1. den v skole

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

1. den v skole

Odoslaťod milicka225 »

chcem sa vas popytat, ako ste prezili 1. den v skole? ci ste to zvladli s usmevom alebo s placom
milicka225
 
Príspevky: 31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: 1. den v skole

Odoslaťod lia25 »

Osobne si myslím že mnoho mám je rado, že ich dieťatko ide do školy. Sú to pekné chvíle a už sa teším, keď aj moja karolínka pôjde do škôlky a potom následne do školy
lia25
 
Príspevky: 90
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: 1. den v skole

Odoslaťod airana »

osobne som zvedava ako pojdeme do skoly. myslim si, ze len my rodicia to znasame zle a deti sa celkom aj tesia. no je to teraz cele take ine ako ked sme chodili do skoly my. maju to tie deti tazsie hned od zaciatku
airana
začiatočník
 
Príspevky: 156

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: 1. den v skole

Odoslaťod karolinka012 »

jaroslavka píše:My by sme mali ísť budúci rok do prvého, som tiež plná očakávania ako to bude prebiehať. Ale teším sa už na to:-)

Budes plakat pockaj - tomu sa nejak nevyhnes :wink:
karolinka012
 
Príspevky: 73

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: 1. den v skole

Odoslaťod corky »

nassica píše:To je az take dojimave mamicky? Ked ide dieta prvy krat do skoly?


dojímavé na tom je, že pre dieťa a aj celú rodinu začína ďalšia etapa života a mama si zrazu uvedomí, ako ten drobec vyrástol

ja už mam veľké deti, no do školy sa tešili obaja a my s nimi. Slzičky neboli, skôr sme to brali ako pekný deň, po škole sme ešte šli na obed a do cukrárne. Aj rodič musí ukázať pozitívny vzťah k škole, aby si pozitívny vzťah mohli vybudovať aj deti. V škole totiž strávia veľkú časť svojho života, vlastne celé detstvo aj dospievanie, a ovplyvní ich na celý život. A chcela som, aby do školy chodili radi a mali pekné spomienky.
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: 1. den v skole

Odoslaťod zajka257 »

Ja som plakala aj ked isla do skoly moja neter a synovec, oni su dvojicky tak isli naraz minuly rok. To som este nevedela, ze za rok uz budem mat moju zuzku. Sestra sa v tedy nemohla uvolni z prace tak ma poprosili ci by som nesla s nimi, no to bolo placu :D Ako keby boli moje
zajka257
začiatočník
 
Príspevky: 245
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: 1. den v skole

Odoslaťod smolienka »

my mame vo vchode dvoch prvakov a bolo o "zabavu" postarane cele rano. ako keby sa dohodli a obaja naraz zacali robit na schodiku cirkus
smolienka
 
Príspevky: 47

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron