1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76

Decembrove babatka 2006

31.03.2006 13:50

Decembrove babatka 2006

j+m

Ste tu uz nejake tehulky s terminom 12/06?

 

03.04.2006 15:11

j+m

zatial nikto Sad

 

03.04.2006 19:11

uz sme dve

aktak

ahoj, ja som spravila rovnaku temu asi 2 hodiny po tebe, som si nevsimla, kedze si bola skor tak sa k tebe stahujem Smile odkial si? ja som z BA

 

03.04.2006 20:23

zuzi

No uvidime, este musim nejakych par dni pockat. 9. marca som mala poslednu MS a tak mi este ostava asi tyzden cakani a potom uvidim, ako to dopadlo Wink . Uz som si sice urobila jeden test, ale vysiel negativne. No ale ked som cakala Veroniku, tak prvy vysiel tiez negativne, tak tomu neprikladam moc velku dolezitost, pockam do terminu MS. Ale zatal nemam ziadne priznaky. Ale to som na zaciatku prveho tehu tiez nemala... Confused

 

03.04.2006 21:28

Mariel

 

03.04.2006 21:36

Mariel

 

03.04.2006 22:49

aktak

no ja som skoro ista, dva testy vysli pozitivne, menstruacia 2 tyzdne meska, prsia mam citlive, zaludok ma pobolieva, takze co ine by to mohlo byt Cool my sme to neplanovali ale sme stasny, dufam ze setko bude ako ma byt, priblizny termin som si na nete vyratala na 5.12 tak uvidime, som na konci 3 tyzdna priblizne, k doktorovi moze ist najskor az za dva tyzdne ale vraj to staci, drzim vam palce aby vam to vyslo :D

 

03.04.2006 23:03

zuzi

No ja nemavam MS celkom pravidelne, tak pockam do toho 9teho, 10. som objednana ku gynekologovi kvoli inemu a uvidim, ci vobec budem moct ist. Ak dostanem, tak to prehodim, ak nie, tak sa opytam, ci uz sa to da spoznat a pripadne potom si urobim dalsi test. Pri prvom som si robila dokopy 3 testy, prvy bol negativny, druhy taky neurciti a az treti pozitivny a to bolo az po termine MS.

 

03.04.2006 23:22

aktak

zajtra na tyzden odchadzam, skoda, som bola taka rada ze sme sa tu takto nasli aj ked nektore neste este iste, tak drzim palce a papa o tyzden Smile

 

04.04.2006 06:49

j+m

Jaj aka som rada, ze sa to tu rozbieha :D Aktak ja som z Vrabel. Termin nam vychadza skoro rovnako, ja som si vypocitala na 4.12. Zatial sa citim v pohode, ale urcite este vsetky tie tehotenske trapenia pridu. Confused K lekarovi sa chystam po Velkej noci. Pri prvom som utekala hned, ale nemalo to vyznam, aj tak mi len dal spravit test. Ostatne, co to este nemate iste, velmi Vam drzim palce.

 

04.04.2006 15:51

Mariel

 

04.04.2006 18:28

aktak

no ja som v noci nemohla spat ako ma boleli prsia, a vzdy vecer mi je zle, nech ziem cokolvek, aj ovocie, rano sa citim lepsie k doktorovi pojdem o 2 tyzdne, to budem priblizne v 6 tyzni, len este neviem ku ktoremu doktorovi, ci do ruzinova kde byvam alebo ku nekomu na odporucenie

 

05.04.2006 06:47

j+m

Ahojte Mariel drzim vsetky prsty, aby to boli priznaky tehu. Wink Aj ja som sa este pred meskanim ms citila strasne unavena, musela som chodit zavcasu spat - niekedy aj skor ako moja krpana Smile A celkovo som mala taky zvlastny pocit, nebolo mi ani dobre ani zle... Teraz uz zacinam stale castejsie navstevovat WC Confused furt sa mi da cikat Aktak a Ty si sa niekem chystala na tyzden Laughing nesla si nakoniec Confused: Papa

 

05.04.2006 21:25

Anonymous

 

05.04.2006 21:26

Mariel

 

