1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104

Januarove babetka 2007

02.08.2006 12:49

Zuziik

Diky Zuzka a Katka, my si tiez budeme varit sami, a kedze ja nie som nejaka velka kucharka, mam z toho obavy ... :D pretoze neviem ake su tam moznosti... :D Ale ved to uz nejako zvladneme, my totizto nie sme vobec narocni, ani moj muz a ani maly... nie sme ani velmi maskovi, niekedy prejde aj tyzden ked nejeme maso, mame rady napr. sunku alebo kuraciu sunku na chlebiku, maximalne opeciem kurciatko, alebo v rure rybie prsty :D My sme si uz vela krat s muzom povedali, ze my sme sa asi museli hladat, ze sa k sebe tak dokonale hodime... ja neviem varit a on nie je narocny ... :D A ked ma chut na nejake extra masko tak si kupi kebab, alebo objedna cinu... Smile

02.08.2006 12:53

Zuziik

Alexandra: Ja by som to tak tragicky nevidela, ved teraz nemusis priberat a do tych 10 - 12 kg plus mas este casuuuu.. Ja snad nebudem mat viac ako som mala na svadbe - 72kg (este 8kg mam rezervu) Laughing:
Alex to si mala take tazke saty ?????

02.08.2006 13:22

Alexandra

Alexandra: Ja by som to tak tragicky nevidela, ved teraz nemusis priberat a do tych 10 - 12 kg plus mas este casuuuu.. Ja snad nebudem mat viac ako som mala na svadbe - 72kg (este 8kg mam rezervu) Laughing:
Alex to si mala take tazke saty ?????
Nie, to som tolko schudla od svadby Laughing

02.08.2006 13:36

Zuziik

Tak teraz vyskusam nieco ja :D

02.08.2006 13:37

gabca

My sme si vlani v Taliansku tiež varili, bolo to úplne v pohode a aspoň sme sa nemuseli ponáhľať včas na obed ani večeru. Varili sme jednoduché jedlá a tiež sme všetko umývali normálne pod tečúcou vodou. Aj v Chorvátsku sme aj šumienky rozrábali vo vode z vodovodu. Na balené vody som si zatiaľ potrpela len v Tunise a aj tak mi tam bolo nejako nanič. Ja by som veru po vlastnej skúsenosti s malým dieťaťom do afrických ani ázijskych štátov nešla Rolling Eyes . Alex veď hej, ešte mám nejakú rezervu ale ja normálne vážim 52kg a keď priberiem zo 12kg tak som strašne smiešna :D . Už teraz viacerí kolegovia hádžu poznámky že sa nejako guľatím. Ešteže som tehotná a mám to čím ospravedlniť :D . Zuzik už Ti nebýva zle? Mne ešte občas ale už sa vládzem aj poriadne najesť a aj na obedy do jedálne už môžem chodiť. Len ten kuchynský pach ma stále trápi Rolling Eyes .

02.08.2006 13:40

Zuziik

wow asik trosku male, ale ak vyhovuje tak necham tak, ved treba na to iba kliknut :D Velrybka sorry, ale tiez som chcela vyskusat.... :D

02.08.2006 13:44

Zuziik

gabca: Zuzik už Ti nebýva zle? Mne ešte občas ale už sa vládzem aj poriadne najesť a aj na obedy do jedálne už môžem chodiť. Len ten kuchynský pach ma stále trápi Rolling Eyes .
Gabi uz mi je podstatne lepsie, len obcas nieco vyskoci, ako vcera, dala som ti take male mliecko Actimell, nejaku kulturu ci co to je.. ani som to nechcela, ale maly mi to priniesol z chladnicky, ze jedno pre teba a jedno pre mna.. bol taky zlaty tak som ho nechcela urazit... no a odvtedy je mi este stale divne, ale uz podstatne lepsie ako vcera, uz ma to asi pomaly prechadza, problem bol asi v tom, ze som mala prazdny zaludok... Inac vone aj mne este nevonaju ... :D Napr. nasi susedia vacne pecu cibulu, neviem ci im sibe ci co, ale ja uz mam toho dost, uz sa tesim na tu dovolenku a cerstvy vzduch od mora... :D

