Vyskusal tu niekto colonix?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Vyskusal tu niekto colonix?

Odoslaťod vacanze » Ut 12.Máj. 2009 11:18

Pozerala som si tuto stranku o detoxikacii a ta fotka ma zaujala co je na prvej strane, co v creve bolo, myslite, ze je to realne? ci len reklamny tah? skusal to niekto?
http://www.drnatura.sk/index.php
Obrázok používateľa
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Založený: So 10.Jún. 2006 19:17

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vyskusal tu niekto colonix?Re: Vyskusal tu niekto coloni

Odoslaťod mamadonna » Ut 12.Máj. 2009 13:51

Miss píše:Pozerala som si tuto stranku o detoxikacii a ta fotka ma zaujala co je na prvej strane, co v creve bolo, myslite, ze je to realne? ci len reklamny tah? skusal to niekto?
http://www.drnatura.sk/index.php

Miss, je to totálna hovadina, tiež som sa na to skoro nechala nahovoriť, ale potom som si to nechala uležať v hlave a ....

1, V čas. ZDRAVIE (nepamätám si číslo) presne o tomto písala gastroenterologička, že je to volovina, pretože črevo má samočistiacu schopnosť a niektoré reklamy (som si istá, že myslela práve túto, lebo ju presne opísala) sa snažia takýmito obrázkami "hrôzy" prilákať ku svojmu produktu.

2, Potom som si spomenula, že po porode som mala vážnejšie problémy, kedy som musela absolvovať kolonoskopiu a videla som svoje črevo pekne na monitore a poviem ti je krásne ružovučké a žiadne ani náznaky takého sajrajtu tam nemám...a to sa vôbec nestravujem extra zdravo (hanba mi!!!)

Je to len reklama!!!

No, možno sa nájde niekto z "BABäTKA"....tiež by ma zaujímali skúsenosti s týmto prípravkom..
Obrázok používateľa
mamadonna
začiatočník

Založený: St 23.Júl. 2008 20:58

Re: Vyskusal tu niekto colonix?

Odoslaťod alenka » Ut 12.Máj. 2009 15:01

No, mamadonna,
ja som to chcela vyskusat a este aj chcem, ale teraz nemozem lebo kojim a snazime sa o druhe babo, takze ktovie kedy sa k tomu dostanem..............ale ked tak nad tym rozmyslam, videla si pekne ruzove crevo na kolonoskopii.........lenze to bolo hrube crevo. Myslim ze tie sajrajty co su tam pofotene su z tenkeho creva..........alebo sa pri kolonoskopii dostanu az do tenkeho creva ? Neviem mozno ano........ :?:
Mna na tom zaujalo to, ze o tom hovori aj prof.Horakova, a ta zenska pise knihy o detoxikacii, keca o tom v radiu......... ze ona si to robi raz rocne..........a nasla som aj diskusiu na nete kde ti co to skusali tvrdili ze je to tak....ze vychadzalo z nich vselico...........proti boli len ti co to neskusali......................
crevo ma samocistiacu schopnost, ale myslim ze ta je obmedzena, ved kolko veci my do seba hadzeme :roll: farbiva, konzervanty, lestiace latky a neviem co este, na to asi nie je crevo pripravene..........no neviem, to su len take moje uvahy
A tiez sa zaujimam trosku o jogu a jogini maju kopec ocistnych technik a niekolko aj na creva, tvrdia ze telo sa nevie dokonale ocistovat...................
tiez som zvedava ci ma niekto osobnu skusenost a napise.................
alenka
pokročilý

Založený: Št 27.Okt. 2005 9:02

Odoslaťod mamadonna » Ut 12.Máj. 2009 16:29

[quote="alenka"]No, mamadonna,
ja som to chcela vyskusat a este aj chcem, ale teraz nemozem lebo kojim a snazime sa o druhe babo, takze ktovie kedy sa k tomu dostanem..............ale ked tak nad tym rozmyslam, videla si pekne ruzove crevo na kolonoskopii.........lenze to bolo hrube crevo. Myslim ze tie sajrajty co su tam pofotene su z tenkeho creva..........alebo sa pri kolonoskopii dostanu az do tenkeho creva ? Neviem mozno ano........ :?:
Mna na tom zaujalo to, ze o tom hovori aj prof.Horakova, a ta zenska pise knihy o detoxikacii, keca o tom v radiu......... ze ona si to robi raz rocne..........a nasla som aj diskusiu na nete kde ti co to skusali tvrdili ze je to tak....ze vychadzalo z nich vselico...........proti boli len ti co to neskusali......................
crevo ma samocistiacu schopnost, ale myslim ze ta je obmedzena, ved kolko veci my do seba hadzeme :roll: farbiva, konzervanty, lestiace latky a neviem co este, na to asi nie je crevo pripravene..........no neviem, to su len take moje uvahy
A tiez sa zaujimam trosku o jogu a jogini maju kopec ocistnych technik a niekolko aj na creva, tvrdia ze telo sa nevie dokonale ocistovat...................

Ja som len napísala môj názor, že podľa mňa to je blbosť a zbytočne vyhodené peniaze...

K tomu "ružovému črevu" - ja len viem čo som videla..., ale nechce sa mi veriť, že v nejakej časti je úplne čisté a v nejakej časti vykazuje patologickú znečistenosť. Kebyže bolo naozaj také znečistené, tak si myslím , že by po celej svojej dĺžke by malo akýsi hnilobný povlak. Ja som však medicínu neštudovala - nie som gastroeneterológ.

Tiež som o tom počula hovoriť moju gastroenterologičku (tiež kapacita vo svojom odbore) a aj podľa nej to je hlúposť. Tak isto sa vyjadrila Dr. v tom časopise.

Ešte by som bola tomu ochotná uveriť, keby to vyskúšal niekto z mojich známych, koho osobne poznám, ale takto jednducho NIE! NIE! NIE!

Samozrejme, názor si musí urobiť každý sám...a toto je môj :!: :!: :!:
Obrázok používateľa
mamadonna
začiatočník

Odoslaťod adyky » Ut 12.Máj. 2009 16:42

Pozrela som si toto a staci, dakujem, neprosim:

http://www.youtube.com/watch?v=rFwLl5Rp37E
Obrázok používateľa
adyky

vydrzat!

expert

Mood: Happy
Založený: St 24.Máj. 2006 10:43

Odoslaťod vacanze » Ut 12.Máj. 2009 17:46

No baby asi ano a vraj cela kura stoji 100 eur :roll: nasla som nakoniec nejake diskusie na nete a tam ludia pisali, ze nic zvlastne nespozorovali nejak eucinky, akurat, ze niekoho z colonixu prehnalo, takze asi fakt reklamny tah a tí ludia co tam pisu recenziu dostali zaplatene aby povedali co maju povedat hmm...
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod Evina. » Ut 12.Máj. 2009 18:35

Ahojte, neskusala som, ale tu je stanovisko AKV ku colonixu:

http://www.akv.sk/index.php?option=com_ ... &Itemid=34
Evina.
začiatočník

Založený: Št 26.Jan. 2006 10:56

Odoslaťod vacanze » Ut 12.Máj. 2009 18:46

Evina. píše:Ahojte, neskusala som, ale tu je stanovisko AKV ku colonixu:

dik, nekupujem :lol: fakt, ze staci psylium za 3 eura...ozaj baby a co PSYLIUM? :lol:
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod alenka » Ut 12.Máj. 2009 20:18

No, tak aj ja som zmenila nazor, nevyskusam ani zadarmo, vdaka za info a za tu ukazku na youtube :wink:
alenka
pokročilý

Založený: Št 27.Okt. 2005 9:02

Odoslaťod Mysenka » Ut 12.Máj. 2009 20:55

Je to blbost tak ako crevne sprchy a podobne one... Citala som nazor gastroenterologicky aj internistu, obaja sa vyjadrili, ze v hrubom creve sa rokmi ziadne nanosy netvoria. Cize tie s.r.a.c.k.y. (s prepacenim) co ukazuju na fotografiach, ktore akoze po kure vysli z tela su asi take iste triky ake boli vo filme Man in black. A ze je to fakt blbost potvrdzuju tie prihluple komentare akoze spokojnych zakaznicok. Dostala ma najma ta tetka co tvrdi, ze po kure jej zmizla celulitida. Ta ma fakt s crevami vela spolocne. :roll: No zazrak je to. :lol: :lol: :lol:
Kde blb, tam nebezpecno!
Obrázok používateľa
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0
Založený: Pi 03.Aug. 2007 14:50

Odoslaťod mamadonna » Ut 12.Máj. 2009 20:59

Miss píše:

dik, nekupujem :lol: fakt, ze staci psylium za 3 eura...ozaj baby a co PSYLIUM? :lol:

Ja osobne užívam
RÁNO - na lačno pohár vlažnej vody s vlákninou.
VEČER - pred spaním kvalitné probiotikum.

s výsledkom som spokojná a celkom pohoda :lol:

Len neviem , na čo konkrétne MISS potrebuješ to "prečisťovanie" ?
Nejaká "dietická" chyba?
Obrázok používateľa
mamadonna
začiatočník

Odoslaťod vacanze » Ut 12.Máj. 2009 22:08

Mysenka píše:Je to blbost tak ako crevne sprchy a podobne one... Citala som nazor gastroenterologicky aj internistu, obaja sa vyjadrili, ze v hrubom creve sa rokmi ziadne nanosy netvoria. Cize tie s.r.a.c.k.y. (s prepacenim) co ukazuju na fotografiach, ktore akoze po kure vysli z tela su asi take iste triky ake boli vo filme Man in black. A ze je to fakt blbost potvrdzuju tie prihluple komentare akoze spokojnych zakaznicok. Dostala ma najma ta tetka co tvrdi, ze po kure jej zmizla celulitida. Ta ma fakt s crevami vela spolocne. :roll: No zazrak je to. :lol: :lol: :lol:

:lol:
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod vacanze » Ut 12.Máj. 2009 22:09

mamadonna píše:
Miss píše:

Ja osobne užívam

Nejaká "dietická" chyba?

ááále len tak...daco sa mi nezdalo :wink: no, ale colonix nebude :lol: a mozes napisat ako sa prejavili u Teba pozitivne ucinky psylia? a ked to v crevach napučí nie su prilis nafuknuta potom?
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod mamadonna » Ut 12.Máj. 2009 22:17

Miss píše:
mamadonna píše:
Miss píše:

Ja osobne užívam

Nejaká "dietická" chyba?

ááále len tak...daco sa mi nezdalo :wink: no, ale colonix nebude :lol: a mozes napisat ako sa prejavili u Teba pozitivne ucinky psylia? a ked to v crevach napučí nie su prilis nafuknuta potom?

Ja neužívam PHYSILIUM, ale ...no nerada robím reklamu, ale mne sadla (niekomu nemusí), tak ti hodím link http://www.benefibra.sk/
Obrázok používateľa
mamadonna
začiatočník

Odoslaťod vacanze » Ut 12.Máj. 2009 22:19

mamadonna píše:
Miss píše:
mamadonna píše:
Miss píše:

Ja osobne užívam

Nejaká "dietická" chyba?

Ja neužívam PHYSILIUM, ale ...no nerada robím reklamu, ale mne sadla (niekomu nemusí), tak ti hodím link http://www.benefibra.sk/

hej jasne, zle som si precitala...dik :wink: ja som si kupila nejake probioticke kapsule a mam este ocistu tela tak sa to vola si kazdý den jednu tabletku vysumim do vody je to aloe a ten "tvoj" pripravok dobrý? :)
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod mamadonna » Ut 12.Máj. 2009 22:21

Miss píše:
mamadonna píše:
Miss píše:
mamadonna píše:
Miss píše:

Ja osobne užívam

Nejaká "dietická" chyba?

hej jasne, zle som si precitala...dik :wink: ja som si kupila nejake probioticke kapsule a mam este ocistu tela tak sa to vola si kazdý den jednu tabletku vysumim do vody je to aloe a ten "tvoj" pripravok dobrý? :)

Aké probiotiká užívaš? A aké šumivé tabletky?Pomáha?
Obrázok používateľa
mamadonna
začiatočník

Odoslaťod vacanze » Ut 12.Máj. 2009 22:29

mamadonna - klasicke bifido bakterie, inak musim napisat, ze na cerva su uplne najlepsie obycajne drozdove tabletky, ale su tak nusne a pre nejaky efekt treba brat 8-12 denne, ze ich neberiem. Ta ocista tela ci pomaha? neviem :lol: neberiem to dlho, mam doma aj flasku 100% aloe este som s ak nej nedostala, mala som take drahe od svokry, ale to bola ocista tela doslova 8) myslim, ze nie je dobre ked cloveka stale po takom pripravku riadne prezenie, tak som sa na to vykaslala
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod mamadonna » Ut 12.Máj. 2009 22:36

Miss píše:mamadonna - klasicke bifido bakterie, inak musim napisat, ze na cerva su uplne najlepsie obycajne drozdove tabletky, ale su tak nusne a pre nejaky efekt treba brat 8-12 denne, ze ich neberiem. Ta ocista tela ci pomaha? neviem :lol: neberiem to dlho, mam doma aj flasku 100% aloe este som s ak nej nedostala, mala som take drahe od svokry, ale to bola ocista tela doslova 8) myslim, ze nie je dobre ked cloveka stale po takom pripravku riadne prezenie, tak som sa na to vykaslala

Ono, tie probiotiká by mali mať tzv. enterický povlak, aby sa dostali tam, kde sú naozaj prospešné...čiže priamo do čreva. Ak nemajú tento povlak, žaludočná kyselina ich jednoducho zničí a do čreva sa ti nedostane nič, resp. min. množstvo a to je o ničom. A práve tento povlak odoláva žaludočnej kyseline.
S tým preháňaním súhlasím. Ale musím povedať, že ja som si na tie probiotiká akoby "zvykala" týždeň a potom pohoda, lenže mňa nepreháňalo, cítila som sa taká nafúknutá :wink:
Obrázok používateľa
mamadonna
začiatočník

Odoslaťod vacanze » Ut 12.Máj. 2009 22:41

mamadonna píše:
Miss píše:mamadonna - klasicke bifido bakterie, inak musim napisat, ze na cerva su uplne najlepsie obycajne drozdove tabletky, ale su tak nusne a pre nejaky efekt treba brat 8-12 denne, ze ich neberiem. Ta ocista tela ci pomaha? neviem :lol: neberiem to dlho, mam doma aj flasku 100% aloe este som s ak nej nedostala, mala som take drahe od svokry, ale to bola ocista tela doslova 8) myslim, ze nie je dobre ked cloveka stale po takom pripravku riadne prezenie, tak som sa na to vykaslala

Ono, tie probiotiká by mali mať tzv. enterický povlak, aby sa dostali tam, kde sú naozaj prospešné...čiže priamo do čreva. Ak nemajú tento povlak, žaludočná kyselina ich jednoducho zničí a do čreva sa ti nedostane nič, resp. min. množstvo a to je o ničom. A práve tento povlak odoláva žaludočnej kyseline.
S tým preháňaním súhlasím. Ale musím povedať, že ja som si na tie probiotiká akoby "zvykala" týždeň a potom pohoda, lenže mňa nepreháňalo, cítila som sa taká nafúknutá :wink:

ano viem, dlho som si kupovala od Swissu aj ked boli drahsie, ja mam uplný des z konských tabliet neviem ich prehltnut :roll: no to nafuknuti emoze byt, ved aj ked clovek zacne odrazu jest viac zeleniny tiez mu zo zaciatku nie je najprijemnejsie :lol: :wink:
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod danirose » Ut 12.Máj. 2009 23:13

miss - ja som si asi pred rokom kupila ''magnesium oxide''fakt prepacte,neviem momentlanle prelozit,lebo v jednej z knih mojho oblubeneho autora Phillip Day-a bol taky maly paragraf,kde spomenul,ze jeho znamy to pouzival a kakal cele dva tyzdne a tiez z neho povyliezali rozlicne veci ale - sa mu zmenila farba oci z hnedych na zelene-a potom zevraj povedal,ze aspon viem,coho som bol plny....som ten horcik teda jedla,ale stale mam hnede oci :lol: (menia sa na zelene iba ked placem :roll: )
..psylium som vyskusala taktiez,ziadna zmena - ale to iba preto,ze tam asi teda fungujem dobre...
danirose
expert

Založený: Ut 08.Nov. 2005 0:32

Odoslaťod danirose » Ut 12.Máj. 2009 23:22

miss - ja som velmi skepticka,co sa tyka drozdia,viem ze tam mas vitaminy B atd ale ja si vzdy spomeniem na jeden pribeh - namatkovo kontrolovali auta v state utah (=mormoni) a tucnemu chlapikovi dali fukat a nafukal velke mnozstvo alkoholu - lenze chlapik prisahal,ze nepije,je nabozny a aj jeho priatelia hovorili to iste - pointa,zistili,ze chlapik vyslovene zije na cocoriedkovych muffinoch a tie mu priamo v jeho crevach vybudovali palenicu - drozdie,cukor, ovocie,teplucko,jedes margit...podla mna sucasni ludia maju v sebe privela drozdia....

..a este som si spomenula na program you are what you eat,kde vzdy na zaciatku ''sutaziacim'' vyplachli creva a islo to cez priesvitnu trubicu,aby si aj divaci mohli uzit tie hovienka a kopec hnedeho moku...
...a posledna vec,ked som bola v nemocnici pred troma rokmi,tak vedla mna lezla jedna tridsat rocna baba,stihla,prisla s velkymi bolestami brucha,otvorili ju a potom mi vravela,ze doktori jej z criev vybrali velke mnozstvo niecoho,co vyzeralo ako tekuty asfalt a take este nevideli,tak si ju tam potom nechali..neviem,co jej bolo...
danirose
expert

Odoslaťod danirose » Ut 12.Máj. 2009 23:27

..inak ja si un nejaky cas brusim zuby na toto - musim predat nejaku tu babiku -
http://cgi.ebay.co.uk/Dr-Young-Greens-P ... 7C294%3A30
danirose
expert

Odoslaťod nea » St 13.Máj. 2009 7:33

Mne cely zazrak Colonix silne pripomina zazrak iny - detoxikacnu vanicku.... davno je vseobecne zname, na akom principe to zhnednutie tekutiny, akoze "detoxikacia" funguje, ze je to podvod.... Ale stale sa najde dost "regeneracnych centier" , ktore maju tu drzost to ludom za nemaly peniaz ponukat :twisted:
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 23.Jún. 2006 11:35

Odoslaťod vacanze » St 13.Máj. 2009 10:07

danirose píše:miss - ja som si asi pred rokom kupila ''magnesium oxide''fakt prepacte,neviem momentlanle prelozit,lebo v jednej z knih mojho oblubeneho autora Phillip Day-a bol taky maly paragraf,kde spomenul,ze jeho znamy to pouzival a kakal cele dva tyzdne a tiez z neho povyliezali rozlicne veci ale - sa mu zmenila farba oci z hnedych na zelene-a potom zevraj povedal,ze aspon viem,coho som bol plny....som ten horcik teda jedla,ale stale mam hnede oci :lol: (menia sa na zelene iba ked placem :roll: )
..psylium som vyskusala taktiez,ziadna zmena - ale to iba preto,ze tam asi teda fungujem dobre...

teraz sa rehocem, to znamena, ze mal uz kaku aj v ociach? :lol: to bol horcik???
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod vacanze » St 13.Máj. 2009 10:08

danirose píše:..inak ja si un nejaky cas brusim zuby na toto - musim predat nejaku tu babiku -
http://cgi.ebay.co.uk/Dr-Young-Greens-P ... 7C294%3A30

co to je?
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.