda Babule, ja to uz vsetko nestiham citat. K pocitacu sa dostanem raz za uhorsky rok a kym sa tymi vsetkymi stranami preluskam, tak uz ani nevladzem pisat Rolling Eyes Pekne sa cinite, musim vas pochvalit. Razz Vidim, ze ste uz zalozili aj tabulku!!! No parada!!! Ja som bola vcera na tom 3D ultrazvuku v Brne a ten moj maly krpec si stale schovaval tvaricku do placenty. Inac uz bolo vsetko super vidiet, dokonca ako si drzi nos a ako nam prstikmi maval - z toho som bola uplne hotova..... A este to najzaujimavejsie.....videli sme pipiiiiiik..... bude to kluk ako buk :D :D :D

03.08.2006 21:27

Zuziik

KatJan: Tani, s tym pozorovanim sa ta celkom chapem, ono ked je vsetko v poriadku, tak sa lahko hovori. Ja som celkom v pohode a pritom sa mi snivaju teda vselijake sny... Mohla by som vam tiez rozpravat ake zmatky som narobila, ked som zistila, ze tu sa AFP nerobi, alebo ked som mala jeden vecer teplotu 38, to sme leteli aj na pohotovost... Myslim ale, ze je to uplne normalne, ze sa obavame o svoje babo...ve nevieme co sa tam v brusku s nim deje...a teda velke veci sa tam s tym malym cloviecikom deju!!! Je to zazrak! Ja sa este stale neprestavam cudovat...ale asi aj kus zahady a neistoty k tomu vsetkemu patri, nie? Ved taky je zivot a prave taky sa mi najviac paci...Nemohla by som existovat vo svete, kde je vsetko nalinkovane a dopredu jasne...Neviem teda ako vy ostatne... hmmm...tolko moje filozoficke okienko Wink
Katka, ani tuto sa AFP testy standardne nerobia, a ked som videla, ze vsetky babenky na to idu, bolo mi divne, no ale ako ma tu uz informovali, tie testy su nepresne a zbytocne by som sa znervoznovala, tak mozno aj dobre.... A to, ze si to tehotenstvo menej vsimam je asi aj tym, ze mam toho trosku viac v tieto dni, okrem toho, ze mam doma 3 rocneho drobca, ktory toho vie ale riadne povymyslat, a tiez tie pripravy na dovcu a domacnost atd, proste akosi uz som vecer rada ked padnem vecer do postele. Napr. dnes sme boli na velky nakup asi v 5tich obchodoch, no fakt uz nevladzem, este sme prisli domov, urobila som rychlo veceru, ale pradlo ktore sa mi vypralo kym sme boli v shopping centre este na mna stale caka... :D no ale najprv musim poskladat to suche co tam este vysi, ktore som prala vcera... Ked tu vypisujem tak to iba preto, lebo momentalne nevladzem stat, tak chvilku sedim a medzi tym pisem prispevok :D Maly sa kupal pred chvilockou, takze som ho prave vybrala z vane utrela, obliekla, lebo od kedy vie, ze bude mat surodenca, tak neviem preco ale vsetko musim robit ja, on sa uz ani sam neoblecie, ani nezaspi ... a ani nehovorim o tom, ze mi plave cela kupelna, ako vzdy ked sa maly (ale aj velky :D ) kupe, takze budem musiet ist o chvilu pozmyvat a vsetko poutierat... no ale co uz to sme my matky, musime a chceme byt trpezlive a milujuce, takze to s laskou pre nase deti (tie male i velke) urobime... :D Takze pri tom vsetkom mi uz malo casu ostava na sebapozorovanie, naposledy sa mi to podarilo jednu noc, ked som nemohla spat, asi o 3 nad ranom, a to som sem aj napisala prispevok, ze som asi pocitila babenko... :D

03.08.2006 22:44

Miss

Sara - prave som ti poslala mail s fotkami sa tesim na tvoje Shocked :D

04.08.2006 07:44

gabca

Zuzik ja som na tom obdobne, cely den v praci, potom pridem domov a zas praca okolo domacnosti a s malym .... . Tento tyzden som si dopriala vzdy po praci odpocinok v posteli ale to len preto, lebo ked som prisla o 17.30 domov dost ma pobolievalo v podbrusku. Vcera ked som isla po ulici tak ma tam tak pichlo ze ma az zohlo. Stalo sa vam to niekedy? Babatko vcera pekne kopkalo, uz ho citit aj ked si prilozim ruku na brucho - supa do ruky :D . Karolinka blahozelam k chlapcekovi :D . Tatino musi byt uplne hotovy od radosti.