02.08.2006 13:53

Velrybka

Zuziik, super! Sikula si!! Laughing Laughing Laughing Dobre, tak sa s tym uz nebudem prdkat. A este mi povedz ako si to tam pichla!! xixix Este si ma dopis - TP 1.1.07, Syn Filip - 15 mes. o par tyzdnov 29 rockov, povodom z BA a supni tam este jeden stlpik, kde teraz vsetci byvame - Budapest. Prave som dotriedila vsetky nase dokumenty z bank, positovni, od zamestnavatelov. UFF, ale som na seba hrda, mame to pekne v sanonoch! Laughing Laughing Zabralo mi to hodinu!! Este ze maly este spi!! Laughing Laughing

02.08.2006 14:00

Miss

Ahojte babeny, takže sa pridavam, termín porodu 4.1.2007, Košice Sara-neviem najst od teba prispevok, vcera som ti chcela odpisat ale taka mdloba na mna prisla, že sommsuela vstat od internetu a ist si lahnut, tu mi vždy zobrazi najnovsie spravy a ked kliknem na starsie tak PC nereaguje, skus sa mrknut aj na www.modrykonik.sk,dneska som nasla tuto stranku a zda sa mi to priehladnejsie, nieco ako babinet.cz

02.08.2006 14:08

Zuziik

Velrybka: Zuziik, super! Sikula si!! Laughing Laughing Laughing Dobre, tak sa s tym uz nebudem prdkat. A este mi povedz ako si to tam pichla!! xixix:
Velrybka trebalo to skopirovat a ulozit ako obrazok do kresliaceho editora... :D dalo by sa to aj tak ako to maju v marci, ale vtedy by som tu tabulku mala ulozit na web, co tiez mozem, ale teraz nemam velmi vela casu, musela by som sa s tym pohrat, tak dufam, ze nevadi ak to bude zatial takto... alebo moze niekto iny... :D

02.08.2006 14:12

Zuziik

Aktualizovane, ale este nie uplne, este doplnte odkial pochadzate... teda ak chcete... :D

02.08.2006 14:15

Terezia

Tak ja pridavam moje udaje: vek 30 rokov, Martin a ziadne babetko, predbezny termin mi naposledy dr. napisala do tehu knizky 8-12.1.

02.08.2006 14:17

Terezia

Gabca prosim kde vsade si bola v Taliansku? pytam sa ta kvoli cistote mora. Ja som bola v Rimini a bolo neskutocne spinave more. A vsetci mi radia, ze najlepsi je ist od Palmovej riviery. Mne je ta tabulka necitatelna. Confused

02.08.2006 14:25

Zuziik

Terezia: Gabca prosim kde vsade si bola v Taliansku? pytam sa ta kvoli cistote mora. Ja som bola v Rimini a bolo neskutocne spinave more. A vsetci mi radia, ze najlepsi je ist od Palmovej riviery. Mne je ta tabulka necitatelna. Confused
Terezka a nemozes na nu kliknut myskou, mala by sa zobrazit vacsia ked na tu kliknes myskou ...

