jasnovidectvo cez sen?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

jasnovidectvo cez sen?

Odoslaťod Neytiri » So 27.Feb. 2010 15:27

ahojte, mozno nahoda, mozno sa vo mne skryvaju nadprirodzene schopnosti 8) , ale v tuto noc sa mi prisnilo, ze sme prehrali s kanadou 2:3.. aj goly, ci skore.. :yes: a rano vidim, ze ozaj..

co vy, splnil sa vam uz nejaky sen; stalo sa nieco tak, ako sa vam prisnilo?
co, ako, kedy,.. som zvedava :)
Neytiri
expert

Založený: Ut 06.Mar. 2007 9:12

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: jasnovidectvo cez sen?

Odoslaťod LIBERTAS » So 27.Feb. 2010 16:59

:lol:

každý tretí deń sa mi sníva o tom, že sme vyhrali športku :rol8:

ja som chlapcom verila, že vyhráme :yes: no neva, ale striebro to bude určite! :yes:
Obrázok používateľa
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy
Založený: Ne 23.Okt. 2005 13:33

Odoslaťod Neytiri » So 27.Feb. 2010 17:03

aaaale, tak ale ak pises k teme, tak uz musis byt riaaadne bohata.. :yes: 8)b ja som sa pytala aky sen sa vam aj splnil.. :wink:
kebyze napisem ake sny sa zvyknu mne snivat.. :crazy: aj som rada ze sa mi nesplnaju, to by bolo :scared: ale tento vysiel :)b
Neytiri
expert

Odoslaťod LIBERTAS » So 27.Feb. 2010 17:28

jáááj, tak už máš pocit jasnovideckých schopností :mrgreen:

hm, ak sa mi nesnívajú fakt riadne blbosti, tak veľa pocitov zo snov zažívam aj skutočnosti...

napríklad som mala v sne orgazmus a ten sa splnil, som jasnovidka :mrgreen:
Obrázok používateľa
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod Neytiri » So 27.Feb. 2010 17:47

LIBERTAS píše:jáááj, tak už máš pocit jasnovideckých schopností :mrgreen:

hm, ak sa mi nesnívajú fakt riadne blbosti, tak veľa pocitov zo snov zažívam aj skutočnosti...

ano, jasne ze mam ten pocit.. mozem ti prezradit tvoju buducnost.. za uvadzaciu cenu a pre teba len za 150eur :mrgreen: ;)x

a vlastne asi neurobime biznis, ked si aj sama jasnovidka.. :G
Neytiri
expert

Odoslaťod vacanze » So 27.Feb. 2010 18:06

*zuzka* píše:ahojte, mozno nahoda, mozno sa vo mne skryvaju nadprirodzene schopnosti 8) , ale v tuto noc sa mi prisnilo, ze sme prehrali s kanadou 2:3.. aj goly, ci skore.. :yes: a rano vidim, ze ozaj..

neviem ci to bol jasnovidny sen v Tvojom pripade, uz sa Ti nieco take stalo? Ja za seba mozem povedat, ze mávam take sny obcas, v puberte som ich mavala vela za sebou a bola som z toho dost vyplasena, ono sa to vola nadprirodzene schopnosti, ale v podstate su prirodzene, buducnost sa vytvara v pritomnosti, myslenim takze uz teraz tí "schopnejsi" vedia vydedukovat buducnost na zaklade terajsej energie, naposledy som mala taky jasnovidny sen predvcerom, ale inak zvyknem mat velmi narocne sny, sa zobudim casto unavena
Ked Vám hodia pod nohy polená zakúrte s nimi
Obrázok používateľa
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Založený: So 10.Jún. 2006 19:17

Odoslaťod Neytiri » So 27.Feb. 2010 18:25

vacanze píše:
*zuzka* píše:ahojte, mozno nahoda, mozno sa vo mne skryvaju nadprirodzene schopnosti 8) , ale v tuto noc sa mi prisnilo, ze sme prehrali s kanadou 2:3.. aj goly, ci skore.. :yes: a rano vidim, ze ozaj..

