1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Komu sa narodilo babo v oktobri a novembri 2004?

21.10.2005 08:35

Komu sa narodilo babo v oktobri a novembri 2004?

Anonymous

Tak to tu otvaram opat :D , dufam, ze sa tu najdeme ! Nech zije oktober a november 2004 !!!!

 

21.10.2005 08:48

Mary

Ady, uz vcera som sem nakukovala a chcela som opat otvorit nasu diskusiu, ale potom som si povedala, ze to opat prenecham na teba Laughing . Zatial tu mam v tom chaos, ale mozno IVET to tu za chvilu zhodnoti!

 

21.10.2005 10:42

jaja1

Aj ja si zatial to tu iba obzeram. Včera sa Adelka bláznila večer s Baruškou vo vani, tak skúsim pridať aj foto. :D ( teda s tou fotkou neviem, ako bude, asi som to nejako nepochopila Sad ) Takze pokus č.1:

 

21.10.2005 10:45

jaja1

To som teda zbabrala Sad Shocked Rolling Eyes

 

21.10.2005 11:51

Anonymous

Ahojte! To som rada,ze som Vas nasla. Uz som to tu obzerala aj vcera poobede ale este to nefungovalo. Viete mi poradit ako sem pridavat fotky? Moje blahozelanie pre Adelku je prichystane tak dufam, ze do zajtra to nejako vyriesim. Zatial sa majte, idem skumat ako to tu funguje.

 

21.10.2005 12:02

Mary

Vyskusam aj ja pridat nejake foto. Takto sa v stredu hrala Sonicka so svojim kamosom Cameronom :D .

 

21.10.2005 12:14

Anonymous

To sa musim zaregistrovat aby som videla nejake fotky? Ja neviem asi som blba. Tak to idem skusit Crying or Very sad

 

21.10.2005 12:25

Anonymous

Babulienky ak pidete na to, ako to tu funguje Shocked , dajte prosiim podrobny navod.

 

21.10.2005 12:57

Veronika+Alex

ADY: Musis sa zaregistrovat a potom sa prihlasit aby si videla fotky a mohla ich aj posielat. Tak teda ja tiez skusam poslat fotku ako moja draha dcerenka vcera vecer upratovala. No a tatinko si tam pozeral noviny a este mal tu drzost zavolat ma nech sa pridem pozriet. On to fakt povazoval za velmi vtipne. Ale, ze ja neviem kam skor skocit to ho nezaujima.

 

21.10.2005 13:01

Veronika+Alex

Takze to funguje. Tesim sa. Musim koncit , berem malu do jasliciek a treba tu trochu aj upratat. Dufam, ze sem budete chodit viac teraz ked to tu frci. Pa

 

21.10.2005 13:09

Ady

tak uz som zaregistrovana, videla som aj fotky, SUPER - myslim tie fotky. toto nove babetko sice frci, ale je to podla mna dost od veci. Snad si zvyknem Sad

 

21.10.2005 13:15

kukuk

martinab

ahojky, tiez pozeram-pozeram a monitorujem, neviem sa zorientovat... (uvidim ake mi hodi meno, keby daco, som to ja - martina sc) pa pa

 

21.10.2005 13:19

Anonymous

Ahojte,tak konecne som sa zorientovala aj ja...Tak skusam ci mi to ide.... Tak nejaka Mata tu uz je skusam ake meno sa mi podari

 

21.10.2005 17:10

skuska

Anonymous

Twisted Evil

 

21.10.2005 17:14

LUCY

Tak ten anonym to som bola ja Evil or Very Mad Skusim este pridat fotecku....

 

21.10.2005 17:44

Lia

tak som sa zaregistrovala, fotky vidim, este skusim pridat prispevok Rolling Eyes

 

21.10.2005 19:29

Jana

Jana

Ahojte koculky! Tak aj ja som tu uz, som zvedava, ci som nieco nezmrvila! :D Zatial je to tu pre mna chaos, aj ten dotaznik som vyplnila len tak- tak, takze uvidim! Ale nase forum je lepsie, no nie?

