ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jasnovidectvo cez sen?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

jasnovidectvo cez sen?

Odoslaťod Neytiri » So 27.Feb. 2010 15:27

ahojte, mozno nahoda, mozno sa vo mne skryvaju nadprirodzene schopnosti 8) , ale v tuto noc sa mi prisnilo, ze sme prehrali s kanadou 2:3.. aj goly, ci skore.. :yes: a rano vidim, ze ozaj..

co vy, splnil sa vam uz nejaky sen; stalo sa nieco tak, ako sa vam prisnilo?
co, ako, kedy,.. som zvedava :)
Neytiri
expert

Založený: Ut 06.Mar. 2007 9:12

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: jasnovidectvo cez sen?

Odoslaťod LIBERTAS » So 27.Feb. 2010 16:59

:lol:

každý tretí deń sa mi sníva o tom, že sme vyhrali športku :rol8:

ja som chlapcom verila, že vyhráme :yes: no neva, ale striebro to bude určite! :yes:
Obrázok používateľa
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy
Založený: Ne 23.Okt. 2005 13:33

Odoslaťod Neytiri » So 27.Feb. 2010 17:03

aaaale, tak ale ak pises k teme, tak uz musis byt riaaadne bohata.. :yes: 8)b ja som sa pytala aky sen sa vam aj splnil.. :wink:
kebyze napisem ake sny sa zvyknu mne snivat.. :crazy: aj som rada ze sa mi nesplnaju, to by bolo :scared: ale tento vysiel :)b
Neytiri
expert

Odoslaťod LIBERTAS » So 27.Feb. 2010 17:28

jáááj, tak už máš pocit jasnovideckých schopností :mrgreen:

hm, ak sa mi nesnívajú fakt riadne blbosti, tak veľa pocitov zo snov zažívam aj skutočnosti...

napríklad som mala v sne orgazmus a ten sa splnil, som jasnovidka :mrgreen:
Obrázok používateľa
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod Neytiri » So 27.Feb. 2010 17:47

LIBERTAS píše:jáááj, tak už máš pocit jasnovideckých schopností :mrgreen:

hm, ak sa mi nesnívajú fakt riadne blbosti, tak veľa pocitov zo snov zažívam aj skutočnosti...

napríklad som mala v sne orgazmus a ten sa splnil, som jasnovidka :mrgreen:

ano, jasne ze mam ten pocit.. mozem ti prezradit tvoju buducnost.. za uvadzaciu cenu a pre teba len za 150eur :mrgreen: ;)x

a vlastne asi neurobime biznis, ked si aj sama jasnovidka.. :G
Neytiri
expert

Odoslaťod vacanze » So 27.Feb. 2010 18:06

*zuzka* píše:ahojte, mozno nahoda, mozno sa vo mne skryvaju nadprirodzene schopnosti 8) , ale v tuto noc sa mi prisnilo, ze sme prehrali s kanadou 2:3.. aj goly, ci skore.. :yes: a rano vidim, ze ozaj..

neviem ci to bol jasnovidny sen v Tvojom pripade, uz sa Ti nieco take stalo? Ja za seba mozem povedat, ze mávam take sny obcas, v puberte som ich mavala vela za sebou a bola som z toho dost vyplasena, ono sa to vola nadprirodzene schopnosti, ale v podstate su prirodzene, buducnost sa vytvara v pritomnosti, myslenim takze uz teraz tí "schopnejsi" vedia vydedukovat buducnost na zaklade terajsej energie, naposledy som mala taky jasnovidny sen predvcerom, ale inak zvyknem mat velmi narocne sny, sa zobudim casto unavena
Ked Vám hodia pod nohy polená zakúrte s nimi
Obrázok používateľa
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Založený: So 10.Jún. 2006 19:17

Odoslaťod Neytiri » So 27.Feb. 2010 18:25

vacanze píše:
*zuzka* píše:ahojte, mozno nahoda, mozno sa vo mne skryvaju nadprirodzene schopnosti 8) , ale v tuto noc sa mi prisnilo, ze sme prehrali s kanadou 2:3.. aj goly, ci skore.. :yes: a rano vidim, ze ozaj..