neviem ci to bol jasnovidny sen v Tvojom pripade, uz sa Ti nieco take stalo? Ja za seba mozem povedat, ze mávam take sny obcas, v puberte som ich mavala vela za sebou a bola som z toho dost vyplasena, ono sa to vola nadprirodzene schopnosti, ale v podstate su prirodzene, buducnost sa vytvara v pritomnosti, myslenim takze uz teraz tí "schopnejsi" vedia vydedukovat buducnost na zaklade terajsej energie, naposledy som mala taky jasnovidny sen predvcerom, ale inak zvyknem mat velmi narocne sny, sa zobudim casto unavena

neviem, ci to mozem nazvat jasnovidectvo, lebo sa mi to prisnilo pravdepodobne az po ukonceni zapasu.. nejak nadranom.. cize skor telepatia, ci co.. nevyznam sa.. nemavala som taketo sny.. skor take, ze som bola na nejakom mieste a vedela som, ze to miesto poznam zo sna, ze vo sne som tam uz bola.. ale nie casto.. alebo mavam este vynimocne take sny, ktore su extra zive (vivid dream.. videli ste film vanilla sky?), proste ako keby sa to odohravalo v skutocnosti, citim, dycham, pozeram sa okolo seba a este vo sne si hovorim, ze uaaau, tak toto sa mi nesniva, ja som ozaj tu..(napr. som bola takto v amerike, stretla som sa s mojimi "americkymi rodicmi" co som bola u nich ako exchange student.. uvedomovala som si kazdy detail diania.. alebo raz som mala tiez veeelmi silny a zivy sen, normalne to malo zaciatok, zauzlenie, koniec, resp. koniec som si uz vo sne vymodlila a tak som sa zobudila :drop: )
alebo som mala raz seriu snov o padani lietadiel :death: opakovali sa mi sny, v roznych scenaroch, v ktorych padali lietadla.. pozerala som na oblohu, videla lietadlo a o chvilu zacalo padat.. aj tie sny boli velmi zive..

aky jasnovidny sen si mala predvcerom?
Neytiri
expert

Odoslaťod vacanze » So 27.Feb. 2010 18:41

noo v podstate aj to co sa uz stalo, ale Ty si o tom nevedela a snivalo sa Ti moze byt jasnovidectvo, ziskala si informaciu bez podania inej osoby, aj ja som nieco tak mala predvcerom vedela som vysledok vysetrenia na ktorom bol jeden clen rodiny na druhy den ked sme spolu hovorili a ja som sa pýtala, no ako a doslova mi povedal vetu tak ako mi ju povedal den predtým v sne-dotycna este v ten den vysledky nevedela, ked mne to povedala v sne
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod Kajko » So 27.Feb. 2010 19:57

LIBERTAS píše::lol:

každý tretí deń sa mi sníva o tom, že sme vyhrali športku :rol8:

ja som chlapcom verila, že vyhráme :yes: no neva, ale striebro to bude určite! :yes:

Milá moja Zuzka,

prepáč, že ťa sklamem, ale to striebro rozhodne už získať nemôžeme :no: :wink: - tým, že sme vypadli v semifinále s Kanadou, budeme bojovať s Fínskom už "len" o bronz (aj to by bol pre náš olympijský hokej historický úspech - prvá medaila za hokej na zimnej olympiáde počas trvania samostatnej Slovenskej republiky). O zlato sa vo finále popasujú Kanada a USA - ten, kto z nich prehrá, bude mať to striebro a ak by sme my nedajbože prehrali s Fínmi, tak budeme mať akurát "zemiakovú" medailu, lebo by sme skončili štvrtí...
SLOVAKIA VINCIT
Obrázok
Obrázok používateľa
Kajko

Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom Tvojho života. (Mark Twain)

pokročilý

Založený: So 04.Apr. 2009 21:41

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod LIBERTAS » So 27.Feb. 2010 20:00

.. som sa kopla...rozprávaj ku mne v skratke a ak to nedokážše, tak radšej vôbec :wink:
vďaka :!:
Obrázok používateľa
LIBERTAS

expert

Odoslaťod justina » So 27.Feb. 2010 20:14

No...mne sa snívalo, že sa vydávam v obrovskom gotickom chráme, znela tam zvláštna hudba a sen bol strašne živý. Snívalo sa mi to obidva razy, vždy, keď som bola pár dní tehotná! ten 2. raz už som vedela, čo to znamená :D
jasné, vždy som nad tým tak trochu rozmýšľala, či nie som, ale mne menzes meškával bežne, takže 2x som bola tehotná a 100x nie...a len 2x ten sen. :wink:

Zuzka, ináč sranda :D som zvedavá, čo kto sem napíše.
ObrázokObrázok

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
justina
expert

Založený: Ne 29.Okt. 2006 10:43

Odoslaťod justina » So 27.Feb. 2010 20:16

Ináč, považujem to skôr za zhodu náhod, než za jasnovidectvo, v každom prípade je to zaujímavé.
ObrázokObrázok