 

21.10.2005 20:38

Ivet

no caute:-) mala nespi, je rozblaznena navstevou...tie fotky sa tu dost odveci pridavaju...asi zistim, kolko stoji nejake miestecko na fotky cez nas webhosting...zabera to kopu miesta, radsej tie fotky mohli miesto nahladov prelinkovat... pridavanie prispevku je zlozitejsie, ale zato vysledok je krajsi, aj ked si myslim, ze budu viac vyuzivani len klikatelni smajlikovia nez formatovanie.....pri tom kvante informacii, co my produkujeme radsej rychlo napiseme, jak by sme sa s tym cickali....no uvidime...ale clovek si zvykne na vela veci, co mu nie su sympaticke - napr. svokry Embarassed

 

21.10.2005 21:45

LUCY

Pridavam tu pozvanku co som spachala, len sa mi nesmejte, ze je tam dopisovane perom, sa mi akosi nechcelo s tym na PC babrat, bola som rada, ze sa mi vobec tu fotku tam podarilo dat.

 

21.10.2005 21:48

LUCY

Ivet: nase forum mi plne plne vyhovuje, tu je to dobre na fotecky, aspon sem tam sa poobkukavat........, hoci skoda, ze na nich treba klikat Shocked Este vam ukazem fotecku, co som poslala ako podklad na tu tortovu oblatku......., tak dlho som vyberala az by som teraz vybrala inu....... ale ja spokojna nie som asi nikdy........

 

21.10.2005 22:18

Ady

LUCY pozvanka aj fotecka su super !!! Shocked Laughing

 

21.10.2005 23:18

skuska ikony

LUCY

Confused Cool Laughing

 

21.10.2005 23:20

LUCY

Jeeeej, vyslo mi to! Sice som sa to riadne nazmensovala ale podarilo sa mi dat ikonu k menu, tak sa na vas budu usmievat moji zabrblani huncuti Razz

 

22.10.2005 07:40

Veronika+Alex

Dobre ranko!

 

22.10.2005 08:18

Veronika+Alex

Ahojte! Vy este asi vsetky spinkate. Iba my buntosime uz od siestej. Vcera sme boli oslavovat 8 narodeniny no a trochu sa to pretiahlo tak mala aj ten maly rezimcek co ma naruseny. A akoby to nestacilo tak zacala kaslat ale poriadne. No ale to ma z tohto blbeho pocasia alebo mozno z tych jasliciek. Konecne po mesiaci sa jej tam zacina pacit. Uz ani neplace tak velmi. No ale pani ucitelky su dost zhrozene tym, ze kolko je. Doteraz vzdy vraveli, ze papala alebo, ze vela papala tak som sa spytala co a kolko lebo ked sme prisli domov umierala mi od hladu. No a vcera mi jedna vravi, ze zjedla jeden CELY banan. Tak som na nu pozrela a povedala jej, ze toto je zdrave slovenske dieta a zje na desiatu dva banany plus MM. Tak teda neviem co tie druhe deti nepapaju. A to ma muzik sokol, ze ked ju raz on bral tak tam rozdelili jeden banan pre styri deti. A jeden chlapcek si aj pytal viac ale mu nedali. To sa zas o Alex nebojim, ona si to vydupe. Urcite im tam revala ako tur kym jej ten jeden cely banan nedali do ruky.

 

22.10.2005 10:08

Kikina

Tak som zvedava, ci som spravne pochopila, ze toto pride k nam do fora Smile. No ja neviem, mne sa nove diskusie vobec ale vobec nepacia, je to strasne komplikovane a prekombinovane... Veronika - to nemyslis vazne s tym bananom rozdelenym medzi 4 deti... Ved mne maly uz pred 4 mesiacmi v pohode zlopol cely banan+postruhane jablcko k tomu s piskotami... Ved Alex tam musi byt hladna! Shocked

 

22.10.2005 10:14

Kikina

Takze ADELKE ESTE RAZ HAPPY BIRTHDAY, Matko posiela veeeelikansku pusu!

 

22.10.2005 10:16

Kikina

Nevzalo mi to obrazok...