04.08.2006 07:52

katrinn

ahojte baby, dlho som sa neozvala. Moja obľúbená stránka nefunguje, tak píšem sem.. Máme sa dobre, rastieme, všetky testy doteraz boli v poriadku. Začínam sa obzerať po nejakom kočíku - náklaďáku Laughing

04.08.2006 08:27

Zuziik

Jeej Katrinn, no prave som ti napisala na dvojcatach, kym som prisla do tejto diskusie zahliadla som tvoje meno na dvojcatach, tak som sa po tebe zhanala... :D

04.08.2006 08:29

katrinn

zuziik, všimla som si Laughing som ti aj odpísala.. máme sa fajn.. začíname sa gúľať, každým dňom sme väčší a väčší, ale prírastok na váhe zatiaľ žiaden, čo mi celkom vyhovuje... zatiaľ -2kg.. Bola som dva mesiace doma, ale teraz už pracujem, veď mám dvoch pomocníkov... :D

04.08.2006 08:34

Alexandra

Miss: Alexandra - ja som taký maniak do medicíny a hypochonder takže ja som to vedela dost skoro Laughing Shocked o tom šíjovom prejasnení
No mna tiez medicina bavi, ale akosi o tehulkovani som toho az tak velmi vela nevedela doteraz, skor tak ze genetika a tak Embarassed Bre raaanko kocky Smile A tabuleckaaaa

04.08.2006 08:38

Alexandra

Tu ju mame, aj s katrin a skvelou spravou o prvom chlapcekovi Laughing

04.08.2006 08:40

katrinn

alex, katrinn bude mať o 2 týždne 29 a mangel 26 Wink

04.08.2006 08:45

Zuziik

Gabca raz som tu zahliadla prispevok kde si mi pisala o Deniskovi, sorry nemala som v umysle neodpisat ti, len vtedy to nevyslo a teraz to uz neviem najst Sad , tak nejako po pamati (ktora sa mi zazrakom vracia spat Laughing ) odpovedam. Kedze nasi drobci maju rovnaky vek tak by si urcite rozumeli, len ten nas je tak trochu iny oriesok. Od narodenia bol velmi spolocensky a samostatny, nikdy nemal rad mojkanie a na ulici sa porozprava s hoci kym... :D (teraz je to ale trochu ine, asi sa citi byt prichodom noveho cloviecika do rodiny ohrozeny, pretoze na mne stale visi, no a moja mama mi hovori, ze co chces ved to si stale chcela, aby bol viac pritulny... :D ) Ked mal rok vratila som sa do prace, takze bol cely den s nanny a s jej dvoma detmi, tak to mi zdivel este viac Laughing , pretoze deti boli starsie, chlapcek mal 4 a dievcatko 2.5, pochytil od nich vsetky huncutstva ktore sa dali... :D Ked som minuly rok prisla o pracu (akosi som nemala chut hladat si novu a tiez presne vtedy v Londyne bola ta siet vybuchov v metrach a v autobuse a akosi som z toho vsetkeho ostala mimo), zobrala som ho na par mesiacov na Slovensko, po slovensky este nerozpraval, tak som ho dala do skolky na 3 mesiace, to mal 2 a pol roka... Bol uzasny, do skolky utekal a ja za nim ... :D Prvy den a aj cely tyzden mi ani nechcel ist domov, proste deti a spolocnost miluje. Velmi mu to prospelo, aj ked to bolo kratko predsa sa len k niecomu priucil... Ucitelky ho mali velmi rady a on ich, ja ti skolku len doporucujem, ale fakt kazde dietatko to preziva idnividualne... ale deti proste musia byt medzi detmi, maju taky svoj maly svet, do ktoreho my dospelaci velmi nevidime... Smile

04.08.2006 09:02

Zuziik

katrinn: zuziik, všimla som si Laughing som ti aj odpísala.. máme sa fajn.. začíname sa gúľať, každým dňom sme väčší a väčší, ale prírastok na váhe zatiaľ žiaden, čo mi celkom vyhovuje... zatiaľ -2kg.. Bola som dva mesiace doma, ale teraz už pracujem, veď mám dvoch pomocníkov... :D
To je super sprava... tak vam drzime palce, obcas sem zaskoc a daj vediet ako sa ti dari, kedze ty si vyzadujes dvojitu pozornost... :D