06.04.2006 07:44

j+m

Dobre ranko :D no nejak to zatial nepribuda Confused Mariel daj vediet ako si dopadla, ci si fakt nevydrzala... To cikanie aj v noci Sad aj ked dneska som vynimocne nebola a vynimocne ani Matka ma v noci nevolala - niekedy zvykneme po tme hladat dudu :D takze dneska som spala nepretrzite 8apol hod. Shocked

 

06.04.2006 08:50

Mariel

Ahojte, J+M, tak to je ale... Confused s tym cikanim v noci... Mala je zlata, ma peknu foto Wink Tak ja som sa dnes rano otestovala na 22. den od poslednej MS testom Rapipreg a vysledok je negativny... Rolling Eyes Bud to je tak,alebo to nieje pravda, lebo neviem coho by to boli priznaky ak nie tehotenstva??? Shocked Confused: Asi som len mala pockat... FNUK... Wink Ved uvidime... Kdeze ste vsetky??? Aktak asi naozaj odcestovala...

 

06.04.2006 08:53

j+m

Mariel asi to este bolo zavcasu Confused este asi nie je velmi pritomny ten tehotensky hormon... Kolko sa snazite? a dakujem za malu Embarassed je to zlata certica Laughing

 

06.04.2006 10:56

Mariel

 

06.04.2006 11:05

j+m

Aj ja som v praci Crying or Very sad pracujem od Martinkynich 9 mesiacov. Ale v praci najdu za mna nahradu, zaucim a o par tyzdnov uz budem hadam doma "vegetit" Laughing Ma inak zajtra 23 mesiacov... o chvilu budeme oslavovat 2 roky. Tu su jej starsie fotky Cool

 

06.04.2006 12:22

Mariel

 

06.04.2006 12:29

j+m

No anjel, ktory ma teraz certovske obdobie... lebo vsetko je NIE Twisted Evil a stale za vsetko len place, ale to taky narek, ako keby som ju rezala Twisted Evil inak je to zlate dieta, dufam, ze aj toto mimi bude aspon take dobrucke ako bola ona Ja som pri prvom tehu pracovala do 5.-mesiaca... od zaciatku ma chcel nechat dr. doma, ze nie je dobre pre tehotnu byt v strese... nedala som si povedat a nakoniec som skoncila v nemocnici Sad a potom som musela skoro dokonca len doma lezat... tak teraz poucena, radsej zostanem doma a budem sa vyhybat pracovnym stresom, rannemu vstavaniu a pod. Aj ked aj doma bude toho dost Sad v lete nas caka stahovanie Rolling Eyes Inak aj mne je dneska na houby... konkretne ma nic neboli, ale asi vplyva to pocasie Surprised

 

06.04.2006 22:49

Anonymous

Tak to ma asi take obdobie negacie - ked je vsetko NIE Wink, aj ked to prichadza vacsinou az v tretom roku zivota dietata - ale kto vie? Teraz sa ddeti vyvijaju rychlejsie Wink Ved to, ze vsetok stres sa prenasa na zenu, ktora, v tehotenstve vsetko viac vnima, je citlivejsia - no a zakonite potom aj na dieta - kdesi na Spektre som videla - ukazali ako sa stresove latky + adrenalin v krvi prenasa pupocnou snurou na dieta... Sad Veru treba byt opatrny a dat si zalezat.. Wink Tak vam budem drzat palceky v lete pri sathovani.. Wink Ja by som sa na to tesila, mam rada taketo zmeny... Smile Tak j aidem pomaly na kute Laughing tak krasne snicky papaaaaa Wink

 

06.04.2006 22:51

Mariel

To som bola ja Mariel Wink

 

07.04.2006 08:23

j+m

Dobre ranko ziadne nove tehulky Confused Confused: Confused: Confused:

 

11.04.2006 08:27

j+m

Mariel este si sa netestovala?

 

11.04.2006 14:44

beany

Ahojte. Možno sa k Vám pridám. Dnes ráno som si robila test a bol pozitívny. Urobím si radšej ešte jeden, nemôžem tomu uveriť... Nejako som z toho v šoku, rok a trištvrte sa nám nedarilo, žeby to konečne vyšlo??? Shocked Poslednú MS som mala 14.3., teda termín by bol 19.12. Takmer ako Mariel, ak by to teda vyšlo.