neviem ci to bol jasnovidny sen v Tvojom pripade, uz sa Ti nieco take stalo? Ja za seba mozem povedat, ze mávam take sny obcas, v puberte som ich mavala vela za sebou a bola som z toho dost vyplasena, ono sa to vola nadprirodzene schopnosti, ale v podstate su prirodzene, buducnost sa vytvara v pritomnosti, myslenim takze uz teraz tí "schopnejsi" vedia vydedukovat buducnost na zaklade terajsej energie, naposledy som mala taky jasnovidny sen predvcerom, ale inak zvyknem mat velmi narocne sny, sa zobudim casto unavena

neviem, ci to mozem nazvat jasnovidectvo, lebo sa mi to prisnilo pravdepodobne az po ukonceni zapasu.. nejak nadranom.. cize skor telepatia, ci co.. nevyznam sa.. nemavala som taketo sny.. skor take, ze som bola na nejakom mieste a vedela som, ze to miesto poznam zo sna, ze vo sne som tam uz bola.. ale nie casto.. alebo mavam este vynimocne take sny, ktore su extra zive (vivid dream.. videli ste film vanilla sky?), proste ako keby sa to odohravalo v skutocnosti, citim, dycham, pozeram sa okolo seba a este vo sne si hovorim, ze uaaau, tak toto sa mi nesniva, ja som ozaj tu..(napr. som bola takto v amerike, stretla som sa s mojimi "americkymi rodicmi" co som bola u nich ako exchange student.. uvedomovala som si kazdy detail diania.. alebo raz som mala tiez veeelmi silny a zivy sen, normalne to malo zaciatok, zauzlenie, koniec, resp. koniec som si uz vo sne vymodlila a tak som sa zobudila :drop: )
alebo som mala raz seriu snov o padani lietadiel :death: opakovali sa mi sny, v roznych scenaroch, v ktorych padali lietadla.. pozerala som na oblohu, videla lietadlo a o chvilu zacalo padat.. aj tie sny boli velmi zive..

aky jasnovidny sen si mala predvcerom?
Neytiri
expert

Odoslaťod vacanze » So 27.Feb. 2010 18:41

noo v podstate aj to co sa uz stalo, ale Ty si o tom nevedela a snivalo sa Ti moze byt jasnovidectvo, ziskala si informaciu bez podania inej osoby, aj ja som nieco tak mala predvcerom vedela som vysledok vysetrenia na ktorom bol jeden clen rodiny na druhy den ked sme spolu hovorili a ja som sa pýtala, no ako a doslova mi povedal vetu tak ako mi ju povedal den predtým v sne-dotycna este v ten den vysledky nevedela, ked mne to povedala v sne
Ked Vám hodia pod nohy polená zakúrte s nimi
Obrázok používateľa
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Založený: So 10.Jún. 2006 19:17

Odoslaťod Kajko » So 27.Feb. 2010 19:57

LIBERTAS píše::lol:

každý tretí deń sa mi sníva o tom, že sme vyhrali športku :rol8:

ja som chlapcom verila, že vyhráme :yes: no neva, ale striebro to bude určite! :yes:

Milá moja Zuzka,

prepáč, že ťa sklamem, ale to striebro rozhodne už získať nemôžeme :no: :wink: - tým, že sme vypadli v semifinále s Kanadou, budeme bojovať s Fínskom už "len" o bronz (aj to by bol pre náš olympijský hokej historický úspech - prvá medaila za hokej na zimnej olympiáde počas trvania samostatnej Slovenskej republiky). O zlato sa vo finále popasujú Kanada a USA - ten, kto z nich prehrá, bude mať to striebro a ak by sme my nedajbože prehrali s Fínmi, tak budeme mať akurát "zemiakovú" medailu, lebo by sme skončili štvrtí...
SLOVAKIA VINCIT
Obrázok
Obrázok používateľa
Kajko

Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom Tvojho života. (Mark Twain)

pokročilý

Založený: So 04.Apr. 2009 21:41

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod LIBERTAS » So 27.Feb. 2010 20:00

.. som sa kopla...rozprávaj ku mne v skratke a ak to nedokážše, tak radšej vôbec :wink:
vďaka :!:
Obrázok používateľa
LIBERTAS

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.