ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Heinburg - nakupy oblecenia

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Heinburg - nakupy oblecenia

Odoslaťod Katka3 » Št 22.Okt. 2009 7:31

Ahojte ak mi viete niekto poradit budem len rada.

Zhanam detom zimne bundy a radi by sme cez vikend vybehli busom do Heinburgu. Tie co tam chodievate viete mi poradit kde sa da najlepsie nakupit resp. kde je potom lepsie vystupit. Sli by sme busom spod Noveho mosta ale pri Heinburgu je tych zastavok viac tak aby sme nevystupili zle. Auto nemame a tak by sme vybehli len tuto kusok za hranice vsednych dni. Ak mate aj konkretne skusenosti ci sa to vobec oplati alebo vyber je presne taky isty ako u nas (to dufam nie). Uz tyzden obiehame obchody a nie a nie natrafit na to prave orechove. Dcera na 6 rokov ale velkost chudej 7-8 rocnej spagety takze velkost cca 134. No a tu je pes zakopany u nas su vsade same bundy do pasa - co do skolky mi nepride 3x vhodne a nakolko je zimomravy typ asi by to ani nebolo vhodne. Pripadne ak mate nejaky dobry typ kde v BA je dobry vyber detskych zimnych bund budem rada. Od vcera zacala akcia v C&A ale velkost co jej sedela bola iba lyziarska zimna bunda BIELA - no viem si to predstavit ako kazdy bozi den periem zimnu bundu a to nehovorim o tej cene.
ObrázokObrázok
Katka3
začiatočník

Založený: St 26.Okt. 2005 12:57

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Heinburg - nakupy oblecenia

Odoslaťod bajaja » Št 22.Okt. 2009 8:26

Katka s Hainburgom neporadim, na tvojom mieste by som sla dalej, do Brucku (je tam aj C&A, aj viacero obchodov so super goretexovymi topankami....). V niektore roky som detom dobre bundy kupila aj v Parndorfe.
bajaja
začiatočník

Založený: Pi 17.Aug. 2007 12:44

Odoslaťod Trencanka » Št 22.Okt. 2009 11:45

V Heinburgu som bola pred rokom, tam fakt nic nie je, len potraviny a drogeria. Treba ist do Brucku, je to len kusok. Tam je nakupne centrum, sice nie moc velke...
Trencanka
expert

Založený: Ne 17.Sep. 2006 14:08

Odoslaťod Mysenka » Št 22.Okt. 2009 11:55

bajaja píše:Katka s Hainburgom neporadim, na tvojom mieste by som sla dalej, do Brucku (je tam aj C&A, aj viacero obchodov so super goretexovymi topankami....). V niektore roky som detom dobre bundy kupila aj v Parndorfe.

Podavam aktualne info o Parndorfe - katastrofa! Nekupis tam nic, vyber mizerny, vacsinou velkostne vybrakovany. A kvantum ludi. Jedna nekulturna maganica. Boli sme minulu sobotu. Otras, tak skoro tam nezavitam. Obchodov s detskym osatenim mizerne malo, vacsinou predrazene znacky a la Calvin Klein, Polo, Ralf Lauren a pod. Lakaju na to, ze tam pre decka maju veci, ale po vstupe do predajne clovek zisti, ze maju sotva jeden kus presivaneho kabatika a la stary foter. :ZZ:
Takisto sme nepochodili s topankami. Je to rovnake. Okrem Humanicu, ktory je jedinym vacsim topankovym obchodom je to tam "tote hose", cize o nicom. Do sportovych obchodov ani neradim ist, to je otras vyber. Vacsinou lyziarske bundy nevhodne na bezne nosenie. Ale farby a vzory nemozne.

Zaver, je to skratka outlet a riadne vybrakovany. Mozno dospely by co to na seba nasiel, pre deti nula bodov.

Rovnako sme pochodili vo Viedni - v Shoping City Nord. Nicovate nic. SCS bude nieco obdobne.

S Hainburgom zial neporadim.