04.08.2006 09:13

Zuziik

Anonymous: Hi Zuziik ako sa zaregistrujem do vasej tabulky?
Sara zaregistrujes sa tak, ked prides do Fora, hore v modrom pasiku mas moznost Registracie, vypis tie udaje ktore su neyvhnutne a mas to... Udaje do nasej tabulky doplnuje Alex, tak tu len hod svoj vek odkial si, kde sa momentalne nachadzas a ci uz mas deticky... Alex to uz potom doplni... Smile

04.08.2006 09:29

Alexandra

katrinn: alex, katrinn bude mať o 2 týždne 29 a mangel 26 Wink
Ja viem, len som nevedela ci mozem zverejnit, tak som zverejnila len to co si uviedla uz tu Wink [quote="Zuziik"]
Anonymous: Udaje do nasej tabulky doplnuje Alex, tak tu len hod svoj vek odkial si, kde sa momentalne nachadzas a ci uz mas deticky... Alex to uz potom doplni... Smile
Ano prosim, doplnim co vidim Cool

04.08.2006 10:21

katrinn

alex, ešte nie som taká stará, aby som musela utajovať vek Laughing nie je to tajomstvo

04.08.2006 10:22

zuzana Búciová

Alex, prosím Ťa, doplň nám mená: Hana a Tomáš Ďakujem

04.08.2006 10:33

tanickask

Ahojteeeee :D taka som rada ze uz je piatok. Ako sa ochladilo tak mam nejak viac roboty. Vcera som makala 13hodin, ale musim priznat ze mi to dalo obrovsku energiu, az som zabudla ze som teho a prudko som sa postavila zo stolicky az ma pichlo v brusku. Aj som sa trosku zlakla, ale hned to preslo a myslim ze v pohode. Mate s tym niekto skusenost Confused: Idea :D :D :D Alex mne tam mozes dopisat meno Daniel - tak ako nasi muzici :D

04.08.2006 10:36

Karolinka

Gabca diky za blahozelanie, ale tatino este nevie, ze to bude chlapcek:o))

04.08.2006 10:36

tanickask

Karolinka, blahozelam k chlapcekovi. :D Mate aj dvd? Ak ti to nevadi, kolko to stalo v brne? A v ktorom tyzdni je najlepsie ist na 3D? :D

04.08.2006 10:40

gabca

Zuzik vôbec sa nehnevám že si neodpísala, ja som aj zabudla že som sa Ťa niečo pýtala :D . So škôlkou úplne súhlasím, snáď aj malý bude a nebude robiť cirkus. Zaujímavé, že aj my keď sme povedali malému že bude mimi, chce spať pri nás v posteli a vyžaduje si väčšiu pozornosť ako predtým. Síce sa na bábätko veľmi teší ale asi aj podvedome cíti konkurenciu. Katrinn medzi Tebou a manželom je taký vekový rozdiel ako medzi mnou a mojim manželom :D . Alex naše mená pre bábätko sú Sára, Nina, Patrik, Jakub. Nakoniec to možno bude niečo celkom iné :D .

04.08.2006 10:49

Alexandra

katrinn: alex, ešte nie som taká stará, aby som musela utajovať vek Laughing nie je to tajomstvo
Tak to je jasneeee, ale vies, menej je niekedy viac Wink Takze pisem aj mena rovno Laughing
Zuzana Búciová: Alex, prosím Ťa, doplň nám mená: Hana a Tomáš Ďakujem
Provedu Wink
tanickask: Alex mne tam mozes dopisat meno Daniel - tak ako nasi muzici :D
Milujem to meno Embarassed Inak na 3D sa odporuca okolo 24 - 26tt, kedy je krasne vidiet uz aj tvaricka a vsetko.. ja idem v 25tt, do Pruskeho, po odporucani kamaratky na fantastickeho lekara, cena 1.600sk a DVD si nemusim nosit.. Ze to bude trvat hod a pol az viac, tak sa tesiiim Laughing
gabca: Alex naše mená pre bábätko sú Sára, Nina, Patrik, Jakub. Nakoniec to možno bude niečo celkom iné :D .
Dakujem, hned piiiisem Smile

04.08.2006 10:55

Alexandra

No a tabuľka..

04.08.2006 10:56

katrinn

baby, ohladom 3d, resp. 4D, najlepsie a najkrajsie je ist az okolo 25tt, pretoze babo uz je vyvinute do skoro finalnej podoby a nie je take velmi slachovite... Alex, sak vies, bude to Misko a Misko, alebo Misko a Filip alebo Miska a Lucia (aj ked tu Luciu budem musiet zmenit.. ak porodime v decembri, tak dieta bude mat vsetky sviatky naraz.... v jednom mesiaci.. a to nechcem )

04.08.2006 11:01

Alexandra

katrinn: baby, ohladom 3d, resp. 4D, najlepsie a najkrajsie je ist az okolo 25tt, pretoze babo uz je vyvinute do skoro finalnej podoby a nie je take velmi slachovite... Alex, sak vies, bude to Misko a Misko, alebo Misko a Filip alebo Miska a Lucia (aj ked tu Luciu budem musiet zmenit.. ak porodime v decembri, tak dieta bude mat vsetky sviatky naraz.... v jednom mesiaci.. a to nechcem )
Vieeeeem, uz su tam Wink S tou Luciou mas pravdu, saaakris, ze je desne tazke bybrat proste normalne, pekne mena tak, aby sa hodili k priezvisku a este aj deti netrpeli tym, ze by mali narodky s meninami a este aj v Vianocami v nasom pripade.. Hotova maturita.. Rolling Eyes

04.08.2006 11:06

katrinn

alex, veď to... nič iné sa mi k tomu nášmu priezvisku nehodí... teda, hodí, ale nechcem meno, ktoré bude jednak dlhé (ženský tvar môjho priezviska má 11 písmen) a jednak nechcem meno s "R" lebo to neviem dobre povedať... už sa vidim, ako na ihrisku kricim ooooobeut (ako Robert) Laughing Laughing Laughing aj tak milujem tie tipovacky... zatial vsetky tipy boli, ze to budu dvaja chlopi, tak zbytocne vyberat babske mena Laughing Laughing ja by som najradšej párik, ale hlavne, nech je všetko v poriadku a nech su zdravi Wink

04.08.2006 11:47

gabca

Katrinn Ty si srandista. Ten ooobeut ma naramne pobavil :D :D :D . Mne je tiez jedno co to bude len nech to je a je zdrave. Rodina vsak tuzobne ocakava dievcatko ale to ocakavali aj pri Deniskovi a v pohode sa vyrovnali s chlapom :D . Uz aby som bola aspon v 32tt, potom ma snad prejde ten strach z potratu. Ja som taka b.lba ze som si precitala diskusiu dievcat o potratoch a ked tam jedna pisala ze potratila v 20tt a druha v 25tt tak odvtedy sa sledujem a mam ovela vacsie obavy. No som normalna?

04.08.2006 12:09

tanickask

Gabi viem o com hovoris, ale tych je minimum co potratia tak neskoro. To asi strasi kazdeho. A ty ani nemas ziadne problemy, nie? My musime verit ze vsetko super dopadne, a radsej necitat take clanky, lebo to je zle na psychiku Sad Vsetkym dobru chut k obedu. :D Dajte tipy co mam varit, co dobre ste si dali Confused:

04.08.2006 12:11

Miss

Bavíte sa tu o Genetickom usg, tak to som aj ja zvedavááá Shocked , Alexandra budes platit 1600 Sk? Shocked Shocked ,mne povedali, že si mam doniest 600 Sk a to som nadávala, že vela, za video, nie je ten tvoj Dr. nejaký sukromnik? Laughing to tak dlho trvá? jéé to bude celovečerný film :D :D

04.08.2006 12:18

Miss

a to je 3D, alebo 4D?

04.08.2006 12:26

sonka1

ahoj dievcata, ja vas nestíham citat, vymeskala som 2 dni a uz nie som v obraze. co budem robit po týzdni dovolenky? nedá sa mi otvorit tá tabulka, vzdy mi vypisuje info: "Prepáčte, ale nemáte oprávnenie pre zobrazenie alebo stiahnutie tohoto súboru". raz sa mi to ale podarilo, tak podla pamäti dopĺnam: syn Mathias - 3,5r., povodom som TT, a vybrané meno pre babo zatial Melanie,... tánicka, este by som poopravila odpoved na tvoju otázku: píse sa hanba, nie hamba, ako hanbit sa, hanebnica a pod. nevsímajte si ma, vystudovala som slovencinu, tak som trochu deformovaná . Laughing

