Tváričkou k mamke

Aký si vybrať a prečo, kde najlepšie kúpiť...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Tváričkou k mamke

Odoslaťod Pavucatko » Po 06.Júl. 2009 13:34

Prosím poraďte, aký typ športového kočiara je otočený tváričkou dieťaťa k matke, ale aby bol aj dostatočne priestranný.
Malý má skoro 10 mes., je ale taký väčší a bucľatejší. Kočiar, ktorý máme teraz Cam, je dobrý, ale malý ma potrebuje vidieť a ja jeho, hlavne teraz, keď už môže mať aj nejaké jedlo v ruke.
Teda potrebujem niečo športové, priestranné, otočené ku mne. Za rady vopred ďakujem.
Pavucatko
začiatočník

Založený: So 09.Aug. 2008 14:29

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tváričkou k mamke

Odoslaťod vrbka » Ut 07.Júl. 2009 15:19

ahoj pavucatko, ja ti sice neporadim, len som si tak zaspominala....
pred piatimi rokmi som mala kocik tak nesympaticky ale tak prakticky, ze som rada ze som ho mala. bola to nejaka ceska vyroba a trosku pripominal kociky nasich mam ale vydrzal ma az do vtedy pokym som nepotrebovala golfac
teraz zaciname planovat a ja sa snazim zorientovat v tom co je na trhu a mam z toho dobry zmetok, lebo fakt neviem, kt. by bol najlepsi...
snad najlepsie si skocit do predajne, ujistit sa v rozmeroch /moj sa ledva zmestil do vytahu...| vahe a potom kuknut nieco cez web
dufam, ze nieco najdes :)
drzim palce
vrbka
začiatočník

Založený: Ut 15.Nov. 2005 9:14

Odoslaťod ansleDV » Po 13.Júl. 2009 10:49

Ahoj.
Ja som mala pred 5 rokmi Gesslein Higlight (bože, už ani neviem, ako sa to správne píše). Bola to trojkombinácia a bola som s ním veľmi spokojná. Ku golfáčom sme sa nikdy nedopracovali, lebo malý chcel potom už iba chodiť. Takže naposledy sme ho mali na dovolenke v Chorvátsku, ale tam sme ho využili od rána do večera. Malý mal vtedy cca 22 mesiacov a celý deň v ňom spal, keď sme boli na výlete a večer to isté, keď sme sedeli do noci na promenáde. Bol priestranný a podľa mňa je dôležité aj to, že som si ho vedela otočiť tvárou od seba, ak som potrebovala. Chodila som aj korčuľovať a niekedy svietilo slnko tak nepríjemne malému do tváre, že mu bolo lepšie tak. Neviem, či som pomohla, ale želám Ti, aby si si dobre vybrala.
Aneta
ansleDV

Založený: St 12.Sep. 2007 9:50

Odoslaťod ansleDV » Po 13.Júl. 2009 12:24

Ahoj.
Ja som mala pred 5 rokmi Gesslein Higlight (bože, už ani neviem, ako sa to správne píše). Bola to trojkombinácia a bola som s ním veľmi spokojná. Ku golfáčom sme sa nikdy nedopracovali, lebo malý chcel potom už iba chodiť. Takže naposledy sme ho mali na dovolenke v Chorvátsku, ale tam sme ho využili od rána do večera. Malý mal vtedy cca 22 mesiacov a celý deň v ňom spal, keď sme boli na výlete a večer to isté, keď sme sedeli do noci na promenáde. Bol priestranný a podľa mňa je dôležité aj to, že som si ho vedela otočiť tvárou od seba, ak som potrebovala. Chodila som aj korčuľovať a niekedy svietilo slnko tak nepríjemne malému do tváre, že mu bolo lepšie tak. Neviem, či som pomohla, ale želám Ti, aby si si dobre vybrala.
Aneta
ansleDV

Odoslaťod ansleDV » Po 13.Júl. 2009 12:24

Ahoj.
Aneta
ansleDV

Odoslaťod misena741 » Po 13.Júl. 2009 13:32

ahoj ja som mala quinny freestyll.bol super.sedacka sa dala dat obojsmerne.bol velky a vyspalo sa v nom aj 2rocne vacsie dieta.mal velke kolieska co bolo idealne do terenu alebo na sneh.teraz mam nemecky kocik teutoniu,ale sedacka je iba v smere jazdy.
michaela
misena741

Založený: Ne 21.Jún. 2009 8:05

Odoslaťod MrnusikZ » Po 20.Júl. 2009 14:45

Ahoj my máme dobré skúsenosti s týmto kočíkom http://kociky.dema.sk/produkty/kociky/dema-step-easy alebo sesternica ma jeho obdobu, ktorú vyrábajú pod inou značkou http://kociky.dema.sk/produkty/kociky/p ... n-step-lux Oba maju prehadzovaciu rukoväť, čo je fajn aj keď svieti silné slnko alebo fúka silný vietor. Majú dobré veľké kolieska.
MrnusikZ
začiatočník

Mood: Happy
Založený: Ne 30.Dec. 2007 19:57

Odoslaťod simona » St 22.Júl. 2009 1:24

peg perego p3 switch
je otocna sedacka ,
my mame obycajne p3 a nas 4 r sa tam este sem tam odvezie aj vyspi ak je treba
http://www.babymarket.sk/index.php?page ... de=1124910
velkac 26.07.2005 a drobec 22.9.2008
Obrázok používateľa
simona
expert

Založený: Pi 04.Nov. 2005 0:32

Odoslaťod andrea l. » Pi 06.Aug. 2010 21:44

ahojky,
ja som mala kocicek bebe confort loola, je to golfad/sportiak, mam ho moznost aj porovnat s inymi a bol fakt vyborny, taky nezmar presiel aj tereniky..strieska sa dala stiahnut velmi , nefukalo malemu
ale dalsie otocne su napr.. (nie vzdy mozno spravne napisem nazov :O))
casualplay vintage reverso.. velmi podobny ako dema..prehadzovacia rucka, co je sice prakticke ale podla mojich skusenosti je lepsia otocna sedacka sportova.. s demou sa veeelmi zle jazdilo ked som mala tvarou k sebe
bebe confort streety .. s druhej uky aj za 100 E
inglesina ma otocne
casualplay s3 je novinka otocny
ale asi by si radsej mensi sportiacik, kedze jeden mate, a otocny asi len na cas chces..
chicco ma tiez jeden s otocnou for me, tusim sa vola
jane ma teraz take mensie sportiaciky tiez otocne..
uz ma nenapada..

papa
Obrázok

Obrázok
Obrázok používateľa
andrea l.
pokročilý

Mood: Happy
Založený: So 07.Júl. 2007 6:56

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kočíky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.