02.08.2006 14:31

Zuziik

tabulka

02.08.2006 14:32

Katarinaa

co je ten udaj odkial a kam? hlavne to kam ma zaujima?? a vk mi mozes doplnit 30 rokov zuzik, dik

02.08.2006 14:35

Zuziik

Katarinaa: co je ten udaj odkial a kam? hlavne to kam ma zaujima?? a vk mi mozes doplnit 30 rokov zuzik, dik
No bola tu taka poziadavka, ze odkial pochadzame a kde sa prave nachadzme, tak som to riesila takto... :D

02.08.2006 14:38

Miss

a este do tabulky,mam 23 rokov Laughing

02.08.2006 14:52

januarovka 2007

petra07

Ahojte, volám sa Petra mám 24 a čakám bábo na 17.január 2007. Som v 17.týždni a už mi začína rásť bruško :D Je tu niekto tiež na tento dátum? chcem sa ešte spytať, či mal niekto problém s kvasinkami a streptokokom B, lebo ja ano, a gynekologička mi povedala, len tolko, že sa nemusím báť, že to bude dobré, a nemá to žiadny vplyv na bábätko. Dala mi čípky Macmiror. Mal niekto podobný problém? ďakujem Petra

02.08.2006 15:00

Re: januarovka 2007

Terezia

petra07: Ahojte, volám sa Petra mám 24 a čakám bábo na 17.január 2007. Som v 17.týždni a už mi začína rásť bruško :D Je tu niekto tiež na tento dátum? chcem sa ešte spytať, či mal niekto problém s kvasinkami a streptokokom B, lebo ja ano, a gynekologička mi povedala, len tolko, že sa nemusím báť, že to bude dobré, a nemá to žiadny vplyv na bábätko. Dala mi čípky Macmiror. Mal niekto podobný problém? ďakujem Petra
Ahoj Petra. Ja mam kvasinky cele tehotenstvo. A vyskusali na mne uz vselialke lieky. Aj teraz si vecer davam Gyno-Pevaryl a Framyk.cipky. A mne tiez dr.povedala,ze preliecit sa to ma, ale na babenko to vplyv nema.

02.08.2006 15:04

Katarinaa

Zuziik: aha, uz chapem, tak potom ja som dvakrat BA. :D A ahoj Petra, ja som pomerne blizko k tvojmu terminu, ja mam polovicu januara, ale presny termin neuvadzam, lebo z principu neverim, ze sa da stanovit presny den Smile Toho macmiriru sa neboj, tehulky to uzivaju dost casto. ja som nastastie ten problem zatiam nemala, ale mam v pohotovosti masticku canesten a tiez sa chystam kupit si cipky gyntima na udrziavanie dobrej flory

02.08.2006 15:09

Re: januarovka 2007

petra07

petra07: Ahojte, volám sa Petra mám 24 a čakám bábo na 17.január 2007. Som v 17.týždni a už mi začína rásť bruško :D Je tu niekto tiež na tento dátum? chcem sa ešte spytať, či mal niekto problém s kvasinkami a streptokokom B, lebo ja ano, a gynekologička mi povedala, len tolko, že sa nemusím báť, že to bude dobré, a nemá to žiadny vplyv na bábätko. Dala mi čípky Macmiror. Mal niekto podobný problém? ďakujem Petra
Ahoj Petra. Ja mam kvasinky cele tehotenstvo. A vyskusali na mne uz vselialke lieky. Aj teraz si vecer davam Gyno-Pevaryl a Framyk.cipky. A mne tiez dr.povedala,ze preliecit sa to ma, ale na babenko to vplyv nema.
Ďakujem ti pekne, trošku si ma ukludnila.

02.08.2006 15:18

Anonymous

Miss: Ahojte babeny, takže sa pridavam, termín porodu 4.1.2007, Košice Sara-neviem najst od teba prispevok, vcera som ti chcela odpisat ale taka mdloba na mna prisla, že sommsuela vstat od internetu a ist si lahnut, tu mi vždy zobrazi najnovsie spravy a ked kliknem na starsie tak PC nereaguje, skus sa mrknut aj na www.modrykonik.sk,dneska som nasla tuto stranku a zda sa mi to priehladnejsie, nieco ako babinet.cz
hi miss.vcera som ti poslusne odpisala ale nevadi napisem to este raz.chcela som vediet ci uz mas aj pre dievcatko nejake mena v zasobe.a ci to bude tvoje prve babetko?my s muzom mame pre dievcatko Leona Sara Lara a pre chlapceka Maximilian Leo.ako si prezila dnesny den?Ja som prisla z roboty domov a hned som si musela lahnut.byvas aj ty taka unavena?predtym ako som otehotnela som robila 14 hodin denne a dnes si to neviem predstavit.

