Ako postupovať ?

Máme "o čom" . Jednoducho o deťoch...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Ako postupovať ?

Odoslaťod lucytatjana » Pi 22.Máj. 2009 6:29

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Od pondelka sa začíname odúčať od plienok, lenže neviem ako to je so spaním a s cestovaním... My dosť cestujeme autom, aj dlhšie vzdialenosti a neviem, či tým maličkého nepopletiem, keď mu na cestovanie dám plienku a takisto na spanie. Teóriu ovládam, ideme to aplikovať do praxe, len v tomto fakt neviem ako postupovať aby som ho ozaj nezmiatla. Ďakujem za odpovede.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
lucytatjana

„Přátelství spočívá ve výběru člověka, kterého jsme si zvolili pro jeho povahu a dali mu jednou provždy přednost.“

začiatočník

Mood: Happy
Založený: Po 21.Máj. 2007 12:41

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Ako postupovať ?

Odoslaťod akvi » Pi 22.Máj. 2009 9:36

Kludne mu plienku daj, ked bude treba.. Dieta toto neriesi. Aspon teda mojmu synovi to bolo zo zaciatku jedno. Vedel, ze ked sme doma, cika sa do nocnika. Ked sme boli inde (aj vonku, pretoze bola zima), tak cikal do plienky. Potom dospel do stadia, ze sa pytal napr. v aute - Mam plienku?.. :lol: To bolo mile obdobie.. Az ked uz to pytanie sa mal zvladnute natolko, ze mu zacinala plienka vadit, tak sme mu ju nedavali. Obcas sa stalo, ze sa v aute pocikal, lebo predsa len sa nedalo zastat hned, ako on chcel. Ale postupne to bolo ok...
akvi

.

expert

Obrázky: 0
Založený: Št 07.Sep. 2006 21:04

Odoslaťod oswa » Pi 22.Máj. 2009 9:51

ahoj..my sme presne v procese oducania a maly tiez je vela vonku,doma minimum
Takze to riesim tak,ze doobeda,kym je doma, je bez a na von a spanie mu plienky davam..nezda sa.ze by bol z toho mzateny,ale kazde dieta je ine...musite skusit,co bude vam vyhovovat
Obrázok
oswa
expert

Založený: So 09.Sep. 2006 13:24

Odoslaťod gombicek » Pi 22.Máj. 2009 11:06

unas striedanie bez plienky a s plienkou-do autosedacky apod. nefungovalo. :roll:
je to vsak iste individualne ako vsetko u deticiek. ja som musela zobrat plienky uplne, na autosedacku som dala pre istotu taku nepremokavu podlozku na prebalovanie. plienku dostala len na noc na spanie. inak nikdy,odvtedy boli len asi 2-3 nehody, dovtedy sa pytala ako sa jej zachcelo..raz ano, raz nie.
a uciace nohavicky sa neosvedcili vobec, to brala rovnako ako plienku.
maminka+ princezna 2006+ princeznicka 2009
Obrázok používateľa
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert

Založený: So 03.Feb. 2007 19:10

Odoslaťod vexta » Pi 22.Máj. 2009 11:45

No my sme zo zaciatku plienku na cestovanie malemu davali, lebo on sa pytal az v poslednej chvili, a niekedy sa neda zastavit hned. Teraz ked je uz vacsi a dokaze trochu aj vydrzat uz cestujeme bez plienky.
Nasho syna to neplietlo, vedel,ze plienku ma len v aute. Pretym som mu davala plienku aj ked sme isli napriklad na dlhsie do mesta, ale mal z toho chaos, tak som zacala radsej balit nahradne oblecenie.. 8)
vexta

Založený: Pi 16.Jan. 2009 11:36

Odoslaťod akvi » Pi 22.Máj. 2009 14:13

Teraz v lete sa to da, ze sa vezme nahradne oblecko, horsie je to v zime... Ja som vobec nemala v plane syna oducat v zime od plienky, ale sa rozhodol zo dna na den sam...a bola polka novembra.. :roll: Sme si "uzili". Ani nebol az taky problem, ze by sa obcas pocikal uplne, ale on kym to nemal zvladnute sa zvykol "priciknut". V lete nie je problem, aj ked by chvilu bol priciknuty a nie je problem ani prezliect, ale teda v zime to bolo riadne o nervy...
A presne - oducacie gatky boli pre nas tiez zbytocne, pocit "plienky" je pri nich vacsi, ako pocit "gatiek" a tak to dieta berie tak, ze je to vlastne plienka.
akvi

.

expert

Obrázky: 0
Založený: Št 07.Sep. 2006 21:04

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Bábätká

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.