 

22.10.2005 10:27

MumOfTwo

Ahojte kocky, mozeme sa k Vam pridat? Mam dvojicky-dievcatka narodene 04.10

 

22.10.2005 14:39

jaja1

NATALI: vitaj medzi nami :D LUCY: ako sa davaju tie ikony k menu? VERONIKA: ja by som sa naozaj spytala v tych jaslickach, kolko bananu dostane 1 dieta. Vlastne vsetkeho ovocia. Za co vlastne platis stravu, ak ma na pridel 1/4 bananu. ved to ma tak na ochunanie! Shocked Nenechaj si vraviet, ze vela zje, ved maju urcite nejake presne davkovanie a samozrejme je, ze pre hladosov je aj dupla. Spytaj sa na to veducej stravovania v jaslickach, ze ci dieta ma naozaj dostat tak malo ovocia. Mozno to tak ani nema byt. Vzdy sa pre deti pripravi trosku naviac. Moja Adelka by tam bola asi stale hladna. Ta by jedla od rana do vecera. ja sa smejem, ze ju je lepsie satit, ako zivit. Smile

 

22.10.2005 14:51

LUCY

Alex: jasne, ze to je strasne malo ten jeden banan a este rozdeleny medzi styroch......., no neviem, neviem...... skus im dohovorit. ADELKA!!!!!! KRASNE NARODENINKY!!!! Posielame taku veliku pusu, ze ti urcite pride az z Kosic a ani vichrica ju neodkloni :D Natali: vitaj a popis nam blizsie tvoje dvojicky. Aj foto potesi !!!

 

22.10.2005 15:32

Anonymous

Ahojte kocky, nase baby sa volaju Julia a Louise, maju 12 mesiacov, su zlate, ale aj velmi akcne, dost sa biju a hryzu, takze robim cely den policajta Smile Jedia vsetko, najradsej maju kase, ale aj ovocie a jogurty, lubia zeleninku aj masko, zemiacky aj cestoviny. Julia ma uz vyse 11kg a Louise ju pomalicky dobieha Smile Stale sa dojcime, sice uz len rano a vecer, ale este ich to bavi Smile S jedenim mi naozaj robia radost, horsie je to teraz len s tym hryzenim Smile Neviem ako poslat foto, na tejto diskusii sa mi nozobrazilo pridat subor Sad((

 

22.10.2005 15:51

Jana

Jana

Skusam nieco, dufam, ze sa mi to podari Razz

 

22.10.2005 15:55

Jana

Jana

Tak sa mi podaril vlozit obrazok malej Laurinky! Boze, aka som len sikovna Razz Razz Razz

 

22.10.2005 16:13

nase dvojky Julia a Louise

MumOfTwo

Very Happy

 

22.10.2005 19:12

LUCY

Natali: predpokladam, ze nie ste zo Slovenska...... alebo sa mylim? ..... a este predpokladam, ze tvoje baby nie su identicke dvojcatka, tiez sa mylim? Su zlatucke, ani si neviem predstavit mat este jedno take sidlo ako je Deniska Razz Inac, v podvedomi som vzdy chcela dvojicky, aj sme mali v rodine z mojej aj muzovej strany. Je to velka fuska, ze? Ako v noci spinkaju a celkovo maju rovnaky rezim alebo odlisny? A uz aj cupkaju?

 

22.10.2005 19:14

LUCY

Natali: sorry, som riadna ťapa Embarassed Jasne, ze ste zo Slovenska, ved si rodila v Ruzinove...... zmietlo ma asi to meno Louise...

 

22.10.2005 20:34

MumOfTwo

Ahoj Lucy, nase kocky su kazda uplne ina, jedna po mame, druha po tatkovi, aby sme sa nehadali Smile No sidielka ony su dost velke, hrozne sa teraz hryzu a biju, tak je to cely den o tom, ako ich udrzat od seba. No ja by som dobrovolne dvojicky asi nechcela, ale nase uz nevratime Smile

 

22.10.2005 21:31

Lia

Ahojte, idem skusit pridat foto z Hurican party, este som to na toto nove neskusala, tak snad to vyjde. NATALI vitaj medzi nami Laughing Dvojicky sme tu este nemali, tak budeme asi prehnane zvedave, ako vsetko zvladas. Ja si teda neviem predstavit dve take tornada ako je nasa Linda.

 

22.10.2005 22:05

MumOfTwo

Ahoj Lia, to som rada, ze sme tu take jedinecne Smile No nase baby su velmi zive, ale zvladat sa to musi, chodime menej von, lebo bez pomoci sa to velmi neda (byvame na 3. bez vytahu). Vonku je najhorsie, ked sa baby naraz zacnu rozculovat a potom plakat zo sympatie, to naozaj zvladnu len dvaja, takze chodime, ked je tatko doma, ma taku fajn pracovnu dobu, robi rano a potom az poobede, takze je cez den doma. Ale nastasie su baby synchronizovane a vsetko robia naraz - jedia, spia, no a ja som sa naucila vsetko robit rychlo a 2x za sebou. Kedze je pri nich viac roboty, tak som si musela lepsie zorganizovat cas (varim vzdy na 2 dni, nakupujem 2x tyzdenne vo velkom, upratovanie je naozaj bleskovka), presunula som nejake domace prace na manzela (smeti, vysavanie, obcas varenie) a niektore veci v domacnosti idu naozaj bokom, zehlenie, umyvanie okien a velke upratovanie mi nehrozi, takze takto to nejako zvladam Smile Este som sa chcela spytat, co Vase baby hovoria, mne sa nase zdaju trochu pozadu.

