chudli ste s kompliment.sk?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

chudli ste s kompliment.sk?

Odoslaťod tinka76 » Po 14.Jún. 2010 6:59

Ahojte, ma niekto skusenosti s tymto poradenstvom? Na stranke toho nemaju vela, zaujimaju ma vase skusenosti.
www.kompliment.sk

vdaka
tinka76

Založený: Po 07.Jún. 2010 10:11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: chudli ste s kompliment.sk?

Odoslaťod nea » Po 14.Jún. 2010 7:04

ahoj tinka,

moja mama chudnutie s komplimentom absolvovala, dokonca uz dvakrat :D Oba razy uspesne schudla, bohuzial, par mesiacov potom kila nabrala naspat.
Vyhodou je, ze pristupuju k tebe individualne, pri zostaveni cvicebneho planu a diety zohladnuju tvoje zdravotne problemy....nevyhodou znacna cena.
Ono v podstate je to ako s kazdou dietou - pokial si urcite zasady nezoberies za svoje a nedodrziavas aj po schudnuti, priberies spat.
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 23.Jún. 2006 11:35

Odoslaťod palinka » Po 14.Jún. 2010 7:35

ja nechcem byt za mudru, sama nechudnem, ale chudne moj muz. spravil to tak, ze sa zapisal do posilky, kupuje a studuje muscle and fitness casopis, raz za tyzden ma trenera. za 3 mesiace dal dole 11 kil a bez vyraznej diety. vidim, ze sa to da, len treba chciet. a tie casopisy o posilovani su robene aj re baby, ukazuju,a ko cvicit,a ko upravit jedalniceka tak...drzim palce :)
Obrázok používateľa
palinka

univerzalna upratovacka. zas a znova. milujem ten film :)

expert

Založený: St 15.Aug. 2007 14:49

Odoslaťod tinka76 » Po 14.Jún. 2010 18:35

no ved to je to, ze ja sa uz sama neprinutim, a ak, tak nakratko. chcem nieco dlhodobejsie, co by ma istu chvilu malo pod kontrolou a potom by to snad slo. viem,z e cena, je urcite individualna, ale aspon ramcovo? na stranke k cenam nie je nic.
tinka76

Založený: Po 07.Jún. 2010 10:11

Odoslaťod nea » Po 14.Jún. 2010 18:46

tinka, mozem posluzit len info o cenach spred troch rokov - mama vtedy za trojmesacny kurz zaplatila nejakych 12.000,- Sk tusim. Cena sa odvija aj od toho, kolko ti treba schudnut. Prvy mesiac je dost tazky, pomerne prisny redukcny rezim, vela obmedzeni v zlozeni jedalnicka aj mnozstve potravin...daju ti k tomu knizku aj taky individualny jedalnicek domov, napr. prvy tyzden je uplne vylucenie sacharidov vratane priloh, este aj zo zeleniny len druhy, ktore neobsahuju vela cukru... postupne sa v malych mnozstvach vsetky vylucene potraviny pridavaju (teda vsetky - okrem sladkosti :D a dalsich vyslovene kalorickych jedal).
To je ta stranka, ktora sa tyka jedalnicka.
Dalej cvicenie - cvici sa v takych boxoch, ktore su vyhrievane, ma to udajne spalit viac energie, no :mrgreen:
Nejde ani tak o vahu v kilach, skor sa velky doraz kladie na centimetre - po kazdom cviceni sa meraju obvody (alebo pred cvicenim? nepamatam presne).

Ja som to s mamou vtedy pomerne intenzivne prezivala :D Ona je taky typ, co nerada dakde chodi sama, tak som parkrat aj bola s nou a hlavne ma podrobne informovala :yes:

Moj nazor - ked potrebujes mat nad sebou pri chudnuti dozor a kontrolu, je to asi dobre. Schudnut sa da ale aj podstattne lacnejsie, dodrzanim tej najjednoduchsej rovnice, ktoru este ziadna dieta nikdy neprekonala - znizit prijem a zvysit energeticky vydaj. Plus, spoznat vnutornu pricinu svojej nadvahy a zmenit zauzivane navyky.
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 23.Jún. 2006 11:35

Odoslaťod alenik » Ne 20.Jún. 2010 10:32

Ahoj, ja som absolvovala vstupny pohovor v komplimente a potom mi kamoska poradila, ze je studio Slimline, ktore si otvorila jedna kocka co pracovala dlhe roky v komplimente, je to presne to iste, len trochu lacnejsie, a ked som povedala, ze som sa rozhodovala medyi nimi a komplimentom a rozhodla sa pre nich, dali mi este 10% zlavu:o)
Ja som tiez taka, ze bez dozoru by som neschudla, bolo to sice tazke, ale schudla som paradne, oni ti vytvoria specialne cviky na tvoje problemove partie a cvicia ich s tebou individualne. Je to ako pisala nea, upravia ti jedalnicek a vytvoria subor cvikov, ktore cvicis v tych boxoch.
Ja som tam bola pred dvomi rokmi, teraz mi po druhom porode opat ostali kila navyse, takze ked dokojim urcite pojdem znova.
Ja to z mojej skusenosti odporucam, pekne mi vyformovali postavu. Len po skonceni je tazke si postavu udrzat, mne to vydrzalo rok. Schudla som tam 8 kg.
Obrázok

Obrázok

Obrázok
alenik
začiatočník

Založený: Št 01.Dec. 2005 0:11

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.