02.08.2006 15:25

gabca

Zuzik, doplň mi prosím vek 29 /ale nás tu je s rovnakým vekom/ a opäť ZA. Dík, tabuľka je super. Terka my sme boli iba v Eraclea Mare, čo je na severe neďaleko Benátok ale more bolo naozaj čisté. Nie také priezračné ako v Chorvátsku ale to robí ten piesok. Takže žiadna špina, aj pláže boli pekne upravené. Čo mne vyhovovalo bolo, že v mori neplávali riasy lebo to ja vyslovene neznášam. A hlavne keď sa obtáčajú okolo nôh Twisted Evil . S dovolenkou sme boli maximálne spokojní a ja môžem Taliansko pre malé deti len doporučiť :D .

02.08.2006 15:28

gabca

Inak Zuzik až teraz som si všimla že máme rovnako splodené deti /myslím v rovnakom veku/ :D . V ktorom mesiaci sa narodil Roni? Denko je májový.

02.08.2006 15:31

tanickask

Zuzik to je super tabulka. Ja aj pochadzam z Ba. Terka ja som bola tiez niekolkokrat v Rimini, ale more sa mi zdalo v pohode. Dokonca aj na severe v Bibione, bolo celkom ciste. Ono to asi zalezi aj od pocasia. ked je niekde v mori burka, tak vlny prinesu riasy a piesok. Pozeram ze je nas tu dost 30nicok. Sme silna generacia :D

02.08.2006 15:32

Anonymous

Miss: Ahojte babeny, takže sa pridavam, termín porodu 4.1.2007, Košice Sara-neviem najst od teba prispevok, vcera som ti chcela odpisat ale taka mdloba na mna prisla, že sommsuela vstat od internetu a ist si lahnut, tu mi vždy zobrazi najnovsie spravy a ked kliknem na starsie tak PC nereaguje, skus sa mrknut aj na www.modrykonik.sk,dneska som nasla tuto stranku a zda sa mi to priehladnejsie, nieco ako babinet.cz
akurat som bola na stranke modry konik ale nejako sa mi neda prihlasit.poradis?

02.08.2006 15:50

KatJan

Waaaw, baby, tak to je sila, kym prelustim vsetko, co ste od vcera vecera napisali, uz ma z pocitaca tak boli hlava, ze nevladzem uz ani nic pisat! Tak zatial pridavam udaje do tabulky: Katarina, TP:polka januara, som z BA, deticky este nemame, ale toto tuzobne ocakavane malilinke uz v nasej fantazii zije s nami. Baby, co idete na dovcu, dobre si oddychnite, uzite si to a davajte si na seba pozor! My sme boli 5 dni na horach, najblizsie pojdem v polke augusta asi len sama na par dni do BA ukazat sa nasim a kamaratom a potom v oktobri na svadobku!

02.08.2006 15:56

KatJan

...Este vek: 29 (30 v novembri)

02.08.2006 16:01

Terezia

gabca: Zuzik, doplň mi prosím vek 29 /ale nás tu je s rovnakým vekom/ a opäť ZA. Dík, tabuľka je super. Terka my sme boli iba v Eraclea Mare, čo je na severe neďaleko Benátok ale more bolo naozaj čisté. Nie také priezračné ako v Chorvátsku ale to robí ten piesok. Takže žiadna špina, aj pláže boli pekne upravené. Čo mne vyhovovalo bolo, že v mori neplávali riasy lebo to ja vyslovene neznášam. A hlavne keď sa obtáčajú okolo nôh Twisted Evil . S dovolenkou sme boli maximálne spokojní a ja môžem Taliansko pre malé deti len doporučiť :D .
A mala si to dohodnute cez nejaku cestovku? Alebo ste isli len tak? A vyslo vas to draho? Ja s mojim drahym Taliansko milujeme.

