Bulharsko autom

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Bulharsko autom

Odoslaťod Jana KE »

Nemáte niekto dobrý typ na dovolenku niekde v Bulharsku? Nechcem hotel, skôr nejaké súkromie, alebo bungalov, hlavne s dvorom, aby sa mali deti kde naháňať. Bez stravy. Burgas? Pomorie?
Jana KE
 
Príspevky: 76

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod Ina5 »

Janka, nechcem Ta odhovarat. Ale autom do Bulharska, s malymi detmi je teda riadna streka. Nic moc. My sme to raz ako deti absolvovali do tabora, sice vlakom, co mi pride pohodlnejsie a prijemnejsie. Ale stacilo, nikdy viac. Ta cesta trvala 2 a 1/2 dna, nebola to ziadna sranda. A cez Rumunsko, nikdy viac.
Ale more bolo super, krasne , pieskove ciste plaze.
Ked tak radsej letecky alebo auto nieco, co je blizsie, Taliansko, Chorvatsko.
Ina5
expert
 
Príspevky: 1424

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod Jana KE »

Tak neviem, možno mám skreslené predstavy, ale vychádza mi to do Burgasu cca 1200 km, 15 hodín max.
Jana KE
 
Príspevky: 76

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod Ina5 »

Janka, 15 hod. mozno teoreticky. Ale realita je o niecom inom. A s detmi uz vobec nie. My sme isli cez Rumunsko, hovorim, raz a stacilo. :alien: p: :scared: Krajina a ludia ako z 19. storocia. Dokonca, to si este pamatam, ze nas upozornovali, aby sme nevykukali z okien, aby boli okna zavrete a zatiahnute. Aj tak jedno okno si to odnieslo kamenom.
Neviem, mozno sa ta situacia od vtedy uz zlepsila. Na staniciach bezne stali zobrajuce deti biedne oblecene a zobrali jedlo, cukriky....
Brat bol toto leto autom aj s partiou na okruznej jazde Madarsko, Rumunsko , Bulharsko, Turecko a spat. A hovoril, ze to Rumunsko, no nebolo im vsetko jedno. :scared: Ze im teda lepilo riadne. Naspat uz radsej isli cez Juhosku. Zopar raz sa im stalo, ze stali, jednoduchop na benzinke nemali benzin. Potom ich nejaky Poliak vraj tahal, zmiloval sa nad nimi.
Ina5
expert
 
Príspevky: 1424

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod Jana KE »

Ja som išla cez Rumunsko viackrát a chcalabohu bez problémov. Je pravdou, že naposledy to bolo pred 15 rokmi. Ľudia vraveli všeličo, ale každý na základe vlastnej skúsenosti. No a keďže moje boli ok, tak nad tým rozmýšľam aj teraz. Skúsim pozrieť aj nejaké letenky.
Jana KE
 
Príspevky: 76

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod bagetka »

No ja mozem povedat iba skusenost vlakom do Bulharska, cca 2 dni a nikdy viac a to sme isli sami s muzom, ale kamoska bola 2 x autom v Bulharsku ale bez deti, iba s muzom a cesta im trvala asi 30 hodin, ja by som sa na to nedala. Mne sa v Bulharsku pacilo ale nabuduce len letecky.
bagetka
začiatočník
 
Príspevky: 322

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod Jana KE »

To sa nenájde nikto s pozitívnymi skúsenosťami?
Jana KE
 
Príspevky: 76

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod lauricika »

Ahoj jani,
my máme s Bulharskom len samé dobré skusenosti a boli sme tam patkrat (2x autobusom, ostatne letecky)
Tento rok sa chystáme autom do Kitenu.
mail: vansa.m@centrum.sk
lauricika
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.