 

11.04.2006 14:48

j+m

Beany tak myslim, ze vysledok testu je jasny :D budes dalsia decembrovka Wink blahozelam

 

11.04.2006 14:59

Anonymous

Ahojte ..gratuljem vsetkym pozitivnym testikom Surprised) Ja nan zatial len cakam a dodnes som ani neverila zeby mohol byt. Ale rano mi zostalo taaaaaaaak zle ze ma zmohla predtucha. Ufff este teraz mi plava zaludok. Mam uz doma dvojrocneho chlapca ten nam trval rok takze toto tehotenstvo by bolo velmiiii prijemnym prekvapenim na prvy sup Surprised) No ale co ine mi neostava len cakat a testovat budem az prvy den vynechania MS a to je az 18.4 . Tiez mam najlepsie skusenosti s Rapi pregom. Drzte sa Surprised) p.S. ale predsa len rano skusim zmerat bazalnu teplotu mozno aj ta nieco napovie Surprised)

 

11.04.2006 15:08

beany

Tajne dúfam... Dnes to ešte otestujem a zajtra dám vedieť.

 

11.04.2006 15:49

Mariel

Ahojte bambulky Wink drzim vam vsetkym pasticky, aby vam to vyslo tak,ako si prajete :D a vitam nove :D - BEANY- jasne, ze si tehu, testiky su uz teraz presne,nie ako volakedy... Takze Ti GRATULUJEEEEEM :D -j+m - netestovala som sa dnes som 29ty den od poslednej MS, neviem neviem, ci ju aj nedostanem, lebo ma trochu boli podbrusko, tiez mam akysi vytok ciry - ale do hneda Shocked Ci je to predmenzesovy stav- neviem, pockam este do zajtra a ak nic,otestujem sa.. Lebo tie navaly tepla mam stale... Zeby to bola stitna zlaza? Mama s nou mala problem... Dufam, ze nie... Co si o tom myslite??? Baby, ja uz to chcem vediet, ako som na tooooom Crying or Very sad FNUK ...

 

11.04.2006 15:53

Mariel

Ozaj, bazalna teplotka sa moze merat aj normalnym teplomerom??? Asi nie, ze?? Ako sa meria, kedy a aka by mala byt teplota v pripade tehu? Rolling Eyes Poradte niekto... Wink

 

11.04.2006 15:58

j+m

Mariel otestuj sa :D ja v den, ked som mala dostat menzes som stale mala citak, ze ho uz uz dostanem... ja som si dala aj liek od bolesti, co som mala take krce v bruchu, aj krize ma boleli.

 

11.04.2006 16:24

aktak

ahojte, tak som naspet, uz som sa tesila domov, konecne Smile

 

11.04.2006 20:16

Anonymous

Mariel pri prvom tehu sme sa snazili rok nakoniec sa to podarilo na dovolenke na chate resp. ovu som mala tesne pred chatou ku konci druheho tyzdna som mala dostat MS a bola som si ista ze ju dostanem !!! Mala som presne take iste krce ako som mavala pred MS . Na termin MS sme sa prave vratili z dovolenky a rano som si odmerala bazalnu teplotu a bola vysoka tak som utekala kupit testik no a boli dve ciarky Surprised))) K tej bazalnej teplote. Najlepsie je merat digitalnym teplomerom vzdy rano hned po prebudeni a priblizne v rovnaky cas. Teplotu si treba zapisovat do grafika. Z takeho prveho merania nezistis teraz asi nic treba poznat svoje telo. Kedze som si pravidelne meriavala teplotu vedela som kedy mavam ovulaciu. V skratke sa to da vysvetlit asi tak ze tesne po skonceni MS je teplota nizka napr. 36,4 priblizne postupne stupa a priblizne v 14. den v case ovulacie je najvysia ja som mavala tak 37,1 dalej zasa grafik klesa az ku dnu MS na spominanych 36,4 . Takze ked som v den MS mala stale vysoku teplotku vedela som ze mozem byt tehulka . Totizto v pripade tehotnosti neklesne ale je mierne zvysena. Ale toto je fakt iba laicky pohlad kazda zena je ina a treba sa najprv sledovat zistit ci ovulujes az potom sa da z toho nieco " vydedukovat" Embarassed http://www.fertilityfriend.com/ ..niekedy sa dali pekne grafy robit na tejto stranke tak ak vies anglicky urcite sa dozvies vsetko potrebne. L.