02.08.2006 16:20

gabca

Boli sme v júli, cez cestovku a platili sme 23 000,-Sk za apartmán pre 6 osôb na 10 nocí. Varili sme si sami. Malý mal vtedy 2r. a strašne sa nám všetkým páčilo. Boli sme na 1 deň v Benátkach, 1 deň v aquaparku v Lido di Jesolo. Obidva výlety stáli za to. Zbytok dovolenky sme si preležali pri mori :D . Joooooj, hneď by som išla zas.

02.08.2006 16:31

KatJan

Dievcata, ak sa chystate do Talianska, tak, ak vam mozem odporucit, chodte mimo terminu od 15. augusta do konca augusta. To tu maju skoro vsade volno a Taliani radi chodia na dovolenku ku svojmu moru. Bude ich tam kopeeeec! A aj ceny su vtedy vyssie.

02.08.2006 16:45

Zuziik

Gabca Roni je aprilovy, 10 :D Takze celkom blizko pri Deniskovi

02.08.2006 16:58

KatJan

Skvele Zuziik! Super napad, uz som z toho mala vsetkeho dost zmatok. Mozes tam dopisat aj moje udaje? TP polka Jan Z BA V Bergame Vek 29 (este chvilu, chi chi) Deticky, len toto v brusku

02.08.2006 17:11

Zuziik

Napad nebol moj, ale Velrrybkin... :D

02.08.2006 17:20

KatJan

Ved hovorim, ze v tom mam zmatok! Vdaka Vam obom!

02.08.2006 20:32

zuzana Búciová

Velrybka OMYL!!!!! My máme iba prvú babu Alžbetku, potom idú chalani- Adrianko a Martinko. Takže by som teraz poprosila babu, ak by to šlo:-)))) Ale mne je to fakt jedno, iba kvôli malej by som jej chcela dopriať sestru. Inak vo výchove nerobím rozdiely, či chalan, alebo dievča. Obaja si musia rovnako uložiť po sebe veci, príp. aj po iných, a malý tiež vie rozbiť vajíčka do koláča. A keď sú všetci spolu sú miestami fakt úžasníSmile)) Som rada, že ich mám. Taničkask- to mäsko zaváram asi takto: Bravčové, aj hovädzie ( falošnú sviečkovú, alebo karé)si nakrájam na tenké plátky, a osolím. Potom to opečiem na oleji a naukladám do tých 7decákov- zmestí sa mi tam tak 7-8 kúskov. Zalejem tým výpekom a zavíčkujem. Potom si nakrájam napr. pravč. pliecko na kocky, a urobím to tak isto, alebo aj kuracinku vykostenú. Tento rok som vyskúšala špecialitku- falošnú hov. sviečkovú som nakrájala na rezančeky, a namočila na noc do horčice a Worchesterskej omáčky a soli. Potom som to opražila na oleji a tiež napchala do pohára a zavíčkovala. Všetky tieto zavarené mäská sa musia sterilizovať najprv 2 hodiny a po 24-48 hodinách druhýkrát 2 hodiny. Tým pádom sa Ti vlastne aj uvaria. Ešte sa mi nestalo, aby sa mi nejaké pokazilo. Pozor, nesmie sa priopekaní pridávať cibula ani červená paprika. Mohlo by sa Ti to pokaziť. Ak máš v niečom nejasno, kľudne sa opýtaj.

