ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehu príznaky

Keď rastie bruško, nič nie je banálne. Je to o novom svete, novom človiečikovi, nových vzťahoch, istotách i neistotách. Nič neprežívame tak intenzívne, ako toto obdobie.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Tehu príznaky

Odoslaťod KajaOliva » Po 11.Máj. 2009 8:57

Mám už jedno dieťa, len si už presne nepamätám ako to bolo, ale čo si pamätám, že som mala hrozne citlivé prsia. Teraz veru neviem či som či niesom tehu, mrška mi mešká len 2 dni, čo je u mňa neobvyklé,a le aj tak sa mi ešte nechce robiť test, prsia totižto nemám vôbec citlivé a už týždeň mam pocit, že už už dostanem a stále nič. Náladu mám strašnú, na muža som ako pes, aj nejaká citlivejšia som.
Baby aké ste mali tie najskoršie príznaky, ked ste teda ešte ani nevedeli že ste v tom? Len tak pre info prosím...
Ja viem poviete mi že si mám urobiť test, ak do 2 dní nedostanem tak urobím. :lol:
KajaOliva

Založený: Št 23.Okt. 2008 12:54

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehu príznakyRe: Tehu príznaky

Odoslaťod nina5 » Po 11.Máj. 2009 9:16

Ahoj mne meškala mesiac ,spravila som si test bol negativny,na druhy mesiac som si znovu spravila test ,lebo som nedostala ,ten vyšiel pozitivne a to som už bola aj pri lekarke,ta mi oznamila,že som v 11tt.a to čakam 5 babetko.
nina5

Obrázky: 0
Založený: Št 30.Apr. 2009 14:20

Re: Tehu príznaky

Odoslaťod bia11 » Po 11.Máj. 2009 10:13

ja som si už pri druho tehu nerobila vôbec test, proste tie pocity som mala , že určite som v tom, mna staršne boleli prsia, mešakli krámy a ranné nevoľnosti vo forme, že ako som vsatla hned som musela mať v puse kôrku chleba :wink: Inak ja som mala pravidelnu menštruáciu, čiže asi veľmi som nepomohla , inak môžem potvrdiť, že každé tehu mam iné :roll: :wink:
bia11
začiatočník

Založený: St 22.Mar. 2006 11:53

Odoslaťod zuzi » Po 11.Máj. 2009 10:46

Ja som bola na zaciatku straaasne unavena, ale fakt som zaspavala pomaly za pochodu, keby sa dalo. Potom som mala aj take spinenie, myslela som, ze mrska, ale zrejme uhniezdovanie vajicka, no a potom zacali nevolnosti a pocit nafuknutia, co som pri prvom tehu vobec nemala, robila som si test a vysiel hned pozitivny. Ale prsia ma nejako neboleli, ale to tusim ani pri dcerke.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
zuzi
expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 16:26

Odoslaťod dzudy » Po 11.Máj. 2009 12:55

piste baby aj mna zaujimaju tehu priznaky...ja si moc nepamatam pri malej ako to bolo.-....ale teraz mimeska asi den a uz tri vlastne 4dni ma bolia prsia a sa zvacsili....no ale nechcem sa tesit lebo takto to mavam dakedy aj pred menzesom...
ale prsia mam take napnute strasne a v nutri ma tak postipkava ako ked som mala naliate prsia mliekoma uplne plne.....taky pocit vo vnutry ale asi no uvidime
Obrázok
Obrázok
dzudy
expert

Založený: So 11.Nov. 2006 16:26

Odoslaťod KajaOliva » Po 11.Máj. 2009 21:21

Ano, ano mam tiez taky pocit v prsiach ako keby sa mi nalievali, boliet nebolia... A aj s tou unavou....som nechodila spavat pred polnocou a posledny tyzden ked uspavam krpca tak zaspim skor nez on, potom sa len idem umyt a pokracujem v spani :lol:
Brucho ma pobolieva ako pred mrskou, ale to si pamatam aj pri prvom tehu som bola presvedcena ze uz uz dostanem a nakoniec nic. Aj spinenie som mala nejake 2 dni...
Dnes som utekala na zachod, mala som pocit ze sa to uz spustilo a nic...
Nechcem sa este tesit, ale radsej som si dnes nenaliala vinko aj ked cez den som mala 2 kavy :lol:
KajaOliva