04.08.2006 12:40

Karolinka

Tanicka v Brne som bola v Heliose a stalo to 600 ceskych peniazkov. Urobili mi fotocky a 15 minutovy zaznam na DVD. Ak by som to chcela na VHS, tak by to stalo 500,- ceskych. Babenko je uz krasne vyvinute, kyval nam prstekmi, cmulal si palcek a chytal si nostek. Proste uzasny zazrak! Len si najskor stale zabaral hlavku do placenty a nebolo mu dobre vidiet tvaricku. Ale to sa moze stat aj v 24 tyzdni a potom uz nie je cas na opakovanie UZV, lebo bude menej plodovje vody. Preto som isla uz pre istotu teraz, ze keby bolo zle otocene, tak sa este stihnem objednat na dalsi termin. Doktorka bola strasne mila a 3/4 mi chodila po brusku, kym nenasla tie najkrajsie obrazky. Babenky jedna rada: ak pojdete na ten UZV, tak si sa pred tym trochu rozhybte, aby vam babenko nespalo. Ten moj mal najskor polnoc a az po stvrt hodine sa mi zobudil.... bude to spachtos po mne, ale potom uz pekne vystarajal!

04.08.2006 12:43

Karolinka

Miss ta dlzka navstevy u doktora zavisi od toho, ako mas otocene babenko, ci spinka tak... aby boli pekne obrazky ked uz za to tolko platime. Teda aspon v tom Brne to tak bolo. Baba predo mnou bola vo vnutri 25 minut a ja 45, lebo mi spinkal a tvaricku si zabaral do placenty. Tam robia 15 minutovy zaznam.

04.08.2006 12:45

Miss

Karolinka - tiež som na to myslela, že ho treba zobudit :D neže mi bude chrapkať a ja sa zase nedozviem, co to je Laughing Laughing ,ale ja som si vsimla, že vstava okolo 12-tej na obed a na usg som objednana 12.30 tak by mal byt cerstvý :D , zatial pri každom usg bol hore aj ráno, staci ked pojdeme manžovou hrkalkou-autom Laughing a bude hned hore, veeelmi sa tesim na zabery Wink urobia mi aj fotočky okrem videa ak budem chciet?

04.08.2006 12:46

tanickask

Soni, dakujem, zas som mudrejsia. :D Karolinka, dakujem. No je to o dost lacnejsie ako tu. Treba sa dopredu objednat? Ako dlho? Isla by som aj hned, ale pockam radsej do toho septembra. :D A spojim to s nejakym shoppingom v Brne :D

04.08.2006 12:58

Karolinka

Miss mne urobili fotocky automaticky, ani som si nepytala lebo som pri tom nadseni aj zabudla :D Mna objednali do tyzdna. V Blave je to horsie. Volala som v juli a objednali ma na september.

04.08.2006 13:05

gabca

Karolinka to je super ze uz mas fotky a nahravku babatka. Ja chcem ist tiez na 3D ale az neskor. Nase male zas vstava a buntosi hlavne vecer ked sa mi uz chce spat alebo doobeda ked som v praci. Vzdy ho prebudi ked si hladkam brucho a ono mi kopne do ruky :D . tanicka mas pravdu, ja si tiez nadavam co to vobec citam. Ved urcite ze je vzdy nejake riziko ale takto si este sama kazim radost z maleho.

04.08.2006 13:51

Alexandra

katrinn: alex, veď to... nič iné sa mi k tomu nášmu priezvisku nehodí... teda, hodí, ale nechcem meno, ktoré bude jednak dlhé (ženský tvar môjho priezviska má 11 písmen) a jednak nechcem meno s "R" lebo to neviem dobre povedať... už sa vidim, ako na ihrisku kricim ooooobeut (ako Robert) Laughing Laughing Laughing aj tak milujem tie tipovacky... zatial vsetky tipy boli, ze to budu dvaja chlopi, tak zbytocne vyberat babske mena Laughing Laughing ja by som najradšej párik, ale hlavne, nech je všetko v poriadku a nech su zdravi Wink
No snad sa este nejake dievcenske pekne najde.. Co tak Janka, Danka, Petra...? Vydrzime este tu chvilu a dozvies sa Wink Ja som tiez strasne zvedava ako je to u Teba, najma ked september ma 2 dievcata, aarenka ch+d, tak som zvedava s cim prides Ty Wink
Miss: a to je 3D, alebo 4D?
4D Laughing Geneticky mam zadarmo na klinike Wink
sonka1: raz sa mi to ale podarilo, tak podla pamäti dopĺnam: syn Mathias - 3,5r., povodom som TT, a vybrané meno pre babo zatial Melanie,...
Sonka dakujem, dopisujem, aktializujem Smile