 

23.10.2005 01:08

Ivet

ahojte:-) VITAJ NATALI:-) na telke nevidim dobre tych vyskerenych smajlikov, tak radsej ich budem hadzat znakovo, aby som netukla nejaku sprostost... LUCY: pozvanka je fesna a aj to foto na oblatku - bozske satocky:-) LIA: vydareny zaber... NATALI: klobuk dole, zvladat dve sidla chce nielen silu, ale aj odvahu...jak sa poznam, pistala by som maminke o pomoc:-) kocky su zlate a vybrali ste pekne mena, maju smrnc... skusim dohodit fotku dnesnej torty, nech Vam narobim chute...bola mnamoooozna...

 

23.10.2005 01:15

Ivet

NATALI: Zojka je hrooozne ukecana - skor mam problem, aby bola chvilu ticho - najma v obchodoch, ked musi vsetko komentovat:-) skusim si spomenut: mama, baba, tata, tam (najoblubenejsie), ta-ta (akoze ideme prec), daj, mimi (daj mi), meme (mliecko), ete (este), ste (tipujeme, ze to je jej novotvar pre "chcem"), topy (topanky), pice (capice), pipi (pit) a potom este kadejake zhluky slabik, hlasok, samohlasok, spoluhlasok, ktore nevieme rozlustit...najnovsie zacala "ako robi kravicka" - take srandovne mmmmmmmmmmmu:-) idem hajat, lebo uz mam urcite fialove oci od unavy...zelam kraasnu nedelu:-)

 

23.10.2005 01:20

Ivet

toto sme dnes museli zjest:-) nedalo sa inak....

 

23.10.2005 08:55

MumOfTwo

Ajoh Ivet, to je naaadherna torta, na buduci rok si u Vas objednavame 2!, Nasa babka nam spravila dve krtkove torty od dr. oetkerovej a to som je prizvukovala, ze ma kupit nejake ozdoby, zvieratka, kvetinky, nech to nejako vyzera! Smile No zvladam, ako zvladam, ono to bez obcasneho kriku, placu a nadavania asi nejde, to poznam "mami, mami, preco prave ja?!?!" To je zlate, ako mala krasne hovori, ved dufam, ze aj nase baby sa trochu rozhovoria (dufam, ze ich budem vediet zastavit, ked budu mat 2 roky) Smile

 

23.10.2005 11:34

jaja1

NATALI: nasa Adelka vie len MNAM, kedysi povedala aj DA ( daj), ale teraz zistila, ze jej na vsetko staci iba dostatocne nahlas kricat AAA a vsetko , co chce dostane Smile MAMA pouziva len niekedy, takze my sme take malo zhovorcive. Ale mna to zatial velmi netrapi, aj moja starsia dcera zacala rozpravat, ked mala skoro 2,5 roka a teraz sa jej pusa nezastavi. Ked isla do MS, mala 2 roky a vedela 5 slov Crying or Very sad To mame asi v rodine. Adelka chodi vacsinou za ruku, sama sa pusti iba vtedy, ked je nieco dostatosne blizko - podla jej odhadu na nie viac, ako 4 kroky.

 