02.08.2006 21:26

Miss

Sara-prepac,ale fakt mi to ukazuje len najnovsie prispevky na aktualnej stranke a na predchadzajuce sa neviem dostat,iba na najstarsie a najnovsie ak mate na to fígel poradte mi Surprised Surprised Surprised Je to nase prvé bábätko, mam 23 rokov a ty?pre chlapceka mame meno Samuel no a pre dievcatko sa nevieme dohonut, možno nebudes verit,ale ja tak isto by som chcela Laru-Larisu a Sáru, ale manžovi sa nepáči ani jedno meno Evil or Very Mad Na modrykonik.sk skus sa lepsie pozriet na stranku nikede hore musi by tzaregistrovat sa, alebo ked kliknes na hocijake forum a budes chciet dat prispevok, mala by sa ti ukazat možnost registracie.

02.08.2006 21:53

Zuziik

Miss, ked kliknes na tu 42 a natiahne sa ti, potom tam mas moznost vidiet 41 a ked kliknes na 41 a zase sa ti natiahne uvidis 40 atd. Je to dost pracne ale tiez som nenasla iny sposob ako sa preklikat celou diskusiou... Smile Takze ta Anonymka je asi Sara vsakze ? Ak by si toto Sara citala, tak nam napis svoje info ak ti to nevadi, doplnim to do tabulky...

02.08.2006 21:56

Anonymous

Miss: Sara-prepac,ale fakt mi to ukazuje len najnovsie prispevky na aktualnej stranke a na predchadzajuce sa neviem dostat,iba na najstarsie a najnovsie ak mate na to fígel poradte mi Surprised Surprised Surprised Je to nase prvé bábätko, mam 23 rokov a ty?pre chlapceka mame meno Samuel no a pre dievcatko sa nevieme dohonut, možno nebudes verit,ale ja tak isto by som chcela Laru-Larisu a Sáru, ale manžovi sa nepáči ani jedno meno Evil or Very Mad Na modrykonik.sk skus sa lepsie pozriet na stranku nikede hore musi by tzaregistrovat sa, alebo ked kliknes na hocijake forum a budes chciet dat prispevok, mala by sa ti ukazat možnost registracie.
hi Miss! akurat som sa vratila domov som celkom unavena.najprv som bola na Maria hilfe strasse na nakupoch,konecne som si kupila nejake tehotenske veci.neviem ako ty ale ja uz mam celkom velke brusko,no a samozrejme som pozerala aj vecicky pre babätka.dost ma to lakalo uz aj nieco kupit lebo tu vo viedni su naozaj velmi pekne vecicky a nie ani vobec drahe ale nakoniec som sa rozhodla radsej pockat kym nebudem presne vediet co to bude! takze este 6 dni a potom som zase vo svojom zivly! chcela som ti poslat moju fotku ale neviem ako to funguje.ozaj mas icq?

03.08.2006 07:37

gabca

Zuzka B aj mňa zaujalo ako zaváraš mäso na dovolenku. Vyzerá to fakt dobre a istotne to niekedy vyskúšam. Prosím Ťa ako ho Ty sterilizuješ tie 2 hod.? V rúre alebo máš na to ten hrniec? Zuzik no naši chalani by si určite dobre rozumeli. Chodí Roni do škôlky alebo ste spolu doma? Denisko ide od septembra, zatiaľ sa teší ale obávam sa že sa dlho nebude. On je totiž taký môj maznáčik a asi sa mu nebude páčiť byť v cudzom kolektíve celý deň. Dúfam, že si skoro zvykne, lebo deti má veľmi rád. KatJan s tými augustovými termínmi máš úplnú pravdu. U nás v cestovkách je tento termín drahší niekedy až o 20 000 Sk na jednom apartmáne čo je teda naozaj dosť.

03.08.2006 07:44

zuzana Búciová

Gabča, To mäsko som sterilizovala v tom malo zaváracom hliníkovom hrmci, zmestí sa tam presne 8 tých 7decákov. Výhodou je, že Ty si naraz urobíš vlastne univerzálne maso, a dokuchtiš si ho ako chceš, robila som takto aj kurací perkelt s trvanlivou smotanou, a z tých bravčových kociek rizoto.