Netreba si robit iluzie, ze v Rakusku sa stengre prehybaju detskym oblecenim od vymyslu sveta. Nie je to tak, clovek sa necha strhnut a domov potom pride s prazdnou a dobre nasr.... Aspon sa nam to tak v poslednej dobe pritrafilo, cize uz sa z energie vyflusavat nemienim poletovanim po ich obchodoch.
Naposledy upravil Mysenka dňa Št 22.Okt. 2009 11:59, celkovo upravené 1 krát.
Kde blb, tam nebezpecno!
Obrázok používateľa
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0
Založený: Pi 03.Aug. 2007 14:50

Odoslaťod Katka3 » Št 22.Okt. 2009 11:59

Dik baby,
takze asi radsej v sobotu presnorime Hugo Miletic pripadne ine thin - thun - than vobec by mi nevadlilo ze je to od nich len nech to vyzera normalne.
ObrázokObrázok
Katka3
začiatočník

Založený: St 26.Okt. 2005 12:57

Odoslaťod katinka » Št 22.Okt. 2009 12:30

katka, ak ti staci obycajnejsie oblecenie, ziadne znackove, tak na konci hainburgu, kde tusim konci aj ten autobus, je kik a hofer a lidl, kde mozno mozu mat nieco. ja som v kiku kupila fajn termo spodne pradlo pre deti, ostatne oblecenie som velmi nepozerala, lebo nepotrebujeme. ale mali tam toho kopec a kamaratka tam nakupuje celkom rada.
Obrázok používateľa
katinka
expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 19:49

Odoslaťod lula » Št 22.Okt. 2009 12:39

aj ja celkom rada nakupujem v kiku, ale treba mat na to naladu a natrafit. no posledne som bola s nakupom tam spokojna.
parndorf neznasam, okrem predajne lindt. ale kvoli tomu sa tam neoplati ist.
l & 02/05 & 01/08

Obrázok
Obrázok používateľa
lula
expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 20:58

Odoslaťod para » Št 22.Okt. 2009 12:56

Hauinburg nieje nic moc nakupovanie, ale ako vylet a mozno aj nieco kupite,plus prechadzka popri dunaji ihrisko, kavicka zakusok.
Na namesti je www.nkd.at
napr.ponuka na velk. cca 134
http://shop.nkd.com/webapp/wcs/stores/s ... y_rn=14651
a potom na konci mestecka KIK
www.kik.at
kopa ludi ohrnie nosom, ale myslim ze lepsie ako Bety Miletič. V kiku by malo byt dost bund aj nohavic.
Obrázok používateľa
para

spomienky na detstvo

expert

Založený: St 14.Nov. 2007 9:44

Odoslaťod nez » Št 22.Okt. 2009 13:14

Mysenka, a čo teda radíš ? Nemyslím to v zlom, len som zvedavá, čo obliekaš synčekovi.
nez

Odoslaťod Mysenka » Št 22.Okt. 2009 13:28

nez píše:Mysenka, a čo teda radíš ? Nemyslím to v zlom, len som zvedavá, čo obliekaš synčekovi.

Nez, obliekame sa priemerne, tak ako vacsina deticiek. Nemala som kritikou na mysli, ze pre mna konkretne nic moc. Bolo to myslene, ze fakt nic nemali. My sme si akosi naivne slubovali od nakupov v Rakusku, ze tam bude sortiment bohatsi a aj vo velkostiach dostupny, co je u nas dost casto problem. Lenze ako som uz pisala vyssie, zdanie klame, my sme nedostali na syna nicovate nic, ak neratam set ciapka sal rukavice. Uznas sama, ze na zimu toho treba viac. Nemali ani bundy a ak tak nie v nasej velkosti, ani zateplene gate, oteplovaky ci zimne cizmy alebo snehule. Total nic, vybrakovani.
Kde blb, tam nebezpecno!
Obrázok používateľa
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0
Založený: Pi 03.Aug. 2007 14:50

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.