 

11.04.2006 20:53

Mariel

 

11.04.2006 21:06

aktak

aj ja blahozelam, nech je vsetko ako ma byt :D

 

11.04.2006 21:22

Anonymous

Dakujem dievcata ale teraz mi este nie je co gratulovat Surprised) Ja som ten zatial anonym L Surprised))) Toto vsetko sa odohralo skoro pred tromi rokmi Surprised)))) Dnes mam 2 rocneho zboznovaneho synceka a mam pred sebou nervivy tyzden. Testovat budem az 18.4 vtedy mam dostat MS a ked budu ozaj dve ciarky tak rovno padnem na zadok lebo by to bolo na prvy sup . Ale este sa vratim k tomu prvemu tehu . Z chaty sme sa vratili v piatok vecer , v sobotu rano som zistila tu skvelu bazalku a tak som letela do mesta pre testik. Ale ja som to nemohla vydrzat vratit za zas domov tak som si ten testik urobila rovno na WC ku v TESCU Idea ......no a domov som sa vracala nie po vlastnych ale som lietala asi 20 cm nad zemou a uskrnom od ucha k uchu. Ludia si museli mysliet ze som sibnuta . Jaj dievcata ja som zasa v takej euforii drzim vam vsetkym palce je to naozaj nadhera ten pocit sa neda opisat.

 

11.04.2006 22:21

aktak

drzim palec, je krasne ako sa tesis Smile))))))

 

12.04.2006 07:01

j+m

Ahojte Aktak vitaj naspat :D a kdeze si to bola? Anonym L. aj ja som sa teraz tak strasne tesila z tehu... vlastne este aj teraz stale lietam Laughing Tiez mam o par dni dvojrocnu kocku... zato pri nej ma tehu riadne prekvapilo neplanovane nepripravenu... tam som prve tyzdne preplakala a az neskor som sa zacala tesit. Teraz by som ju nevymenila za nic na svete. Drzim palce, aby to vyslo. Inak ja som strasne unavena, uz asi rano z postele vstavam unavena Laughing a dost ma stale pobolieva brucho - ako pred ms. A nemozem prudko vstavat, lebo ma pichne az neviem kde Rolling Eyes Buduci tyzden pojdem k dr. konecne. Aktak Ty si uz bola? Krasny den prajem

 

12.04.2006 08:26

charlienka

ahojte ja som z augustoviek, len tak som k Vam nakukla..ze uz aj decembrovky su tu Smile tak sa drzte nech su 2 ciarky a nech sa Vam dari.... aj ja som mala bolesti v podbrusku az som si myslela ze tehu teda nie som..ale verte ze su to tiez priznaky tehu....citila som sa ako keby som mala dostat kramy..no namiesto toho mi vysli 2 ciarky a to hned na prvy sup..ani som tomu nemohla uverit :D

 

12.04.2006 09:20

beany

Tak som si včera po príchode domov urobila ďalší test a bol pozitívny :D Ani manželovi som po oznámení prekvapenia nemohla strhnúť úsmev z tváre :D Mariel, máš pravdu, my sme sa snažili takmer dva roky a zdá sa, že dovolenka pomohla. My máme s manželom obaja stresové zamestnanie a v marci sme sa vybrali do Egypta. Zdá sa, že hneď po návrate sa zadarilo. Už len, aby sme to dotiahli do úspešného konca. Ozaj, sestrička ma objednala až na 4.5., nie je to neskoro? To už budem v 8. týždni.

 

12.04.2006 09:25

j+m

Ahoj Beany, BLAHOZELAM Exclamation Exclamation Exclamation dovolenka prospela Wink 4.5. nie je neskoro, tak to robia. Aj ja som pri prvom tehu hned utekala k lekarovi, ale pri tej prvej navsteve mi len spravil test a trochus me pokecali. Potom ma objednal az v 8tyzdni. Vtedy som dostala konecne tehu knizku a zobrali mi kooooopec krvi.