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
justina
expert

Odoslaťod Kajko » So 27.Feb. 2010 20:46

Mám taký hrozný, až hrôzostrašný zážitok, ktorý neviem, ako nazvať - nie je to snáď jasnovidectvo, ale skôr akási predtucha, zlá predtucha. Počas výkonu vtedajšej dvojročnej vojenskej základnej služby konanej v Čechách neďaleko Plzne som 55 dní pred koncom vojenčiny (konkrétne začiatkom februára 1988) bol akurát doma na KVOP - na krátkodobom voľne na opustenie posádky, ľudovo na opušťáku. Nuž a deň pred ukončením štvordňového opušťáku, v sobotu som si dopoludnia okolo jedenástej čítal knižku o Divokom západe, kde som objavil aj dobovú fotku chlapíka, ktorého obesili kdesi v Nevade za krádež dobytka. Ako som sa tak pozeral na fotku toho obesenca, napadla ma veľmi intenzívna, vtieravá myšlienka - len aby sa niečo podobné nestalo u nás v "kasíne", ako sa medzi vojakmi vtedy prezývali kasárne. Nemohol som sa zbaviť toho nepríjemného pocitu, až večer ma to prešlo. Na druhý deň večer som sa vrátil vlakom (s prestupovaním) k posádke a tam som sa dozvedel hroznú vec - deň predtým, v sobotu dopoludnia okolo jedenástej hodiny sa tam v kasárňach, konkrétne v autoparku obesil jeden poddôstojník (pôvodom tiež zo Slovenska),a to na šnúre z maskovacej siete... Stalo sa to počas tzv. hospodárskeho dňa (skrátene HD), pretože soboty boli na vojenčine v kasárňach vyhradené (pokiaľ nebolo nejaké cvičenie) tzv. HD, počas ktorých sa vo veľkom všade upratovalo, umývalo, čistilo, leštilo, konzervovalo, ošetrovalo - ubytovacie priestory, sanitárne, pracovné, technické priestory, cesty, chodníky, zeleň, sklady, kuchynský blok, ošetrovňa, dopravná, stavebná, bojová i pomocná technika atď. Bolo to pre mňa hrozné a doteraz mi pri spomienke na tú tragédiu behajú po chrbáte zimomriavky...
SLOVAKIA VINCIT
Obrázok
Obrázok používateľa
Kajko

pokročilý

Odoslaťod corky » So 27.Feb. 2010 20:55

mne sa vysnívalo, ked mi mala zomrieť starká ... 2 týždne sa mi snívalo o vode, špinavej vode, ktorá sa valila odniekial na náš dom, potom zasa o jazere na kopci (neexistuje aby tak bolo jazero, ved voda by odtiekla), o plavárni, o mori ... a stále takto dokola. Až po pohrebe na to prišla reč. Povedala som mame, že sa mi to snívalo a už prestalo ... a vtedy mama povedala, že voda a hlavne špinavá znamená úmrtie v rodine :(
Zle je aj ak sa sníva o neveste v bielych šatách, o malom bábätku a o perinách.
Raz sa mi snívalo o hadoch (znamenaju pozitívne správy) a vyhrala som v športke (nie vela, ale poteší ...)

Sny sa spravidla snívaju naopak - ked som bola tehotná s dcerou, stále sa mi snívalo, že som porodila chlapca uplne podobného mojmu otcovi. Narodila sa dcera a podobá sa do manželovej rodiny.

Okrem toho mávam predtuchy ... napr. sa mi strašne nechcelo ísť na jednu oslavu, celý týžden sa mi vnútorne nechcelo, hoci iank rada chodím do spoločnosti (hlavne, ked je človek na MD také niečo spestrí všetné dni) ... po ceste späť sme mali autonehodu :(
Obrázok
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Založený: Pi 29.Aug. 2008 10:59

Odoslaťod nea » So 27.Feb. 2010 21:10

corky píše:mne sa vysnívalo, ked mi mala zomrieť starká ... 2 týždne sa mi snívalo o vode, špinavej vode, ktorá sa valila odniekial na náš dom, potom zasa o jazere na kopci (neexistuje aby tak bolo jazero, ved voda by odtiekla), o plavárni, o mori ... a stále takto dokola. Až po pohrebe na to prišla reč. Povedala som mame, že sa mi to snívalo a už prestalo ... a vtedy mama povedala, že voda a hlavne špinavá znamená úmrtie v rodine :(
Zle je aj ak sa sníva o neveste v bielych šatách, o malom bábätku a o perinách.
Raz sa mi snívalo o hadoch (znamenaju pozitívne správy) a vyhrala som v športke (nie vela, ale poteší ...)