04.08.2006 14:01

Alexandra

A upodate tabulkaaa

04.08.2006 14:05

Miss

Alex- ja som už z toho riadne zmätená Rolling Eyes Confused: Idea , ja idem na morfologiu tak to tam bude asi klasický ked treba prehliadnut bábu vsetky orgániky a nie 3D, ci 4D, alebo aj take aj hentake, ja už važne neviem Laughing

04.08.2006 15:43

Zuziik

Miss a kam ty ides na ten ultrazvuk ?? Nemozes mi dat cislo a adresu, teraz rozmyslam, ze ked pridem do Ke mozem si tam skocit tiez.. Alebo nevie niekto ci robia 3D ultrazvuk aj v KE ?

04.08.2006 16:15

Alexandra

Miss: Alex- ja som už z toho riadne zmätená Rolling Eyes Confused: Idea , ja idem na morfologiu tak to tam bude asi klasický ked treba prehliadnut bábu vsetky orgániky a nie 3D, ci 4D, alebo aj take aj hentake, ja už važne neviem Laughing
Moje ides na morfologicky usg, na ktory chodi kazda zena v 20tt, ma za ulohu vysetrit a skontrolovat komplet organiky babetka, jednoducho jeho fyzionomiu. 4D usg je ultrazvuk na ziadost mamicky vyslovene len aby videla svoje babetko, nesprevadza ju ziadne vysetrenie.. Dost sa divim ze za morfologicky usg chce od Teba lekar peniaze?!? Keby ze si mas doniest DVD, nepoviem, ale preco by si mala za to platit ked to musi urobit?

04.08.2006 16:27

Anonymous

Zuzik nie je to 3D je to morfologia klasicky usg len vacsi ako pisala Alexandra,neviem ci v KE robia niekde 3D ultrazvuk, so zdravotnictvom sme tu na vychode dost biedne Sad,ale možem sa ti na to opýtat svojej Dr. ked pojdem na kontrolu. Alex- takže klasický usg, za vysetrenie sa neplati, ale za video a to som chcela iba zo3 fotocky

04.08.2006 16:28

Miss

tosom bola ja,odhlasilo ma to kým som bola v obchode Evil or Very Mad

04.08.2006 17:42

Zuziik

Dakujem Miss, ak mozes tak sa prostim ta opytaj, ja este skusim hodit tuto otazku na kosiciach... mozno niekto bude vediet... Smile

04.08.2006 18:17

Karolinka

Gabca, ty uz citis kopanceky??? Ja este nic. Ale dnes rano sa mi zdalo, ze uz asi som nieco citila. Ako pisu v knihach " ako ked kridlami narazi motyl", tak si idem domov lahnut a sledovat brusko Laughing

05.08.2006 08:34

Zuziik

Miss, uz mam to cislo, babule z KE mi to povedali, su tam dva, na Rastislavke, ale jeden je horsi a jeden lepsi... :D V pondelok sa objednam... dufam ze budu mat pre mna termin... :D

05.08.2006 10:48

Alexandra

Anonymous: Zuzik nie je to 3D je to morfologia klasicky usg len vacsi ako pisala Alexandra,neviem ci v KE robia niekde 3D ultrazvuk, so zdravotnictvom sme tu na vychode dost biedne Sad,ale možem sa ti na to opýtat svojej Dr. ked pojdem na kontrolu. Alex- takže klasický usg, za vysetrenie sa neplati, ale za video a to som chcela iba zo3 fotocky
Miss aj tak sa divim, nam moja lekarka dala foto, aj nahravku (sice sa to zle nahralo, ale co uz) uplne zadarmo..

05.08.2006 13:38

Miss

Alexandra- tak to tomu potom nerozumiem preco odo mna chcu peniaze, ale v tejto dobe sa každý snaží každeho zdrať žiaľ Rolling Eyes Evil or Very Mad , ono to bolo tak že ja som sa mala objednat mesiac pred terminom ma tam mama objednala z práce lebo doma nemam telefon a povedali jej že žial maju plno a nemožu ma vziat a ked spomenula že by som chcela foto tak hned ma objednali divne nie?s tým že nezabudli podotknut žema to bude stat 600 sk video, ale ja som chcela fakt len zopar fotiek, tak 3, pocitala som, že tam maximalne necham 120 Sk. Zuzik - iba Rastislavka ma 3D? hm..to sa divim, je to stara nemocnica, tak uvidis.