 

12.04.2006 10:23

Mariel

Ahojte vsetky :D ahoj Charlienka :D citam si sem tam aj vas augustovky,lebo pisete pomerne casto - pekne sa vam to tam rozbehlo Wink drzim vsetkym palce Wink Tak ja som dnes 29 den /vcera som bola 28 den - pomylila som sa Embarassed / zatial po MS ani stopy, rano som si merala bazálku - 37,3... Rolling Eyes Ale neviem,aku mam svoju normalnu - nepooznam to... Co si o tom myslite??? Shocked Podbrusko stale pobolieva - alebo skor picha... Confused Rolling Eyes

 

12.04.2006 10:33

j+m

Mariel Ty nas nenatahuje ako gumu v trenkach Laughing Laughing Laughing Otestuj sa Exclamation Exclamation Exclamation

 

12.04.2006 10:40

Anonymous

Ahojte, Beany gratulujem ! a neboj ten termin 8.5 nie je vobec neskoro teraz by aj tak lekar vvidel iba malinkatu bodku no a v 8. tyzdni uz je krasne vidiet aj srdecnu aktivitu . Niekde davaju matersku knizku az v 12. tyzdni ked su najkritickejsie prve 3 mesiace za tebou Surprised) A zo svojho okolia poznam kooopec parov ktorym sa fakt zadarilo prave na alebo po dovolenke ! Mariel supeeeer je to na najlepsej ceste ! Fakt 37,3 je super nebudes dnes testovat ??? Rapi preg mi uz mal ukazat druhu ciarku ! Aky dlhy mavas cyklus ? Ja som mavala 28 dnovy tabulkovy a po porode mavam 30 dnovy . Moja bazalka je zatial taka nerozhodna ( 38,8 ) neviem z toho nic vydedukovat a hlavne tiez uz sa tak nepoznam ako ked som si robila grafy pravidelne . j+m dakujem tiez by sme si uz zelali sestricku k nasmu sibalovi ale stale som bola na vazkach ci to mam skusit este cez tuto matersku alebo pojdem ale na rok do prace ..stale som sa nevedela rozhodnut az to manzel vyriesil za mna takze ak by to teraz vyslo bolo by to planovane neplánované a hlavne po minulom dlhom snazeni nepredpokladane ale boli by sme urcite stastni .. . uvidime ako to dopadne.

 

12.04.2006 10:58

aktak

ahojte Smile) no bola som v Banskej Staivnici kvoli skole, najhorsie bolo ze sami tam prejavila alergia na prach a som sa dost zle citila, som sa tesila domov na cerstvy bratislavsky vzduch Smile))))))))) k doktorovi pojdem buduci tyzden, teda ak sa netreba objednavat, ak ano tak potom neviem, zajtra sa ideme poradit so znamymi co tu v Ruzinove rodili tak nech nam poradia ze co a ako inak nemam ani rannu nevolnost (moja maminka mala som mnou r.n. 8 mesiacov vkuse) krasny den vam prajem

 

12.04.2006 11:18

j+m

Aktak ranna (vacsinou celodenna) nevolnost este moze prist Laughing Aj ja ocakavam okolo 8 tyzdna, ze mi budu vadit pachy, znechuti sa mi kava a bude mi cele dni blbo Confused tede tak mi bolo pri prvom... ale nemuselo by sa to opakovat Cool

 

12.04.2006 12:05

Anonymous

Ahojte.Aj ja by som k vám patrila,ale keďže idem po veľkej noci zo zdravotnych dôvodov na prerušenie,tak len patrila. Je mi strašne zle,stále mi je zima,alebo sa potím,na wecko chodím za noc 12 krát,no hrôza.Deti mám už tri,ale aj tak mi bude ľúto za bejby Crying or Very sad Crying or Very sad Ja beriem dosť silné lieky,ktoré sa nesmú v tehu a nesmiem ich ani vysadiť. Crying or Very sad Prajem vám zdravé babatinká a určite vás sem tam navštívim.Držte sa.

 

12.04.2006 12:16

Mariel

. Laughing ..ze guma v trenkaach Laughing Teda myslite,ye to vyzera nadejne? Wink ...ked ja sa bojim testovat, ze to zase vyde negativne a pritom sa citim ako tehu... Rolling Eyes Neviem kolko dni mam este pockat,ked som dnes 29.ty.. ... Ale uz som si ho dala kupit Wink vola sa Seratec?? Tak dako... Zevraj je este citlivejsi ako Rapipreg... j+m - vravi sa, ze tehotenstva casto byvaju od seba odlisne, tak drzim palec,aby toto Tvoje terajsie malo hladsi priebeh ako to prve... Wink Lejlika - drzkam Ti pasticky, nech vsetko dobre dopadne.. chapem Ta... Wink