03.08.2006 07:48

gabca

Zuzka dík za super nápad. My sme väčšinou varili bezmäsité alebo trepali zamrazené mäso v autochladničke ale tá príprava bola zdĺhavá. Náš Denko je mäsový typ, jeho nejaké rezance s tvarohom veru nevedia dostať :D .

03.08.2006 09:04

Alexandra

gabca: Alex veď hej, ešte mám nejakú rezervu ale ja normálne vážim 52kg a keď priberiem zo 12kg tak som strašne smiešna :D . Už teraz viacerí kolegovia hádžu poznámky že sa nejako guľatím. Ešteže som tehotná a mám to čím ospravedlniť :D .
A co cakaju, ze tehulka bude mat miery 90-60-90? Laughing
Zuziik: Napad nebol moj, ale Velrrybkin... :D
Ja som inak teda z Trencina Shocked A nedame si tam aj mienka? My mame vybrate predbezne Michael (Nicolas) a Nicolette/Victoria/Michelle (Daniela), v zatvorkach mena ak by sme sa rozhodli pre 2 pre babo, ale zatial to teda vyzera ze budeme mat len jednomenne babetko Laughing

03.08.2006 09:56

Zuziik

len som nieco skusala

03.08.2006 10:07

Zuziik

????

03.08.2006 10:18

Velrybka

Zuzka B. - vidis to mam za to ,ze niekedy citam rychlo.... ma nenapadlo, ze tie mena su vysklonovane, a tym padom to su chalani Laughing Laughing OK, zapekane cestovinky su uz v trube, riady umyte, dudo spi a ja idem dalej triedit!! Rolling Eyes Dnes rano mi uz priniesli krabice, tak mozem zacat nieco balit aj sama. ALe asi az od pondelka. Zuzka - moja svagrinka presne takto zavara ked idu na dovolenku do Chorvatska, tiez maju 4 deturence. Laughing Laughing Maju favorita a to by si mala vidiet aky je nalozeny, ma aj na streche taku zahradku a ta je narvana!! Vzdy ju obdivujem ako si to vsetko zorganizuje a pobali a nikdy jej nic nechyba!! Exclamation Laughing Laughing TO je zena!!

03.08.2006 10:26

tanickask

Ahojte baby, ja som dnes bola na krvi AFP, HCG a Alfa program (co to je?) Drzte mi palce prosim. Navyse je vonku taky jesenny vzduch, sice vonavy ale prichadza na mna taka jesenna nalada brrr. Crying or Very sad Zuzik na tento vikend hlasia hrozne pocasie v chorvatsku. Snad to skoro prejde. bojim, pomoc, pa pa Sad

03.08.2006 10:37

Alexandra

Baby kuk, co poviete na takuto? Ked uz ju spravujem na modromkonikovi Laughing Komu poslem aby sa staraaal? Wink

03.08.2006 10:54

Anonymous

Tani, drz sa! O nic nejde... Tu (v Tal) AFP vobec pausalne nerobia, lekar mi hovoril, ze je to zastarale a ze aj tak to nie je smerodatne, ze ak chceme mame si dat radsej nukalnu transluc. Robia len amnio zenam nad 35. Kedze mi moja slovenska gynekologicka dala este termin na tieto testy v BA q s ultrazvukmi to nechcem prehanat (naozaj sa este dobre nepreskumalo, aky to ma na babo efekt) dala som si ich tu urobit na vlastnu ziadost. Je tam ale len AFP, tak neviem... Dnes mam tiez vysledky... Len ich potom este musim emailom poslat lekarovi a ten mi vypocita, ci ta hodnota je ok. Priznam sa, tymto skriningom moc nerozumiem... aj kamoske vysli zle a ma krasnu 2rocnu Terezku. Len mala zbytocne z toho traumu.