priberanie 11 mesačného dieťaťa

Máme "o čom" . Jednoducho o deťoch...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

priberanie 11 mesačného dieťaťa

Odoslaťod zuzulik333 » So 15.Aug. 2009 14:49

Ako vyzerá alebo vyzeral jedálniček vášho 11 mesačného dieťaťa? Moja dcérka si skoro už tri mesiace drží rovnakú váhu 8 kg. Vychudnutá nie je aj lekár povedal, len tá stagnácia váhy sa mi nezdá. Ponúkam jej jedlo cca. každé tri hodiny aj viac. Ráno okolo 7-8 ju nakojím, potom jej dám napr. kúsok rožku a uhorky to len požužle skoro nič nespapá. Pred obedom okolo 10 -11 jej dám mliečko rozmixované s polkou banána. Obeduje medzi 13-14 spapá cca. 70g max. 120g mäsovo zeleninového príkrmu. Potom jej dám prso aj keď už nie často a ona ani veľmi cez deň nepýta. Potom zje max. tretinu ovocnej výživy, prípadne trošku z nektarinky, banánu alebo slivky. Zje jednu- dve kukuričné chrumky nesolené. A večer pred spaním jej zarobím ryžovo mliečnu kašu, zje 70 - 100 g a zaspáva pri kojení. Aký máte názor a vaše skúsenosti? Trápi ma že váži dlho stále rovnako. Ďakujem
zuzulik333

Založený: Po 28.Júl. 2008 21:38

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: priberanie 11 mesačného dieťaťa

Odoslaťod Maťa3 » So 15.Aug. 2009 15:08

Ahoj Zuzulik, tak my mame to iste. Aj jedalniček je cca podobny, len na obed zjeme ešte menej :( , ale zato v noci sme teraz hore veľmi často (idu nam 2 zuby možno aj pre to) a vždy ju musim kojit (skor to je ale cucnutie ako kojenie :? ) Mame 9 kg, co je celkom dost ale tiez uz druhy mesiac - ja to pripisujem aj tomu, ze zacala lozit, chodit za ruky a celkovo sa viac hybe cez den. V utorok ideme na poradnu, tak sa tiez na to chcem opytat lekarky...
Maťa3

Založený: Št 10.Jan. 2008 15:37

Re: priberanie 11 mesačného dieťaťa

Odoslaťod mmonika » So 15.Aug. 2009 17:40

deti v tom veku priberaju len s mlieka a ked odrazu ho piju malo ,menej ako pol litra denne tak velmi stagnuju,pises ako o mojej dcere,ktora v 9. mesiaci po odstaveni nechcela ziadne one mlieko a kvoli kamaratke som teraz pozerala jej vahovu krivku,tak v siedmom mala 6800 a v roku ani nie 7800 ,teda sme nedokazali ani kilo pribrat a to sme davali vecer mliecnu kasu a pokusali sa na olovrant o jogurt
Obrázok <MM> Obrázok
Obrázok používateľa
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 21.Okt. 2005 5:47

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Bábätká

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.