Sny sa spravidla snívaju naopak - ked som bola tehotná s dcerou, stále sa mi snívalo, že som porodila chlapca uplne podobného mojmu otcovi. Narodila sa dcera a podobá sa do manželovej rodiny.

Okrem toho mávam predtuchy ... napr. sa mi strašne nechcelo ísť na jednu oslavu, celý týžden sa mi vnútorne nechcelo, hoci iank rada chodím do spoločnosti (hlavne, ked je človek na MD také niečo spestrí všetné dni) ... po ceste späť sme mali autonehodu :(

corky, tu interpretaciu snovych symbolov, co uvadzas - konkretne voda, hady atd - mas odkial? Je to totiz velmi zjednodusene. Hlavne to tvrdenie "voda a hlavne spinava znamena umrtie v rodine" - to mi tak udrelo do oci....
je to skoda, ked sa sny vykladaju podla "babskych snarov", na tuto temu existuje vela kvalitnej literatury...celkovo je to strasne zaujmava tema - teda aspon pre mna - roky som si dost intenzivne viedla aj "snovy dennik" :D
Mna akurat mrzi, ze po narodeni maleho je moj spanok dost nekvalitny a sny uz zdaleka nema take zaujimave, ako kedysi :(
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 23.Jún. 2006 11:35

Odoslaťod justina » So 27.Feb. 2010 21:27

v tom mojom sne som sa pozerala občas aj akoby zvrchu a videla som nielen seba ako nevestu v bielom, ale aj nejaké iné svadobné páry sa tam mihli...a nič zlé sa nestalo.
Sny nie sú predtuchy..."čas" neexistuje, nedá sa posúvať :no: ale čo, takáto téma tu nedávno bola :wink:
ObrázokObrázok

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
justina
expert

Odoslaťod QWEEDY » So 27.Feb. 2010 21:53

LIBERTAS píše:jáááj, tak už máš pocit jasnovideckých schopností :mrgreen:

Mozem sa spytat, preco citis potrebu vzdy sa vyjadrit k teme, ktora zavana niecim inym ako klasickou Realitou tu a teraz...ked to opatovne konci slovnym ping-pongom s ironickym podtonom opovrhovania a lightovym vysmechom osobam, ktore si myslia, ze to Cele moze byt aj trochu inak ako o divadelnom predstaveni Ja + socium + nase vztahy v priebehu 70 rokov ? a nikdy vice .... alebo co si nepamatam, to sa nestalo ? :punk:

vazne ma to zaujima, ze aky mas z toho feeling alebo stav , sposobuje ti to radost, nabija ta to, alebo nuda ?

k teme: jasnovidecke sny nie , astralne cestovanie (ked pocas oddychu fyzickeho tela astralne telo fici dalej a dokaze tuto skusenost odovzdat spat telu fyzickemu) velmi casto....milujem "spanok" :)b
Obrázok používateľa
QWEEDY

Zivot je cirkus, len sapito je vacsie :)

expert

Založený: Št 09.Aug. 2007 22:02

Odoslaťod corky » So 27.Feb. 2010 22:24

Nea, ja sa tým nejako hlbšie nezaoberám a vlastne tomu až tak neverím
tie interpretácie su od mojej mamy, len také, ako píšeš, všeobecné

no ak sa mi sníva o vode ( a hlavne takto opakovane), prihodí sa niečo zle, vážna choroba alebo aj smrť :(

hady vraj znamenajú peniaze, šťastie, niečo dobré ... ja som vyhrala v športke - teda aj peniaze aj šťastie (hehe, mohlo by sa aj častejšie takto snívať a následne dariť :mrgreen: )
ale zasa tomu tak neverím, že by som si sny vykladala ... to skor tak následne, ked sa mi niečo prihodí si poviem "aha, ved sa mi snívalo..."
Obrázok
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Založený: Pi 29.Aug. 2008 10:59

Odoslaťod AdriCa » So 27.Feb. 2010 23:20

Kajko píše:prepáč, že ťa sklamem, ale to striebro rozhodne už získať nemôžeme :no: :wink: - tým, že sme vypadli v semifinále s Kanadou, budeme bojovať s Fínskom už "len" o bronz (aj to by bol pre náš olympijský hokej historický úspech - prvá medaila za hokej na zimnej olympiáde počas trvania samostatnej Slovenskej republiky). O zlato sa vo finále popasujú Kanada a USA - ten, kto z nich prehrá, bude mať to striebro a ak by sme my nedajbože prehrali s Fínmi, tak budeme mať akurát "zemiakovú" medailu, lebo by sme skončili štvrtí...

asi tak, ale nejde o to...............

