ULTRAZVUKOVA LIPOSUKCIA

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

ULTRAZVUKOVA LIPOSUKCIA

Odoslaťod marsia »

Čaute,

máte s ňou skúsenosti? rozmýšľam dosť intenzívne, že ju absolvujem. Len, aby to neboli vyhodené peniaze :?
marsia
začiatočník
 
Príspevky: 247

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ULTRAZVUKOVA LIPOSUKCIA

Odoslaťod Nunu »

po 2 babe sa aj ja dam nahovorit ak neschudnem prirodzene co asi nie, kedze genetika je genetika p:
Vyskusajte dovtedy nech mam info z prvej ruky :)
Nunu

kompletna rodinka

expert
 
Príspevky: 6037

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ULTRAZVUKOVA LIPOSUKCIA

Odoslaťod karikatka »

Takze baby, info z prvej ruky. Ja som absolvovala zatial jedno sedenie ale myslim ze co-to Vam povedat viem. Pripravte sa ale na to ze to ide dost do penazi, nestaci tam ist len raz, treba to absolvovat opakovane. Cena sa odvija od velkosti plochy z ktorej chcete dat tuk prec ale to si treba asi zistit, ci nie su ceny rozdielne. Je ale pravda ze to naozaj funguje. Lezis si, jedine co pocujes je piskanie v usiach, postavis sa, odmeraju ta a mas o nejaky ten centimeter-dva menej. Prvy krat som to dostala ako darcek, teraz setrim aby som mohla ist znova :) Je to veeelmi navykovy pocit :D :D :D Ak chcete vediet nieco blizsie tak sa pytajte, rada odpoviem.
karikatka
 
Príspevky: 74

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ULTRAZVUKOVA LIPOSUKCIA

Odoslaťod Nunu »

KARIKATKA: znie to dobree 8)b ze bez bolesti a uspavania chudnes :o a este aj dost rychlo.. len asi to aj nieco stoji, ale ked si vezmes kolko das na posilku kym schudnes a kolko ta to stoji casu a bolesti :no: :roll:
Nunu

kompletna rodinka

expert
 
Príspevky: 6037

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.