ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MIRENA

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: MIRENA

Odoslaťod kalamajka » Po 08.Máj. 2006 9:07

Chcem otvorit diskusne forum na temu Mirena - vnutromaternicove teliesko s hormonalnym pôsobenim na maternicu. Rada by som si precitala skusenosti zien, ktore si Mirenu dali, pripadne klasicke vnutromaternicove teliesko.
Tak piste :wink:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrázok
[/url]l]
Obrázok používateľa
kalamajka
začiatočník

Založený: Ut 04.Apr. 2006 17:09

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Hosť » Ut 09.Máj. 2006 18:27

mirena je fajn vyber. ja som velmi spokojna. ma iba jednu chybu- neviem, kedy mam dostat svoje dni, viem ze nemozem otehotniet a preto si ich uz nezapisujem:-)
Hosť

Odoslaťod anoli » St 10.Máj. 2006 20:30

Ahojte,
dnes som to po prvy krat aj ked mam 3deti. Antikoncepcne tabletky som neznasala vobec dobre, bola som podrazdena, velmi som schudla /to nebol az taky problem/.
Uz styri roky mam Mirenu a som s nou velmi spokojna. Nepocitujem ziadne vedlajsie ucinky.Na zaciatku som sice asi 3 mesiace spinila islo mi to na nervy ale da sa to vydrzat. No a co je dost podstatne svoje dni mam len obcas a aj to ide skor o silnejsie 3dnove spinenie a kamaratka nema svoje dni vobec, len jej manzel vzdycha, ze ju castejsie boli hlava ale kedze muzi nechcu ist na vazektomiu musia vydrzat aj obcasne bolenie hlavy.
anoli

Odoslaťod anoli » St 10.Máj. 2006 20:30

Ahojte,
dnes som to po prvy krat aj ked mam 3deti. Antikoncepcne tabletky som neznasala vobec dobre, bola som podrazdena, velmi som schudla /to nebol az taky problem/.
Uz styri roky mam Mirenu a som s nou velmi spokojna. Nepocitujem ziadne vedlajsie ucinky.Na zaciatku som sice asi 3 mesiace spinila islo mi to na nervy ale da sa to vydrzat. No a co je dost podstatne svoje dni mam len obcas a aj to ide skor o silnejsie 3dnove spinenie a kamaratka nema svoje dni vobec, len jej manzel vzdycha, ze ju castejsie boli hlava ale kedze muzi nechcu ist na vazektomiu musia vydrzat aj obcasne bolenie hlavy.
anoli

Odoslaťod ipitakova » St 10.Máj. 2006 20:33

Ahojte,
ipitakova

Založený: St 10.Máj. 2006 20:04

Odoslaťod b.ildi » Po 15.Máj. 2006 20:37

Kolko stoji Mirena?Od kedy mozem mat Mirenu?Teraz mam 2mesacnu dcerku,dojcim,menstruaciu som este nedostala.Ake vnutromaternicove telieska existuju?
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
b.ildi
začiatočník

Založený: Št 27.Okt. 2005 12:00

Odoslaťod pupava » Ut 16.Máj. 2006 0:00

Maximalna cena v lekarni je 7153 Sk, je gestagenova, tak je pri dojceni mozna. Ak si nemala po porode zapal, asi ju mozes aj hned, ak uz mas menstruaciu tak sa zavadza pocas nej, dobre je mat predtym relativne cerstvu cytologiu (nie je nutne) a cerstvu kultivaciu. Ak mas krcove zily, moze byt problem, popisem, ak budes chciet.
pupava

Odoslaťod b.ildi » Ut 16.Máj. 2006 12:32

Ahoj pupava,
aky zapal mas na mysl?Teraz beriem ATB,lebo mam zapaleny prsnik.
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
b.ildi
začiatočník

Odoslaťod puoava » Ut 16.Máj. 2006 22:06

ale mam na mysli zapal maternicoveho krcka a maternice.
puoava

Odoslaťod b.ildi » Št 18.Máj. 2006 12:32

Aky je rozdiel medzi Danou a Mirenou?Aj cenovy rozdiel.
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
b.ildi
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: google [bot] a 0 hostí.

Používame súbory cookie.