Založený: Št 23.Okt. 2008 12:54

Odoslaťod mamake » Ut 12.Máj. 2009 5:14

ked to zhrniem, hned som to vedela, mala som teplotu, horuce brucho doslova, hlava studena aj ruky ale brucho horelo - okolo38, v poho, take tlaky, nauzea jasne. vracanie prislo neskor, a vadili mi niektore pachy, striedanie nalad, neskor stmavnu dvorce na prsnikoch, mozu byt napuchnute, napnute prsniky, casta unava, spanie, smad a caste mocenie, ked tak dumem na webe pisali baby ze aj zmeny stolice, opuch vonkajsich rodiiel a zavraty .

vyber si :) to neznamena ze musi byt vsetko, mne sestricka pri prvom povedala ze moze byt u niektorych aj vytok z bradaviek. nepoznam ziadnu u ktorej by to bolo hned od zaciatku. bolesti akoby menstruacne su caste lebo sa napinaju svaly, menia sa pomery v brusku. moze byt aj vytok ale nie krv, vtedy treba zvazit ci iba lahnut alebo cvalat k dr. drzim palce :wink:
mamake
expert

Mood: Tired
Založený: Pi 21.Okt. 2005 5:31

Odoslaťod alenka » Ut 12.Máj. 2009 8:37

Ahojte, tak moje tehu priznaky :
citila som uhniezdenie embrya :shock: , asi hodinu ma velmi pichalo v podbrusku, bolo to velmi zvlastne, nikdy som podobny pocit necitila, ale vtedy ma ani len nenapadlo co to moze byt, myslela som si ze sa mi zauzlili creva :oops: :lol: ba vtedy som sa isla opytat aj kolegyne ci ju tak niekedy cudne pichalo v bruchu, ze mam strach co to je...........a ona hned ze som tehu...........ale ja som to zamietla :lol:
Potom som si vsimla ze mam nejake cudne vlasy, ked som si ich umyla boli take suche ako slama, tak som si povedala ze uz asi starnem a musim si kupit nejaky kondicioner na vlasy :roll:
A potom mi smrdel kolegynin parfem a stale sa mi zdalo ze mi v kancelarii hori kabel alebo ze niekto v nej fajcil, citila som taky smrad...........potom ked uz mi mal dojst menzes stale som mala pocit ze uz uz pride a nic, a ked mi meskal 3 dni tak som si rano zmerala bazalnu teplotu, bola 37,3, normalne mavam najviac 37,1 tak som vedela ze sa nieco deje. A test bol pozitivny. A tiez ako ste niektora pisala tak som mala take horuce brucho, teda podbrusko, a aj horucku som mala niekedy, ale to uz bol ten 7-8 tyzden.

A teraz sa snazime o druhe babo, mrcha mi meska 7 den, bazalka je 37,3- 37,4 ale na 2 den meskania mrchy bol test negativny :?
Cez den som unavena, zalieva ma horucava, podbrusko mam teplejsie ale inak ziadne priznaky, prsia nic, kojim uz skoro dva roky a odkedy kojim tak pred mrchou nemam bolestive prsia, predtym som mavala.............
voebc neviem co si mam mysliet..........
Nina5, ty si pisala ze si mala negat.test a o mesiac uz pozitivny, napis mi nieco viac. Mala si nejake priznaky ? Kedy si si robila test ? A iba raz ?
alenka
pokročilý

Založený: Št 27.Okt. 2005 9:02

Odoslaťod alenka » Ut 12.Máj. 2009 8:41

KajaOliva, tebe som este chcela napisat ze ja som pred tehu mavala vzdy bolestive prsia pred mrchou, ale prave ten mesiac ako som otehotnela a cakala som vtedy mrchu tak som si myslela ze to zase nevyslo, pretoze praveze prsia som nemala bolestive......a tie ostatne priznaky co som mala som nepovazovala za tehotenske :shock: :oops: nemohla som otehotniet 2 roky a vzdy som sa sledovala a prave ten mesiac ako som otehotnela tak som si povedala ze sa uz nesledujem, ze mam toho dost aj tak si vzdy vselico namyslam a potom nic z toho..............
alenka
pokročilý

Založený: Št 27.Okt. 2005 9:02

Odoslaťod lily3 » Ne 17.Máj. 2009 9:35

Babuľky je možné, špiniť z uhniezďovania aj v skoro 8 tt? :roll:
Obrázok
Obrázok používateľa
lily3

Čas ide tak rýchlo!

pokročilý

Mood: Happy
Založený: Ut 12.Máj. 2009 18:39

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tehotenstvo a pôrod

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používame súbory cookie.