ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod plastina » Po 19.Jún. 2017 11:41

Potrebovala by som poradiť baby. Trápime sa momentálne s kuchyňou. Konečne nastal čas aby som si ju urobila podľa svojich predstáv, keďže už sme čoto našetrili a môžeme si to dovoliť. O dosť vlasov som prišla, keď sme vymýšľali ako vyriešiť dispozíciu, či ostrovček, či nie. A mám pocit, že pri spotrebičoch sa tiež poriadne potrápim. Dostala som bojovú úlohu od mojej polovičky. Mám si vybrať aké spotrebiče chcem do kuchyne. Avšak sama si s tým nejako poradiť neviem, keďže sme toto nejako neriešili a mali sme spotrebiče v kuchyni ešte od našich. Najskôr by som chcela si ujasniť trojicu, rúra, varná doska a digestor. Toto by som chcela vyriešiť najskôr. Čím ste sa riadili pri výbere?
my family my all
Obrázok používateľa
plastina

Založený: Po 20.Feb. 2017 11:56

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod beruska112 » Št 22.Jún. 2017 16:02

co by sme ti poradili? ja by som ti chcela dat teda v tomto smere radu, ze ked budes vyberat spotrebice, tak sa zameriavaj viac na to ake parametre maju, co dokazu a tieto veci a potom druha dolezita vec je udrzba, pretoze mnoho ludi si vybera spotrebice podla toho, co sa im paci, ale neuvedomuju si, ze na to mozu v buducnosti, v beznom zivote na to doplatit ;-)
mamina telom aj dusou
Obrázok používateľa
beruska112

Založený: So 08.Apr. 2017 11:29

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.