Paci sa mi Kajko motto Gandhiho v tvojom profile.
"Veci, ktoré nás zničia: politika bez princípu, potešenia bez svedomia, bohatstvo bez práce, vedomosti bez charakteru, podnikanie bez morálky, veda bez ľudskosti a zbožná úcta bez ochoty obetovať sa." (Mahátmá Gándhí)
Hura
"Kto sa pozerá von, sníva a kto dovnútra, ten sa prebúdza" Carl jung
Obrázok používateľa
AdriCa
pokročilý

Mood: Cool
Založený: Pi 21.Okt. 2005 4:04

Odoslaťod Kajko » Ne 28.Feb. 2010 0:43

AdriCa, aj keď Gándhí nebol kresťan, vystihol stav ľudskej spoločnosti, jej slabosti a poblúdenia veľmi pekne tými siedmimi hriechmi, zlami. Preto som si to aj dal do profilu ako podpis.
SLOVAKIA VINCIT
Obrázok
Obrázok používateľa
Kajko

pokročilý

Odoslaťod LIBERTAS » Ne 28.Feb. 2010 7:09

qweedy želáš si aby som vynechávala tieto témy alebo si želáš aby takéto témy bral každý vážne?
asi ťa sklamem ale je to v povahe...s tým nič nenarobím...
Obrázok používateľa
LIBERTAS

expert

Odoslaťod ditush » Ne 28.Feb. 2010 8:25

LIBERTAS píše:qweedy želáš si aby som vynechávala tieto témy alebo si želáš aby takéto témy bral každý vážne?

Skoda, ze nemas v povahe respekt ked nemas co povedat k teme priamo, tak aspon nic... :yawn:
ditush
expert

Založený: Pi 19.Jan. 2007 13:22

Odoslaťod LIBERTAS » Ne 28.Feb. 2010 9:44

ditush, hlavne, že ty máš vždy čo povedať ku mne :wink:
Obrázok používateľa
LIBERTAS

expert

Odoslaťod QWEEDY » Ne 28.Feb. 2010 10:27

LIBERTAS píše:qweedy želáš si aby som vynechávala tieto témy alebo si želáš aby takéto témy bral každý vážne?

...nie je to sice odpoved na moju otazku, ale ked nemas teda co povedat , ked sa ini pytaju alebo diskutuju, tak kludne bud ticho :) ticho lieci :)

moja odpoved na tvoju otazku: je mi sumfuk ako ludia beru tieto temy, jedine co sa mi nepaci a na co sa dokazem zakvacit je, ked si niekto mysli, ze je v pohode urazat a vysmievat ludi za to, co si myslia....a prezentuju to....

a posledna veta v tvojom prispevku je cisty alibizmus...ale nasklame ma to :)
Obrázok používateľa
QWEEDY

Zivot je cirkus, len sapito je vacsie :)

expert

Založený: Št 09.Aug. 2007 22:02

Odoslaťod vacanze » Ne 28.Feb. 2010 10:33

QWEEDY píše:

...nie je to sice odpoved na moju otazku, ale ked nemas teda co povedat , ked sa ini pytaju alebo diskutuju, tak kludne bud ticho :) ticho lieci :)

moja odpoved na tvoju otazku: je mi sumfuk ako ludia beru tieto temy, jedine co sa mi nepaci a na co sa dokazem zakvacit je, ked si niekto mysli, ze je v pohode urazat a vysmievat ludi za to, co si myslia....a prezentuju to....

a posledna veta v tvojom prispevku je cisty alibizmus...ale nasklame ma to :)

toto sa mi paci, ticho lieci :D Ja si myslim, ze na tieto veci musi kazdý "dorast" a každý raz dorastie...len kedy je otazka casu a tiez sa mi nepaci ak si z toho niekto robí srandu, ale uz sa nad tým nerozculujem, beriem to ako docasnu nevedomost
Naposledy upravil vacanze dňa Ne 28.Feb. 2010 10:52, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.