Cestovinovy Salat

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Cestovinovy Salat

Odoslaťod luce » Št 22.Okt. 2009 16:50

Poradte nejaky osvedceny recept na syty cestovinovy salat, please. Vdaka
luce
začiatočník

Založený: So 20.Jan. 2007 21:10

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Cestovinovy Salat

Odoslaťod shannon » Št 22.Okt. 2009 20:50

Presny recept zial nemam, ja ho robim podla sezony, davam donho co pride a vzdy je iny. Ale strasne nam chuti s tuniakom, natvrdo uvarenym vajickom, cerstvymi paradajkami, petrzlenovou vnatkou a bielym jogurtom. To je taka klasika.
Obrázok používateľa
shannon
pokročilý

Založený: Pi 19.Sep. 2008 13:24

Re: Cestovinovy Salat

Odoslaťod konecna » Št 22.Okt. 2009 22:35

U nas radi robime zo sampionov (hribov) (podusime samiony a nahrubo nakrajanu cibulu, hrasok)+ preliat so smotanou s curry praskom (alebo da sa aj trocha majonezy). Taky vidiecky nakrajam udene, cibulku, hrasok alebo fazulove struky a na to sladko kyslelu zalievku s olejom (trochu hnedeho cukru, ocot, oliv.olej). Svokra robi aj taku klasiku, ked zostane kura bud z polievky alebo pecene a ostatne zelenina ako na klasicky zemiakovy. Ja mam rada z udusenej zeleniny (brokolica, mrkva, podusena cibulka na troche oleja, kukurica) a najkrajane kysle uhorky, zalievku bud trochu z uhorkovej + olej a horcica (aj bez). Super je primiesat cestvu cibulkovu vnatku, petrzlen, pazitku. Variant je vela, ja by som tam dala co vam chuti.
mamina Veronika + dvaja chalani (september 01 a februar 08)
Obrázok používateľa
konecna

....už...už chceme bývať v našom dome

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 21.Dec. 2007 14:06

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.