23.10.2005 14:59

Veronika+Alex

Ahojte! NATALI: vitaj medzi nami. Ja som volakedy chcela mat stvoricky asi som bola fakt na hlavu. Lebo aj s touto jednou opickou mam dost. Rozpravat rozprava vela ale tomu rozumie len ona a aj si nahlas cita. Slova ktore sa daju rozumiet : mami, tata, kolko, ci sa (paci sa), daj, ete (este), taj-taj (to je pa-pa po rumunsky), iza (to je skratka z daj pozor po rumunsky) to je asi tak vsetko co sa da rozumiet a este niekedy ale to len ja rozumiem povie chcem, nechcem, nebudem, kde idem. Sa teraz pochvalim konecne nam vyliezol treti zub viem, ze za Vami velmi zaostavame v tomto (neviem preco) ale dufam, ze to coskoro dobehneme. Je teraz uz dva tyzdne taka nepokojna a prsty ma stale v ustach. To s tym bananom ako som pisala som nevidela ja ale manzel ale verim mu lebo on je dost haklivy na jedlo. On aj preto odisiel z krajiny lebo peniaze mali ale si nemali co za ne kupit kedze obchody boli prazdne. Tak si ako decko povedal, ze ked bude velky bude byvat tam kde je dost jedla v obchodoch. Takze mi mame chladnicku vzdy plnu. IVET a ostatne mamicky ktore ste uz oslavovali ake torty ste mali? Lebo aj nam sa to uz blizi a ja vobec neviem ci mam upiect ja nejaku aby z nej mohla aj Alex jest alebo nejaku kupit. Dakujem. Zelame Vam pekny zvysok vikendu.

 

23.10.2005 15:57

Ivet

VERONIKA: na oslavy som torty objednavala u jednej cukrarky, ktoru nam dohodila znama. Bolo to viac - menej na blind, ale jednoznacne u nej zostavame, dokedy bude cukroshit, lebo je SUPER...z tych toriet jedli hostia, Zojke som urobila extra torticku smotanovo-malinovo-piskotovu poschodovu malinku, bola mnamky, aj ked mala ju celu nezjedla, pomohli sme jej Smile zelam, nech Vam zubky rychlo vyjdu a nebolia :D

 

23.10.2005 20:20

Ady

Ahojte vsetci- maminky aj deturence!!! Dakujeme velmi pekne za vsetky blahozelania, kedze som sa po celom vikende az teraz dostala ku compu a Adinka uz spi, zajtra jej ukazem, urcite bude pistat od radosti ako vzdy Laughing NATALI: super, ze ste tu, babulky su paradne, velmi Ta obdivujem, mena mate krasne. My sme tiez bez "ova" a uz spekulujeme nad 2.menom (zatial len tak z nudy Razz ), manzel ma chce najnovsie nahovorit na " Lisu". To tu pisem dobre od veci teraz, ze? Namiesto toho aby som pisala ko bolo cez vikend na oslavach super, ale to si nechavam v zalohe, ked budem mat po ruke aj obrazoviu prilohu, cize na zajtra Cool . Muzik sa dalk do sportoveho isiel vybehat dnesnu husacinku a ja si hodim mensi maraton pri zehlicke, takze zatial sa majte !

 

23.10.2005 21:04

LUCY

Ady: tak sa tesime na fotecky!!! Ivet: tak to slniecko nema chybu!!! Skoda, ze my nemame nejaku vychytenu cukrarku, zatial vsetky torty co sme davali robit u niekoho, bolo bleeee Mad Natali: podla mna tie tvoje babule v rozpravani nezaostavaju, ono sa to tazko porovnava, lebo niektore deti rozpravaju priebezne a su deticky, ktore su ako tajni pozorovatelia, vsetko si pekne ukladaju do pamäte a potom spustia jedna radost. A vobec, je podla mna este priskoro teraz hovorit o tom ci zaostavaju alebo nie co sa tyka toho rozpravania, lbo su este len v zaciatkoch. Tak okolo druheho roka by sa dalo polemizovat........ Napr. Deniska ma oblubene ba-ba, ako hovori Jaja, aj nasa Deni hovorila isty cas pekne daj, daj a potom sa vratila k ba-ba, potom vidi vsade hava, aj macicka aj sliepocka je havo, potom sa dokaze pekne jedovat a vtedy si teda riadne tou svojou recou ponadava a pohundre. Najukecanejsia je rano po zobudeni, rozprava sa v postielke s plysakmi a vtedy je na zozratie Smile Jaaj, este miluje konika, vsetky zvieratka trosku väcsie od hava a macicky, ktore stoja na styroch (zirafa, kravicka) su koniky a vetdy tym svojim jazyckom ukazuje ako robi konik. Veronika: kedy sa narodila Alex? Sorry, ak som to prehliadla..... a ako dopadla s tym kaslo, co si spominala, ze mala z jasliciek?

 

23.10.2005 21:44

LUCY

Pristihnuta pri cine: .......... druhe najpritazlivejsie miesto na svete!!! Prvenstvo si drzia schody....